M3RCIL3SS

clanlogo
Rol: Commandant
Toegetreden: 28/09/2022

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten608262626281
Gemiddelde tier8,5410,9210,929,55
Overwinningen3313154,47%1350,00%1350,00%14049,82%
Verloren2676043,99%1246,15%1246,15%13849,11%
Gelijkstand9351,54%13,85%13,85%31,07%
Gevechten overleefd1898331,21%934,62%934,62%9032,03%
Tanks vernietigd683291,12371,42371,423501,25
Gedood / dood ratio1,632,182,181,83
Gezien841751,38240,92240,922440,87
Schade toegebracht1.840,982.653,962.653,962.564,20
Veroveringspunten631831,0400,0000,001050,37
Verdedigingspunten341590,5670,2770,27350,12
Ervaring774,88983,62983,62930,57
WN71494,511381,151381,151442,36
WN82226,882083,262269,112430,90
Totaal
Gevechten60826
Gemiddelde tier8,54
Overwinningen3313154,47%
Verloren2676043,99%
Gelijkstand9351,54%
Gevechten overleefd1898331,21%
Tanks vernietigd683291,12
Gedood / dood ratio1,63
Gezien841751,38
Schade toegebracht1.840,98
Veroveringspunten631831,04
Verdedigingspunten341590,56
Ervaring774,88
WN71494,51
WN82226,88
Voorbije 24u
Gevechten26
Gemiddelde tier10,92
Overwinningen1350,00%
Verloren1246,15%
Gelijkstand13,85%
Gevechten overleefd934,62%
Tanks vernietigd371,42
Gedood / dood ratio2,18
Gezien240,92
Schade toegebracht2.653,96
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten70,27
Ervaring983,62
WN71381,15
WN82083,26
Voorbije 7 dagen
Gevechten26
Gemiddelde tier10,92
Overwinningen1350,00%
Verloren1246,15%
Gelijkstand13,85%
Gevechten overleefd934,62%
Tanks vernietigd371,42
Gedood / dood ratio2,18
Gezien240,92
Schade toegebracht2.653,96
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten70,27
Ervaring983,62
WN71381,15
WN82269,11
Voorbije 30 dagen
Gevechten281
Gemiddelde tier9,55
Overwinningen14049,82%
Verloren13849,11%
Gelijkstand31,07%
Gevechten overleefd9032,03%
Tanks vernietigd3501,25
Gedood / dood ratio1,83
Gezien2440,87
Schade toegebracht2.564,20
Veroveringspunten1050,37
Verdedigingspunten350,12
Ervaring930,57
WN71442,36
WN82430,90
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten876000
Overwinningen47854,57%00,00%00,00%00,00%
Verloren38043,38%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand182,05%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd36041,10%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd6500,7400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,260,000,000,00
Gezien5220,6000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.842,740,000,000,00
Veroveringspunten10751,2300,0000,0000,00
Verdedigingspunten6280,7200,0000,0000,00
Ervaring798,490,000,000,00
Totaal
Gevechten876
Overwinningen47854,57%
Verloren38043,38%
Gelijkstand182,05%
Gevechten overleefd36041,10%
Tanks vernietigd6500,74
Gedood / dood ratio1,26
Gezien5220,60
Schade toegebracht1.842,74
Veroveringspunten10751,23
Verdedigingspunten6280,72
Ervaring798,49
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten12000
Overwinningen541,67%00,00%00,00%00,00%
Verloren758,33%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd433,33%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd70,5800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,880,000,000,00
Gezien40,3300,0000,0000,00
Schade toegebracht743,330,000,000,00
Veroveringspunten1008,3300,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring430,330,000,000,00
Totaal
Gevechten12
Overwinningen541,67%
Verloren758,33%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd433,33%
Tanks vernietigd70,58
Gedood / dood ratio0,88
Gezien40,33
Schade toegebracht743,33
Veroveringspunten1008,33
Verdedigingspunten00,00
Ervaring430,33
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2000
Overwinningen150,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren150,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd150,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd52,5000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio5,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.028,500,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring324,000,000,000,00
Totaal
Gevechten2
Overwinningen150,00%
Verloren150,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd150,00%
Tanks vernietigd52,50
Gedood / dood ratio5,00
Gezien00,00
Schade toegebracht1.028,50
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring324,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten688000
Overwinningen40158,28%00,00%00,00%00,00%
Verloren28741,72%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd30143,75%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd5870,8500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,520,000,000,00
Gezien5760,8400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.254,430,000,000,00
Veroveringspunten6961,0100,0000,0000,00
Verdedigingspunten23753,4500,0000,0000,00
Ervaring858,540,000,000,00
Totaal
Gevechten688
Overwinningen40158,28%
Verloren28741,72%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd30143,75%
Tanks vernietigd5870,85
Gedood / dood ratio1,52
Gezien5760,84
Schade toegebracht1.254,43
Veroveringspunten6961,01
Verdedigingspunten23753,45
Ervaring858,54
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten4763007
Overwinningen248452,15%00,00%00,00%457,14%
Verloren218045,77%00,00%00,00%342,86%
Gelijkstand992,08%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd179037,58%00,00%00,00%457,14%
Tanks vernietigd36140,7600,0000,0071,00
Gedood / dood ratio1,220,000,002,33
Gezien43760,9200,0000,00101,43
Schade toegebracht1.771,680,000,003.140,00
Veroveringspunten54241,1400,0000,0000,00
Verdedigingspunten124892,6200,0000,00172,43
Ervaring715,930,000,001.008,43
Totaal
Gevechten4763
Overwinningen248452,15%
Verloren218045,77%
Gelijkstand992,08%
Gevechten overleefd179037,58%
Tanks vernietigd36140,76
Gedood / dood ratio1,22
Gezien43760,92
Schade toegebracht1.771,68
Veroveringspunten54241,14
Verdedigingspunten124892,62
Ervaring715,93
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten7
Overwinningen457,14%
Verloren342,86%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd457,14%
Tanks vernietigd71,00
Gedood / dood ratio2,33
Gezien101,43
Schade toegebracht3.140,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten172,43
Ervaring1.008,43

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1012000
Overwinningen52351,68%00,00%00,00%00,00%
Verloren47446,84%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand151,48%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd32932,51%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd8040,7900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,180,000,000,00
Gezien8060,8000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.939,000,000,000,00
Veroveringspunten6090,6000,0000,0000,00
Verdedigingspunten8410,8300,0000,0000,00
Ervaring750,940,000,000,00
Totaal
Gevechten1012
Overwinningen52351,68%
Verloren47446,84%
Gelijkstand151,48%
Gevechten overleefd32932,51%
Tanks vernietigd8040,79
Gedood / dood ratio1,18
Gezien8060,80
Schade toegebracht1.939,00
Veroveringspunten6090,60
Verdedigingspunten8410,83
Ervaring750,94
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (361)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Type 59 81257,61709644853,92%1882,07
Bat.-Châtillon 25 t102320,98668347753,01%2318,12
IS-381743,27741175058,23%2457,76
FV4005 Stage II102264,76654172752,52%1889,41
Manticore101414,50751155650,90%1925,86
E 5092695,091060111758,73%3364,63
Progetto M35 mod. 46 82310,731114111662,19%3665,65
SU-130PM 81981,19913109053,58%2288,99
T-100 LT101564,04855103955,34%2392,60
Bat.-Châtillon Bourrasque 81932,611011103656,27%2672,70
DBV-152 103314,4880894056,28%2541,78
Škoda T 5092539,5499892461,80%3119,78
T-5491729,3375390450,22%1932,06
Progetto M40 mod. 65103048,6389788656,21%3172,87
Rheinmetall Skorpion G 82001,8590080155,31%2524,05
E 100101976,0561877551,48%1696,13
T-44-100 Igrovoy 82110,73116273965,09%3452,27
Škoda T 56 82049,24100773556,46%2214,31
TVP T 50/51102449,5376370848,59%2254,79
Conqueror92935,79114469164,54%3642,46
T95/FV4201 Chieftain 102984,3297768256,45%2336,49
IS-7102813,4093964456,99%2809,31
Object 140101726,4461563748,19%1462,53
T-62A102278,6677660955,99%2301,65
Lorraine 40 t 81962,6492960854,77%2866,77
T110E4102848,8688859257,60%2390,39
T-34-856554,5141158755,03%1077,57
Leopard 1102572,3368758648,98%2129,95
KV-15500,8745557352,53%999,17
Tiger II8905,3045956646,11%987,64
Object 430U102903,7694356356,84%3106,23
Object 907 102806,54100252761,29%2699,45
T25 Pilot Number 1 81320,1184950956,19%2050,44
STB-1102627,7989849256,71%2530,32
FV4202 81420,4092649055,10%2175,51
AMX 13 909779,2057848948,67%1057,46
Object 252U 82182,66107948263,90%3143,69
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81713,05107546858,76%2958,42
Jagdpanzer E 100102265,7357946551,40%1883,78
E 7591483,7159939850,75%1495,40
Jagdtiger91759,8759739652,78%1611,10
SU-14-281383,5058439051,79%1668,83
Bat.-Châtillon 25 t AP91310,7856138948,84%1229,79
WZ-111 model 5A103011,3195638758,40%2869,96
S-517937,3341338048,68%1111,84
AMX 50 B102873,5785637955,67%2595,06
WZ-111 model 1-492600,7998137659,31%3351,82
T-345284,6930635449,15%663,12
T-1092373,4396532255,59%2853,58
M48A5 Patton102859,8491832160,12%2892,21
Super Conqueror103001,9897231556,19%2770,11
Chrysler K GF 81559,9992231359,42%2185,03
Tiger (P)7956,1359031151,45%1275,59
E 50 Ausf. M102642,4482331151,13%2488,40
Ferdinand81084,4557230649,02%1043,16
T-54 ltwt.91568,8082529759,60%3087,06
Somua SM 82107,04109828557,54%2828,97
T-4481129,4867128249,29%1580,10
Tiger I7656,8346426851,12%737,03
ISU-15281348,2762826351,33%1493,06
Tortoise92017,7793926352,09%1808,69
Object 277102846,7990625653,52%2756,67
60TP Lewandowskiego103124,2691125158,57%2689,28
Object 261101447,0164924650,41%1174,25
T-437576,2742823744,73%773,22
AMX 13 757508,1150823245,69%927,69
T 55A 92505,56104521859,17%3181,09
TVP VTU Koncept81221,3476221753,46%1846,30
M41 Walker Bulldog8785,4467420947,85%1396,65
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5276,0828820749,28%559,20
Hummel61010,2646320554,63%1801,32
Grille 15102470,4170320550,24%1916,55
Bisonte C45 82056,85110219756,35%2607,68
Object 43092429,8290519457,22%2939,03
CS-52 LIS 81995,71103317659,09%2887,17
IS7797,7143617441,95%962,71
Panhard EBR 75 (FL 10) 81225,3589017055,88%2582,34
T376738,2556616853,57%2391,27
KV-856564,7246716755,09%905,33
T-505156,5230316756,29%452,91
BT-22143,1718216647,59%589,13
KV-122 71442,7685416458,54%2607,26
VK 36.01 (H)6363,0244616152,17%481,82
Konštrukta T-34/10071089,8376515759,87%2012,58
SU-855349,6324715546,45%663,92
Maus102642,4297115157,62%2318,60
Object 25792757,99110615167,55%3473,33
Panther II81372,3256414955,03%2145,67
HWK 30 81499,1193314556,55%3475,48
ELC EVEN 90 8874,5686314458,33%2024,82
212A91726,3471413759,12%1883,75
Object 260 102465,5890413655,15%2146,31
Grille5594,1630713457,46%1494,18
EMIL 1951 82078,69108713363,91%2848,39
VK 30.01 (P)6585,7639612747,24%918,66
Object 274a 82023,55108212754,33%3249,02
LTTB81105,2669312258,20%2379,83
Gorilla113369,5692312248,36%2429,51
Pz.Kpfw. III Ausf. J4138,4620112050,00%203,74
AMX ELC bis5500,7553511552,17%1857,63
Object 279 early 102726,9885311247,32%1864,33
Panther71203,9160610960,55%2372,42
KR-1112735,3799310753,27%1950,24
leKpz M 41 90 mm GF 8885,4378910454,81%1775,35
Leopard Prototyp A92586,7999410355,34%3075,91
AMX 12 t6342,5040610059,00%883,60
GSOR 1008 81892,6184310048,00%2078,11
G.W. Panther7953,114099742,27%1110,56
Taschenratte113673,0912329759,79%2695,27
Strv S1 81925,719289159,34%2556,93
Prototipo Standard B92878,4210279052,22%3254,85
SU-15271094,534728959,55%1678,98
T9591757,268468855,68%1514,25
AMX 67 Imbattable113183,309318845,45%2165,35
VK 45.02 (P) Ausf. A81030,725288755,17%1268,75
Panhard EBR 105101278,787668752,87%1665,29
11081698,029838562,35%2399,91
A-20554,632298348,19%93,70
T4991708,599708363,86%3147,97
Škoda T 256799,026718251,22%1655,42
50TP prototyp 82140,7610428060,00%2971,46
M46 Patton92700,7110838057,50%3350,23
Black Rock 112990,928857738,96%2332,90
XM69 Hacker113223,2910187655,26%2571,00
Durendal 103028,658867557,33%2718,69
Vz. 55102674,287637439,19%1998,80
M5 Stuart467,752287343,84%38,25
AMX 13 105101438,168017349,32%1847,53
AMX 13 57 71313,2610907256,94%3430,68
T803112884,3610487255,56%2265,58
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4163,541887044,29%208,97
Object 268 Version 4102903,178906955,07%2418,82
T-463142,631736839,71%398,55
Kampfpanzer 67102487,828696847,06%2070,54
Cobra 92286,998516867,65%2489,72
StuG III Ausf. G5465,612996752,24%1130,77
MT-256566,755426750,75%1678,16
T-284183,742696634,85%325,38
Caernarvon82490,2011146556,92%4074,19
M26 Pershing81747,859536553,85%2591,72
Object 70592757,2210796556,92%3188,06
Pz.Kpfw. III/IV5245,472756457,81%607,84
SU-263293,331996456,25%946,87
Pz.Kpfw. III Ausf. E3114,111706147,54%187,57
E 25 71158,986956150,82%1647,06
Wespe3196,901696043,33%569,28
AMX 50 12092318,858585945,76%2532,24
M40/M4381195,026435945,76%1135,30
IS-3A 82273,5012025862,07%3066,21
T-26290,301275749,12%275,91
50TP Tyszkiewicza92632,0210605657,14%3198,63
Kampfpanzer 07 RH 81356,027525642,86%1601,95
UDES 0381556,027805554,55%1901,88
AMX M4 mle. 4571407,878295554,55%2115,12
P.44 Pantera81782,269495453,70%2927,99
Object 705A102930,1710175466,67%2667,87
Bat.-Châtillon 12 t81052,667925349,06%2272,05
Panhard AML Lynx 6x681279,568895250,00%3207,42
T110E5102730,9210685160,78%2284,33
Versuchspanzer 5792417,069925149,02%2329,48
Kunze Panzer 91729,357705150,98%1707,60
M415443,403345058,00%737,18
Caernarvon Action X 81740,869405050,00%2165,46
IS-271247,676864959,18%1800,74
Strv 103-091876,928684967,35%1901,65
Waffenträger auf Pz. IV91893,387584847,92%1630,98
BT-7465,071454650,00%107,48
AMX 50 10082307,509674660,87%3104,04
Pz.Kpfw. Neu112660,989064641,30%1671,41
VK 30.01 (H)5599,714044551,11%1524,14
113102348,918964461,36%2294,06
Vz. 71 Tesák101480,829054461,36%2001,68
M10391537,897134436,36%1232,80
Black Prince71458,709394353,49%2701,64
M374285,192384346,51%956,02
M24 Chaffee5476,516034351,16%1848,35
STA-181739,629804261,90%2838,41
Kampfpanzer 07 P(E) 102606,218324250,00%2522,72
ASTRON Rex 105 mm 81939,889084264,29%2283,55
Ares 8592293,1411054259,52%2951,99
LHMTV8639,315944250,00%1043,88
ShPTK-TVP 100 81738,508034242,86%1934,94
T2071440,468724148,78%2522,54
M75241,904064168,29%916,91
KV-371409,006624136,59%1789,19
FV4004 Conway92331,109464065,00%2553,41
ST-I92847,2111183966,67%3205,34
M2 Light2234,743613844,74%999,19
Pz.Kpfw. 5582169,1310673852,63%2362,89
Char Futur 4 92288,739323756,76%2567,74
SU-1006352,443283641,67%386,14
Lansen C 82082,0010913554,29%3076,30
Panhard EBR 9091333,658443452,94%2144,77
T95E6 102565,247463450,00%2230,74
Type 64 6915,188343354,55%2778,86
TNH T Vz. 5192243,5311073271,88%2167,62
Controcarro 1 Mk. 291898,388193253,13%1680,61
SU-76M4101,691303243,75%46,44
Charioteer81496,667463253,13%1571,26
TS-5 82103,0311233164,52%3017,21
SU-182118,371223060,00%674,84
SU-54653,033263060,00%2061,57
Marder II3125,431433050,00%213,22
Chimera 82090,439903050,00%2457,15
VK 30.02 (M)6757,384282955,17%1467,31
Mäuschen91775,048552853,57%1780,48
AT-1292,22932737,04%111,15
MS-11102,771832665,38%528,16
Panzerjäger I2107,811182638,46%176,44
SMV CC-5671003,775392623,08%1231,09
AE Phase I 92450,3811072657,69%2747,11
M1271079,766982544,00%1256,12
VK 100.01 (P)81158,966732532,00%1094,92
Carro da Combattimento 45 t 102225,568282552,00%1751,45
M54 Renegade 82077,8411482556,00%2645,80
Controcarro 3 Minotauro103256,259492458,33%2674,83
Sturer Emil7943,586112454,17%1258,54
AMX M4 mle. 5192814,1310752462,50%2860,57
53TP Markowskiego82589,8312162365,22%4263,19
Bat.-Châtillon 155 559843,046042343,48%667,12
AMX M4 mle. 54102318,228482365,22%1818,20
122 TM 81901,3010942378,26%2396,31
Type 6192165,779002250,00%2346,90
KV-26717,504162250,00%1104,13
Rheinmetall Panzerwagen101443,648642254,55%2002,10
TOG II* 61502,919742250,00%3158,96
Ares 90102039,247322152,38%1614,61
VK 16.02 Leopard5727,507232060,00%3398,32
AMX 65 t81762,008922055,00%2616,21
Spähpanzer SP I C71043,358572060,00%2348,66
ST-62 Version 2 102523,476341952,63%2010,21
T28 Concept 71122,424291936,84%1398,75
M3 Stuart3147,442761844,44%426,08
BZ-6891711,727491844,44%1463,17
Rhm.-Borsig Waffenträger81633,787271850,00%1530,26
Pz.Kpfw. II2183,882311752,94%730,64
T1 HMC2154,181241758,82%833,64
114 SP2 102188,826641735,29%1400,56
Strv m/425637,885781675,00%2073,27
SMV CC-6781194,947451650,00%1309,64
T56 GMC3153,131681656,25%403,20
IS-6 8966,384451643,75%909,67
XM551 Sheridan102164,639011662,50%3101,01
StuG IV 5567,814601662,50%1501,46
SU-100M171416,536971533,33%2118,34
KV-48854,605301533,33%696,23
M446744,136581573,33%1244,65
Ares 7581632,609551560,00%2038,31
Super Hellcat 71113,077271540,00%1690,22
M2 Medium Tank3149,071901442,86%375,25
Waffenträger auf E 100102532,217371450,00%1816,35
GSR 3301 Setter7228,864921457,14%387,49
Type 5 Chi-Ri71000,318801376,92%1879,95
Semovente M43 Bassotto6638,544171330,77%757,65
Type T-345571,006081353,85%1631,52
Object 777 Version II 92412,2310191361,54%2877,38
Löwe 8991,384591346,15%891,67
Leichttraktor170,171381258,33%234,45
AMX 105 AM mle. 474412,755031283,33%1558,76
M48A2 Räumpanzer 82005,5811061250,00%3223,02
Type 63 82025,927271258,33%2717,23
Matilda4234,451911145,45%424,00
M3 Lee4161,642321136,36%288,76
O-I6909,826561154,55%1689,64
T3 HMC2174,732971154,55%721,29
T71 DA71425,009411154,55%3807,67
Object 26392809,4511191172,73%3095,57
TS-60 92101,186931136,36%1729,24
Pz.Kpfw. T 25 5322,004591145,45%600,39
T26E5 81721,1810581154,55%2427,80
121B 102841,008921154,55%2706,50
T26E4 SuperPershing 81585,409101050,00%2256,41
T3092248,33633911,11%1921,30
AMX 13 105 AM mle. 505463,00299933,33%808,28
AMX 383103,89147922,22%77,93
Pz.Sfl. IVb4538,22375933,33%1595,61
T-832 81609,67877955,56%1760,58
WZ-120-1G FT 81825,44914944,44%2104,36
AMX 404119,50237875,00%434,97
Churchill I5646,63429850,00%1342,88
T-103 81779,75759825,00%1877,68
Strv K 91155,38646837,50%839,93
Strv 103B102771,57720742,86%1798,63
Škoda T 177517,86559771,43%1066,13
SU-85B474,57232757,14%158,30
BZ-16681605,29975771,43%2066,31
Object 41681007,57404728,57%898,47
XM66F 81938,29896771,43%2561,19
Gonsalo 82283,291068742,86%2595,43
King Tiger (Captured) 71523,00866742,86%2554,81
ARL 446708,17401616,67%946,87
Sturmpanzer I Bison3192,00228666,67%756,21
Type 586911,50798683,33%2438,32
Object 70492102,83547650,00%1681,10
Somua SAu 404139,50199650,00%207,40
T-44-100 82517,501301666,67%4163,45
Cromwell61318,20843540,00%3044,41
M5A1 Stuart4815,40410580,00%2945,91
WZ-13281245,2042150,00%1888,36
CS-4471200,00576540,00%1767,58
O-I Experimental5684,408305100,00%1569,47
Pz.Kpfw. II Luchs48,6094540,00%6,66
Lorraine 155 mle. 5181582,0012005100,00%1889,55
Renault UE 573164,003315100,00%551,44
BZ-5871451,201104580,00%2307,13
SU-10181262,00855560,00%1564,97
Object 452K 101860,00413520,00%1109,33
Stinger 103357,001095580,00%3116,85
Sturmpanzer II4214,50165425,00%431,67
O-Ni71772,25869450,00%3321,07
IS-4103356,001121475,00%3092,09
Vz. 60S Dravec 103750,001397475,00%3433,55
VK 28.016652,00696450,00%2277,75
HWK 1281245,5054340,00%2422,92
T7 Combat Car 241,75125450,00%111,42
T92 8429,75629450,00%694,15
BT-7 artillery 3143,75285425,00%273,75
T-28E with F-30 4740,00498425,00%2133,90
Nergal 82205,751043475,00%2573,19
T2971360,33687333,33%1276,18
AMX 13 F3 AM6929,009083100,00%1420,31
Churchill VII6904,007343100,00%1761,44
Semovente M415254,004133100,00%516,53
Nashorn6425,0022830,00%475,46
FV3046397,67403366,67%641,50
Obsidian 81205,00826366,67%1595,17
T-29 3346,005043100,00%1221,37
Heavy Tank No. VI 6769,0043330,00%1243,62
M6A2E1 81200,00619333,33%1079,79
GSOR 3301 AVR FS9888,33557333,33%1003,80
T26E3 Eagle 7 7893,33593333,33%931,89
M10 RBFM 5625,337673100,00%1439,29
TKS z n.k.m. 20 mm 2105,00322250,00%390,24
T1 Heavy5765,0042020,00%1413,97
M7 Priest3130,506220,00%80,14
Cruiser Mk. III3129,00240250,00%450,09
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 61522,00838250,00%4159,21
Lorraine 50 t 91259,50894250,00%1171,51
M24E2 Super Chaffee 61245,0013032100,00%4797,78
KV-220-2 5384,00431250,00%528,66
Valiant 5324,0029120,00%391,00
Vickers Medium Mk. II240,004210,00%0,00
T1 Cunningham10,0001100,00%261,00
Lorraine 39L AM3256,001641100,00%822,14
B.U.G.I.6150,003681100,00%261,00
CAV mod. 71111672,0010101100,00%1332,80
Cruiser Mk. IV4122,0014710,00%109,49
Renault FT AC2322,003291100,00%1576,59
FV217 Badger102253,0012091100,00%1669,44
SU-122A5112,004110,00%0,00
T82 HMC4145,006210,00%196,89
IS-M8490,0042910,00%250,87
GSOR the TANK 90,0020310,00%0,00
K-91-PT 93454,0060210,00%3120,13
Patton the Tank 92097,007621100,00%2840,18
MTLS-1G14 3158,0010610,00%326,84
Ashbringer 104279,009351100,00%3259,03
Tetrarch 241,001411100,00%261,00
Light Mk. VIC 20,001241100,00%261,00
Excalibur 61560,0011901100,00%3790,74
KV-4 Kreslavskiy 81034,005241100,00%1193,93

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Commandant
Toegetreden: 28/09/2022
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 27/09/2022
Gestopt: 24/12/2024