MKCL

clanlogo
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 07/06/2011

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten49308032203
Gemiddelde tier6,110,007,667,27
Overwinningen2452549,74%00,00%1753,13%10250,25%
Verloren2399748,67%00,00%1546,88%9747,78%
Gelijkstand7861,59%00,00%00,00%41,97%
Gevechten overleefd1679634,06%00,00%1340,63%7838,42%
Tanks vernietigd427930,8700,00140,441380,68
Gedood / dood ratio1,320,000,741,10
Gezien272260,5500,0070,22610,30
Schade toegebracht704,910,00776,881.027,40
Veroveringspunten391310,7900,00652,032231,10
Verdedigingspunten361280,7300,0000,0080,04
Ervaring373,520,00406,91407,98
WN7992,950,00648,44870,36
WN81112,610,00607,111071,73
Totaal
Gevechten49308
Gemiddelde tier6,11
Overwinningen2452549,74%
Verloren2399748,67%
Gelijkstand7861,59%
Gevechten overleefd1679634,06%
Tanks vernietigd427930,87
Gedood / dood ratio1,32
Gezien272260,55
Schade toegebracht704,91
Veroveringspunten391310,79
Verdedigingspunten361280,73
Ervaring373,52
WN7992,95
WN81112,61
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten32
Gemiddelde tier7,66
Overwinningen1753,13%
Verloren1546,88%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1340,63%
Tanks vernietigd140,44
Gedood / dood ratio0,74
Gezien70,22
Schade toegebracht776,88
Veroveringspunten652,03
Verdedigingspunten00,00
Ervaring406,91
WN7648,44
WN8607,11
Voorbije 30 dagen
Gevechten203
Gemiddelde tier7,27
Overwinningen10250,25%
Verloren9747,78%
Gelijkstand41,97%
Gevechten overleefd7838,42%
Tanks vernietigd1380,68
Gedood / dood ratio1,10
Gezien610,30
Schade toegebracht1.027,40
Veroveringspunten2231,10
Verdedigingspunten80,04
Ervaring407,98
WN7870,36
WN81071,73
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten224000
Overwinningen7834,82%00,00%00,00%00,00%
Verloren13359,38%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand135,80%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd7935,27%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd810,3600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,560,000,000,00
Gezien1270,5700,0000,0000,00
Schade toegebracht1.013,570,000,000,00
Veroveringspunten520,2300,0000,0000,00
Verdedigingspunten1060,4700,0000,0000,00
Ervaring282,580,000,000,00
Totaal
Gevechten224
Overwinningen7834,82%
Verloren13359,38%
Gelijkstand135,80%
Gevechten overleefd7935,27%
Tanks vernietigd810,36
Gedood / dood ratio0,56
Gezien1270,57
Schade toegebracht1.013,57
Veroveringspunten520,23
Verdedigingspunten1060,47
Ervaring282,58
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten24000
Overwinningen833,33%00,00%00,00%00,00%
Verloren1145,83%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand520,83%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd416,67%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd90,3800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,450,000,000,00
Gezien230,9600,0000,0000,00
Schade toegebracht846,830,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring337,290,000,000,00
Totaal
Gevechten24
Overwinningen833,33%
Verloren1145,83%
Gelijkstand520,83%
Gevechten overleefd416,67%
Tanks vernietigd90,38
Gedood / dood ratio0,45
Gezien230,96
Schade toegebracht846,83
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring337,29
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten15000
Overwinningen960,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren533,33%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand16,67%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd746,67%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd50,3300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,630,000,000,00
Gezien70,4700,0000,0000,00
Schade toegebracht207,070,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring211,400,000,000,00
Totaal
Gevechten15
Overwinningen960,00%
Verloren533,33%
Gelijkstand16,67%
Gevechten overleefd746,67%
Tanks vernietigd50,33
Gedood / dood ratio0,63
Gezien70,47
Schade toegebracht207,07
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring211,40
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten530000
Overwinningen20638,87%00,00%00,00%00,00%
Verloren31158,68%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand132,45%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd17332,64%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2700,5100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,760,000,000,00
Gezien2840,5400,0000,0000,00
Schade toegebracht645,840,000,000,00
Veroveringspunten4900,9200,0000,0000,00
Verdedigingspunten5731,0800,0000,0000,00
Ervaring279,240,000,000,00
Totaal
Gevechten530
Overwinningen20638,87%
Verloren31158,68%
Gelijkstand132,45%
Gevechten overleefd17332,64%
Tanks vernietigd2700,51
Gedood / dood ratio0,76
Gezien2840,54
Schade toegebracht645,84
Veroveringspunten4900,92
Verdedigingspunten5731,08
Ervaring279,24
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten27000
Overwinningen933,33%00,00%00,00%00,00%
Verloren1659,26%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand27,41%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1140,74%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd271,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,690,000,000,00
Gezien150,5600,0000,0000,00
Schade toegebracht994,930,000,000,00
Veroveringspunten501,8500,0000,0000,00
Verdedigingspunten30,1100,0000,0000,00
Ervaring353,700,000,000,00
Totaal
Gevechten27
Overwinningen933,33%
Verloren1659,26%
Gelijkstand27,41%
Gevechten overleefd1140,74%
Tanks vernietigd271,00
Gedood / dood ratio1,69
Gezien150,56
Schade toegebracht994,93
Veroveringspunten501,85
Verdedigingspunten30,11
Ervaring353,70
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten15000
Overwinningen533,33%00,00%00,00%00,00%
Verloren1066,67%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd213,33%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd60,4000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,460,000,000,00
Gezien140,9300,0000,0000,00
Schade toegebracht466,670,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring139,930,000,000,00
Totaal
Gevechten15
Overwinningen533,33%
Verloren1066,67%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd213,33%
Tanks vernietigd60,40
Gedood / dood ratio0,46
Gezien140,93
Schade toegebracht466,67
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring139,93
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (114)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Grille5688,243841389253,33%1657,60
KV-26751,32403953052,25%1384,20
Ferdinand81108,32463304248,72%1078,13
E 25 7679,66365300545,49%820,45
VK 36.01 (H)6333,28264174648,68%392,93
IS-381073,25470168447,74%1205,26
KV-15584,29352167451,31%1212,95
E 7591057,58456143842,70%788,37
StuG III Ausf. G5370,13237135448,67%763,27
T328911,2244377044,03%861,47
Pz.Kpfw. III/IV5364,0429462353,29%977,41
Pz.Kpfw. II2122,1315958947,03%366,21
Sturer Emil7730,2736950546,14%879,15
E 10010950,8634848638,89%468,09
Jagdtiger91408,8449047250,21%1105,97
M4A1 Sherman5406,5230945751,42%1049,07
FV217 Badger101328,8849342949,42%762,27
Rhm.-Borsig Waffenträger8956,5840339949,37%853,09
T-1506563,5531036839,67%725,80
T-1091040,3643036544,66%835,52
T297689,5236332747,40%696,04
Konštrukta T-34/1007619,8039530145,85%806,77
Tiger I7284,8620529933,44%68,71
Type 3 Chi-Nu5337,5526929949,16%818,03
Jagdpanther7619,5428528544,91%685,42
IS7683,3935222547,11%809,75
VK 30.02 (D)7552,9738722347,53%725,65
M4A3E8 Sherman6439,8133421750,69%716,74
Jagdpanzer IV6397,1825821145,97%558,43
P.43 ter7637,6638420747,83%824,79
P.43 bis6472,9632420347,78%718,28
M66261,0922519341,45%136,85
T1E6 2124,8718519251,56%509,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5195,8719916542,42%275,76
IS-7101115,6639416337,42%622,18
Pz.Sfl. IVc5354,7823015741,40%607,66
Pz.Kpfw. III Ausf. J473,6013413941,73%17,13
Tiger II8610,7427813732,85%414,58
A-436424,7933712643,65%661,59
T-50-2 6316,7934712549,60%694,86
T1 Heavy5236,3821712445,16%255,30
K-91 Version II 9857,7648612250,00%695,76
Nashorn6602,2729311344,25%831,50
Škoda T 256428,9329510539,05%609,80
P.44 Pantera8691,4445210541,90%647,61
Waffenträger auf Pz. IV9907,1239110140,59%538,70
Škoda T 245290,5224510047,00%610,86
S-517635,763559845,92%680,49
Leichttraktor168,141339141,76%84,15
T3 HMC2217,422068948,31%922,79
M3 Lee4230,561978048,75%713,92
T-284177,621857648,68%379,62
Carro d'assalto P.887657,104487353,42%814,29
Jagdpanzer E 100101250,804317142,25%675,78
Wespe3331,471746839,71%1106,85
Marder 38T4276,222456744,78%565,94
Pz.Kpfw. III Ausf. E380,391246446,88%72,48
A-447445,703126040,00%414,93
ST vz. 394172,452115154,90%452,67
Type 1 Chi-He4191,592264658,70%553,38
Prototipo Standard B9567,404144344,19%268,17
Chrysler K GF 8798,385474240,48%650,16
T-345236,762354153,66%506,90
T-34 shielded 5304,453513351,52%606,78
Patton the Tank 9948,934842955,17%929,96
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4238,251942864,29%636,74
K-9110863,715622450,00%509,66
T-703188,572222365,22%741,32
T77 8702,865362254,55%609,09
Kolohousenka195,621232142,86%260,39
Pz.Kpfw. II Luchs413,76872142,86%32,50
T7 Combat Car 275,401792055,00%263,30
Light Mk. VIC 2105,441391637,50%306,67
Marder II3164,071411553,33%364,50
LT vz. 352104,431251442,86%256,02
M2 Medium Tank3188,712141464,29%717,58
GSOR the TANK 9682,235151369,23%584,63
D2325,251001241,67%4,94
P.435348,752651250,00%779,27
KV-37864,923391233,33%1027,29
Super Hellcat 7666,913921145,45%727,59
Kanonenjagdpanzer 105 8778,103361040,00%531,55
LT vz. 383154,13221875,00%629,36
43 M. Toldi III 3101,00213875,00%471,60
Chi-Go 7834,38546837,50%771,88
M24E2 Super Chaffee 6364,00355757,14%879,15
MTLS-1G14 3234,29218728,57%807,97
M4A1 Revalorisé 8346,43372742,86%177,49
WZ-120-1G FT 8883,29444742,86%719,34
D1241,8072540,00%0,00
MS-1156,40102520,00%42,05
Object 283 9492,60409560,00%413,67
LTP 3233,40200540,00%987,18
L6/402139,50304475,00%537,22
MKA 2221,25225425,00%632,75
Strv S1 8375,33321366,67%327,50
Fiat 3000167,007720,00%70,73
M15/423196,003612100,00%656,34
T-262305,0013420,00%1405,19
T-29 359,50147250,00%100,37
SU-100Y 6218,0017120,00%58,15
Vickers Medium Mk. I10,0001100,00%261,00
T1 Cunningham190,005010,00%280,60
Renault FT129,005010,00%0,00
Renault Otsu126,005910,00%0,00
B1428,005010,00%0,00
P26/404443,003601100,00%1331,26
KV-85684,0013610,00%3,10
T-4630,001561100,00%261,00
Panzerjäger I25,001010,00%0,00
T2 Medium Tank20,00971100,00%261,00
T-6020,001001100,00%261,00
Valiant 5567,0017510,00%891,77
Pz.Kpfw. II Ausf. D 227,0012010,00%0,00

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 07/06/2011
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 07/06/2011
Gestopt: 24/12/2024