Mandrakm

clanlogo
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 09/01/2026

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten48733000
Gemiddelde tier7,300,000,000,00
Overwinningen2337147,96%00,00%00,00%00,00%
Verloren2487451,04%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand4881,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1022320,98%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd388850,8000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,010,000,000,00
Gezien477360,9800,0000,0000,00
Schade toegebracht1.007,840,000,000,00
Veroveringspunten468490,9600,0000,0000,00
Verdedigingspunten173330,3600,0000,0000,00
Ervaring543,150,000,000,00
WN7992,980,000,000,00
WN81210,680,000,000,00
Totaal
Gevechten48733
Gemiddelde tier7,30
Overwinningen2337147,96%
Verloren2487451,04%
Gelijkstand4881,00%
Gevechten overleefd1022320,98%
Tanks vernietigd388850,80
Gedood / dood ratio1,01
Gezien477360,98
Schade toegebracht1.007,84
Veroveringspunten468490,96
Verdedigingspunten173330,36
Ervaring543,15
WN7992,98
WN81210,68
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten19000
Overwinningen1157,89%00,00%00,00%00,00%
Verloren842,11%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd421,05%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd40,2100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,270,000,000,00
Gezien201,0500,0000,0000,00
Schade toegebracht815,470,000,000,00
Veroveringspunten1417,4200,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring481,790,000,000,00
Totaal
Gevechten19
Overwinningen1157,89%
Verloren842,11%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd421,05%
Tanks vernietigd40,21
Gedood / dood ratio0,27
Gezien201,05
Schade toegebracht815,47
Veroveringspunten1417,42
Verdedigingspunten00,00
Ervaring481,79
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten50000
Overwinningen1734,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren3060,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand36,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1428,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd320,6400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,890,000,000,00
Gezien370,7400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.344,700,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring563,880,000,000,00
Totaal
Gevechten50
Overwinningen1734,00%
Verloren3060,00%
Gelijkstand36,00%
Gevechten overleefd1428,00%
Tanks vernietigd320,64
Gedood / dood ratio0,89
Gezien370,74
Schade toegebracht1.344,70
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring563,88
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten194000
Overwinningen10353,09%00,00%00,00%00,00%
Verloren8744,85%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand42,06%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd8744,85%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1660,8600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,550,000,000,00
Gezien2091,0800,0000,0000,00
Schade toegebracht901,180,000,000,00
Veroveringspunten1890,9700,0000,0000,00
Verdedigingspunten4542,3400,0000,0000,00
Ervaring623,920,000,000,00
Totaal
Gevechten194
Overwinningen10353,09%
Verloren8744,85%
Gelijkstand42,06%
Gevechten overleefd8744,85%
Tanks vernietigd1660,86
Gedood / dood ratio1,55
Gezien2091,08
Schade toegebracht901,18
Veroveringspunten1890,97
Verdedigingspunten4542,34
Ervaring623,92
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten65000
Overwinningen3350,77%00,00%00,00%00,00%
Verloren3249,23%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2741,54%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd300,4600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,790,000,000,00
Gezien340,5200,0000,0000,00
Schade toegebracht640,540,000,000,00
Veroveringspunten1291,9800,0000,0000,00
Verdedigingspunten791,2200,0000,0000,00
Ervaring390,770,000,000,00
Totaal
Gevechten65
Overwinningen3350,77%
Verloren3249,23%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd2741,54%
Tanks vernietigd300,46
Gedood / dood ratio0,79
Gezien340,52
Schade toegebracht640,54
Veroveringspunten1291,98
Verdedigingspunten791,22
Ervaring390,77
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2608000
Overwinningen126448,47%00,00%00,00%00,00%
Verloren130750,12%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand371,42%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd81531,25%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd19180,7400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,070,000,000,00
Gezien30481,1700,0000,0000,00
Schade toegebracht1.134,640,000,000,00
Veroveringspunten53922,0700,0000,0000,00
Verdedigingspunten97323,7300,0000,0000,00
Ervaring556,770,000,000,00
Totaal
Gevechten2608
Overwinningen126448,47%
Verloren130750,12%
Gelijkstand371,42%
Gevechten overleefd81531,25%
Tanks vernietigd19180,74
Gedood / dood ratio1,07
Gezien30481,17
Schade toegebracht1.134,64
Veroveringspunten53922,07
Verdedigingspunten97323,73
Ervaring556,77
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2304000
Overwinningen116350,48%00,00%00,00%00,00%
Verloren110347,87%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand381,65%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd76333,12%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd16870,7300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,090,000,000,00
Gezien25041,0900,0000,0000,00
Schade toegebracht775,150,000,000,00
Veroveringspunten26201,1400,0000,0000,00
Verdedigingspunten38511,6700,0000,0000,00
Ervaring492,180,000,000,00
Totaal
Gevechten2304
Overwinningen116350,48%
Verloren110347,87%
Gelijkstand381,65%
Gevechten overleefd76333,12%
Tanks vernietigd16870,73
Gedood / dood ratio1,09
Gezien25041,09
Schade toegebracht775,15
Veroveringspunten26201,14
Verdedigingspunten38511,67
Ervaring492,18
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten57000
Overwinningen2035,09%00,00%00,00%00,00%
Verloren3663,16%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand11,75%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1424,56%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd310,5400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,720,000,000,00
Gezien530,9300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.535,700,000,000,00
Veroveringspunten530,9300,0000,0000,00
Verdedigingspunten681,1900,0000,0000,00
Ervaring489,750,000,000,00
Totaal
Gevechten57
Overwinningen2035,09%
Verloren3663,16%
Gelijkstand11,75%
Gevechten overleefd1424,56%
Tanks vernietigd310,54
Gedood / dood ratio0,72
Gezien530,93
Schade toegebracht1.535,70
Veroveringspunten530,93
Verdedigingspunten681,19
Ervaring489,75
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (269)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
T1 Heavy5533,53412240552,22%1131,09
KV-856804,23478224349,22%1443,90
Rheinmetall Skorpion 81326,55714175749,00%1355,22
TVP T 50/51101796,60631158144,78%1381,81
IS-381144,13577122847,64%1278,90
Charioteer81480,14667120148,21%1834,79
Dicker Max 6858,01582109553,15%1687,98
Cromwell6757,93576107054,21%1694,08
Waffenträger auf E 100102278,45668101050,00%1674,21
Churchill III 5599,01757100754,82%1380,29
T-34-856499,0537298548,73%852,68
AMX 50 B101741,1662093842,43%1254,25
T-103 81052,3862691345,89%996,34
T297735,7846485848,48%795,30
Škoda T 256786,0263982651,94%1729,08
M66494,7633880950,80%659,37
Grille 15101933,0358379444,08%1437,59
AMX 50 10081160,8051974547,65%1251,67
Leopard 1101711,7763769844,99%1279,99
FV4005 Stage II101589,4155168442,25%1128,33
IS7760,4147861545,04%870,04
Waffenträger auf Pz. IV91451,2147653441,95%1127,21
O-I6900,8269147755,35%1765,45
Type 4 Chi-To6604,3440247645,38%1058,60
AMX 50 12091403,3354145247,57%1293,85
Achilles6728,3848944050,00%1397,45
Object 140101457,7861343840,87%1028,25
T-1091105,7654443246,53%908,45
Ares 90 C111753,3877642446,46%1213,29
Rhm.-Borsig Waffenträger81351,7251341546,75%1439,47
Spähpanzer Ru 2519793,1357339546,58%1049,36
FV4004 Conway91675,5168138145,14%1590,61
T-5491173,2167037242,74%1077,77
T675689,8057836950,41%1821,26
Type 3 Chi-Nu Kai 5536,3856235954,87%1633,60
Škoda T 5091808,4280735547,04%1751,39
Lorraine 40 t 81127,2666834444,77%1212,51
VK 100.01 (P)81207,4957333148,64%1378,35
Object 268101575,0654232545,23%958,26
Leopard Prototyp A91172,4355732444,14%963,41
Lorraine 155 mle. 507723,9846131849,37%870,54
T-345206,3720831143,41%325,25
AMX M4 mle. 49 8994,8167331045,16%1104,82
Mäuschen91533,9764730753,75%1578,98
Pz.Kpfw. II Luchs4261,8544530551,15%896,29
ARL 446634,9835329550,17%1052,47
Centurion Mk. 7/191432,8773129045,86%1352,72
SU-1006836,2045028754,36%1672,50
Matilda Black Prince 5574,7853827753,43%1630,32
Type 5 Chi-Ri7817,8446827349,82%1271,00
Sturer Emil7763,2640926842,91%932,93
IS-7101354,6550526040,38%861,15
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81092,6158625941,70%1167,67
Pz.Kpfw. III/IV5177,2020025743,97%247,09
LTTB8811,1563825252,38%1504,20
Char Futur 4 91506,0370624042,92%1148,04
ISU-15281406,1766023445,73%1411,99
VK 20.01 (D)477,0014023444,87%49,42
Aufklärungspanzer Panther 7455,7642523246,12%766,42
Object 430U101435,2554421845,87%945,56
Strv 746762,8555321650,46%1491,61
VK 30.01 (D)6290,8938021447,66%350,37
T-54 ltwt.9845,9769621256,13%1200,42
Controcarro 1 Mk. 291146,2264021143,13%802,33
Super Hellcat 7888,9550920744,93%1234,16
Rheinmetall Skorpion G 81289,2156420145,77%1331,35
Nashorn6717,6837419847,47%1301,18
leKpz M 41 90 mm GF 8505,9655219343,01%697,23
Ares 90101513,1066919038,42%955,79
Bat.-Châtillon Bourrasque 81383,9182119054,21%1625,00
Type 4 Heavy9898,1952318750,27%648,80
Type 1 Chi-He4151,2018018243,96%245,30
TVP VTU Koncept81030,0568318148,62%1309,21
Pz.Sfl. IVc5472,6332018048,89%1021,61
Maus101537,8164817844,94%1073,00
Centurion Mk. I81102,3270317343,35%1374,01
AMX M4 mle. 457731,9547617345,66%851,69
Object 70491409,1664516744,31%962,59
Leox 91688,3674616446,34%1307,15
Jagdpanther II81098,4659816347,24%1047,35
SU-130PM 81357,5473816050,63%1380,60
Challenger7924,3852515949,69%1269,92
SU-1527964,7443815549,03%1331,79
M3 Lee485,9712715241,45%43,79
Ares 8591115,5176315147,68%988,21
Rheinmetall Panzerwagen10665,7656814844,59%528,37
ELC EVEN 90 8399,7248814843,92%532,64
Tiger (P)71045,8959714253,52%1421,67
Konštrukta T-34/1007820,0758313742,34%1293,72
TNH T Vz. 5191281,0670013646,32%987,28
Ares 758990,4674513049,23%1108,61
121B 101701,0668213041,54%1134,36
BDR G1 B5428,2228412846,09%703,13
SU-855528,3729512552,80%1272,14
Pz.Kpfw. I Ausf. C3230,0734112140,50%1004,23
Progetto M35 mod. 46 81326,7178211849,15%1432,56
Controcarro 3 Minotauro101423,8667311746,15%827,03
Comet7829,8167711647,41%1339,32
TS-54 81024,6776411455,26%1030,63
T-46368,0711711240,18%18,55
MT-256245,6737111239,29%435,52
Panther/M10 7761,8050911248,21%1112,65
AMX 67 Imbattable111889,6581511147,75%1138,26
O-Ni7968,5960610759,81%1311,99
Pz.Kpfw. II Ausf. G3110,6318710752,34%288,67
VK 30.01 (P)6745,6646910056,00%1376,11
VK 28.016243,653109944,44%476,14
T-50589,611849843,88%64,63
T1 Cunningham183,161349636,46%257,22
Type 3 Chi-Nu5322,962429546,32%740,89
Centurion Action X101434,296879444,68%994,66
KV-15399,292889446,81%681,23
Vz. 55101432,226208634,88%730,97
TNH 105/10008770,206508550,59%786,80
T207861,405898441,67%1079,59
KV-137360,644578445,24%352,29
O-Ho8937,014458245,12%918,71
Leo7821,696118141,98%1203,48
AMX 13 105 AM mle. 505282,833228036,25%351,67
Vz. 64 Blesk8600,446438057,50%942,67
M10 RBFM 5760,957217751,95%1783,32
AMX 13 F3 AM6545,584847655,26%778,59
VK 16.02 Leopard5197,262767650,00%472,09
Patton the Tank 91033,966757656,58%993,33
IS-M8780,246277542,67%685,74
Archer5620,703497350,68%1547,13
T-50-2 6492,425147252,78%1411,03
Cruiser Mk. II2178,962167159,15%803,57
Emil I81054,696617041,43%937,71
Marder 38T4384,902697040,00%909,16
StuG IV 5402,513327038,57%826,20
S35 CA5610,813306955,07%1476,34
M2 Medium Tank391,441216844,12%116,17
AMX 13 57 GF 7775,566776841,18%1335,23
T-284192,951616633,33%344,45
AMX 30 B101180,705816437,50%690,15
Pz.Kpfw. II273,761476253,23%159,17
Object 43091440,858066058,33%1386,73
SMV CC-6781064,086735945,76%1058,34
Object 277101200,975555925,42%641,17
Type 97 Chi-Ha3101,742065738,60%87,25
Leichttraktor163,231295646,43%93,04
T-26266,161195651,79%171,68
Valentine3223,842465651,79%732,85
Type 5 Heavy101818,198495358,49%1243,42
B14180,622725265,38%510,05
T28 Concept 7715,905895250,00%893,59
Vz. 44-17751,425685042,00%785,80
TBT 91503,047965056,00%1288,19
AMX 105 AM mle. 474269,983534843,75%752,49
SMV CC-567849,986404759,57%1124,83
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5514,455234751,06%1532,85
Somua SAu 404260,072304546,67%606,44
K-91-PT 91607,047984553,33%1475,33
Hirschkäfer111402,676294540,00%733,83
M24E2 Super Chaffee 6292,404124540,00%495,20
Vickers Medium Mk. III354,391264459,09%160,63
Škoda T 177763,366594443,18%1512,91
ARMT 5527,935944461,36%1290,29
AE Phase I 91209,817184346,51%932,62
Crusader6408,484524254,76%1223,25
Matilda4296,243174141,46%663,67
Renault FT1115,452894060,00%650,43
Stridsyxa 81157,807244047,50%1072,74
O-I Experimental5908,396833842,11%2072,87
Strv m/42-57 Alt A.2 6922,636783847,37%1582,47
FV217 Badger102067,118923759,46%1576,21
Strv m/425489,505063652,78%1252,10
Tiger 131 61108,747653540,00%1696,39
Škoda T 245419,975193265,63%1348,76
M5A1 Stuart490,632313259,38%213,71
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4198,973753240,63%472,74
43 M. Toldi III 3120,162403250,00%474,16
Universal Carrier 2-pdr247,421053145,16%36,35
Kampfpanzer 07 RH 8778,165943141,94%738,80
T-448823,474643053,33%1054,93
T2 Medium Tank273,071363066,67%347,88
M26 Pershing8832,146402948,28%875,17
Jagdpanzer E 90 91328,187062846,43%941,99
Pz.Sfl. IVb4180,731632650,00%433,49
Vickers Medium Mk. I150,42952450,00%81,48
Vickers Medium Mk. II265,58942445,83%105,34
ARL V396588,504142441,67%994,06
Cruiser Mk. I1132,131112326,09%429,40
T-62A101370,008072365,22%1114,51
Object 70591345,617812356,52%1246,48
Covenanter5232,453032065,00%805,30
50TP prototyp 8855,585851936,84%614,40
M4A3E8 Sherman6907,897171963,16%1928,55
SU-263106,261041921,05%34,22
SU-76M4142,611241838,89%146,08
Cruiser Mk. III3211,833101866,67%1006,99
Panzerjäger I234,82741735,29%0,00
HWK 128725,944541758,82%1279,23
Chi-Ni289,001481656,25%337,92
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4202,252351637,50%262,83
Wespe352,25811637,50%3,57
T404207,251991637,50%290,47
Alecto4185,381961650,00%345,23
GSOR the TANK 9994,195071625,00%594,67
KV-1SA 5681,887551656,25%1453,73
SU-18239,80961560,00%193,55
T3 HMC2145,272091553,33%581,47
Pz.Kpfw. I271,072291540,00%58,93
Pz.Kpfw. T 15 369,531101533,33%19,33
60TP Lewandowskiego101803,368291450,00%1200,15
SU-14-17292,073901435,71%107,13
Fantôme 91017,866681457,14%858,01
MS-1125,54891353,85%110,80
T-45 2117,172711258,33%485,85
D23110,451921145,45%197,60
Type 97 Te-Ke 2158,643021163,64%873,61
SU-54122,271301127,27%12,38
Object 705A101480,006611127,27%820,25
AT-1275,50851050,00%113,21
Renault UE 573249,44187955,56%727,90
M4A1 Sherman5741,38642887,50%2102,98
Pz.Kpfw. 38 (t)3121,13418862,50%378,31
Valentine AT489,75169862,50%210,45
AMX 38381,57128742,86%26,97
SU-85B451,57202757,14%155,20
G.Pz. Mk. VI (e)238,14113771,43%264,10
Black Prince II 71009,571079785,71%1637,98
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6285,86390742,86%482,48
Sexton II310,0047616,67%0,00
UDES 14 Alt 58858,17539633,33%671,12
Semovente M415277,83301650,00%407,43
MKA 2155,83314666,67%619,78
Light Mk. VIC 259,50154683,33%299,86
LTP 3118,33270683,33%534,85
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2118,67454683,33%595,60
OCP Peacekeeper 91398,67730650,00%1086,55
BT-7481,2089520,00%2,10
Lago4111,60223540,00%84,35
AMX 40431,80129540,00%12,65
Pz.Kpfw. III Ausf. E3105,40118560,00%255,76
Lorraine 155 mle. 518203,20222520,00%1,93
Loyd Gun Carriage225,6096560,00%180,96
Kanonenjagdpanzer 2 8838,60478540,00%487,79
Marder II3112,755840,00%84,83
T-116 3123,25150450,00%352,85
Renault Otsu193,674230,00%167,50
Strv m/40L3184,33305333,33%395,28
M8A1496,33160333,33%0,00
L-60 2129,0013630,00%424,70
BT-7 artillery 3149,00216366,67%525,89
Pz.Kpfw. 35 (t)231,004120,00%0,00
Hotchkiss H35268,50219250,00%129,84
T1 HMC259,006220,00%56,53
Vickers Mk. E Type B2241,503912100,00%1396,06
Lorraine 39L AM368,50234250,00%123,01
Semovente M43 Bassotto6377,50410250,00%425,78
Type 2597 Chi-Ha3162,00143250,00%428,36
Sturmpanzer II472,001622100,00%261,00
T56 GMC3104,508220,00%99,78
Vz. 60S Dravec 102378,0013302100,00%1651,55
Durchbruchswagen 24137,50275250,00%211,60
StuG III Ausf. B40,007320,00%0,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5266,5028920,00%302,50
Windhund 8473,005642100,00%424,73
Convert. Medium Tank T3 3329,004312100,00%1000,36
M16/43 Sahariano 3680,50624250,00%2158,74
Tortoise91454,00685250,00%966,28
TKS z n.k.m. 20 mm 257,001861100,00%289,31
BT-220,005910,00%0,00
Renault NC-3110,00951100,00%261,00
D120,005810,00%0,00
Sav m/4340,002410,00%0,00
Cruiser Mk. IV4171,007110,00%264,45

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Junior Officier
Toegetreden: 09/01/2026
Rol: Commandant
Toegetreden: 19/02/2024
Gestopt: 08/01/2026
Rol: Commandant
Toegetreden: 18/02/2024
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 17/01/2020
Gestopt: 13/10/2024
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 30/01/2021
Gestopt: 29/03/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 12/07/2020
Gestopt: 15/07/2020
Rol: Rekruut
Toegetreden: 01/12/2020
Gestopt: 26/12/2020
Rol: Soldaat
Toegetreden: 05/01/2020
Gestopt: 15/01/2020
Rol: Rekruut
Toegetreden: 31/12/2019
Gestopt: 03/01/2020
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 29/06/2020
Gestopt: 11/07/2020
Rol: Soldaat
Toegetreden: 27/05/2020
Gestopt: 08/06/2020
Rol: Reservist
Toegetreden: 30/01/2019
Gestopt: 10/11/2019
Rol: Rekruut
Toegetreden: 23/04/2018
Gestopt: 07/10/2018
Rol: Rekruut
Toegetreden: 04/01/2020
Gestopt: 04/01/2020
Rol: Commandant
Toegetreden: 09/01/2017
Gestopt: 20/04/2018
Rol: Rekruut
Toegetreden: 04/01/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 15/11/2016
Gestopt: 30/12/2016
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 20/11/2015
Rol: Rekruut
Toegetreden: 11/11/2015
Gestopt: 19/11/2015
Rol: Rekruut
Toegetreden: 06/11/2015
Gestopt: 08/11/2015
Rol: Rekruut
Toegetreden: 14/10/2015
Gestopt: 05/11/2015
Rol: Rekruut
Toegetreden: 11/10/2015
Gestopt: 12/10/2015
Rol: Rekruut
Toegetreden: 28/09/2015
Gestopt: 09/10/2015
Rol: Rekruut
Toegetreden: 20/09/2015
Gestopt: 26/09/2015
Rol: Rekruut
Toegetreden: 13/09/2015
Gestopt: 16/09/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 20/08/2015
Gestopt: 25/08/2015
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 27/07/2015
Gestopt: 16/08/2015
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 16/06/2015
Gestopt: 25/07/2015
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 04/06/2015
Gestopt: 14/06/2015
Rol: Rekruut
Toegetreden: 27/05/2015
Gestopt: 29/05/2015
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 15/05/2015
Gestopt: 17/05/2015
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 02/05/2015
Gestopt: 13/05/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 08/03/2015
Gestopt: 01/05/2015
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 25/01/2015
Gestopt: 07/03/2015
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 22/01/2015
Gestopt: 23/01/2015
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 05/01/2015
Gestopt: 19/01/2015
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 24/12/2014
Gestopt: 02/01/2015
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 26/11/2014
Gestopt: 21/12/2014
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 17/05/2014
Gestopt: 23/11/2014
Rol: Soldaat
Toegetreden: 20/02/2014