Marcel073

clanlogo
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 08/12/2025

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten13607000
Gemiddelde tier6,080,000,000,00
Overwinningen691550,82%00,00%00,00%00,00%
Verloren659148,44%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand1010,74%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd296421,78%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd111740,8200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,050,000,000,00
Gezien130110,9600,0000,0000,00
Schade toegebracht825,880,000,000,00
Veroveringspunten73500,5400,0000,0000,00
Verdedigingspunten63560,4700,0000,0000,00
Ervaring428,040,000,000,00
WN71084,680,000,000,00
WN81380,000,000,000,00
Totaal
Gevechten13607
Gemiddelde tier6,08
Overwinningen691550,82%
Verloren659148,44%
Gelijkstand1010,74%
Gevechten overleefd296421,78%
Tanks vernietigd111740,82
Gedood / dood ratio1,05
Gezien130110,96
Schade toegebracht825,88
Veroveringspunten73500,54
Verdedigingspunten63560,47
Ervaring428,04
WN71084,68
WN81380,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten103000
Overwinningen5351,46%00,00%00,00%00,00%
Verloren4846,60%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand21,94%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd4240,78%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd970,9400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,590,000,000,00
Gezien410,4000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.226,120,000,000,00
Veroveringspunten610,5900,0000,0000,00
Verdedigingspunten1551,5000,0000,0000,00
Ervaring509,350,000,000,00
Totaal
Gevechten103
Overwinningen5351,46%
Verloren4846,60%
Gelijkstand21,94%
Gevechten overleefd4240,78%
Tanks vernietigd970,94
Gedood / dood ratio1,59
Gezien410,40
Schade toegebracht1.226,12
Veroveringspunten610,59
Verdedigingspunten1551,50
Ervaring509,35
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten24000
Overwinningen937,50%00,00%00,00%00,00%
Verloren1458,33%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand14,17%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd937,50%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd241,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,600,000,000,00
Gezien140,5800,0000,0000,00
Schade toegebracht535,540,000,000,00
Veroveringspunten321,3300,0000,0000,00
Verdedigingspunten1064,4200,0000,0000,00
Ervaring310,500,000,000,00
Totaal
Gevechten24
Overwinningen937,50%
Verloren1458,33%
Gelijkstand14,17%
Gevechten overleefd937,50%
Tanks vernietigd241,00
Gedood / dood ratio1,60
Gezien140,58
Schade toegebracht535,54
Veroveringspunten321,33
Verdedigingspunten1064,42
Ervaring310,50
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten5000
Overwinningen120,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren480,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien51,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht104,400,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring91,600,000,000,00
Totaal
Gevechten5
Overwinningen120,00%
Verloren480,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien51,00
Schade toegebracht104,40
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring91,60
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten320000
Overwinningen16852,50%00,00%00,00%00,00%
Verloren15147,19%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand10,31%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd13943,44%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2570,8000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,420,000,000,00
Gezien2770,8700,0000,0000,00
Schade toegebracht1.170,170,000,000,00
Veroveringspunten4941,5400,0000,0000,00
Verdedigingspunten13104,0900,0000,0000,00
Ervaring577,290,000,000,00
Totaal
Gevechten320
Overwinningen16852,50%
Verloren15147,19%
Gelijkstand10,31%
Gevechten overleefd13943,44%
Tanks vernietigd2570,80
Gedood / dood ratio1,42
Gezien2770,87
Schade toegebracht1.170,17
Veroveringspunten4941,54
Verdedigingspunten13104,09
Ervaring577,29
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2576000
Overwinningen131951,20%00,00%00,00%00,00%
Verloren121647,20%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand411,59%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd99738,70%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd21890,8500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,390,000,000,00
Gezien25230,9800,0000,0000,00
Schade toegebracht799,060,000,000,00
Veroveringspunten20090,7800,0000,0000,00
Verdedigingspunten55752,1600,0000,0000,00
Ervaring410,230,000,000,00
Totaal
Gevechten2576
Overwinningen131951,20%
Verloren121647,20%
Gelijkstand411,59%
Gevechten overleefd99738,70%
Tanks vernietigd21890,85
Gedood / dood ratio1,39
Gezien25230,98
Schade toegebracht799,06
Veroveringspunten20090,78
Verdedigingspunten55752,16
Ervaring410,23
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten48000
Overwinningen2858,33%00,00%00,00%00,00%
Verloren2041,67%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2450,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd581,2100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio2,420,000,000,00
Gezien160,3300,0000,0000,00
Schade toegebracht2.790,270,000,000,00
Veroveringspunten220,4600,0000,0000,00
Verdedigingspunten1302,7100,0000,0000,00
Ervaring611,580,000,000,00
Totaal
Gevechten48
Overwinningen2858,33%
Verloren2041,67%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd2450,00%
Tanks vernietigd581,21
Gedood / dood ratio2,42
Gezien160,33
Schade toegebracht2.790,27
Veroveringspunten220,46
Verdedigingspunten1302,71
Ervaring611,58
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (232)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
ISU-15281234,5042247246,19%1209,05
Rheinmetall Skorpion G 81620,5358943946,24%1885,58
T34 81303,9751239048,97%1537,79
AMX 12 t6445,4935927545,82%1068,24
STA-2 81238,3552227451,82%1672,35
Type 64 6659,4346625754,09%1668,50
Cromwell6829,7550025656,64%1897,16
Object 70492067,4954525153,39%1834,21
T376471,7641325153,39%1245,03
T25 AT7740,2736924547,35%872,04
SU-1527684,9636624444,67%744,47
M2 Light2304,8839624358,44%1717,49
Excelsior 5707,6660823559,15%1829,58
AMX 50 10081348,4450322550,22%1534,40
T2881038,7447122144,34%911,50
T2971340,9659420360,10%2173,12
SU-1006561,9635419450,52%888,59
AMX 13 F3 AM6601,4133418946,56%771,09
Lorraine 155 mle. 507516,6728118845,21%442,32
M41 Walker Bulldog8768,9448318644,62%1313,64
BDR G1 B5446,7227718442,39%700,98
T-1506828,3046917852,25%1566,37
ARL 446516,6333816746,11%731,12
IS71472,9659116556,36%2375,10
AMX Chasseur de chars 81436,1967316552,12%2098,78
T4991225,3054916252,47%1782,28
M36 Jackson6496,7831815347,71%699,93
KV-15477,2334714953,02%1014,75
AMX M4 mle. 457924,2751514546,21%1164,18
AMX ELC bis5202,9823314540,00%427,72
AMX 13 7571184,1860513863,04%3362,22
Lorraine 155 mle. 5181199,0647413354,14%1353,62
T-34-85 Rudy 61215,1765413059,23%2945,82
FV215b (183) 102731,7371812360,16%2315,22
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5501,1135812352,03%1388,61
M10391856,0465011450,00%1934,37
Bishop5455,1326811348,67%920,05
SU-855360,7323711242,86%623,42
T3281740,1183111257,14%2296,49
StuG III Ausf. G5406,0927411048,18%880,15
Churchill VII6695,1441410756,07%1315,50
M446779,1036510758,88%1460,89
BT-74122,2617010644,34%229,00
T9591672,286339857,14%1407,40
KV-26807,864819652,08%1484,30
KV-856958,995229554,74%1871,32
IS-381661,937059453,19%2160,02
T1 Heavy5425,653239359,14%889,64
Churchill I5492,283329243,48%981,99
M10 Wolverine5405,732929051,11%875,71
FV3046571,543369043,33%879,97
AMX 404150,531768950,56%429,90
Dicker Max 6747,594718751,72%1396,47
M66777,914028648,84%1198,86
Grille5787,604048554,12%2038,73
Black Prince7698,204058250,00%863,74
Pz.Kpfw. II Luchs4313,804378258,54%1178,67
AMX 105 AM mle. 474195,341778246,34%483,12
B1492,381688145,68%59,51
T404301,142357953,16%696,59
M24 Chaffee5227,863457940,51%514,77
M415439,812837746,75%602,52
Birch Gun4204,431747741,56%579,78
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4464,243127652,63%1332,48
Covenanter5175,362177254,17%471,05
T26E4 SuperPershing 81609,828716863,24%2362,52
VK 16.02 Leopard5379,583826746,27%1170,89
SU-85B4233,181966746,27%431,35
Crusader6357,952836550,77%996,33
TOG II* 6640,333936446,88%1007,75
Rhm.-Borsig Waffenträger81789,798306350,79%1961,01
Strv m/425762,244876258,06%2557,37
Pz.Kpfw. III/IV5330,033216251,61%781,90
T71 DA71094,906136147,54%2684,53
Pz.Kpfw. II Ausf. G3198,682466048,33%769,82
Marder II389,121095831,03%11,75
VK 20.01 (D)4167,481965855,17%406,58
M127832,513535749,12%1048,28
M75441,453445650,00%1728,97
Churchill III 5699,966485554,55%1611,05
Pz.Sfl. IVc5406,632375438,89%727,32
Krupp-Steyr Waffenträger 71395,986345259,62%2206,14
T-284213,242335149,02%500,51
M5 Stuart4137,592405156,86%289,00
Jagdpanzer IV6407,002605038,00%466,43
Matilda4331,482624862,50%938,10
Lorraine 39L AM397,821164548,89%163,05
Pz.Kpfw. II2242,683064456,82%1235,04
M374258,442274358,14%962,54
M3 Lee4302,502954259,52%1128,94
Object 268102408,565924163,41%1821,99
Type 5 Ke-Ho4355,582774035,00%1129,18
AMX 13 105 AM mle. 505195,631794042,50%180,08
T1 Cunningham1122,532313844,74%647,13
Renault UE 573107,371263847,37%148,91
A-436778,845673860,53%1738,94
Ikv 1035753,085013754,05%2093,32
M2 Medium Tank3104,941113630,56%130,51
Sexton II3157,061743562,86%657,85
T110E3102977,037783548,57%2413,06
Marder 38T4234,822013452,94%488,92
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4340,093163452,94%997,69
Bat.-Châtillon 12 t8980,454963354,55%1831,75
T-34-8561024,535773240,63%2182,54
A-205256,483183170,97%967,35
T-463188,032263148,39%719,30
SMV CC-6781936,8710653167,74%2520,92
AMX 38361,751432857,14%158,53
SDP 60 Gonkiewicza92081,898202748,15%1689,51
Pz.Kpfw. I Ausf. C3239,303422762,96%1281,01
Hummel6741,775592653,85%1149,69
Type 98 Ke-Ni3121,521432536,00%275,29
Sturer Emil71053,566422552,00%1528,83
T-127 3495,765472564,00%2712,30
Sav m/434369,833542441,67%986,77
Comet71000,966892445,83%1678,98
SU-76M4137,381682458,33%289,78
AMX Canon d'assaut 105 82282,7910782458,33%3074,88
Type 95 Heavy4290,742472347,83%956,04
T-45 2141,962122347,83%548,25
T3 HMC2113,321142240,91%251,82
Type 3 Chi-Nu5554,006152166,67%1903,81
Panzerjäger I239,05732133,33%0,00
M7 Priest3181,481632157,14%472,23
Cruiser Mk. IV4177,481742152,38%409,15
T-34-85M 61224,676202157,14%2529,99
SMV CC-5671282,408672060,00%1844,13
Cruiser Mk. I140,00742035,00%0,00
AT 25801,306392060,00%2302,75
SU-100M171619,359922065,00%2751,98
T25 Pilot Number 1 81291,405112040,00%1627,36
D23184,581991952,63%615,42
VK 28.016680,534031931,58%2013,48
T-345590,063931838,89%1638,45
T56 GMC3105,331381838,89%109,83
SDP 58 Kilana82378,7211661861,11%3113,05
Achilles6917,447001855,56%1915,30
AT-12105,24821729,41%174,89
Renault FT AC262,651041758,82%155,35
Loyd Gun Carriage256,18821735,29%97,03
ARL V3961000,716581758,82%1981,15
M3 Stuart3115,751881650,00%312,03
Type 2597 Chi-Ha3198,062281650,00%621,62
G.Pz. Mk. VI (e)213,63731643,75%56,13
M4A3E8 Thunderbolt VII 6874,886131656,25%1834,42
SU-54114,801521560,00%235,89
Alecto4271,872451566,67%793,69
Jagdpanzer E 100102547,676601546,67%1673,21
Chi-To SP71843,3611261471,43%3062,84
SU-263204,072101471,43%652,26
Valentine AT4175,291751450,00%341,01
T-103 81834,649191457,14%2588,32
Renault FT 75 BS2126,151271346,15%618,08
Lago4462,855551353,85%1857,52
MS-1141,461321346,15%44,77
Wespe3298,313501376,92%1276,25
Strv m/40L3259,922271225,00%728,32
Hotchkiss H352128,081851250,00%446,54
Sturmpanzer I Bison3176,421781266,67%651,53
SDP 57 Gowika71234,838411283,33%1774,26
BT-22189,912221154,55%996,31
Somua SAu 404132,731651145,45%156,07
Vickers Medium Mk. I196,101241050,00%367,88
Ikv 723415,004001090,00%1653,07
NC 70 Błyskawica102206,407951060,00%1508,34
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3174,202381060,00%556,57
T28 Concept 7983,705261080,00%1507,03
T-60233,56128933,33%0,00
Vickers Medium Mk. II242,6371825,00%0,00
Pz.Kpfw. 35 (t)247,7589850,00%82,83
Strv 746656,88435837,50%858,98
Type 1 Chi-He4600,13419825,00%2111,03
T1 HMC271,75145862,50%363,49
SU-182159,25151850,00%1040,09
O-I Experimental5968,88629887,50%2455,26
SDP 44 Burza61090,13677850,00%2300,92
Type 3 Ho-Ni III5926,38721887,50%2438,26
D1238,8672757,14%148,91
Leichttraktor165,1499728,57%52,65
Type 89 I-Go/Chi-Ro2245,86267757,14%1192,29
FCM 362183,14256771,43%921,02
FV230 Canopener102586,57756757,14%2009,79
Strv m/382139,50182616,67%422,93
T-26239,3383633,33%0,00
Cruiser Mk. II256,5076633,33%0,00
Cruiser Mk. III3150,83229666,67%731,04
Universal Carrier 2-pdr235,1756633,33%0,00
AT 861448,67926666,67%3381,54
S35 CA5633,83556666,67%1677,12
M22299,60357560,00%1958,09
Type 95 Ha-Go2126,80161540,00%388,78
Type 91 Heavy389,80139560,00%228,57
Pz.Kpfw. III Ausf. E3285,80263560,00%994,27
Nashorn61688,00976580,00%3304,88
T-70375,80151560,00%189,48
Waffenträger auf Pz. IV92880,6012225100,00%3617,95
Object 252U 82070,00805520,00%2169,11
M24E2 Super Chaffee 6376,40305540,00%686,68
LT vz. 352130,00155425,00%431,35
Vickers Medium Mk. III3168,50205450,00%506,73
AMX AC mle. 4671665,50895425,00%2855,04
Pz.Sfl. IVb4250,25403475,00%833,57
Renault FT185,33171366,67%498,60
Renault Otsu115,00111366,67%213,83
Ikv 65 Alt II61064,338343100,00%2125,16
Semovente M43 Bassotto61072,678043100,00%1848,17
KV-1S61072,33534333,33%2650,94
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6125,67331366,67%263,72
StuG IV 5258,673623100,00%645,88
Kolohousenka1103,50231250,00%387,20
Type 97 Te-Ke 2118,505420,00%331,80
AMX 50 12091862,50684250,00%1377,78
Controcarro 1 Mk. 291593,50599250,00%1258,21
M3G FT3203,00150250,00%444,21
Pz.Kpfw. I257,50131250,00%110,55
T-50-2 6892,008452100,00%2196,94
Type 1 Ho-Ni II 4738,50699250,00%1602,39
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 51412,0011662100,00%4497,24
Strv fm/211136,0013610,00%550,77
4TP1159,0012410,00%521,47
Renault NC-3110,001210,00%0,00
T2 Medium Tank2404,005791100,00%2859,05
KV-37303,0011810,00%83,23
SU-76G FT4405,0020910,00%626,42
Type 95 Ji-Ro69,003961100,00%261,00
T216389,004111100,00%968,11
Renault R3520,004110,00%0,00
Pawlack Tank62223,0016381100,00%5335,84
T-29 3230,002971100,00%912,63
L-60 2166,0020710,00%839,00
Super Hellcat 71815,0046310,00%3585,22
SU-100I 5536,0020710,00%594,76

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 08/12/2025
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 11/10/2025
Gestopt: 09/12/2025
Rol: Rekruut
Toegetreden: 02/02/2025
Gestopt: 01/03/2025
Rol: Reservist
Toegetreden: 05/01/2025
Gestopt: 02/02/2025
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 06/05/2024
Gestopt: 05/01/2025
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 06/05/2024
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 02/04/2020
Gestopt: 22/06/2020
Rol: Rekruut
Toegetreden: 11/03/2021
Gestopt: 29/03/2021
Rol: Soldaat
Toegetreden: 23/08/2019
Gestopt: 25/10/2019
Rol: Rekruut
Toegetreden: 14/12/2021
Gestopt: 01/01/2022
Rol: Rekruut
Toegetreden: 22/02/2020
Gestopt: 24/02/2020
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 27/05/2018
Gestopt: 15/03/2019
Rol: Soldaat
Toegetreden: 25/01/2018
Gestopt: 24/05/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 29/09/2017
Gestopt: 21/01/2018
Rol: Rekruut
Toegetreden: 04/05/2019
Gestopt: 21/08/2019
Rol: Rekruut
Toegetreden: 25/01/2020
Gestopt: 01/02/2020
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 21/09/2017
Gestopt: 27/09/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 02/04/2020
Gestopt: 23/06/2020
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 28/08/2017
Gestopt: 19/09/2017
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 24/07/2017
Gestopt: 25/08/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 19/06/2017
Gestopt: 22/07/2017
Rol: Commandant
Toegetreden: 10/05/2017
Gestopt: 17/06/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 07/05/2017
Gestopt: 09/05/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 14/04/2017
Gestopt: 05/05/2017
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 13/03/2017
Gestopt: 12/04/2017
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 19/01/2017
Gestopt: 11/03/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 11/07/2016
Gestopt: 19/01/2017
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 23/10/2016
Gestopt: 17/01/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 04/09/2016
Gestopt: 18/10/2016
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 08/08/2016
Gestopt: 04/09/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 27/04/2016
Gestopt: 09/07/2016
Rol: Reservist
Toegetreden: 09/01/2016
Gestopt: 23/04/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 08/12/2014
Gestopt: 31/12/2015
Rol: Rekruut
Toegetreden: 17/11/2014
Gestopt: 05/12/2014
Rol: Soldaat
Toegetreden: 08/10/2014
Rol: Rekruut
Toegetreden: 23/09/2014
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 10/08/2014
Rol: Soldaat
Toegetreden: 30/06/2014