Masteigne

clanlogo
Rol: Rekruut
Toegetreden: 09/04/2026

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten43104030195
Gemiddelde tier7,130,009,009,06
Overwinningen1912544,37%00,00%1756,67%9247,18%
Verloren2327854,00%00,00%1240,00%10151,79%
Gelijkstand7011,63%00,00%13,33%21,03%
Gevechten overleefd1171627,18%00,00%1446,67%7337,44%
Tanks vernietigd238800,5500,00240,801170,60
Gedood / dood ratio0,760,001,500,96
Gezien212150,4900,00170,57410,21
Schade toegebracht719,610,001.255,701.200,10
Veroveringspunten363970,8400,00411,371150,59
Verdedigingspunten118240,2700,0000,00150,08
Ervaring498,520,00735,13697,64
WN7636,840,00973,63679,22
WN8697,500,001046,651023,14
Totaal
Gevechten43104
Gemiddelde tier7,13
Overwinningen1912544,37%
Verloren2327854,00%
Gelijkstand7011,63%
Gevechten overleefd1171627,18%
Tanks vernietigd238800,55
Gedood / dood ratio0,76
Gezien212150,49
Schade toegebracht719,61
Veroveringspunten363970,84
Verdedigingspunten118240,27
Ervaring498,52
WN7636,84
WN8697,50
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten30
Gemiddelde tier9,00
Overwinningen1756,67%
Verloren1240,00%
Gelijkstand13,33%
Gevechten overleefd1446,67%
Tanks vernietigd240,80
Gedood / dood ratio1,50
Gezien170,57
Schade toegebracht1.255,70
Veroveringspunten411,37
Verdedigingspunten00,00
Ervaring735,13
WN7973,63
WN81046,65
Voorbije 30 dagen
Gevechten195
Gemiddelde tier9,06
Overwinningen9247,18%
Verloren10151,79%
Gelijkstand21,03%
Gevechten overleefd7337,44%
Tanks vernietigd1170,60
Gedood / dood ratio0,96
Gezien410,21
Schade toegebracht1.200,10
Veroveringspunten1150,59
Verdedigingspunten150,08
Ervaring697,64
WN7679,22
WN81023,14
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten35000
Overwinningen720,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren2880,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd925,71%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd110,3100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,420,000,000,00
Gezien90,2600,0000,0000,00
Schade toegebracht834,060,000,000,00
Veroveringspunten140,4000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring319,460,000,000,00
Totaal
Gevechten35
Overwinningen720,00%
Verloren2880,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd925,71%
Tanks vernietigd110,31
Gedood / dood ratio0,42
Gezien90,26
Schade toegebracht834,06
Veroveringspunten140,40
Verdedigingspunten00,00
Ervaring319,46
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten69000
Overwinningen1724,64%00,00%00,00%00,00%
Verloren4971,01%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand34,35%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1927,54%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd230,3300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,460,000,000,00
Gezien400,5800,0000,0000,00
Schade toegebracht769,330,000,000,00
Veroveringspunten841,2200,0000,0000,00
Verdedigingspunten450,6500,0000,0000,00
Ervaring333,360,000,000,00
Totaal
Gevechten69
Overwinningen1724,64%
Verloren4971,01%
Gelijkstand34,35%
Gevechten overleefd1927,54%
Tanks vernietigd230,33
Gedood / dood ratio0,46
Gezien400,58
Schade toegebracht769,33
Veroveringspunten841,22
Verdedigingspunten450,65
Ervaring333,36
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten5000
Overwinningen240,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren360,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd120,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd30,6000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,750,000,000,00
Gezien51,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht396,200,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring251,800,000,000,00
Totaal
Gevechten5
Overwinningen240,00%
Verloren360,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd120,00%
Tanks vernietigd30,60
Gedood / dood ratio0,75
Gezien51,00
Schade toegebracht396,20
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring251,80
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1332000
Overwinningen60945,72%00,00%00,00%00,00%
Verloren72354,28%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd42431,83%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd5060,3800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,560,000,000,00
Gezien10310,7700,0000,0000,00
Schade toegebracht725,130,000,000,00
Veroveringspunten21411,6100,0000,0000,00
Verdedigingspunten72735,4600,0000,0000,00
Ervaring637,820,000,000,00
Totaal
Gevechten1332
Overwinningen60945,72%
Verloren72354,28%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd42431,83%
Tanks vernietigd5060,38
Gedood / dood ratio0,56
Gezien10310,77
Schade toegebracht725,13
Veroveringspunten21411,61
Verdedigingspunten72735,46
Ervaring637,82
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2395000
Overwinningen94539,46%00,00%00,00%00,00%
Verloren131855,03%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand1325,51%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd75831,65%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd9900,4100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,600,000,000,00
Gezien14280,6000,0000,0000,00
Schade toegebracht611,980,000,000,00
Veroveringspunten33081,3800,0000,0000,00
Verdedigingspunten31851,3300,0000,0000,00
Ervaring425,510,000,000,00
Totaal
Gevechten2395
Overwinningen94539,46%
Verloren131855,03%
Gelijkstand1325,51%
Gevechten overleefd75831,65%
Tanks vernietigd9900,41
Gedood / dood ratio0,60
Gezien14280,60
Schade toegebracht611,98
Veroveringspunten33081,38
Verdedigingspunten31851,33
Ervaring425,51
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (255)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Rheinmetall Skorpion G 8869,87537368242,67%698,63
Rhm.-Borsig Waffenträger8841,10510169841,34%624,28
AMX M4 mle. 49 Liberté 8604,86545120740,68%442,18
105 leFH18B2 5679,74502120653,98%1311,52
Progetto M35 mod. 46 8869,24579119640,89%733,12
KV-26540,67470107846,29%753,73
WZ-120-1G FT 8952,67601104243,86%817,25
GSOR 1008 8971,5059178343,42%770,42
ELC EVEN 90 8320,2947072038,75%324,48
UDES 038757,0249470945,70%637,27
T-34-85M 6567,1551461547,15%745,52
Waffenträger auf Pz. IV9881,3248159538,15%468,12
Strv S1 8950,4155359143,99%771,33
T34 8613,3844158941,43%445,10
ISU-122S 7614,3540358538,97%557,43
Chi-To SP71084,0569455250,72%1213,42
BZ-176 8995,8769354046,30%762,31
AMX AC mle. 488978,5259953244,17%892,42
SU-14-28866,0362352848,11%797,88
Marder 38T4342,1231852652,47%797,93
KV-1S6364,1133448146,57%461,78
Jagdpanzer IV6444,8033646943,92%597,99
M66864,2565844653,59%1357,66
Grille 15101132,8052343338,57%544,49
ISU-1528958,9154842542,35%764,66
Ferdinand8897,8447640240,30%687,92
KV-856481,4437239944,36%617,63
Nashorn6500,2338539743,58%627,45
M47 Iron Arnie 8778,6258437241,40%649,73
Jagdpanther7745,7750337049,46%834,78
M18 Hellcat6553,7445336648,91%781,52
Cromwell B 6412,6643335942,34%513,10
M10 RBFM 5578,3957434754,47%1127,27
XM66F 81094,6260434343,44%979,82
Matilda4278,4729534049,71%647,16
Charioteer Nomad 81028,9660232846,95%876,19
Lorraine 155 mle. 518745,1554331241,67%599,21
Dicker Max 6725,3353629747,47%1188,20
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4443,6829828044,64%1071,02
T675343,0132727846,04%566,21
Bat.-Châtillon Bourrasque 8795,2256927841,01%648,94
Object 70491420,8664525845,35%967,64
KPz 3 Projekt 07 HK 91134,7958125539,22%780,05
CS-52 LIS 8924,2456824837,90%762,69
Lorraine 155 mle. 507712,8355724741,70%676,45
Type 64 6335,5247624747,37%657,79
AMX 105 AM mle. 474209,6119924651,63%621,29
T-1506653,1552124246,28%952,29
StuG IV 5371,9735124250,00%752,61
AMX 50 Foch91297,5967224147,72%926,21
Conqueror9727,3255323740,51%379,30
IS7535,9543623647,46%532,25
AMX 13 105 AM mle. 505251,7621323442,31%299,07
IS-38717,3055823440,17%537,53
Ho-Ri 191347,9366023242,24%958,39
E 25 7497,7845722738,77%424,10
Cromwell6239,2826722447,77%261,71
SMV CC-64 Vipera 8832,9554822242,34%652,16
WZ-111-1G FT8951,7854521636,57%802,55
FV380591047,3270821352,11%900,95
AMBT 8826,4253821240,09%620,13
Strv 103-09869,7447020835,10%443,77
Strv 103B101077,2744320736,23%435,82
Sturer Emil7581,1643920745,41%606,32
T309998,2353420643,69%635,30
Matilda IV 5280,4137020550,73%547,31
Type 5 Heavy101707,6780420450,98%1106,72
IS-710842,3055620232,67%360,03
Jagdtiger91320,7561620243,56%910,06
Caernarvon8635,5957519146,07%517,39
Ikv 90 Typ B7603,0244619144,50%659,88
S-517701,7858718548,65%746,20
T-109844,6451618532,97%523,91
Object 252U 8764,8557018548,11%587,06
AMX 13 F3 AM6567,4152917750,28%721,25
Type 5 Ka-Ri 81326,6568117546,86%1135,87
Super Hellcat 7550,1247516843,45%562,52
StuG III Ausf. B4235,1421716547,27%437,81
SMV CC-6781016,7062315747,13%973,12
Super Conqueror10949,3958415741,40%447,33
E 5091088,4463315641,03%777,97
Progetto CC55 mod. 548800,8661915346,41%673,02
StuG III Ausf. G5237,0420315049,33%373,36
SU-86653,7755015053,33%869,97
Covenanter5106,6018114852,03%186,46
Object 2579817,8258814740,82%536,46
T-448589,1750014634,93%463,17
T-345260,6228614340,56%448,52
Crusader6135,5517714139,72%118,13
Churchill I5276,9026913648,53%399,50
E 65 Zwilling 81099,6070013641,91%759,12
Black Prince7458,8548113342,86%379,46
KV-15313,1828913252,27%507,82
FV215b (183) 101007,7854512939,53%471,25
M8A14247,9821012842,19%415,87
Object 777 Version II 9859,4860712639,68%484,90
Pz.Sfl. IVc5443,9040112547,20%881,79
SMV CC-567758,2360312454,03%954,83
Ikv 65 Alt II6443,2340212250,82%644,66
G.W. Panther7738,1854311939,50%728,00
Object 252U Defender 8793,8059211540,87%596,20
Cruiser Mk. IV4185,0720611244,64%420,09
AMX M4 mle. 457844,0364811147,75%1000,52
Bishop5189,6517611148,65%216,50
FV229 Contender91159,8566111139,64%760,80
AT 15A 7541,9844010450,00%572,39
Semovente M43 Bassotto6762,0454410148,51%1227,37
T-34-2G FT7681,935079839,80%659,90
Churchill VII6354,773999548,42%460,02
Leo7646,785789354,84%871,17
T-437600,035629242,39%771,89
Ares 758858,987009257,61%913,74
L-60 263,801769240,22%96,77
T-284315,163059058,89%982,55
50TP prototyp 8775,575478935,96%551,87
Birch Gun4141,471518951,69%368,80
M16/43 Sahariano 3404,135168844,32%990,27
AMX 50 Foch (155) 101125,025648741,38%552,83
O-I6648,494968441,67%886,85
T28 Prototype8671,524538337,35%401,40
FV2078885,526398146,91%925,68
WZ-131G FT6747,005427948,10%1259,32
A-447318,414287847,44%275,19
M4A1 Revalorisé 8643,195577746,75%596,12
Ho-Ri 28800,854797431,08%610,94
FV230 Canopener101133,585257431,08%478,59
Turtle Mk. I 81280,977557146,48%1185,28
Ikv 1035220,102836942,03%273,83
UDES 169757,995806744,78%485,30
Pz.Kpfw. II Luchs4116,972066448,44%238,22
SU-2-122 5429,024016347,62%817,01
T-549882,715716235,48%571,03
KV-1SA 5383,434836140,98%516,80
BT-7 artillery 3210,533125955,93%706,47
Panther II8519,344405829,31%345,48
Object 261101069,864785633,93%604,35
SU-100I 5759,916345657,14%1362,99
Panther7613,585005545,45%733,09
Vickers Mk. E Type B2102,591535457,41%337,09
UDES 14 Alt 58698,965485446,30%625,79
Sexton II3112,981265250,00%315,09
SU-76M4505,003755250,00%1481,98
Marder II3154,331605250,00%310,58
SU-1527572,224195040,00%537,96
M127578,985785054,00%630,46
60G FT5571,364354761,70%1239,33
212A9918,115244630,43%561,17
SU-122A5200,732384438,64%188,14
P26/404368,023224348,84%834,82
AMX 50 Foch B101291,766084238,10%636,13
Bat.-Châtillon 155 559827,154484126,83%527,51
Vickers Medium Mk. III377,031224052,50%130,99
KV-220-2 5510,536234047,50%773,88
KV-137414,005053946,15%457,61
Object 27710690,185593946,15%311,64
T56 GMC3101,131463850,00%165,13
SU-130PM 81398,428173863,16%1437,36
ARL 446613,726283663,89%1164,73
Pz.Kpfw. I Ausf. C385,831703641,67%163,86
Lorraine 40 t 8961,836573652,78%1012,32
LT vz. 383152,202063554,29%542,86
Strv m/40L3155,631743548,57%362,82
Type 2597 Chi-Ha378,881543447,06%74,42
Strv fm/21177,181553342,42%186,17
Strv 746455,693943234,38%616,63
Sav m/434150,322773151,61%249,59
T-62A10752,304753030,00%296,76
Pz.Kpfw. III Ausf. J4484,343702941,38%1223,80
BDR G1 B5421,433582828,57%608,49
Pz.Sfl. IC 4294,213812839,29%658,06
Panzerwagen 39 3263,273672630,77%973,89
KV-37962,277162646,15%1078,60
Stridsyxa 81196,647002548,00%1094,09
Lago495,571502321,74%17,88
M15/423213,963422365,22%699,29
T-116 3219,573302339,13%632,46
T-34 shielded 5325,094152352,17%690,39
T-28E with F-30 4468,964742347,83%1039,16
T-463122,771362236,36%249,02
Lorraine 39L AM3117,731422245,45%195,54
T6 Medium4398,234122254,55%956,65
Cruiser Mk. III373,52872123,81%74,71
IT-3 4378,814572142,86%1051,96
T7 Combat Car 242,521062152,38%133,90
T3 HMC2126,151572055,00%466,34
SU-263114,602022055,00%212,88
T110E410605,156752065,00%379,78
Object 4168493,004071947,37%404,79
Leichttraktor1159,561671844,44%622,20
Object 752 9762,116941850,00%424,44
Toro 91126,066331844,44%829,39
SU-18297,591481752,94%444,40
WZ-111G FT91146,185461729,41%605,24
Valentine II 4165,944401770,59%543,47
VK 30.01 (H)5209,193131643,75%260,73
Ikv 723105,441911637,50%41,40
BZT-70 101147,195631631,25%392,70
Pz.Kpfw. I255,811281631,25%1,34
Char Futur 4 91040,135291625,00%574,24
Renault NC-31194,601261546,67%323,49
Progetto C50 mod. 6691429,406421540,00%966,88
Vickers Medium Mk. I153,57861442,86%40,70
Pz.Kpfw. 35 (t)283,361141435,71%170,59
SU-76G FT4357,642601450,00%686,86
Type 63 8528,294791421,43%257,84
T-26286,921211330,77%183,79
Renault FT 75 BS299,67951225,00%348,55
Panzerjäger I262,33931233,33%3,10
UDES 15/16101026,335211233,33%452,21
Loyd Gun Carriage292,331251258,33%513,50
MKA 2237,253901250,00%830,05
VK 36.01 (H)6844,007681172,73%1607,56
T1 Cunningham193,301141060,00%481,96
T-50-2 6257,703481030,00%383,62
SU-5471,67207955,56%189,66
T-29 3206,67246922,22%499,95
T77 8397,89451933,33%113,04
LT vz. 352115,13150837,50%317,43
4TP198,43147742,86%233,51
FCM 36261,57167757,14%160,55
GSOR the TANK 91258,43603742,86%1117,15
Kolohousenka175,33146666,67%350,29
Strv m/38271,17249683,33%304,80
M14/41272,83150616,67%3,10
T1 Heavy5346,00379633,33%392,53
AMX 38326,17155633,33%0,00
T3E2 Medium Tank 3299,83358633,33%1183,69
K-91-PT 9588,17417633,33%207,59
Vickers Medium Mk. II283,20158560,00%342,20
Renault FT1106,60147560,00%528,30
IS-6 8484,60508540,00%230,68
Char Mle. 75 9238,20329520,00%4,32
ARMT 5532,20493520,00%1038,12
M24E2 Super Chaffee 6250,20384540,00%372,18
Vz. 68 Squall 8427,00403425,00%397,09
Somua SM 8246,25366425,00%0,00
MS-1196,00142333,33%280,00
Pz.Kpfw. 38 (t)336,332730,00%0,00
T-45 2225,00357366,67%1031,99
MTLS-1G14 3143,33217366,67%529,91
Chrysler K 8312,67532366,67%300,39
Fiat 3000176,00213250,00%202,88
TKS z n.k.m. 20 mm 20,005320,00%0,00
Pvlvv fm/4220,001472100,00%261,00
Type 97 Te-Ke 2248,0015820,00%945,90
AMX 12 t6416,0030320,00%732,86
Crusader 5.5-in. SP7158,5030320,00%0,00
TS-60 9595,50617250,00%325,03
Pz.Kpfw. II Ausf. D 216,00149250,00%88,26
Renault Otsu1151,007410,00%439,86
Semovente M415438,0020110,00%617,39
IS-2 shielded 70,003310,00%0,00
Convert. Medium Tank T3 3115,002451100,00%340,15
Patton the Tank 9740,007711100,00%655,37
Nergal 81315,0010231100,00%1646,49

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Rekruut
Toegetreden: 09/04/2026
Rol: Rekruut
Toegetreden: 26/11/2025
Gestopt: 31/03/2026
Rol: Rekruut
Toegetreden: 15/09/2025
Gestopt: 25/11/2025
Rol: Rekruut
Toegetreden: 23/03/2025
Gestopt: 09/09/2025
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 11/04/2021
Gestopt: 22/03/2025
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 11/04/2021
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 18/11/2017
Gestopt: 18/03/2018
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 02/04/2017
Gestopt: 15/11/2017
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 17/07/2015
Gestopt: 22/08/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 11/05/2020
Gestopt: 20/03/2021
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 21/03/2018
Gestopt: 10/05/2020