Master0701

clanlogo
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 10/02/2016

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten23668000
Gemiddelde tier6,750,000,000,00
Overwinningen1203850,86%00,00%00,00%00,00%
Verloren1137848,07%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand2521,06%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd640827,07%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd196810,8300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,140,000,000,00
Gezien236301,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht882,570,000,000,00
Veroveringspunten167170,7100,0000,0000,00
Verdedigingspunten191560,8100,0000,0000,00
Ervaring444,480,000,000,00
WN71096,300,000,000,00
WN81399,630,000,000,00
Totaal
Gevechten23668
Gemiddelde tier6,75
Overwinningen1203850,86%
Verloren1137848,07%
Gelijkstand2521,06%
Gevechten overleefd640827,07%
Tanks vernietigd196810,83
Gedood / dood ratio1,14
Gezien236301,00
Schade toegebracht882,57
Veroveringspunten167170,71
Verdedigingspunten191560,81
Ervaring444,48
WN71096,30
WN81399,63
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten35000
Overwinningen1851,43%00,00%00,00%00,00%
Verloren1645,71%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand12,86%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1748,57%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd170,4900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,940,000,000,00
Gezien80,2300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.479,860,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring377,970,000,000,00
Totaal
Gevechten35
Overwinningen1851,43%
Verloren1645,71%
Gelijkstand12,86%
Gevechten overleefd1748,57%
Tanks vernietigd170,49
Gedood / dood ratio0,94
Gezien80,23
Schade toegebracht1.479,86
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring377,97
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten3000
Overwinningen266,67%00,00%00,00%00,00%
Verloren133,33%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd133,33%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd41,3300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio2,000,000,000,00
Gezien20,6700,0000,0000,00
Schade toegebracht1.138,670,000,000,00
Veroveringspunten217,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring706,670,000,000,00
Totaal
Gevechten3
Overwinningen266,67%
Verloren133,33%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd133,33%
Tanks vernietigd41,33
Gedood / dood ratio2,00
Gezien20,67
Schade toegebracht1.138,67
Veroveringspunten217,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring706,67
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten6000
Overwinningen233,33%00,00%00,00%00,00%
Verloren350,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand116,67%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd233,33%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd20,3300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,500,000,000,00
Gezien40,6700,0000,0000,00
Schade toegebracht174,500,000,000,00
Veroveringspunten40,6700,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring210,000,000,000,00
Totaal
Gevechten6
Overwinningen233,33%
Verloren350,00%
Gelijkstand116,67%
Gevechten overleefd233,33%
Tanks vernietigd20,33
Gedood / dood ratio0,50
Gezien40,67
Schade toegebracht174,50
Veroveringspunten40,67
Verdedigingspunten00,00
Ervaring210,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten295000
Overwinningen13345,08%00,00%00,00%00,00%
Verloren15251,53%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand103,39%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd8528,81%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2020,6800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,960,000,000,00
Gezien2640,8900,0000,0000,00
Schade toegebracht616,230,000,000,00
Veroveringspunten1240,4200,0000,0000,00
Verdedigingspunten3631,2300,0000,0000,00
Ervaring399,500,000,000,00
Totaal
Gevechten295
Overwinningen13345,08%
Verloren15251,53%
Gelijkstand103,39%
Gevechten overleefd8528,81%
Tanks vernietigd2020,68
Gedood / dood ratio0,96
Gezien2640,89
Schade toegebracht616,23
Veroveringspunten1240,42
Verdedigingspunten3631,23
Ervaring399,50
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten33000
Overwinningen1133,33%00,00%00,00%00,00%
Verloren2266,67%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd824,24%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd120,3600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,480,000,000,00
Gezien361,0900,0000,0000,00
Schade toegebracht346,270,000,000,00
Veroveringspunten581,7600,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring299,120,000,000,00
Totaal
Gevechten33
Overwinningen1133,33%
Verloren2266,67%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd824,24%
Tanks vernietigd120,36
Gedood / dood ratio0,48
Gezien361,09
Schade toegebracht346,27
Veroveringspunten581,76
Verdedigingspunten00,00
Ervaring299,12
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten75000
Overwinningen5168,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren2432,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2634,67%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd320,4300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,650,000,000,00
Gezien1171,5600,0000,0000,00
Schade toegebracht487,760,000,000,00
Veroveringspunten3184,2400,0000,0000,00
Verdedigingspunten1151,5300,0000,0000,00
Ervaring363,450,000,000,00
Totaal
Gevechten75
Overwinningen5168,00%
Verloren2432,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd2634,67%
Tanks vernietigd320,43
Gedood / dood ratio0,65
Gezien1171,56
Schade toegebracht487,76
Veroveringspunten3184,24
Verdedigingspunten1151,53
Ervaring363,45
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (130)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
FV3046805,79384162553,42%1698,54
T26E4 SuperPershing 8945,13600141149,68%1207,93
T92 HMC101630,9337886348,55%1625,42
Pz.Kpfw. II Ausf. G3271,8337172059,72%1309,31
M2 Light2213,6641471858,22%1012,54
M18 Hellcat6755,5448964751,78%1444,96
LTTB8663,7347460350,91%1284,94
Bat.-Châtillon 155 5591604,3343355550,63%1906,71
M53/M5591614,5945254650,55%1809,56
T376499,1341953450,00%1419,16
FV380591306,8843151248,05%1389,02
T499653,9142448547,42%794,48
M40/M4381617,3158747546,53%2156,06
Grille5760,6744647057,02%2187,20
Pz.Kpfw. I Ausf. C3214,7240145655,92%1171,94
WZ-1209994,0343645543,74%837,55
T71 DA7716,3557044949,67%1476,86
G.W. Tiger91523,4243644549,89%1668,96
FV20781167,9541044152,83%1497,98
Bat.-Châtillon 25 t AP91233,1246436446,98%1194,82
T3091454,9249334451,74%1256,18
G.W. Tiger (P)81439,4345733951,62%2078,92
M24 Chaffee5490,4056733850,59%1633,82
SU-14-17979,0139032952,89%1510,96
T57 Heavy101702,3245432745,87%1216,76
M26 Pershing8961,5246131046,13%1259,76
WZ-1328588,8942730950,81%921,77
T54E191430,4063730652,94%1390,35
T1 Cunningham1153,7729629355,97%992,91
AMX 13 909706,4348729150,17%934,59
212A91471,2650028957,44%1420,68
M66752,0340628847,92%1212,48
Lorraine 155 mle. 5071380,6858425951,35%1991,97
M1271461,4656425546,27%2157,75
Bishop5614,0833525561,57%1667,35
Lorraine 155 mle. 5181436,2152325147,01%1910,91
SU-14-281286,5842224649,59%1635,93
MT-256319,6246922948,03%836,07
AMX ELC bis5372,6147322351,12%1291,88
AMX 12 t6561,8457322155,66%1488,75
T110E4101695,8845421245,75%1240,55
M41 Walker Bulldog8657,7645120547,32%1046,18
T6981067,9463320446,08%1370,69
T207851,7660019447,94%1390,21
T404503,5633019154,97%1559,56
StuG IV 5397,6126219044,21%914,92
Crusader 5.5-in. SP7867,5938318756,68%1467,37
T25/27742,0144817941,90%956,41
T28 Prototype81269,8162017548,57%1468,63
M4151058,3853614452,78%2077,51
AMX 13 757531,2852514443,75%970,47
AMX AC mle. 467680,5638414250,70%877,59
WZ-1317520,3553313141,98%925,40
Hummel61205,5846813046,92%2096,76
G.W. Panther71110,6855112947,29%1489,98
Bat.-Châtillon 25 t101326,2044812244,26%1001,34
T-505158,0041011952,10%400,99
Light Mk. VIC 2129,9121311752,99%644,85
M4A1 Sherman5476,9450411559,13%1405,05
SU-86709,2633511549,57%982,04
M7 Priest3579,3631411151,35%1950,43
M4A3E2 Sherman Jumbo6621,3852610946,79%1228,50
ARL V396506,2928210543,81%764,93
M5 Stuart4242,6939010347,57%607,18
T7 Combat Car 2128,5823210358,25%635,68
SU-122A5511,262808051,25%1288,78
T1E6 2146,453297361,64%712,49
59-166250,653917234,72%432,37
Pz.Kpfw. III Ausf. E3141,632066860,29%409,71
S35 CA5533,742676844,12%1037,59
Pz.Kpfw. 38 (t)3129,891766443,75%247,33
Pz.Kpfw. II2175,783526050,00%696,80
M3 Lee4382,522756053,33%1494,81
T216420,735266050,00%1153,90
Somua SAu 404208,622255560,00%528,51
KV-15412,253185352,83%761,41
Sturmpanzer II4319,652205152,94%1028,21
M374300,871954654,35%1100,56
AMX AC mle. 488689,303394339,53%471,59
M75318,052783953,85%1055,95
M10 Wolverine5362,411983938,46%553,55
Type T-345500,854863354,55%1412,42
Covenanter5164,913373354,55%412,48
M5A1 Stuart4179,653133135,48%408,66
T3 HMC251,681013151,61%96,16
T1 HMC2195,221982762,96%1393,30
Birch Gun4319,233092638,46%992,14
AMX 404126,843122560,00%417,53
Pz.Kpfw. III Ausf. J4143,921772552,00%232,82
BT-7 artillery 3144,671652437,50%298,67
T-284253,862762272,73%872,34
Pz.Kpfw. 35 (t)2117,001772157,14%559,41
AMX 38386,591931741,18%35,48
T-54 ltwt.9917,474181752,94%1221,75
Leichttraktor162,441421656,25%180,82
SU-54372,192881643,75%778,10
LTP 3211,563011650,00%1018,27
Sturmpanzer I Bison3255,671731540,00%860,34
SU-263164,641411442,86%274,05
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.495,571621442,86%77,37
Sexton II3216,542581361,54%865,03
T-262187,832951250,00%926,14
Type 2597 Chi-Ha3193,912691136,36%486,69
D2348,101061020,00%0,00
Bat.-Châtillon 12 t8373,004431060,00%593,02
Strv S1 8623,302451030,00%307,31
MS-1133,3393933,33%1,44
M3 Stuart3128,50191825,00%238,10
T1 Heavy5334,25468850,00%515,21
Panzerjäger I260,88132862,50%188,70
KV-26472,86316742,86%624,28
D1254,67139650,00%86,70
T-463176,67215633,33%504,02
T2 Medium Tank2107,00219666,67%554,43
Wespe3171,40161580,00%597,54
Cruiser Mk. III356,00141450,00%78,39
Durchbruchswagen 24227,25297475,00%692,26
T-29 3443,004484100,00%2047,96
TOG II* 6312,25219425,00%211,61
Renault FT10,001830,00%0,00
Vickers Medium Mk. I192,003920,00%244,27
Renault NC-311139,503412100,00%780,96
Renault UE 573420,0012820,00%1364,81
L-60 248,501672100,00%261,00
Kolohousenka149,001231100,00%261,00
Renault Otsu10,001771100,00%261,00
Hotchkiss H35242,001901100,00%261,00
Type 97 Te-Ke 2175,0010010,00%586,65
Cruiser Mk. IV40,001931100,00%261,00
43 M. Toldi III 3271,003441100,00%1232,51

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Junior Officier
Toegetreden: 10/02/2016
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 10/02/2016
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Reservist
Toegetreden: 13/03/2013
Gestopt: 13/10/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 30/09/2015
Gestopt: 07/02/2016