Maty06CZ

clanlogo
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 19/07/2020

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten9622000
Gemiddelde tier5,960,000,000,00
Overwinningen469448,78%00,00%00,00%00,00%
Verloren482850,18%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand1001,04%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd218122,67%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd52640,5500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,710,000,000,00
Gezien79760,8300,0000,0000,00
Schade toegebracht580,500,000,000,00
Veroveringspunten69210,7200,0000,0000,00
Verdedigingspunten25440,2600,0000,0000,00
Ervaring362,570,000,000,00
WN7755,000,000,000,00
WN8805,980,000,000,00
Totaal
Gevechten9622
Gemiddelde tier5,96
Overwinningen469448,78%
Verloren482850,18%
Gelijkstand1001,04%
Gevechten overleefd218122,67%
Tanks vernietigd52640,55
Gedood / dood ratio0,71
Gezien79760,83
Schade toegebracht580,50
Veroveringspunten69210,72
Verdedigingspunten25440,26
Ervaring362,57
WN7755,00
WN8805,98
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten29000
Overwinningen1551,72%00,00%00,00%00,00%
Verloren1448,28%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd931,03%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd150,5200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,750,000,000,00
Gezien280,9700,0000,0000,00
Schade toegebracht1.328,660,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten963,3100,0000,0000,00
Ervaring592,280,000,000,00
Totaal
Gevechten29
Overwinningen1551,72%
Verloren1448,28%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd931,03%
Tanks vernietigd150,52
Gedood / dood ratio0,75
Gezien280,97
Schade toegebracht1.328,66
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten963,31
Ervaring592,28
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten14000
Overwinningen321,43%00,00%00,00%00,00%
Verloren1178,57%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd17,14%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd30,2100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,230,000,000,00
Gezien211,5000,0000,0000,00
Schade toegebracht91,570,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten20,1400,0000,0000,00
Ervaring110,210,000,000,00
Totaal
Gevechten14
Overwinningen321,43%
Verloren1178,57%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd17,14%
Tanks vernietigd30,21
Gedood / dood ratio0,23
Gezien211,50
Schade toegebracht91,57
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten20,14
Ervaring110,21
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1079000
Overwinningen66461,54%00,00%00,00%00,00%
Verloren37334,57%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand423,89%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd45241,89%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd7410,6900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,180,000,000,00
Gezien7460,6900,0000,0000,00
Schade toegebracht1.236,850,000,000,00
Veroveringspunten12931,2000,0000,0000,00
Verdedigingspunten14341,3300,0000,0000,00
Ervaring548,640,000,000,00
Totaal
Gevechten1079
Overwinningen66461,54%
Verloren37334,57%
Gelijkstand423,89%
Gevechten overleefd45241,89%
Tanks vernietigd7410,69
Gedood / dood ratio1,18
Gezien7460,69
Schade toegebracht1.236,85
Veroveringspunten12931,20
Verdedigingspunten14341,33
Ervaring548,64
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten296000
Overwinningen15853,38%00,00%00,00%00,00%
Verloren13344,93%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand51,69%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd10836,49%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2280,7700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,210,000,000,00
Gezien1430,4800,0000,0000,00
Schade toegebracht1.928,480,000,000,00
Veroveringspunten2080,7000,0000,0000,00
Verdedigingspunten350,1200,0000,0000,00
Ervaring587,100,000,000,00
Totaal
Gevechten296
Overwinningen15853,38%
Verloren13344,93%
Gelijkstand51,69%
Gevechten overleefd10836,49%
Tanks vernietigd2280,77
Gedood / dood ratio1,21
Gezien1430,48
Schade toegebracht1.928,48
Veroveringspunten2080,70
Verdedigingspunten350,12
Ervaring587,10
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (194)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
T9591484,8055360050,17%1158,58
T675334,6426947349,68%621,97
M18 Hellcat6409,8628935448,87%525,42
T-29 3481,4138430750,16%1903,54
KV-26670,3942527054,07%1118,81
AT 15A 7829,2059626251,53%1148,70
T110E3101667,1847925545,88%1042,58
AMX M4 mle. 49 Liberté 81070,4960820051,50%1191,21
T25/27401,7030719548,21%363,95
T288837,2646219346,63%709,25
T-1506289,6630218045,56%269,19
T28 Prototype8764,2450717051,76%694,47
KV-15365,5630316844,64%596,18
M446711,9648915859,49%1321,18
Type 64 6376,4138914650,68%801,40
T-50-2 6213,2828313435,82%274,73
T-463319,4022513255,30%1404,81
VK 30.01 (D)6356,5630713049,23%519,16
StuG III Ausf. G5167,4818112444,35%153,56
T-345165,4219211952,10%283,58
AMX ELC bis5111,7424411744,44%141,37
Grille5232,7620411648,28%318,23
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8990,6757811253,57%1223,47
Pz.Kpfw. III/IV5198,2920411140,54%271,35
VK 30.02 (D)7515,6547310549,52%646,15
G.W. Panther7705,3740610543,81%682,24
Hummel6441,4126210442,31%467,32
AMX 404141,9819810457,69%438,92
T-34-856469,2535210149,50%772,04
Bretagne Panther 6634,3650710061,00%1166,02
Black Prince7619,984919451,06%686,10
T-116 3276,552799450,00%1157,15
Matilda4426,203299140,66%1062,49
Pz.Kpfw. III Ausf. J470,361669146,15%56,81
Conqueror91224,265969054,44%1045,72
Panhard AMD 178B6181,822789048,89%317,51
AMX 50 10081107,925828956,18%1172,87
Object 140101648,975358955,06%1335,01
SU-855347,382238845,45%589,02
Jagdpanzer IV6335,952538541,18%339,76
IS-2-II8887,544548148,15%960,16
STA-18824,994318045,00%856,32
Super Hellcat 7846,704598060,00%1328,35
SU-1006664,663427940,51%936,59
Caernarvon8929,325687646,05%874,96
Marder II3415,201767541,33%1244,77
M8A14150,241797549,33%204,12
SU-85B4196,561997154,93%400,39
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4124,471757051,43%165,67
Object 252U Defender 81360,815936855,88%1425,17
Sturmpanzer II4158,511566347,62%357,28
M4A3E8 Thunderbolt VII 6750,926226353,97%1532,84
Covenanter5146,822256048,33%304,40
KV-37285,052635928,81%64,88
AE Phase I 91228,525485844,83%942,68
T-284181,432045345,28%380,21
M3 Lee4127,301925349,06%265,30
T-50541,351845253,85%135,40
LTP 381,451435150,98%219,72
ARL 446731,094724447,73%1268,82
P26/404238,761944247,62%455,07
M5 Stuart444,931284022,50%0,00
T-45 2114,101584035,00%290,32
AC 4 Experimental 6793,154763946,15%1385,96
SU-76G FT4308,922683751,35%570,60
STB-1101296,975703655,56%970,74
Pz.Kpfw. II Ausf. D 252,001713540,00%0,00
BT-74119,591773432,35%132,54
T1 Heavy5181,322073438,24%80,62
P.435202,092693354,55%384,70
P.43 bis6490,723183243,75%707,95
T-549673,096003259,38%589,25
Crusader6147,322173148,39%224,56
AT 77956,266393145,16%1115,85
Indien-Panzer8566,874313135,48%415,55
T-34-85M 61010,265453151,61%1779,75
Type 5 Ke-Ho4103,311512941,38%74,90
T-448749,526292751,85%825,02
Pz.Kpfw. III Ausf. E351,111292755,56%152,39
SU-76M4108,591492748,15%110,33
T-26242,271272669,23%250,16
Super Conqueror101852,887032642,31%1365,50
BT-7 artillery 3348,773222642,31%1235,50
Type 5 Chi-Ri7625,243722540,00%713,09
IS-M8939,247512564,00%1116,65
M3 Stuart373,541512450,00%114,19
Type 6191194,047692458,33%1122,41
B14475,833282356,52%1416,84
Churchill VII6245,264522352,17%255,62
AMX 38324,091232250,00%91,43
T56 GMC373,431272138,10%1,94
Pz.Kpfw. II278,351712045,00%118,92
Sturmpanzer I Bison358,70882040,00%1,08
Sexton II321,351082055,00%146,13
AT 86650,355582050,00%1085,39
Type 4 Chi-To6539,424721952,63%934,54
Type 98 Ke-Ni3104,791641947,37%260,77
AT 25319,003751947,37%578,40
Cruiser Mk. II2103,531111741,18%211,39
Pz.Sfl. IVc5342,822551758,82%724,20
T7 Combat Car 235,181111741,18%29,11
Strv m/40L3114,881371643,75%167,56
M15/423216,882441668,75%726,11
KV-856350,132961662,50%519,87
T82 HMC4190,561351631,25%362,79
IS-2 71032,065281662,50%1518,90
Hotchkiss H35248,671051540,00%0,63
Cruiser Mk. IV461,471731540,00%0,24
LT vz. 38359,141001428,57%0,00
SU-100M17987,645441464,29%1430,48
L-60 251,642091478,57%265,54
Light Mk. VIC 262,141391442,86%97,40
M2 Medium Tank382,771761369,23%295,60
AT-1263,08721315,38%2,02
Turtle Mk. I 81159,085461353,85%1070,44
T3 HMC2162,832341258,33%690,06
G.W. Tiger (P)8791,425691266,67%892,99
Type 3 Chi-Nu5159,451681127,27%132,92
Leichttraktor1122,911731163,64%564,56
SU-26358,451011136,36%0,00
FV215b (183) 101324,556131145,45%768,21
Loyd Gun Carriage234,91881154,55%131,17
Achilles6627,453671163,64%1138,21
43 M. Toldi III 399,001161127,27%184,83
Lago458,201321030,00%0,00
Panzerjäger I2118,701191050,00%301,33
FV3046284,402071050,00%312,65
Durchbruchswagen 24394,902721060,00%1168,04
KV-1S6239,902351030,00%146,48
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8550,003471030,00%316,52
M14/41292,89145955,56%198,66
Type 97 Te-Ke 2143,89192944,44%496,34
Panhard EBR 105101106,67606955,56%1196,07
A46 6322,67341933,33%678,46
StuG IV 5416,67284955,56%984,76
Chi-Ni261,25103837,50%31,95
Type 95 Ha-Go290,88129862,50%341,24
Churchill I5403,38425850,00%705,53
AMX 12 t6288,38316850,00%624,41
60G FT5161,63195850,00%168,78
Valentine AT4340,38184837,50%757,37
Heavy Tank No. VI 6941,25548862,50%1845,60
Cromwell B 6788,63562875,00%1733,49
Fiat 30001199,71246757,14%1087,48
M2 Light2153,29188742,86%422,77
Wespe3192,14162742,86%504,08
M3G FT3339,00329742,86%886,84
Bishop5340,00169714,29%439,65
Pz.Kpfw. I239,71122742,86%44,04
Pz.Sfl. IC 4282,57260757,14%818,76
Vickers Medium Mk. I116,3322616,67%0,00
Strv m/38246,33183666,67%229,80
IS71302,67995683,33%2216,14
Type 97 Chi-Ha323,503860,00%0,00
Pz.Kpfw. I Ausf. C3209,17189650,00%829,75
TKS z n.k.m. 20 mm 2250,40300540,00%1194,21
T1 Cunningham118,6038520,00%0,00
T2 Medium Tank268,80111540,00%87,56
Dicker Max 6534,20209520,00%631,11
Cromwell6224,75248425,00%143,00
T1 HMC273,757240,00%156,27
MKA 2160,00225475,00%594,05
Matilda Black Prince 5550,25531450,00%1285,09
TS-5 81154,50542450,00%1202,24
Renault Otsu173,67148366,67%296,22
MS-11101,002213100,00%572,27
BDR G1 B5629,33335333,33%1200,73
G.Pz. Mk. VI (e)241,6759333,33%3,10
IS-3-II9416,0017230,00%58,84
AMR 35 286,671763100,00%399,61
Renault NC-31143,501752100,00%261,00
SU-5470,0012120,00%0,00
Cruiser Mk. III328,50209250,00%78,39
M24E2 Super Chaffee 6199,007802100,00%523,85
T-127 3145,50278250,00%379,04
Valiant 5555,505392100,00%1128,90
ELC EVEN 90 8121,0015320,00%0,00
AMX Canon d'assaut 105 8839,50574250,00%728,15
Strv fm/211108,003661100,00%623,02
Vickers Medium Mk. II2135,0011610,00%398,15
Renault FT125,004210,00%0,00
Renault FT 75 BS266,0011510,00%118,56
4TP10,00861100,00%261,00
Lorraine 39L AM30,002210,00%0,00
M4150,003610,00%0,00
Valentine3317,003141100,00%1311,31
Cruiser Mk. I1257,004401100,00%1751,29
T-26G FT252,002211100,00%261,00
T-437324,0016510,00%200,35
Renault UE 573366,008310,00%917,38
Somua S353109,002011100,00%308,28
Panhard EBR 909234,008910,00%38,07
Object 27710981,0048610,00%388,45
Progetto M35 mod. 46 80,004210,00%0,00

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 19/07/2020
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 19/07/2020
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 06/01/2019
Gestopt: 29/06/2020