Mighty_Myky2

clanlogo
Rol: Soldaat
Toegetreden: 11/12/2017

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten24679000
Gemiddelde tier8,000,000,000,00
Overwinningen1315953,32%00,00%00,00%00,00%
Verloren1121345,44%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand3071,24%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd665626,97%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd237150,9600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,320,000,000,00
Gezien239660,9700,0000,0000,00
Schade toegebracht1.639,240,000,000,00
Veroveringspunten322001,3000,0000,0000,00
Verdedigingspunten134570,5500,0000,0000,00
Ervaring675,930,000,000,00
WN71350,140,000,000,00
WN81894,240,000,000,00
Totaal
Gevechten24679
Gemiddelde tier8,00
Overwinningen1315953,32%
Verloren1121345,44%
Gelijkstand3071,24%
Gevechten overleefd665626,97%
Tanks vernietigd237150,96
Gedood / dood ratio1,32
Gezien239660,97
Schade toegebracht1.639,24
Veroveringspunten322001,30
Verdedigingspunten134570,55
Ervaring675,93
WN71350,14
WN81894,24
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten163000
Overwinningen7646,63%00,00%00,00%00,00%
Verloren8049,08%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand74,29%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd5634,36%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1170,7200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,090,000,000,00
Gezien1480,9100,0000,0000,00
Schade toegebracht1.758,430,000,000,00
Veroveringspunten1170,7200,0000,0000,00
Verdedigingspunten410,2500,0000,0000,00
Ervaring639,910,000,000,00
Totaal
Gevechten163
Overwinningen7646,63%
Verloren8049,08%
Gelijkstand74,29%
Gevechten overleefd5634,36%
Tanks vernietigd1170,72
Gedood / dood ratio1,09
Gezien1480,91
Schade toegebracht1.758,43
Veroveringspunten1170,72
Verdedigingspunten410,25
Ervaring639,91
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten11000
Overwinningen545,45%00,00%00,00%00,00%
Verloren654,55%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd327,27%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd151,3600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,880,000,000,00
Gezien100,9100,0000,0000,00
Schade toegebracht1.746,550,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring715,730,000,000,00
Totaal
Gevechten11
Overwinningen545,45%
Verloren654,55%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd327,27%
Tanks vernietigd151,36
Gedood / dood ratio1,88
Gezien100,91
Schade toegebracht1.746,55
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring715,73
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten5000
Overwinningen360,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren240,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd120,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd30,6000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,750,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht39,200,000,000,00
Veroveringspunten183,6000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring267,600,000,000,00
Totaal
Gevechten5
Overwinningen360,00%
Verloren240,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd120,00%
Tanks vernietigd30,60
Gedood / dood ratio0,75
Gezien00,00
Schade toegebracht39,20
Veroveringspunten183,60
Verdedigingspunten00,00
Ervaring267,60
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten147000
Overwinningen9363,27%00,00%00,00%00,00%
Verloren5235,37%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand21,36%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd5738,78%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd900,6100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,000,000,000,00
Gezien930,6300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.169,240,000,000,00
Veroveringspunten2641,8000,0000,0000,00
Verdedigingspunten1300,8800,0000,0000,00
Ervaring701,310,000,000,00
Totaal
Gevechten147
Overwinningen9363,27%
Verloren5235,37%
Gelijkstand21,36%
Gevechten overleefd5738,78%
Tanks vernietigd900,61
Gedood / dood ratio1,00
Gezien930,63
Schade toegebracht1.169,24
Veroveringspunten2641,80
Verdedigingspunten1300,88
Ervaring701,31
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten971000
Overwinningen61062,82%00,00%00,00%00,00%
Verloren35336,35%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand80,82%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd38039,13%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd7060,7300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,190,000,000,00
Gezien9600,9900,0000,0000,00
Schade toegebracht1.195,750,000,000,00
Veroveringspunten22532,3200,0000,0000,00
Verdedigingspunten25552,6300,0000,0000,00
Ervaring785,580,000,000,00
Totaal
Gevechten971
Overwinningen61062,82%
Verloren35336,35%
Gelijkstand80,82%
Gevechten overleefd38039,13%
Tanks vernietigd7060,73
Gedood / dood ratio1,19
Gezien9600,99
Schade toegebracht1.195,75
Veroveringspunten22532,32
Verdedigingspunten25552,63
Ervaring785,58
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten9000
Overwinningen333,33%00,00%00,00%00,00%
Verloren666,67%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd333,33%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd80,8900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,330,000,000,00
Gezien192,1100,0000,0000,00
Schade toegebracht1.371,110,000,000,00
Veroveringspunten283,1100,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring356,000,000,000,00
Totaal
Gevechten9
Overwinningen333,33%
Verloren666,67%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd333,33%
Tanks vernietigd80,89
Gedood / dood ratio1,33
Gezien192,11
Schade toegebracht1.371,11
Veroveringspunten283,11
Verdedigingspunten00,00
Ervaring356,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten5000
Overwinningen120,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren480,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd240,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd10,2000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,330,000,000,00
Gezien30,6000,0000,0000,00
Schade toegebracht968,800,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten479,4000,0000,0000,00
Ervaring169,000,000,000,00
Totaal
Gevechten5
Overwinningen120,00%
Verloren480,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd240,00%
Tanks vernietigd10,20
Gedood / dood ratio0,33
Gezien30,60
Schade toegebracht968,80
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten479,40
Ervaring169,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (154)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
T57 Heavy102935,02852109659,95%2796,42
Object 268103094,7582794954,58%2771,04
AMX 50 Foch (155) 103210,7188985657,83%3050,53
IS-381128,8254685250,82%1244,98
E 100102789,8789285258,45%2669,42
FV215b (183) 102150,5863173652,17%1721,17
IS-7102068,8863471649,30%1785,07
SU-861114,7645261753,97%1735,29
KV-856703,6047455851,43%1220,55
T110E4102729,9583555256,88%2542,35
T-1091183,0141452344,17%991,29
Bat.-Châtillon 25 t102177,5778451852,51%2085,89
AMX 50 B102330,2575551851,16%2009,23
T110E5102468,6184844853,57%2321,56
KV-15490,8532139443,65%899,79
Object 70492553,8986435051,71%2411,04
M10392183,8394434959,60%2434,69
AMX 50 Foch92115,3584333550,75%2061,27
AMX AC mle. 4881499,4070932647,55%1792,03
E 7591896,4886832356,66%1933,77
T3091869,1179630756,68%1761,60
Conqueror91811,3982630651,96%1644,12
ISU-15281769,8077030450,66%2104,44
T25/27952,5340230345,54%1332,57
Tortoise92150,9690229559,32%2061,31
Churchill I5444,7836328144,84%787,96
T28 Prototype81454,9472928150,18%1611,51
Waffenträger auf Pz. IV92411,4586027859,35%2495,55
SU-122-44 71313,9682127659,78%2106,69
Waffenträger auf E 100103163,2184826854,85%2554,87
T54E191971,5477926354,37%2074,05
T26E4 SuperPershing 81368,0290925855,43%2005,42
KV-481184,6877625755,25%1408,58
Pz.Kpfw. T 25 5479,6342625252,38%1319,99
Tiger II81453,2381525154,58%1915,91
Bat.-Châtillon 25 t AP91472,9675024953,82%1444,78
ST-I92413,09101823561,28%2755,38
AT 1581493,1685523357,94%1871,09
IS7568,4438023040,43%579,14
IS-4102505,8686022756,83%2213,06
FV215b 102408,9580821853,21%2231,79
SU-855386,7624920748,79%755,95
M18 Hellcat6740,7939020049,00%1325,94
Crusader6164,9920918942,33%249,17
SU-54414,8023418750,80%1050,18
Rhm.-Borsig Waffenträger82006,8184118657,53%2468,40
Churchill VII6547,3841417548,57%885,95
Sturer Emil71046,7166416656,63%1609,68
AMX 13 757462,2961316348,47%795,94
AMX 50 12091892,2083516259,88%1923,51
T6981491,0788716261,73%2196,77
AMX 13 9091009,0178616155,28%1576,06
T71 DA7840,0780016057,50%1843,04
Covenanter586,3914215839,24%2,81
AT 77932,8777315567,74%1251,92
T-5491383,7077015250,66%1483,71
T675302,3133414351,05%525,69
ARL V396680,9350014150,35%1224,14
AMX 12 t6444,0647114050,71%1098,74
T3281817,73102113966,19%2562,43
T-437987,8275213357,14%1684,61
Black Prince71021,3075912455,65%1549,41
SU-15271111,5660212248,36%1603,73
AMX 50 10081861,4993311761,54%2527,45
T2971740,94104511361,95%2993,97
Löwe 81320,4778811246,43%1575,48
AMX ELC bis5248,7226111141,44%619,76
AMX M4 mle. 4571020,4766110748,60%1342,44
Type 5 Chi-Ri7925,8271310458,65%1514,73
Nashorn6778,8859410050,00%1382,60
Tiger I71517,898959856,12%2489,66
T-4481150,277609652,08%1604,35
AMX AC mle. 467940,136009455,32%1365,25
T216424,316829062,22%1285,40
T-50589,752478751,72%140,80
SU-14-28730,843958537,65%540,58
SU-263114,711218548,24%154,77
Churchill Gun Carrier6576,584118446,43%857,86
ARL 446898,896468356,63%1658,73
Type 4 Chi-To6923,167318259,76%2130,80
Cromwell6217,842178139,51%150,28
Matilda4126,001668043,75%113,81
SU-10061117,746587855,13%2388,58
Caernarvon81518,428737755,84%2091,20
M66934,597197655,26%1701,00
T-28494,771637448,65%95,48
BDR G1 B5697,185677451,35%1541,60
Type 586833,807457167,61%1927,48
SU-85B4166,451957146,48%229,94
Pz.Sfl. IVc5516,124286950,72%1178,29
AMX 404183,932136749,25%586,70
T-1506969,488086369,84%1942,62
M75446,024895855,17%1767,91
VK 36.01 (H)61048,368475666,07%2417,58
T1 Heavy5631,715665650,00%1393,26
T1 Cunningham1101,503875265,38%603,34
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5365,624065250,00%922,67
M8A14108,121875038,00%2,99
M415523,964774658,70%906,84
SU-18265,61874447,73%193,51
T-62A101344,865744445,45%1020,55
Type 3 Chi-Nu5507,004954351,16%1398,14
Cruiser Mk. IV463,001424240,48%5,25
KV-371279,438174060,00%1916,97
Cruiser Mk. III363,601474055,00%148,50
Churchill III 5623,458134062,50%1431,74
S35 CA5595,844863754,05%1375,97
Pz.Kpfw. 35 (t)2153,752603650,00%739,45
Type T-345466,255303658,33%1399,23
SU-76M4171,901703148,39%318,36
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6802,207013066,67%1804,69
Vickers Medium Mk. III3114,181382846,43%223,28
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4192,793712454,17%524,61
T56 GMC376,701442045,00%34,56
T-46399,261351952,63%268,94
M5A1 Stuart4271,214611952,63%896,90
BT-22107,561511855,56%433,06
T-26258,75791618,75%30,07
M374412,673771546,67%1611,05
D23107,641861428,57%153,44
Marder II3304,672881241,67%735,67
AT-1292,001151050,00%189,20
AMX 38360,301291060,00%179,76
Vickers Medium Mk. I118,3368933,33%0,00
Type 1 Chi-He4340,67446966,67%1182,61
Renault UE 573187,56248955,56%520,14
M3 Stuart3101,63191850,00%228,70
Vickers Medium Mk. II292,25108825,00%200,30
BT-74168,29226757,14%529,67
Sturmpanzer I Bison313,5749742,86%26,29
T3 HMC2215,29232742,86%765,80
Universal Carrier 2-pdr2136,3389616,67%393,44
B14113,60163540,00%44,66
MS-1110,2069580,00%261,00
Pz.Kpfw. 38 (t)355,60255560,00%170,04
M2 Medium Tank3149,40195540,00%293,81
T2 Medium Tank244,00156560,00%170,95
Renault FT AC291,80160580,00%364,07
Super Conqueror101320,00400540,00%825,13
Renault FT181,0073425,00%204,72
D12250,25241425,00%952,47
M2 Light2205,75274475,00%1046,84
Leichttraktor19,7574450,00%82,83
FV217 Badger101712,25518475,00%1197,62
T7 Combat Car 269,75163425,00%74,17
Pz.Kpfw. II290,00171333,33%122,42
Panzerjäger I2156,67265333,33%386,39
KV-26220,67486366,67%336,19
T1 HMC2124,501012100,00%687,14
Pz.Kpfw. I20,0093250,00%111,42
LTP 3172,0016320,00%600,22
Marder 38T4338,002951100,00%840,08
Light Mk. VIC 297,002321100,00%517,56
BT-7 artillery 3542,004091100,00%1953,61

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Soldaat
Toegetreden: 11/12/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 10/12/2017
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Reservist
Toegetreden: 03/04/2016
Gestopt: 25/04/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 23/12/2015
Gestopt: 14/02/2016
Rol: Rekruut
Toegetreden: 10/08/2015
Gestopt: 19/08/2015
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 21/10/2014
Gestopt: 08/03/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 11/03/2015
Gestopt: 10/06/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 11/03/2015
Gestopt: 10/06/2015
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 21/10/2014
Gestopt: 09/03/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 04/10/2014
Rol: Soldaat
Toegetreden: 31/08/2014
Rol: Soldaat
Toegetreden: 13/06/2014
Rol: Rekruut
Toegetreden: 10/06/2014
Rol: Soldaat
Toegetreden: 07/06/2014
Rol: Soldaat
Toegetreden: 31/05/2014
Rol: Soldaat
Toegetreden: 25/05/2014
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 27/03/2014