MisterioMV

clanlogo
Rol: Soldaat
Toegetreden: 20/09/2021

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten21114000
Gemiddelde tier7,830,000,000,00
Overwinningen1110952,61%00,00%00,00%00,00%
Verloren976446,24%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand2411,14%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd431420,43%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd189440,9000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,130,000,000,00
Gezien330961,5700,0000,0000,00
Schade toegebracht1.419,270,000,000,00
Veroveringspunten73000,3500,0000,0000,00
Verdedigingspunten61510,2900,0000,0000,00
Ervaring646,160,000,000,00
WN71295,810,000,000,00
WN81787,530,000,000,00
Totaal
Gevechten21114
Gemiddelde tier7,83
Overwinningen1110952,61%
Verloren976446,24%
Gelijkstand2411,14%
Gevechten overleefd431420,43%
Tanks vernietigd189440,90
Gedood / dood ratio1,13
Gezien330961,57
Schade toegebracht1.419,27
Veroveringspunten73000,35
Verdedigingspunten61510,29
Ervaring646,16
WN71295,81
WN81787,53
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten370000
Overwinningen20856,22%00,00%00,00%00,00%
Verloren15642,16%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand61,62%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd14739,73%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2580,7000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,160,000,000,00
Gezien6641,7900,0000,0000,00
Schade toegebracht1.435,630,000,000,00
Veroveringspunten10502,8400,0000,0000,00
Verdedigingspunten1670,4500,0000,0000,00
Ervaring770,200,000,000,00
Totaal
Gevechten370
Overwinningen20856,22%
Verloren15642,16%
Gelijkstand61,62%
Gevechten overleefd14739,73%
Tanks vernietigd2580,70
Gedood / dood ratio1,16
Gezien6641,79
Schade toegebracht1.435,63
Veroveringspunten10502,84
Verdedigingspunten1670,45
Ervaring770,20
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten8000
Overwinningen225,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren675,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd450,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien40,5000,0000,0000,00
Schade toegebracht674,500,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten273,3800,0000,0000,00
Ervaring250,250,000,000,00
Totaal
Gevechten8
Overwinningen225,00%
Verloren675,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd450,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien40,50
Schade toegebracht674,50
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten273,38
Ervaring250,25
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten3000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren3100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien20,6700,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring5,670,000,000,00
Totaal
Gevechten3
Overwinningen00,00%
Verloren3100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien20,67
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring5,67
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten35000
Overwinningen1542,86%00,00%00,00%00,00%
Verloren2057,14%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1131,43%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd260,7400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,080,000,000,00
Gezien220,6300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.159,140,000,000,00
Veroveringspunten551,5700,0000,0000,00
Verdedigingspunten591,6900,0000,0000,00
Ervaring510,110,000,000,00
Totaal
Gevechten35
Overwinningen1542,86%
Verloren2057,14%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1131,43%
Tanks vernietigd260,74
Gedood / dood ratio1,08
Gezien220,63
Schade toegebracht1.159,14
Veroveringspunten551,57
Verdedigingspunten591,69
Ervaring510,11
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1112000
Overwinningen53247,84%00,00%00,00%00,00%
Verloren56050,36%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand201,80%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd30827,70%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd7880,7100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,980,000,000,00
Gezien10090,9100,0000,0000,00
Schade toegebracht889,470,000,000,00
Veroveringspunten13381,2000,0000,0000,00
Verdedigingspunten13251,1900,0000,0000,00
Ervaring506,370,000,000,00
Totaal
Gevechten1112
Overwinningen53247,84%
Verloren56050,36%
Gelijkstand201,80%
Gevechten overleefd30827,70%
Tanks vernietigd7880,71
Gedood / dood ratio0,98
Gezien10090,91
Schade toegebracht889,47
Veroveringspunten13381,20
Verdedigingspunten13251,19
Ervaring506,37
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten634000
Overwinningen27643,53%00,00%00,00%00,00%
Verloren35656,15%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand20,32%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd13921,92%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd4710,7400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,950,000,000,00
Gezien6411,0100,0000,0000,00
Schade toegebracht1.563,870,000,000,00
Veroveringspunten4460,7000,0000,0000,00
Verdedigingspunten5130,8100,0000,0000,00
Ervaring606,500,000,000,00
Totaal
Gevechten634
Overwinningen27643,53%
Verloren35656,15%
Gelijkstand20,32%
Gevechten overleefd13921,92%
Tanks vernietigd4710,74
Gedood / dood ratio0,95
Gezien6411,01
Schade toegebracht1.563,87
Veroveringspunten4460,70
Verdedigingspunten5130,81
Ervaring606,50
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (227)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Progetto M35 mod. 46 81950,75992128557,28%2815,73
Object 277102727,58907100457,87%2576,09
Panhard EBR 105101465,0180396954,80%2049,54
Object 140102360,2984589054,72%2261,55
IS-38780,8747369548,78%778,60
Type 64 6358,5434965548,55%744,64
M26 Pershing8839,0947356549,73%993,32
SU-130PM 81749,2978943452,30%1912,33
M4A1 Sherman5210,9922139842,96%313,76
TVP T 50/51103059,71100638561,30%3293,37
M48A5 Patton102316,9874636548,22%2078,23
Super Conqueror103135,02102136160,66%2942,74
Kranvagn103000,3996635355,52%2674,18
Cromwell6508,9944435052,00%968,56
STB-1102709,5691733856,21%2617,01
T-1091424,3756232950,76%1389,61
Bat.-Châtillon 12 t8873,9476032657,98%1800,96
M46 Patton91437,9054632053,75%1499,83
KV-856210,3024431348,88%155,30
IS-7102121,4773730951,78%1914,27
Leopard 1103195,3893629855,37%3016,08
ISU-15281200,8750928851,04%1202,47
SU-1006543,8734626048,08%856,49
Bat.-Châtillon 25 t102098,3577325157,77%1937,99
Object 268 Version 4103017,8994524659,35%2627,80
T-34-8561063,7363124459,02%2650,99
T-100 LT101813,2689723957,32%2669,79
AMX 13 757671,1045022647,35%1480,73
KV-15216,6621220843,27%216,44
IS7411,7930619538,46%281,33
CS-63102917,7289118360,11%2862,07
M4A3E8 Sherman6303,3430218250,00%410,32
T-4481091,3771517151,46%1563,10
T207304,4936315846,20%231,16
ASTRON Rex 105 mm 82273,97117715264,47%3032,85
Tiger I7753,3741814742,18%785,06
O-I6497,4433913949,64%706,11
AMX 12 t6487,0033513647,06%1355,71
T-5491343,0463413643,38%1287,46
M40/M4381103,4966612250,00%1096,70
SU-855177,6018712046,67%201,49
CS-5992646,44109411858,47%3340,43
B1453,7116311652,59%119,84
M3 Lee487,2813111241,96%54,63
Leopard Prototyp A92570,3792911251,79%2663,48
M53/M5591293,3264511244,64%1021,31
T54E192831,31105711058,18%3173,27
M4A3E2 Sherman Jumbo6392,1740910953,21%663,62
Object 25791531,3855610859,26%1606,11
VK 36.01 (H)6365,4042410252,94%495,31
M446555,5335410151,49%798,85
Panhard AML Lynx 6x68980,0372610050,00%1923,88
T1 Heavy Tank5295,092779851,02%466,26
O-I Experimental5414,943169855,10%725,06
SU-1527687,594289540,00%775,44
O-Ni7928,104859448,94%1080,18
AMX ELC bis5260,322769454,26%893,55
Rheinmetall Skorpion G 81047,914049442,55%913,60
Škoda T 5092702,5510079346,24%3020,04
SU-85B4117,011729253,26%146,03
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.416,301759051,11%93,34
Object 70491697,795248956,18%1438,36
Object 43092006,429008956,18%2075,77
T-28442,221478846,59%63,98
Bat.-Châtillon 25 t AP91345,977148853,41%1410,95
Excelsior 5306,162908543,53%448,32
Object 268101787,715957643,42%1238,52
ELC EVEN 90 8459,675797048,57%753,04
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4117,741846949,28%180,84
Löwe 8948,367996966,67%1148,56
Panhard EBR 9091211,128296857,35%2281,56
CS-5381572,708686755,22%2386,28
P.44 Pantera81645,649056660,61%2488,49
Hotchkiss EBR7717,897226556,92%1801,16
BT-2280,631296334,92%156,48
T34 B 81362,926056264,52%1742,53
Ikv 1035312,852266033,33%577,85
Pz.Kpfw. IV Ausf. H567,271366030,00%0,00
Object 430U102006,676866043,33%1418,37
Object 907 102869,077895860,34%2429,54
TNH T Vz. 5192402,369585552,73%2381,32
M41 HMC5275,432105442,59%213,55
LTG71116,509285459,26%2934,83
Strv K 92272,489485450,00%2440,70
Type 95 Heavy479,881565248,08%93,50
KV-26570,043575259,62%902,41
M374187,341815042,00%394,70
VK 100.01 (P)81769,679494850,00%2130,44
M4A1 Revalorisé 8608,755144858,33%623,53
M2 Medium Tank352,591154645,65%47,96
Pz.Kpfw. 38 (t)349,621324553,33%105,91
AltProto AMX 30 81755,139864551,11%2407,64
TNH 105/100081912,9111024463,64%3006,07
BDR G1 B5323,183564447,73%483,24
M127761,195044344,19%795,08
Sav m/434125,241664247,62%156,76
Vz. 55103376,9010104160,98%3174,93
Type 6192429,1711294168,29%3166,38
Lorraine 40 t 81455,325974141,46%1550,18
A-205123,631734050,00%330,71
Emil II92488,4110613953,85%2542,14
Indien-Panzer81193,878523964,10%1788,92
Maus102511,169473865,79%2182,47
SU-10181662,928483852,63%2056,57
Mäuschen92237,799793860,53%2292,17
T297796,544923754,05%890,80
Leo71347,319043666,67%2735,57
Vickers Medium Mk. III352,111143641,67%11,78
Comet7692,785953641,67%927,92
T-54 ltwt.91299,947093650,00%2216,03
Leichttraktor158,891513557,14%152,85
UDES 038806,884653432,35%577,83
Covenanter5101,291983455,88%260,02
D2321,421153354,55%113,60
TVP VTU Koncept81406,159063357,58%2205,52
SU-76M4115,731573339,39%111,23
Emil I82022,9711863278,13%2893,15
AMX 50 10081867,888993250,00%2166,52
T-437968,405833063,33%1789,70
T-34-85M 61693,1311143063,33%3579,13
Object 260 102814,779703056,67%2392,62
P.43 ter71850,9611622864,29%4329,80
STA-181456,049672875,00%2126,58
Crusader 5.5-in. SP7942,196562755,56%1277,92
T-345138,921762650,00%184,82
Pz.Kpfw. 35 (t)243,921192653,85%115,68
ST vz. 394172,082212661,54%547,08
AMX 404168,421792642,31%558,32
CS-4471922,1511572680,77%3564,73
M36 Jackson6854,964042623,08%1500,87
Super Hellcat 7707,625352650,00%894,59
T6981280,247632556,00%1744,92
BT-7471,391252334,78%59,35
Vz. 44-171974,0911432360,87%3539,42
Schwarzpanzer 58 81176,136422352,17%1417,49
Char Futur 4 92511,0410582356,52%2755,31
Matilda459,861232227,27%0,02
T56 GMC337,911022250,00%76,78
Chieftain/T95 81173,278002250,00%1442,96
VK 30.02 (D)71929,4814232185,71%4621,99
T3 HMC235,52862152,38%105,29
LT vz. 35295,101662050,00%308,28
T1 Cunningham165,55942030,00%129,56
Strv 7461340,5010252075,00%3860,13
T-46337,451902050,00%93,03
SU-14-28987,957002050,00%882,39
Tiger II8831,054612040,00%704,55
T-50-2 6459,853782045,00%1157,89
Type 5 Chi-Ri71099,848771973,68%2165,76
Conqueror91131,957031947,37%825,62
Panhard AMD 178B6273,423581936,84%469,47
Škoda T 245323,002541838,89%640,77
Type 3 Chi-Nu5523,675271866,67%1713,39
Black Prince7945,285921833,33%1136,96
M7 Priest398,671361844,44%93,03
DS PZInż51080,786211855,56%3556,19
Tiger (P)71669,6110571855,56%2659,80
Object 777 Version II 92494,1110931855,56%2851,63
S-517846,187161758,82%1005,47
Ikv 723109,471641747,06%130,69
T92 HMC102052,199501687,50%2047,12
G.Pz. Mk. VI (e)28,13571643,75%47,78
VK 30.02 (M)61584,8111201662,50%4601,03
LT vz. 38317,001121546,67%73,92
T-26244,33881553,33%113,05
Type 91 Heavy358,871161540,00%15,37
T28 Concept 7530,403811526,67%492,02
Škoda T 2561133,795451450,00%2225,21
Churchill VII6844,216701450,00%1487,91
Sturmpanzer I Bison3129,381071323,08%195,18
SU-100M17959,695371330,77%1087,24
Type 4 Chi-To61373,588871275,00%3356,97
Pz.Kpfw. II232,751091241,67%9,22
Pz.Kpfw. III Ausf. E363,5869120,00%0,00
Caernarvon8846,455671145,45%677,72
VK 30.01 (P)61952,7312891172,73%5520,86
Vickers Medium Mk. II253,601011050,00%89,20
T2 Medium Tank279,301221030,00%141,70
Panther/M10 71195,907561080,00%2132,74
M66182,44213922,22%5,06
Grant495,78246988,89%297,16
B.U.G.I.61095,44852955,56%2136,39
AT-1246,5679933,33%0,00
T57 Heavy Tank102001,78711955,56%1618,60
Pz.Kpfw. IV Ausf. A366,89108933,33%0,89
M24E2 Super Chaffee 6846,00749850,00%2963,50
M3 Stuart3124,00210771,43%552,53
D1295,29202771,43%462,35
Churchill I5352,29393757,14%615,86
AMX 383144,43202742,86%375,95
Type 89 I-Go/Chi-Ro253,8698742,86%17,02
T-1506220,1422870,00%70,00
Vickers Medium Mk. I1138,83172650,00%636,00
M22127,50201683,33%632,68
Pvlvv fm/42275,17136683,33%285,61
M5A1 Stuart4138,67214616,67%250,54
Marder II3153,50158650,00%293,71
Pz.Kpfw. I Ausf. C347,67133633,33%0,42
T-29 3472,33436650,00%2197,13
MS-1134,2077520,00%0,00
T 55A 91185,40717560,00%1095,10
Renault FT170,25188475,00%419,48
Type 1 Chi-He4311,75407475,00%966,53
Pz.Kpfw. II Luchs4102,3313930,00%95,34
T404197,00291366,67%498,07
Loyd Gun Carriage2168,67165333,33%961,89
Kolohousenka1141,002592100,00%839,08
Vickers Mk. E Type B2120,50185250,00%388,01
Panzerjäger I241,0091250,00%78,25
M5 Stuart461,50225250,00%92,15
M75167,00329250,00%390,52
L-60 2221,00231250,00%1298,81
MTLS-1G14 381,501932100,00%294,77
Strv S1 81591,50618250,00%1547,93
M56 Scorpion 7374,505452100,00%449,86
Valiant 51327,001216250,00%4123,34
Strv fm/21183,001821100,00%446,18
Fiat 3000180,002781100,00%400,22
Strv m/382128,0012910,00%356,26
TKS z n.k.m. 20 mm 2334,0037810,00%1435,31
Hotchkiss H3520,006010,00%0,00
Stuart I-IV30,002131100,00%261,00
T1 HMC20,001041100,00%261,00
Sexton II3129,008610,00%276,31
Pz.Kpfw. I20,003010,00%0,00
FCM 362169,0011210,00%499,69
BT-7 artillery 3203,005401100,00%777,21

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Soldaat
Toegetreden: 20/09/2021
Rol: Soldaat
Toegetreden: 14/10/2018
Gestopt: 14/11/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 15/11/2018
Gestopt: 12/10/2019
Rol: Reservist
Toegetreden: 13/10/2019
Gestopt: 19/11/2019
Rol: Rekruut
Toegetreden: 02/01/2021
Gestopt: 07/01/2021
Rol: Soldaat
Toegetreden: 08/01/2021
Gestopt: 18/02/2021
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 03/12/2019
Gestopt: 05/01/2020
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 27/12/2020
Gestopt: 31/12/2020
Rol: Soldaat
Toegetreden: 06/08/2021
Gestopt: 17/09/2021
Rol: Reservist
Toegetreden: 07/01/2020
Gestopt: 16/11/2020
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 20/02/2021
Gestopt: 04/08/2021
Rol: Rekruut
Toegetreden: 20/04/2018
Gestopt: 19/08/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 04/01/2018
Gestopt: 18/04/2018
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 25/09/2017
Gestopt: 03/01/2018
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 04/04/2017
Gestopt: 23/09/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 31/03/2017
Gestopt: 02/04/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 08/01/2017
Gestopt: 06/02/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 07/12/2016
Rol: Commandant
Toegetreden: 12/11/2016
Gestopt: 03/12/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 28/03/2016
Gestopt: 07/10/2016