Mojtabaa

clanlogo
Rol: Soldaat
Toegetreden: 12/11/2021

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten45571068192
Gemiddelde tier7,520,006,817,73
Overwinningen2319550,90%00,00%3957,35%10152,60%
Verloren2181847,88%00,00%2942,65%9046,88%
Gelijkstand5581,22%00,00%00,00%10,52%
Gevechten overleefd1743838,27%00,00%2739,71%7840,63%
Tanks vernietigd388120,8500,00450,661260,66
Gedood / dood ratio1,380,001,101,11
Gezien367240,8100,00721,062061,07
Schade toegebracht1.108,740,001.160,041.254,80
Veroveringspunten671521,4700,001632,403531,84
Verdedigingspunten288440,6300,00160,24300,16
Ervaring507,750,00514,88555,52
WN71093,870,001189,841053,68
WN81425,610,001674,781472,07
Totaal
Gevechten45571
Gemiddelde tier7,52
Overwinningen2319550,90%
Verloren2181847,88%
Gelijkstand5581,22%
Gevechten overleefd1743838,27%
Tanks vernietigd388120,85
Gedood / dood ratio1,38
Gezien367240,81
Schade toegebracht1.108,74
Veroveringspunten671521,47
Verdedigingspunten288440,63
Ervaring507,75
WN71093,87
WN81425,61
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten68
Gemiddelde tier6,81
Overwinningen3957,35%
Verloren2942,65%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd2739,71%
Tanks vernietigd450,66
Gedood / dood ratio1,10
Gezien721,06
Schade toegebracht1.160,04
Veroveringspunten1632,40
Verdedigingspunten160,24
Ervaring514,88
WN71189,84
WN81674,78
Voorbije 30 dagen
Gevechten192
Gemiddelde tier7,73
Overwinningen10152,60%
Verloren9046,88%
Gelijkstand10,52%
Gevechten overleefd7840,63%
Tanks vernietigd1260,66
Gedood / dood ratio1,11
Gezien2061,07
Schade toegebracht1.254,80
Veroveringspunten3531,84
Verdedigingspunten300,16
Ervaring555,52
WN71053,68
WN81472,07
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten431000
Overwinningen15636,19%00,00%00,00%00,00%
Verloren26060,32%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand153,48%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd12328,54%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2290,5300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,740,000,000,00
Gezien2740,6400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.743,850,000,000,00
Veroveringspunten4541,0500,0000,0000,00
Verdedigingspunten3870,9000,0000,0000,00
Ervaring425,750,000,000,00
Totaal
Gevechten431
Overwinningen15636,19%
Verloren26060,32%
Gelijkstand153,48%
Gevechten overleefd12328,54%
Tanks vernietigd2290,53
Gedood / dood ratio0,74
Gezien2740,64
Schade toegebracht1.743,85
Veroveringspunten4541,05
Verdedigingspunten3870,90
Ervaring425,75
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten41000
Overwinningen1536,59%00,00%00,00%00,00%
Verloren2560,98%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand12,44%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1331,71%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd200,4900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,710,000,000,00
Gezien240,5900,0000,0000,00
Schade toegebracht1.020,830,000,000,00
Veroveringspunten761,8500,0000,0000,00
Verdedigingspunten1694,1200,0000,0000,00
Ervaring360,170,000,000,00
Totaal
Gevechten41
Overwinningen1536,59%
Verloren2560,98%
Gelijkstand12,44%
Gevechten overleefd1331,71%
Tanks vernietigd200,49
Gedood / dood ratio0,71
Gezien240,59
Schade toegebracht1.020,83
Veroveringspunten761,85
Verdedigingspunten1694,12
Ervaring360,17
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten12000
Overwinningen650,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren650,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd541,67%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd110,9200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,570,000,000,00
Gezien30,2500,0000,0000,00
Schade toegebracht712,420,000,000,00
Veroveringspunten342,8300,0000,0000,00
Verdedigingspunten373,0800,0000,0000,00
Ervaring387,750,000,000,00
Totaal
Gevechten12
Overwinningen650,00%
Verloren650,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd541,67%
Tanks vernietigd110,92
Gedood / dood ratio1,57
Gezien30,25
Schade toegebracht712,42
Veroveringspunten342,83
Verdedigingspunten373,08
Ervaring387,75
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten10000
Overwinningen330,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren770,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd330,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd70,7000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,000,000,000,00
Gezien80,8000,0000,0000,00
Schade toegebracht522,500,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring248,700,000,000,00
Totaal
Gevechten10
Overwinningen330,00%
Verloren770,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd330,00%
Tanks vernietigd70,70
Gedood / dood ratio1,00
Gezien80,80
Schade toegebracht522,50
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring248,70
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten423000
Overwinningen23555,56%00,00%00,00%00,00%
Verloren18844,44%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd20047,28%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd3060,7200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,370,000,000,00
Gezien3120,7400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.138,600,000,000,00
Veroveringspunten9842,3300,0000,0000,00
Verdedigingspunten18094,2800,0000,0000,00
Ervaring570,830,000,000,00
Totaal
Gevechten423
Overwinningen23555,56%
Verloren18844,44%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd20047,28%
Tanks vernietigd3060,72
Gedood / dood ratio1,37
Gezien3120,74
Schade toegebracht1.138,60
Veroveringspunten9842,33
Verdedigingspunten18094,28
Ervaring570,83
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2532000
Overwinningen122048,18%00,00%00,00%00,00%
Verloren126149,80%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand512,01%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd96738,19%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd14890,5900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,950,000,000,00
Gezien19200,7600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.121,910,000,000,00
Veroveringspunten34111,3500,0000,0000,00
Verdedigingspunten35221,3900,0000,0000,00
Ervaring444,720,000,000,00
Totaal
Gevechten2532
Overwinningen122048,18%
Verloren126149,80%
Gelijkstand512,01%
Gevechten overleefd96738,19%
Tanks vernietigd14890,59
Gedood / dood ratio0,95
Gezien19200,76
Schade toegebracht1.121,91
Veroveringspunten34111,35
Verdedigingspunten35221,39
Ervaring444,72
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten934000
Overwinningen40443,25%00,00%00,00%00,00%
Verloren52255,89%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand80,86%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd31834,05%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd4290,4600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,700,000,000,00
Gezien6010,6400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.296,340,000,000,00
Veroveringspunten6680,7200,0000,0000,00
Verdedigingspunten12881,3800,0000,0000,00
Ervaring394,250,000,000,00
Totaal
Gevechten934
Overwinningen40443,25%
Verloren52255,89%
Gelijkstand80,86%
Gevechten overleefd31834,05%
Tanks vernietigd4290,46
Gedood / dood ratio0,70
Gezien6010,64
Schade toegebracht1.296,34
Veroveringspunten6680,72
Verdedigingspunten12881,38
Ervaring394,25
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (208)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Löwe 81353,60626773851,51%1603,71
FCM 50 t 81152,79561292948,79%1355,30
KV-856824,86452244155,67%1513,40
KV-15649,14436222757,43%1563,34
T25 Pilot Number 1 81096,56583211748,56%1467,21
IS-381266,96531165251,45%1440,50
IS7896,59448148650,67%1164,53
T-54 ltwt.91074,49553117250,51%1665,09
IS-7101777,1754093848,08%1398,23
T-5491423,1954486351,56%1567,40
T-1091406,1451071650,98%1336,81
T71 DA7703,6546471649,02%1413,99
P.44 Pantera81186,0155262948,49%1437,27
SU-14-17837,7936759351,60%1198,55
SU-14-281101,9939759251,52%1322,93
T57 Heavy102095,1754956245,37%1602,56
212A91344,3441449150,51%1267,58
T54E191607,4255947749,06%1521,77
T6981122,2052446649,36%1444,36
M75299,8230244851,34%1020,61
Bat.-Châtillon 12 t8819,1749642148,69%1582,44
T28 Prototype81250,2648341253,16%1407,88
Strv 103-091516,2844641044,15%1236,03
T3091697,6648739850,25%1448,49
Tiger (P)71061,2750539348,85%1426,03
T-62A101832,5957037949,60%1632,50
Cromwell6800,3650535556,34%1882,83
UDES 0381130,8042933845,56%1187,81
MT-256441,8340733152,27%1306,30
Mäuschen91696,5656032753,82%1745,65
WZ-111 model 1-491619,6356331551,11%1632,46
O-I6935,9454831556,83%1895,89
O-I Experimental5936,1051928962,63%2235,48
Panhard EBR 10510839,7448828447,89%849,77
Super Hellcat 7872,0646326853,73%1268,84
T110E4101880,5050125846,90%1361,77
T-284348,1927825750,19%1127,45
Bat.-Châtillon 25 t AP91421,6952824852,82%1525,59
Jagdpanzer E 100101809,8149324748,99%1169,45
Char Futur 4 91588,6258024348,97%1343,00
Ferdinand81176,5348123953,14%1177,82
M18 Hellcat6732,1639721251,42%1316,64
11081198,5053720652,43%1390,90
VK 100.01 (P)81298,4462120360,10%1586,55
Object 261101368,5247620145,27%1093,79
T25/27873,7844719348,19%1168,47
SU-86551,8031718949,74%668,37
Panhard AML Lynx 6x68935,4662918949,21%1840,11
Ikv 90 Typ B7823,8337618748,13%1203,02
Cruiser Mk. III3122,6915118548,65%392,11
Hotchkiss EBR7684,9144718448,37%1416,38
T-100 LT101031,9251517946,93%1160,86
IS-271116,6251317052,35%1574,90
Caernarvon81351,5757516751,50%1575,75
LTTB8855,4651216646,39%1570,22
Jagdtiger91884,4159715553,55%1709,59
M8A14354,5527615447,40%873,17
O-Ho81241,1052915254,61%1412,53
E 100101853,9756314748,98%1311,38
O-Ni71154,7460214463,19%1825,40
T675691,4744314258,45%1966,13
AMX 13 757768,2847613253,03%1759,63
Panhard EBR 9091054,1353513154,20%1709,99
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5518,9840112757,48%1562,46
CS-5381022,7150112552,00%1234,12
113101794,4752512035,00%1303,38
AMX 12 t6595,2339312045,83%1951,43
Crusader6411,4439911457,89%1389,40
Maus101779,3362711348,67%1329,47
SU-122A5363,0329711249,11%686,67
Bat.-Châtillon 25 t101511,6450710842,59%1125,51
Object 140101481,8757310750,47%1104,14
Panhard AMD 178B6525,2539710653,77%1717,73
Type 586750,6441410249,02%1554,86
Super Conqueror101833,3161410244,12%1288,84
Type 4 Heavy91201,2857010050,00%952,48
Ikv 65 Alt II6827,574689856,12%1664,22
Object 277101597,065549843,88%1077,13
StuG IV 5503,153289848,98%1266,98
T216259,413159452,13%564,51
WZ-111 model 5A101813,485359236,96%1300,02
VK 30.01 (P)6861,625499251,09%1636,08
T110E3101808,706098857,95%1249,26
B.U.G.I.6692,774268653,49%1145,08
CS-5991179,085458638,37%816,49
A46 6355,273478543,53%854,67
T28 Concept 7886,774658459,52%1295,43
M5 Stuart4111,731988351,81%153,59
T-50-2 6519,754358345,78%1317,93
Object 907 101693,955998251,22%1179,41
AMX 105 AM mle. 474221,742138151,85%665,78
Leichttraktor176,001417740,26%114,68
CS-63101863,926517758,44%1573,01
53TP Markowskiego81449,836067548,00%1617,12
TNH 105/100081276,316197557,33%1525,55
M24E2 Super Chaffee 6493,084587445,95%1314,21
Type T-345417,502937252,78%1112,58
Grille5428,862467132,39%738,97
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81020,084317147,89%1077,70
Conqueror91604,066407037,14%1350,48
Strv 103B101709,775326947,83%1198,30
FV3046445,263086953,62%717,93
AMX 13 (FL 11) 5399,834146656,06%1314,75
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6516,844266453,13%1256,29
T1 Cunningham195,141596347,62%395,15
Light Mk. VIC 2122,492126352,38%543,51
AMX ELC bis5347,104026250,00%1259,88
AMX 404161,831895831,03%349,57
Type 5 Heavy101540,965535742,11%942,06
Tetrarch 2209,302345648,21%981,32
AE Phase I 91480,806115444,44%1283,46
T2881517,387665362,26%1687,86
Ikv 1035476,253585257,69%1257,58
Renault Otsu1128,391955149,02%467,81
T-463150,821575145,10%469,39
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4297,942725044,00%776,66
Škoda T 256602,024974553,33%1147,24
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5645,935144573,33%1828,61
43 M. Toldi III 3198,932104445,45%844,99
M3 Stuart387,371384346,51%141,97
Churchill VII6912,914484346,51%1730,25
BT-7 artillery 3172,142074346,51%478,91
Black Prince II 7874,386634254,76%1052,58
AMX 383157,902094146,34%341,39
T-45 2236,112803650,00%1195,03
Vickers Medium Mk. I171,641003333,33%133,10
Vickers Medium Mk. III3101,311213234,38%136,16
MS-1163,731303050,00%157,99
Sturmpanzer II4259,031882937,93%659,43
KV-1SA 5816,825132842,86%1804,17
Matilda4164,891492740,74%188,91
Lorraine 39L AM3168,781502748,15%410,48
Progetto M40 mod. 65102069,384942437,50%1348,71
L-60 284,751512437,50%190,14
Type 95 Heavy4426,863542254,55%1676,02
SU-54255,193422157,14%603,10
T3 HMC2102,001052128,57%197,76
Kolohousenka1184,052012030,00%888,63
Vickers Medium Mk. II291,651122050,00%281,06
GSOR the TANK 91307,104192035,00%967,55
Pz.Sfl. IC 4359,303142065,00%1165,72
MKA 2359,804242070,00%1532,05
M2 Light2111,581941973,68%482,79
40TP Habicha6992,895511952,63%1911,62
AMX 50 B102117,845441936,84%1479,90
T-29 3444,423631942,11%1577,58
T7 Combat Car 269,531451942,11%110,83
Renault FT143,391001861,11%181,06
Patton the Tank 91132,443881827,78%798,16
Primo Victoria 8751,395001833,33%679,97
Sav m/434335,242931735,29%744,70
MTLS-1G14 3366,003671747,06%1534,70
Valentine II 4373,824091758,82%1194,27
Churchill I5904,505331675,00%2844,83
60TP Lewandowskiego101137,194041618,75%514,77
Fantôme 91277,634641637,50%970,00
Vz. 55101291,336131540,00%682,60
Black Prince7877,205081566,67%1283,55
T-26286,871001526,67%181,73
T-34 with L-11 4317,403021533,33%821,38
Object 283 91195,204521540,00%1051,46
Renault FT 75 BS297,07911435,71%318,47
Progetto M35 mod. 46 8945,465371369,23%1130,84
M10 RBFM 5378,232691346,15%589,73
Gabler’s Destroyer 5523,834721250,00%1506,49
T-116 3358,253371241,67%1664,73
VK 168.01 Mauerbrecher 81470,105941060,00%1823,70
Strv S1 8904,305951060,00%933,84
Heavy Tank No. VI 6878,504851080,00%1425,61
SU-100Y 6722,505341050,00%1045,08
Dicker Max 6734,105341070,00%1319,10
T-54 first prototype 81075,905861040,00%1305,84
Chrysler K 8909,604601050,00%849,21
Bretagne Panther 6652,204501040,00%1003,88
ELC EVEN 90 81169,408411050,00%2391,17
WZ-120-1G FT 81152,206741050,00%1111,89
Type 64 6771,204511030,00%1911,92
Cromwell B 61074,56648966,67%2379,85
AMX M4 mle. 49 Liberté 81320,56742944,44%1385,96
Renault NC-31193,75135837,50%267,50
AMX Canon d'assaut 105 8842,75485825,00%667,45
Pz.Kpfw. II243,00107742,86%22,26
TOG II* 6441,43353771,43%672,26
M16/43 Sahariano 3572,00542650,00%1839,22
T56 GMC3197,40247580,00%735,02
T3E2 Medium Tank 3405,80340560,00%1679,76
FCM 2C 3619,80412540,00%1878,64
Straussler V–4/40 3236,00287560,00%930,81
Strv fm/21175,50186475,00%405,03
TKS z n.k.m. 20 mm 273,50212450,00%242,15
Panzerwagen 39 3252,25461475,00%1179,07
Loyd Gun Carriage2182,25185475,00%1282,06
Birch Gun4269,00258475,00%978,10
Sexton II3130,337530,00%289,95
T2 Medium Tank2323,33197333,33%1921,73
SU-263299,00292333,33%679,69
Vickers Mk. E Type B2205,00131250,00%761,92
DS PZInż5779,00423250,00%1596,27
Strv m/31 3568,0042120,00%1544,46
Valiant 5161,00263250,00%156,87
Pz.Kpfw. II Ausf. D 231,50297250,00%88,26
Fiat 3000173,001551100,00%358,66
4TP1124,002461100,00%684,32
Pvlvv fm/422188,0018010,00%633,31
Convert. Medium Tank T3 3171,0016010,00%251,70
AMR 35 2115,0010610,00%248,59
LTP 3137,006610,00%357,07
T-22 medium 102435,007201100,00%2112,83

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Soldaat
Toegetreden: 12/11/2021
Rol: Soldaat
Toegetreden: 12/11/2021
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 07/03/2019
Gestopt: 13/10/2024
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 04/11/2014
Gestopt: 24/12/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 27/12/2015
Gestopt: 10/07/2017
Rol: Reservist
Toegetreden: 13/07/2017
Gestopt: 12/10/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 27/12/2017
Gestopt: 06/11/2018
Rol: Rekruut
Toegetreden: 15/11/2018
Gestopt: 19/11/2018
Rol: Rekruut
Toegetreden: 15/10/2017
Gestopt: 25/12/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 21/04/2019
Gestopt: 24/08/2019
Rol: Rekruut
Toegetreden: 28/03/2021
Gestopt: 11/11/2021
Rol: Rekruut
Toegetreden: 26/12/2013