MrWoodmanTV

clanlogo
Rol: Soldaat
Toegetreden: 20/01/2022

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten34159000
Gemiddelde tier8,220,000,000,00
Overwinningen2075860,77%00,00%00,00%00,00%
Verloren1314338,48%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand2580,76%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1274437,31%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd451101,3200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio2,110,000,000,00
Gezien543261,5900,0000,0000,00
Schade toegebracht1.926,530,000,000,00
Veroveringspunten289090,8500,0000,0000,00
Verdedigingspunten309600,9100,0000,0000,00
Ervaring802,660,000,000,00
WN71793,490,000,000,00
WN82840,660,000,000,00
Totaal
Gevechten34159
Gemiddelde tier8,22
Overwinningen2075860,77%
Verloren1314338,48%
Gelijkstand2580,76%
Gevechten overleefd1274437,31%
Tanks vernietigd451101,32
Gedood / dood ratio2,11
Gezien543261,59
Schade toegebracht1.926,53
Veroveringspunten289090,85
Verdedigingspunten309600,91
Ervaring802,66
WN71793,49
WN82840,66
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten720000
Overwinningen45463,06%00,00%00,00%00,00%
Verloren25034,72%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand162,22%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd30742,64%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd5900,8200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,430,000,000,00
Gezien11601,6100,0000,0000,00
Schade toegebracht2.026,450,000,000,00
Veroveringspunten7110,9900,0000,0000,00
Verdedigingspunten4020,5600,0000,0000,00
Ervaring900,670,000,000,00
Totaal
Gevechten720
Overwinningen45463,06%
Verloren25034,72%
Gelijkstand162,22%
Gevechten overleefd30742,64%
Tanks vernietigd5900,82
Gedood / dood ratio1,43
Gezien11601,61
Schade toegebracht2.026,45
Veroveringspunten7110,99
Verdedigingspunten4020,56
Ervaring900,67
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten381000
Overwinningen25266,14%00,00%00,00%00,00%
Verloren11830,97%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand112,89%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd16443,04%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd3740,9800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,720,000,000,00
Gezien10722,8100,0000,0000,00
Schade toegebracht1.302,930,000,000,00
Veroveringspunten7171,8800,0000,0000,00
Verdedigingspunten3570,9400,0000,0000,00
Ervaring884,480,000,000,00
Totaal
Gevechten381
Overwinningen25266,14%
Verloren11830,97%
Gelijkstand112,89%
Gevechten overleefd16443,04%
Tanks vernietigd3740,98
Gedood / dood ratio1,72
Gezien10722,81
Schade toegebracht1.302,93
Veroveringspunten7171,88
Verdedigingspunten3570,94
Ervaring884,48
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten25000
Overwinningen1456,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren1144,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1040,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd140,5600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,930,000,000,00
Gezien170,6800,0000,0000,00
Schade toegebracht569,280,000,000,00
Veroveringspunten281,1200,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring398,320,000,000,00
Totaal
Gevechten25
Overwinningen1456,00%
Verloren1144,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1040,00%
Tanks vernietigd140,56
Gedood / dood ratio0,93
Gezien170,68
Schade toegebracht569,28
Veroveringspunten281,12
Verdedigingspunten00,00
Ervaring398,32
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten20000
Overwinningen1680,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren420,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd840,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd221,1000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,830,000,000,00
Gezien371,8500,0000,0000,00
Schade toegebracht1.066,900,000,000,00
Veroveringspunten492,4500,0000,0000,00
Verdedigingspunten10,0500,0000,0000,00
Ervaring623,750,000,000,00
Totaal
Gevechten20
Overwinningen1680,00%
Verloren420,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd840,00%
Tanks vernietigd221,10
Gedood / dood ratio1,83
Gezien371,85
Schade toegebracht1.066,90
Veroveringspunten492,45
Verdedigingspunten10,05
Ervaring623,75
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten301000
Overwinningen20668,44%00,00%00,00%00,00%
Verloren9531,56%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd14347,51%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2930,9700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,850,000,000,00
Gezien4551,5100,0000,0000,00
Schade toegebracht1.343,750,000,000,00
Veroveringspunten4111,3700,0000,0000,00
Verdedigingspunten11483,8100,0000,0000,00
Ervaring937,160,000,000,00
Totaal
Gevechten301
Overwinningen20668,44%
Verloren9531,56%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd14347,51%
Tanks vernietigd2930,97
Gedood / dood ratio1,85
Gezien4551,51
Schade toegebracht1.343,75
Veroveringspunten4111,37
Verdedigingspunten11483,81
Ervaring937,16
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2261000
Overwinningen140462,10%00,00%00,00%00,00%
Verloren82836,62%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand291,28%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd92140,73%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd18520,8200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,380,000,000,00
Gezien35011,5500,0000,0000,00
Schade toegebracht1.166,080,000,000,00
Veroveringspunten30701,3600,0000,0000,00
Verdedigingspunten35471,5700,0000,0000,00
Ervaring680,940,000,000,00
Totaal
Gevechten2261
Overwinningen140462,10%
Verloren82836,62%
Gelijkstand291,28%
Gevechten overleefd92140,73%
Tanks vernietigd18520,82
Gedood / dood ratio1,38
Gezien35011,55
Schade toegebracht1.166,08
Veroveringspunten30701,36
Verdedigingspunten35471,57
Ervaring680,94
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2276000
Overwinningen123854,39%00,00%00,00%00,00%
Verloren102044,82%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand180,79%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd73432,25%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd18490,8100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,200,000,000,00
Gezien47552,0900,0000,0000,00
Schade toegebracht1.993,280,000,000,00
Veroveringspunten18740,8200,0000,0000,00
Verdedigingspunten22620,9900,0000,0000,00
Ervaring817,640,000,000,00
Totaal
Gevechten2276
Overwinningen123854,39%
Verloren102044,82%
Gelijkstand180,79%
Gevechten overleefd73432,25%
Tanks vernietigd18490,81
Gedood / dood ratio1,20
Gezien47552,09
Schade toegebracht1.993,28
Veroveringspunten18740,82
Verdedigingspunten22620,99
Ervaring817,64
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (310)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Bat.-Châtillon 25 t102956,28905169761,58%3579,34
AMX 13 9091289,36775133759,09%2597,41
E 100102671,6676673159,92%2683,69
T4991546,2582371359,05%3043,62
Spähpanzer Ru 25191513,5083662658,47%3087,93
Object 260 102966,5298956661,31%3081,00
AMX ELC bis5467,2243256355,06%1947,66
FV3046976,1352454958,83%2281,98
Object 268 Version 4103272,32106247975,99%3151,38
Leopard 1103131,0793646759,53%3566,05
T-100 LT102019,3598246460,78%3469,01
leKpz M 41 90 mm GF 81489,2293844462,39%3730,26
Bat.-Châtillon 155 5591887,2449344255,20%2456,78
IS-7103221,97114143672,94%3696,45
T-54 ltwt.91627,0983442459,91%3248,77
T34 81491,1769338059,74%2130,37
Panhard EBR 105102077,8796438065,00%3239,19
Progetto M35 mod. 46 82325,12123636469,78%3390,26
E 7591658,3364736051,67%1696,57
Object 907 103379,95116433468,26%3408,52
T57 Heavy Tank103210,7389033259,34%3424,37
Type 64 61098,2091732163,24%4025,53
AMX 30 B102600,7676431860,69%3000,22
Bat.-Châtillon 25 t AP91547,2658430251,99%1683,23
Tiger II81282,3364629453,74%1656,99
T110E4103103,0283229460,54%2931,38
WZ-111 model 5A103627,90109928062,14%4029,81
Grille 15103249,7487527862,59%2918,29
T95/FV4201 Chieftain 103688,33108526762,55%3145,05
Conqueror Gun Carriage102110,6674526555,09%1913,51
AMX 30 1er prototype91964,2773126456,82%2290,61
SU-14-281576,9568226361,60%2110,63
S-5171152,0644725860,08%1698,63
Lorraine 155 mle. 5181441,8160825357,71%2025,17
Waffenträger auf Pz. IV92600,9672825267,86%2820,67
AMX 13 105102894,09102125162,15%4705,35
T 55A 92292,9987024963,86%3111,66
T3092525,9369124860,48%2943,15
FV20781448,2749924662,60%2120,14
T1 Cunningham1197,2230023653,81%1405,87
Cromwell61191,0777123165,37%3468,89
Leopard Prototyp A92212,9068222360,99%2804,04
Object 140102983,25104622161,99%3250,53
Lorraine 155 mle. 507950,5039622048,18%1254,35
T25/271104,9152822057,73%1933,29
M10392277,4468221861,93%2997,49
Kanonenjagdpanzer 81471,0776621554,88%2217,32
AMX 13 757613,2046121455,61%1326,03
ST-I92175,9967421460,75%2572,44
Bat.-Châtillon 155 58102162,4377521061,43%2620,26
Object 277103730,22114020463,73%3974,65
SU-122-44 71689,0275220064,50%3065,03
T54E192443,4676419964,32%2988,71
IS-382095,8989419767,51%3321,97
GSOR3301 AVR FS91767,67111519564,10%3632,62
Object 430 Version II92688,25118618667,74%3696,72
KV-481409,8866818455,43%1836,70
T-34-281412,7778717860,67%2433,37
Rhm.-Borsig Waffenträger82189,4565117757,63%3008,15
Strv 103-092759,63107117562,86%3463,63
T-1092609,40109317364,74%3481,27
Tiger I71133,3453717257,56%1728,66
T28 Prototype81596,7875416960,36%2130,08
FV380591752,3381816863,10%1959,02
KV-15611,1342415359,48%1556,21
Strv 103B103257,6296515257,89%3261,21
T-34-171144,4159114858,78%2149,72
VK 36.01 (H)6556,5535914751,70%904,10
WZ-132A91964,3197914557,93%3988,07
AMX 12 t6456,6938114250,00%1150,37
WZ-111 model 1-493045,91120214170,92%4097,42
Pz.Kpfw. I Ausf. C3325,2550514070,00%2292,36
KV-371335,5679113966,19%2227,73
T2971605,2992213864,49%2637,92
212A92083,6289913864,49%2528,61
Aufklärungspanzer Panther 7779,7758613754,74%1936,34
FV215b (183) 102780,4386813664,71%2429,46
Object 430U103480,30111413666,91%3697,29
Crusader 5.5-in. SP71000,8850613556,30%1517,40
Rheinmetall Panzerwagen102189,3992413559,26%3578,76
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5422,7632113454,48%1153,40
Kranvagn103720,45118012968,22%3753,37
AMX 13 F3 AM6832,5837512750,39%1370,72
Maus103043,17102912665,08%2972,31
UDES 0382204,54106312563,20%3429,07
Type 586781,6654712560,00%1917,09
TVP T 50/51103427,2099312461,29%3689,92
T675591,9439112451,61%1539,53
M41 Walker Bulldog81195,7395412362,60%2910,76
Jagdpanther71495,7564511963,87%2617,74
KV-261021,6663911961,34%2033,55
T-5492721,17117611563,48%3947,34
Object 41681764,9077811464,04%3109,97
Type T-345599,3455811358,41%2186,11
Object 261101950,4072211352,21%1822,75
LTTB8896,7563611162,16%1910,20
Sturer Emil71418,5559310761,68%2558,26
ISU-15281818,8484310552,38%2105,76
XM551 Sheridan101989,3587610458,65%2831,97
KV-856941,1752210259,80%1992,89
T9592988,44117210169,31%3293,49
T110E5102958,3910229760,82%2893,67
Centurion Mk. 7/192857,5611859669,79%3711,84
Mäuschen92975,8911829666,67%4303,08
SU-10182015,3610449464,89%2980,09
T-345689,116109361,29%2643,66
Škoda T 5093110,2811349363,44%4213,86
Jagdpanther II82204,179809353,76%2832,31
VK 100.01 (P)82145,4911969368,82%3262,87
Object 26392585,6610309363,44%3160,44
T3282122,358199171,43%3153,05
M46 Patton92729,8811438967,42%3778,05
AMX 13 105 AM mle. 505402,332388845,45%806,56
Jagdtiger92711,4110668867,05%3122,96
IS71656,058008763,22%3250,33
WZ-13282117,5712308160,49%5799,74
SU-10061361,756668065,00%3923,22
Jagdpanzer E 100103023,808988067,50%2465,42
Super Conqueror103877,6910208063,75%3988,50
T28 Concept 71375,056818071,25%2640,09
VK 16.02 Leopard5215,862997954,43%611,43
Object 252U Defender 82239,1411927972,15%3276,01
WZ-12092041,518047857,69%2483,29
M18 Hellcat6790,786627871,79%1660,81
Škoda T 2561301,5110217762,34%3809,98
Bishop5547,283197557,33%1207,84
VK 28.016498,185967456,76%1552,37
Conqueror92800,4812097363,01%3445,82
T-1506729,005707258,33%1383,74
A-4471280,476557262,50%2687,92
11081608,669517157,75%2202,50
T110E3103173,179036960,87%2589,59
Ikv 90 Typ B71582,549896857,35%3532,89
Konštrukta T-34/10071446,709506660,61%2855,14
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4647,776096460,94%2420,91
Object 279 early 103872,1611756462,50%3462,98
SU-15271425,629286368,25%2657,06
Pz.Kpfw. II Luchs4198,612786243,55%584,23
AMX 50 12092377,239666058,33%2762,54
T376839,736216063,33%2721,22
MT-256567,224615949,15%1720,27
M4A1 Sherman51074,3410185868,97%5074,55
T1 Heavy Tank5544,673945848,28%1138,06
T2882087,8110305853,45%2670,99
SU-855765,424395766,67%2280,20
Ikv 65 Alt II61329,829085764,91%3795,93
Tiger (P)71444,968875766,67%2375,36
IS-271369,188905657,14%2219,89
M4A1 Revalorisé 82446,0413005675,00%4186,25
Centurion Mk. I81679,498855549,09%2423,43
AMX 50 10082111,429445248,08%2586,84
Sexton II3151,371415248,08%480,74
Panhard AML Lynx 6x681750,3810025257,69%4642,11
LHMTV81198,699645255,77%2779,43
AMX 404215,922145147,06%874,47
Object 70493347,8611055172,55%3473,35
Emil II92994,1012015062,00%3523,50
Nashorn61021,666125054,00%2050,59
WZ-13171394,7810504961,22%4297,46
O-Ho81675,9810004973,47%2568,66
AT 25562,674204948,98%1500,94
M48A5 Patton102748,438694948,98%2855,37
T-34-85M 61825,5513684977,55%4491,88
IS-4102923,9410224862,50%3193,91
VK 30.01 (P)61075,325304751,06%2642,56
AMX 105 AM mle. 474325,132324753,19%1100,56
113102799,119894667,39%2954,17
Birch Gun4203,501684643,48%548,93
Jagdpanzer IV6984,405064557,78%2284,35
TNH T Vz. 5192683,2411204557,78%2939,12
Emil I82478,8411514456,82%3554,88
M26 Pershing81857,1111064470,45%3149,86
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4146,822774447,73%308,49
IS-M82137,5710354454,55%3107,41
M66925,956344362,79%1886,58
VK 45.02 (P) Ausf. B92551,4010854362,79%2819,25
A-436855,705714360,47%2215,96
T25 Pilot Number 1 81668,169764346,51%2588,11
Leo71331,939914264,29%2901,54
STA-181757,129424252,38%2735,64
Panhard EBR 9091458,9510164269,05%3097,34
T-284288,122394151,22%833,98
UDES 14 Alt 582036,0511234170,73%3222,16
O-Ni71567,2910944168,29%2617,13
Comet71473,4411574173,17%3078,05
AMX 50 B103233,808954158,54%3199,08
SU-100M171686,2910334165,85%3117,25
ARL 446902,508104072,50%1920,24
Caernarvon82222,6512364065,00%3627,26
Hotchkiss EBR71211,058684060,00%3357,95
Type 5 Chi-Ri71187,108013961,54%2268,37
Panther71494,909093956,41%2768,74
M5A1 Stuart4273,903283964,10%1136,01
Panther II81608,798303948,72%2324,20
E 5092473,1110393863,16%2821,99
AMX M4 mle. 5193027,6612443865,79%3546,21
Carro da Combattimento 45 t 102854,188073863,16%2512,27
TVP VTU Koncept81598,469133751,35%2673,39
M3 Lee4305,353313764,86%1238,54
Kanonenjagdpanzer 105 81862,419923764,86%2545,45
Type 6192583,0011533672,22%3717,64
AMX M4 mle. 4571528,509393658,33%2733,37
T2071609,9111553577,14%3333,56
CS-5381796,639443565,71%3451,20
M4A3E2 Sherman Jumbo61137,4711113479,41%3471,58
59-166766,286203268,75%2767,06
UDES 1691910,419383256,25%2038,61
Pz.Sfl. IVc5556,534373234,38%1309,18
T56 GMC3185,941803138,71%461,31
Alecto4275,302783050,00%668,27
Manticore102115,479183046,67%2852,56
TNH 105/100082106,5211002968,97%3971,82
Covenanter5520,145362958,62%2718,62
Panhard AMD 178B61039,869762968,97%5251,93
Ikv 1035770,755892871,43%2795,22
CS-5993016,1812842875,00%4324,10
BT-74165,112352759,26%820,48
StuG III Ausf. G5857,675322762,96%2406,36
Object 268102961,707822759,26%2374,11
Crusader6847,738172661,54%3570,70
O-I61069,888452564,00%2136,06
A-205278,753732458,33%1323,18
Strv 7461433,439902356,52%3719,55
P.44 Pantera82331,3512432373,91%4195,30
Object 70593195,0012792373,91%3403,57
T2 Light Tank 2191,613702339,13%842,10
Type 2597 Chi-Ha3225,502642250,00%829,13
Dicker Max 6996,916222259,09%2208,92
Type 4 Chi-To61265,299702166,67%3228,83
Lorraine 39L AM3170,291602152,38%457,48
WZ-114 92295,679552152,38%2278,07
M3 Stuart3147,152162050,00%489,69
Renault FT 75 BS2215,451942065,00%1402,95
AMX M4 mle. 54102628,859512055,00%2173,31
VK 30.02 (M)61259,478081957,89%3092,90
TOG II* 6814,053941942,11%1254,82
Pz.Kpfw. 38 (t)3233,002691866,67%913,79
M5 Stuart4160,782961838,89%484,61
ST vz. 394507,064601770,59%2455,19
AMX 383162,352631764,71%730,63
T3 HMC2253,822881723,53%1203,76
GSR 3301 Setter71087,5912191770,59%3916,29
Type 3 Chi-Nu5972,509681681,25%4215,29
Type 1 Chi-He4666,754721662,50%3109,97
M8A14253,382511662,50%678,89
Pz.Kpfw. VII103154,888991656,25%2415,18
BT-22178,602751580,00%1178,35
CS-63103296,3311011560,00%3233,66
Object 430103057,0714411593,33%3553,30
Strv m/4251005,298161485,71%3709,51
Vickers Medium Mk. III3137,071161435,71%264,49
SARL 424696,005091464,29%3299,26
T-50-2 61015,007851450,00%4220,63
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2159,643391471,43%825,11
Vz. 55103067,3110471361,54%2624,98
Valentine AT4324,542871369,23%1199,76
Achilles61454,469521361,54%4011,76
M24 Chaffee5522,585831250,00%1879,35
Universal Carrier 2-pdr2119,271461145,45%323,93
K-91102447,648471145,45%2247,92
Pz.Kpfw. 35 (t)2117,601971050,00%437,18
Hotchkiss H352117,202611070,00%557,97
Marder II3193,002731050,00%440,00
BT-7 artillery 3307,904031050,00%1352,97
Hummel6821,22621944,44%933,96
LT vz. 383343,67283955,56%1701,08
M2 Light Tank258,78133944,44%38,75
Grille5464,67497966,67%942,56
Object 25792365,78926944,44%2838,49
Chimera 81842,331034966,67%2287,62
Vickers Medium Mk. I175,13123850,00%231,31
T-46395,13198875,00%402,73
T95E6 103021,50904862,50%2261,82
SU-18280,4399742,86%257,47
Renault G15667,43433742,86%2157,19
T-262111,43188757,14%507,33
UDES 15/16102589,571105785,71%2181,56
T2 Medium Tank2105,43150728,57%303,67
Loyd Gun Carriage2123,00148771,43%837,11
Sturmpanzer II4636,83635683,33%2541,69
M2 Medium Tank3329,33339666,67%1554,72
Pz.Kpfw. I264,00173666,67%263,34
T-45 2255,00474633,33%1296,65
Tetrarch 2197,50279633,33%939,85
Chi-Ni2135,00238580,00%756,86
Leichttraktor1142,40145560,00%637,10
Cruiser Mk. III388,809750,00%178,75
Cobra 92045,40947560,00%2205,17
StuG IV 5317,40482580,00%844,70
Vickers Medium Mk. II2163,00269475,00%942,82
Renault NC-31188,255640,00%235,46
Cruiser Mk. IV4282,75355475,00%1159,20
VK 45.02 (P) Ausf. A81377,50767450,00%1614,21
43 M. Toldi III 3205,00406475,00%1148,07
Type 97 Chi-Ha3146,6710130,00%230,54
Type 97 Te-Ke 2103,67171333,33%277,38
Pz.Kpfw. T 25 5623,67605366,67%1799,98
Kolohousenka1198,502972100,00%1208,59
Renault FT139,002462100,00%261,00
MS-110,0057250,00%81,30
Panzerjäger I219,501820,00%0,00
AT-12118,50172250,00%308,24
WZ-132-1102491,50688250,00%2330,44
AT 86725,005412100,00%1329,01
T26E5 81934,501168250,00%3093,25
LT vz. 352399,005791100,00%2876,70
Renault Otsu1152,006910,00%580,90
Vickers Mk. E Type B2514,005971100,00%3632,55
M60 103330,0044010,00%2009,64
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81100,0033510,00%949,69

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Soldaat
Toegetreden: 20/01/2022
Rol: Soldaat
Toegetreden: 16/02/2018
Gestopt: 30/04/2018
Rol: Reservist
Toegetreden: 02/07/2018
Gestopt: 09/03/2019
Rol: Reservist
Toegetreden: 29/03/2019
Gestopt: 27/02/2020
Rol: Rekruut
Toegetreden: 30/11/2020
Gestopt: 29/01/2021
Rol: Reservist
Toegetreden: 10/01/2022
Gestopt: 14/01/2022
Rol: Soldaat
Toegetreden: 22/10/2017
Gestopt: 10/02/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 23/04/2015
Gestopt: 22/11/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 24/11/2015
Gestopt: 15/05/2016
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 26/05/2016
Gestopt: 16/10/2016
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 04/02/2017
Gestopt: 14/10/2017