N0x_Is_Best

clanlogo
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 06/12/2023

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten90260030
Gemiddelde tier8,090,000,008,70
Overwinningen476952,84%00,00%00,00%1653,33%
Verloren413145,77%00,00%00,00%1240,00%
Gelijkstand1261,40%00,00%00,00%26,67%
Gevechten overleefd260428,85%00,00%00,00%723,33%
Tanks vernietigd89570,9900,0000,00391,30
Gedood / dood ratio1,390,000,001,70
Gezien125151,3900,0000,00190,63
Schade toegebracht1.675,030,000,002.310,20
Veroveringspunten29780,3300,0000,00100,33
Verdedigingspunten37980,4200,0000,0030,10
Ervaring684,230,000,00562,57
WN71398,360,000,001552,26
WN82079,870,000,002612,62
Totaal
Gevechten9026
Gemiddelde tier8,09
Overwinningen476952,84%
Verloren413145,77%
Gelijkstand1261,40%
Gevechten overleefd260428,85%
Tanks vernietigd89570,99
Gedood / dood ratio1,39
Gezien125151,39
Schade toegebracht1.675,03
Veroveringspunten29780,33
Verdedigingspunten37980,42
Ervaring684,23
WN71398,36
WN82079,87
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten30
Gemiddelde tier8,70
Overwinningen1653,33%
Verloren1240,00%
Gelijkstand26,67%
Gevechten overleefd723,33%
Tanks vernietigd391,30
Gedood / dood ratio1,70
Gezien190,63
Schade toegebracht2.310,20
Veroveringspunten100,33
Verdedigingspunten30,10
Ervaring562,57
WN71552,26
WN82612,62
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten12000
Overwinningen433,33%00,00%00,00%00,00%
Verloren758,33%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand18,33%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd325,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd60,5000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,670,000,000,00
Gezien50,4200,0000,0000,00
Schade toegebracht1.720,330,000,000,00
Veroveringspunten70,5800,0000,0000,00
Verdedigingspunten30,2500,0000,0000,00
Ervaring444,920,000,000,00
Totaal
Gevechten12
Overwinningen433,33%
Verloren758,33%
Gelijkstand18,33%
Gevechten overleefd325,00%
Tanks vernietigd60,50
Gedood / dood ratio0,67
Gezien50,42
Schade toegebracht1.720,33
Veroveringspunten70,58
Verdedigingspunten30,25
Ervaring444,92
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten7000
Overwinningen342,86%00,00%00,00%00,00%
Verloren457,14%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd114,29%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd10,1400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,170,000,000,00
Gezien40,5700,0000,0000,00
Schade toegebracht811,570,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring501,430,000,000,00
Totaal
Gevechten7
Overwinningen342,86%
Verloren457,14%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd114,29%
Tanks vernietigd10,14
Gedood / dood ratio0,17
Gezien40,57
Schade toegebracht811,57
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring501,43
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten249000
Overwinningen12048,19%00,00%00,00%00,00%
Verloren12951,81%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd6827,31%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1390,5600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,770,000,000,00
Gezien2781,1200,0000,0000,00
Schade toegebracht994,310,000,000,00
Veroveringspunten2350,9400,0000,0000,00
Verdedigingspunten9964,0000,0000,0000,00
Ervaring525,230,000,000,00
Totaal
Gevechten249
Overwinningen12048,19%
Verloren12951,81%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd6827,31%
Tanks vernietigd1390,56
Gedood / dood ratio0,77
Gezien2781,12
Schade toegebracht994,31
Veroveringspunten2350,94
Verdedigingspunten9964,00
Ervaring525,23
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten318000
Overwinningen15348,11%00,00%00,00%00,00%
Verloren15548,74%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand103,14%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd10733,65%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2170,6800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,030,000,000,00
Gezien3791,1900,0000,0000,00
Schade toegebracht1.062,800,000,000,00
Veroveringspunten3651,1500,0000,0000,00
Verdedigingspunten6622,0800,0000,0000,00
Ervaring483,940,000,000,00
Totaal
Gevechten318
Overwinningen15348,11%
Verloren15548,74%
Gelijkstand103,14%
Gevechten overleefd10733,65%
Tanks vernietigd2170,68
Gedood / dood ratio1,03
Gezien3791,19
Schade toegebracht1.062,80
Veroveringspunten3651,15
Verdedigingspunten6622,08
Ervaring483,94
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten191000
Overwinningen9449,21%00,00%00,00%00,00%
Verloren9750,79%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd5327,75%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1320,6900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,960,000,000,00
Gezien2711,4200,0000,0000,00
Schade toegebracht1.561,160,000,000,00
Veroveringspunten2221,1600,0000,0000,00
Verdedigingspunten510,2700,0000,0000,00
Ervaring590,600,000,000,00
Totaal
Gevechten191
Overwinningen9449,21%
Verloren9750,79%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd5327,75%
Tanks vernietigd1320,69
Gedood / dood ratio0,96
Gezien2711,42
Schade toegebracht1.561,16
Veroveringspunten2221,16
Verdedigingspunten510,27
Ervaring590,60
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (135)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Cromwell B 61231,1576760859,38%2994,61
Type 59 81705,1075949753,12%2418,79
WZ-120-1G FT 81877,0476945352,98%2274,21
STB-1102365,4963944350,11%2081,22
T34 B 81625,1271837053,78%2071,25
Object 430U102454,5174234449,13%2151,98
Panhard EBR 105101450,5865533247,29%1897,75
AMX 50 Foch (155) 102532,0757227251,10%1873,86
59-Patton 81286,3659126847,01%1776,19
T-22 medium 102267,4166425648,05%1968,70
Bat.-Châtillon 25 t102213,2756920950,24%1817,04
T110E5102309,4164120048,50%1772,56
E 50 Ausf. M102532,9174518951,85%2202,25
105 leFH18B2 51000,7049815960,38%2408,00
121B 102524,3365915951,57%2086,25
Chieftain/T95 81398,6679915451,95%1971,55
T2 Light Tank 2298,7646515360,13%1837,01
Kunze Panzer 92486,5785115057,33%2840,48
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6992,6873214955,03%2986,01
Kampfpanzer 07 P(E) 102603,8580014847,30%2133,24
E 25 71396,3873614554,48%2373,68
E 100102414,7781913652,21%1894,63
STA-181267,8671312556,80%1730,38
Caliban 81468,2669412451,61%1680,83
Object 277102620,4279912345,53%2003,63
Object 140102476,4076111755,56%2221,69
Panhard EBR 9091515,3972010958,72%2758,57
AMX ELC bis5720,2350110146,53%2876,30
AMX M4 mle. 49 81492,977109848,98%1880,69
Type 62 71003,916659159,34%2329,57
Hotchkiss EBR7853,586107861,54%1954,65
T71 CMCD7890,407637259,72%2319,07
Object 268 Version 4102097,736167050,00%1384,42
T376617,614696950,72%1658,83
FV215b (183) 102187,056636453,13%1701,60
E 7592060,168486256,45%2003,55
T14 5847,635536056,67%2038,26
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 61165,027506071,67%2618,03
Panhard AML Lynx 6x681077,417935967,80%2123,61
SU-10181698,748015846,55%2171,92
M10391771,214955646,43%1495,49
Tiger II81360,276865152,94%1487,84
T57 Heavy102951,969175150,98%2424,17
Object 43092024,845855147,06%1883,05
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4644,805534965,31%2086,53
T54E191743,478844763,83%1660,61
T-5491874,649774564,44%2281,76
M24 Chaffee5499,073834555,56%2113,94
Object 26392186,027974548,89%1970,95
Großtraktor - Krupp 3261,072764542,22%817,10
Bat.-Châtillon 155 559965,435324440,91%726,89
T-50-2 6761,586294358,14%2327,17
Type 6191470,577254245,24%1336,93
AMX 13 7571156,817874250,00%2760,52
Bat.-Châtillon 12 t81051,436994240,48%2047,11
AE Phase I 92462,378723855,26%2697,90
StuG IV 5669,924463650,00%1726,01
T6981761,307423348,48%2146,53
FSV Scheme A71167,128243363,64%2018,41
Tiger 131 61135,596113246,88%1879,58
T110E3102718,617463154,84%1948,43
T-1091478,867242958,62%1300,67
AMX 30 B101751,007862955,17%1353,42
M4A3E8 Fury 6889,555842955,17%1836,36
G.W. E 100101166,006022744,44%755,39
Panhard AMD 178B6570,706302755,56%1719,98
M10 RBFM 5663,123942548,00%1336,76
GSOR the TANK 91414,795972441,67%1156,02
BT-SV 3409,504142454,17%1763,59
Type 4 Chi-To6552,354242339,13%764,46
Type 5 Chi-Ri71194,687042254,55%2101,47
T1 Heavy5612,003142245,45%1053,56
Bat.-Châtillon 25 t AP91372,196692152,38%1290,78
AMX 12 t61114,718092152,38%3798,07
E 5092551,4810432161,90%2824,10
E 77 91796,958782147,62%1551,35
BT-7 artillery 3339,865132171,43%1659,72
T2071377,378701957,89%2084,68
T-4371035,227551844,44%1756,29
M2 Medium Tank3274,593271752,94%1043,00
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4625,253511650,00%1715,51
Lorraine 155 mle. 518634,194521631,25%403,10
T-28E with F-30 4547,193651650,00%1433,75
T-284369,604411566,67%1305,25
Patton the Tank 91559,505961450,00%1736,62
Type 3 Chi-Nu5325,544351353,85%774,83
Windhund 81514,315081323,08%1321,61
AMX 13 F3 AM6793,925641258,33%1142,90
T9591892,255601241,67%1503,34
T2971349,005271145,45%1411,53
Tiger I72040,9011711080,00%3086,77
M661126,105401050,00%2064,09
Type 5 Ke-Ho4579,404341080,00%2524,82
KV-1S6944,107171030,00%1823,40
Fantôme 91609,107101070,00%1558,96
KV-856683,11448944,44%848,94
AEC Armoured Car5806,11512944,44%1883,74
Churchill III 5864,11736966,67%2293,04
T-116 3272,63324837,50%1141,33
BT-74360,29405742,86%1393,54
Marder II3362,71334771,43%1527,38
Strv 81 81175,7153770,00%1302,43
King Tiger (Captured) 71223,43861771,43%1988,43
VK 36.01 (H)61499,171133683,33%3738,58
IS-2 71491,17642633,33%1784,52
VK 30.01 (H)51039,20752540,00%3276,89
SU-1006934,80433580,00%1770,21
Grille5457,20322580,00%1032,99
Tetrarch 2384,20679560,00%2989,38
T-54 first prototype 81403,60705580,00%1931,29
Chi-Go 71346,80557540,00%1327,73
M2 Light2180,00311425,00%496,96
AMX 404132,75179450,00%331,86
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5894,50466475,00%2838,60
Gabler’s Destroyer 5692,00808475,00%2298,66
Object 283 92074,75545450,00%1812,76
M24E2 Super Chaffee 6605,755474100,00%1805,37
Ram II 5601,25588475,00%1635,06
T1 Cunningham1128,67236366,67%812,66
M3 Lee470,672973100,00%261,00
IS-382280,00747366,67%3788,81
Super Hellcat 71598,33711366,67%2589,22
Renault NC-31182,0081250,00%294,71
T328522,5018620,00%281,81
KV-15165,503662100,00%310,17
Black Prince II 7653,0024020,00%573,14
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5846,00801250,00%2067,08
Vickers Medium Mk. I1282,004241100,00%2246,41
Leichttraktor1245,003601100,00%1425,52
T28 Concept 71505,0011131100,00%2498,89
AMX ELC 901 6764,007941100,00%2356,44
AMX 13 (FL 11) 51926,0017031100,00%10663,07
Bretagne Panther 6934,009301100,00%1742,32
M41D 8527,004211100,00%835,48
Lorraine 40 t 8875,0029610,00%612,48

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 06/12/2023
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 06/12/2023
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Reservist
Toegetreden: 31/12/2021
Gestopt: 13/10/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 06/06/2022
Gestopt: 20/06/2022
Rol: Rekruut
Toegetreden: 03/08/2016
Gestopt: 28/03/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 01/09/2017
Gestopt: 07/03/2019
Rol: Rekruut
Toegetreden: 03/07/2020
Gestopt: 13/07/2020
Rol: Soldaat
Toegetreden: 30/03/2017
Gestopt: 17/04/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 12/08/2019
Gestopt: 14/12/2019
Rol: Reservist
Toegetreden: 16/12/2019
Gestopt: 13/04/2020