N2theW

clanlogo
Rol: Commandant
Toegetreden: 13/06/2025

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2998601140
Gemiddelde tier7,440,009,648,85
Overwinningen1432347,77%00,00%654,55%1845,00%
Verloren1529751,01%00,00%545,45%2255,00%
Gelijkstand3661,22%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd534917,84%00,00%19,09%512,50%
Tanks vernietigd181800,6100,0050,45310,78
Gedood / dood ratio0,740,000,500,89
Gezien338511,1300,00252,27561,40
Schade toegebracht843,030,00779,641.029,63
Veroveringspunten414101,3800,0000,0000,00
Verdedigingspunten65750,2200,0000,0000,00
Ervaring573,280,00728,82694,63
WN7821,620,00820,91829,94
WN8907,250,00592,301028,85
Totaal
Gevechten29986
Gemiddelde tier7,44
Overwinningen1432347,77%
Verloren1529751,01%
Gelijkstand3661,22%
Gevechten overleefd534917,84%
Tanks vernietigd181800,61
Gedood / dood ratio0,74
Gezien338511,13
Schade toegebracht843,03
Veroveringspunten414101,38
Verdedigingspunten65750,22
Ervaring573,28
WN7821,62
WN8907,25
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten11
Gemiddelde tier9,64
Overwinningen654,55%
Verloren545,45%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd19,09%
Tanks vernietigd50,45
Gedood / dood ratio0,50
Gezien252,27
Schade toegebracht779,64
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring728,82
WN7820,91
WN8592,30
Voorbije 30 dagen
Gevechten40
Gemiddelde tier8,85
Overwinningen1845,00%
Verloren2255,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd512,50%
Tanks vernietigd310,78
Gedood / dood ratio0,89
Gezien561,40
Schade toegebracht1.029,63
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring694,63
WN7829,94
WN81028,85
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren1100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht808,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring99,000,000,000,00
Totaal
Gevechten1
Overwinningen00,00%
Verloren1100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht808,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring99,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten27000
Overwinningen1451,85%00,00%00,00%00,00%
Verloren1348,15%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd933,33%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd210,7800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,170,000,000,00
Gezien110,4100,0000,0000,00
Schade toegebracht1.041,780,000,000,00
Veroveringspunten110,4100,0000,0000,00
Verdedigingspunten311,1500,0000,0000,00
Ervaring653,890,000,000,00
Totaal
Gevechten27
Overwinningen1451,85%
Verloren1348,15%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd933,33%
Tanks vernietigd210,78
Gedood / dood ratio1,17
Gezien110,41
Schade toegebracht1.041,78
Veroveringspunten110,41
Verdedigingspunten311,15
Ervaring653,89
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten37000
Overwinningen1540,54%00,00%00,00%00,00%
Verloren2259,46%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd821,62%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd220,5900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,760,000,000,00
Gezien290,7800,0000,0000,00
Schade toegebracht499,780,000,000,00
Veroveringspunten471,2700,0000,0000,00
Verdedigingspunten381,0300,0000,0000,00
Ervaring327,590,000,000,00
Totaal
Gevechten37
Overwinningen1540,54%
Verloren2259,46%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd821,62%
Tanks vernietigd220,59
Gedood / dood ratio0,76
Gezien290,78
Schade toegebracht499,78
Veroveringspunten471,27
Verdedigingspunten381,03
Ervaring327,59
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten233000
Overwinningen9942,49%00,00%00,00%00,00%
Verloren12955,36%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand52,15%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd6728,76%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1080,4600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,650,000,000,00
Gezien2150,9200,0000,0000,00
Schade toegebracht468,490,000,000,00
Veroveringspunten4882,0900,0000,0000,00
Verdedigingspunten810,3500,0000,0000,00
Ervaring369,480,000,000,00
Totaal
Gevechten233
Overwinningen9942,49%
Verloren12955,36%
Gelijkstand52,15%
Gevechten overleefd6728,76%
Tanks vernietigd1080,46
Gedood / dood ratio0,65
Gezien2150,92
Schade toegebracht468,49
Veroveringspunten4882,09
Verdedigingspunten810,35
Ervaring369,48
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten432000
Overwinningen27062,50%00,00%00,00%00,00%
Verloren15034,72%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand122,78%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd19444,91%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2710,6300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,140,000,000,00
Gezien3680,8500,0000,0000,00
Schade toegebracht943,440,000,000,00
Veroveringspunten11092,5700,0000,0000,00
Verdedigingspunten11302,6200,0000,0000,00
Ervaring659,860,000,000,00
Totaal
Gevechten432
Overwinningen27062,50%
Verloren15034,72%
Gelijkstand122,78%
Gevechten overleefd19444,91%
Tanks vernietigd2710,63
Gedood / dood ratio1,14
Gezien3680,85
Schade toegebracht943,44
Veroveringspunten11092,57
Verdedigingspunten11302,62
Ervaring659,86
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten230000
Overwinningen9340,43%00,00%00,00%00,00%
Verloren13458,26%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand31,30%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd5925,65%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1040,4500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,610,000,000,00
Gezien1880,8200,0000,0000,00
Schade toegebracht640,100,000,000,00
Veroveringspunten3851,6700,0000,0000,00
Verdedigingspunten1820,7900,0000,0000,00
Ervaring420,670,000,000,00
Totaal
Gevechten230
Overwinningen9340,43%
Verloren13458,26%
Gelijkstand31,30%
Gevechten overleefd5925,65%
Tanks vernietigd1040,45
Gedood / dood ratio0,61
Gezien1880,82
Schade toegebracht640,10
Veroveringspunten3851,67
Verdedigingspunten1820,79
Ervaring420,67
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (335)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Tiger I7914,50649212352,71%1218,58
Progetto M35 mod. 46 81083,7869289347,82%1130,52
IS-381096,6668288052,50%1261,62
Leopard 1101320,3161277243,13%831,64
KV-856603,6346173548,30%944,46
T404495,6354571262,64%1534,16
Cromwell B 6600,2759363452,37%1073,72
Jagdpanther7713,9348354248,34%857,08
Tiger II8908,1457053945,83%891,48
Leopard Prototyp A91033,8959552943,48%736,61
IS-7101452,5069849948,50%1091,98
Strv S1 81267,5064945650,66%1262,20
SU-130PM 81101,3763644045,23%1000,66
Heavy Tank No. VI 6699,2656542446,93%1105,58
Tortoise91299,8274540653,20%1018,99
E 7591272,4267840346,15%1042,71
T-1091068,8958039841,96%804,42
VK 36.01 (H)6408,6135537642,82%496,15
Pz.Kpfw. T 25 5432,4247935052,00%1121,88
FV4202 8868,3766734145,16%1006,54
T34 8892,8762431749,21%898,76
122 TM 81015,7665331146,62%943,00
P.44 Pantera81079,8565930845,78%1271,02
Progetto M40 mod. 65101469,7163330241,72%977,52
Jagdpanzer IV6399,2232328551,58%593,21
Škoda T 27 8787,8660827848,20%825,98
Lansen C 8857,7167027448,18%860,88
T-54 ltwt.9464,0452527041,11%411,31
Škoda T 56 81153,3869626747,19%921,86
Pz.Kpfw. III/IV5229,7231725054,80%516,62
T-34-85 Rudy 6658,5158824454,92%1183,54
Caernarvon Action X 8882,1867324045,00%903,50
AMX 50 10081089,8560623138,96%1034,50
M41 Walker Bulldog8292,2548222439,73%240,11
T675478,7745421750,69%1062,67
T-549961,7961721640,74%752,22
Indien-Panzer8792,5357221048,10%901,35
T-284439,4044919260,42%1625,26
AMX M4 mle. 49 Liberté 8784,4068319249,48%747,52
Bat.-Châtillon 25 t101180,2458618239,56%710,86
Grille 15101233,4861117652,27%773,45
M53/M5591192,0461016939,64%1011,80
Leopard 120 Verbessert111438,5170516647,59%892,24
StuG III Ausf. G5308,0532316550,91%588,30
T-448755,0158716247,53%873,03
Prototipo Standard B91462,6865916141,61%1227,29
GSOR 1008 81122,0565816045,63%1004,80
Grille5448,7532315644,23%886,77
Hummel6485,7437715442,21%538,21
Kunze Panzer 91023,3062515346,41%791,33
AMX M4 mle. 457777,0755315043,33%891,43
Lorraine 40 t 81011,2263614247,18%997,56
Type 59 8678,4661313348,12%675,33
Marder II3205,7019313250,00%561,94
CS-52 LIS 8836,6058813144,27%758,70
Super Hellcat 7706,1255313046,92%910,28
TNH T Vz. 5191111,2864812740,16%725,15
Bat.-Châtillon Bourrasque 8709,1357712547,20%585,48
T-50-2 6241,8148412450,00%472,63
AMX 30 1er prototype91129,6159012135,54%820,48
STB-1101127,1362011943,70%671,75
Jagdpanzer E 100101325,0264111949,58%829,30
T3091070,7560711845,76%747,22
G.W. Panther7709,0351311842,37%660,18
Object 430U101241,8963211842,37%759,59
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4223,0325911749,57%472,40
VK 30.02 (D)7497,9546211740,17%546,00
IS7875,3360311552,17%1153,46
Object 14010992,8460211544,35%583,84
T26E4 SuperPershing 8823,1960511338,05%766,72
O-I6790,5663711257,14%1467,45
Škoda T 509903,1857311138,74%546,21
M2 Light2116,8719710642,45%272,23
ARL 446583,5949710548,57%933,16
Tiger 131 6818,2363310447,12%1222,94
AT 77913,4265210156,44%1149,34
Char Futur 4 9961,4267810056,00%746,87
Jagdtiger91112,716299949,49%789,57
Bat.-Châtillon 12 t8549,415659948,48%858,85
Waffenträger auf Pz. IV91081,615209840,82%655,56
T-34-85M 6705,536219749,48%1105,49
M40/M4381161,896829552,63%1352,86
Object 252U 81143,887199247,83%1086,14
FV1066 Senlac 8277,364909242,39%253,43
E 100101344,536709047,78%863,46
T376343,214919046,67%738,75
Object 43091187,387378847,73%984,04
VK 16.02 Leopard5120,303118739,08%105,69
Pz.Kpfw. I Ausf. C3122,692918740,23%352,38
O-Ni7878,856748648,84%1105,32
T297793,716318550,59%934,51
AT 158960,626378548,24%850,70
Object 274a 8855,076548543,53%868,85
M47 Iron Arnie 8879,127368558,82%998,08
Pz.Kpfw. II Luchs4118,391948345,78%234,71
Panther7634,615318242,68%743,40
Bofors Tornvagn 81040,687338258,54%1084,09
AE Phase I 9961,145918138,27%571,14
T-34-3 8660,935678144,44%571,23
HWK 30 8238,564468042,50%162,82
Vz. 55101149,675627930,38%520,68
E 50 Ausf. M101265,826887850,00%889,16
AMX 13 757402,314577746,75%668,87
King Tiger (Captured) 7824,356477750,65%956,19
T110E5101327,596327632,89%763,14
T1 Cunningham1128,403127549,33%718,17
Pz.Kpfw. III Ausf. J4102,762387448,65%81,66
T110E4101451,816507444,59%855,09
60TP Lewandowskiego101359,086527339,73%718,49
50TP Tyszkiewicza9994,217017250,00%739,02
KV-26574,325107248,61%839,16
M18 Hellcat6562,144437238,89%720,40
T28 Prototype8938,245907145,07%814,26
FV217 Badger101600,796797048,57%968,96
M4A1 Sherman5271,293436946,38%533,51
Object 777 Version II 91176,036636841,18%810,65
TVP VTU Koncept8660,895426645,45%663,00
P.43 ter7952,446986653,03%1547,59
53TP Markowskiego8754,186316646,97%665,31
E 509711,596446651,52%508,91
KV-15395,654146646,97%674,78
LTTB8343,684886540,00%328,81
AMX 30 B10857,636076251,61%583,69
UDES 1691173,846746147,54%981,13
FV4004 Conway9806,334926038,33%438,16
M4A1 FL 10 6561,575226046,67%719,54
AMX M4 mle. 5191033,396295940,68%651,61
VK 100.01 (P)8923,547115950,85%905,03
VK 168.01 (P) 8851,546365945,76%803,35
Pz.Kpfw. II288,681595745,61%170,31
Pz.Kpfw. III Ausf. E3124,321525750,88%239,65
VK 75.01 (K) 8854,426725752,63%863,68
AMX M4 mle. 54101356,566725545,45%817,67
T28 Concept 7688,745325440,74%775,26
AMX 50 1209842,855855347,17%552,58
M127807,626325349,06%960,32
FV4005 Stage II10909,705425339,62%431,64
Wespe3245,042115048,00%771,16
Charioteer81001,666045046,00%888,58
MT-256158,733764944,90%232,85
Bretagne Panther 6515,225214951,02%763,36
AMX 50 B101008,785784544,44%538,98
T25/27777,605714548,89%1059,13
T-34-856466,684274436,36%673,49
Ikv 65 Alt II6775,005534452,27%1538,51
T328610,365094440,91%403,10
Nashorn6508,093894443,18%662,92
AMX 65 t8601,735804454,55%555,55
Chieftain/T95 8601,105504143,90%504,65
TS-54 8962,106214134,15%756,17
Tiger-Maus 91048,306484042,50%699,51
Obsidian 8724,735904040,00%656,78
105 leFH18B2 5685,414513933,33%1257,27
Lorraine 155 mle. 507693,265473850,00%760,60
T-437551,115433751,35%748,28
M24 Chaffee5318,704633745,95%1075,26
45TP Habicha7838,647053663,89%1164,56
SMV CC-678799,225803644,44%691,25
BDR G1 B5360,334063647,22%547,70
M1039977,176203650,00%782,05
Pz.Sfl. IVc5371,423343644,44%693,12
STA-18488,914903551,43%459,34
Type 619523,314463534,29%171,36
T-345317,033473438,24%666,25
TVP T 50/51101195,445463435,29%632,21
UDES 14 Alt 58573,505423450,00%491,39
AMX AC mle. 467610,385193246,88%648,47
M446696,255813250,00%1138,20
Object 277101343,095923231,25%684,31
Ikv 1035358,164143167,74%912,26
O-I Experimental5739,876303154,84%1692,98
Ferdinand81118,196303145,16%1050,20
Dicker Max 6477,194213148,39%663,47
TKS z n.k.m. 20 mm 2141,073103046,67%676,74
Maus101492,806453033,33%807,78
AMX ELC bis5114,673633046,67%167,93
StuG IV 5399,633373033,33%838,93
Fantôme 91036,535433030,00%691,38
E 77 9867,076012944,83%487,22
Škoda T 45 7657,555682951,72%664,57
Pz.Kpfw. 35 (t)270,751332846,43%156,77
Matilda4356,254392867,86%1218,25
M24E2 Super Chaffee 6301,934852857,14%744,30
M3 Lee4190,222502744,44%490,44
SMV CC-567672,117102770,37%995,52
VK 30.02 (M)6380,674162751,85%547,19
M2 Medium Tank391,651322638,46%76,11
Rhm.-Borsig Waffenträger8852,195162646,15%672,05
UDES 15/16101198,767442564,00%863,97
P.435369,004722356,52%993,71
Sturmpanzer I Bison394,041072347,83%138,34
Churchill I5353,483502343,48%498,58
M26 Pershing81051,226722347,83%1213,25
T-62A101030,966842347,83%735,80
T698614,654542326,09%424,83
Ares 758979,046892343,48%1011,63
TT-130M 91174,308222365,22%1186,28
Konštrukta T-34/1007521,914622231,82%509,55
P.43 bis6640,505122240,91%1018,04
Leichttraktor169,822082245,45%130,79
Bat.-Châtillon 25 t AP91151,776922254,55%1084,69
Lorraine 155 mle. 518783,595662245,45%706,12
Object 2579690,324692227,27%352,13
KJPZ TIII Jäger 91077,187222259,09%813,73
T207502,384422133,33%437,93
Vz. 44-17663,106322152,38%701,10
Windhund 81222,246692147,62%1216,89
Mäuschen91113,007652050,00%828,59
Patton the Tank 9596,204472035,00%281,08
T78 6711,154842035,00%761,42
Cromwell6550,475871952,63%1044,40
M415425,585101978,95%689,03
AMX 13 909456,266291957,89%557,17
M8A14260,583961968,42%731,98
Pz.Kpfw. 5581103,898201952,63%960,23
Projet Louis 9708,267521963,16%950,56
T2 Medium Tank2125,332121850,00%507,27
AMX AC mle. 488765,335181844,44%593,60
Challenger7930,787261866,67%1387,41
AMBT 81082,337141844,44%980,56
Pz.Kpfw. 38 (t)372,121541764,71%210,98
Panzerjäger I2142,471381747,06%376,98
T54E191687,537601747,06%1524,17
AT 25347,564631662,50%840,06
M4A3E2 Sherman Jumbo6324,063791643,75%419,87
Sturer Emil7212,943831643,75%76,18
leKpz M 41 90 mm GF 8349,065101643,75%344,51
TOG II* 6668,816361650,00%1099,95
B14264,674201553,33%671,51
Škoda T 245150,473031553,33%263,22
M374353,204001566,67%1389,19
Comet7713,477081566,67%1133,55
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5376,734241526,67%676,98
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5404,805231566,67%1003,24
Alecto4260,293281450,00%628,75
Brennos 8719,216661457,14%702,88
A-20592,151681330,77%28,95
GSOR the TANK 91252,776151346,15%1047,74
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6102,922721338,46%9,91
Pz.Kpfw. KW I (r) 5591,926301369,23%1153,05
BT-74106,671181241,67%116,46
SU-1527766,335691241,67%913,31
Ikv 723217,753071275,00%713,48
Type 3 Ju-Nu6622,085931241,67%734,78
StuG III Ausf. B4309,333401275,00%803,01
AMX 13 (FL 11) 5279,754621258,33%814,86
SU-1006466,643311127,27%524,92
BZ-75101323,188181163,64%903,94
Somua SM 81037,648271163,64%1166,93
Type 3 Chi-Nu5398,403751040,00%877,85
Valentine AT4331,602671060,00%1059,05
ARL V396702,89517944,44%1157,28
M10 Wolverine5371,25515875,00%855,64
Mitsu 1085385,8822280,00%384,92
Object 432U111603,00587825,00%860,26
Leox 91233,88679850,00%817,12
D2379,29204771,43%294,83
40TP Habicha6610,71593771,43%1209,61
T-463170,14189757,14%627,59
M5 Stuart4136,14392785,71%377,96
CS-6310979,14766771,43%668,92
M46 Patton91275,29732742,86%983,57
Tiger (P)71116,86933771,43%1752,21
KV-1S6450,71420728,57%611,22
T-29 3485,43457742,86%1754,67
T26E3 Eagle 7 71020,86783771,43%1323,77
M10 RBFM 5468,57491757,14%864,13
Panzer 58 Mutz 81077,86691742,86%1151,58
Jagdpanther II8807,50450633,33%554,70
T92 8214,00608666,67%351,86
MS-1182,607750,00%189,68
Caernarvon8578,40454520,00%324,13
T-262149,002375100,00%808,63
T56 GMC3353,60352540,00%1151,33
Rheinmetall Skorpion G 8619,40480540,00%341,51
LT vz. 38360,75189425,00%0,00
Lago4299,75467475,00%1011,30
4TP181,50212450,00%210,42
TNH 105/10008195,00305425,00%3,10
CS-538810,00475450,00%813,88
AMX 13 F3 AM6285,25442450,00%248,09
113101698,00709450,00%1199,15
T3 HMC2101,25176450,00%266,99
FSV Scheme A7596,00662475,00%983,89
SU-2-122 5193,5017140,00%128,44
AM 39 Gendron-Somua 2134,50391450,00%390,10
MTLS-1G14 3659,759704100,00%3334,08
Valiant 5443,00410425,00%812,25
ELC EVEN 90 8305,75629450,00%375,57
KV-4 KTTS 8183,75270425,00%0,00
Staghound Mk. III6482,33470333,33%653,01
T-34 with L-11 4183,00304333,33%300,60
Convert. Medium Tank T3 3385,33492333,33%993,51
M3 Light 396,338130,00%156,58
LTP 3134,67400366,67%669,35
AMX ELC 901 60,00289333,33%0,00
Chi-Go 71139,67644333,33%1020,31
Vickers Medium Mk. I10,002320,00%0,00
Strv fm/21146,502882100,00%261,00
M3 Stuart379,50181250,00%137,57
Renault FT10,00720,00%0,00
Sav m/434217,5012020,00%349,12
Churchill VII6270,50271250,00%273,77
Centurion Mk. I8265,506442100,00%292,83
BZ-16681200,509762100,00%1407,52
AT 86648,5026120,00%793,81
Pz.Kpfw. II Ausf. G30,007320,00%0,00
VK 30.01 (D)6218,50301250,00%220,25
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5703,507532100,00%1961,44
T-100 LT10544,50534250,00%435,52
Cromwell Applique 5341,00369250,00%466,22
Object 283 91129,0036020,00%883,33
L-60 299,004382100,00%523,15
M22 Locust 3424,00719250,00%2303,45
Sexton I 3427,5026520,00%1394,16
Pz.Kpfw. T 15 3295,00452250,00%1294,63
Großtraktor - Krupp 3248,50435250,00%788,09
BT-7 artillery 3212,00310250,00%610,21
Renault Otsu135,004510,00%0,00
T-34-17700,006711100,00%1096,90
Renault NC-3110,00010,00%0,00
D1256,002821100,00%261,00
AMX 404305,0032210,00%1183,15
Type 97 Te-Ke 248,005110,00%0,00
Type T-3451003,0050110,00%3168,28
O-Ho8373,008910,00%96,86
Pz.Kpfw. I223,005610,00%0,00
KV-1SA 5570,0037210,00%805,81
Pz.Sfl. IC 40,0011410,00%0,00
MKA 2126,0018510,00%232,24
M24 Chaffee No. 594 5507,007851100,00%1643,82
T1E6 257,007410,00%0,00
Light Mk. VIC 20,003610,00%0,00
T7 Combat Car 217,007910,00%0,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2153,0028910,00%522,62

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Commandant
Toegetreden: 13/06/2025
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 20/02/2023
Gestopt: 29/03/2024
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 29/03/2021
Rol: Rekruut
Toegetreden: 24/10/2015
Gestopt: 27/10/2015
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 30/09/2016
Gestopt: 28/01/2017
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 27/12/2017
Gestopt: 09/11/2020
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 05/08/2015
Gestopt: 21/10/2015
Rol: Rekruut
Toegetreden: 12/07/2016
Gestopt: 03/08/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 05/08/2016
Gestopt: 28/09/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 01/02/2017
Gestopt: 04/10/2017
Rol: Commandant
Toegetreden: 30/09/2016
Gestopt: 28/01/2017
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 16/10/2014
Gestopt: 02/08/2015
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 13/08/2014