Next_Time_Run

clanlogo
Rol: Commandant
Toegetreden: 04/01/2021

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten18192000
Gemiddelde tier7,200,000,000,00
Overwinningen898049,36%00,00%00,00%00,00%
Verloren903249,65%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand1800,99%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd346219,03%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd119060,6500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,810,000,000,00
Gezien191781,0500,0000,0000,00
Schade toegebracht933,780,000,000,00
Veroveringspunten93990,5200,0000,0000,00
Verdedigingspunten54130,3000,0000,0000,00
Ervaring485,940,000,000,00
WN7928,960,000,000,00
WN81149,720,000,000,00
Totaal
Gevechten18192
Gemiddelde tier7,20
Overwinningen898049,36%
Verloren903249,65%
Gelijkstand1800,99%
Gevechten overleefd346219,03%
Tanks vernietigd119060,65
Gedood / dood ratio0,81
Gezien191781,05
Schade toegebracht933,78
Veroveringspunten93990,52
Verdedigingspunten54130,30
Ervaring485,94
WN7928,96
WN81149,72
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren2100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd10,5000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,500,000,000,00
Gezien21,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht2.000,500,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring207,500,000,000,00
Totaal
Gevechten2
Overwinningen00,00%
Verloren2100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd10,50
Gedood / dood ratio0,50
Gezien21,00
Schade toegebracht2.000,50
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring207,50
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten26000
Overwinningen934,62%00,00%00,00%00,00%
Verloren1765,38%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd726,92%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd140,5400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,740,000,000,00
Gezien331,2700,0000,0000,00
Schade toegebracht717,650,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten351,3500,0000,0000,00
Ervaring308,650,000,000,00
Totaal
Gevechten26
Overwinningen934,62%
Verloren1765,38%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd726,92%
Tanks vernietigd140,54
Gedood / dood ratio0,74
Gezien331,27
Schade toegebracht717,65
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten351,35
Ervaring308,65
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren1100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht234,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring31,000,000,000,00
Totaal
Gevechten1
Overwinningen00,00%
Verloren1100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht234,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring31,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1030000
Overwinningen49047,57%00,00%00,00%00,00%
Verloren54052,43%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd32831,84%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd7210,7000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,030,000,000,00
Gezien9490,9200,0000,0000,00
Schade toegebracht1.178,370,000,000,00
Veroveringspunten19681,9100,0000,0000,00
Verdedigingspunten63006,1200,0000,0000,00
Ervaring525,370,000,000,00
Totaal
Gevechten1030
Overwinningen49047,57%
Verloren54052,43%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd32831,84%
Tanks vernietigd7210,70
Gedood / dood ratio1,03
Gezien9490,92
Schade toegebracht1.178,37
Veroveringspunten19681,91
Verdedigingspunten63006,12
Ervaring525,37
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1160000
Overwinningen34229,48%00,00%00,00%00,00%
Verloren81069,83%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand80,69%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd28424,48%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd7680,6600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,880,000,000,00
Gezien11721,0100,0000,0000,00
Schade toegebracht605,090,000,000,00
Veroveringspunten9610,8300,0000,0000,00
Verdedigingspunten17881,5400,0000,0000,00
Ervaring263,550,000,000,00
Totaal
Gevechten1160
Overwinningen34229,48%
Verloren81069,83%
Gelijkstand80,69%
Gevechten overleefd28424,48%
Tanks vernietigd7680,66
Gedood / dood ratio0,88
Gezien11721,01
Schade toegebracht605,09
Veroveringspunten9610,83
Verdedigingspunten17881,54
Ervaring263,55
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten54000
Overwinningen3157,41%00,00%00,00%00,00%
Verloren2342,59%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2546,30%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd350,6500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,210,000,000,00
Gezien290,5400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.838,760,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring786,540,000,000,00
Totaal
Gevechten54
Overwinningen3157,41%
Verloren2342,59%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd2546,30%
Tanks vernietigd350,65
Gedood / dood ratio1,21
Gezien290,54
Schade toegebracht1.838,76
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring786,54
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (269)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Panhard EBR 105101131,1759856351,87%1384,60
Progetto M35 mod. 46 81510,5574947650,21%1770,45
Rheinmetall Skorpion G 81397,1357944951,00%1485,90
IS7640,6739644751,01%752,39
Cromwell6618,0244542451,18%1231,76
T-1091291,7954939548,35%1151,92
AMX Chasseur de chars 8866,8265236349,59%1076,18
AMX 13 909926,9748732546,77%1314,60
ISU-1528761,2934332247,83%624,38
IS-381129,8848132050,31%1280,50
FV4005 Stage II101562,3153431849,37%1136,90
KV-26423,0129629346,08%558,57
KV-856370,6327028348,76%436,77
SU-100Y 6640,3636727049,26%1008,06
AMX 13 105101116,6448825844,19%1143,85
SU-1527523,6131125749,42%580,89
Object 70491615,5750424151,04%1245,66
STB-1101795,4060723351,93%1496,17
E 100101724,3768822952,40%1302,63
IS-7101582,4956520651,94%1199,59
Churchill I5154,3019219538,46%37,64
AMX 13 757511,8042219044,74%933,60
KV-15364,2826317943,58%563,10
Object 430U101629,3162117949,16%1246,91
T92 HMC101188,1140417740,68%888,21
FV4004 Conway91406,6160817143,27%1088,63
SU-130PM 81496,9069616252,47%1569,79
M415307,9321015644,23%318,91
Vz. 55102158,8159515442,86%1505,85
AMX 50 12091249,3050115346,41%1015,58
M127773,6941115350,33%922,68
AMX 12 t6278,5229314942,28%541,97
Charioteer81004,0759514553,10%974,83
O-Ni7966,6060714447,22%1193,89
SU-1006398,2427713946,76%506,63
Panhard AML Lynx 6x68502,4756213948,92%727,74
O-I6688,5138413747,45%1151,57
M10 Wolverine5231,8519513545,19%297,66
AMX 50 10081093,7955513352,63%1212,92
Conqueror91608,6078112951,16%1448,10
M446502,6829412948,06%714,25
Matilda491,0416512850,00%97,91
T26E5 Patriot 81232,4575512852,34%1566,44
T 55A 91861,7167712855,47%2049,09
SU-10181496,4068112352,03%1879,79
Pz.Kpfw. I Ausf. C3184,8925312245,08%800,87
Object 268 Version 4102004,0164011949,58%1489,45
KV-1S6285,4724511840,68%260,03
Cruiser Mk. II2312,5141011764,96%1832,97
SU-855315,3921911649,14%584,88
T-34-856574,5940711449,12%1055,12
Churchill VII6248,8825811443,86%193,78
AMX ELC bis5283,6032911350,44%887,10
Panhard EBR 909662,8865211347,79%856,10
Object 252U 81706,1287011353,10%2007,35
Pz.Sfl. IVc5250,7219110944,95%378,49
Mäuschen91265,9872110745,79%961,89
StuG IV 5312,8826810744,86%615,98
Object 705A101839,6570810152,48%1405,28
Prototipo Standard B91782,017779848,98%1660,87
Type 6191621,017669655,21%1606,20
Bisonte C45 81713,049079553,68%1989,24
O-Ho81084,994939247,83%1115,80
Super Conqueror102180,017339152,75%1648,99
EMIL 1951 81575,768309153,85%1693,97
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4130,371558943,82%103,69
T-284115,851628750,57%181,43
Challenger71021,055958645,35%1379,02
Leopard Prototyp A91560,287648555,29%1353,75
M53/M5591238,596178544,71%1012,11
IS-M81444,028308555,29%1762,27
Indien-Panzer81129,466878245,12%1206,49
Škoda T 256575,264988148,15%1095,16
VK 16.02 Leopard5179,212648041,25%341,20
M40/M4381241,146978050,00%1405,50
Crusader6264,652567950,63%691,66
Ferdinand81443,957107955,70%1405,13
E 7591869,738097852,56%1713,23
Pz.Kpfw. II Luchs454,421697741,56%20,75
Object 26391774,097997757,14%1624,65
Object 277101674,816737748,05%1236,58
STA-181236,077307646,05%1713,74
Alecto4155,291777642,11%180,88
SU-85B4207,121977454,05%405,31
AMX M4 mle. 457836,574707452,70%1051,83
43 M. Toldi III 3172,542617451,35%834,92
T-345312,972967251,39%720,13
Covenanter5181,392307244,44%432,49
Achilles6556,063826943,48%816,23
VK 100.01 (P)81555,579316864,71%2075,71
Strv 103-091928,527536753,73%1806,09
Bishop5549,213026650,00%1241,71
Škoda T 245348,722756440,63%780,10
Somua SAu 404227,642236453,13%534,47
TNH 105/100081323,357506243,55%1480,93
LTTB8954,486416246,77%1590,47
TNH T Vz. 5191858,389036061,67%1736,68
S-517713,414045949,15%695,29
T404120,442295950,85%126,58
UDES 0381152,215965754,39%1189,60
AMX 404178,092345650,00%585,64
M374213,881885644,64%574,26
BDR G1 B5407,713025646,43%658,13
B14200,222195561,82%519,74
AMX 50 B101818,536245549,09%1259,69
Chrysler K GF 81484,258545554,55%1661,74
ARL 446646,334865437,04%965,91
Progetto M40 mod. 65101526,985895347,17%1033,39
Marder II388,231195240,38%8,11
T-4481555,108045145,10%2096,60
Hotchkiss EBR7328,675214850,00%527,86
T-437648,024304748,94%924,96
Object 274a 81367,798024759,57%1834,89
Char Futur 4 92089,938134656,52%2124,73
M3 Lee4178,691684544,44%433,80
O-I Experimental5479,583124540,00%731,93
CS-4471089,386594247,62%1488,00
Tiger II81889,0010104163,41%2425,70
T-1506605,613864151,22%908,42
Vickers Medium Mk. III341,621023946,15%47,74
53TP Markowskiego81989,9710883971,79%2731,54
Caernarvon81148,646553946,15%1071,73
Pz.Kpfw. VII102151,418073946,15%1448,49
M24 Chaffee5346,383493759,46%1255,76
A-205305,943023644,44%829,05
Nashorn6333,612493354,55%430,06
Panhard AMD 178B6403,305733351,52%1200,50
L-60 2172,183493363,64%1166,55
Jagdpanzer IV6955,844433243,75%1586,34
P.44 Pantera81191,286353237,50%1241,36
Sturmpanzer I Bison390,591283256,25%196,22
Jagdpanther71119,727203262,50%1688,63
KV-371177,637103046,67%1613,73
T-29 3402,503813060,00%1682,08
B.U.G.I.6823,725792951,72%1386,54
Vickers Medium Mk. I156,211072864,29%239,56
StuG III Ausf. G5136,931722846,43%97,78
M5 Stuart4156,462392857,14%353,26
P.43 bis61085,337072759,26%2262,58
VK 30.02 (D)71332,228092755,56%2206,94
IS-2-II81101,047422751,85%1243,08
T-45 2280,043382762,96%1846,65
Leopard 1101785,085732650,00%1268,11
Vz. 44-171300,728292556,00%1630,11
Valentine3213,443202548,00%658,72
Marder 38T4167,042052564,00%375,06
MTLS-1G14 3284,563232540,00%1076,16
AMX 13 57 GF 71260,369812568,00%2948,09
Type 97 Chi-Ha3147,881792458,33%424,81
Birch Gun4265,002182462,50%982,81
60TP Lewandowskiego102245,437692347,83%1541,34
LTG7935,487892356,52%2245,77
T-46332,911502250,00%96,26
AT 25231,682302263,64%475,69
D23144,901772147,62%361,36
ST vz. 394202,482492147,62%538,00
M7 Priest3127,861562152,38%249,41
FV3046496,713742161,90%844,93
Stuart I-IV3135,952002045,00%378,75
T56 GMC363,551352050,00%77,53
T376419,952942045,00%960,52
Tiger I71749,169871963,16%2553,18
P.435565,794341957,89%1471,89
Sexton II379,631301957,89%232,79
Sturmpanzer II4188,261351921,05%352,11
Type 586778,265881952,63%1640,81
S35 CA5504,374621968,42%1164,74
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5709,685651957,89%2079,31
Type T-345657,394791861,11%1811,64
M60 101687,505271833,33%1037,85
Renault Otsu122,53851747,06%45,84
Grant4177,351741747,06%375,47
Black Prince71095,766491764,71%1611,43
Type 95 Heavy4212,882391758,82%641,42
M2 Medium Tank3198,411981735,29%615,75
Valentine AT4271,412251747,06%691,46
M3 Stuart3107,001991662,50%393,17
CS-538575,194821631,25%433,79
AMX 383132,942291662,50%408,97
VK 30.01 (P)61331,888901662,50%2911,95
T-54 ltwt.91269,696431637,50%2049,07
M2 Light2153,672021533,33%455,84
SU-76M4124,601571560,00%267,56
Maus101504,137841553,33%947,10
VK 30.02 (M)61090,406831540,00%1923,37
T1 Cunningham146,501141435,71%11,77
Comet7514,643621442,86%656,86
Archer5253,211901442,86%337,46
MT-256633,645921457,14%1912,42
LT vz. 383102,001571346,15%204,77
Renault UE 57391,921101330,77%28,18
G.Pz. Mk. VI (e)236,31791346,15%80,25
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3129,151911346,15%236,19
AT-12117,421151250,00%303,56
Object 268101726,504511250,00%1208,44
M56 Scorpion 71094,088201291,67%1664,05
T-50-2 6471,553411145,45%1066,74
T28 Concept 71188,364401136,36%1632,31
Konštrukta T-34/1007261,802911060,00%305,46
VK 36.01 (H)6913,705041060,00%1565,02
MKA 2305,703681040,00%1243,24
T77 81316,708451080,00%1668,56
Valentine II 4366,403871050,00%1287,58
Emil I81094,78682944,44%1041,76
Ikv 90 Typ B7926,78327922,22%1009,69
T3 HMC2117,33127933,33%279,59
STG 81162,78569933,33%1265,30
AMX M4 mle. 49 8309,22355944,44%126,20
TKS z n.k.m. 20 mm 2188,13296862,50%1097,16
BT-225,8876875,00%261,00
M5A1 Stuart4718,75532850,00%3292,96
Lorraine 39L AM378,38107837,50%3,51
T-26251,13138850,00%82,06
IS-2 shielded 71181,50452825,00%1379,48
Object 283 9956,25427825,00%577,86
Somua SM 81284,25589862,50%1446,47
Super Hellcat 7752,88470837,50%793,61
Pz.Kpfw. 35 (t)27,5754728,57%0,00
Jagdtiger91931,14690742,86%1448,36
Universal Carrier 2-pdr2110,0091714,29%223,08
Type 64 6447,71430757,14%916,78
M22127,50159650,00%452,98
Leichttraktor139,3398650,00%82,83
T2 Medium Tank2209,83196650,00%994,77
Cruiser Mk. IV470,00107633,33%0,00
Renault FT AC283,17133666,67%286,96
Pz.Kpfw. I214,3397666,67%261,00
Vickers Medium Mk. II28,6056540,00%1,51
D1211,6091560,00%174,10
T1 HMC299,80111540,00%330,68
MS-1128,8046540,00%0,00
IS-27765,40339520,00%685,35
Cruiser Mk. I135,4058540,00%0,00
Renault FT 75 BS2271,50174425,00%1644,39
P26/404683,25505475,00%2020,01
14TP4752,50295425,00%3033,44
40TP Habicha6342,00412475,00%575,16
Panzerjäger I228,7593450,00%77,99
Pz.Kpfw. III Ausf. E383,00181450,00%100,99
M18 Hellcat6228,50224450,00%210,17
Light Mk. VIC 27,001340,00%0,00
T7 Combat Car 23,7553450,00%111,42
M4A1 Revalorisé 8865,50355450,00%790,73
Hotchkiss H352155,67339366,67%803,66
SU-263108,33144366,67%296,36
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4656,00813366,67%2790,57
T14 5440,004492100,00%881,14
Chi-Ni238,00128250,00%82,83
Strv m/40L30,003320,00%0,00
4TP153,007520,00%3,10
SU-18251,001392100,00%286,82
Type 91 Heavy3190,001832100,00%680,67
Cruiser Mk. III369,001312100,00%315,05
Loyd Gun Carriage2104,006520,00%401,47
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6283,50381250,00%554,95
T-116 3243,002992100,00%1110,41
Strv S1 8779,006702100,00%740,28
Lorraine 40 t 81135,00699250,00%1394,79
Strv fm/211111,0017010,00%343,09
Fiat 3000180,002181100,00%416,49
Hummel60,004410,00%0,00
Renault NC-3110,00861100,00%261,00
Grille5562,004311100,00%1293,79
Bat.-Châtillon 12 t8853,0024610,00%1105,87
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5849,009081100,00%2346,67
TS-54 81084,0051910,00%750,47
AM 39 Gendron-Somua 275,001561100,00%272,81
Tetrarch 2625,009631100,00%4153,61
BT-7 artillery 31553,0011901100,00%12161,19

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Commandant
Toegetreden: 04/01/2021
Rol: Commandant
Toegetreden: 04/01/2021
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Reservist
Toegetreden: 14/10/2017
Gestopt: 11/11/2017
Rol: Reservist
Toegetreden: 27/07/2020
Gestopt: 13/09/2020
Rol: Rekruut
Toegetreden: 30/05/2020
Gestopt: 20/07/2020
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 25/12/2020
Gestopt: 03/01/2021
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 30/09/2020
Gestopt: 23/12/2020
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 21/07/2020
Gestopt: 23/07/2020
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 16/11/2017
Gestopt: 28/05/2020
Rol: Rekruut
Toegetreden: 25/07/2020
Gestopt: 26/07/2020
Rol: Rekruut
Toegetreden: 16/12/2016
Gestopt: 12/09/2017
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 25/11/2016
Gestopt: 11/12/2016
Rol: Rekruut
Toegetreden: 07/10/2016
Gestopt: 08/10/2016
Rol: Reservist
Toegetreden: 12/07/2016
Gestopt: 21/08/2016
Rol: Commandant
Toegetreden: 24/02/2015
Gestopt: 11/07/2016
Rol: Rekruut
Toegetreden: 18/02/2015
Gestopt: 22/02/2015
Rol: Rekruut
Toegetreden: 30/11/2014
Gestopt: 10/02/2015