Nikitamen007

clanlogo
Rol: Diplomaat
Toegetreden: 17/08/2024

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten34749000
Gemiddelde tier7,070,000,000,00
Overwinningen1731449,83%00,00%00,00%00,00%
Verloren1708549,17%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand3501,01%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd822223,66%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd254220,7300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,960,000,000,00
Gezien380551,1000,0000,0000,00
Schade toegebracht913,140,000,000,00
Veroveringspunten228280,6600,0000,0000,00
Verdedigingspunten195870,5600,0000,0000,00
Ervaring466,620,000,000,00
WN71005,740,000,000,00
WN81233,830,000,000,00
Totaal
Gevechten34749
Gemiddelde tier7,07
Overwinningen1731449,83%
Verloren1708549,17%
Gelijkstand3501,01%
Gevechten overleefd822223,66%
Tanks vernietigd254220,73
Gedood / dood ratio0,96
Gezien380551,10
Schade toegebracht913,14
Veroveringspunten228280,66
Verdedigingspunten195870,56
Ervaring466,62
WN71005,74
WN81233,83
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten3000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren266,67%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand133,33%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd133,33%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd20,6700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,000,000,000,00
Gezien41,3300,0000,0000,00
Schade toegebracht648,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring161,670,000,000,00
Totaal
Gevechten3
Overwinningen00,00%
Verloren266,67%
Gelijkstand133,33%
Gevechten overleefd133,33%
Tanks vernietigd20,67
Gedood / dood ratio1,00
Gezien41,33
Schade toegebracht648,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring161,67
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten4000
Overwinningen125,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren375,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien82,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht179,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring137,000,000,000,00
Totaal
Gevechten4
Overwinningen125,00%
Verloren375,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien82,00
Schade toegebracht179,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring137,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten8000
Overwinningen112,50%00,00%00,00%00,00%
Verloren787,50%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd112,50%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd40,5000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,570,000,000,00
Gezien70,8800,0000,0000,00
Schade toegebracht382,500,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring150,380,000,000,00
Totaal
Gevechten8
Overwinningen112,50%
Verloren787,50%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd112,50%
Tanks vernietigd40,50
Gedood / dood ratio0,57
Gezien70,88
Schade toegebracht382,50
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring150,38
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1846000
Overwinningen84145,56%00,00%00,00%00,00%
Verloren98353,25%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand221,19%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd62233,69%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd11100,6000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,910,000,000,00
Gezien17630,9600,0000,0000,00
Schade toegebracht924,520,000,000,00
Veroveringspunten22161,2000,0000,0000,00
Verdedigingspunten60533,2800,0000,0000,00
Ervaring447,210,000,000,00
Totaal
Gevechten1846
Overwinningen84145,56%
Verloren98353,25%
Gelijkstand221,19%
Gevechten overleefd62233,69%
Tanks vernietigd11100,60
Gedood / dood ratio0,91
Gezien17630,96
Schade toegebracht924,52
Veroveringspunten22161,20
Verdedigingspunten60533,28
Ervaring447,21
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten121000
Overwinningen5343,80%00,00%00,00%00,00%
Verloren6553,72%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand32,48%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd3730,58%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd540,4500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,640,000,000,00
Gezien1150,9500,0000,0000,00
Schade toegebracht895,380,000,000,00
Veroveringspunten1180,9800,0000,0000,00
Verdedigingspunten850,7000,0000,0000,00
Ervaring370,620,000,000,00
Totaal
Gevechten121
Overwinningen5343,80%
Verloren6553,72%
Gelijkstand32,48%
Gevechten overleefd3730,58%
Tanks vernietigd540,45
Gedood / dood ratio0,64
Gezien1150,95
Schade toegebracht895,38
Veroveringspunten1180,98
Verdedigingspunten850,70
Ervaring370,62
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten4000
Overwinningen125,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren375,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd41,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.895,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring161,750,000,000,00
Totaal
Gevechten4
Overwinningen125,00%
Verloren375,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd41,00
Gedood / dood ratio1,00
Gezien00,00
Schade toegebracht1.895,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring161,75
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (342)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
E 25 7957,3555981751,65%1497,70
T-5491384,9954575851,85%1484,30
IS-7101787,0355665949,17%1534,99
T-1091333,6949160847,04%1258,73
IS-381097,4150355546,49%1198,95
Pz.Kpfw. T 25 5469,9837852751,04%1288,39
T499752,1750346550,32%1068,67
Jagdpanther II81178,8743944450,45%1171,98
T-448859,9844742847,20%1087,85
FV201 (A45) 7966,6358542256,64%1492,09
Spähpanzer Ru 2519725,2956242150,83%1001,91
M40/M4381084,6940442052,62%1185,97
ISU-15281701,1554140749,63%2045,42
AMX 50 12091478,3947338646,11%1328,20
Pz.Kpfw. I Ausf. C3183,2428837451,60%894,31
T328990,3246936745,78%995,81
T-54 ltwt.9590,9345836341,87%629,50
Tiger II81204,5652436250,55%1402,48
Object 70491991,0752134051,76%1769,91
G.W. Tiger (P)8913,8243231248,40%944,32
Object 43091571,2758030453,62%1544,47
KV-856464,6833329048,97%662,88
G.W. Panther7735,3532728146,98%815,20
AMX 13 757307,0040626145,59%444,46
Bat.-Châtillon 25 t AP91303,5349725346,64%1295,82
AMX 13 909704,7146724946,99%946,41
SU-1006788,6746924750,61%1510,67
AMX 50 Foch91617,7553923647,03%1339,75
AMX 50 10081495,2651923449,15%1942,19
Type 4 Heavy91192,6656322842,98%910,78
LTTB8730,1547322548,89%1438,76
SU-130PM 82146,7696522162,90%2674,83
KV-15416,7329622045,00%742,19
T-34-28867,8245321444,39%1042,38
ARL V396538,8830821443,93%882,75
M4A3E2 Sherman Jumbo6479,5434321340,38%765,71
UDES 0381009,1046621146,45%986,56
Type 586611,8541120850,96%1179,08
AMX 65 t81006,7348420852,88%1099,70
T1 Cunningham198,1519320652,43%486,21
Ikv 90 Typ B7590,8339920640,29%623,32
AMX M4 mle. 457942,8345020647,09%1207,80
M53/M5591046,2553320452,94%951,36
IS7624,1836620346,31%705,08
Jagdtiger91569,4453420356,16%1379,15
T2971055,0251819955,28%1339,95
M18 Hellcat6411,7029419745,69%539,82
Tiger I71026,7446319650,00%1352,03
Jagdpanther7859,5838719650,51%1149,80
M127901,2139619547,69%1186,98
AMX AC mle. 467636,3335019547,18%733,85
Object 140101834,5752119148,17%1592,60
IS-M8907,0353419044,74%877,05
M26 Pershing8762,6149418946,03%798,55
KV-26798,7754218954,50%1499,11
Panther II81148,1455118748,66%1470,32
T-34-856421,0333618549,73%674,42
Aufklärungspanzer Panther 7372,6636318542,16%557,16
Leopard Prototyp A91701,2276317950,84%1591,12
AMX 12 t6308,2530617644,32%595,64
AMX ELC bis5136,2624617648,30%262,92
AMX M4 mle. 5191595,6262417449,43%1493,03
T-34-17786,9245317250,58%1188,46
M41 Walker Bulldog8838,6451317248,84%1676,43
T207812,1645917156,14%1200,43
SU-1527902,4740017149,12%1269,95
Škoda T 5091682,6472117047,65%1524,95
Hummel6630,1929716746,11%884,33
Jagdpanzer IV6423,6029516754,49%684,76
T3091822,0081216353,37%1576,91
T3 HMC2160,0220616350,92%629,28
ARL 446668,0640916253,09%1115,04
T-345340,2630316154,04%924,12
A-447836,1051316150,31%1343,55
121B 102176,4870016143,48%1728,77
Jagdpanzer E 100102023,0471716056,25%1420,69
Ikv 65 Alt II6489,0330815846,20%705,10
Waffenträger auf Pz. IV91900,5471815750,96%1694,93
Panther7903,8750215356,86%1525,73
O-Ho81158,1675515354,25%1344,34
Strv 103-091702,2766815250,00%1445,73
O-Ni7980,6256215251,97%1188,68
MT-256319,8735915050,67%871,09
Leo7846,6752414851,35%1246,17
VK 30.01 (H)5288,6725614642,47%489,56
T-437810,3651114657,53%1442,48
E 7591668,0377614648,63%1519,64
VK 45.02 (P) Ausf. A81052,6958514447,92%1163,72
T376418,8136314448,61%1054,22
TNH T Vz. 5191969,0691214257,04%1794,88
Object 70591375,2667114147,52%1176,17
VK 28.016342,0633814050,00%872,07
T216243,0131113745,26%473,47
UDES 1691779,8277613650,74%1765,49
T675274,6327413658,09%553,47
StuG III Ausf. G5206,0420413451,49%315,36
M4A1 Sherman5305,3231513157,25%774,31
IS-271111,1049313047,69%1526,53
T54E191894,7284113048,46%1842,12
IS-3-II91815,7786713050,00%1754,96
VK 36.01 (H)6529,2039312551,20%808,82
UDES 14 Alt 581134,4856012549,60%1452,56
M446685,4433212549,60%1099,96
Grille5521,4432912450,00%1141,94
Emil I81052,7749812350,41%1090,20
Tiger (P)7967,0250212352,85%1247,55
Type T-345321,6627912058,33%875,68
Emil II92333,36108311864,41%2534,99
Spähpanzer SP I C7779,9746711848,31%1634,35
11081260,4571211635,34%1268,48
O-I6723,6643511652,59%1186,75
SU-855301,3320811442,11%478,47
Nashorn6619,9332311449,12%928,19
TNH 105/100081076,1760611242,86%1128,16
Pz.Sfl. IVc5310,5021611241,96%513,26
Panhard AML Lynx 6x68395,3853711242,86%499,23
T2 Light Tank 2196,0731911254,46%990,84
A-436607,1451810954,13%1313,53
BT-7 artillery 3221,4827510654,72%821,91
BDR G1 B5461,3429210446,15%791,36
M75170,6226210345,63%417,64
Object 277102074,7376310352,43%1823,21
Object 4168919,857139856,12%1158,91
T-100 LT101083,657399851,02%1384,20
M415435,722629745,36%578,11
VK 30.02 (M)6718,094349755,67%1465,89
Cromwell6599,614459655,21%1347,12
S35 CA5348,552479646,88%619,92
T28 Prototype81004,775379549,47%985,65
Vz. 64 Blesk8675,136299452,13%1124,21
Churchill VII6533,614499344,09%774,10
AMX AC mle. 488895,244549354,84%962,98
Rhm.-Borsig Waffenträger81347,735739352,69%1361,03
IS-2-II8950,715679352,69%1007,29
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4220,361949051,11%449,61
Hotchkiss EBR7502,294398754,02%1083,06
AMX 50 B101612,676348651,16%1157,00
T25/27893,354038644,19%1199,04
Progetto CC55 mod. 5481348,786738552,94%1612,07
VK 30.01 (P)6895,954868460,71%1983,60
KV-48813,854658445,24%764,44
Type 3 Chi-Nu5465,403288349,40%1424,51
T-284133,691888351,81%253,08
Type 4 Chi-To6627,944258350,60%1211,17
ST-I91818,766938251,22%1793,64
Panhard AMD 178B6393,213388250,00%1034,79
Škoda T 256690,434498150,62%1303,19
T1 HMC2101,581398151,85%475,57
SU-100M171092,584878052,50%1567,92
STG Guard 81363,816917844,87%1660,29
Strv 746642,824037750,65%1278,60
Object 268 Version 4102345,298407659,21%2036,28
FV3046477,963127560,00%828,28
Crusader6527,544997456,76%1781,38
VK 16.02 Leopard5352,973187443,24%1035,71
SU-85B4215,842007341,10%318,89
Black Prince7928,176057262,50%1555,51
Caernarvon81085,925497243,06%1094,01
Bishop5404,402507254,17%835,87
TVP T 50/51102110,467197051,43%1824,70
53TP Markowskiego81232,467987062,86%1531,95
M-IV-Y 81534,197546947,83%1693,42
M5 Stuart494,902076845,59%55,14
Ikv 1035439,792916654,55%1120,90
KV-37988,914856657,58%1340,52
Covenanter5171,232266650,00%420,80
A-20541,631686546,15%73,14
Löwe 81192,815686453,13%1401,20
T28 Concept 7961,205096456,25%1476,70
SU-10181421,987636360,32%1625,10
Pz.Kpfw. III/IV5347,322846256,45%912,41
Marder 38T4195,772046152,46%349,24
Valentine II 4273,333076147,54%870,32
AMX 13 105 AM mle. 505281,252066045,00%414,18
ELC EVEN 90 8666,687316046,67%1366,61
40TP Habicha6490,753105937,29%723,75
M374209,521925851,72%597,74
Matilda4158,532035759,65%342,44
FV4005 Stage II101907,886565756,14%1533,58
Pz.Sfl. IVb4257,842055747,37%742,55
Alecto4191,112105653,57%399,10
SDP wz 66 Grom 81599,757365642,86%1475,93
FCM 36 Pak 40 3358,243025545,45%993,81
Somua SAu 404196,931935545,45%362,62
B14157,021985448,15%273,61
Challenger71079,045555451,85%1634,43
M3 Lee4153,251875352,83%421,62
Pz.Kpfw. II Luchs4158,512375347,17%400,05
M24 Chaffee5362,555315360,38%1418,38
FV4202 8920,246075145,10%1183,04
GSR 3301 Setter7469,065625139,22%908,36
Churchill I5342,462955058,00%619,04
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5514,383915054,00%1684,38
Bat.-Châtillon 25 t102332,338884967,35%2444,63
T71 DA7392,553394942,86%575,45
Sav m/434234,332394858,33%583,43
Durchbruchswagen 24128,832004837,50%85,73
50TP Tyszkiewicza91761,628564761,70%1783,99
O-I Experimental5561,873734742,55%1027,45
Strv m/425389,333334652,17%1021,05
Marder II3117,501474647,83%176,91
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.473,542234647,83%71,63
AltProto AMX 30 81486,118984658,70%1935,63
E 5092038,807404461,36%2332,17
Birch Gun4187,361654440,91%468,62
T-46392,951374348,84%212,58
Sherman III5390,143174351,16%1034,38
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81400,518374362,79%1844,63
Škoda T 245298,122364242,86%582,82
Vz. 44-171016,028394264,29%1556,57
BZ-16681232,695944250,00%1307,22
Sturer Emil7608,713934242,86%601,11
Pz.Kpfw. III Ausf. J4239,782524156,10%624,38
BT-2253,741303956,41%143,48
M8A14156,282003941,03%148,71
Chrysler K GF 81406,239353961,54%1744,14
60TP Lewandowskiego102492,747903842,11%1779,47
BZ-5871216,297593860,53%1857,22
Škoda T 177871,958143759,46%2525,51
T-1506810,944203644,44%1295,40
BT-7481,511373540,00%20,53
Pz.Kpfw. II2109,111723542,86%242,81
Carro d'assalto P.8871358,438833557,14%2063,04
M5A1 Stuart4123,472843461,76%365,03
M2 Medium Tank397,971313450,00%188,46
AMX 404100,971553342,42%138,65
T2 Medium Tank288,631503256,25%356,01
Somua SM 81370,817143243,75%1261,54
VK 30.01 (D)6453,323343151,61%782,01
25TP KSUST II5351,372893046,67%743,87
Pz.Kpfw. III Ausf. E3121,802163046,67%198,29
Bat.-Châtillon 12 t8952,835083063,33%1959,05
45TP Habicha7971,665552965,52%1592,05
SU-76M4133,001582948,28%188,17
AMX 38390,611612853,57%170,45
Type 1 Chi-He4417,485072759,26%1609,29
TVP VTU Koncept8584,193522744,44%524,48
Valentine AT4171,151512740,74%255,88
T-703109,191612744,44%201,50
SU-263132,581742661,54%336,99
Charioteer8765,735452650,00%685,04
Char Futur 4 91358,195262638,46%1000,94
Vickers Medium Mk. III363,961402540,00%0,00
AMX 13 F3 AM6603,963442548,00%838,60
DZT-159 92365,6810272568,00%2843,68
14TP4188,832572441,67%494,06
Sturmpanzer I Bison3268,382842458,33%1036,86
Pz.Kpfw. II Ausf. G384,542142454,17%194,54
Achilles6660,505402450,00%1148,20
AMX 105 AM mle. 474268,712322462,50%959,31
Konštrukta T-34/1007684,744362347,83%909,51
SU-18242,04802352,17%122,41
Sexton II3117,641072231,82%220,12
LPT-67 Šelma9491,235482263,64%641,65
T 55A 91373,864252231,82%921,84
T404248,521772123,81%394,32
T-50-2 6611,865822161,90%2093,47
Wespe3120,451522040,00%200,27
Cruiser Mk. IV4169,301692050,00%388,36
AMX 50 Foch B101274,003802030,00%593,49
IS-5 (Object 730) 81128,306192020,00%1249,22
StuG IV 5379,252442050,00%780,29
M3 Stuart3153,112131850,00%495,68
ST vz. 394166,832001844,44%330,75
Lago4425,334071866,67%1810,09
Kranvagn101689,945431844,44%1066,22
M7 Priest3209,942361861,11%594,73
Type 95 Heavy4240,502291855,56%735,21
Object 268102098,445371844,44%1346,08
SU-54200,352171752,94%363,47
Cruiser Mk. III397,881561752,94%296,74
D23112,812001650,00%256,47
Grant4372,253381662,50%1361,12
Type 97 Chi-Ha3213,942171643,75%573,81
King Tiger (Captured) 7959,317771656,25%1266,32
Super Hellcat 7790,505981650,00%1011,38
LT vz. 383200,272461546,67%654,99
T56 GMC3111,471621560,00%292,81
Renault UE 573110,332141553,33%205,69
IS-2 shielded 71262,337551540,00%1684,85
Pz.Kpfw. 38 (t)379,362161457,14%161,98
Type 2597 Chi-Ha3136,641721457,14%388,30
T-26252,361281471,43%261,00
Type 91 Heavy3159,431651435,71%278,62
KV-1S6463,712981450,00%734,34
T-60249,231201330,77%0,00
Object 26392305,859621361,54%2525,90
Stuart I-IV3248,332671258,33%965,60
Hotchkiss H35294,551341136,36%198,32
M2 Light2104,271761154,55%305,39
Panzerjäger I287,911751154,55%192,15
Renault FT AC2130,911271118,18%298,11
Vickers Medium Mk. II294,901091050,00%305,51
Lorraine 39L AM385,701211050,00%129,86
Strv m/40L3179,67347966,67%659,14
MS-11104,56127933,33%335,42
D1254,75142862,50%197,64
Pz.Kpfw. I265,13202862,50%242,09
Object 430U102686,13578812,50%2341,42
KV-1SA 5678,38588862,50%1651,28
Renault FT 75 BS286,57109742,86%276,84
Type 97 Te-Ke 254,29103742,86%34,71
G.Pz. Mk. VI (e)2118,57137757,14%606,00
Object 430 Version II9604,0030670,00%293,56
Loyd Gun Carriage239,50112666,67%238,37
HWK 128513,67420666,67%872,69
Vickers Medium Mk. I18,4047540,00%0,00
Ikv 723188,80218520,00%297,67
Leichttraktor13,80100560,00%170,48
AT-12168,60134540,00%476,00
Pvlvv fm/42287,50106425,00%81,84
Patton the Tank 91099,7531540,00%720,09
Churchill III 5293,25417450,00%458,57
Pz.Kpfw. II Ausf. D 236,758240,00%0,00
TKS z n.k.m. 20 mm 2113,00148333,33%317,37
Renault FT10,002430,00%0,00
Pz.Kpfw. 35 (t)251,33164366,67%228,77
Vickers Mk. E Type B2112,33150333,33%272,33
L-60 280,33188333,33%178,83
Renault NC-3110,00812100,00%261,00
Sturmpanzer II4225,50205250,00%551,26
Cruiser Mk. I1140,001742100,00%739,22
Type 89 I-Go/Chi-Ro2182,00149250,00%567,36
Universal Carrier 2-pdr2133,50160250,00%452,58
AT 2567,00189250,00%85,14
MKA 2108,0012220,00%138,53
T-29 359,006020,00%0,00
Excalibur 61131,50600250,00%1441,66
43 M. Toldi III 3201,5015720,00%744,31
Kolohousenka191,009110,00%193,79
Strv fm/21146,002521100,00%261,00
Renault Otsu1142,002751100,00%758,98
Type 95 Ha-Go2135,001821100,00%603,70
GSOR the TANK 9918,0011061100,00%925,77
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6175,0023010,00%130,57
Object 283 9717,0049510,00%364,03
T-45 2194,0015510,00%644,74
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4217,004201100,00%513,43
Heavy Tank No. VI 6230,002781100,00%334,95
Light Mk. VIC 235,001151100,00%261,00
T7 Combat Car 2103,001041100,00%496,04
T26E3 Eagle 7 7738,0023110,00%650,03

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Diplomaat
Toegetreden: 17/08/2024
Rol: Diplomaat
Toegetreden: 17/08/2024
Gestopt: 24/12/2024