No_Flechon

clanlogo
Rol: Soldaat
Toegetreden: 31/08/2026

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten306540134858
Gemiddelde tier7,480,008,879,04
Overwinningen1741256,80%00,00%7958,96%47455,24%
Verloren1288642,04%00,00%5440,30%36943,01%
Gelijkstand3561,16%00,00%10,75%151,75%
Gevechten overleefd823726,87%00,00%4835,82%25429,60%
Tanks vernietigd351371,1500,001671,259631,12
Gedood / dood ratio1,570,001,941,59
Gezien614162,0000,001691,2612221,42
Schade toegebracht1.436,250,002.327,132.171,58
Veroveringspunten251350,8200,001401,048460,99
Verdedigingspunten151720,4900,0000,00150,02
Ervaring689,700,001.009,55913,97
WN71594,520,001644,071489,69
WN82286,790,002518,142270,01
Totaal
Gevechten30654
Gemiddelde tier7,48
Overwinningen1741256,80%
Verloren1288642,04%
Gelijkstand3561,16%
Gevechten overleefd823726,87%
Tanks vernietigd351371,15
Gedood / dood ratio1,57
Gezien614162,00
Schade toegebracht1.436,25
Veroveringspunten251350,82
Verdedigingspunten151720,49
Ervaring689,70
WN71594,52
WN82286,79
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten134
Gemiddelde tier8,87
Overwinningen7958,96%
Verloren5440,30%
Gelijkstand10,75%
Gevechten overleefd4835,82%
Tanks vernietigd1671,25
Gedood / dood ratio1,94
Gezien1691,26
Schade toegebracht2.327,13
Veroveringspunten1401,04
Verdedigingspunten00,00
Ervaring1.009,55
WN71644,07
WN82518,14
Voorbije 30 dagen
Gevechten858
Gemiddelde tier9,04
Overwinningen47455,24%
Verloren36943,01%
Gelijkstand151,75%
Gevechten overleefd25429,60%
Tanks vernietigd9631,12
Gedood / dood ratio1,59
Gezien12221,42
Schade toegebracht2.171,58
Veroveringspunten8460,99
Verdedigingspunten150,02
Ervaring913,97
WN71489,69
WN82270,01
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten442000
Overwinningen23452,94%00,00%00,00%00,00%
Verloren20145,48%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand71,58%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd14232,13%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd3400,7700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,130,000,000,00
Gezien8461,9100,0000,0000,00
Schade toegebracht1.505,420,000,000,00
Veroveringspunten4030,9100,0000,0000,00
Verdedigingspunten3410,7700,0000,0000,00
Ervaring591,660,000,000,00
Totaal
Gevechten442
Overwinningen23452,94%
Verloren20145,48%
Gelijkstand71,58%
Gevechten overleefd14232,13%
Tanks vernietigd3400,77
Gedood / dood ratio1,13
Gezien8461,91
Schade toegebracht1.505,42
Veroveringspunten4030,91
Verdedigingspunten3410,77
Ervaring591,66
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten65000
Overwinningen2335,38%00,00%00,00%00,00%
Verloren4061,54%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand23,08%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1624,62%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd380,5800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,780,000,000,00
Gezien1171,8000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.120,230,000,000,00
Veroveringspunten410,6300,0000,0000,00
Verdedigingspunten991,5200,0000,0000,00
Ervaring456,550,000,000,00
Totaal
Gevechten65
Overwinningen2335,38%
Verloren4061,54%
Gelijkstand23,08%
Gevechten overleefd1624,62%
Tanks vernietigd380,58
Gedood / dood ratio0,78
Gezien1171,80
Schade toegebracht1.120,23
Veroveringspunten410,63
Verdedigingspunten991,52
Ervaring456,55
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten163000
Overwinningen8049,08%00,00%00,00%00,00%
Verloren8350,92%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd4829,45%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1010,6200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,880,000,000,00
Gezien2611,6000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.006,390,000,000,00
Veroveringspunten2671,6400,0000,0000,00
Verdedigingspunten6353,9000,0000,0000,00
Ervaring543,470,000,000,00
Totaal
Gevechten163
Overwinningen8049,08%
Verloren8350,92%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd4829,45%
Tanks vernietigd1010,62
Gedood / dood ratio0,88
Gezien2611,60
Schade toegebracht1.006,39
Veroveringspunten2671,64
Verdedigingspunten6353,90
Ervaring543,47
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten7279000
Overwinningen400755,05%00,00%00,00%00,00%
Verloren312942,99%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand1431,96%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd240233,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd59010,8100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,210,000,000,00
Gezien129071,7700,0000,0000,00
Schade toegebracht1.036,540,000,000,00
Veroveringspunten102391,4100,0000,0000,00
Verdedigingspunten95881,3200,0000,0000,00
Ervaring538,360,000,000,00
Totaal
Gevechten7279
Overwinningen400755,05%
Verloren312942,99%
Gelijkstand1431,96%
Gevechten overleefd240233,00%
Tanks vernietigd59010,81
Gedood / dood ratio1,21
Gezien129071,77
Schade toegebracht1.036,54
Veroveringspunten102391,41
Verdedigingspunten95881,32
Ervaring538,36
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten18050012
Overwinningen95552,91%00,00%00,00%866,67%
Verloren83946,48%00,00%00,00%433,33%
Gelijkstand110,61%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd47026,04%00,00%00,00%541,67%
Tanks vernietigd12920,7200,0000,00151,25
Gedood / dood ratio0,970,000,002,14
Gezien35151,9500,0000,0070,58
Schade toegebracht1.743,390,000,002.389,50
Veroveringspunten14490,8000,0000,0000,00
Verdedigingspunten16840,9300,0000,00110,92
Ervaring656,330,000,001.068,67
Totaal
Gevechten1805
Overwinningen95552,91%
Verloren83946,48%
Gelijkstand110,61%
Gevechten overleefd47026,04%
Tanks vernietigd12920,72
Gedood / dood ratio0,97
Gezien35151,95
Schade toegebracht1.743,39
Veroveringspunten14490,80
Verdedigingspunten16840,93
Ervaring656,33
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten12
Overwinningen866,67%
Verloren433,33%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd541,67%
Tanks vernietigd151,25
Gedood / dood ratio2,14
Gezien70,58
Schade toegebracht2.389,50
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten110,92
Ervaring1.068,67
Anzeigen

Tanks (367)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Panhard EBR 105101653,67771113655,63%2485,98
Object 277102381,2078773956,43%2329,54
SU-130PM 81966,2675769055,80%2395,96
Object 140102465,9285261257,35%2509,28
IS-381493,4062260755,35%1946,04
Bat.-Châtillon Bourrasque 81872,5891556959,23%2799,41
Pz.Kpfw. II Luchs4578,2055154964,12%3322,15
Panhard AML Lynx 6x681072,8773345458,59%2565,79
Pz.Kpfw. I Ausf. C3323,8040244360,05%2153,67
T376640,4447041958,00%2292,53
Cromwell6953,2664937560,80%2627,24
M4A3E2 Sherman Jumbo6829,9855135258,52%1982,63
T675799,3750233059,70%2514,31
T 55A 92269,1791731363,26%2916,77
T95/FV4201 Chieftain 102919,6792331260,90%2483,41
IS-7102531,7995330263,58%2483,23
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4418,5433129354,95%1297,88
T-100 LT101350,4572828552,98%1779,81
TS-5 81812,3484728253,55%2325,58
TVP T 50/51102523,5179527459,12%2536,82
O-I61096,6657627257,72%2408,80
T4991237,1462727253,68%2031,86
Bat.-Châtillon 25 t102096,7776026357,03%2060,06
Bat.-Châtillon 12 t8950,7563426054,23%2041,00
M2 Light2289,3737325954,44%1562,84
T-1091988,4660125051,20%2312,24
T71 CMCD7716,6747722952,84%1837,29
ELC EVEN 90 8972,3381922154,30%2277,23
KV-15425,9133521654,17%805,55
A-436881,0252721658,33%2179,86
M18 Hellcat6929,5447821553,95%1980,97
IS71359,7759021257,55%2237,65
Leopard 1102553,6183921257,08%2266,59
Emil I81520,8569821153,55%2028,67
M41 Walker Bulldog8707,2447021151,18%1411,57
KV-261044,2860520659,71%2190,75
Hotchkiss H352290,4735220366,01%1992,78
AMX 50 B102619,2384219553,85%2434,21
T110E3102167,4276819557,95%1738,30
T-5491778,6386319458,76%2189,89
T-284224,0423419352,33%593,50
Char Murat 92218,5298719057,89%2544,24
Serpente 92307,4097518955,03%2045,39
UDES 14 Alt 581832,8879518856,38%3028,92
KV-371187,8954418653,76%1832,52
LPT-67 Šelma91570,3772518257,14%2606,04
CS-63102321,8876918154,70%2110,67
T28 Prototype81819,0970618161,88%2501,80
T6981418,4569717952,51%2021,44
M53/M5591498,0667417750,85%1474,95
60TP Lewandowskiego102971,1883717459,77%2628,44
AMX M4 mle. 49 Liberté 81660,4291317161,40%2428,68
T-1506720,1439116744,91%1154,83
AMX 13 9091317,8579216652,41%2343,46
AMX 12 t6826,0451516456,10%3393,20
XM551 Sheridan101428,9359016447,56%1618,22
IS-M81427,8673916253,09%1934,10
AMX 50 10081850,9775115960,38%2509,44
Object 25792035,8577515751,59%2253,79
VK 30.01 (P)61054,2255115651,92%2271,81
STB-1102551,9675915549,68%2510,73
BZ-75102701,4983715255,26%2291,54
T25/271300,0154515256,58%2365,29
Chimera 82095,11101115060,00%2782,00
T-34-85M 61417,3493314659,59%3110,76
KV-856670,3339614448,61%1094,00
AMX 13 105101597,0478814153,19%2056,62
Kranvagn102720,5489614052,86%2487,96
T-345472,3236013955,40%1434,12
Bat.-Châtillon 25 t AP91678,2779713952,52%2033,15
Conqueror92319,1292513759,12%2804,56
Leo71451,4567313358,65%3141,27
AMX 13 757907,7656813250,76%2306,03
M24 Chaffee5296,0930813152,67%984,30
Hotchkiss EBR7780,9862213156,49%2139,20
T3091943,0675312857,81%1933,60
M127942,1457512750,39%1293,25
Covenanter5212,7527012656,35%660,96
Leopard Prototyp A92824,89103212564,80%4062,45
Spähpanzer Ru 25191062,6976112562,40%1885,60
M446891,1647712252,46%1822,85
Ares 8592073,6194012260,66%2518,90
T110E4102341,9079612161,98%1897,90
T-4481708,6691912057,50%3091,21
M40/M4381484,8274811756,41%1679,30
T71 DA71090,5059311550,43%3364,47
T-34-8561062,6370011360,18%2660,70
Object 261101694,2975011353,10%1594,80
Cromwell B 61283,9795711359,29%3098,41
Vz. 64 Blesk8797,9376511256,25%1418,61
UDES 15/16102528,0680711157,66%2415,35
T-34 shielded 5865,0575511063,64%3284,23
Strv m/425476,5632810850,93%1322,67
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5633,3743410653,77%2026,19
Panhard AMD 178B6646,1860710549,52%2442,45
T28 Concept 71276,8057610447,12%1986,21
Strv 746892,2050110356,31%2101,20
M4A1 Sherman5582,0142410261,76%1886,83
GSOR 3301 AVR FS91364,3195310256,86%2540,84
Comet71116,1559310161,39%2238,36
UDES 1692249,74103310065,00%2949,96
53TP Markowskiego82227,7210749961,62%3636,43
Tiger II82100,229939967,68%3067,47
50TP Tyszkiewicza92418,789489855,10%3007,56
Progetto M40 mod. 65102300,987779751,55%2031,71
E 100102474,247959756,70%2056,89
AMX ELC bis5625,954309554,74%3103,12
Lorraine 40 t 81601,165629550,53%2143,98
ARL 446926,505539462,77%2030,13
LTTB8989,927949361,29%2288,32
T2881947,508409260,87%2579,15
T2971649,249199172,53%2972,16
FV215b (183) 102340,698279164,84%1948,91
KV-1S6404,153229147,25%574,03
Panhard EBR 9091215,208989156,04%2425,99
ISU-15281697,707229063,33%2041,00
M75274,072988958,43%1069,31
Pz.Kpfw. VII102747,837768853,41%2323,78
M5 Stuart4169,592768758,62%426,86
Object 268 Version 4102053,087288654,65%1561,63
Lansen C 81795,878538663,95%2888,16
P.44 Pantera81549,217848548,24%2336,96
T9592133,558858459,52%1951,01
Ares 90102266,138668354,22%1877,01
Tiger (P)71205,746458160,49%1953,53
FV4004 Conway92203,479108156,79%2333,47
Rheinmetall Panzerwagen101639,037728051,25%2202,64
SU-10061117,517207968,35%2459,92
T216816,145387855,13%3338,03
E 7592300,728347557,33%2930,52
O-I Experimental5665,974387454,05%1365,21
VK 100.01 (P)81509,587307452,70%1935,33
Prototipo Standard B92565,3410797368,49%3453,78
Type 5861331,108567352,05%3379,85
Kampfpanzer 50 t 91930,708857357,53%1925,88
MTLS-1G14 3406,814367250,00%2224,91
KV-4 Kreslavskiy 81299,947506963,77%1801,54
Löwe 81364,825576844,12%1868,36
M415501,973216753,73%803,68
AMX 13 F3 AM6870,365386756,72%1386,89
Indien-Panzer81508,268026659,09%2349,01
StuG IV 5526,273026642,42%1431,42
T-54 first prototype 81595,7110506567,69%2559,24
M4A1 Revalorisé 81406,095556453,13%2083,97
VK 30.02 (D)71901,4812646371,43%4929,29
Crusader6302,182806251,61%836,52
BZ-16681374,057956253,23%1598,15
Progetto M35 mod. 46 82102,6110326264,52%3179,18
VK 30.01 (D)61318,9210096056,67%3928,02
LHMTV81085,3310366066,67%2772,64
Emil II92401,079125867,24%2398,72
StuG III Ausf. G5432,283045749,12%893,15
Lorraine 155 mle. 507806,185135650,00%872,69
WZ-114 92454,5210625662,50%2789,51
Type 64 6831,737425657,14%2936,51
Object 41681501,567635554,55%2304,07
P.43 bis6879,076005455,56%1983,68
VK 45.02 (P) Ausf. B91896,878675457,41%2206,37
STA-181305,197425356,60%2156,58
Object 252U 81760,778315345,28%1932,03
KV-122 71612,009735371,70%3006,35
AMX M4 mle. 4571419,947915265,38%2573,65
M2 Medium Tank3338,164105156,86%1687,36
TNH 105/100081734,809735074,00%2390,20
M46 Patton92076,989015050,00%2164,24
Charioteer81632,927465056,00%2159,23
Object 43092486,0210975056,00%2854,15
Lorraine 155 mle. 5181139,185904948,98%1318,37
Cruiser Mk. IV4385,943774850,00%1371,53
M8A14442,503344858,33%1364,55
IS-2-II82106,6510294870,83%3522,60
Tiger I71227,597474663,04%1873,48
Caernarvon82199,9811304656,52%3886,25
LTG71014,577144643,48%2563,68
A-4471403,679094564,44%2827,67
A-205320,423784369,77%1321,00
Rhm.-Borsig Waffenträger81973,407804351,16%2027,62
Marder II3216,692084238,10%502,43
BZ-5871632,059814250,00%2670,88
T-50-2 61013,688134153,66%3872,06
45TP Habicha71582,748993953,85%2770,83
Type T-345797,746383943,59%2988,60
Vz. 71 Tesák101930,4410713958,97%2910,47
M4A3E8 Thunderbolt VII 61361,388483956,41%3398,95
P.435653,344933865,79%2310,37
T-4371117,876853868,42%2143,76
GSR 3301 Setter7872,557263865,79%2794,71
M10 RBFM 5830,666493857,89%2175,07
P.43 ter71325,817503743,24%2397,95
M3 Lee4167,492213754,05%486,16
Sturer Emil71636,389033762,16%2794,58
FSV Scheme A71496,0010163759,46%2902,40
T 54D 92052,519363748,65%2398,21
Konštrukta T-34/10071288,258373666,67%2496,79
T34 B 81331,256863661,11%1817,96
112 81598,979443658,33%2393,63
Lago4340,662823548,57%1065,04
T-463177,662693554,29%715,30
FV4202 81672,7611263467,65%3094,71
GSOR the TANK 92167,797033348,48%2301,06
Matilda4354,383153265,63%1130,21
Kanonenjagdpanzer 105 81282,505903253,13%1469,81
M24E2 Super Chaffee 6795,537773259,38%3389,36
SU-100Y 61136,788053271,88%2340,03
M3 Stuart3141,232063158,06%503,72
CS-5992775,8711133158,06%3668,21
AT 86995,586923161,29%1895,76
O-Ni71315,736083046,67%1866,31
Panther II81872,178283040,00%2711,24
M10391947,478253043,33%1978,52
Type 6192477,4510332958,62%3495,46
AMX 50 12091728,386192944,83%1642,17
Renault G15691,794372937,93%2195,65
AMX 67 Imbattable112512,0310102965,52%1859,17
Panther71394,008382835,71%2708,12
CS-4471558,829502871,43%3338,15
CS-5381680,5410092871,43%3248,27
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 61002,548842860,71%3122,65
Manticore101604,258232846,43%1994,83
SDP 44 Burza61373,938332762,96%2828,71
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4359,443202759,26%1277,35
Excalibur 6984,635542733,33%1696,95
M4A3E8 Sherman6669,925432653,85%1398,71
Type 95 Heavy4249,462512661,54%821,94
M4 Improved 5554,775352665,38%1623,82
Pz.Kpfw. II Ausf. G3448,384962657,69%2268,36
AE Phase I 92141,159262676,92%2495,43
M41D 81040,927422642,31%1967,35
Lorraine 39L AM388,361122536,00%17,05
40TP Habicha6953,338102475,00%2385,47
Sexton II3194,041642458,33%787,44
B.U.G.I.61374,138402441,67%2860,83
BT-22146,221852330,43%558,73
Jagdpanzer IV61181,527692365,22%3017,00
T3281783,0010432378,26%2218,20
Nashorn6811,176892369,57%1699,13
AEC Armoured Car5960,176262343,48%2273,19
Object 260 103248,579782356,52%3467,17
Škoda T 245744,685812259,09%2833,54
AMX 404486,504412268,18%2466,49
Škoda T 256952,677162171,43%2092,33
Škoda T 5091597,818622171,43%1543,86
SU-855751,794921957,89%1868,60
BT-74154,111881947,37%373,26
Type 4 Chi-To61336,5310271978,95%3688,39
M5A1 Stuart4435,055051947,37%1685,22
M36 Jackson61194,686581952,63%2798,68
Cruiser Mk. III3101,632221947,37%268,31
Somua S353505,264471963,16%2190,25
Achilles61267,379121973,68%3170,31
Type 3 Chi-Nu5568,505391844,44%1684,20
S-517778,565821844,44%786,41
Semovente M43 Bassotto61383,729351872,22%2861,40
SMV CC-5671573,8910181877,78%2634,70
Pz.Kpfw. III/IV5594,504181844,44%1688,28
SU-85B4460,783081850,00%1293,42
Cruiser Mk. II2305,533031752,94%1681,46
VK 30.02 (M)61172,537251741,18%2668,71
T-127 3214,882651752,94%718,23
14TP4371,004991656,25%1601,85
T3 HMC258,00811631,25%1,38
Strv m/40L3293,402521546,67%995,28
Vickers Mk. E Type B2236,932551540,00%1099,53
59-166679,937071553,33%2547,91
AMX 105 AM mle. 474370,002751580,00%1473,28
Object 279 early 102837,138981533,33%1727,73
A46 6555,807171546,67%1923,54
M15/423407,643151457,14%1401,56
P26/404660,714311450,00%2272,76
Pz.Kpfw. II2262,863271471,43%1353,91
T56 GMC3187,791671435,71%428,91
SU-10181312,648711471,43%1660,11
Vickers Medium Mk. II2142,461611338,46%525,43
25TP KSUST II5739,005341369,23%2198,02
Type 91 Heavy3189,082881361,54%665,34
Valentine3536,384551361,54%2716,91
Type 2597 Chi-Ha3424,754461275,00%2043,31
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3293,582611241,67%979,49
Staghound Mk. III61478,1712131291,67%3533,84
T-505571,275701154,55%2942,77
ST vz. 394474,605031060,00%2062,63
Type 5 Chi-Ri7829,89600933,33%1123,16
AMX 383209,44283977,78%745,12
Archer5437,89228922,22%769,65
Challenger71897,111116966,67%3303,26
Vickers Medium Mk. I162,50103837,50%69,99
Type 5 Ke-Ho4363,88595862,50%1398,33
Panzerjäger I296,63176862,50%297,25
Pz.Kpfw. III Ausf. J4567,88546887,50%2216,22
Grille5544,00467862,50%1166,11
SDP 57 Gowika7908,25576850,00%1062,64
Birch Gun4162,50158875,00%557,99
T-602227,25351875,00%1379,16
Pz.Sfl. IVc51054,88837887,50%3664,49
T-29 3182,63224862,50%638,96
TOG II* 6928,25771850,00%1551,83
Excelsior 5692,13847875,00%1821,98
LT vz. 383325,14280728,57%1433,07
Type 95 Ha-Go2268,00379771,43%1630,31
T-262109,86194757,14%449,00
Marder 38T4717,29711771,43%2842,57
Durchbruchswagen 24337,57475757,14%920,60
Super Conqueror103303,00934757,14%3360,36
T-116 3334,57436757,14%1732,59
Char de transition 61228,43591742,86%2333,02
Renault Otsu1108,17250616,67%277,41
Renault FT 75 BS2149,17211650,00%817,11
D12220,17223650,00%1108,97
SARL 424851,33535666,67%5086,83
Pz.Kpfw. 35 (t)2222,203525100,00%1363,08
10TP3424,806825100,00%2654,38
Vickers Medium Mk. III3391,80326540,00%1978,97
Churchill I5568,20647580,00%1485,72
MS-11119,20175540,00%405,03
SU-76M4283,80204540,00%585,18
MKA 2469,80520560,00%2515,91
Churchill III 5294,80429560,00%546,27
113 Beijing Opera 101968,60479540,00%1120,73
LT vz. 352166,75205475,00%908,15
T1 Cunningham169,759340,00%181,45
7TP2419,75649475,00%2313,98
Valentine AT4238,00143425,00%441,81
Object 268 Version V 102919,75943475,00%2691,83
L6/402236,67321366,67%847,49
Pvlvv fm/42272,00105366,67%280,42
Cruiser Mk. I1343,33366366,67%2299,41
Type 89 I-Go/Chi-Ro2176,67339366,67%724,98
Vz. 60S Dravec 102844,67616333,33%1696,56
Pz.Kpfw. I218,33205333,33%0,00
T-703589,676523100,00%3872,67
FCM 362110,67156333,33%276,84
Renault R352198,6723230,00%854,20
ERAC 105 Proto 92397,331307366,67%5261,25
STA-2 81431,331114366,67%1876,71
Matilda Black Prince 51096,6711843100,00%3752,65
BT-7 artillery 31085,331137333,33%5217,65
KR-1112314,679623100,00%1796,08
M22336,00414250,00%2023,66
Stuart I-IV3146,50282250,00%449,14
Pz.Kpfw. III Ausf. E3108,507020,00%73,42
Loyd Gun Carriage2256,00152250,00%1716,39
T-804285,50492250,00%1118,94
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5718,009672100,00%1786,61
Windhund 82111,0011842100,00%3185,34
KV-1SA 51599,00744250,00%4184,62
L-60 249,50149250,00%104,56
M56 Scorpion 7444,5030220,00%356,27
Panzer 58 Mutz 81386,00826250,00%1718,57
Black Rock 113356,50911250,00%1804,87
Chi-Go 71517,50875250,00%2499,20
Kolohousenka1152,0038310,00%568,77
Strv fm/21142,005110,00%0,00
Fiat 30001290,005101100,00%2139,13
Strv m/382545,008081100,00%3531,13
TKS z n.k.m. 20 mm 289,001831100,00%452,26
Renault FT1124,003141100,00%716,71
Renault NC-31134,001771100,00%261,00
Leichttraktor188,003621100,00%453,64
T2 Medium Tank2120,009510,00%358,08
Universal Carrier 2-pdr2318,004321100,00%1585,05
BZ-79113970,0016141100,00%2820,63
FV4005 Stage II10653,006510,00%163,96
Pz.Kpfw. 5583903,0017761100,00%4860,89
AMR 35 2474,009301100,00%3678,62
Tiger 131 61684,0013351100,00%3353,85
T92 81863,009851100,00%5028,45
Valiant 5239,006241100,00%517,17

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Soldaat
Toegetreden: 31/08/2026
Rol: Diplomaat
Toegetreden: 27/08/2026
Gestopt: 30/08/2026
Rol: Soldaat
Toegetreden: 13/05/2026
Gestopt: 24/07/2026
Rol: Reservist
Toegetreden: 28/02/2026
Gestopt: 02/05/2026
Rol: Soldaat
Toegetreden: 02/04/2025
Gestopt: 15/06/2025
Rol: Reservist
Toegetreden: 25/10/2024
Gestopt: 31/03/2025
Rol: Soldaat
Toegetreden: 25/10/2024
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 04/05/2022
Gestopt: 24/10/2024
Rol: Reservist
Toegetreden: 06/05/2021
Gestopt: 08/12/2021
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 30/03/2021
Gestopt: 05/05/2021
Rol: Soldaat
Toegetreden: 31/01/2021
Gestopt: 28/03/2021
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 23/02/2019
Gestopt: 30/03/2019
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 31/03/2019
Gestopt: 30/06/2019
Rol: Soldaat
Toegetreden: 17/11/2019
Gestopt: 29/01/2021
Rol: Soldaat
Toegetreden: 30/07/2018
Gestopt: 10/11/2018
Rol: Reservist
Toegetreden: 19/08/2019
Gestopt: 16/11/2019
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 11/11/2018
Gestopt: 22/02/2019
Rol: Soldaat
Toegetreden: 01/07/2019
Gestopt: 18/08/2019
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 10/05/2018
Gestopt: 28/07/2018
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 05/03/2018
Gestopt: 08/05/2018
Rol: Rekruut
Toegetreden: 02/01/2018
Gestopt: 28/02/2018