NooName

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten42293000
Gemiddelde tier6,910,000,000,00
Overwinningen2063348,79%00,00%00,00%00,00%
Verloren2113649,98%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand5241,24%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1281930,31%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd328580,7800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,110,000,000,00
Gezien334360,7900,0000,0000,00
Schade toegebracht815,960,000,000,00
Veroveringspunten791601,8700,0000,0000,00
Verdedigingspunten347690,8200,0000,0000,00
Ervaring382,300,000,000,00
WN7965,840,000,000,00
WN81139,630,000,000,00
Totaal
Gevechten42293
Gemiddelde tier6,91
Overwinningen2063348,79%
Verloren2113649,98%
Gelijkstand5241,24%
Gevechten overleefd1281930,31%
Tanks vernietigd328580,78
Gedood / dood ratio1,11
Gezien334360,79
Schade toegebracht815,96
Veroveringspunten791601,87
Verdedigingspunten347690,82
Ervaring382,30
WN7965,84
WN81139,63
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten57000
Overwinningen2442,11%00,00%00,00%00,00%
Verloren3052,63%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand35,26%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2442,11%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd370,6500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,120,000,000,00
Gezien300,5300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.170,350,000,000,00
Veroveringspunten1202,1100,0000,0000,00
Verdedigingspunten901,5800,0000,0000,00
Ervaring431,490,000,000,00
Totaal
Gevechten57
Overwinningen2442,11%
Verloren3052,63%
Gelijkstand35,26%
Gevechten overleefd2442,11%
Tanks vernietigd370,65
Gedood / dood ratio1,12
Gezien300,53
Schade toegebracht1.170,35
Veroveringspunten1202,11
Verdedigingspunten901,58
Ervaring431,49
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten65000
Overwinningen2944,62%00,00%00,00%00,00%
Verloren3553,85%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand11,54%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2538,46%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd520,8000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,300,000,000,00
Gezien270,4200,0000,0000,00
Schade toegebracht846,000,000,000,00
Veroveringspunten280,4300,0000,0000,00
Verdedigingspunten1732,6600,0000,0000,00
Ervaring369,800,000,000,00
Totaal
Gevechten65
Overwinningen2944,62%
Verloren3553,85%
Gelijkstand11,54%
Gevechten overleefd2538,46%
Tanks vernietigd520,80
Gedood / dood ratio1,30
Gezien270,42
Schade toegebracht846,00
Veroveringspunten280,43
Verdedigingspunten1732,66
Ervaring369,80
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten9000
Overwinningen666,67%00,00%00,00%00,00%
Verloren333,33%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd444,44%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd40,4400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,800,000,000,00
Gezien50,5600,0000,0000,00
Schade toegebracht581,780,000,000,00
Veroveringspunten10011,1100,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring484,110,000,000,00
Totaal
Gevechten9
Overwinningen666,67%
Verloren333,33%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd444,44%
Tanks vernietigd40,44
Gedood / dood ratio0,80
Gezien50,56
Schade toegebracht581,78
Veroveringspunten10011,11
Verdedigingspunten00,00
Ervaring484,11
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1320000
Overwinningen67350,98%00,00%00,00%00,00%
Verloren64648,94%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand10,08%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd45234,24%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd9000,6800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,040,000,000,00
Gezien8410,6400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.042,180,000,000,00
Veroveringspunten32622,4700,0000,0000,00
Verdedigingspunten49083,7200,0000,0000,00
Ervaring536,960,000,000,00
Totaal
Gevechten1320
Overwinningen67350,98%
Verloren64648,94%
Gelijkstand10,08%
Gevechten overleefd45234,24%
Tanks vernietigd9000,68
Gedood / dood ratio1,04
Gezien8410,64
Schade toegebracht1.042,18
Veroveringspunten32622,47
Verdedigingspunten49083,72
Ervaring536,96
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1561000
Overwinningen56936,45%00,00%00,00%00,00%
Verloren95861,37%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand342,18%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd44328,38%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd8580,5500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,770,000,000,00
Gezien12310,7900,0000,0000,00
Schade toegebracht854,690,000,000,00
Veroveringspunten16461,0500,0000,0000,00
Verdedigingspunten27991,7900,0000,0000,00
Ervaring352,020,000,000,00
Totaal
Gevechten1561
Overwinningen56936,45%
Verloren95861,37%
Gelijkstand342,18%
Gevechten overleefd44328,38%
Tanks vernietigd8580,55
Gedood / dood ratio0,77
Gezien12310,79
Schade toegebracht854,69
Veroveringspunten16461,05
Verdedigingspunten27991,79
Ervaring352,02
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten62000
Overwinningen1219,35%00,00%00,00%00,00%
Verloren5080,65%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1219,35%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd200,3200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,400,000,000,00
Gezien490,7900,0000,0000,00
Schade toegebracht1.251,690,000,000,00
Veroveringspunten280,4500,0000,0000,00
Verdedigingspunten160,2600,0000,0000,00
Ervaring291,710,000,000,00
Totaal
Gevechten62
Overwinningen1219,35%
Verloren5080,65%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1219,35%
Tanks vernietigd200,32
Gedood / dood ratio0,40
Gezien490,79
Schade toegebracht1.251,69
Veroveringspunten280,45
Verdedigingspunten160,26
Ervaring291,71
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (273)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
KV-15592,56359255352,88%1353,07
IS-381177,40545210050,19%1319,61
WZ-1328652,3042889848,11%1025,65
AMX 13 909708,9843078249,49%931,04
T-54 ltwt.9806,6641878146,35%1032,91
G.W. Tiger91562,2343364744,51%1826,40
E 7591230,4242063743,49%1084,52
Tiger II8883,7934663442,74%902,05
Leopard Prototyp A91192,8942362345,10%980,48
Ferdinand81312,3138361546,02%1392,58
IS-4101318,5650459647,32%881,58
Jagdtiger91599,0342955246,56%1422,89
M41 Walker Bulldog8621,2540652448,09%1070,65
ST-I91364,2448151950,10%1262,82
T376489,7138849354,16%1393,35
Tiger I7520,1830549241,67%455,35
Indien-Panzer81188,8443749248,37%1661,56
WZ-132A9555,6234848240,46%511,37
Tortoise91696,4051246747,54%1385,15
AT 1581441,4649846350,11%1718,79
Jagdpanzer E 100101334,5645946241,56%738,29
Jagdpanther71017,0737846048,48%1546,22
E 5091493,6649244947,66%1510,69
Bat.-Châtillon 155 5591578,6442743951,03%1874,08
Rhm.-Borsig Waffenträger81263,1244643951,48%1289,46
E 50 Ausf. M101407,2646043444,24%1000,99
Hummel6873,0730241245,39%1453,78
Lorraine 155 mle. 5071281,1840640951,59%1832,64
VK 45.02 (P) Ausf. A81075,7145340846,08%1249,72
Lorraine 155 mle. 5181462,0940440751,11%1898,81
Panther II81105,3344639248,47%1435,56
G.W. Panther71324,7138038547,01%1972,84
Pz.Kpfw. III/IV5260,3323237451,87%566,08
KV-856739,2039837053,51%1301,41
CS-538762,8243036342,42%828,97
VK 36.01 (H)6405,0726134944,41%504,56
Aufklärungspanzer Panther 7617,8038834249,12%1262,09
VK 45.02 (P) Ausf. B91459,5146934047,35%1419,13
T-34-856655,5544930952,10%1337,37
KV-481082,8843829748,15%1244,81
Cromwell6602,1842228551,58%1249,85
T-1506497,8931128046,07%658,05
O-I6846,4641527847,84%1503,77
AMX 50 1008972,8245327751,26%1000,86
WZ-132-110633,5739027538,91%421,03
AMX M4 mle. 457899,3543327451,46%1210,43
VK 30.01 (H)5599,6433327146,49%1528,40
Panther7839,9642326949,44%1323,04
Type 586687,8840526253,44%1503,35
T698952,1144226147,89%1117,99
AMX 13 757458,0138525649,22%816,26
Jagdpanzer IV6485,0728624951,41%792,50
AMX 13 F3 AM61261,3644124756,68%2309,88
Type 5 Chi-Ri7712,9840923746,84%1011,62
IS7836,1144123046,96%1171,86
T71 DA7610,8246122647,79%1096,43
Tiger (P)71027,5642522344,39%1387,48
T-345312,9624422147,06%721,12
M5 Stuart4234,5030322153,39%629,71
Spähpanzer SP I C7623,8436322046,36%1193,03
LTTB8558,2938221946,58%807,98
Konštrukta T-34/1007762,9745621857,34%1273,73
AT 86742,1837121755,30%1465,01
SU-1006590,0934621457,94%1061,76
FV215b (183) 101176,3838021445,33%651,76
Type T-345470,6732921258,49%1503,64
T25/27698,9836121146,45%918,40
CS-599736,3744720940,67%450,39
O-Ni7920,0847120448,04%1194,19
WZ-1317582,0150019648,98%1052,00
M4A1 Sherman5513,5532519251,04%1478,85
Sturer Emil7740,1535319145,55%880,53
T216312,1033519149,74%753,21
VK 16.02 Leopard5130,5724319053,68%288,59
Grille5580,7924218947,62%1369,31
MT-256267,1833218844,15%591,45
AT 771221,2448218349,73%1781,56
Churchill I5594,9338617761,02%1474,76
Churchill VII6610,2936017748,59%991,06
Maus101417,2061517751,41%962,83
T-34-17693,3637317339,88%898,62
CS-447769,1039517344,51%971,78
T-505190,1727417250,58%526,58
MS-11148,4817116850,00%743,45
AMX 13 105 AM mle. 505620,1726116853,57%1491,41
59-166347,9232716745,51%806,76
Type 4 Chi-To6585,3335216348,47%1110,19
BDR G1 B5439,8328116349,69%839,67
ARL V396523,1730916244,44%791,19
VK 28.016266,4529515745,22%542,98
SU-855563,3130015650,00%1461,85
Škoda T 256462,2734715650,64%808,96
KV-371028,7954615452,60%1419,24
M10 Wolverine5552,1731615255,26%1430,24
VK 30.01 (P)6651,2035815252,63%1153,66
Bat.-Châtillon 155 58101282,9939715150,99%1064,27
StuG III Ausf. G5252,7920214539,31%319,20
S35 CA5548,4329914554,48%1397,40
AMX 12 t6162,7823413949,64%261,03
T1 Heavy5560,3834813847,83%1121,15
T28 Prototype81229,1654313847,83%1289,83
ARL 446540,1934713354,14%844,87
M75379,5429013245,45%1402,07
AT 25638,0836712959,69%1908,35
Sherman III5300,6324812842,97%634,92
SU-122A5387,8523012650,00%845,71
VK 30.02 (D)7553,6033312048,33%703,32
VK 100.01 (P)81007,7248111457,89%1080,00
B.U.G.I.6515,1229011343,36%668,57
Pz.Sfl. IVc5407,1129011154,05%899,14
Type 3 Chi-Nu5335,3425710848,15%777,96
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5439,7829310750,47%1113,13
Pz.Kpfw. III Ausf. J4124,8815310343,69%96,26
Valentine3265,0122610254,90%981,40
Pz.Kpfw. III Ausf. E3108,0513910150,50%183,58
Nashorn6816,593449838,78%1290,08
IS-27660,033419646,88%678,94
T-284116,811439444,68%132,26
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4218,191829345,16%397,71
M3 Lee4272,842309354,84%970,27
Škoda T 245362,083089154,95%987,71
Bishop5337,452578956,18%677,49
SU-54522,402498851,14%1416,86
Somua SAu 404211,721688840,91%363,15
VK 30.01 (D)6514,593378855,68%1006,95
B14191,321978741,38%332,60
E 100101615,076228756,32%1403,06
45TP Habicha7681,074448550,59%767,55
M415437,262748457,14%659,27
M8A14448,402788353,01%1247,79
Archer5343,332238348,19%651,82
Covenanter5276,092488258,54%954,38
SU-263194,061608053,75%469,27
M5A1 Stuart4312,192967954,43%1144,30
Sturmpanzer II4241,891547346,58%678,92
M18 Hellcat6532,303057345,21%743,14
14TP4211,462317254,17%661,92
T404422,572567256,94%1189,80
Crusader6404,872877147,89%1174,12
SU-86451,582757140,85%398,68
SU-85B4403,912867057,14%1060,21
Bat.-Châtillon 12 t8675,394206956,52%1172,54
AMX 404147,291846650,00%397,48
Alecto4439,252876358,73%1546,29
40TP Habicha6639,274156250,00%1233,59
Ikv 1035352,602246233,87%608,59
ST vz. 394249,072315950,85%724,34
Lorraine 39L AM3433,052015945,76%1723,09
T-448442,244535944,07%353,23
Sav m/434204,481805843,10%366,82
A-205164,382095545,45%360,40
Pz.Kpfw. II251,34905337,74%0,01
M374341,832385358,49%1240,45
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4176,852125248,08%455,48
Grant4260,822374959,18%845,77
T56 GMC3262,452114948,98%918,98
M-V-Y101454,985494951,02%976,31
Sexton II3181,291554843,75%676,04
T-50-2 6383,793624847,92%948,99
BT-74155,981714650,00%415,09
Birch Gun4353,202574663,04%1691,96
SARL 424282,912264553,33%836,41
AMX 50 1209894,733864450,00%629,18
Renault G15156,661914438,64%124,35
Somua S353212,372284351,16%516,53
CS-6310597,024584238,10%173,58
Type 5 Ke-Ho4300,352904055,00%948,33
SU-76M4156,431504035,00%189,55
SDP 40 Zadymka5437,452734052,50%732,76
25TP KSUST II5406,743533946,15%832,63
Type 98 Ke-Ni3247,922443956,41%1134,48
Type 2597 Chi-Ha3335,583023878,95%1567,29
Renault UE 573257,161843745,95%813,47
Pz.Kpfw. 38 (t)382,031253647,22%86,78
T-463181,801793551,43%710,61
Pz.Kpfw. II Ausf. G3144,261953537,14%367,28
M7 Priest3191,441843450,00%441,23
Valentine AT4286,682323450,00%793,00
Taschenratte111751,186453458,82%989,86
O-I Experimental5657,253493253,13%1355,91
Marder II3181,721883243,75%364,67
Cruiser Mk. II2228,691963243,75%912,88
Ikv 723192,771813154,84%520,69
TVP VTU Koncept8491,833233036,67%339,84
G.W. E 100101214,273133036,67%902,19
Matilda4505,383722965,52%1773,20
Sturmpanzer I Bison399,661102944,83%135,55
Marder 38T4609,313872955,17%1919,78
Panhard AMD 178B687,321892828,57%0,00
Jagdpanther II81583,375232777,78%2042,60
Type 97 Chi-Ha3270,542292650,00%918,30
DS PZInż5469,624362669,23%1103,25
M2 Medium Tank3114,161532548,00%240,64
Pz.Kpfw. 35 (t)2229,092312356,52%1358,48
AMX 38396,501552250,00%146,20
M3 Stuart3191,572012152,38%707,19
M15/423215,751912045,00%474,15
T-703212,252122060,00%782,44
Pz.Kpfw. T 25 5322,602372030,00%597,18
Pz.Kpfw. T 15 3124,701622045,00%309,61
Dicker Max 6500,502662040,00%686,42
VK 45.03 7715,903612055,00%871,85
Renault FT AC2151,321201947,37%433,23
Renault FT 75 BS2268,531731747,06%2113,99
P.43 bis6390,714051758,82%656,82
Pz.Kpfw. II Luchs4246,592761758,82%923,66
VK 20.01 (D)4286,002281741,18%740,99
T18 HMC3103,941671758,82%413,70
D23161,191951668,75%614,60
P26/404221,132361656,25%526,14
P.435496,934341553,33%1362,24
T675358,002801573,33%844,23
Tetrarch 2114,131521553,33%470,54
StuG IV 5395,872001533,33%788,84
T1 Cunningham1104,431251435,71%408,46
Stuart I-IV3150,361851435,71%369,02
10TP3134,791831442,86%326,48
SU-182259,361691457,14%1807,73
Cruiser Mk. IV4202,571891450,00%469,77
Cruiser Mk. III3169,431421442,86%603,66
LT vz. 383161,082041353,85%557,42
Type 1 Chi-He4216,382271338,46%427,74
Vickers Medium Mk. III3238,382541361,54%969,53
Vickers Medium Mk. II2196,831381233,33%803,98
Type 95 Ha-Go2313,172711250,00%1792,03
Pz.Kpfw. I297,251611241,67%206,02
53TP Markowskiego8369,364601145,45%186,46
AT-12107,821121145,45%217,86
Vickers Mk. E Type B2153,401621050,00%548,41
Leichttraktor159,10881020,00%20,31
T3 HMC2227,201941060,00%1056,67
Universal Carrier 2-pdr2348,602381050,00%1630,19
M24 Chaffee566,402671050,00%113,20
Type 95 Heavy4133,33153955,56%307,80
T2 Medium Tank2172,11177933,33%835,64
T1 HMC2109,25184875,00%640,87
Wespe3456,88229850,00%1737,65
LT vz. 352101,71142771,43%479,32
Cruiser Mk. I1269,71186757,14%1467,71
Loyd Gun Carriage261,57129771,43%402,40
T-804240,57285771,43%975,51
M22155,67228633,33%580,52
Hotchkiss H35276,33131650,00%161,17
7TP219,67123650,00%74,55
M2 Light2170,33281650,00%596,12
Chi-Ni2282,20289580,00%1748,36
Renault FT167,00106540,00%130,04
Renault Otsu180,60129560,00%259,55
D12214,40214540,00%870,65
AMX 105 AM mle. 474180,80133540,00%357,55
Pz.Sfl. IVb4185,20172560,00%522,58
Strv fm/211166,75266450,00%850,58
Pvlvv fm/422128,254254100,00%553,25
T-60295,25231475,00%451,99
Fiat 30001138,00191333,33%540,10
BT-22124,671733100,00%618,48
4TP142,67109366,67%225,80
SDP 44 Burza6563,67578366,67%968,82
Vickers Medium Mk. I1223,502452100,00%1358,57
Kolohousenka160,006120,00%35,59
L6/402152,50260250,00%406,56
Renault NC-311156,502492100,00%981,61
FV217 Badger10671,00593250,00%272,29
M14/412613,004711100,00%3236,75
60TP Lewandowskiego100,0022310,00%0,00
Panzerjäger I2121,001011100,00%464,93
T-262367,004891100,00%2526,30
Pz.Kpfw. I Ausf. C354,008010,00%0,00
AMX ELC bis574,007210,00%0,00
G.Pz. Mk. VI (e)20,001041100,00%261,00
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 647,003191100,00%261,47
Convert. Medium Tank T3 382,007010,00%0,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2289,004241100,00%2061,90

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 03/11/2015
Gestopt: 29/10/2026
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 03/11/2015
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 12/10/2013
Gestopt: 13/10/2024