Onts

clanlogo
Rol: Rekruut
Toegetreden: 25/12/2025

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1223601112
Gemiddelde tier7,440,008,008,68
Overwinningen643352,57%00,00%00,00%5851,79%
Verloren564146,10%00,00%1100,00%5145,54%
Gelijkstand1621,32%00,00%00,00%32,68%
Gevechten overleefd297524,31%00,00%00,00%3329,46%
Tanks vernietigd106670,8700,0022,001151,03
Gedood / dood ratio1,150,002,001,46
Gezien169501,3900,0000,001481,32
Schade toegebracht1.425,320,001.920,002.044,50
Veroveringspunten64870,5300,0000,001861,66
Verdedigingspunten48370,4000,0000,00670,60
Ervaring716,710,00578,00955,70
WN71322,290,001440,051453,73
WN81776,900,009231,692268,91
Totaal
Gevechten12236
Gemiddelde tier7,44
Overwinningen643352,57%
Verloren564146,10%
Gelijkstand1621,32%
Gevechten overleefd297524,31%
Tanks vernietigd106670,87
Gedood / dood ratio1,15
Gezien169501,39
Schade toegebracht1.425,32
Veroveringspunten64870,53
Verdedigingspunten48370,40
Ervaring716,71
WN71322,29
WN81776,90
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten1
Gemiddelde tier8,00
Overwinningen00,00%
Verloren1100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd22,00
Gedood / dood ratio2,00
Gezien00,00
Schade toegebracht1.920,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring578,00
WN71440,05
WN89231,69
Voorbije 30 dagen
Gevechten112
Gemiddelde tier8,68
Overwinningen5851,79%
Verloren5145,54%
Gelijkstand32,68%
Gevechten overleefd3329,46%
Tanks vernietigd1151,03
Gedood / dood ratio1,46
Gezien1481,32
Schade toegebracht2.044,50
Veroveringspunten1861,66
Verdedigingspunten670,60
Ervaring955,70
WN71453,73
WN82268,91
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten208000
Overwinningen12861,54%00,00%00,00%00,00%
Verloren8038,46%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd7134,13%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1180,5700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,860,000,000,00
Gezien3791,8200,0000,0000,00
Schade toegebracht1.344,250,000,000,00
Veroveringspunten2601,2500,0000,0000,00
Verdedigingspunten300,1400,0000,0000,00
Ervaring855,590,000,000,00
Totaal
Gevechten208
Overwinningen12861,54%
Verloren8038,46%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd7134,13%
Tanks vernietigd1180,57
Gedood / dood ratio0,86
Gezien3791,82
Schade toegebracht1.344,25
Veroveringspunten2601,25
Verdedigingspunten300,14
Ervaring855,59
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten10000
Overwinningen880,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren220,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd550,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd30,3000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,600,000,000,00
Gezien20,2000,0000,0000,00
Schade toegebracht752,700,000,000,00
Veroveringspunten383,8000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring787,100,000,000,00
Totaal
Gevechten10
Overwinningen880,00%
Verloren220,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd550,00%
Tanks vernietigd30,30
Gedood / dood ratio0,60
Gezien20,20
Schade toegebracht752,70
Veroveringspunten383,80
Verdedigingspunten00,00
Ervaring787,10
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten309000
Overwinningen17055,02%00,00%00,00%00,00%
Verloren13944,98%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd16954,69%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2660,8600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,900,000,000,00
Gezien2890,9400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.196,300,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring921,510,000,000,00
Totaal
Gevechten309
Overwinningen17055,02%
Verloren13944,98%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd16954,69%
Tanks vernietigd2660,86
Gedood / dood ratio1,90
Gezien2890,94
Schade toegebracht1.196,30
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring921,51
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten169000
Overwinningen11065,09%00,00%00,00%00,00%
Verloren5633,14%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand31,78%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd6940,83%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1090,6400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,090,000,000,00
Gezien1731,0200,0000,0000,00
Schade toegebracht1.004,560,000,000,00
Veroveringspunten320,1900,0000,0000,00
Verdedigingspunten560,3300,0000,0000,00
Ervaring764,850,000,000,00
Totaal
Gevechten169
Overwinningen11065,09%
Verloren5633,14%
Gelijkstand31,78%
Gevechten overleefd6940,83%
Tanks vernietigd1090,64
Gedood / dood ratio1,09
Gezien1731,02
Schade toegebracht1.004,56
Veroveringspunten320,19
Verdedigingspunten560,33
Ervaring764,85
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten344000
Overwinningen20960,76%00,00%00,00%00,00%
Verloren13438,95%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand10,29%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd8825,58%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1940,5600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,760,000,000,00
Gezien8132,3600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.119,990,000,000,00
Veroveringspunten4491,3100,0000,0000,00
Verdedigingspunten810,2400,0000,0000,00
Ervaring745,360,000,000,00
Totaal
Gevechten344
Overwinningen20960,76%
Verloren13438,95%
Gelijkstand10,29%
Gevechten overleefd8825,58%
Tanks vernietigd1940,56
Gedood / dood ratio0,76
Gezien8132,36
Schade toegebracht1.119,99
Veroveringspunten4491,31
Verdedigingspunten810,24
Ervaring745,36
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (322)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
E 25 71516,3799130060,00%2684,17
Panhard EBR 75 (FL 10) 81025,4979828451,76%1941,17
Panhard EBR 105101343,2375424851,61%1691,60
Progetto M35 mod. 46 81635,1095621160,19%2289,33
LT-432 81125,1278820847,12%2293,72
Rheinmetall Skorpion G 82022,0092720754,59%2992,45
Object 252U Defender 82205,11109719962,81%3221,29
Object 277102453,0690916262,35%2325,13
Bat.-Châtillon Bourrasque 81549,3882916147,83%1856,43
Object 279 early 102693,2598016061,88%2096,71
Object 907 103036,32101515055,33%2925,34
IS-7102318,3192914757,14%2240,67
Super Conqueror102365,6478014440,97%1845,79
Vz. 55102474,4678914242,25%1837,51
Kranvagn102317,8180412848,44%1900,40
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4107,1312611840,68%13,09
T1 Cunningham161,1614311151,35%200,14
T26E4 SuperPershing 81976,91122011167,57%3450,75
ELC EVEN 90 8739,7676410757,01%1424,00
Char Futur 4 91994,8682910548,57%1782,32
STB-1102144,3277110045,00%1826,41
Object 703 Version II 81810,5111409969,70%2462,69
Covenanter5107,521769345,16%131,74
Alecto4134,031639251,09%205,45
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5175,852389245,65%253,46
E 50 Ausf. M102311,228229150,55%1845,35
Pz.Kpfw. I Ausf. C3160,322618845,45%655,14
Emil II92443,0410078453,57%2675,12
Object 780 102545,948208442,86%1950,61
A-20563,251698346,99%81,73
Object 140101973,908418357,83%1920,73
T-284174,932058248,78%374,41
Leichttraktor144,221148247,56%62,83
BZ-176 81909,649568150,62%1903,74
AE Phase I 92311,219438150,62%2183,26
Leopard 1102357,057088038,75%1675,90
KR-1112735,489758052,50%1881,46
M46 Patton92023,199037956,96%2477,45
KV-15118,962017950,63%108,00
60TP Lewandowskiego102290,258817758,44%1840,21
M8A14155,411807643,42%174,26
Hotchkiss EBR7859,448057561,33%2382,23
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4118,932127462,16%337,26
Panther II81309,549197268,06%2027,39
T 55A 91921,288557248,61%2023,24
Type 4 Heavy92016,858497146,48%1806,38
Vz. 60S Dravec 102823,3710257057,14%2215,11
Strv 103B102300,227396947,83%1629,30
CS-63102005,947896949,28%1716,86
T110E3102373,098476959,42%1934,84
Maus102422,089436646,97%1845,19
Panhard AML Lynx 6x68870,437446556,92%1830,37
HWK 30 8816,167126450,00%1489,55
Type 5 Heavy103020,029896256,45%2203,09
BZ-79112646,608436241,94%1470,30
Marder II340,18836035,00%0,00
XM57 82099,2010326061,67%2192,91
IS-3A 81789,979795950,85%2227,87
Pz.Kpfw. II Luchs4379,544875750,88%1579,05
M53/M5591487,647025646,43%1533,47
Char Mle. 75 91496,188665563,64%2667,55
AMX 13 57 7888,658545560,00%1960,86
KV-2 (R) 6924,957255550,91%1724,47
Valentine3156,982045451,85%443,99
T-345136,281675341,51%109,15
AMX 13 757925,087855354,72%2200,29
TNH T Vz. 5192301,719515251,92%2414,68
Taschenratte112675,989615248,08%1595,44
Škoda T 56 81704,718625250,00%1693,19
T3092068,258195158,82%1887,85
Churchill I5332,313425145,10%535,37
VK 75.01 (K) 82041,1610705154,90%2896,14
M54 Renegade 81648,539635156,86%2014,50
Tiger I71239,608425056,00%1787,08
Ares 7581481,828575046,00%1767,04
Lansen C 81674,389225050,00%2267,61
UDES 14 Alt 581637,197914852,08%2216,85
BZ-75102750,7110074858,33%2194,79
Rhm.-Borsig Waffenträger81576,908374860,42%1694,34
Predatore 91996,908654847,92%1782,73
Somua SM 81960,5810574862,50%2467,73
Panhard EBR 909847,386404740,43%1141,32
Škoda T 256731,896394654,35%1415,06
Bat.-Châtillon 12 t8816,246634641,30%1319,56
Pz.Kpfw. V/IV 5805,898234665,22%1371,64
M10391729,009164560,00%1804,23
Versuchspanzer 5792036,518724542,22%1628,92
Bat.-Châtillon 25 t102154,458814459,09%1944,83
T3281857,689794452,27%2278,79
Caernarvon Action X 81728,899854452,27%2764,44
IS-381699,379294360,47%2195,44
Emil I81176,007294245,24%1181,61
Pz.Kpfw. III Ausf. J477,761814254,76%134,05
UDES 15/16102038,337504242,86%1497,60
E 7592519,3610174257,14%2560,70
M3 Lee4129,371884165,85%443,15
Conqueror92243,519824160,98%2631,96
Coccodrillo 102356,377574141,46%1724,87
SU-76M496,511054136,59%0,00
Leopard Prototyp A91968,988344148,78%2040,04
UDES 0381373,207534062,50%1634,36
AMX 404101,561643943,59%153,97
BT-7478,391723855,26%155,88
FV217 Badger102471,928663850,00%1891,90
UDES 1691993,389233767,57%2281,50
Wz. 64GC Bzyg 102439,417633737,84%1513,63
T2071323,868273647,22%2120,47
T54E191973,268343542,86%1725,10
Tortoise92198,349703557,14%1759,21
IS71239,097763452,94%1880,01
Type 2597 Chi-Ha362,761233342,42%18,35
CS-5381007,097363354,55%1364,42
AMX 12 t6748,336773351,52%2415,08
T9591889,858183354,55%1554,37
E 100102181,589453366,67%1986,46
Pz.Kpfw. II Ausf. G3132,642423354,55%425,75
Type 59 G 81291,508913259,38%1870,50
M5A1 Stuart464,911683250,00%97,15
Strv 103-091620,567873256,25%1377,12
Renault UE 573102,661373250,00%153,99
M48A5 Patton102252,948413256,25%2063,19
Excelsior 5207,032713256,25%287,82
SMV CC-6781111,266423132,26%1043,65
T56 GMC3139,681643154,84%367,08
SU-85B444,16973129,03%0,08
BZT-70 102638,138343145,16%1646,84
Panhard AMD 178B6757,747823164,52%2824,23
Pz.Kpfw. 5581895,7410473158,06%2098,71
T-34-85M 61031,687803145,16%1653,38
M2 Medium Tank348,971223046,67%57,25
AT-1221,57713053,33%103,19
DBV-152 102448,878163060,00%1720,00
Ares 90101857,177133043,33%1164,87
Ares 8591635,908003040,00%1432,89
Serpente 91771,878883060,00%1483,71
Bat.-Châtillon 25 t AP92197,459082951,72%2358,19
D2352,111552864,29%196,34
MS-1163,141372846,43%128,17
O-Ho81898,6410412867,86%2504,08
O-Ni71861,6110072853,57%2760,83
AMX 38333,391672867,86%253,62
T675339,504092864,29%763,30
T28 Prototype81538,968612864,29%1942,02
Kampfpanzer 07 RH 81053,297362853,57%1221,96
Valentine AT4178,371742748,15%346,19
CS-5991851,197862737,04%1739,07
CS-52 LIS 81750,6310052762,96%2483,05
Concept 1B 92122,939282748,15%1587,55
45TP Habicha71343,858852673,08%2145,66
AMX 50 10081684,858912653,85%1954,20
TNH 105/100081102,277142646,15%1302,39
Vz. 44-171316,698152653,85%1805,64
Cruiser Mk. II2106,271262634,62%206,03
T-4481577,728642540,00%2278,02
AMX ELC bis5656,247592576,00%3137,85
FV224 Chopper71692,8810762564,00%2274,88
FV229 Contender91487,087152540,00%1003,47
Pz.Kpfw. II2112,291872437,50%244,15
Pz.Kpfw. 38 (t)3197,791912445,83%537,27
Lorraine 155 mle. 507787,886042450,00%893,55
T404188,791622437,50%218,93
T-1091894,219032462,50%2022,04
Waffenträger auf Pz. IV91823,507982454,17%1504,84
Grille 15102172,717242454,17%1510,50
IS-2-II81441,678302462,50%1943,07
Stridsyxa 81279,968162454,17%1208,97
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81166,639092466,67%1507,79
M2 Light2134,432952365,22%567,93
Caernarvon81953,0910022352,17%3046,92
B.U.G.I.61154,967062356,52%2325,35
Kampfpanzer 50 t 92395,9611462369,57%2503,41
M6A2E1 81336,397542347,83%1640,59
122 TM 81483,748032356,52%1756,49
B1489,821502245,45%57,47
Prototipo Standard B92141,008222240,91%2268,78
SMV CC-5671464,328822259,09%2281,39
Pz.Kpfw. III Ausf. E395,731742245,45%92,36
Cruiser Mk. IV496,771372240,91%42,29
ZŤS Vz.63-1 Ogar 92077,829492254,55%2194,17
FV215b (183) 102258,828212259,09%1679,94
Jagdpanzer E 90 92198,368832254,55%1932,47
Sturmpanzer I Bison364,191072147,62%72,41
CS-447900,106862152,38%1301,67
FSV Scheme A71333,9510162161,90%2912,66
Lorraine 40 t 81476,957192142,86%1838,25
Durendal 102243,248142138,10%1636,98
M4A1 Sherman5510,305822065,00%1525,16
STA-181127,757222050,00%1452,26
T-26240,40782035,00%0,42
T2 Medium Tank212,55952060,00%170,39
Challenger71325,458892070,00%2277,71
105 leFH18B2 5765,325531963,16%1825,21
SU-182107,95901931,58%415,02
AMX M4 mle. 4571601,689071952,63%2448,89
Object 25791548,748921952,63%1706,73
Staghound Mk. III6953,266921947,37%1922,18
Cobra 91960,848251947,37%1921,06
P.44 Pantera81335,897861855,56%1936,27
VK 36.01 (H)6814,567541866,67%1841,89
VK 30.02 (D)71062,786681827,78%1648,99
T110E5101943,287181838,89%1345,75
T6981495,179471861,11%2145,83
Cromwell B 6943,508421861,11%2208,81
TS-5 81954,789501850,00%2071,60
Renault FT168,471511764,71%361,76
Leo71075,417401747,06%1841,27
53TP Markowskiego81338,297381747,06%1513,12
T2971669,1211151758,82%2280,70
Wespe357,12951747,06%95,80
Renault FT AC299,651181741,18%134,14
T-70364,711491741,18%10,69
AT-FV230 Breaker112170,538091741,18%1324,41
Panther/M10 71210,128631752,94%2366,43
WZ-120-1G FT 8985,126941752,94%1049,46
M3 Stuart3196,382861650,00%745,97
Renault FT 75 BS298,131021662,50%521,60
D1217,50941656,25%141,03
Progetto M40 mod. 65101759,698071656,25%1383,17
T-463100,001421656,25%299,86
O-I61222,007491643,75%2347,35
M18 Hellcat61131,698191675,00%2846,62
T110E4102485,197121637,50%1716,69
Object 43091804,949241656,25%1770,50
Bisonte C45 81469,639281656,25%1642,94
Type 5 Ka-Ri 82313,8110211656,25%2600,54
Vickers Medium Mk. I141,00721546,67%48,69
KV-8561125,678481573,33%2318,50
Lorraine 39L AM3107,131301546,67%176,46
Ikv 65 Alt II6970,676181566,67%2020,42
T3 HMC243,33561520,00%0,00
BDR G1 B5957,407781573,33%2583,87
Lago4272,713961442,86%805,73
Vickers Mk. E Type B231,861081457,14%141,89
Pz.Kpfw. I223,861121464,29%243,56
VK 30.02 (M)61047,218691471,43%2408,02
AEC Armoured Car5782,215421442,86%1715,67
Strv S1 82258,7110621478,57%3425,42
T26E3 Eagle 7 7994,647271442,86%1347,22
BT-2246,621171346,15%52,69
Type 3 Chi-Nu5693,466371353,85%2645,01
ARL 4461090,156681346,15%1966,61
SU-14-28894,006531346,15%744,90
Tiger II81677,007961346,15%1967,43
Cruiser Mk. III318,151021338,46%0,00
G.Pz. Mk. VI (e)219,38831353,85%151,52
K-91-PT 91586,698171353,85%1565,16
SDP wz 66 Grom 81456,238291353,85%1481,13
GSOR 1008 81135,086641338,46%998,87
ShPTK-TVP 100 81480,777371353,85%1635,74
Cromwell61060,257641233,33%2293,03
40TP Habicha61065,427541266,67%2342,96
Vz. 64 Blesk8493,924051225,00%486,21
M5 Stuart435,081611225,00%0,00
AT 25251,082721250,00%393,67
Prototipo 6 81789,838461241,67%1632,27
Renault NC-311103,181721145,45%416,38
Jagdpanzer IV61531,4510071163,64%3540,94
T1 HMC239,36891154,55%148,19
FV230 Canopener101813,918421154,55%1188,63
KV-220-2 5765,829021181,82%1845,08
Projet Louis 91629,738821163,64%2483,62
121B 102486,459401163,64%1945,74
Vercingétorix 91607,099481172,73%1499,16
Fantôme 91686,558291145,45%1624,07
Pz.Kpfw. 35 (t)292,001361050,00%299,00
Ikv 1035250,302901040,00%375,82
Panzerjäger I225,901191070,00%252,55
Charioteer81716,108221070,00%2036,26
ISU-152K 81531,506541050,00%1770,67
Lorraine 155 mle. 518985,22609944,44%873,23
Kpz. Erich Konzept I 92559,11994955,56%2188,64
Kampfpanzer 67102349,56809933,33%1702,54
leKpz M 41 90 mm GF 8640,44490944,44%805,76
Cruiser Mk. I1108,00135850,00%381,27
Universal Carrier 2-pdr241,63126850,00%80,24
M4A3E2 Sherman Jumbo6887,50816862,50%2203,02
Yong Bing 91402,38657825,00%991,44
Type 1 Chi-He4385,29537771,43%1506,39
AMX 13 105 AM mle. 505589,43329714,29%1134,73
VK 20.01 (D)4138,86153728,57%148,41
T-60277,86111728,57%96,88
M24E2 Super Chaffee 61931,291472771,43%9902,36
Vickers Medium Mk. II20,0039633,33%0,00
Škoda T 245693,67572633,33%1811,91
P.43 bis61010,83801666,67%2396,56
Jagdpanther71270,67950683,33%2016,35
Somua SAu 404172,17179666,67%462,15
IS-3-II92325,33695616,67%1816,71
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3460,83499650,00%1336,54
KV-5 81163,50890683,33%1559,54
T78 61211,50750666,67%1987,25
SFAC 105 82216,5050560,00%1818,03
Hotchkiss H35254,20132560,00%161,66
Type 4 Chi-To61252,60803540,00%2663,93
SU-26384,20125560,00%204,12
T25/27530,60468540,00%498,11
AMX 105 AM mle. 474308,40357580,00%1040,65
Tiger 131 6604,00641580,00%1019,07
Lorraine 120 Alby 81527,2054350,00%1211,61
Type 5 Chi-Ri71111,0045640,00%1586,25
AMX 13 F3 AM6447,256054100,00%654,67
Bat.-Châtillon 155 559949,00544425,00%646,98
LTP 348,00116450,00%93,03
M10 RBFM 5604,50674475,00%1454,79
VK 30.01 (P)6655,33576366,67%1028,52
Loyd Gun Carriage233,6772366,67%237,07
T7 Combat Car 232,004830,00%0,00
FV4202 81995,6714083100,00%4058,79
M56 Scorpion 71825,001015366,67%2927,56
Chi-Go 71480,671039366,67%2196,07
T14 5386,006152100,00%867,41
M7 Priest390,509420,00%0,00
M415488,50466250,00%608,46
T-50-2 62766,0021372100,00%17626,90
Chrysler MTC 2TC 8918,508722100,00%849,80
Fiat 3000155,0010810,00%9,17
Type 97 Chi-Ha3409,006781100,00%1748,82
VK 30.01 (H)5672,005481100,00%1465,20
T1 Heavy51073,0012541100,00%2628,22
M4 Improved 5734,009301100,00%2393,53
TOG II* 61015,0049210,00%1270,63
Super Hellcat 7280,0023010,00%95,44

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Rekruut
Toegetreden: 25/12/2025
Rol: Soldaat
Toegetreden: 12/04/2022
Gestopt: 29/03/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 11/11/2020
Gestopt: 20/12/2020
Rol: Rekruut
Toegetreden: 24/03/2023
Gestopt: 20/04/2023
Rol: Soldaat
Toegetreden: 24/02/2019
Gestopt: 16/06/2020
Rol: Rekruut
Toegetreden: 31/03/2022
Gestopt: 11/04/2022