Operation_Dead

clanlogo
Rol: Soldaat
Toegetreden: 02/08/2025

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten584981750202
Gemiddelde tier7,658,829,449,50
Overwinningen2963750,66%741,18%2550,00%10551,98%
Verloren2822548,25%1058,82%2448,00%9346,04%
Gelijkstand6361,09%00,00%12,00%41,98%
Gevechten overleefd1520926,00%317,65%1428,00%5627,72%
Tanks vernietigd534400,91191,12541,082101,04
Gedood / dood ratio1,231,361,501,44
Gezien621731,06160,94541,082231,10
Schade toegebracht1.285,901.796,001.964,042.049,24
Veroveringspunten310380,5300,0030,06240,12
Verdedigingspunten231650,4000,0000,00170,08
Ervaring625,11517,06578,24782,83
WN71187,641122,911232,781272,26
WN81601,571947,281800,581857,12
Totaal
Gevechten58498
Gemiddelde tier7,65
Overwinningen2963750,66%
Verloren2822548,25%
Gelijkstand6361,09%
Gevechten overleefd1520926,00%
Tanks vernietigd534400,91
Gedood / dood ratio1,23
Gezien621731,06
Schade toegebracht1.285,90
Veroveringspunten310380,53
Verdedigingspunten231650,40
Ervaring625,11
WN71187,64
WN81601,57
Voorbije 24u
Gevechten17
Gemiddelde tier8,82
Overwinningen741,18%
Verloren1058,82%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd317,65%
Tanks vernietigd191,12
Gedood / dood ratio1,36
Gezien160,94
Schade toegebracht1.796,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring517,06
WN71122,91
WN81947,28
Voorbije 7 dagen
Gevechten50
Gemiddelde tier9,44
Overwinningen2550,00%
Verloren2448,00%
Gelijkstand12,00%
Gevechten overleefd1428,00%
Tanks vernietigd541,08
Gedood / dood ratio1,50
Gezien541,08
Schade toegebracht1.964,04
Veroveringspunten30,06
Verdedigingspunten00,00
Ervaring578,24
WN71232,78
WN81800,58
Voorbije 30 dagen
Gevechten202
Gemiddelde tier9,50
Overwinningen10551,98%
Verloren9346,04%
Gelijkstand41,98%
Gevechten overleefd5627,72%
Tanks vernietigd2101,04
Gedood / dood ratio1,44
Gezien2231,10
Schade toegebracht2.049,24
Veroveringspunten240,12
Verdedigingspunten170,08
Ervaring782,83
WN71272,26
WN81857,12
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten433000
Overwinningen17841,11%00,00%00,00%00,00%
Verloren24255,89%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand133,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd14733,95%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd3230,7500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,130,000,000,00
Gezien5441,2600,0000,0000,00
Schade toegebracht2.019,750,000,000,00
Veroveringspunten6101,4100,0000,0000,00
Verdedigingspunten3640,8400,0000,0000,00
Ervaring681,760,000,000,00
Totaal
Gevechten433
Overwinningen17841,11%
Verloren24255,89%
Gelijkstand133,00%
Gevechten overleefd14733,95%
Tanks vernietigd3230,75
Gedood / dood ratio1,13
Gezien5441,26
Schade toegebracht2.019,75
Veroveringspunten6101,41
Verdedigingspunten3640,84
Ervaring681,76
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten5000
Overwinningen120,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren480,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd120,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd40,8000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,000,000,000,00
Gezien102,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht735,800,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten367,2000,0000,0000,00
Ervaring388,000,000,000,00
Totaal
Gevechten5
Overwinningen120,00%
Verloren480,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd120,00%
Tanks vernietigd40,80
Gedood / dood ratio1,00
Gezien102,00
Schade toegebracht735,80
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten367,20
Ervaring388,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren2100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd10,5000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,500,000,000,00
Gezien21,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht140,500,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring40,500,000,000,00
Totaal
Gevechten2
Overwinningen00,00%
Verloren2100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd10,50
Gedood / dood ratio0,50
Gezien21,00
Schade toegebracht140,50
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring40,50
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten8000
Overwinningen112,50%00,00%00,00%00,00%
Verloren787,50%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd112,50%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd30,3800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,430,000,000,00
Gezien50,6300,0000,0000,00
Schade toegebracht258,130,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring70,750,000,000,00
Totaal
Gevechten8
Overwinningen112,50%
Verloren787,50%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd112,50%
Tanks vernietigd30,38
Gedood / dood ratio0,43
Gezien50,63
Schade toegebracht258,13
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring70,75
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten553000
Overwinningen22841,23%00,00%00,00%00,00%
Verloren31957,69%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand61,08%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd17832,19%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd4140,7500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,100,000,000,00
Gezien5601,0100,0000,0000,00
Schade toegebracht1.130,660,000,000,00
Veroveringspunten6451,1700,0000,0000,00
Verdedigingspunten15522,8100,0000,0000,00
Ervaring456,800,000,000,00
Totaal
Gevechten553
Overwinningen22841,23%
Verloren31957,69%
Gelijkstand61,08%
Gevechten overleefd17832,19%
Tanks vernietigd4140,75
Gedood / dood ratio1,10
Gezien5601,01
Schade toegebracht1.130,66
Veroveringspunten6451,17
Verdedigingspunten15522,81
Ervaring456,80
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1894000
Overwinningen89947,47%00,00%00,00%00,00%
Verloren94649,95%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand492,59%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd74139,12%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd17370,9200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,510,000,000,00
Gezien19091,0100,0000,0000,00
Schade toegebracht1.357,520,000,000,00
Veroveringspunten27051,4300,0000,0000,00
Verdedigingspunten57043,0100,0000,0000,00
Ervaring648,700,000,000,00
Totaal
Gevechten1894
Overwinningen89947,47%
Verloren94649,95%
Gelijkstand492,59%
Gevechten overleefd74139,12%
Tanks vernietigd17370,92
Gedood / dood ratio1,51
Gezien19091,01
Schade toegebracht1.357,52
Veroveringspunten27051,43
Verdedigingspunten57043,01
Ervaring648,70
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten78000
Overwinningen3139,74%00,00%00,00%00,00%
Verloren4658,97%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand11,28%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2734,62%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd650,8300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,270,000,000,00
Gezien991,2700,0000,0000,00
Schade toegebracht2.364,740,000,000,00
Veroveringspunten2813,6000,0000,0000,00
Verdedigingspunten1081,3800,0000,0000,00
Ervaring702,090,000,000,00
Totaal
Gevechten78
Overwinningen3139,74%
Verloren4658,97%
Gelijkstand11,28%
Gevechten overleefd2734,62%
Tanks vernietigd650,83
Gedood / dood ratio1,27
Gezien991,27
Schade toegebracht2.364,74
Veroveringspunten2813,60
Verdedigingspunten1081,38
Ervaring702,09
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (636)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
IS-6 8963,65445104645,79%1023,71
T34 81194,7852984051,43%1421,24
Pz.Kpfw. I Ausf. C3179,8828965650,15%856,52
AMX 13 909931,7053964146,49%1349,70
IS-7101968,8566263251,42%1732,71
IS-381028,8347754551,01%1134,79
T14 5536,2143654454,96%1189,69
M18 Hellcat6679,8640653246,99%1095,87
E 7591633,7862749854,42%1685,67
M53/M5591431,7165045748,80%1474,70
Panther mit 8,8 cm L/71 8986,9748645344,37%1290,66
Lorraine 40 t 81251,8852044348,08%1442,81
KV-856490,1332644245,25%656,13
Panhard EBR 105101479,3482443154,76%2069,20
T499925,3447839744,33%1250,22
T9592193,5978739452,03%1965,85
M127816,5754537752,52%1020,05
IS-3A 81262,3964137054,59%1438,24
T-62A101762,5162735846,65%1463,33
G.W. Tiger (P)8887,3234035547,61%958,00
T3091648,3355734450,00%1483,54
Tiger II81070,4547134048,82%1224,04
KV-2 (R) 61025,1675934054,71%1801,40
T28 Prototype81230,3946633250,90%1329,88
Ferdinand81170,0143432346,13%1231,82
BT-7 artillery 3256,8733331948,28%1024,33
M56 Scorpion 7950,4650131250,00%1330,01
SU-130PM 82138,7992731155,31%2414,20
FV215b (183) 101937,2261730646,08%1406,99
VK 16.02 Leopard5506,4653730457,57%1929,25
Tiger I71024,6959330047,33%1371,09
FV4005 Stage II101813,5566829552,20%1414,69
Chrysler K GF 81221,9264629552,54%1479,96
E 25 71304,7876129354,27%2029,85
Jagdpanzer E 100102123,7560229148,80%1532,16
Type 5 Heavy102408,4891828855,56%1898,90
M446503,1932728752,61%816,71
ISU-15281158,3542528544,91%1115,01
Bat.-Châtillon Bourrasque 81670,1593628554,39%2315,31
Strv 103B102574,9178728151,25%2151,72
Bat.-Châtillon 155 5591054,8560427945,52%978,95
Progetto M35 mod. 46 81694,9287827652,17%2281,66
Pz.Kpfw. III/IV5236,2923826646,62%484,70
Kampfpanzer 50 t 92203,13102625660,16%2263,01
E 100102102,0673325553,33%1678,97
Cromwell B 6693,7356425350,20%1314,68
Type 3 Chi-Nu Kai 5371,7328925039,60%843,86
DBV-152 103270,1485024955,02%2357,43
Grille 15102333,6969724946,59%1738,87
Strv 103-091690,4264124848,79%1473,32
Jagdpanther7702,4431724343,21%802,73
UDES 0381135,9541723938,49%973,34
ShPTK-TVP 100 82325,24103823956,90%2985,10
T95/FV4201 Chieftain 102609,7198023859,24%2102,96
Type 64 6576,6854523851,68%1445,23
Jagdtiger91780,4154823649,58%1628,08
KV-15335,1826523549,79%553,79
SU-1527668,9733723442,74%731,88
WZ-111 model 1-491801,3874822846,93%1782,57
Conqueror Gun Carriage101399,0563822850,44%1109,61
AE Phase I 92093,8190222552,89%2206,68
S-517614,9630522344,39%617,66
Leopard 1102410,3382022251,35%2311,61
HWK 30 81307,8189022151,13%2857,53
Maus102274,3189222053,64%1909,04
O-Ho81153,9953621952,05%1248,27
T-5491516,1266121945,21%1487,26
T25/27647,2638121946,12%824,52
Rhm.-Borsig Waffenträger81251,5260621948,40%1233,85
WZ-120-1G FT 81310,7563221952,51%1540,21
50TP prototyp 81513,0785521852,75%1850,63
Type 586552,3735521645,83%1033,93
M4A3E8 Thunderbolt VII 6799,1261221348,83%1559,47
T54E191614,2759221246,23%1493,66
G.W. Panther7627,5430921147,87%665,62
Type 59 81677,97104420960,77%2711,67
T288983,4541520447,55%909,26
ST-I92051,5180020450,98%2155,75
Bisonte C45 81718,2298720354,68%2127,80
AMX 13 105101503,6972220248,51%1875,01
ISU-152K 81624,2276920149,75%1889,70
SFAC 105 82641,16104820160,20%3077,77
Concept No. 5101956,0573219945,73%1480,12
SU-100M17778,9238619847,98%1049,42
Pz.Kpfw. II2216,9233719652,04%977,14
WZ-132A9975,6462419546,67%1248,39
SU-1006751,0939519454,12%1413,19
STB-1102069,4480718749,73%1806,72
AMX 13 757546,5339418746,52%1053,07
MS-11144,2620318648,92%759,38
1108981,0353918451,09%1059,45
LTTB8754,1469618151,93%1406,77
Type 4 Heavy91588,9964218050,56%1412,73
T92 8752,5360518052,78%1384,92
VK 36.01 (H)6312,2624317845,51%313,17
Bat.-Châtillon 25 t102207,7383817854,49%2133,23
AMX M4 mle. 54102197,4682917751,41%1835,56
Leopard Prototyp A91598,8674617551,43%1555,48
T110E4102115,6764917451,15%1702,55
Centurion Mk. 7/191885,9290317352,60%2171,77
ELC EVEN 90 8993,9293517356,07%2396,43
Lorraine 155 mle. 518911,4756017245,35%891,03
Lorraine 155 mle. 507669,8738517052,35%810,46
T2971235,2059616948,52%1747,54
Object 26391958,1581216948,52%1816,96
KV-26798,4945516851,79%1450,26
BZ-176 81889,38101916857,74%2032,19
Super Conqueror102498,6487616652,41%2255,96
T-34-3 81571,3588816651,20%2200,31
T110E3102629,4085116454,88%2169,99
Lion 102441,7182916351,53%2339,09
Panhard EBR 75 (FL 10) 81258,3684916253,09%2474,40
Strv S1 81450,6965416145,34%1462,94
121102115,4577015746,50%1799,60
Object 277102522,0688415756,05%2357,88
AMX 13 57 71235,71104115761,78%2927,03
Kampfpanzer 07 RH 81983,09106315560,65%3310,48
Object 70491822,8249815448,05%1515,27
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4297,5828015344,44%680,70
Caernarvon8987,4948315347,06%976,03
T376423,5234515241,45%1029,12
AMX 50 10081146,3160615054,00%1250,76
AMX 13 F3 AM6436,4829614951,01%518,69
AMX M4 mle. 5191794,7380614847,97%1631,46
Manticore101431,5287214755,78%1907,25
Rheinmetall Skorpion 81894,5984614753,06%2142,63
FV217 Badger102513,3384914652,74%1932,29
Valentine3366,6940714562,76%1664,17
Object 252U 81629,2992514557,24%2041,04
Bat.-Châtillon 25 t AP91607,1178614355,24%1793,94
KV-1S6749,7761514358,74%1623,04
T3281122,6550414247,18%1336,67
Kanonenjagdpanzer 105 81770,8286614152,48%2164,88
KV-48911,2144814046,43%891,54
Bat.-Châtillon 155 58101151,0467114052,14%997,31
Strv 7461173,3288013867,39%2888,35
IS7889,4942013748,91%1192,83
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4544,8362113557,04%2578,80
Panhard AML Lynx 6x68982,5270613450,75%1874,14
KV-137489,7435013341,35%589,87
Spähpanzer SP I C71012,4281713255,30%2597,74
IS-2 71296,8969613258,33%1950,74
T207657,3641313050,77%884,08
Conqueror92000,1088813056,92%1979,73
WZ-1328772,2066212951,16%1471,84
O-Ni71040,6750212951,94%1316,10
Panhard EBR 909983,4173612848,44%1454,14
Lansen C 81694,3699212860,94%2338,26
AMX 12 t6444,3537512643,65%1175,00
Kranvagn102274,7080312545,60%1945,44
IS-27975,9850012560,00%1335,10
Bat.-Châtillon 12 t8609,1036712442,74%902,17
112 81292,5172912450,81%1669,58
VK 30.02 (D)7667,3341112353,66%1003,12
T-100 LT101306,3679612356,10%1720,53
SU-122-44 7957,5150012358,54%1434,93
KV-371214,5965212254,10%1857,13
A-447736,5145812241,80%1006,41
Pz.Sfl. IVc5277,9120612245,90%444,48
Churchill VII6618,5536412143,80%946,81
WZ-111G FT92143,5780812149,59%2030,97
Object 705A102390,2986912155,37%2065,38
T-1091852,2380012048,33%1900,71
Object 703 Version II 81809,9798511952,10%2251,52
Waffenträger auf Pz. IV92077,2179111858,47%1982,48
M4A3E8 Fury 6509,0141611749,57%916,51
Cromwell6482,6633511642,24%738,93
T-34-17844,5044211550,43%1201,32
Rheinmetall Panzerwagen101687,1685811551,30%2291,86
114 SP2 103163,7283311549,57%2599,24
AMX 50 B102273,6577911450,88%1832,11
Heavy Tank No. VI 6803,0353611457,02%1417,29
VK 168.01 Mauerbrecher 81561,8979511351,33%1984,03
Super Hellcat 71690,3395211365,49%3155,03
AMX 50 12091860,1184011258,93%2010,10
M41 Walker Bulldog8396,9037311243,75%503,41
TVP T 50/51102195,9679311153,15%1930,25
Churchill I5274,3322011140,54%321,72
VK 45.02 (P) Ausf. B92071,5587911146,85%2104,86
FV3046367,9832911145,05%461,24
T 55A 91929,3291611154,05%2161,63
UDES 15/16102584,4688011051,82%2422,54
Object 261101362,8469110852,78%1208,31
M46 Patton91736,5777910848,15%1713,77
LTG7918,2570310852,78%2045,88
VK 30.01 (P)6640,2436610640,57%997,47
Black Prince7796,4748610547,62%964,10
WZ-132-1101264,8874010451,92%1444,12
VK 100.01 (P)81313,3476910452,88%1543,17
M6A2E1 81377,0978310343,69%1650,46
AMX Chasseur de chars 81150,9273410341,75%1530,68
AMX 13 105 AM mle. 505249,4519910245,10%339,25
Charioteer82363,3196010254,90%3418,99
O-I6854,3449510153,47%1529,56
T110E5102471,1696110158,42%2177,25
LT-432 81034,4592010154,46%2282,14
T-54 ltwt.91353,0580610059,00%2172,50
AMX ELC bis5324,823159947,47%1039,66
SU-14-281284,096749846,94%1235,12
Type 5 Ka-Ri 82003,797989839,80%1820,67
T-437435,583479635,42%415,17
Indien-Panzer8940,814459638,54%1071,12
VK 30.01 (D)6473,893499651,04%809,62
XM551 Sheridan101451,186949645,83%1542,67
Turtle Mk. I 81617,319409557,89%1795,22
Object 70591986,709089456,38%2152,13
M46 Patton KR 8928,035339443,62%1038,47
T1 Cunningham170,961309340,86%177,28
Object 268 Version V 102323,207669347,31%1932,48
113102013,178169250,00%1744,87
Jagdpanzer IV6349,462019135,16%375,14
60TP Lewandowskiego102778,219459161,54%2297,85
AMX 50 Foch (155) 102385,137519156,04%1830,44
Object 780 102492,588569143,96%2129,78
Controcarro 3 Minotauro102735,099089056,67%2331,99
Tiger (P)7741,014869050,00%908,41
IS-M81295,168159058,89%1610,07
T-54 first prototype 81241,738459052,22%1715,43
Mäuschen92053,888998960,67%2223,38
T-284149,231878853,41%322,01
Panther7665,984508755,17%1059,61
WZ-111 model 5A102127,218208754,02%1876,25
Char Futur 4 92290,769518751,72%2427,11
IS-4102284,948568646,51%1991,56
SU-10181391,857668656,98%1697,55
Vickers MBT Mk. 3 102762,928958651,16%2788,93
Progetto M40 mod. 65101969,747518448,81%1632,05
WZ-1317575,945688458,33%1261,09
GSOR 1008 81924,879358459,52%2336,60
105 leFH18B2 5606,144718344,58%1165,90
Type T-345352,003378359,04%972,01
T92 HMC101328,296088348,19%1055,23
M4A3E2 Sherman Jumbo6515,244278354,22%1004,86
ARL V396789,614918345,78%1365,55
T26E4 SuperPershing 81414,779368362,65%2339,11
T1 Heavy5402,412958245,12%631,56
T3 HMC2158,171958246,34%580,42
T-1506608,873958259,76%1117,26
T28 Concept 71009,245268251,22%1456,41
Type 71102571,699878055,00%2289,55
T675425,093408057,50%1054,92
K-91-PT 92045,058478041,25%2022,04
Object 268 Version 4102316,248877958,23%1937,65
Caernarvon Action X 81674,9710047958,23%2286,18
CS-63101793,857407844,87%1347,68
Comet7733,105797851,28%1104,07
Centurion Action X102044,928067855,13%1915,19
Crusader 5.5-in. SP7757,135497841,03%903,75
M47 Iron Arnie 81806,129797851,28%2433,01
WZ-12091705,868257757,14%1887,21
ARL 446621,603717750,65%963,38
AT 25385,522827742,86%784,18
ASTRON Rex 105 mm 82017,7110997762,34%2831,78
BZ-75102261,019037664,47%1798,25
KPz 3 Projekt 07 HK 92361,098257647,37%2480,39
Kampfpanzer 07 P(E) 102383,929127556,00%2039,93
Grille5179,421727448,65%195,52
Taschenratte113287,3511487455,41%2191,50
Centurion Mk. I81367,467887250,00%1953,02
M10391738,108537256,94%1785,38
Nashorn6633,612737240,28%853,20
FV230 Canopener102602,499807255,56%2072,75
StuG IV 5359,432887245,83%754,65
M3 Lee4226,142497145,07%674,63
AMX 30 1er prototype91607,318367153,52%1711,45
Škoda T 56 82099,3110307159,15%2189,01
M40/M4381273,816547048,57%1285,90
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5402,103837051,43%1054,22
T-832 81922,5610047057,14%2220,67
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3673,569827061,43%2375,20
T803112646,6310927065,71%2075,58
Spähpanzer Ru 25191357,558466955,07%2556,38
BZ-72-1 101881,436856939,13%1345,02
TL-1 LPC 81533,968156839,71%2110,57
Rinoceronte102335,458716756,72%2052,54
M5A1 Stuart4140,902036746,27%288,03
Type 6192083,758706750,75%2249,58
BDR G1 B5599,723476741,79%1105,88
T57 Heavy102445,547536743,28%1791,94
AMX 65 t81063,787066755,22%1226,19
Object 43092142,699366755,22%2400,05
M4A1 Revalorisé 81438,158236747,76%2052,00
Emil II92277,629526657,58%2622,73
E 5092120,7110366672,73%2594,40
E 50 Ausf. M102069,308596656,06%1865,60
M48A5 Patton102131,298126656,06%1887,37
Ares 90101832,338686651,52%1513,02
Object 274a 81394,828566650,00%1828,76
Dicker Max 6592,823616654,55%997,33
T-34-85M 61165,388766662,12%2309,71
CS-52 LIS 81782,929336553,85%2420,23
T-34-28785,926146445,31%851,12
M374177,921536435,94%355,61
leKpz M 41 90 mm GF 8959,987696459,38%1922,24
T26E5 Patriot 81193,487646448,44%1410,70
M4A1 Sherman5489,563916350,79%1276,15
AMX 50 Foch92125,167856344,44%1856,51
AMX 105 AM mle. 474224,021836338,10%590,59
T-4481381,428396253,23%1934,95
MT-256538,026296261,29%1872,27
Tiger 131 61370,459996261,29%2689,56
56TP 81896,959696246,77%2389,46
M415368,512526149,18%492,47
VK 30.01 (H)5379,822756040,00%792,59
AMX 30 B101844,638226061,67%1752,71
VK 30.02 (M)6490,683376055,00%862,28
Object 430 Version II91987,939596061,67%2381,51
Object 430U102081,059015957,63%2002,58
VK 75.01 (K) 81513,348745944,07%1858,13
Bishop5381,332735834,48%637,48
KV-220-2 5847,579155863,79%1925,11
M41D 81186,339045850,00%3023,50
Type 62 7796,657635750,88%1985,04
STA-181423,357625747,37%1972,56
VK 45.02 (P) Ausf. A81640,119155757,89%2368,48
SMV CC-64 Vipera 81723,608855752,63%2210,57
M26 Pershing81046,576485641,07%1153,63
VK 28.016519,715685651,79%1732,90
FV4004 Conway91812,806935641,07%1481,22
Ikv 1035271,402105541,82%428,51
Škoda T 256549,564655448,15%965,55
Strv m/42-57 Alt A.2 6717,875015450,00%1232,34
Pz.Kpfw. III Ausf. E3163,771765337,74%301,58
SDP wz 66 Grom 81755,578815350,94%2216,75
Cobra 92358,949915356,60%2573,82
Konštrukta T-34/1007978,586725250,00%1554,90
53TP Markowskiego81810,969125253,85%2435,87
Progetto C50 mod. 6692172,759565259,62%2519,00
T77 81740,409245253,85%2194,35
Vz. 55102317,638305149,02%1919,55
59-166376,843465137,25%791,74
UDES 1691645,557765147,06%1702,59
Panther II81080,436565145,10%1236,43
M8A14269,182355147,06%565,48
T-34 shielded 5628,756205156,86%1676,55
Emil I81306,346755034,00%1312,58
Pz.Kpfw. III Ausf. J487,341605046,00%57,95
G.W. Tiger91301,866195048,00%1184,69
Krupp-Steyr Waffenträger 71314,588005060,00%2334,46
BT-74152,842604951,02%417,05
M5 Stuart4274,224084948,98%691,68
SU-85B4196,121834955,10%387,76
FV229 Contender92224,189774955,10%2203,66
STG 81602,518554955,10%2097,40
B14224,251964841,67%444,32
O-I Experimental5623,383784858,33%1312,28
Pz.Kpfw. II Luchs4128,271844856,25%356,22
Object 260 102925,6510624862,50%2699,57
Matilda4246,832424742,55%494,37
Škoda T 27 81350,628364761,70%1988,52
TS-5 81941,0210504755,32%2495,73
Hummel6452,462634652,17%566,81
Covenanter5116,721854643,48%151,57
Wespe3188,381134533,33%453,89
Marder II3200,531744553,33%538,32
Ho-Ri 3102377,028314555,56%1934,15
Alecto4225,292114553,33%531,68
Archer5455,203524537,78%823,08
E 75 TS 81710,878734551,11%2067,59
Bofors Tornvagn 81421,607694542,22%1494,29
HWK 1281344,898954454,55%3027,87
KV-122 71327,558234450,00%1987,67
Type 5 Chi-Ri71253,357394337,21%2055,39
IS-3-II92766,6710874358,14%3420,41
VK 45.03 71037,126454346,51%1371,55
Crusader6290,863294252,38%826,01
Prototipo Standard B91917,987384242,86%1718,17
K-2 81851,8110784266,67%2447,88
Leo71074,807634160,98%1954,81
14TP4610,126564160,98%3221,30
45TP Habicha71301,247514143,90%1793,04
Marder 38T4192,152114143,90%282,19
T26E3 Eagle 7 71607,9010914173,17%2846,96
50TP Tyszkiewicza92149,889314050,00%2394,21
Char Murat 92580,588254037,50%2467,56
StuG III Ausf. G580,311303941,03%27,14
Type 1 Chi-He4190,052213951,28%473,73
A-20577,851773948,72%100,03
UDES 14 Alt 581561,158023956,41%2142,26
Cruiser Mk. III361,051373953,85%125,19
WZ-113G FT102541,748013958,97%1829,00
M24 Chaffee5300,034053974,36%1185,80
IS-2-II81554,058233951,28%1903,47
Type 63 81809,369113948,72%2222,62
T-46378,551103834,21%62,06
NC 70 Błyskawica102748,347993842,11%2268,54
S35 CA5506,553003847,37%983,05
AMX 50 Foch B102793,478593855,26%2483,17
Kpz. 3 GST Turm 82214,959733850,00%2461,14
Jagdtiger Prototype 81831,228753735,14%2007,93
Vz. 68 Squall 81000,597653748,65%2028,93
GSOR 1010 FB 81941,309783770,27%2786,52
AMX M4 mle. 457456,193273641,67%342,58
60G FT5784,426033666,67%2079,45
WZ-131G FT61017,536503652,78%1818,36
Somua SAu 404193,112093650,00%388,66
FV20781160,367113647,22%1253,19
Object 41681200,508003669,44%1601,55
Löwe 81705,089523641,67%2390,79
Object 452K 102968,9710713672,22%2953,28
King Tiger (Captured) 71648,5010073661,11%2695,98
P.435308,833923548,57%647,14
T-26259,54973534,29%34,42
AMX 38383,341423542,86%32,66
Object 25792305,069503548,57%2638,23
K-91102991,8310523560,00%3150,40
AMBT 82023,2610423560,00%2838,42
A46 6678,147513545,71%2367,85
122 TM 81664,779033554,29%1930,41
SU-855197,741933458,82%347,35
T1 HMC2107,911153444,12%425,00
T71 DA71019,537973458,82%2427,81
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 81252,567123452,94%1440,16
Caliban 81495,717953441,18%1724,09
Škoda T 245314,332513342,42%695,80
P.44 Pantera81466,556713330,30%1775,58
T-50-2 6714,827103351,52%2495,56
Ikv 723452,944053246,88%1473,85
FV380591326,666243243,75%1286,26
Kunze Panzer 91918,889323256,25%2247,73
T78 61096,347603256,25%1806,75
Leichttraktor192,481463141,94%224,59
G.W. E 100101529,355833141,94%1160,54
AMX AC mle. 467886,295173145,16%1026,43
AMX AC mle. 4881216,036503148,39%1299,65
LHMTV81337,487603145,16%2469,88
Kirovets-1 81896,4210833148,39%2621,65
M48A2 Räumpanzer 81248,107813043,33%1457,69
AAT60 82027,209473050,00%2711,33
Type 3 Chi-Nu5509,524562937,93%1329,06
Achilles6773,836682975,86%1534,81
Concept 1B 92548,4811102955,17%2434,95
M661345,578192842,86%2647,06
Strv m/425713,866902871,43%2641,30
T56 GMC346,391062832,14%1,08
UDES 03 Alt 3 91836,797962846,43%1717,20
P.43 bis6829,526562751,85%1632,78
Sturer Emil7338,332352744,44%237,19
Challenger71548,708412755,56%2500,90
T7 Combat Car 2155,072602759,26%790,21
WZ-114 91771,599452766,67%1953,13
Somua SM 81948,7810272748,15%2334,64
M7 Priest3122,731102634,62%66,86
Object 268103057,048352657,69%2600,61
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3111,001902657,69%269,38
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4281,883832653,85%826,18
M-V-Y102439,659062653,85%2004,04
T 54D 91571,778232650,00%1652,79
Object 752 92639,4611332661,54%2581,14
WZ-111-1G FT81762,088412552,00%2494,71
Durchbruchswagen 24123,562102540,00%78,83
Pz.Kpfw. 5582278,569652532,00%2476,00
T-103 81696,608932564,00%2272,36
EMIL 1951 81758,1610032564,00%2372,30
GSR 3301 Setter7880,286802548,00%2506,99
43 M. Toldi III 3128,721882540,00%388,20
M3 Stuart359,671202437,50%3,14
Strv m/40L3118,961172416,67%153,83
Type 4 Chi-To61035,007922462,50%2244,00
IS-2 shielded 71435,887942445,83%1727,15
Object 590 91609,796962425,00%1446,29
Strv K 92213,969452441,67%2359,44
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5677,585592454,17%2096,07
Gryphon 102271,678412450,00%1750,01
DZT-159 91790,759782470,83%1828,05
P26/404315,224402360,87%931,32
Hotchkiss H35235,83712330,43%0,00
Vz. 71 Tesák101208,486352330,43%1296,33
Matilda Black Prince 5432,303652347,83%974,51
Excalibur 61028,877402365,22%1790,73
Sav m/434212,232322254,55%491,05
Cruiser Mk. IV495,411282222,73%30,86
Jagdpanther II81906,458402250,00%2256,59
Valiant 5965,418812254,55%2653,22
AMX 40451,621512152,38%126,44
Progetto CC55 mod. 5481932,5711362171,43%2795,86
M2 Medium Tank371,141332157,14%150,69
T-34-2G FT71180,867512157,14%2009,46
Pz.Kpfw. VII102734,959752157,14%2458,12
Pz.Kpfw. IV Ausf. H Ankou 5903,058392166,67%2411,13
FV4202 81208,007442142,86%1523,12
D2391,951422050,00%159,94
25TP KSUST II5498,705342065,00%1378,51
Valentine AT4177,851482040,00%251,92
Kanonenjagdpanzer 2 81325,357472055,00%1404,66
M10 RBFM 5791,907712065,00%1858,74
T-44-100 81534,609992070,00%2261,35
M2 Light272,531481942,11%50,22
P.43 ter71412,8410031968,42%2817,78
M3G FT3117,741321921,05%84,80
SDP 58 Kilana81407,007531942,11%1448,78
AT 86357,473361984,21%593,11
T-34-85 Rudy 61155,538791957,89%2270,00
Chimera 81519,798311942,11%1722,30
GSOR 3301 AVR FS91594,429151968,42%2961,64
Renault Otsu1199,004061850,00%958,80
Panzerjäger I2123,721211850,00%319,60
CS-5991825,288701861,11%1934,12
Renault UE 573193,942051838,89%423,80
Vickers Mk. E Type B229,76861741,18%3,10
Type 91 Heavy3130,411851752,94%312,23
AltProto AMX 30 81190,887371747,06%1377,12
Char Mle. 75 91909,4710531776,47%3039,97
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2492,128071776,47%2222,09
Sexton I 3532,245191764,71%2215,46
Light Mk. VIC 2194,883181758,82%1142,95
Panther/M10 71130,248421764,71%2212,64
Vickers Medium Mk. I167,251181656,25%233,92
T-45 2105,692061656,25%415,28
L-60 276,941511625,00%165,28
MTLS-1G14 3389,005291650,00%2089,59
Tetrarch 2185,563391656,25%1063,63
Pudel 6817,276361533,33%1469,72
40TP Habicha61085,077711560,00%2391,95
SDP 57 Gowika71458,009611580,00%2313,94
Renault FT AC256,27781526,67%0,00
T23E3 71044,007971560,00%2003,82
T-116 3334,734271540,00%1461,79
LT vz. 38365,071381442,86%50,89
Grant4182,362121457,14%500,40
SU-76G FT4501,074271450,00%1190,28
XM57 82404,5711761457,14%2924,25
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81766,009621450,00%2646,60
AMX Canon d'assaut 105 81524,078571457,14%1858,07
DS PZInż5589,005201250,00%1399,05
Type 2597 Chi-Ha3156,501931275,00%594,52
Vz. 64 Blesk8675,424971225,00%908,57
BZ-6891936,258501258,33%1828,02
G.Pz. Mk. VI (e)252,081121250,00%148,01
Tiger II Kuromorimine 71390,008581233,33%1888,21
TT-130M 92066,178581241,67%1991,61
FV227 Conceiver82557,3612601163,64%4171,18
Hirschkäfer112728,367711145,45%1686,15
FV201 (A45) 71299,557951136,36%1709,28
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81482,369881163,64%2000,96
AC 4 Experimental 6640,004991127,27%1052,51
SU-76M482,301141040,00%4,07
Vz. 60S Dravec 101796,505631040,00%1058,58
Pz.Kpfw. II Ausf. G3194,802221040,00%590,23
Turán III prototípus 5746,107511070,00%2411,64
Renault FT1108,56163944,44%461,72
Type 89 I-Go/Chi-Ro2167,78141944,44%460,81
Strv 107-12112721,00662933,33%1583,41
T-26G FT236,00113977,78%263,93
KV-1SA 51114,441164988,89%3343,41
T1E6 272,33130955,56%215,69
Chi-Ni2133,75157850,00%507,39
Strv m/38248,88106837,50%0,00
TKS z n.k.m. 20 mm 2113,88227837,50%393,09
Lago4278,88262837,50%641,70
7TP2158,00237825,00%397,21
Pz.Kpfw. 38 (t)3215,75255875,00%837,66
Sherman III5236,25197825,00%390,92
ST-II102702,001113875,00%2312,94
Ares 7581469,13893862,50%1779,54
Patton the Tank 91293,38712850,00%1100,82
SU-85I 5931,75674850,00%2473,63
Lorraine 39L AM3220,14148742,86%581,37
CS-5381611,14936757,14%2451,15
T-29 3354,00345742,86%1131,47
Matilda IV 5658,71556742,86%1420,05
Pz.Kpfw. T 25 5593,71606742,86%1668,29
Yong Bing 92096,57952757,14%2099,80
M22175,83263633,33%656,92
M15/423283,33414666,67%981,06
BT-22137,50141633,33%447,46
D1275,00129633,33%76,62
Pz.Sfl. IC 4367,17324633,33%798,62
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2120,674396100,00%595,41
T-34551,00147520,00%0,00
ST vz. 394123,40234560,00%313,26
CS-4471792,201061560,00%3763,17
AT-12114,80167580,00%489,98
T-34 with L-11 4573,60805560,00%2781,41
Object 283 92398,801167580,00%2819,16
Carro da Combattimento 45 t 103852,20886540,00%2582,69
Kolohousenka121,7577450,00%76,78
LT vz. 35264,00157450,00%120,58
Pvlvv fm/42262,00186425,00%3,10
Type 97 Te-Ke 278,00191425,00%124,85
TNH T Vz. 5192357,751105475,00%2542,35
T2 Medium Tank274,75145450,00%220,91
Universal Carrier 2-pdr286,505740,00%101,27
Aufklärungspanzer Panther 71263,0012114100,00%3528,25
T18 HMC3108,7511340,00%214,72
Obsidian 81078,25947475,00%1494,61
TOG II* 61775,251110450,00%3485,49
Object 244 61754,001094450,00%3302,52
Pz.Kpfw. 35 (t)227,332330,00%0,00
Stuart I-IV386,67204366,67%302,18
10TP3291,33484366,67%1308,69
Type 97 Chi-Ha3272,33222366,67%940,02
SU-18233,0057333,33%0,00
Cruiser Mk. I1216,33299366,67%1349,50
Waffenträger auf E 100102783,33695333,33%1759,91
MKA 2228,33319333,33%736,35
Schwarzpanzer 58 82329,6714573100,00%4101,28
Valentine II 4401,33445333,33%1348,89
Churchill Crocodile 61128,3310033100,00%1921,36
Strv fm/211100,00207250,00%373,89
Fiat 3000179,502462100,00%406,22
L6/402184,00396250,00%521,96
4TP182,0015620,00%141,97
Renault NC-31174,00145250,00%241,67
TVP VTU Koncept82386,5013932100,00%4674,53
CC-46 Pancernik 92929,50958250,00%2304,23
M4 Improved 5563,50549250,00%1623,36
Object 140104864,5086520,00%3627,37
GSOR the TANK 93089,50980250,00%4356,91
SU-2-122 5270,00270250,00%463,52
AM 39 Gendron-Somua 2268,50491250,00%978,20
Object 777 Version II 94354,5020212100,00%5849,22
Object 252U Defender 82137,001113250,00%2678,92
M4A3(76)W Sherman 61078,00678250,00%1860,66
M3 Light 389,00257250,00%264,48
AT 15A 7626,0029920,00%586,22
AMX M4 mle. 49 Liberté 81741,501186250,00%2539,00
Object Kust 82963,0012402100,00%3786,74
Object 265T 92177,0013632100,00%2310,65
IMT 81702,0047320,00%1835,41
SU-100I 51506,5012332100,00%3440,52
Vickers Medium Mk. III349,001511100,00%261,00
Type 5 Ke-Ho4667,008841100,00%2975,97
SU-2630,008210,00%0,00
T-6027,009110,00%0,00
GSOR 1006 Scheme 796981,0021541100,00%13540,82
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 63289,0021681100,00%19301,99
TS-60 93993,0019021100,00%5092,56
Convert. Medium Tank T3 3993,0070710,00%3353,59
M-IV-Y 81899,0010921100,00%1819,11
Excelsior 5261,006021100,00%503,95
Pz.Kpfw. T 15 3560,008701100,00%2775,06
Char de transition 62143,00141310,00%2778,04
Sherman VC Firefly 61981,0014791100,00%5368,07
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 61850,0018741100,00%4906,58
M54 Renegade 85612,0024891100,00%11271,09

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Soldaat
Toegetreden: 02/08/2025
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 01/10/2024
Gestopt: 01/08/2025
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 01/10/2024
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 19/11/2022
Gestopt: 29/09/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 02/02/2022
Gestopt: 29/03/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 18/11/2021
Gestopt: 01/02/2022
Rol: Reservist
Toegetreden: 14/10/2018
Gestopt: 17/11/2021
Rol: Rekruut
Toegetreden: 16/04/2015
Gestopt: 07/08/2015
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 10/08/2015
Gestopt: 10/11/2015
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 20/12/2015
Gestopt: 21/01/2016
Rol: Rekruut
Toegetreden: 14/02/2016
Gestopt: 30/04/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 04/06/2017
Gestopt: 25/06/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 13/10/2017
Gestopt: 23/03/2018
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 31/03/2018
Gestopt: 07/10/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 02/04/2014