PanterAMD

clanlogo
Rol: Soldaat
Toegetreden: 22/09/2026

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten157490064
Gemiddelde tier6,090,000,009,41
Overwinningen780849,58%00,00%00,00%2742,19%
Verloren779449,49%00,00%00,00%3656,25%
Gelijkstand1470,93%00,00%00,00%11,56%
Gevechten overleefd351422,31%00,00%00,00%1523,44%
Tanks vernietigd105380,6700,0000,00220,34
Gedood / dood ratio0,860,000,000,45
Gezien197801,2600,0000,00260,41
Schade toegebracht595,800,000,00870,27
Veroveringspunten234031,4900,0000,00921,44
Verdedigingspunten83020,5300,0000,0000,00
Ervaring375,180,000,00589,36
WN7904,370,000,00380,64
WN8990,030,000,00452,52
Totaal
Gevechten15749
Gemiddelde tier6,09
Overwinningen780849,58%
Verloren779449,49%
Gelijkstand1470,93%
Gevechten overleefd351422,31%
Tanks vernietigd105380,67
Gedood / dood ratio0,86
Gezien197801,26
Schade toegebracht595,80
Veroveringspunten234031,49
Verdedigingspunten83020,53
Ervaring375,18
WN7904,37
WN8990,03
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten64
Gemiddelde tier9,41
Overwinningen2742,19%
Verloren3656,25%
Gelijkstand11,56%
Gevechten overleefd1523,44%
Tanks vernietigd220,34
Gedood / dood ratio0,45
Gezien260,41
Schade toegebracht870,27
Veroveringspunten921,44
Verdedigingspunten00,00
Ervaring589,36
WN7380,64
WN8452,52
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren1100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd11,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht200,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring150,000,000,000,00
Totaal
Gevechten1
Overwinningen00,00%
Verloren1100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd11,00
Gedood / dood ratio1,00
Gezien00,00
Schade toegebracht200,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring150,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten11000
Overwinningen872,73%00,00%00,00%00,00%
Verloren218,18%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand19,09%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd763,64%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd30,2700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,750,000,000,00
Gezien20,1800,0000,0000,00
Schade toegebracht912,180,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring586,550,000,000,00
Totaal
Gevechten11
Overwinningen872,73%
Verloren218,18%
Gelijkstand19,09%
Gevechten overleefd763,64%
Tanks vernietigd30,27
Gedood / dood ratio0,75
Gezien20,18
Schade toegebracht912,18
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring586,55
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren1100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring13,000,000,000,00
Totaal
Gevechten1
Overwinningen00,00%
Verloren1100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring13,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten90000
Overwinningen5763,33%00,00%00,00%00,00%
Verloren3033,33%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand33,33%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd4145,56%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd520,5800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,060,000,000,00
Gezien730,8100,0000,0000,00
Schade toegebracht781,440,000,000,00
Veroveringspunten2863,1800,0000,0000,00
Verdedigingspunten1691,8800,0000,0000,00
Ervaring461,120,000,000,00
Totaal
Gevechten90
Overwinningen5763,33%
Verloren3033,33%
Gelijkstand33,33%
Gevechten overleefd4145,56%
Tanks vernietigd520,58
Gedood / dood ratio1,06
Gezien730,81
Schade toegebracht781,44
Veroveringspunten2863,18
Verdedigingspunten1691,88
Ervaring461,12
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten154000
Overwinningen7850,65%00,00%00,00%00,00%
Verloren6844,16%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand85,19%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd4529,22%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd640,4200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,590,000,000,00
Gezien1120,7300,0000,0000,00
Schade toegebracht757,700,000,000,00
Veroveringspunten2381,5500,0000,0000,00
Verdedigingspunten2951,9200,0000,0000,00
Ervaring366,350,000,000,00
Totaal
Gevechten154
Overwinningen7850,65%
Verloren6844,16%
Gelijkstand85,19%
Gevechten overleefd4529,22%
Tanks vernietigd640,42
Gedood / dood ratio0,59
Gezien1120,73
Schade toegebracht757,70
Veroveringspunten2381,55
Verdedigingspunten2951,92
Ervaring366,35
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten59000
Overwinningen1728,81%00,00%00,00%00,00%
Verloren4067,80%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand23,39%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1118,64%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd250,4200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,520,000,000,00
Gezien560,9500,0000,0000,00
Schade toegebracht1.241,320,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten601,0200,0000,0000,00
Ervaring357,390,000,000,00
Totaal
Gevechten59
Overwinningen1728,81%
Verloren4067,80%
Gelijkstand23,39%
Gevechten overleefd1118,64%
Tanks vernietigd250,42
Gedood / dood ratio0,52
Gezien560,95
Schade toegebracht1.241,32
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten601,02
Ervaring357,39
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (214)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
M46 Patton KR 8949,25508120647,76%1175,25
Centurion Mk. I8891,5644843548,74%1086,59
BT-7 artillery 3208,4624843351,96%753,65
IS-381100,8853343148,96%1237,84
Cromwell6512,3538042152,73%997,04
M18 Hellcat6612,0334241348,18%1046,23
T-1091426,1551140250,00%1333,20
Super Hellcat 7807,8446236453,02%1149,66
IS7830,1341930851,30%1123,61
WZ-1317580,0540530448,36%1158,10
KV-856665,6742129052,41%1188,74
T675393,6730728848,61%779,86
Matilda IV 5544,5843628852,78%1469,28
IS-27892,7147527954,84%1185,31
M127797,7142825749,81%1040,21
KV-15547,0438224254,55%1245,21
Comet7640,9150924055,42%1074,40
IS-7101386,0552023944,77%938,84
T698894,4144421644,91%983,52
T71 DA7613,4941120447,06%1174,87
Pz.Kpfw. I Ausf. C3193,4828820249,50%934,33
M40/M438980,2648119951,76%1002,39
AMX 13 757510,7338519746,70%1006,42
Type T-345338,0929618647,85%823,72
59-166362,7039418351,91%985,04
Type 586523,4836917750,85%962,97
Crusader6281,8624817345,66%701,78
Emil I8979,2846716741,92%938,48
Konštrukta T-34/1007693,9238716244,44%1007,70
T376387,2137915749,68%906,43
M415397,9824314947,65%542,05
M446527,6035514351,75%790,23
AMX 12 t6413,8335113948,92%1107,75
SU-1006575,7236613851,45%986,34
Škoda T 256578,5143712952,71%1123,85
VK 36.01 (H)6611,6741912956,59%1088,18
T25/27745,0537412849,22%942,82
IS-5 (Object 730) 8915,4350212449,19%927,45
SU-1527655,5634912250,00%750,96
Churchill VII6558,8635711950,42%854,30
SU-855354,3727011550,43%766,18
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6404,4537011552,17%892,12
Bishop5418,5625311451,75%925,87
Strv m/42-57 Alt A.2 6811,4249711449,12%1438,69
Covenanter5176,2021611256,25%498,20
Cruiser Mk. III3144,0721210051,00%601,70
T216380,7037510044,00%1027,76
Leo7660,443799846,94%893,37
VK 30.01 (H)5459,643279651,04%1095,87
M41 Walker Bulldog8380,803689645,83%468,43
Škoda T 245346,932609544,21%790,23
Jagdpanzer IV6565,793499153,85%977,04
Churchill I5337,632798742,53%487,10
StuG III Ausf. G5455,272928655,81%1074,12
Ikv 1035440,242878547,06%1031,69
T1 Heavy5403,203038343,37%644,63
M5 Stuart4166,652838062,50%437,26
FV3046317,312627842,31%331,55
M75368,683407755,84%1429,35
M24 Chaffee5294,653517757,14%1009,74
KV-26618,143747754,55%957,51
AMX ELC bis5261,273197447,30%720,33
M10 RBFM 5534,333817352,05%1092,83
VK 16.02 Leopard5231,813307250,00%574,48
Tiger I7828,684497149,30%1071,11
AT 25407,322696541,54%784,69
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5590,714826248,39%1363,76
M3 Lee4206,821986050,00%620,94
UDES 15/1610887,885395836,21%355,22
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4256,142415756,14%618,05
WZ-131G FT6594,843545646,43%864,88
M374262,492045554,55%887,64
L-60 2151,132415552,73%832,36
T-345388,022975242,31%926,82
M5A1 Stuart4165,082825056,00%487,93
T3 HMC2150,481605048,00%557,32
VK 30.02 (M)6604,143355038,00%989,94
Lago4250,532574959,18%772,82
Type 1 Chi-He4251,592644948,98%662,71
Ikv 65 Alt II6479,532694942,86%605,98
Bat.-Châtillon 12 t8483,613714942,86%635,73
T-34 shielded 5592,064684948,98%1434,52
T1 HMC2171,811304845,83%897,82
Birch Gun4225,151884852,08%731,89
Strv m/425494,643564564,44%1517,55
Pz.Kpfw. II Luchs4143,422754555,56%424,72
M24E2 Super Chaffee 6376,644254551,11%1005,43
BT-7495,271644452,27%182,09
ST vz. 394210,912174443,18%485,26
Type 3 Chi-Nu5200,882664353,49%420,22
T-28480,421714353,49%130,85
O-I Experimental5389,003394358,14%714,31
T-1506314,702734348,84%332,61
T-34-2G FT7922,865214245,24%1233,50
Valentine3232,682404160,98%856,26
Alecto4199,002194047,50%369,98
Ares 758648,705774047,50%533,91
M8A14303,112643844,74%672,65
Strv 746550,623273732,43%839,75
Leichttraktor1104,971963756,76%418,30
UDES 14 Alt 58614,654363737,84%432,51
AMX 404141,752283661,11%474,94
M53/M559606,232893531,43%263,25
AMX 30 1er prototype9524,183743438,24%185,18
T-804369,153093444,12%1562,37
T7 Combat Car 299,211643441,18%265,68
T1 Cunningham1133,212183354,55%729,18
BT-22166,392233354,55%816,86
A-20565,391683339,39%11,70
Pz.Kpfw. III Ausf. E3198,972353348,48%506,58
Sturmpanzer II4187,421843151,61%495,47
SU-85B4257,812763164,52%671,24
Cruiser Mk. IV4151,871813145,16%268,07
SU-76G FT4257,671983046,67%412,05
M66298,212412941,38%185,59
Marder II3207,171642941,38%480,27
1108581,182882825,00%371,24
Centurion Mk. 7/19750,074142842,86%429,97
Sav m/434177,152002751,85%333,51
VK 28.016253,562632544,00%535,49
LT vz. 383189,542572462,50%813,99
SU-263138,291332441,67%170,48
Excelsior 5458,433942369,57%1055,71
SU-76M4181,452322250,00%380,06
Type 97 Chi-Ha3198,101602123,81%456,86
M2 Medium Tank3202,812122157,14%737,16
AMX 50 Foch (155) 10809,864412138,10%283,06
M3 Stuart3165,791811936,84%500,29
Strv m/40L3152,161781942,11%294,47
T-34-856440,423171952,63%684,51
Sturmpanzer I Bison3235,951681952,63%808,86
T56 GMC3142,261591947,37%298,02
M3G FT3149,061461735,29%184,63
Cruiser Mk. II2110,531631770,59%506,67
AT 86232,002991764,71%348,34
Stuart I-IV3159,931881546,67%465,49
T-463122,501461428,57%267,72
Black Prince7670,574131464,29%860,57
Sexton II3152,141901457,14%539,37
AMX 383145,502411457,14%413,19
WZ-111-1G FT8748,862911435,71%477,27
MT-25683,932341435,71%1,57
Pz.Kpfw. III Ausf. J4132,622521353,85%217,69
60G FT5439,462741361,54%942,73
Universal Carrier 2-pdr282,92991346,15%131,76
Loyd Gun Carriage2103,00801330,77%473,45
Durchbruchswagen 24118,461781338,46%54,61
Churchill III 5539,545041346,15%932,62
Valentine AT4332,002981258,33%1052,30
StuG IV 5289,092521172,73%700,95
Pz.Kpfw. 38 (t)3102,801461050,00%191,24
Panzerjäger I299,301181060,00%285,14
T-26289,201201040,00%186,64
T-29 3296,302341030,00%974,64
SU-18297,7893911,11%359,51
Type 95 Heavy4357,00253933,33%1031,92
Cruiser Mk. I1134,78144922,22%478,20
O-I6402,89291955,56%537,83
M2 Light271,38173875,00%287,12
T28 Prototype8507,38225837,50%221,23
T26E4 SuperPershing 8596,50355812,50%425,37
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6644,50369850,00%989,35
LT vz. 352116,14139728,57%297,50
M15/423309,43225742,86%806,72
Type 91 Heavy3140,71167757,14%388,03
Pz.Kpfw. I2121,86201742,86%351,77
Löwe 8825,00476742,86%718,81
Vickers Mk. E Type B2133,50155650,00%461,61
Ikv 723238,83238633,33%519,41
AT-12171,00191666,67%716,74
T-703425,33363650,00%2075,67
T-50-2 6237,50285650,00%496,78
Vickers Medium Mk. I155,80123560,00%204,87
Pz.Kpfw. 35 (t)272,0072540,00%109,51
Pvlvv fm/422104,80140520,00%178,95
Type 2597 Chi-Ha3192,80244580,00%760,49
T-34 with L-11 4197,00310580,00%638,32
Primo Victoria 8514,00609580,00%603,53
L6/402117,252334100,00%436,87
14TP4265,00280450,00%790,58
Pz.Kpfw. II2159,75239425,00%486,22
Type 3 Ju-Nu6749,25350450,00%878,09
Gabler’s Destroyer 5205,25289450,00%464,36
Lago M38 3483,75682475,00%1483,84
Prototipo 6 81116,75819475,00%1033,54
Kolohousenka1101,67123333,33%257,51
Chi-Ni2232,00271366,67%1485,65
Strv m/382170,00217366,67%848,76
P26/404102,6710530,00%3,10
MS-1183,67132366,67%415,71
T2 Medium Tank2106,67207366,67%535,30
M16/43 Sahariano 3293,33342366,67%815,21
LTP 3196,00154333,33%654,33
Fiat 30001138,50213250,00%550,33
Vickers Medium Mk. II2196,50160250,00%971,26
M22151,00237250,00%659,16
Hotchkiss H35291,50242250,00%251,01
7TP2107,502032100,00%401,68
D120,00126250,00%85,92
Rheinmetall Skorpion G 8512,5019220,00%201,54
T-127 394,50163250,00%163,13
T1E6 2108,002302100,00%520,30
43 M. Toldi III 3253,00247250,00%1272,68
Strv fm/211231,0015910,00%1154,77
Renault FT163,002471100,00%356,80
4TP177,002231100,00%369,89
10TP30,005110,00%0,00
SU-540,001910,00%0,00
Type 89 I-Go/Chi-Ro234,001831100,00%261,00
SDP 44 Burza6177,003671100,00%261,00
Black Prince II 7309,0024910,00%98,45
KV-1SA 51404,0013191100,00%3341,81
Matilda Black Prince 5682,007181100,00%2333,05
M4A1 FL 10 6608,005291100,00%1014,02

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Soldaat
Toegetreden: 22/09/2026
Rol: Soldaat
Toegetreden: 30/01/2022
Gestopt: 29/03/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 02/02/2023
Gestopt: 23/12/2023
Rol: Rekruut
Toegetreden: 19/11/2015
Gestopt: 06/12/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 18/07/2017
Gestopt: 08/06/2018
Rol: Reservist
Toegetreden: 25/01/2016
Gestopt: 17/04/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 23/11/2016
Gestopt: 31/03/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 22/04/2016
Gestopt: 16/11/2016
Rol: Reservist
Toegetreden: 04/03/2019
Gestopt: 30/10/2019
Rol: Reservist
Toegetreden: 06/02/2020
Gestopt: 26/03/2020
Rol: Soldaat
Toegetreden: 17/04/2014
Gestopt: 07/01/2015