PanzerPaust

clanlogo
Rol: Rekruut
Toegetreden: 25/03/2026

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten18800000
Gemiddelde tier8,100,000,000,00
Overwinningen924449,17%00,00%00,00%00,00%
Verloren930649,50%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand2501,33%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd439423,37%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd140170,7500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,970,000,000,00
Gezien209401,1100,0000,0000,00
Schade toegebracht1.176,830,000,000,00
Veroveringspunten173900,9300,0000,0000,00
Verdedigingspunten73700,3900,0000,0000,00
Ervaring639,060,000,000,00
WN71001,000,000,000,00
WN81256,980,000,000,00
Totaal
Gevechten18800
Gemiddelde tier8,10
Overwinningen924449,17%
Verloren930649,50%
Gelijkstand2501,33%
Gevechten overleefd439423,37%
Tanks vernietigd140170,75
Gedood / dood ratio0,97
Gezien209401,11
Schade toegebracht1.176,83
Veroveringspunten173900,93
Verdedigingspunten73700,39
Ervaring639,06
WN71001,00
WN81256,98
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten10000
Overwinningen440,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren550,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand110,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd220,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd30,3000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,380,000,000,00
Gezien90,9000,0000,0000,00
Schade toegebracht994,100,000,000,00
Veroveringspunten323,2000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring565,500,000,000,00
Totaal
Gevechten10
Overwinningen440,00%
Verloren550,00%
Gelijkstand110,00%
Gevechten overleefd220,00%
Tanks vernietigd30,30
Gedood / dood ratio0,38
Gezien90,90
Schade toegebracht994,10
Veroveringspunten323,20
Verdedigingspunten00,00
Ervaring565,50
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten3000
Overwinningen133,33%00,00%00,00%00,00%
Verloren266,67%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd133,33%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.097,670,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring502,670,000,000,00
Totaal
Gevechten3
Overwinningen133,33%
Verloren266,67%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd133,33%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht1.097,67
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring502,67
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten13000
Overwinningen430,77%00,00%00,00%00,00%
Verloren969,23%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd215,38%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd90,6900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,820,000,000,00
Gezien161,2300,0000,0000,00
Schade toegebracht948,460,000,000,00
Veroveringspunten624,7700,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring413,000,000,000,00
Totaal
Gevechten13
Overwinningen430,77%
Verloren969,23%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd215,38%
Tanks vernietigd90,69
Gedood / dood ratio0,82
Gezien161,23
Schade toegebracht948,46
Veroveringspunten624,77
Verdedigingspunten00,00
Ervaring413,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten197000
Overwinningen10553,30%00,00%00,00%00,00%
Verloren8543,15%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand73,55%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd7337,06%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1460,7400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,180,000,000,00
Gezien1800,9100,0000,0000,00
Schade toegebracht993,600,000,000,00
Veroveringspunten2901,4700,0000,0000,00
Verdedigingspunten4732,4000,0000,0000,00
Ervaring647,860,000,000,00
Totaal
Gevechten197
Overwinningen10553,30%
Verloren8543,15%
Gelijkstand73,55%
Gevechten overleefd7337,06%
Tanks vernietigd1460,74
Gedood / dood ratio1,18
Gezien1800,91
Schade toegebracht993,60
Veroveringspunten2901,47
Verdedigingspunten4732,40
Ervaring647,86
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten66000
Overwinningen2131,82%00,00%00,00%00,00%
Verloren4568,18%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1421,21%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd350,5300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,670,000,000,00
Gezien540,8200,0000,0000,00
Schade toegebracht1.622,910,000,000,00
Veroveringspunten821,2400,0000,0000,00
Verdedigingspunten2113,2000,0000,0000,00
Ervaring556,800,000,000,00
Totaal
Gevechten66
Overwinningen2131,82%
Verloren4568,18%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1421,21%
Tanks vernietigd350,53
Gedood / dood ratio0,67
Gezien540,82
Schade toegebracht1.622,91
Veroveringspunten821,24
Verdedigingspunten2113,20
Ervaring556,80
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten45000
Overwinningen2351,11%00,00%00,00%00,00%
Verloren2248,89%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1635,56%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd350,7800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,210,000,000,00
Gezien200,4400,0000,0000,00
Schade toegebracht2.194,400,000,000,00
Veroveringspunten200,4400,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring871,840,000,000,00
Totaal
Gevechten45
Overwinningen2351,11%
Verloren2248,89%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1635,56%
Tanks vernietigd350,78
Gedood / dood ratio1,21
Gezien200,44
Schade toegebracht2.194,40
Veroveringspunten200,44
Verdedigingspunten00,00
Ervaring871,84
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (206)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
T34 81164,59663171049,82%1408,60
Bat.-Châtillon Bourrasque 81575,2384698949,95%1947,64
T57 Heavy101765,3164856444,50%1341,92
ELC EVEN 90 8599,4671447350,74%1134,72
60TP Lewandowskiego101729,5071244546,97%1233,68
IS-7101523,5168044448,42%1203,54
Bat.-Châtillon 25 t101377,8355442547,29%1047,28
T3091381,0362537950,66%1178,08
IS7941,2559336051,11%1337,50
TVP T 50/51101539,6067535942,90%1108,76
AMX 13 909529,4159935450,28%660,28
T28 Prototype81050,0462633751,93%1104,35
T-1091269,0461133649,11%1196,27
T54E191341,8262333049,70%1253,45
Bat.-Châtillon 25 t AP91019,1157732440,74%864,47
Škoda T 56 81490,9581432051,25%1394,67
UDES 15/16101718,7269029742,09%1259,62
XM57 81723,6581827245,22%1547,72
IS-381202,7373726754,68%1525,97
T25/27701,7145525549,02%915,97
T9591639,8878522956,77%1507,37
T110E3101712,3968121952,51%1202,77
AMX 13 757434,9754221646,30%739,32
WZ-1317334,9746421250,94%516,02
50TP Tyszkiewicza91357,1873619453,09%1252,25
T803112414,1093518948,15%1784,77
T2881105,6161818654,30%1165,07
Object 252U 81329,5877118351,91%1418,64
Mars 81278,1879218254,40%1432,93
KV-856584,7746817744,63%891,84
Centurion Action X101958,5381116651,81%1754,48
G.W. Tiger (P)81143,2266616153,42%1388,32
Leopard 120 Verbessert111969,0377116048,13%1402,90
M18 Hellcat6496,1342615850,00%793,62
Leopard 1101760,4573615751,59%1364,09
T698880,2365715749,04%1065,74
G.W. Panther7793,9152615548,39%889,98
T71 DA7366,0857515547,74%551,81
Škoda T 5091167,1164714141,13%887,84
53TP Markowskiego81063,9164613243,18%1095,22
Vz. 60S Dravec 102400,7693113254,55%1650,16
T110E5102031,8781012944,19%1500,21
T110E4102213,4877312746,46%1705,74
STB-1101740,7277912652,38%1362,71
TNH T Vz. 5191438,3877012451,61%1260,64
59-166244,4844012050,83%524,93
G.W. Tiger91448,7368012050,00%1507,79
Konštrukta T-34/1007619,4746111838,98%803,73
Hummel6498,3842011754,70%645,29
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5190,0428211543,48%279,03
Manticore101219,0980911549,57%1475,95
O-Ni7838,8862710454,81%1038,75
Type 6191299,9871510351,46%1208,44
45TP Habicha7929,7263010248,04%1180,86
Coccodrillo 102212,888499648,96%1623,70
M75222,013769248,91%671,48
T-29 3419,494699150,55%1583,55
KR-1112312,389279150,55%1491,95
ARL V396436,223689041,11%604,88
O-I6713,155108951,69%1213,13
T675312,043348946,07%523,12
Type T-345334,893528350,60%862,70
AMX 12 t6364,694318154,32%876,93
Grille5506,133837852,56%1039,17
G.W. E 100101283,315807851,28%1099,47
BZT-70 102139,198537850,00%1458,81
KV-15363,264277852,56%664,44
Škoda T 256503,784647452,70%995,62
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.480,352747447,30%68,95
M8A14119,072137250,00%121,16
T216217,964717248,61%412,60
Strv 103B102206,436627037,14%1439,64
UDES 1691537,698226852,94%1499,66
122 TM 81197,537916657,58%1442,90
Vz. 55101329,426206540,00%695,25
O-Ho8796,865156336,51%620,66
E 7591813,898686350,79%1762,35
Škoda T 245292,113706254,84%709,05
WZ-1328340,764716245,16%344,13
E 5091652,787715947,46%1543,03
Tiger II81561,788595855,17%2040,81
TVP VTU Koncept8760,115845742,11%806,53
Type 5 Heavy102683,609815761,40%2140,96
Strv 103-092032,938065747,37%1979,60
XM69 Hacker112165,118875752,63%1499,31
Covenanter5217,773285349,06%600,04
Leopard Prototyp A91367,646925347,17%1130,98
M374268,652424850,00%829,61
T404174,452594751,06%279,40
E 100102535,359604654,35%2171,71
SDP wz 66 Grom 81273,617164641,30%1174,65
40TP Habicha6584,594764456,82%1024,69
AMX 13 10510875,736144443,18%780,31
M5A1 Stuart4177,493024344,19%424,74
B14228,953394143,90%447,36
T56 GMC3124,851414131,71%180,58
DZT-159 91300,737134151,22%1024,18
AMX 404174,882064040,00%471,38
Projet Louis 9966,737644050,00%1198,24
T3 HMC283,181053933,33%106,01
Object 140102311,449243951,28%2086,04
T-284266,353603759,46%844,09
Predatore 91711,057713743,24%1330,71
AMX ELC bis5150,032543647,22%297,23
M3 Lee4133,831903554,29%350,68
M5 Stuart4116,113443551,43%168,12
Crusader6280,323873452,94%761,68
Pz.Kpfw. 38 (t)339,641813351,52%95,31
O-I Experimental5494,305413357,58%881,73
LT-432 8584,586113342,42%845,31
Sturmpanzer II4271,281973243,75%758,98
TNH 105/100081080,487793158,06%1359,14
UDES 14 Alt 581245,978933170,97%1648,35
Cromwell6730,636233056,67%1527,86
Somua SAu 404208,233163063,33%533,01
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4205,793052951,72%407,51
Type 95 Heavy4281,283762948,28%824,68
S35 CA5516,364652860,71%1129,83
Object 277101394,787062744,44%975,88
M2 Medium Tank383,421622650,00%134,99
Tiger I71245,969282568,00%2031,97
UDES 0381129,325312528,00%981,67
Panther II81260,246842548,00%1595,68
Toro 91342,846822544,00%1126,56
FV227 Conceiver81612,679932462,50%2168,58
Leo71077,487512356,52%1757,14
Comet71308,139542373,91%2686,27
D23130,712512166,67%463,06
VK 36.01 (H)6553,815932161,90%976,84
Type 4 Heavy92356,149602157,14%2483,19
Renault UE 573246,652322070,00%941,59
FV229 Contender91750,958762045,00%1472,97
Caliban 8868,606312045,00%719,84
Cobra 91716,208672070,00%1613,82
AMX 13 F3 AM6567,783971822,22%553,33
E 50 Ausf. M101724,506431827,78%1106,82
Vz. 44-17762,125161735,29%797,46
Cruiser Mk. IV4196,002031741,18%400,45
Alecto4108,002331758,82%187,51
Strv 746777,066191643,75%1218,50
P.435495,064311650,00%1186,23
Strv 107-12112379,506761631,25%1382,09
Marder II377,001821650,00%79,47
P.43 bis6537,335701553,33%929,84
Stridsyxa 81689,409301553,33%1924,74
25TP KSUST II5372,772681361,54%851,29
Type 91 Heavy3157,312031330,77%273,18
T2 Medium Tank284,54941330,77%174,63
AE Phase I 91624,698651353,85%1409,05
ST vz. 394269,504251266,67%985,09
T-46377,752011250,00%150,49
T1 HMC276,271281145,45%224,65
M7 Priest3260,002581145,45%585,82
Type 2597 Chi-Ha3191,182641163,64%721,39
AMX 383124,502721090,00%426,85
Cruiser Mk. III3133,002491040,00%438,08
Windhund 81610,606591030,00%1555,63
T1 Cunningham110,0096977,78%261,00
Pz.Kpfw. 35 (t)243,67224977,78%265,60
Type 586807,11672955,56%1646,22
GSOR the TANK 91054,75635850,00%902,93
Object 703 Version II 81325,50937862,50%1438,57
M-IV-Y 8947,86712742,86%897,20
M3 Stuart3113,33234666,67%454,68
StuG III Ausf. G5109,50141616,67%0,00
10TP3250,83276666,67%1217,58
Panzerjäger I2153,5015460,00%361,94
T-262129,17161633,33%401,90
Valentine AT4163,33193633,33%188,94
T-50-2 6498,17569666,67%1451,88
D1294,80243580,00%428,88
Jagdpanzer E 90 91725,00680560,00%1303,38
L-60 252,25224475,00%272,70
Ashbringer 102083,75905450,00%1395,93
T1E6 261,5079425,00%19,13
Bofors Tornvagn 8576,25469425,00%289,52
Cromwell B 6622,75515425,00%945,74
Renault FT166,00141333,33%130,95
MS-110,0050333,33%0,00
SU-76M4183,67152366,67%503,59
Bat.-Châtillon 12 t8449,005013100,00%785,24
Leichttraktor10,0051250,00%82,83
M415870,50453250,00%1295,06
Renault FT AC2160,50149250,00%500,26
Universal Carrier 2-pdr2112,50181250,00%312,40
Matilda IV 597,50240250,00%94,64
StuG IV 5159,007620,00%87,58
Vickers Medium Mk. I1109,0019810,00%403,88
M2 Light20,00010,00%0,00
Type 97 Te-Ke 290,008010,00%167,17
M48A5 Patton102376,0011701100,00%1621,36
Gorilla111592,0013521100,00%852,91
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6650,006601100,00%1884,42
Convert. Medium Tank T3 3663,0065910,00%2628,90
Rheinmetall Skorpion G 81591,0027410,00%1207,29
MTLS-1G14 3163,0017010,00%346,15
Valentine II 486,0024210,00%5,72
TBT 93376,0068010,00%2150,75
T7 Combat Car 20,001210,00%0,00
LTP 3113,002611100,00%531,32
T28 Concept 7338,0031510,00%153,20
Dicker Max 60,0018010,00%0,00
AMX ELC 901 6757,0045310,00%1576,32
Pz.Kpfw. II Ausf. D 231,0010310,00%0,00
Super Hellcat 7706,0030510,00%890,13
43 M. Toldi III 371,0018610,00%59,14

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Rekruut
Toegetreden: 25/03/2026
Rol: Rekruut
Toegetreden: 20/02/2026
Gestopt: 21/02/2026
Rol: Soldaat
Toegetreden: 15/10/2025
Gestopt: 20/02/2026
Rol: Rekruut
Toegetreden: 18/02/2023
Gestopt: 16/10/2025
Rol: Rekruut
Toegetreden: 18/02/2023
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 17/12/2014
Gestopt: 02/05/2015
Rol: Rekruut
Toegetreden: 27/03/2018
Gestopt: 08/06/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 15/10/2016
Gestopt: 07/03/2017
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 12/08/2022
Gestopt: 18/09/2022
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 03/01/2023
Gestopt: 14/02/2023
Rol: Rekruut
Toegetreden: 22/05/2020
Gestopt: 22/05/2020
Rol: Rekruut
Toegetreden: 20/12/2021
Gestopt: 02/04/2022
Rol: Rekruut
Toegetreden: 19/12/2021
Gestopt: 19/12/2021
Rol: Soldaat
Toegetreden: 17/12/2014
Gestopt: 04/05/2015
Rol: Rekruut
Toegetreden: 17/09/2014
Rol: Rekruut
Toegetreden: 13/09/2014