Panzerkolya97

clanlogo
Rol: Soldaat
Toegetreden: 11/06/2026

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten300190076
Gemiddelde tier7,950,000,008,80
Overwinningen1619953,96%00,00%00,00%4356,58%
Verloren1330044,31%00,00%00,00%3343,42%
Gelijkstand5201,73%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1041234,68%00,00%00,00%3748,68%
Tanks vernietigd343891,1500,0000,001221,61
Gedood / dood ratio1,750,000,003,13
Gezien303391,0100,0000,00570,75
Schade toegebracht1.682,790,000,002.597,08
Veroveringspunten288470,9600,0000,00310,41
Verdedigingspunten200080,6700,0000,00720,95
Ervaring624,340,000,001.109,43
WN71486,720,000,001912,17
WN82133,640,000,003265,27
Totaal
Gevechten30019
Gemiddelde tier7,95
Overwinningen1619953,96%
Verloren1330044,31%
Gelijkstand5201,73%
Gevechten overleefd1041234,68%
Tanks vernietigd343891,15
Gedood / dood ratio1,75
Gezien303391,01
Schade toegebracht1.682,79
Veroveringspunten288470,96
Verdedigingspunten200080,67
Ervaring624,34
WN71486,72
WN82133,64
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten76
Gemiddelde tier8,80
Overwinningen4356,58%
Verloren3343,42%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd3748,68%
Tanks vernietigd1221,61
Gedood / dood ratio3,13
Gezien570,75
Schade toegebracht2.597,08
Veroveringspunten310,41
Verdedigingspunten720,95
Ervaring1.109,43
WN71912,17
WN83265,27
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten24000
Overwinningen1041,67%00,00%00,00%00,00%
Verloren1458,33%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd729,17%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd160,6700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,940,000,000,00
Gezien220,9200,0000,0000,00
Schade toegebracht2.154,540,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten692,8800,0000,0000,00
Ervaring573,330,000,000,00
Totaal
Gevechten24
Overwinningen1041,67%
Verloren1458,33%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd729,17%
Tanks vernietigd160,67
Gedood / dood ratio0,94
Gezien220,92
Schade toegebracht2.154,54
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten692,88
Ervaring573,33
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten9000
Overwinningen555,56%00,00%00,00%00,00%
Verloren444,44%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd444,44%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd40,4400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,800,000,000,00
Gezien20,2200,0000,0000,00
Schade toegebracht1.212,110,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten10,1100,0000,0000,00
Ervaring396,000,000,000,00
Totaal
Gevechten9
Overwinningen555,56%
Verloren444,44%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd444,44%
Tanks vernietigd40,44
Gedood / dood ratio0,80
Gezien20,22
Schade toegebracht1.212,11
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten10,11
Ervaring396,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten4000
Overwinningen250,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren250,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd125,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd20,5000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,670,000,000,00
Gezien61,5000,0000,0000,00
Schade toegebracht686,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring303,500,000,000,00
Totaal
Gevechten4
Overwinningen250,00%
Verloren250,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd125,00%
Tanks vernietigd20,50
Gedood / dood ratio0,67
Gezien61,50
Schade toegebracht686,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring303,50
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten6000
Overwinningen350,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren350,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd116,67%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd20,3300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,400,000,000,00
Gezien61,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.364,830,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring510,670,000,000,00
Totaal
Gevechten6
Overwinningen350,00%
Verloren350,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd116,67%
Tanks vernietigd20,33
Gedood / dood ratio0,40
Gezien61,00
Schade toegebracht1.364,83
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring510,67
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten26000
Overwinningen1142,31%00,00%00,00%00,00%
Verloren1557,69%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1038,46%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd160,6200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,000,000,000,00
Gezien150,5800,0000,0000,00
Schade toegebracht1.181,620,000,000,00
Veroveringspunten150,5800,0000,0000,00
Verdedigingspunten622,3800,0000,0000,00
Ervaring533,730,000,000,00
Totaal
Gevechten26
Overwinningen1142,31%
Verloren1557,69%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1038,46%
Tanks vernietigd160,62
Gedood / dood ratio1,00
Gezien150,58
Schade toegebracht1.181,62
Veroveringspunten150,58
Verdedigingspunten622,38
Ervaring533,73
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten5000
Overwinningen360,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren240,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd480,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd10,2000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,000,000,000,00
Gezien10,2000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.892,800,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring292,000,000,000,00
Totaal
Gevechten5
Overwinningen360,00%
Verloren240,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd480,00%
Tanks vernietigd10,20
Gedood / dood ratio1,00
Gezien10,20
Schade toegebracht1.892,80
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring292,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (270)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
SU-122-44 71448,27660243157,14%2455,82
Bat.-Châtillon 25 t102601,13655111154,01%2702,54
Object 263102651,4361088553,11%2317,82
Grille 15102522,1066667051,79%2123,23
FV4202 81515,9274663955,87%2370,16
Spähpanzer Ru 25191148,7060263052,38%2147,64
Jagdpanzer E 100102686,5054961253,92%2294,11
T-5492056,0766556257,47%2535,42
ISU-15281327,3146453045,66%1356,16
Centurion Mk. 7/191869,6163044958,35%2124,66
IS-381962,8067742759,25%2848,83
Centurion Action X102557,2061142554,59%2482,62
T-62A102558,3663142055,24%2697,65
Object 268102737,7062541755,64%2329,41
E 100102717,7977440359,06%2516,31
Object 70492231,9376238246,60%2022,13
AMX 13 909804,9762333549,85%1236,68
Jagdtiger92536,0174533555,82%2531,75
Bat.-Châtillon 25 t AP91949,3365332851,22%2314,39
SU-122-5492236,8869132156,07%2485,14
IS-7102686,6879531856,60%2510,42
Conqueror92028,9063329756,23%2086,56
Ferdinand81532,8463928147,69%1658,10
T-1092126,0362827258,09%2421,68
IS71104,9954427154,61%1646,58
T404294,0424827052,96%720,75
TVP T 50/51102726,6683226254,96%2712,00
T-4481354,6566425756,03%2077,84
SU-1527901,2836425648,05%1283,10
Centurion Mk. I81372,1269224951,81%1999,95
SU-10181745,7857224952,61%2389,56
Rhm.-Borsig Waffenträger81911,0559724255,79%2463,61
KV-856737,7647224152,28%1346,40
G.W. Panther71073,5753924154,77%1435,68
Waffenträger auf E 100102899,0859723851,68%2427,52
Hummel61049,1536623447,86%1646,10
Waffenträger auf Pz. IV92426,4475923155,41%2460,71
T25 Pilot Number 1 81421,6668823146,32%2180,05
VK 45.02 (P) Ausf. A81807,1075223056,09%2570,48
Object 268 Version 4102700,8874522854,82%2361,86
Jagdpanther71412,2350521952,51%2175,02
Leopard Prototyp A92157,6763721751,61%2296,62
T-505186,1028620550,24%523,79
Sturer Emil71248,2249720557,07%2120,15
SU-1006888,1241420357,14%1842,02
E 7592094,6365120356,16%2302,62
Caernarvon81469,8855019554,87%1764,38
Tiger II81802,7465518760,96%2618,80
Škoda T 56 82091,89107017966,48%2210,27
AMX 13 757618,1961817652,84%1240,72
Object 430U102529,9490517556,57%2493,88
T3 HMC2195,4418117248,26%801,55
Super Conqueror102708,6577716853,57%2307,94
Tiger I71593,4568016450,00%2430,41
Leopard 1102400,9680616454,88%2051,14
SU-263314,4617115845,57%842,30
FV215b (183) 102491,3280315853,16%1954,65
Comet7819,1958315450,00%1432,61
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4252,2621415051,33%590,18
T-345316,0328214852,03%815,21
SU-855355,4421814846,62%696,25
T-4371033,0152014748,30%1964,03
Jagdpanzer IV6864,2942014651,37%1726,20
AMX 12 t6531,4541414657,53%1418,59
Object 140102340,9871714461,11%2383,14
T-34-856873,3546414355,24%2032,87
Grille5569,7325314341,96%1202,59
ELC EVEN 90 8939,5581214147,52%1992,92
T26E5 Patriot 81449,0380913756,93%1963,51
T-103 81820,8093513653,68%2360,93
M-VII-Y 92756,32114713663,97%2474,78
Tiger (P)71371,4968613556,30%2111,53
KV-15386,2730113450,00%707,38
ARL 446964,6246113250,76%1918,66
Kranvagn102667,6287713049,23%2292,79
FV201 (A45) 71336,3661312551,20%2153,23
SU-100M171318,7056312251,64%2242,74
Škoda T 5092209,7771512151,24%2263,31
TVP VTU Koncept81199,0556511653,45%1736,36
Object 705A102724,9591611659,48%2480,08
M10 Wolverine5467,0029411552,17%1073,99
IS-3-II92293,0898811565,22%2670,00
IS-M81391,8257711247,32%1763,10
G.W. Tiger (P)81408,9066510950,46%1674,34
Spähpanzer SP I C71286,5760710354,37%3091,15
Object 43092301,7674310352,43%2458,01
Cromwell6597,3341010151,49%1175,20
Škoda T 2561045,606249960,61%2884,57
AMX 50 12092177,657589949,49%2353,77
T110E5102759,749479752,58%2316,22
Konštrukta T-34/10071434,556719660,42%2633,61
Emil II92261,399339460,64%2304,41
Churchill VII6523,023909442,55%746,52
Taschenratte113125,0110979450,00%2032,93
M18 Hellcat6644,632999248,91%1039,12
VK 28.016658,214819058,89%2225,11
Crusader6367,812818851,14%1061,81
Progetto C50 mod. 6692243,8010138859,09%2337,76
Black Prince71218,706408471,43%2048,04
Object 70592308,458278454,76%2430,77
SDP wz 66 Grom 81859,588758349,40%2043,74
50TP Tyszkiewicza92254,6210188259,76%2396,35
VK 45.02 (P) Ausf. B91488,335517851,28%1457,26
IS-2-II81581,198727758,44%2178,06
A-205106,361857643,42%131,16
AMX 50 B102101,377827655,26%1735,90
Hirschkäfer112575,768197651,32%1764,61
AMX ELC bis5229,502967247,22%615,05
AMX M4 mle. 49 81589,548227252,78%2170,36
M40/M4381345,297326858,82%1440,79
T-284200,091996747,76%465,65
SU-130PM 81721,618796756,72%1990,71
Churchill I5459,553176651,52%998,40
Nashorn61151,205126453,13%2557,95
122 TM 81527,178796355,56%1875,94
BT-74108,001766253,23%246,10
Progetto CC55 mod. 5481515,448836150,82%1797,84
Škoda T 245558,903905952,54%1619,44
Ikv 65 Alt II6870,884425750,88%2003,93
SDP 58 Kilana81995,478505747,37%2228,60
StuG III Ausf. G5681,643845653,57%2072,23
M10392381,2210595569,09%2573,76
Matilda4295,612605444,44%681,69
SU-54411,201905435,19%824,06
Aufklärungspanzer Panther 7623,045115451,85%1279,33
VK 16.02 Leopard5526,686535360,38%2153,52
Object 432U112663,7910205356,60%2327,28
T54E192722,4210515259,62%2883,48
Emil I82021,4910475164,71%2937,80
Leichttraktor1122,351725156,86%558,71
VK 30.01 (P)6807,357125156,86%1614,71
T1 Cunningham1106,681965056,00%618,54
T-463103,341525048,00%257,21
AMX 50 10081825,698114953,06%2675,79
AMX 404162,662054765,96%635,12
T3281676,859154753,19%2025,98
BDR G1 B5681,344174757,45%1576,52
Pz.Sfl. IVc5674,873994751,06%1944,54
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5643,094484740,43%1887,58
FV229 Contender92861,4711974763,83%2955,88
Ikv 1035565,763234643,48%1350,81
M36 Jackson6504,243884643,48%683,77
O-I6987,517244560,00%1979,32
SDP 60 Gonkiewicza92427,739234548,89%2086,55
Chrysler K GF 81579,338414551,11%1856,12
53TP Markowskiego81626,739364459,09%2299,47
Marder II3149,051704443,18%264,79
Löwe 81709,846644468,18%2252,59
B14533,393964156,10%1816,98
Covenanter5186,462553958,97%548,66
FV1066 Senlac 8713,005963928,21%1101,22
IS-6 81542,785863652,78%1842,00
M446753,866133560,00%1272,93
T2971551,649273348,48%2330,99
AMX M4 mle. 4571160,667143243,75%1584,16
SU-76M4135,711503154,84%254,81
FV227 Conceiver81951,7710193158,06%2765,01
Sturmpanzer II4261,472513046,67%806,91
Versuchspanzer 5792822,8011043050,00%3075,05
Leo71183,387192941,38%1956,02
SU-182122,751112846,43%582,63
Pz.Kpfw. II Luchs4474,004552864,29%2454,86
T6982235,2910752860,71%3312,56
IS-6 B 81975,549412857,14%2665,98
T-15061092,195532751,85%2004,58
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4354,634652744,44%1011,71
BT-22128,421672634,62%401,10
Pz.Kpfw. I Ausf. C3214,084432653,85%1079,93
MT-25687,652512642,31%45,64
Mäuschen92631,3512042680,77%2643,89
45TP Habicha71633,608872548,00%2494,17
E 65 Zwilling 82237,6411432564,00%2282,94
Vickers Medium Mk. III3215,082092454,17%858,12
40TP Habicha61081,926172433,33%2171,82
M127956,636432454,17%1110,15
P.43 bis61165,227192352,17%2314,53
P.44 Pantera82336,3512062360,87%4295,02
T56 GMC3239,483032365,22%893,27
NC 70 Błyskawica102369,577842343,48%1687,38
FV230 Canopener102787,3011082369,57%2323,72
Strv 746934,556952254,55%2268,63
UDES 0381081,555832254,55%1213,30
M24E2 Super Chaffee 6658,647762268,18%2450,50
Marder 38T4472,434042180,95%1563,13
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81902,7610292171,43%2810,34
Vz. 60S Dravec 103792,9012412065,00%3019,20
Maus102494,339971861,11%1998,07
TS-54 82023,1111741866,67%2673,65
M2 Medium Tank389,711731770,59%326,15
M-IV-Y 81515,767151729,41%1480,99
ST vz. 394346,382831643,75%938,94
Rinoceronte102185,507481637,50%1553,85
XM57 82247,199491643,75%2381,28
M415345,403451553,33%471,49
AMX 38378,531451540,00%2,78
E 75 TS 81778,0710041560,00%2196,99
Strv m/425740,936781471,43%2733,07
Panzerjäger I265,431031435,71%3,10
Ikv 90 Typ B7880,234901338,46%988,70
Strv 103-092051,626881346,15%2117,43
KV-371439,2310301384,62%2528,29
T-262109,751291250,00%396,91
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3104,672271241,67%98,01
Caliban 81574,337571241,67%1928,64
Type 5 Ka-Ri 81808,088221258,33%1660,09
ST-II102394,187621127,27%1848,16
Sturmpanzer I Bison3148,701961070,00%544,38
AT-12114,301861060,00%378,36
Cruiser Mk. IV4227,802121060,00%708,66
T57 Heavy103463,9011161060,00%3031,62
Leox 91654,908001060,00%1616,84
Buryan 92722,2010381050,00%2164,52
D23259,56277977,78%1184,27
Lago4419,22601966,67%1689,74
Prototipo Standard B92066,22976944,44%2117,75
M374398,22294955,56%1317,02
Cruiser Mk. I159,89128955,56%170,55
Cruiser Mk. II2148,56199966,67%693,93
SPHT 93026,221021955,56%2470,07
10TP3507,57504785,71%2458,04
Object 252U 81414,29695728,57%1368,67
Bofors Tornvagn 81610,00979666,67%1789,45
D12124,00123560,00%477,74
M2 Light296,60157540,00%153,99
M3 Lee4219,00177540,00%544,96
MS-1152,80103560,00%184,29
Sexton II3122,80114540,00%248,83
Vickers Medium Mk. II2223,25197450,00%1094,05
Hotchkiss H35283,25145425,00%134,10
25TP KSUST II5703,00573450,00%1846,04
Pz.Kpfw. II Ausf. G3194,00408475,00%886,79
T-602178,50296475,00%939,36
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2130,00473475,00%687,49
Terrifiant 92868,2514074100,00%2706,46
M3 Stuart3115,0011330,00%198,15
Pz.Kpfw. 35 (t)240,3386366,67%228,77
M66488,33342366,67%688,68
14TP4538,67403333,33%1704,51
Pz.Kpfw. II2111,67188333,33%246,99
O-Ni7885,678943100,00%1261,39
T2 Medium Tank258,33193366,67%262,55
Cruiser Mk. III3422,67350333,33%2581,75
T-703215,33283366,67%941,99
VK 100.01 (P)81112,0053930,00%1107,75
T1E6 2106,33147333,33%254,98
T28 Concept 71804,67748366,67%3715,75
KR-1114192,00107230,00%3622,50
Vickers Medium Mk. I1102,50130250,00%403,09
Renault FT184,50128250,00%321,97
Strv m/40L3383,505802100,00%1614,76
Type 97 Te-Ke 274,002742100,00%363,28
Pz.Kpfw. III Ausf. E360,00124250,00%99,55
Controcarro 3 Minotauro10565,00629250,00%195,14
Loyd Gun Carriage2336,50225250,00%2678,32
Husarz 82777,5079620,00%3368,21
BT-7 artillery 3234,00188250,00%690,24
Strv fm/2110,00831100,00%261,00
Renault Otsu1124,001821100,00%571,27
Renault FT 75 BS236,001291100,00%261,00
T1 HMC2143,001791100,00%875,73
Carro d'assalto P.8871169,0039910,00%1429,26
Lorraine 39L AM3242,003571100,00%856,58
SU-85B40,001451100,00%261,00
Valentine AT492,001481100,00%261,00
G.Pz. Mk. VI (e)20,00951100,00%261,00
T-50-2 60,005910,00%0,00
T2 Light Tank 2210,0021810,00%674,38
M4A2E4 Sherman 5498,008691100,00%1827,41
T7 Combat Car 20,00771100,00%261,00
LTP 3218,002501100,00%1243,13

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Soldaat
Toegetreden: 11/06/2026