Patrix2000_1

clanlogo
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 24/10/2024

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten35966023131
Gemiddelde tier8,360,009,309,92
Overwinningen2039356,70%00,00%1460,87%8262,60%
Verloren1514842,12%00,00%834,78%4836,64%
Gelijkstand4251,18%00,00%14,35%10,76%
Gevechten overleefd1198533,32%00,00%730,43%4433,59%
Tanks vernietigd409161,1400,00261,131501,15
Gedood / dood ratio1,710,001,631,72
Gezien443341,2300,00130,571561,19
Schade toegebracht1.891,090,002.668,962.706,47
Veroveringspunten118100,3300,0000,0020,02
Verdedigingspunten175020,4900,0000,00430,33
Ervaring797,940,001.126,781.030,22
WN71545,560,001550,901593,62
WN82372,120,002555,432623,59
Totaal
Gevechten35966
Gemiddelde tier8,36
Overwinningen2039356,70%
Verloren1514842,12%
Gelijkstand4251,18%
Gevechten overleefd1198533,32%
Tanks vernietigd409161,14
Gedood / dood ratio1,71
Gezien443341,23
Schade toegebracht1.891,09
Veroveringspunten118100,33
Verdedigingspunten175020,49
Ervaring797,94
WN71545,56
WN82372,12
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten23
Gemiddelde tier9,30
Overwinningen1460,87%
Verloren834,78%
Gelijkstand14,35%
Gevechten overleefd730,43%
Tanks vernietigd261,13
Gedood / dood ratio1,63
Gezien130,57
Schade toegebracht2.668,96
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring1.126,78
WN71550,90
WN82555,43
Voorbije 30 dagen
Gevechten131
Gemiddelde tier9,92
Overwinningen8262,60%
Verloren4836,64%
Gelijkstand10,76%
Gevechten overleefd4433,59%
Tanks vernietigd1501,15
Gedood / dood ratio1,72
Gezien1561,19
Schade toegebracht2.706,47
Veroveringspunten20,02
Verdedigingspunten430,33
Ervaring1.030,22
WN71593,62
WN82623,59
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten764000
Overwinningen41253,93%00,00%00,00%00,00%
Verloren33844,24%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand141,83%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd25733,64%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd5540,7300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,090,000,000,00
Gezien4840,6300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.799,640,000,000,00
Veroveringspunten4200,5500,0000,0000,00
Verdedigingspunten8971,1700,0000,0000,00
Ervaring760,810,000,000,00
Totaal
Gevechten764
Overwinningen41253,93%
Verloren33844,24%
Gelijkstand141,83%
Gevechten overleefd25733,64%
Tanks vernietigd5540,73
Gedood / dood ratio1,09
Gezien4840,63
Schade toegebracht1.799,64
Veroveringspunten4200,55
Verdedigingspunten8971,17
Ervaring760,81
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten39000
Overwinningen2358,97%00,00%00,00%00,00%
Verloren1538,46%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand12,56%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1641,03%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd230,5900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,000,000,000,00
Gezien350,9000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.152,030,000,000,00
Veroveringspunten912,3300,0000,0000,00
Verdedigingspunten30,0800,0000,0000,00
Ervaring786,740,000,000,00
Totaal
Gevechten39
Overwinningen2358,97%
Verloren1538,46%
Gelijkstand12,56%
Gevechten overleefd1641,03%
Tanks vernietigd230,59
Gedood / dood ratio1,00
Gezien350,90
Schade toegebracht1.152,03
Veroveringspunten912,33
Verdedigingspunten30,08
Ervaring786,74
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren1100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien33,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht174,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring21,000,000,000,00
Totaal
Gevechten1
Overwinningen00,00%
Verloren1100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien33,00
Schade toegebracht174,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring21,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten77000
Overwinningen3849,35%00,00%00,00%00,00%
Verloren3950,65%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd3241,56%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd380,4900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,840,000,000,00
Gezien360,4700,0000,0000,00
Schade toegebracht1.248,140,000,000,00
Veroveringspunten530,6900,0000,0000,00
Verdedigingspunten4796,2200,0000,0000,00
Ervaring636,820,000,000,00
Totaal
Gevechten77
Overwinningen3849,35%
Verloren3950,65%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd3241,56%
Tanks vernietigd380,49
Gedood / dood ratio0,84
Gezien360,47
Schade toegebracht1.248,14
Veroveringspunten530,69
Verdedigingspunten4796,22
Ervaring636,82
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten585000
Overwinningen29951,11%00,00%00,00%00,00%
Verloren27547,01%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand111,88%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd22538,46%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd4590,7800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,280,000,000,00
Gezien4030,6900,0000,0000,00
Schade toegebracht1.382,900,000,000,00
Veroveringspunten7871,3500,0000,0000,00
Verdedigingspunten6821,1700,0000,0000,00
Ervaring634,680,000,000,00
Totaal
Gevechten585
Overwinningen29951,11%
Verloren27547,01%
Gelijkstand111,88%
Gevechten overleefd22538,46%
Tanks vernietigd4590,78
Gedood / dood ratio1,28
Gezien4030,69
Schade toegebracht1.382,90
Veroveringspunten7871,35
Verdedigingspunten6821,17
Ervaring634,68
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2353000
Overwinningen145761,92%00,00%00,00%00,00%
Verloren87637,23%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand200,85%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd87036,97%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd18420,7800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,240,000,000,00
Gezien22580,9600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.810,200,000,000,00
Veroveringspunten16480,7000,0000,0000,00
Verdedigingspunten13750,5800,0000,0000,00
Ervaring845,480,000,000,00
Totaal
Gevechten2353
Overwinningen145761,92%
Verloren87637,23%
Gelijkstand200,85%
Gevechten overleefd87036,97%
Tanks vernietigd18420,78
Gedood / dood ratio1,24
Gezien22580,96
Schade toegebracht1.810,20
Veroveringspunten16480,70
Verdedigingspunten13750,58
Ervaring845,48
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (424)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
T4991670,88854102659,84%2905,18
FV215b (183) 102701,0776782856,52%2320,54
T-34-856618,3639573351,30%1192,13
T-34-85M 6972,7658873256,28%1791,24
T-100 LT101655,3183848757,91%2430,72
Bat.-Châtillon Bourrasque 81961,9694644860,27%2805,36
Progetto M35 mod. 46 81893,5486044256,56%2798,24
Löwe 81799,6594643557,70%2454,59
T92 HMC101795,4264142854,44%1653,26
WZ-111 model 1-491857,7671542351,30%2020,08
T-4481146,8561241749,16%1580,98
T71 DA71202,3473140159,60%3686,78
SU-130PM 82235,3490239455,33%2657,33
T26E5 81443,0479639358,78%2022,22
WZ-111 model 5A102703,6284239256,89%2522,69
Object 430U102792,8590435055,14%2832,07
Grille 15102908,2978834757,93%2380,90
TVP T 50/51102639,4975234454,07%2484,78
T-5491735,8671634354,81%1946,16
Centurion Action X102895,2186131956,74%2767,58
1108847,0345931845,60%786,08
Panhard EBR 105101851,4293131662,03%2739,17
Object 703 Version II 82054,29103929559,66%2674,69
Škoda T 5092270,2666629156,70%2579,03
60TP Lewandowskiego102947,6086429157,73%2628,66
Vz. 55103185,64101028164,06%2799,50
CS-52 LIS 82069,2794226359,70%3076,81
T28 Prototype81459,3258826149,04%1625,37
T-54 ltwt.91285,3278125349,80%2254,61
Object 140102263,9078125258,33%2246,96
BZ-176 82432,96120525262,70%3059,27
T34 81385,7169325151,00%1657,74
M53/M5591629,8874825154,58%1580,23
Panhard EBR 75 (FL 10) 81375,1988424761,94%2985,39
Object 268 Version 4102777,4480524359,26%2467,86
Bat.-Châtillon 12 t81121,6275624050,42%2569,01
Leopard 1102763,1185123658,05%2468,35
LT-432 81184,0292323063,91%2760,20
Object 43092447,96100622854,82%2891,71
IS-7103077,56103622359,64%3182,52
Bat.-Châtillon 25 t102604,3780421956,16%2707,20
AMX M4 mle. 54103021,4091821359,15%2765,21
Lorraine 40 t 81879,1990420263,37%2878,26
Char Futur 4 92579,34100819364,77%3037,56
ShPTK-TVP 100 81985,3587819356,99%2687,33
LTTB81021,4583219161,26%2401,88
M18 Hellcat6536,8133418949,21%781,90
T 55A 92184,8988018951,32%2404,16
E 25 71432,4774418856,38%2415,82
Strv 103-092359,2664818752,41%2526,63
Lansen C 82042,9496318750,80%3037,55
T25/27895,0345918251,10%1286,46
Conqueror Gun Carriage101988,4867718250,00%1703,78
Object 26392213,9083318149,17%2254,53
T54E192118,8486418052,22%2165,45
T-345337,4535017761,58%907,87
Škoda T 56 82491,85107617660,23%2945,88
Caernarvon Action X 81759,8392617655,11%2503,46
CS-63102875,8796917360,12%2834,06
UDES 0381670,4260017152,63%2117,98
Conqueror92400,7885716954,44%2754,24
M40/M4381365,0870916947,34%1494,27
T675350,5325816644,58%619,42
Rheinmetall Panzerwagen101853,4094016453,05%2631,75
TVP VTU Koncept81241,0560916357,67%1868,87
T6981372,7370616154,04%1791,04
Jagdpanzer E 100103072,7682916058,13%2555,57
T95/FV4201 Chieftain 103419,14106015969,18%2762,84
IS-27746,2143315745,22%834,56
Object 907 102840,9797015457,14%2500,96
Bat.-Châtillon 25 t AP91890,1370515058,00%2438,40
Object 260 103127,7999615066,00%2608,98
DZT-159 92582,21113914764,63%2928,34
Super Conqueror103184,2096214657,53%2958,47
M127795,4144314346,85%876,21
50TP Tyszkiewicza92514,2378514257,75%2943,11
AMX 50 Foch (155) 102590,4574314155,32%2091,34
Type 586573,6039913953,96%1117,09
SU-855465,3335313751,09%1038,98
Konštrukta T-34/10071093,5164513762,04%2049,20
Rinoceronte102916,2979413751,09%2391,17
ELC EVEN 90 8920,4587613759,85%2293,53
121102953,9793213260,61%2766,09
Chimera 82247,3095713257,58%2691,26
Škoda T 256728,4845312948,84%1539,52
T57 Heavy102810,0184712958,91%2520,30
Type 63 82131,13113712958,14%2747,06
T-437863,8048212855,47%1375,30
Char Mle. 75 91543,0681812350,41%2264,85
LTG71086,1681212246,72%2825,99
Concept No. 5102827,7587411858,47%2396,29
IS-381768,4078311755,56%2278,33
Carro da Combattimento 45 t 103013,2597911764,96%2813,89
Progetto M40 mod. 65102676,8789111656,03%2595,74
Kampfpanzer 50 t 92736,54111111663,79%2981,91
Object 277103005,76102911564,35%3139,57
Kampfpanzer 07 P(E) 102797,2295711354,87%2571,10
Caernarvon81894,9372611160,36%2697,13
Type T-345399,0135910855,56%1134,28
BZ-75103121,43101410855,56%2972,04
DBV-152 103418,5199010771,03%2735,08
STB-1102865,5197610665,09%2702,74
AMX 12 t6785,9466210655,66%2771,11
HWK 30 81284,1776610650,00%2655,98
Object 274a 81910,40104910556,19%2817,90
Bishop5412,1330110452,88%838,09
FV3046616,5840010446,15%970,47
VK 72.01 (K) 103020,9188710461,54%2194,07
Tiger-Maus 92638,49110010261,76%2828,15
SU-10181492,658149955,56%1988,33
AMX 13 7571225,667529656,25%3706,17
EMIL 1951 81922,779719657,29%2774,13
M48A5 Patton102535,869339560,00%2486,54
Leopard Prototyp A92673,699099561,05%3139,55
FV230 Canopener103030,2910699563,16%2590,39
TNH T Vz. 5192642,068269363,44%3122,04
CS-5992129,827629260,87%2467,49
Cobra 92738,2910069252,17%3162,64
STG Guard 81693,748009158,24%2159,06
SU-100Y 61217,807909168,13%2340,24
Panther71095,278249061,11%2000,04
Ikv 65 Alt II6965,764879048,89%1868,18
Ho-Ri 3102892,269418966,29%2316,46
Type 71103259,4511088960,67%3163,94
CS-5381486,087108848,86%2144,10
113102281,617448854,55%2186,72
Object 261101729,827748854,55%1390,71
Black Prince71184,267018758,62%1783,23
M446597,104438650,00%877,81
53TP Markowskiego82084,3910568461,90%3160,45
KR-1113541,4411438457,14%3075,50
Hirschkäfer113124,278468350,60%2435,72
FV380591666,667998256,10%1653,06
T9592653,5310208160,49%2755,74
Panhard EBR 9091275,699518161,73%2469,62
Lätt Stridsfordon 120 92824,9110208167,90%2873,42
Ikv 90 Typ B71216,136468051,25%1924,90
Controcarro 3 Minotauro103191,559657855,13%2566,35
MT-256584,136237851,28%2220,30
Leopard 120 Verbessert112966,219657860,26%2664,40
O-Ni71306,839077764,94%2054,22
SU-100M171197,517137746,75%1819,65
AMBT 82002,259267758,44%2535,70
Kranvagn103048,219567664,47%2894,75
Ares 8592284,019667648,68%2438,89
M415377,773047542,67%421,75
M46 Patton92088,059347564,00%2296,23
Ares 90103310,0010947564,00%3203,71
Škoda T 245456,813517459,46%1513,97
Strv 103B102492,808317456,76%2063,26
Type 64 61095,428887467,57%3687,99
CS-67 Szakal113144,4210437361,64%2645,62
Prototipo Standard B92522,859097154,93%2796,84
Felice 92167,668927149,30%2307,29
Panhard AMD 178B6706,395247154,93%2353,05
ISU-122-2 82227,189877157,75%2520,53
T3092557,639417055,71%2505,83
AMX 30 1er prototype92625,3410417062,86%3307,37
Type 6192619,869556952,17%3230,88
GSOR 1010 FB 82278,689666949,28%3356,57
AMX Canon d'assaut 105 82055,227946959,42%2715,49
121B 102964,649616957,97%2777,46
Crusader 5.5-in. SP7938,465356851,47%1420,30
T-34-3 81999,888776863,24%2835,93
Centurion Mk. 7/192116,668686744,78%2194,78
XM551 Sheridan102228,009516659,09%3041,85
K-91102869,989646563,08%2662,53
SU-14-281783,177786353,97%1909,20
Vz. 64 Blesk8988,426796245,16%1703,05
VK 30.02 (M)6846,957296251,61%1889,00
Object 430 Version II92005,909716266,13%2290,46
T-1092579,439726152,46%3277,93
Vz. 68 Squall 81053,437936058,33%2201,11
Concept 1B 92910,8511666060,00%2758,48
T110E5102982,4211145964,41%2905,87
AMX 50 Foch92488,078605843,10%2389,88
Pudel 61209,939105761,40%2925,82
O-I61091,448805766,67%2289,33
45TP Habicha71148,646605639,29%1533,08
Kunze Panzer 92506,888385657,14%2865,32
Crusader6425,553375549,09%1291,05
Centurion Mk. I81650,197865453,70%2562,45
Waffenträger auf Pz. IV92766,968195462,96%2902,17
Hotchkiss EBR7896,487425459,26%2321,68
M26 Pershing81723,008545360,38%2583,28
NC 70 Błyskawica102552,309875373,58%2238,88
Bisonte C45 82178,4311945364,15%2888,26
AE Phase I 92338,099935360,38%2610,22
STA-181538,388675253,85%2249,93
LPT-67 Šelma9966,297135253,85%1353,48
AMX 50 Foch B102864,408475253,85%2354,28
T-34 shielded 5787,317035271,15%2566,92
IS-5 (Object 730) 81803,3810305276,92%2558,41
KPz 3 Projekt 07 HK 92568,969675162,75%2990,64
Cromwell6785,465515056,00%1817,46
M5A1 Stuart4220,702755054,00%685,54
TNH 105/100081787,909035058,00%2539,66
UDES 15/16102359,668335058,00%1925,91
Controcarro 1 Mk. 292272,849575048,00%2277,44
GSOR 1008 82107,269635064,00%2766,91
AMX 50 B102843,358034957,14%2408,15
Waffenträger auf E 100102798,377794953,06%1901,28
50TP prototyp 82417,9411794864,58%3288,91
VCS 6x6 TS 90 91295,108254858,33%1975,75
AMX AC mle. 4881651,048024751,06%1943,96
Object 452K 103356,0410634763,83%3132,58
IS7945,074684658,70%1340,71
O-Ho81277,375824632,61%1254,96
SDP 58 Kilana81846,938084643,48%1990,66
ST-II102481,269444663,04%2039,85
40TP Habicha6958,787204555,56%2080,98
ASTRON Rex 105 mm 81795,809634568,89%2519,66
BT-7 artillery 3465,316014566,67%2415,48
FV20781103,306834450,00%1249,10
T71 CMCD71148,0210224456,82%3319,54
Tortoise92852,2311244456,82%2830,63
TKS z n.k.m. 20 mm 2289,263614351,16%1824,96
Progetto C50 mod. 6692131,009324353,49%2341,34
AMX ELC bis5406,235484355,81%1627,08
Object 25792414,8411494369,77%2712,06
leKpz Borkenkäfer111360,377684348,84%1334,64
Gryphon 103420,099834346,51%2919,50
Coccodrillo 103544,7410514254,76%3224,73
VK 100.01 (P)81874,0210264269,05%2602,75
P.44 Pantera81577,639604168,29%2483,74
SU-1006895,106774165,85%1815,70
Comet71277,129394165,85%2905,71
SDP 60 Gonkiewicza92325,839364153,66%2160,45
FV227 Conceiver81710,809694153,66%2069,34
Emil II92739,2510504055,00%3008,44
AMX M4 mle. 5192414,1310024057,50%2327,27
A-205117,212823951,28%235,75
Birch Gun4199,722313953,85%698,61
AMX 13 57 71077,569433956,41%2285,45
CS-4471515,376273852,63%2488,16
M56 Scorpion 71638,439383775,68%2881,26
STK-2113400,8910993658,33%2381,60
AMX 50 10081516,807273545,71%1645,90
AMX 50 12092140,868303551,43%2243,38
UDES 1692361,068533565,71%2856,64
Object 41682208,699043554,29%3116,98
ST vz. 394249,182333444,12%602,24
Covenanter5375,973573455,88%1429,96
BZ-6891996,979843464,71%2190,61
A-436839,796273455,88%1784,79
IS-2-II81928,4110453464,71%2750,52
M-IV-Y 82048,449173441,18%2289,23
ARL 4461236,248443360,61%2670,06
VK 16.02 Leopard5945,368603363,64%5248,25
Jagdtiger92378,398713357,58%2174,34
ISU-152K 82002,859223354,55%2393,35
25TP KSUST II5654,446423265,63%2139,62
T2882195,819203243,75%2882,22
E 5092444,258763268,75%3136,98
AAT60 82150,0611113271,88%2790,08
Black Rock 112876,0011223265,63%1962,03
T803113319,1312293275,00%2520,20
T216668,903953145,16%2293,28
XM57 82310,3210973158,06%2430,32
Sexton II3133,231533043,33%347,39
SU-85B4230,332393060,00%519,34
AltProto AMX 30 81797,0010263066,67%2491,58
M10 RBFM 5948,077753070,00%2571,39
T-34-281612,148542951,72%2172,39
AMX M4 mle. 4571329,837622951,72%1944,05
Durchbruchswagen 24135,722382944,83%165,21
P.43 ter71555,939512864,29%3408,32
KJPZ TIII Jäger 92240,009662864,29%2513,09
VK 168.01 (P) 81789,148082857,14%2371,37
UDES 14 Alt 581805,708702777,78%2834,20
M8A14185,412232759,26%386,80
Strv m/42-57 Alt A.2 61343,788712762,96%2841,71
Ashigaru 103237,159562766,67%2829,95
KV-1371227,276012665,38%2393,40
G.W. E 100101302,817602657,69%1045,88
Panhard AML Lynx 6x681255,088932665,38%3360,27
Versuchspanzer 5793209,5813122669,23%3856,89
BT-74104,002192540,00%94,59
Ikv 1035433,884292552,00%1009,90
IS-3-II92735,7611582576,00%3075,48
Tiger (P)71525,4210522475,00%2523,70
Indien-Panzer81928,0811152483,33%2990,38
AMX 13 105101850,007102454,17%2237,27
Buryan 93016,2111392450,00%2555,14
VK 30.01 (H)5370,393902343,48%741,07
Vz. 44-171722,358532356,52%2635,94
T3282033,3911982378,26%3013,01
Obsidian 81927,1311392360,87%2539,59
S-5171333,598842263,64%1747,42
Emil I81890,959362250,00%2302,18
Vickers Mk. E Type B2240,002542240,91%1096,58
AMX 13 9091674,058172250,00%3111,45
Ferdinand82038,738542259,09%2436,83
T110E3102290,008732268,18%1712,34
Object 279 early 102906,279622254,55%1896,22
Progetto CC55 mod. 5481899,0010242171,43%2759,84
Pz.Kpfw. III Ausf. E389,302442035,00%13,55
KV-261314,207972070,00%2879,73
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81612,9010652065,00%2995,47
TS-5 81418,005462030,00%1319,16
LT vz. 383171,162021931,58%451,71
Type 2597 Chi-Ha3107,741801957,89%282,98
Panther II81058,215551926,32%1078,47
E 50 Ausf. M102237,326341947,37%1634,46
M41 Walker Bulldog8915,748521973,68%1948,87
Object 283 92025,009821968,42%2253,96
M4A1 Revalorisé 81715,749281957,89%2694,68
Sav m/434493,334951855,56%1508,53
VK 30.01 (P)61331,339301861,11%3104,62
Vz. 60S Dravec 103949,8312801866,67%3051,39
Rhm.-Borsig Waffenträger81913,288861861,11%2249,13
FV224 Chopper71873,5611261861,11%2880,72
FV229 Contender92418,789681850,00%2325,95
K-91-PT 92299,1711501877,78%3127,10
Matilda4567,886481752,94%1996,80
SU-76M4147,291761752,94%275,11
VK 30.02 (D)71741,2510661668,75%3743,16
SZDV Vz. 50 82310,8810151662,50%2734,43
T56 GMC3151,562881662,50%462,42
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6779,816251675,00%2374,60
P.43 bis61413,809411553,33%4106,33
WZ-12092080,009251566,67%2234,79
Churchill I5385,003731540,00%534,15
VK 30.01 (D)6948,408181560,00%2193,68
Sexton I 3392,804481560,00%1487,99
WZ-111 model 6 82112,3310661553,33%2321,73
P26/404427,213921457,14%1319,26
O-I Experimental5637,646251457,14%1237,90
Maus102868,719811450,00%2698,93
SU-2-122 5765,796021464,29%1977,37
Pz.Kpfw. 5582442,5012461464,29%3045,68
Kampfpanzer 07 RH 81866,149081450,00%2377,69
BT-22209,003491376,92%1175,68
Vz. 63P113380,4610461346,15%2296,58
A-4471569,859811369,23%3164,92
Vickers Medium Mk. I1111,921601250,00%424,35
Leichttraktor1116,832331233,33%334,84
M7 Priest3254,831861241,67%579,71
M5 Stuart490,083071258,33%170,16
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5863,588461275,00%3474,34
Ares 7582303,4213041283,33%3710,09
T-29 3214,082171250,00%674,38
Vz. 58 Medvěd 92661,4211721275,00%2350,68
Object 265T 91901,177701241,67%1914,22
Gonsalo 81840,1811031181,82%2279,65
P.435670,207311070,00%2530,59
M3 Lee4193,102301050,00%525,49
Vz. 71 Tesák101010,504251010,00%980,81
M48A2 Räumpanzer 82122,1012601080,00%3481,05
Strv S1 81724,905291060,00%1939,95
Prototipo 6 82287,6012911090,00%2511,23
Cromwell B 61239,707971070,00%2703,20
T-28E with F-30 4793,605711030,00%2109,93
Cruiser Mk. III3148,78220955,56%600,16
Škoda T 27 81613,00760955,56%1981,13
Vz. 62 Jasan 92511,001024977,78%2147,65
Ikv 723328,88330837,50%839,92
Type 91 Heavy3279,88256825,00%704,89
GSOR the TANK 92606,131053875,00%3326,51
Stridsyxa 82314,751295887,50%2766,66
Pz.Kpfw. II2126,71322757,14%460,41
AMX 404186,29276728,57%473,47
AT-12133,00178757,14%445,60
BZ-79113139,711188771,43%1880,51
KV-5 81385,29826742,86%1597,28
112 82410,291203742,86%3416,62
Type 59 82646,001591683,33%4885,72
T-34-17773,00502616,67%1109,94
T1 HMC281,00124650,00%301,81
M2 Medium Tank372,50151633,33%0,00
T3 HMC241,83146650,00%82,06
T-62A101967,00755650,00%1705,49
Executor112545,671154683,33%1965,72
T28 Concept 7723,33278633,33%658,71
Excalibur 61153,33835683,33%1942,39
Chrysler K 82495,83952616,67%2932,20
Fauteur111979,001060683,33%1138,74
M3 Stuart3181,80425540,00%548,89
10TP3183,20255520,00%548,32
14TP4431,40687580,00%1849,99
T110E4103609,40674520,00%2813,57
M4-85 51070,801032560,00%3058,90
K-2 81317,40578520,00%1053,54
56TP 82222,00776520,00%2475,78
MTLS-1G14 3230,60324540,00%701,96
Tetrarch 2293,204515100,00%1804,08
StuG IV 5511,2025750,00%1106,42
Cruiser Mk. IV4137,00213450,00%258,07
Chieftain/T95 81981,75934450,00%3120,48
Windhund 81662,00912475,00%1779,94
KV-4 KTTS 81882,75771425,00%2044,49
Super Hellcat 7720,50394450,00%1004,78
leKpz M 41 90 mm 81557,001115475,00%3441,50
T1 Cunningham1118,67216333,33%562,30
M14/412136,00306366,67%474,21
Churchill VII6639,67454333,33%957,35
Cruiser Mk. II2287,00210333,33%1234,80
Loyd Gun Carriage269,00122333,33%188,12
IS-2 shielded 71291,00812366,67%1727,20
Stone Sentinel 81841,001093366,67%1955,21
Kolohousenka1179,5011520,00%764,65
Renault NC-311132,00229250,00%594,66
Object 777 Version II 91850,501000250,00%1840,88
T-50-2 61370,50947250,00%5289,19
Turtle Mk. I 82387,5014462100,00%2971,36
M41D 8266,5034720,00%180,16
Nergal 8717,008202100,00%654,70
Fantôme 91588,5011192100,00%1859,77
LT vz. 35243,004710,00%0,00
4TP1145,003621100,00%830,30
7TP279,0010810,00%24,15
MS-11441,0055410,00%4133,97
T-26276,006310,00%116,32
M374120,001931100,00%385,63
M75437,004551100,00%1449,56
T2 Medium Tank2140,003161100,00%791,86
Type 89 I-Go/Chi-Ro2415,008551100,00%2508,60
M4 Improved 5112,004791100,00%261,00
FV4025 Contriver112770,0013521100,00%1510,81
MKA 2108,0011610,00%128,77
Ram II 51106,0065610,00%3847,99
Valentine II 4367,007041100,00%1416,56
AMX ELC 901 6315,006811100,00%830,87
T-54 first prototype 81731,0014061100,00%1983,44

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Junior Officier
Toegetreden: 24/10/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 23/10/2024
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Reservist
Toegetreden: 05/10/2024
Gestopt: 18/10/2024
Rol: Reservist
Toegetreden: 23/03/2021
Gestopt: 13/10/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 24/02/2023
Gestopt: 05/10/2024
Rol: Diplomaat
Toegetreden: 18/04/2021
Gestopt: 29/03/2024
Rol: Reservist
Toegetreden: 16/01/2019
Gestopt: 20/03/2021
Rol: Reservist
Toegetreden: 02/10/2018
Gestopt: 03/11/2018
Rol: Rekruut
Toegetreden: 21/09/2018
Gestopt: 30/09/2018
Rol: Reservist
Toegetreden: 07/11/2018
Gestopt: 10/11/2018
Rol: Reservist
Toegetreden: 12/11/2018
Gestopt: 24/11/2018
Rol: Rekruut
Toegetreden: 03/12/2018
Gestopt: 30/12/2018
Rol: Rekruut
Toegetreden: 26/11/2018
Gestopt: 01/12/2018
Rol: Reservist
Toegetreden: 02/01/2019
Gestopt: 11/01/2019
Rol: Rekruut
Toegetreden: 20/07/2018
Gestopt: 19/09/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 10/02/2018
Gestopt: 13/07/2018
Rol: Rekruut
Toegetreden: 04/02/2018
Gestopt: 07/02/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 23/12/2017
Gestopt: 01/02/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 10/11/2017
Gestopt: 21/12/2017
Rol: Diplomaat
Toegetreden: 10/08/2017
Gestopt: 04/11/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 28/07/2017
Gestopt: 06/08/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 30/04/2017
Gestopt: 26/07/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 07/04/2017
Gestopt: 17/04/2017