Paul_AWGAFP

clanlogo
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 31/03/2025

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten32783000
Gemiddelde tier7,680,000,000,00
Overwinningen1708652,12%00,00%00,00%00,00%
Verloren1534846,82%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand3491,06%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd728022,21%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd276510,8400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,080,000,000,00
Gezien431851,3200,0000,0000,00
Schade toegebracht1.241,080,000,000,00
Veroveringspunten147880,4500,0000,0000,00
Verdedigingspunten114620,3500,0000,0000,00
Ervaring593,510,000,000,00
WN71182,890,000,000,00
WN81606,900,000,000,00
Totaal
Gevechten32783
Gemiddelde tier7,68
Overwinningen1708652,12%
Verloren1534846,82%
Gelijkstand3491,06%
Gevechten overleefd728022,21%
Tanks vernietigd276510,84
Gedood / dood ratio1,08
Gezien431851,32
Schade toegebracht1.241,08
Veroveringspunten147880,45
Verdedigingspunten114620,35
Ervaring593,51
WN71182,89
WN81606,90
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten211000
Overwinningen10750,71%00,00%00,00%00,00%
Verloren10047,39%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand41,90%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd6832,23%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1410,6700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,990,000,000,00
Gezien5742,7200,0000,0000,00
Schade toegebracht1.268,350,000,000,00
Veroveringspunten5322,5200,0000,0000,00
Verdedigingspunten1580,7500,0000,0000,00
Ervaring689,810,000,000,00
Totaal
Gevechten211
Overwinningen10750,71%
Verloren10047,39%
Gelijkstand41,90%
Gevechten overleefd6832,23%
Tanks vernietigd1410,67
Gedood / dood ratio0,99
Gezien5742,72
Schade toegebracht1.268,35
Veroveringspunten5322,52
Verdedigingspunten1580,75
Ervaring689,81
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2000
Overwinningen150,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren150,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd150,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd52,5000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio5,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.839,500,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring694,500,000,000,00
Totaal
Gevechten2
Overwinningen150,00%
Verloren150,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd150,00%
Tanks vernietigd52,50
Gedood / dood ratio5,00
Gezien00,00
Schade toegebracht1.839,50
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring694,50
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten11000
Overwinningen436,36%00,00%00,00%00,00%
Verloren763,64%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd218,18%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd50,4500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,560,000,000,00
Gezien151,3600,0000,0000,00
Schade toegebracht688,820,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten262,3600,0000,0000,00
Ervaring224,270,000,000,00
Totaal
Gevechten11
Overwinningen436,36%
Verloren763,64%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd218,18%
Tanks vernietigd50,45
Gedood / dood ratio0,56
Gezien151,36
Schade toegebracht688,82
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten262,36
Ervaring224,27
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2589000
Overwinningen130050,21%00,00%00,00%00,00%
Verloren127749,32%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand120,46%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd84832,75%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd16590,6400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,950,000,000,00
Gezien31861,2300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.024,580,000,000,00
Veroveringspunten27491,0600,0000,0000,00
Verdedigingspunten115004,4400,0000,0000,00
Ervaring545,580,000,000,00
Totaal
Gevechten2589
Overwinningen130050,21%
Verloren127749,32%
Gelijkstand120,46%
Gevechten overleefd84832,75%
Tanks vernietigd16590,64
Gedood / dood ratio0,95
Gezien31861,23
Schade toegebracht1.024,58
Veroveringspunten27491,06
Verdedigingspunten115004,44
Ervaring545,58
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1175000
Overwinningen55447,15%00,00%00,00%00,00%
Verloren60751,66%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand141,19%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd34028,94%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd6740,5700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,810,000,000,00
Gezien19221,6400,0000,0000,00
Schade toegebracht850,230,000,000,00
Veroveringspunten14531,2400,0000,0000,00
Verdedigingspunten17871,5200,0000,0000,00
Ervaring503,880,000,000,00
Totaal
Gevechten1175
Overwinningen55447,15%
Verloren60751,66%
Gelijkstand141,19%
Gevechten overleefd34028,94%
Tanks vernietigd6740,57
Gedood / dood ratio0,81
Gezien19221,64
Schade toegebracht850,23
Veroveringspunten14531,24
Verdedigingspunten17871,52
Ervaring503,88
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten794000
Overwinningen40450,88%00,00%00,00%00,00%
Verloren38348,24%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand70,88%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd16320,53%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd4210,5300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,670,000,000,00
Gezien21352,6900,0000,0000,00
Schade toegebracht1.242,660,000,000,00
Veroveringspunten6840,8600,0000,0000,00
Verdedigingspunten4950,6200,0000,0000,00
Ervaring686,360,000,000,00
Totaal
Gevechten794
Overwinningen40450,88%
Verloren38348,24%
Gelijkstand70,88%
Gevechten overleefd16320,53%
Tanks vernietigd4210,53
Gedood / dood ratio0,67
Gezien21352,69
Schade toegebracht1.242,66
Veroveringspunten6840,86
Verdedigingspunten4950,62
Ervaring686,36
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (293)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Panhard EBR 75 (FL 10) 81536,58965116462,37%3482,51
Panhard EBR 105101325,1277099454,83%1743,57
T499840,3049272049,72%1161,73
Pz.Kpfw. I Ausf. C3181,2526768852,18%864,94
T34 81212,0155867050,75%1483,79
AMX 13 909803,7047160744,65%1122,24
Leopard 1102784,1579149055,71%2536,52
Object 140101980,2268848449,59%1813,89
IS-38897,5340346843,59%861,69
Cromwell6651,2547645452,86%1375,45
Jagdpanzer E 100102048,0653243752,40%1511,77
AMX M4 mle. 49 Liberté 81400,7573042461,56%1886,04
Progetto M35 mod. 46 81978,8097942055,95%2653,46
Jagdpanther II81124,3444341943,91%1111,97
T-1091111,3946940946,21%947,40
T-54 ltwt.9975,3449236547,40%1403,55
T376423,5038735447,46%1033,06
Škoda T 256718,4745333951,62%1493,80
M4A3E2 Sherman Jumbo6794,3273933158,61%1790,59
M53/M5591251,7350732552,92%1271,09
M40/M4381201,9841332451,23%1409,69
Bat.-Châtillon 25 t101616,9045832043,44%1289,38
Jagdpanther7760,7433831841,19%903,86
M41 Walker Bulldog8635,6841531748,26%1040,95
T-5491473,0256831153,05%1633,57
Bat.-Châtillon 25 t AP91095,7749230446,38%1029,01
IS-7101595,2253630451,97%1319,98
Jagdtiger91520,3647230150,50%1238,08
AMX 12 t6374,5939829949,16%935,11
T54E191668,8561629949,83%1719,29
T 55A 91739,4580829854,36%1822,86
IS7536,4934029745,79%579,12
Strv 103-092013,2579429353,92%1938,75
STB-1102417,6683728758,54%2179,07
StuG III Ausf. G5411,0028628150,89%885,30
Super Conqueror102741,3385728150,89%2333,52
LTTB8651,2247628052,50%1151,16
Object 279 early 103011,9587627756,32%2332,82
Lorraine 155 mle. 507700,2830826942,38%775,36
T26E5 81555,8798026660,15%2217,48
FV3046527,0033226251,53%868,35
ShPTK-TVP 100 81892,1884126254,96%2379,66
Bat.-Châtillon Bourrasque 82193,66105826158,24%2928,90
KV-856411,3627825143,82%501,88
Škoda T 5091765,5366724848,79%1690,38
M127771,9332024449,18%948,47
AMX 13 57 71548,84116924466,39%4018,41
UDES 0381528,7160323749,79%1762,98
AMX 13 757433,7339622251,80%793,77
M24 Chaffee5250,0526121944,75%653,43
TVP T 50/51101879,5071120649,51%1625,35
SU-1006424,9626620043,00%555,79
SU-1527512,3432019050,53%592,81
Object 252U Defender 81786,9093019054,74%2323,73
T57 Heavy102307,0475318252,20%1950,72
AMX 13 F3 AM6473,0328518050,00%615,01
T92 HMC101726,4269717756,50%1532,56
M46 Patton91425,1482917258,72%1515,49
Conqueror Gun Carriage102049,1769617156,73%1726,25
T3 HMC2146,2919416749,10%539,11
AMX ELC bis5247,3227716440,85%655,97
Object 260 102470,0489116361,96%2107,04
Ikv 90 Typ B7987,7138716043,75%1380,71
M48A5 Patton102177,5580116053,13%1910,51
Strv 103B102199,8672415258,55%1756,64
TVP VTU Koncept8840,5660915143,05%920,16
Centurion Action X102792,3485714853,38%2719,68
A-205146,4119413845,65%288,09
KV-15410,0729013848,55%753,19
Object 430U102325,7789113561,48%2064,45
T-34-85M 61113,4286513565,19%2210,10
M415476,8027313351,13%754,40
VK 100.01 (P)81192,5170713158,02%1418,98
Jagdpanzer IV6527,6429712840,63%765,09
59-166560,6955212854,69%1936,12
Panhard AML Lynx 6x68922,8671312852,34%1915,84
T207944,2550112555,20%1547,91
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6895,1572812466,94%2858,64
Pz.Kpfw. III Ausf. J491,1713512335,77%0,72
Maus101914,4078112347,97%1388,14
E 50 Ausf. M102393,6185712259,84%2050,35
M10 Wolverine5270,7124011849,15%435,52
M26 Pershing81031,1362411654,31%1252,64
WZ-1317668,8153411450,00%1438,96
SU-855289,1520511335,40%423,75
Vz. 55102850,3891111253,57%2407,50
T110E3102154,8872211255,36%1532,82
Panhard EBR 9091169,2577211251,79%1869,97
FV4005 Stage II101917,4366210951,38%1525,61
Konštrukta T-34/1007746,6758810847,22%1104,95
Type 6191836,1683010853,70%1925,31
Conqueror91892,3889810555,24%1849,12
TOG II* 6692,8436510450,96%1086,06
B1468,301109732,99%0,00
Ikv 65 Alt II6768,684819656,25%1528,80
Mäuschen91635,837589647,92%1592,61
Grille 15102537,067159651,04%1933,43
STA-181476,488479557,89%2086,24
Spähpanzer SP I C7733,747199549,47%1433,00
Prototipo Standard B92425,8710029457,45%2731,83
T-50-2 6778,867019452,13%2375,65
T2971078,336489351,61%1332,74
E 5092453,0811109265,22%2901,93
AMX 105 AM mle. 474218,711889251,09%667,10
T404174,681779053,33%310,34
Škoda T 56 82220,8911539067,78%2689,89
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4203,781688941,57%296,78
T95/FV4201 Chieftain 102906,999178957,30%2110,56
Spähpanzer Ru 2519768,655288856,82%1151,64
Progetto M40 mod. 65102582,948428654,65%2080,72
Tiger II82119,1611088667,44%3052,52
T-345281,492328543,53%575,35
T2881450,287858554,12%1573,69
T9592123,369088362,65%1909,63
VK 28.016482,604068353,01%1434,70
FV4004 Conway91546,306068339,76%1166,66
Hotchkiss EBR7597,216168253,66%1353,84
M3 Lee4127,881778156,79%356,15
Leopard Prototyp A92500,099218153,09%2565,01
Manticore101365,157068150,62%1585,59
T-284105,441578052,50%166,94
Ikv 1035391,253168048,75%882,06
M5 Stuart477,971647842,31%22,75
Centurion Mk. 7/191976,978227757,14%2210,11
SU-10181700,628727758,44%2240,10
Waffenträger auf Pz. IV92565,089667767,53%2421,51
Type T-345435,423607656,58%1306,78
Object 705A102174,928217656,58%1704,30
IS-M81337,728117554,67%1703,40
T3281308,898907365,75%1766,01
Pz.Kpfw. III/IV5175,511677339,73%200,22
LT-432 81075,758437356,16%2092,77
FV217 Badger102722,468677254,17%2129,16
Tortoise92983,1111267263,89%3220,10
O-I Experimental5758,144327156,34%1687,90
leKpz M 41 90 mm GF 81208,757717153,52%2462,28
SDP 60 Gonkiewicza92724,8610457060,00%2928,70
SU-85B4195,611817047,14%319,70
E 7592506,7310047057,14%2693,04
50TP Tyszkiewicza92349,748746949,28%2293,87
T-4481515,579846765,67%2562,02
Crusader6321,632656446,88%858,55
Covenanter5139,612036445,31%254,41
T110E5102685,169606454,69%2318,16
Excelsior 5304,453396453,13%484,95
FV20781134,227166344,44%1150,16
Forest Spirit 81955,819246360,32%2090,66
Kpz. Erich Konzept I 92309,958536043,33%2027,22
Sturmpanzer II4165,001435949,15%395,21
Tiger I71788,7210015851,72%2870,90
Object 70591464,678835867,24%1396,35
VK 30.01 (P)6675,394695761,40%1252,97
Caernarvon81585,488945651,79%2117,64
AMX 404137,161965549,09%379,35
AMX 50 B102687,308825457,41%2217,57
Marder II3100,911175446,30%97,52
T3091949,307045339,62%1514,22
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.472,631625238,46%0,04
M10392135,049325255,77%2276,00
Chrysler K GF 81969,448595244,23%2873,42
TNH T Vz. 5192637,6111055158,82%2948,20
LHMTV8906,228135160,78%1817,28
CS-63102811,769605064,00%2816,91
CS-5381314,088044854,17%1777,25
MT-256285,483024852,08%703,93
Object 26391834,428594860,42%1693,95
Type 95 Heavy4188,491984748,94%470,41
Pz.Kpfw. III Ausf. E3111,131424753,19%219,47
Caernarvon Action X 81696,609074746,81%2028,45
Leichttraktor184,331494537,78%167,04
Valentine3132,161824551,11%341,70
O-I6728,244184557,78%1244,53
Lorraine 155 mle. 518549,112674542,22%407,69
Cruiser Mk. IV4110,781384540,00%91,03
Ares 8592082,0410654566,67%2274,20
Ares 7581501,059074456,82%1922,32
T675378,512984355,81%810,34
GSR 3301 Setter7831,867394353,49%2267,20
Grille5151,521554247,62%133,85
60TP Lewandowskiego102770,338724052,50%2412,25
BDR G1 B5107,461663941,03%15,53
CS-5992486,4610633964,10%3102,76
Rhm.-Borsig Waffenträger81911,648663966,67%2265,40
FV380591644,138323860,53%1758,56
AAT60 81721,849823868,42%2138,72
BT-22100,081693754,05%370,59
Churchill I5233,732863756,76%390,90
Cruiser Mk. II2105,781243735,14%219,81
Panther mit 8,8 cm L/71 81623,788783756,76%2482,53
P.43 ter71250,228643658,33%2202,18
Lorraine 39L AM3112,141283647,22%201,24
Type 2597 Chi-Ha384,831363650,00%129,31
M2 Medium Tank374,781183652,78%119,12
Type 64 6929,517573557,14%2590,00
Renault UE 57371,731323348,48%74,38
Indien-Panzer81081,646873345,45%1373,34
T1 Cunningham156,341153243,75%100,95
M4A1 Sherman5547,475553253,13%1659,21
T56 GMC3102,501243237,50%90,88
Pz.Kpfw. II Ausf. G3103,001693237,50%144,91
Ares 90102332,699283262,50%1893,36
Sturmpanzer I Bison335,58863154,84%132,89
Centurion Mk. I81695,169103154,84%2533,82
S-5171036,247902965,52%1300,76
T-46363,101242958,62%174,20
T28 Concept 7908,864342955,17%1315,92
BT-74117,541452839,29%154,78
NC 70 Błyskawica102083,616642839,29%1372,34
E 100102705,7111072878,57%2416,12
Škoda T 245289,482392755,56%650,19
113102470,638622748,15%2062,33
Object 268 Version 4102097,336752748,15%1543,80
Type 5 Chi-Ri7928,007182665,38%1504,76
Pz.Kpfw. II243,54982634,62%0,00
Cruiser Mk. III354,621392650,00%78,32
Charioteer81657,008202458,33%2165,06
Panhard AMD 178B6284,504592450,00%661,03
Pz.Kpfw. 38 (t)358,651012334,78%3,10
GSOR 3301 AVR FS9816,647802250,00%1271,98
Super Hellcat 7864,486462166,67%1377,01
D2392,681671957,89%239,11
SU-76M481,161261952,63%119,57
VK 30.02 (D)71468,949931855,56%2943,50
Kunze Panzer 92227,789071855,56%2232,59
AE Phase I 92154,0610101877,78%2554,29
M5A1 Stuart4374,354571770,59%1831,22
M18 Hellcat6432,824211770,59%752,99
B.U.G.I.6870,067141662,50%1697,35
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5545,816361656,25%1726,22
122 TM 81713,638571637,50%1990,18
Vickers Medium Mk. I143,60831553,33%106,36
Panzerjäger I282,211111442,86%68,48
Vickers Mk. E Type B227,77711353,85%113,23
Universal Carrier 2-pdr258,92731330,77%1,00
Object 43091684,699171369,23%1815,86
Renault FT 75 BS262,82731136,36%111,12
Sexton II3149,912081154,55%511,37
WZ-1328751,557741163,64%1345,44
Comet71578,0911101172,73%2866,41
Krupp-Steyr Waffenträger 71753,5510421172,73%3159,30
Pz.Kpfw. 35 (t)243,50921050,00%82,83
M2 Light253,001841070,00%264,10
AT-1273,30981040,00%34,00
T2 Medium Tank237,001171060,00%170,95
Birch Gun4262,302831040,00%794,62
VK 30.02 (M)6721,33557977,78%1395,19
T7 Combat Car 233,2298933,33%0,00
Renault FT128,7552825,00%0,00
Type 4 Chi-To6756,25660850,00%1455,65
T-26265,13116850,00%144,18
Bofors Tornvagn 81449,00786837,50%1520,13
Kolohousenka167,8691728,57%73,56
M3 Stuart3112,43185757,14%336,34
Hotchkiss H35220,7185757,14%134,24
D1250,00136742,86%26,03
BZ-75102483,14952757,14%1863,28
AT 15A 71103,14652742,86%1386,63
Cruiser Mk. I1153,67132633,33%568,18
FV601 Saladin81972,171232683,33%3203,10
Miel 81540,00821650,00%1628,42
T92 8610,17664666,67%1098,35
AMX 13 105 AM mle. 505131,80167560,00%211,52
CS-4471926,201308580,00%4098,78
M36 Jackson6893,60590540,00%1668,32
Chimera 81680,40964560,00%2030,24
WZ-111 model 6 81651,40921560,00%1972,60
Grant4370,25306425,00%924,30
T1 HMC230,0071450,00%106,25
MS-1134,75134475,00%261,00
Vz. 44-17804,50527425,00%861,01
ISU-15281516,00500450,00%1355,96
Caliban 8842,25675450,00%788,34
Strv S1 81204,50586450,00%1114,54
LT vz. 352142,67236366,67%730,29
Loyd Gun Carriage2156,338930,00%779,70
Pz.Kpfw. I245,001763100,00%261,00
G.Pz. Mk. VI (e)233,00136366,67%264,10
TKS z n.k.m. 20 mm 20,00502100,00%261,00
Renault FT AC211,00922100,00%261,00
T-29 3203,00287250,00%574,66
43 M. Toldi III 393,007920,00%151,93
Strv m/42595,003021100,00%261,00
Renault NC-31124,001001100,00%261,00
SU-18260,001210,00%77,79
SU-76G FT4361,0027810,00%679,99
FV230 Canopener101307,0038710,00%615,23
IS-2 shielded 71383,0058110,00%2085,43
M-IV-Y 82622,0085810,00%3271,98
MKA 2326,0023110,00%1144,98
T-45 245,003910,00%0,00
FV201 (A45) 72018,0014491100,00%4176,60
Excalibur 6444,006691100,00%613,00
TS-5 81064,008331100,00%1093,98

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 31/03/2025
Rol: Soldaat
Toegetreden: 07/03/2025
Gestopt: 27/03/2025
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 14/02/2025
Gestopt: 05/03/2025
Rol: Rekruut
Toegetreden: 09/01/2025
Gestopt: 14/02/2025
Rol: Rekruut
Toegetreden: 09/03/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 23/03/2022
Rol: Soldaat
Toegetreden: 23/12/2021
Gestopt: 21/03/2022
Rol: Soldaat
Toegetreden: 05/04/2020
Gestopt: 26/02/2021
Rol: Rekruut
Toegetreden: 23/08/2019
Gestopt: 13/09/2019
Rol: Rekruut
Toegetreden: 12/06/2023
Gestopt: 01/07/2023
Rol: Rekruut
Toegetreden: 30/04/2023
Gestopt: 04/06/2023
Rol: Reservist
Toegetreden: 04/02/2020
Gestopt: 04/04/2020
Rol: Reservist
Toegetreden: 19/09/2019
Gestopt: 10/11/2019
Rol: Soldaat
Toegetreden: 27/02/2021
Gestopt: 19/12/2021
Rol: Reservist
Toegetreden: 06/01/2018
Gestopt: 20/03/2018
Rol: Rekruut
Toegetreden: 30/04/2023
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 18/04/2016
Gestopt: 04/01/2018
Rol: Rekruut
Toegetreden: 02/01/2016
Gestopt: 17/03/2016
Rol: Rekruut
Toegetreden: 19/03/2016
Gestopt: 16/04/2016
Rol: Reservist
Toegetreden: 27/05/2015
Gestopt: 19/12/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 22/12/2015
Gestopt: 30/12/2015
Rol: Rekruut
Toegetreden: 18/05/2015
Gestopt: 25/05/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 23/12/2013