PeN23

clanlogo
Rol: Commandant
Toegetreden: 26/09/2015

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten15319112223
Gemiddelde tier6,399,279,149,17
Overwinningen764549,91%654,55%1045,45%1147,83%
Verloren743748,55%436,36%1150,00%1147,83%
Gelijkstand2371,55%19,09%14,55%14,35%
Gevechten overleefd302719,76%00,00%14,55%28,70%
Tanks vernietigd106240,6930,2750,2360,26
Gedood / dood ratio0,860,270,240,29
Gezien212231,39131,18251,14251,09
Schade toegebracht685,07708,09594,64768,87
Veroveringspunten140520,9200,0000,0000,00
Verdedigingspunten58710,3800,0000,0000,00
Ervaring482,49449,00371,55419,26
WN7950,67596,96399,82497,67
WN81013,72373,21251,13385,03
Totaal
Gevechten15319
Gemiddelde tier6,39
Overwinningen764549,91%
Verloren743748,55%
Gelijkstand2371,55%
Gevechten overleefd302719,76%
Tanks vernietigd106240,69
Gedood / dood ratio0,86
Gezien212231,39
Schade toegebracht685,07
Veroveringspunten140520,92
Verdedigingspunten58710,38
Ervaring482,49
WN7950,67
WN81013,72
Voorbije 24u
Gevechten11
Gemiddelde tier9,27
Overwinningen654,55%
Verloren436,36%
Gelijkstand19,09%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd30,27
Gedood / dood ratio0,27
Gezien131,18
Schade toegebracht708,09
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring449,00
WN7596,96
WN8373,21
Voorbije 7 dagen
Gevechten22
Gemiddelde tier9,14
Overwinningen1045,45%
Verloren1150,00%
Gelijkstand14,55%
Gevechten overleefd14,55%
Tanks vernietigd50,23
Gedood / dood ratio0,24
Gezien251,14
Schade toegebracht594,64
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring371,55
WN7399,82
WN8251,13
Voorbije 30 dagen
Gevechten23
Gemiddelde tier9,17
Overwinningen1147,83%
Verloren1147,83%
Gelijkstand14,35%
Gevechten overleefd28,70%
Tanks vernietigd60,26
Gedood / dood ratio0,29
Gezien251,09
Schade toegebracht768,87
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring419,26
WN7497,67
WN8385,03
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten46000
Overwinningen2554,35%00,00%00,00%00,00%
Verloren2043,48%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand12,17%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2145,65%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd300,6500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,200,000,000,00
Gezien260,5700,0000,0000,00
Schade toegebracht1.494,110,000,000,00
Veroveringspunten641,3900,0000,0000,00
Verdedigingspunten50,1100,0000,0000,00
Ervaring741,300,000,000,00
Totaal
Gevechten46
Overwinningen2554,35%
Verloren2043,48%
Gelijkstand12,17%
Gevechten overleefd2145,65%
Tanks vernietigd300,65
Gedood / dood ratio1,20
Gezien260,57
Schade toegebracht1.494,11
Veroveringspunten641,39
Verdedigingspunten50,11
Ervaring741,30
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren1100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht309,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten11,0000,0000,0000,00
Ervaring97,000,000,000,00
Totaal
Gevechten1
Overwinningen00,00%
Verloren1100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht309,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten11,00
Ervaring97,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten461000
Overwinningen24753,58%00,00%00,00%00,00%
Verloren20845,12%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand61,30%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd16435,57%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd3220,7000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,080,000,000,00
Gezien2950,6400,0000,0000,00
Schade toegebracht990,330,000,000,00
Veroveringspunten3080,6700,0000,0000,00
Verdedigingspunten4651,0100,0000,0000,00
Ervaring632,450,000,000,00
Totaal
Gevechten461
Overwinningen24753,58%
Verloren20845,12%
Gelijkstand61,30%
Gevechten overleefd16435,57%
Tanks vernietigd3220,70
Gedood / dood ratio1,08
Gezien2950,64
Schade toegebracht990,33
Veroveringspunten3080,67
Verdedigingspunten4651,01
Ervaring632,45
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten173000
Overwinningen10560,69%00,00%00,00%00,00%
Verloren6235,84%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand63,47%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd7040,46%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1200,6900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,170,000,000,00
Gezien1230,7100,0000,0000,00
Schade toegebracht917,610,000,000,00
Veroveringspunten4872,8200,0000,0000,00
Verdedigingspunten4072,3500,0000,0000,00
Ervaring669,840,000,000,00
Totaal
Gevechten173
Overwinningen10560,69%
Verloren6235,84%
Gelijkstand63,47%
Gevechten overleefd7040,46%
Tanks vernietigd1200,69
Gedood / dood ratio1,17
Gezien1230,71
Schade toegebracht917,61
Veroveringspunten4872,82
Verdedigingspunten4072,35
Ervaring669,84
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten4000
Overwinningen125,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren375,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd125,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd30,7500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,000,000,000,00
Gezien30,7500,0000,0000,00
Schade toegebracht693,750,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring269,750,000,000,00
Totaal
Gevechten4
Overwinningen125,00%
Verloren375,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd125,00%
Tanks vernietigd30,75
Gedood / dood ratio1,00
Gezien30,75
Schade toegebracht693,75
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring269,75
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (192)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5352,23316103652,61%875,79
SU-855465,0329979247,60%1046,81
IS-381138,2666271051,69%1338,95
Pz.Kpfw. T 25 5451,6956465159,60%1298,13
AMX ELC bis5232,3641255149,55%624,71
Tiger II81013,1044152647,15%1185,89
T34 8996,9853551851,54%1137,27
KV-856732,9956749251,22%1334,71
Tiger I7648,9434441442,75%652,11
VK 16.02 Leopard5104,5725238749,61%162,45
Pz.Kpfw. III/IV5342,8245438151,71%903,03
E 7591264,9564837149,06%1118,10
KV-15591,8954034952,15%1371,22
KV-481101,2268233749,26%1304,11
112 8883,5048633145,62%886,34
105 leFH18B2 5644,4344332752,29%1383,66
VK 36.01 (H)6493,2131530343,56%692,76
11081249,7375428551,93%1610,94
KV-26744,8056425650,78%1361,98
WZ-111 model 1-491424,4075825453,94%1409,27
T-34-28960,3469525048,80%1292,73
T-1091440,7870124045,83%1444,44
ST-I91522,3376923454,27%1505,56
Pz.Kpfw. III Ausf. J4115,8918821443,93%77,49
WZ-12091287,4068220849,52%1233,80
T-34-17848,6869118253,30%1424,65
KV-37872,1362918050,56%1144,83
IS71154,6178717561,14%2057,18
E 25 7554,1441717341,62%565,80
T675376,9140216464,02%893,77
KV-137600,6955515749,68%862,21
E 100101417,0065814253,52%1053,57
IS-271174,9978114054,29%1877,93
T-1506711,2959411956,30%1240,64
WZ-1317415,6957011250,89%731,09
Pz.Kpfw. II2109,5114410745,79%283,52
AMX 12 t6244,0440610744,86%418,51
Taschenratte111841,2188610750,47%996,88
Type 586555,6653510348,54%1036,12
M18 Hellcat6636,8850510151,49%1047,43
AT 15A 7648,3551910154,46%766,79
VK 30.01 (H)5424,044169647,92%905,79
Pz.Kpfw. III Ausf. E3126,081699251,09%259,73
Type T-345387,734589158,24%1179,31
SU-1527689,984998952,81%859,62
Churchill VII6623,895178741,38%995,94
IS-4101353,476008149,38%975,85
SU-1006538,224787861,54%952,14
59-166300,804777642,11%611,19
SU-85B4177,321747146,48%262,49
Churchill I5456,345177055,71%879,96
Maus101332,477587042,86%788,16
Leichttraktor150,891166543,08%24,15
S-517443,453606446,88%341,08
Ram II 5340,854516055,00%817,71
IS-7101336,486935653,57%1011,38
MBT-B 101054,715855147,06%499,86
Hummel6373,203125052,00%428,26
AMX 404137,722715048,00%343,71
G.W. Panther7570,604705042,00%461,65
VK 28.01654,472114740,43%31,48
Type 64 6228,484434647,83%370,92
VK 30.02 (D)7582,825394542,22%707,00
M8A14153,682524440,91%141,98
M5A1 Stuart4219,833604153,66%684,40
Wespe3139,301634045,00%339,94
StuG III Ausf. B4121,741553844,74%78,10
ISU-1528559,334013644,44%344,41
G.W. Tiger (P)8807,615143641,67%648,69
SU-76M4212,151653438,24%386,14
Pz.Kpfw. II Luchs453,421693348,48%83,73
T40476,001483345,45%47,25
Löwe 8547,614863348,48%393,13
T-50573,091723243,75%45,41
T1 Cunningham177,582673151,61%312,69
Sentinelle 91075,337113060,00%777,36
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8640,704092722,22%438,44
BT-7 artillery 3129,261722733,33%207,26
Jagdpanzer 38(t) Hetzer477,401392556,00%150,42
Pz.Sfl. IVc5148,081832462,50%278,90
T26E5 Patriot 8367,483672339,13%159,60
WZ-1328188,683672240,91%55,95
12110633,453862231,82%182,33
AMX 38341,451962250,00%90,63
T-284102,481562128,57%39,27
Vickers Mk. E Type B263,001302133,33%8,78
AMX 13 F3 AM6580,334452157,14%777,30
M75314,194522152,38%1211,36
Marder 38T469,331212138,10%0,00
M10 RBFM 5421,903142142,86%627,44
Valentine3167,402912060,00%538,78
Valentine II 4100,842991952,63%188,20
SDP 44 Burza6396,172641822,22%352,86
Type 2597 Chi-Ha3253,673201546,67%857,45
Pz.Sfl. IVb445,73671513,33%1,21
121B 101014,137061553,33%646,38
T56 GMC3134,211741435,71%218,44
Marder II395,931361457,14%169,24
FCM 36 Pak 40 3150,461561346,15%183,70
Ikv 72367,621101338,46%2,01
MS-1134,82781127,27%0,79
Tiger 131 6426,203061050,00%477,45
Sav m/434214,33188955,56%468,92
Pvlvv fm/42227,13114837,50%17,76
T-437150,50221837,50%0,00
FV3046419,75365850,00%577,74
Light Mk. VIC 285,75209862,50%408,26
Type 97 Te-Ke 212,8661728,57%0,00
T-50-2 6212,00309757,14%441,22
KV-220-2 5522,71409728,57%743,83
M7 Priest324,1765650,00%148,02
SDP 58 Kilana8804,50505633,33%490,29
Rheinmetall Skorpion G 8686,50592683,33%693,82
Vz. 58 Medvěd 91362,50622633,33%733,73
Prototipo 6 81169,83642650,00%906,34
Fantôme 9645,00527650,00%397,96
A-20583,20131540,00%18,40
Black Prince7590,60484540,00%490,04
SU-182166,60109560,00%932,54
Type 3 Ju-Nu6176,40256560,00%209,30
Valentine AT431,20107560,00%187,19
SU-100M17143,608650,00%0,00
T6 Medium4445,8016550,00%815,04
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6266,60245520,00%316,64
SMV CC-64 Vipera 8673,40539560,00%613,17
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8884,60394520,00%809,75
BT-7460,007240,00%0,00
StuG III Ausf. G5537,25522475,00%1367,93
Panther7144,75201425,00%0,00
Ikv 1035340,503154100,00%852,52
T3 HMC261,751864100,00%265,45
Universal Carrier 2-pdr2109,00203450,00%294,54
Convert. Medium Tank T3 3360,00421475,00%1227,84
IS-2M 7737,50561450,00%735,35
leKpz M 41 90 mm GF 8297,75185425,00%188,04
M24E2 Super Chaffee 6365,25356475,00%1000,27
SU-122-44 7236,75244450,00%129,77
Vickers Medium Mk. I142,33102333,33%0,00
Strv fm/21183,0010330,00%185,81
Stuart I-IV389,67112333,33%90,35
M2 Light2155,6712730,00%401,08
T1 HMC238,0077333,33%0,00
M5 Stuart453,00112333,33%0,00
SDP 60 Gonkiewicza9483,008543100,00%354,43
VK 30.01 (P)60,00171333,33%0,00
Loyd Gun Carriage224,335030,00%0,00
Pz.Kpfw. I Ausf. C3179,67307366,67%867,06
KV-1S6242,00167333,33%152,80
Black Prince II 7860,337903100,00%1196,29
T26E3 Eagle 7 7351,67201333,33%174,28
IS-3A 8366,67381333,33%67,57
TKS z n.k.m. 20 mm 2204,003912100,00%1165,83
50TP prototyp 8426,507802100,00%397,57
M4A1 Sherman5183,50157250,00%279,88
Strv 103B10619,00454250,00%247,09
Type 89 I-Go/Chi-Ro20,0058250,00%76,03
T-26G FT2149,50124250,00%366,80
Cruiser Mk. II295,5014020,00%172,85
T25/27344,50186250,00%287,34
Pz.Kpfw. I20,0050250,00%111,42
VK 30.02 (M)6107,50174250,00%114,04
KV-1SA 5204,0013620,00%110,66
Caliban 8430,0023120,00%152,27
Lansen C 8390,5025720,00%142,17
Type 5 Ka-Ri 8732,50374250,00%491,68
T1E6 279,509120,00%103,19
AMX Canon d'assaut 105 8831,00510250,00%640,62
T-345591,0020010,00%1235,49
D230,002510,00%0,00
Vickers Medium Mk. II20,00010,00%0,00
M2237,001201100,00%261,00
M66112,008510,00%0,00
Renault FT 75 BS20,007210,00%0,00
Renault NC-311113,002731100,00%611,77
D128,007110,00%0,00
Sturmpanzer I Bison30,001061100,00%261,00
M3 Lee4110,007510,00%105,10
T1 Heavy5123,0014510,00%0,00
M2 Medium Tank30,001910,00%0,00
AMX 105 AM mle. 474264,008910,00%585,40
T-6020,002410,00%0,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. A372,005710,00%0,00
T-116 3286,003591100,00%1145,46
M48A2 Räumpanzer 80,0014610,00%0,00
T-29 30,006010,00%0,00
KV-122 70,006910,00%0,00
L-60 20,006310,00%0,00
M16/43 Sahariano 3281,005401100,00%758,56
Type 63 8991,008521100,00%933,37
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5461,0019610,00%710,90
LTP 346,00010,00%0,00
Rheinmetall Skorpion 8538,0032310,00%213,03

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Commandant
Toegetreden: 26/09/2015
Rol: Commandant
Toegetreden: 26/09/2015
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 31/01/2015
Gestopt: 01/03/2015
Rol: Rekruut
Toegetreden: 23/06/2014
Rol: Rekruut
Toegetreden: 04/06/2014