Pitohui

clanlogo
Rol: Kwartiermeester
Toegetreden: 23/09/2020

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten12349525147566
Gemiddelde tier6,958,487,847,08
Overwinningen6157749,86%1248,00%6141,50%27648,76%
Verloren6042148,93%1352,00%8557,82%28450,18%
Gelijkstand14971,21%00,00%10,68%61,06%
Gevechten overleefd3939431,90%520,00%3423,13%13924,56%
Tanks vernietigd1044600,85180,721320,905460,96
Gedood / dood ratio1,240,901,171,28
Gezien943270,76190,76860,594250,75
Schade toegebracht846,531.110,80979,04953,72
Veroveringspunten2584312,0900,001380,945620,99
Verdedigingspunten961350,7800,0070,053230,57
Ervaring445,23449,88473,34534,49
WN71018,63828,55799,821073,18
WN81083,92857,99770,291097,36
Totaal
Gevechten123495
Gemiddelde tier6,95
Overwinningen6157749,86%
Verloren6042148,93%
Gelijkstand14971,21%
Gevechten overleefd3939431,90%
Tanks vernietigd1044600,85
Gedood / dood ratio1,24
Gezien943270,76
Schade toegebracht846,53
Veroveringspunten2584312,09
Verdedigingspunten961350,78
Ervaring445,23
WN71018,63
WN81083,92
Voorbije 24u
Gevechten25
Gemiddelde tier8,48
Overwinningen1248,00%
Verloren1352,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd520,00%
Tanks vernietigd180,72
Gedood / dood ratio0,90
Gezien190,76
Schade toegebracht1.110,80
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring449,88
WN7828,55
WN8857,99
Voorbije 7 dagen
Gevechten147
Gemiddelde tier7,84
Overwinningen6141,50%
Verloren8557,82%
Gelijkstand10,68%
Gevechten overleefd3423,13%
Tanks vernietigd1320,90
Gedood / dood ratio1,17
Gezien860,59
Schade toegebracht979,04
Veroveringspunten1380,94
Verdedigingspunten70,05
Ervaring473,34
WN7799,82
WN8770,29
Voorbije 30 dagen
Gevechten566
Gemiddelde tier7,08
Overwinningen27648,76%
Verloren28450,18%
Gelijkstand61,06%
Gevechten overleefd13924,56%
Tanks vernietigd5460,96
Gedood / dood ratio1,28
Gezien4250,75
Schade toegebracht953,72
Veroveringspunten5620,99
Verdedigingspunten3230,57
Ervaring534,49
WN71073,18
WN81097,36
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten118000
Overwinningen6050,85%00,00%00,00%00,00%
Verloren5445,76%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand43,39%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd4840,68%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd560,4700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,800,000,000,00
Gezien210,1800,0000,0000,00
Schade toegebracht1.304,910,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten720,6100,0000,0000,00
Ervaring467,380,000,000,00
Totaal
Gevechten118
Overwinningen6050,85%
Verloren5445,76%
Gelijkstand43,39%
Gevechten overleefd4840,68%
Tanks vernietigd560,47
Gedood / dood ratio0,80
Gezien210,18
Schade toegebracht1.304,91
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten720,61
Ervaring467,38
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten37000
Overwinningen1437,84%00,00%00,00%00,00%
Verloren2259,46%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand12,70%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd821,62%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd240,6500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,830,000,000,00
Gezien190,5100,0000,0000,00
Schade toegebracht1.102,950,000,000,00
Veroveringspunten1875,0500,0000,0000,00
Verdedigingspunten401,0800,0000,0000,00
Ervaring423,000,000,000,00
Totaal
Gevechten37
Overwinningen1437,84%
Verloren2259,46%
Gelijkstand12,70%
Gevechten overleefd821,62%
Tanks vernietigd240,65
Gedood / dood ratio0,83
Gezien190,51
Schade toegebracht1.102,95
Veroveringspunten1875,05
Verdedigingspunten401,08
Ervaring423,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten15000
Overwinningen533,33%00,00%00,00%00,00%
Verloren1066,67%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd426,67%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd60,4000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,550,000,000,00
Gezien120,8000,0000,0000,00
Schade toegebracht803,270,000,000,00
Veroveringspunten271,8000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring271,530,000,000,00
Totaal
Gevechten15
Overwinningen533,33%
Verloren1066,67%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd426,67%
Tanks vernietigd60,40
Gedood / dood ratio0,55
Gezien120,80
Schade toegebracht803,27
Veroveringspunten271,80
Verdedigingspunten00,00
Ervaring271,53
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten792000
Overwinningen39549,87%00,00%00,00%00,00%
Verloren39750,13%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd28636,11%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd4050,5100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,800,000,000,00
Gezien5780,7300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.008,850,000,000,00
Veroveringspunten31023,9200,0000,0000,00
Verdedigingspunten34754,3900,0000,0000,00
Ervaring516,740,000,000,00
Totaal
Gevechten792
Overwinningen39549,87%
Verloren39750,13%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd28636,11%
Tanks vernietigd4050,51
Gedood / dood ratio0,80
Gezien5780,73
Schade toegebracht1.008,85
Veroveringspunten31023,92
Verdedigingspunten34754,39
Ervaring516,74
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten4498012
Overwinningen183940,88%00,00%00,00%00,00%
Verloren258157,38%00,00%1100,00%2100,00%
Gelijkstand781,73%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd131629,26%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd23070,5100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,730,000,000,00
Gezien32760,7300,0000,0010,50
Schade toegebracht595,990,00435,00485,50
Veroveringspunten88321,9600,0000,0000,00
Verdedigingspunten45741,0200,0000,0000,00
Ervaring295,240,00100,0086,50
Totaal
Gevechten4498
Overwinningen183940,88%
Verloren258157,38%
Gelijkstand781,73%
Gevechten overleefd131629,26%
Tanks vernietigd23070,51
Gedood / dood ratio0,73
Gezien32760,73
Schade toegebracht595,99
Veroveringspunten88321,96
Verdedigingspunten45741,02
Ervaring295,24
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten1
Overwinningen00,00%
Verloren1100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht435,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring100,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten2
Overwinningen00,00%
Verloren2100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien10,50
Schade toegebracht485,50
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring86,50

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten461000
Overwinningen20644,69%00,00%00,00%00,00%
Verloren25254,66%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand30,65%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd16836,44%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2210,4800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,750,000,000,00
Gezien1160,2500,0000,0000,00
Schade toegebracht1.124,700,000,000,00
Veroveringspunten3310,7200,0000,0000,00
Verdedigingspunten2800,6100,0000,0000,00
Ervaring408,890,000,000,00
Totaal
Gevechten461
Overwinningen20644,69%
Verloren25254,66%
Gelijkstand30,65%
Gevechten overleefd16836,44%
Tanks vernietigd2210,48
Gedood / dood ratio0,75
Gezien1160,25
Schade toegebracht1.124,70
Veroveringspunten3310,72
Verdedigingspunten2800,61
Ervaring408,89
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (192)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
KV-15634,334371064354,75%1495,06
M446681,98388805150,50%1247,15
Cruiser Mk. III3252,00301723357,20%1422,07
T110E4101503,78545580647,05%950,73
M18 Hellcat6699,45400546451,76%1269,06
M53/M5591221,23424500149,63%1335,79
T-34-85M 6753,99494497550,95%1269,31
IS-7101348,59519485645,78%939,30
T3091276,35471439147,28%1010,26
IS-381054,39515364751,41%1176,99
T95/FV4201 Chieftain 101478,39559347744,66%819,30
T92 HMC101278,39457282147,96%1118,36
Cromwell6622,55433267449,55%1221,93
Type 3 Chi-Nu Kai 5457,12352233350,88%1258,62
T675496,09337216049,63%1152,87
Lago M38 3616,35625209052,34%1952,18
Type 64 6469,67426191848,96%1093,89
Centurion Mk. 7/191227,34482162346,95%1098,41
M10 RBFM 5592,79432157750,48%1209,18
AMX M4 mle. 49 Liberté 8894,91551156050,96%990,13
BT-7 artillery 3207,77255141749,54%724,48
Centurion Action X101141,92510128446,81%769,21
T376449,11386123250,32%1293,14
Object 261101206,33478121049,34%979,16
Škoda T 5091139,31497120046,50%926,23
M40/M4381218,35483119347,78%1556,31
FV215b 101296,34544115645,07%853,72
40TP Habicha6794,87481112749,87%1601,16
T499595,35471108945,36%663,16
T28 Prototype81026,50422105047,62%1030,15
Progetto CC55 mod. 5481052,20575101650,89%1135,68
Škoda T 256549,8239199649,90%1029,97
121B 101308,2955796548,39%926,01
XM551 Sheridan10498,5244589044,72%344,45
Konštrukta T-34/1007672,0841387749,49%993,74
T28 Concept 7670,1139587651,60%853,78
O-Ni7933,7556984554,67%1220,57
T3 HMC2215,3823082055,37%1007,91
T-1091125,6041373944,25%938,19
M41 Walker Bulldog8476,1537673144,73%660,25
M60 101267,9151071843,73%825,16
T1E6 2136,6919770048,71%525,71
Centurion Mk. I8684,2036964045,78%745,33
T25/27853,8044160451,82%1220,19
Object 252U 81082,5456655747,40%1036,19
Škoda T 45 7806,6256855149,36%930,71
TVP T 50/51101113,3350054941,71%675,98
Panzer 58 Mutz 8805,7451752648,10%888,90
Excalibur 6826,0049852553,71%1329,18
M24 Chaffee5325,9633348849,39%1188,23
Kunze Panzer 91110,0150048744,97%896,31
AMX 50 Foch (155) 101402,4352347643,91%820,06
T56 GMC3246,5324846456,25%861,93
Panther/M10 7831,3953342647,65%1316,63
60TP Lewandowskiego101354,7158242446,93%815,52
Patton the Tank 9939,0453441548,67%824,33
Vickers Medium Mk. I153,8310340949,63%98,57
Char Futur 4 91270,5955839946,62%1007,42
Comet7456,2533738541,82%504,54
Carro da Combattimento 45 t 101255,5956936249,45%815,51
M127785,2532735645,22%931,67
IS7841,9039834747,26%1118,12
KV-856593,0135131449,04%903,78
O-I6767,3345430857,47%1392,16
T803111268,1867129242,12%598,94
Covenanter5251,3428027454,38%805,50
M4A3(76)W Sherman 6670,6254427354,58%1100,04
T110E5101239,8165926351,33%811,09
M3 Stuart3225,8226024252,89%939,27
IS-2 shielded 7964,1450623846,64%1183,67
Leopard 1101198,7655323743,46%723,84
Vz. 60S Dravec 101234,8655423543,83%578,90
Light Mk. VIC 2144,6822921851,83%729,22
TVP VTU Koncept8654,3641721154,98%791,73
53TP Markowskiego81040,1253519947,74%1103,24
Strv 81 8705,8049719441,24%715,65
Super Hellcat 7601,5437619345,08%711,87
AT 15A 7830,9757119255,73%1258,23
AE Phase I 91338,2058919141,36%1026,72
Char de transition 6783,8955518350,27%1221,35
M4A3E8 Thunderbolt VII 6620,9554817758,19%1182,20
T404459,2833817455,17%1316,83
M24E2 Super Chaffee 6431,3644516051,88%1180,17
Indien-Panzer8929,3161015852,53%1108,08
Kampfpanzer 50 t 91311,4561115142,38%976,16
SU-122A5517,5230514941,61%1242,53
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5467,9545014450,69%1046,11
VK 30.02 (M)6866,7659013553,33%1672,66
M10 Wolverine5491,9533113150,38%1117,33
Kpz. Erich Konzept I 91159,5755913151,91%867,96
Object 268 Version V 101202,6453412846,09%731,05
Excelsior 5452,5239312847,66%855,94
Crusader6337,9627512548,80%928,48
T-50-2 6324,0729611946,22%715,17
Strv m/31 3460,4142611646,55%1260,80
Škoda T 245420,0130510656,60%1180,73
Leichttraktor184,7211310039,00%162,08
M415386,2522310050,00%538,59
50TP Tyszkiewicza91267,585989945,45%1018,77
M66957,086279653,13%1491,82
SU-14-281177,974869252,17%1396,72
ARMT 5481,234869053,33%1032,52
AMX ELC 901 6267,703588937,08%422,34
K-91-PT 91025,874888643,02%718,31
Black Rock 11984,305998439,29%372,81
T1 Cunningham146,72938345,78%52,52
KV-1SA 5621,184958348,19%1201,90
MS-1161,601118143,21%87,67
T26E3 Eagle 7 7873,235488155,56%1178,95
M374228,631727347,95%644,78
GSOR the TANK 9795,934827247,22%612,95
Black Prince II 7821,976636955,07%1065,17
Cobra 9917,795976845,59%591,07
T-34 shielded 5374,973416752,24%859,61
Brennos 8878,405286543,08%740,46
Tiger 131 6811,256206142,62%1087,06
Valiant 5475,074596050,00%966,00
T-29 3298,322415736,84%1053,74
Renault FT151,181045552,73%134,32
StuG IV 5333,292785558,18%818,60
S-517895,814755450,00%1063,18
KPz 3 Projekt 07 HK 9778,283775437,04%385,88
Ares 758613,655085246,15%494,42
TKS z n.k.m. 20 mm 2134,241914944,90%576,34
L-60 2124,352754652,17%610,89
M7 Priest3189,421574551,11%438,99
Tetrarch 2144,491944546,67%605,11
113 Beijing Opera 10684,684754146,34%327,06
Strv fm/211110,182383852,63%464,37
Gabler’s Destroyer 5323,433033534,29%683,68
Object 283 9941,695333551,43%804,23
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6573,624603458,82%1393,52
Churchill Crocodile 6725,456743351,52%1041,99
M2 Light2159,562693240,63%473,98
T3E2 Medium Tank 3313,753733256,25%1257,80
MTLS-1G14 3209,682503145,16%769,47
LT vz. 38386,701783040,00%91,91
M4A1 Revalorisé 8781,974163053,33%807,87
Fantôme 9610,004373043,33%316,59
M5 Stuart4125,412542944,83%130,49
VK 30.02 (D)7741,296202839,29%913,48
AMX 13 (FL 11) 5393,293622846,43%1130,63
Pz.Kpfw. II Ausf. D 274,442052755,56%226,17
45TP Habicha7993,506452646,15%1270,39
Pz.Sfl. IC 4320,282112532,00%784,02
T7 Combat Car 2118,251972458,33%551,93
Windhund 8756,104182040,00%550,06
T-127 3165,102192045,00%412,22
KB-52 91136,855762050,00%840,60
TOG II* 6595,393061838,89%785,07
ST vz. 394274,941901717,65%734,35
M24 Chaffee No. 594 5271,472891741,18%504,28
Type 1 Chi-He4468,562461631,25%1250,69
AM 39 Gendron-Somua 2457,134161637,50%1910,32
Chi-Go 71009,006601662,50%1314,72
Panzerwagen 39 3296,172521233,33%1000,39
FCM 2C 3569,584471233,33%1905,46
122 TM 81041,834481258,33%1127,04
SU-54223,271851145,45%350,32
Valentine II 4252,182591136,36%605,92
Heavy Tank No. VI 6584,806091060,00%1011,85
SU-100Y 6691,904781060,00%1091,17
Cromwell B 6498,104891030,00%679,27
Dicker Max 6749,805391060,00%1261,92
ELC EVEN 90 8487,304831070,00%949,56
WZ-120-1G FT 81169,803661030,00%955,74
SU-86752,67326944,44%836,62
Cruiser Mk. IV481,78122933,33%0,00
Leopard Prototyp A91186,22657955,56%1000,84
LTP 3274,11193933,33%1144,96
Primo Victoria 8687,43708742,86%788,90
Vickers 6 ton 2290,57295742,86%967,71
T1 HMC250,83132683,33%274,64
Renault Otsu1165,80242520,00%679,82
25TP KSUST II5128,60166540,00%30,01
M8A14373,80295540,00%909,62
Object 777 Version II 9878,80458540,00%511,26
Strv S1 8559,00282540,00%291,44
T-116 3295,75209425,00%1268,59
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6485,50343450,00%758,51
43 M. Toldi III 384,25149450,00%266,09
Pz.Kpfw. T 25 5364,00423366,67%968,09
Type 98 Ke-Ni3238,5016520,00%819,98
MKA 2182,00226250,00%603,31
Ram II 5193,004372100,00%439,95
M4A1 FL 10 6434,505882100,00%691,29
Kolohousenka10,001801100,00%261,00
Type 95 Ha-Go246,0017710,00%0,00
4TP1354,0037510,00%2441,45
AMR 35 2300,003831100,00%1775,82
A7E3 3199,005481100,00%666,20
Straussler V–4/40 3144,0016010,00%226,79

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Kwartiermeester
Toegetreden: 23/09/2020
Rol: Diplomaat
Toegetreden: 23/09/2020
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Reservist
Toegetreden: 14/04/2019
Gestopt: 22/11/2019
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 02/04/2015
Gestopt: 04/07/2015
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 07/02/2016
Gestopt: 14/04/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 11/07/2017
Gestopt: 16/10/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 16/04/2017
Gestopt: 06/07/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 21/09/2020
Gestopt: 21/09/2020