PocketHercules

clanlogo
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 26/06/2023

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten12876000
Gemiddelde tier6,920,000,000,00
Overwinningen650150,49%00,00%00,00%00,00%
Verloren623048,38%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand1451,13%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd413932,15%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd104280,8100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,190,000,000,00
Gezien109650,8500,0000,0000,00
Schade toegebracht876,780,000,000,00
Veroveringspunten74840,5800,0000,0000,00
Verdedigingspunten70820,5500,0000,0000,00
Ervaring466,310,000,000,00
WN71017,950,000,000,00
WN81236,880,000,000,00
Totaal
Gevechten12876
Gemiddelde tier6,92
Overwinningen650150,49%
Verloren623048,38%
Gelijkstand1451,13%
Gevechten overleefd413932,15%
Tanks vernietigd104280,81
Gedood / dood ratio1,19
Gezien109650,85
Schade toegebracht876,78
Veroveringspunten74840,58
Verdedigingspunten70820,55
Ervaring466,31
WN71017,95
WN81236,88
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten22000
Overwinningen940,91%00,00%00,00%00,00%
Verloren1254,55%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand14,55%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd731,82%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd130,5900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,870,000,000,00
Gezien80,3600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.083,180,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring420,910,000,000,00
Totaal
Gevechten22
Overwinningen940,91%
Verloren1254,55%
Gelijkstand14,55%
Gevechten overleefd731,82%
Tanks vernietigd130,59
Gedood / dood ratio0,87
Gezien80,36
Schade toegebracht1.083,18
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring420,91
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten116000
Overwinningen5950,86%00,00%00,00%00,00%
Verloren5749,14%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd5345,69%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd870,7500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,380,000,000,00
Gezien890,7700,0000,0000,00
Schade toegebracht979,460,000,000,00
Veroveringspunten4854,1800,0000,0000,00
Verdedigingspunten7036,0600,0000,0000,00
Ervaring533,160,000,000,00
Totaal
Gevechten116
Overwinningen5950,86%
Verloren5749,14%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd5345,69%
Tanks vernietigd870,75
Gedood / dood ratio1,38
Gezien890,77
Schade toegebracht979,46
Veroveringspunten4854,18
Verdedigingspunten7036,06
Ervaring533,16
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten160000
Overwinningen8452,50%00,00%00,00%00,00%
Verloren7546,88%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand10,63%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd6440,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd960,6000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,000,000,000,00
Gezien1210,7600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.116,500,000,000,00
Veroveringspunten3572,2300,0000,0000,00
Verdedigingspunten1580,9900,0000,0000,00
Ervaring471,450,000,000,00
Totaal
Gevechten160
Overwinningen8452,50%
Verloren7546,88%
Gelijkstand10,63%
Gevechten overleefd6440,00%
Tanks vernietigd960,60
Gedood / dood ratio1,00
Gezien1210,76
Schade toegebracht1.116,50
Veroveringspunten3572,23
Verdedigingspunten1580,99
Ervaring471,45
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten58000
Overwinningen2746,55%00,00%00,00%00,00%
Verloren3153,45%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1831,03%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd340,5900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,850,000,000,00
Gezien570,9800,0000,0000,00
Schade toegebracht1.326,950,000,000,00
Veroveringspunten160,2800,0000,0000,00
Verdedigingspunten440,7600,0000,0000,00
Ervaring546,780,000,000,00
Totaal
Gevechten58
Overwinningen2746,55%
Verloren3153,45%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1831,03%
Tanks vernietigd340,59
Gedood / dood ratio0,85
Gezien570,98
Schade toegebracht1.326,95
Veroveringspunten160,28
Verdedigingspunten440,76
Ervaring546,78
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (166)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
IS-381190,1449747449,16%1345,84
M10391416,6950046247,62%1329,29
M41 Walker Bulldog8612,2940339442,64%1024,22
Cromwell6448,0533637943,54%717,84
Type 64 6688,0451437851,85%1933,85
IS7836,1146335653,09%1156,90
T-1091596,0360135552,68%1681,82
Rhm.-Borsig Waffenträger81197,6343534451,45%1165,43
T-5491424,3260634151,91%1559,36
Waffenträger auf Pz. IV91854,1753831050,32%1675,38
Comet7603,0039627348,35%898,18
T297909,5345926147,89%1039,53
M40/M4381237,5553125656,64%1495,09
M53/M5591549,6067025349,41%1708,10
T328914,1546324848,79%925,14
M66619,0340124055,42%996,86
SU-130PM 81686,6568223554,47%1951,73
M127840,3542720555,12%1166,10
M446676,2336919357,51%1216,33
T71 DA7838,1347518754,55%2053,91
T-4481189,4478318651,08%1766,74
KV-856575,5935218452,72%877,40
Pz.Sfl. IVc5508,9027118148,62%1072,37
T376483,4140317552,57%1349,77
Strv 103-091763,5058916952,07%1537,46
Object 277102001,5473316955,62%1675,10
Panhard EBR 909749,6170316148,45%1058,01
Bat.-Châtillon 12 t8555,5655016047,50%908,68
Object 140101761,7660215749,68%1541,20
Churchill I5282,8826714945,64%397,20
Nashorn6631,7634514752,38%987,54
M415383,9226813951,80%548,63
Panhard AML Lynx 6x68574,9360112948,06%947,19
Lorraine 155 mle. 507913,5851211855,93%1191,16
Kunze Panzer 91412,0274011650,00%1325,99
P.44 Pantera81280,4072211546,09%1662,33
KV-1S6430,7331911150,45%643,05
Ikv 1035506,0332210754,21%1385,04
AMX 13 757870,9555710453,85%2290,00
Grille 15101756,2951710250,00%1245,99
M-III-Y81207,8379410250,98%1410,83
Crusader6159,222139642,71%214,16
Ikv 65 Alt II6671,013839445,74%1113,19
SU-10181135,686929456,38%1276,06
T82 HMC4307,952929454,26%1076,33
T1 Heavy5397,282989346,24%649,63
KV-15308,202719152,75%494,28
M5A1 Stuart4132,312189046,67%254,81
CS-4471021,016718349,40%1614,26
105 leFH18B2 5767,745878254,88%1621,80
T-4371047,507768250,00%1919,16
M5 Stuart496,212068154,32%134,52
AMX 105 AM mle. 474175,311738150,62%467,04
T-284150,721677940,51%202,93
M24 Chaffee5342,953667959,49%1255,95
CS-5991376,047657652,63%1278,00
Ikv 90 Typ B71125,146227463,51%2004,89
Covenanter5102,412067349,32%145,39
Lorraine 155 mle. 518922,936267352,05%951,18
M3 Lee4240,152317154,93%850,72
SU-85B4240,651847142,25%391,81
O-I6854,576376952,17%1490,30
AMX 12 t6650,236726653,03%2246,71
T-34-856819,846896251,61%1746,41
Sav m/434185,132196253,23%387,56
Birch Gun4127,031795938,98%193,96
Super Hellcat 7937,475595950,85%1341,97
SU-855349,912505851,72%655,16
O-Ni71033,097795863,79%1553,82
VK 20.01 (D)4104,632475154,90%178,59
T92 HMC101482,335074938,78%1204,29
Matilda4245,232854748,94%530,52
AMX 13 F3 AM6818,026794660,87%1366,98
M-VI-Y9895,115504632,61%503,12
SU-100M171279,107484247,62%1806,28
Sturer Emil7617,713534252,38%732,63
B.U.G.I.6988,806154160,98%1923,02
SU-76M491,341294141,46%18,70
Pz.Kpfw. III/IV5331,123164148,78%762,02
M3 Stuart3107,671753946,15%236,57
DS PZInż5648,034673966,67%1742,59
AMX ELC bis5369,514723953,85%1377,37
T-345489,714183863,16%1557,16
P26/404312,262413834,21%670,05
UDES 0381038,053933844,74%981,28
CS-538827,895743641,67%879,15
StuG IV 5354,062563548,57%756,56
Sexton II378,261293447,06%126,22
Centurion Mk. I8498,413673243,75%430,56
T-46390,161553158,06%281,37
AMX 13 105 AM mle. 505222,131593135,48%204,76
Cruiser Mk. IV4131,541662832,14%162,02
P.435279,963142642,31%539,44
Marder 38T4368,232732653,85%913,53
P.43 bis6572,084852450,00%1054,81
T-804316,293022462,50%1522,79
M-II-Y7872,636772441,67%992,38
T110E5101449,394532339,13%949,28
T-50-2 6483,646152250,00%1264,56
Cruiser Mk. III393,431422157,14%324,47
M2 Medium Tank389,651502050,00%151,56
Vickers Mk. E Type B2105,531701963,16%426,75
Marder II3149,841761952,63%326,62
Loyd Gun Carriage268,111011936,84%176,24
Vickers Medium Mk. III394,721451844,44%138,26
O-Ho8876,398401872,22%1038,96
Pawlack Tank6770,336061844,44%1172,95
M2 Light293,821741741,18%142,26
Ikv 723164,692511650,00%356,75
Pz.Kpfw. II Ausf. G3117,693091643,75%241,54
Object 26391470,697501656,25%1199,70
P.43 ter7568,075611560,00%812,88
SU-1006583,574181457,14%1052,05
AMX 38396,791711450,00%144,39
Type 3 Chi-Nu Kai 5384,003681464,29%1028,41
M15/423282,003131376,92%1004,13
10TP3139,151701346,15%363,71
Vickers Medium Mk. II212,921111266,67%239,18
Bishop5133,4282128,33%4,82
LT vz. 35296,181531154,55%316,12
Lorraine 39L AM3128,642011136,36%168,59
Strv m/40L3143,101761060,00%411,02
T-29 3294,802651030,00%849,25
14TP4266,44367944,44%863,77
Pz.Kpfw. II259,78201966,67%233,91
AT-1236,22113955,56%122,28
Pvlvv fm/42282,13149850,00%212,14
Strv m/38289,00166728,57%135,13
Panzerjäger I2108,71153728,57%167,08
T2 Medium Tank2144,14178742,86%581,49
T-703271,71353771,43%1292,49
T-45 2231,00334742,86%1013,15
Leichttraktor123,6774650,00%82,83
T-262122,00161666,67%608,64
Kolohousenka158,0094540,00%25,13
7TP2210,60294580,00%870,00
T1 HMC294,6079540,00%271,51
Type 91 Heavy380,00194560,00%200,47
D230,0086425,00%0,00
Renault NC-31190,75165450,00%323,26
L-60 2123,50186450,00%512,64
Light Mk. VIC 2129,50181425,00%504,91
Strv fm/211161,33189333,33%786,50
Fiat 3000164,6769333,33%58,68
TKS z n.k.m. 20 mm 2229,6725930,00%1084,06
Renault FT 75 BS2177,67344366,67%1174,76
Type 95 Heavy4293,67315366,67%965,18
Achilles6219,67383366,67%351,55
T1 Cunningham146,50122250,00%87,12
Lago434,003662100,00%261,00
Type 97 Te-Ke 2334,00591250,00%2107,40
T-602100,50258250,00%293,90
Pz.Sfl. IC 4266,003002100,00%810,21
Object 252U Defender 8427,0032920,00%138,08
BT-7 artillery 3229,50388250,00%844,60
Lorraine 40 t 8458,5015620,00%214,02
Vickers Medium Mk. I147,001331100,00%261,00
L6/402245,003961100,00%987,12
4TP1373,0036310,00%2527,15
D12386,006201100,00%2701,11
MS-1141,0012210,00%0,00
AMR 35 232,002731100,00%261,00
T-116 30,003031100,00%261,00
MKA 2114,008610,00%151,37
MTLS-1G14 337,004610,00%0,00
Valiant 5679,0045810,00%1356,30

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 26/06/2023
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 26/06/2023
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 26/06/2022
Gestopt: 20/06/2023
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 22/06/2022
Gestopt: 24/06/2022
Rol: Soldaat
Toegetreden: 10/11/2018
Gestopt: 17/02/2019
Rol: Soldaat
Toegetreden: 27/08/2016
Gestopt: 18/12/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 14/07/2017
Gestopt: 06/08/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 22/12/2016
Gestopt: 11/04/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 12/05/2017
Gestopt: 28/06/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 25/03/2018
Gestopt: 09/11/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 24/06/2016
Gestopt: 09/08/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 03/03/2018
Gestopt: 17/03/2018