Proof89

clanlogo
Rol: Soldaat
Toegetreden: 12/02/2026

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten252503117494
Gemiddelde tier7,189,678,978,70
Overwinningen1278650,64%133,33%6353,85%24750,00%
Verloren1219048,28%266,67%4941,88%23347,17%
Gelijkstand2741,09%00,00%54,27%142,83%
Gevechten overleefd722928,63%00,00%3832,48%13527,33%
Tanks vernietigd216150,8620,671010,863860,78
Gedood / dood ratio1,200,671,281,08
Gezien272331,0820,671030,885391,09
Schade toegebracht1.005,021.277,331.497,401.397,32
Veroveringspunten146290,5800,00120,10220,04
Verdedigingspunten170630,6800,0000,00840,17
Ervaring517,16722,67802,45742,43
WN71117,97564,911081,801023,64
WN81378,17903,061409,731377,65
Totaal
Gevechten25250
Gemiddelde tier7,18
Overwinningen1278650,64%
Verloren1219048,28%
Gelijkstand2741,09%
Gevechten overleefd722928,63%
Tanks vernietigd216150,86
Gedood / dood ratio1,20
Gezien272331,08
Schade toegebracht1.005,02
Veroveringspunten146290,58
Verdedigingspunten170630,68
Ervaring517,16
WN71117,97
WN81378,17
Voorbije 24u
Gevechten3
Gemiddelde tier9,67
Overwinningen133,33%
Verloren266,67%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd20,67
Gedood / dood ratio0,67
Gezien20,67
Schade toegebracht1.277,33
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring722,67
WN7564,91
WN8903,06
Voorbije 7 dagen
Gevechten117
Gemiddelde tier8,97
Overwinningen6353,85%
Verloren4941,88%
Gelijkstand54,27%
Gevechten overleefd3832,48%
Tanks vernietigd1010,86
Gedood / dood ratio1,28
Gezien1030,88
Schade toegebracht1.497,40
Veroveringspunten120,10
Verdedigingspunten00,00
Ervaring802,45
WN71081,80
WN81409,73
Voorbije 30 dagen
Gevechten494
Gemiddelde tier8,70
Overwinningen24750,00%
Verloren23347,17%
Gelijkstand142,83%
Gevechten overleefd13527,33%
Tanks vernietigd3860,78
Gedood / dood ratio1,08
Gezien5391,09
Schade toegebracht1.397,32
Veroveringspunten220,04
Verdedigingspunten840,17
Ervaring742,43
WN71023,64
WN81377,65
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten9000
Overwinningen444,44%00,00%00,00%00,00%
Verloren555,56%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd222,22%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd70,7800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,000,000,000,00
Gezien40,4400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.614,780,000,000,00
Veroveringspunten293,2200,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring439,000,000,000,00
Totaal
Gevechten9
Overwinningen444,44%
Verloren555,56%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd222,22%
Tanks vernietigd70,78
Gedood / dood ratio1,00
Gezien40,44
Schade toegebracht1.614,78
Veroveringspunten293,22
Verdedigingspunten00,00
Ervaring439,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten5000
Overwinningen240,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren360,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd120,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd10,2000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,250,000,000,00
Gezien71,4000,0000,0000,00
Schade toegebracht691,400,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten8617,2000,0000,0000,00
Ervaring491,000,000,000,00
Totaal
Gevechten5
Overwinningen240,00%
Verloren360,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd120,00%
Tanks vernietigd10,20
Gedood / dood ratio0,25
Gezien71,40
Schade toegebracht691,40
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten8617,20
Ervaring491,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten181000
Overwinningen10859,67%00,00%00,00%00,00%
Verloren6938,12%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand42,21%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd7742,54%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1080,6000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,040,000,000,00
Gezien1470,8100,0000,0000,00
Schade toegebracht771,960,000,000,00
Veroveringspunten8104,4800,0000,0000,00
Verdedigingspunten4362,4100,0000,0000,00
Ervaring490,110,000,000,00
Totaal
Gevechten181
Overwinningen10859,67%
Verloren6938,12%
Gelijkstand42,21%
Gevechten overleefd7742,54%
Tanks vernietigd1080,60
Gedood / dood ratio1,04
Gezien1470,81
Schade toegebracht771,96
Veroveringspunten8104,48
Verdedigingspunten4362,41
Ervaring490,11
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten166000
Overwinningen8651,81%00,00%00,00%00,00%
Verloren7947,59%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand10,60%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd5533,13%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1090,6600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,980,000,000,00
Gezien2111,2700,0000,0000,00
Schade toegebracht662,660,000,000,00
Veroveringspunten1801,0800,0000,0000,00
Verdedigingspunten1901,1400,0000,0000,00
Ervaring294,380,000,000,00
Totaal
Gevechten166
Overwinningen8651,81%
Verloren7947,59%
Gelijkstand10,60%
Gevechten overleefd5533,13%
Tanks vernietigd1090,66
Gedood / dood ratio0,98
Gezien2111,27
Schade toegebracht662,66
Veroveringspunten1801,08
Verdedigingspunten1901,14
Ervaring294,38
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (326)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
T26E4 SuperPershing 81105,5661293847,97%1547,85
Jagdpanzer E 100102197,0456058450,17%1820,80
Löwe 81302,9673153154,05%1665,24
VK 30.01 (P)6656,6141147851,67%1245,76
KV-26815,9750147053,62%1539,03
T-34-3 81232,3762946748,18%1671,26
G.W. Tiger (P)8984,0236846651,29%1171,12
FV215b (183) 101558,5561643347,34%1060,48
Jagdtiger91650,6152542949,88%1512,36
Pz.Kpfw. III/IV5325,6328340351,12%822,74
Ferdinand81557,3952038052,11%1883,72
AMX ELC bis5491,2444836855,98%2037,64
VK 45.02 (P) Ausf. B91508,6956036449,45%1529,90
Jagdpanther71104,5939735449,15%1658,69
G.W. Tiger91337,1348634953,01%1401,54
E 5091315,7254934252,63%1311,01
Grille5549,6728132952,28%1401,09
Waffenträger auf Pz. IV91801,7951731852,83%1717,44
AMX 13 909635,3246131644,62%803,29
Rhm.-Borsig Waffenträger81689,3159630549,84%2188,32
M18 Hellcat6895,1552530255,96%1934,81
G.W. Panther7893,4840428151,96%1230,33
T4991051,9075028051,07%1581,72
Hummel6718,2536227447,08%1089,71
Cromwell6759,3456926955,02%1846,93
SU-122-44 71130,0063326357,79%1679,07
KV-15586,5535425553,33%1281,90
Maus101611,0364224850,81%1252,75
Jagdpanzer IV6526,6427323849,58%894,97
ISU-15281202,0749223447,86%1187,52
AT 1581124,8357922550,67%1196,95
Tiger II81161,2856222148,42%1321,00
VK 45.02 (P) Ausf. A81066,4153520849,52%1253,48
Object 70491923,9659620647,09%1561,59
E 7591451,5561920152,24%1417,72
Grille 15101735,5350619043,16%1240,17
Sturer Emil7977,1742718646,77%1452,59
IS-381341,5361118451,09%1615,13
KV-481177,7955818351,37%1581,15
WZ-1317551,5750117751,41%1123,83
AMX 12 t6369,2049017348,55%887,46
KV-37933,4747617253,49%1340,58
Panther II81100,9156716953,85%1555,14
Dicker Max 6837,7454116965,68%1754,44
SU-1006840,6642616741,32%1489,76
Tiger (P)71012,3752716154,66%1541,03
IS71198,5864715658,33%1946,34
ST-I91356,3360815649,36%1171,62
AMX 13 757483,8243715546,45%861,53
E 100101859,8363015547,74%1364,08
SU-130PM 81444,8677415257,89%1412,64
T376464,4346215154,97%1363,92
M41 Walker Bulldog8620,7455714955,70%1129,10
T25 AT7971,8448314751,70%1397,45
G.W. E 100101211,4263513549,63%919,36
SU-855459,2231313443,28%945,81
T297978,9056013454,48%1310,30
VK 30.01 (H)5667,7945013252,27%1833,54
Strv S1 81236,3359113244,70%1157,60
Panther7696,3843713049,23%1057,45
M4A1 Sherman5502,8642912250,00%1478,17
SU-1527965,2050812257,38%1565,60
Ikv 90 Typ B7860,3747212240,98%1100,22
T-284180,0319411836,44%307,84
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5313,6726711550,43%740,28
SU-100Y 6804,7444111555,65%1545,39
T-1506649,7634111348,67%971,00
Tortoise91303,9867211240,18%869,04
TOG II* 6726,8845711252,68%1324,41
AT 86660,0558011154,05%1262,60
A-447886,9753911153,15%1485,00
Miel 81088,2373011144,14%1033,22
Lorraine 155 mle. 507805,0855110455,77%1021,17
Tiger I71183,4656510157,43%1766,90
AT 771152,5164010154,46%1619,80
StuG III Ausf. G5373,232479846,94%810,56
Ikv 65 Alt II6722,925709855,10%1448,62
UDES 0381181,985299344,09%1134,21
59-166282,583789250,00%623,40
Leo71073,007049151,65%1995,20
O-I6805,365738859,09%1592,18
Sturmpanzer II4289,771928747,13%914,53
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4339,052328354,22%838,50
Strv 746807,135868047,50%1691,04
Emil I81380,755968048,75%1677,19
FV217 Badger101943,657557953,16%1515,18
TBT 91600,328377953,16%1353,73
Type 59 8860,725447636,84%865,53
Churchill VII6757,055107650,00%1468,49
BZT-70 101707,717597650,00%971,54
KV-856820,564587564,00%1563,78
Object 430 Version II91519,837497545,33%1414,41
WZ-1328604,415227443,24%898,69
Strv 103-091667,017697352,05%1410,18
M4A3E2 Sherman Jumbo6682,585077357,53%1620,73
Type 3 Chi-Nu5311,822987245,83%711,27
M8A14272,662857152,11%643,33
T675265,342867054,29%487,60
VK 30.01 (D)6548,774816940,58%959,17
Pz.Kpfw. III Ausf. J467,871926848,53%79,36
A-436810,947486755,22%1897,20
Ares 758954,766986746,27%981,62
KV-5 8868,067366746,27%794,25
UDES 03 Alt 3 91330,036856744,78%983,08
T-345512,124046552,31%1473,20
M3 Lee4226,222376550,77%692,76
Pz.Sfl. IVc5596,423636555,38%1528,61
Object 268101812,706006440,63%1112,15
M415535,003316361,90%1000,93
Type T-345377,653586344,44%925,08
T2881099,565926140,98%917,35
Bat.-Châtillon 12 t8496,836916051,67%834,38
122 TM 81314,527596048,33%1421,95
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4189,222505945,76%502,58
Sherman III5433,593805954,24%1295,34
Predatore 91454,517785954,24%1139,51
M24 Chaffee5358,524085851,72%1363,32
S-517568,442995733,33%430,43
Type 4 Chi-To6448,723185743,86%641,79
T-103 81167,566555541,82%1117,85
Matilda4357,643185347,17%974,96
M446580,834815345,28%793,08
Crusader6429,863745160,78%1456,02
M374353,962745160,78%1357,87
Churchill I5533,384035050,00%1179,39
Ikv 1035503,465065052,00%1422,02
M36 Jackson6816,304715066,00%1692,87
Nashorn6858,725265046,00%1659,34
Sturmpanzer I Bison3194,571764951,02%630,65
T-4481398,928324953,06%2036,43
T9592062,638684951,02%1614,20
AMX 50 Foch91419,596814946,94%1066,49
DBV-152 102052,176944845,83%1191,74
M3 Light 3206,352994858,33%1050,79
M5A1 Stuart4120,092634650,00%242,13
Kanonenjagdpanzer 105 81602,358194643,48%1684,08
StuG IV 5471,023364636,96%1096,60
AT 25480,914204562,22%1434,27
FV4004 Conway91675,767674560,00%1483,70
Projet Louis 9744,826734546,67%881,22
SFAC 105 81347,827084553,33%1290,55
AMX 13 F3 AM6685,306004470,45%1124,86
FV4005 Stage II101291,116654456,82%898,53
Challenger7985,426794353,49%1309,98
Rheinmetall Skorpion G 81149,636914346,51%1201,98
Strv m/425494,455834269,05%1512,21
Charioteer81525,767264242,86%1641,06
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4751,177854160,98%2401,82
T25 Pilot Number 1 8949,736464146,34%1288,81
Alecto4267,152854055,00%702,86
LTP 3163,752094052,50%688,27
WZ-120G FT 91970,567983948,72%1492,30
Valentine AT4277,502713852,63%795,48
Panhard AMD 178B6344,185323852,63%864,56
Vz. 68 Squall 8733,867093745,95%1249,11
T2071089,178003661,11%1793,98
AMX 404178,142273650,00%574,20
VCS 6x6 TS 90 9718,925903638,89%724,78
SDP 58 Kilana81383,317743557,14%1464,68
E 50 Ausf. M101150,607253551,43%773,41
T1 Cunningham191,972033452,94%448,42
O-I Experimental5607,034563455,88%1230,26
Type 98 Ke-Ni3241,212683360,61%1011,86
Type 5 Ke-Ho4199,762583345,45%458,55
M127777,005153336,36%747,46
Grant4229,253253240,63%578,85
T2 Medium Tank260,131623243,75%77,21
M-VII-Y 91963,038513246,88%1477,90
Pz.Kpfw. III Ausf. E385,421503138,71%4,36
Hotchkiss EBR7646,717173161,29%1393,59
Strv 103B101784,777803060,00%1311,05
Somua SAu 404291,503223050,00%680,78
KJPZ TIII Jäger 91612,837023043,33%1202,34
A-20542,862032937,93%0,19
T25/27951,665012937,93%1313,76
Object 4168724,005272937,93%662,06
SU-76M488,001152842,86%29,71
Covenanter5193,503772846,43%465,36
T-4371414,219092860,71%2624,01
Yong Bing 91287,396192825,00%834,31
Lorraine 120 Alby 81593,547382839,29%1215,94
OCP Peacekeeper 91357,147342839,29%989,52
T-34-856635,635842751,85%1209,38
Pz.Kpfw. 38 (t)392,701632740,74%75,29
SU-85B4337,562892762,96%947,35
AMX 50 Foch B101409,676702744,44%807,40
T-463101,461532630,77%171,34
Sav m/434320,584262653,85%896,80
AT-1256,461082650,00%74,55
M7 Priest3231,401822544,00%534,84
SDP 57 Gowika71613,609862572,00%2601,80
VK 30.02 (M)6572,204262552,00%1157,28
VK 30.02 (D)7832,087212450,00%1170,79
Marder II3166,632042450,00%361,06
ELC EVEN 90 8647,007082445,83%1252,51
MS-1177,351302330,43%173,84
M5 Stuart4118,222492347,83%144,83
AAT60 81412,969292373,91%1553,31
T 55A 91115,914832339,13%817,18
CC-46 Pancernik 91163,096522245,45%774,76
Vz. 60S Dravec 102742,508772240,91%2000,10
T404437,003752254,55%1200,08
FV230 Canopener101148,458132268,18%804,44
Kpz. Erich Konzept I 91075,055582236,36%614,61
T28 Concept 7841,505062259,09%1231,18
Sherman Firefly6430,763792147,62%723,63
SMV CC-6781152,577132133,33%1162,30
Type 5781280,957892147,62%1301,37
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6361,143902133,33%584,65
Object 274a 8783,866312142,86%723,84
Škoda T 256869,306422045,00%1682,68
SMV CC-5671128,258192065,00%1715,28
SDP 60 Gonkiewicza91650,409232075,00%1524,97
T56 GMC3117,651552040,00%154,66
T-44-100 8899,357542055,00%1040,01
Super Hellcat 7966,306862060,00%1631,83
Lago4353,164221942,11%1011,07
Sexton II3119,111421947,37%326,39
BZ-75101430,537261952,63%853,73
Škoda T 56 81462,058751963,16%1494,29
Wz. 64GC Bzyg 101457,116931942,11%734,76
AMX Canon d'assaut 105 81250,688641973,68%1539,56
Type 4 Ju-To7910,117671866,67%1156,21
Birch Gun4245,612161850,00%787,90
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81274,945241855,56%1477,51
Leox 91662,447601850,00%1365,12
Black Prince7647,824011741,18%660,39
Semovente M43 Bassotto6951,005871752,94%1497,56
M10 Wolverine5524,125291764,71%1369,19
Fantôme 9833,534901735,29%471,59
BT-7464,561421656,25%161,06
Leichttraktor126,251001637,50%0,00
Universal Carrier 2-pdr289,81971631,25%125,96
Type 95 Heavy4150,732951546,67%313,13
Bishop5298,131881520,00%429,26
Marder 38T4548,535981553,33%1726,20
Saryuda 91524,877391546,67%1105,17
Škoda T 245437,434641471,43%1350,55
T3 HMC2198,713031464,29%994,82
Indien-Panzer81158,645601421,43%1192,22
AMX 50 Foch (155) 101115,506261442,86%587,33
Cobra 92029,148431450,00%1824,02
Vercingétorix 91767,008751457,14%1795,45
SDP 44 Burza61084,426641250,00%2124,58
Renault UE 573224,002951258,33%723,26
121B 101816,5810831291,67%1602,06
Pz.Kpfw. 35 (t)290,451141145,45%253,95
TS-6 91334,279641163,64%1294,36
SDP wz 66 Grom 81081,186661145,45%859,24
Chrysler MTC 2TC 81117,916681154,55%916,88
Vickers Medium Mk. III3129,001681050,00%334,22
T6981165,006951040,00%1261,19
M3 Stuart3271,88300837,50%1113,18
Type 95 Ha-Go288,25209850,00%225,41
AMX 383139,38257875,00%476,09
Leopard Prototyp A91327,50779850,00%1174,66
T26E3 Eagle 7 71155,00848862,50%2009,71
BT-7 artillery 3228,00306862,50%914,41
Sentinelle 91072,25645837,50%670,02
Panzerjäger I220,57113771,43%261,00
Object 25791529,43647714,29%1169,16
Char de transition 6596,43722785,71%937,28
VK 45.03 71227,57888757,14%1653,29
Hotchkiss H352110,00215616,67%279,53
T-26257,83142666,67%256,08
M2 Medium Tank366,33162666,67%234,11
Škoda T 177794,50709650,00%1874,02
S35 CA5629,50537683,33%1653,11
Windhund 81458,67632633,33%1509,50
Heavy Tank No. VI 6595,83474650,00%790,29
ST vz. 394376,80323560,00%1259,22
Pz.Kpfw. II252,80104520,00%0,39
Ikv 723234,60321560,00%725,01
Type 89 I-Go/Chi-Ro2252,00248540,00%1022,37
XM551 Sheridan101119,40717560,00%1075,60
TS-54 8795,60775560,00%724,16
E 75 TS 8359,2028050,00%76,10
M4A3(76)W Sherman 6708,00532520,00%975,46
M24E2 Super Chaffee 670,00392560,00%212,11
Tetrarch 236,4099540,00%0,24
T-28E with F-30 4921,40780580,00%2581,00
Churchill Crocodile 6892,0052450,00%1031,41
BT-22101,75208475,00%513,52
Type 91 Heavy3288,25330450,00%1059,46
Cruiser Mk. IV4240,005374100,00%910,80
Type 3 Ju-Nu61961,0014374100,00%3972,68
Panhard AML Lynx 6x68185,50358425,00%20,87
Rheinmetall Begleitwagen 3808,75879450,00%1801,85
Ambassador 91430,50555425,00%732,70
T78 61169,00689425,00%1903,25
Stuart I-IV3304,335693100,00%1516,46
T1 HMC2363,67283366,67%2914,36
Type 97 Te-Ke 227,67158366,67%251,06
NC 70 Błyskawica101546,33839366,67%1072,06
Renault FT AC2120,67236366,67%438,83
Cruiser Mk. III3154,67416366,67%747,00
Loyd Gun Carriage2113,33169366,67%826,82
T1E6 2106,33206366,67%521,36
Panther/M10 7803,3347430,00%1073,05
Chi-Go 7819,00754366,67%986,95
Strv m/31 3833,0010542100,00%3139,66
Black Prince II 7830,50638250,00%837,12
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5363,5020520,00%513,59
T-45 2252,00411250,00%1172,09
T7 Combat Car 24,008620,00%0,00
Valiant 51064,5069920,00%3286,25
IS-3A 82166,0012782100,00%2320,25
Pz.Kpfw. II Ausf. D 237,005720,00%0,00
Strv fm/211294,0020510,00%1711,15
Fiat 30001357,004831100,00%2876,60
Strv m/382395,005251100,00%2456,60
TKS z n.k.m. 20 mm 2484,008391100,00%3585,29
Renault Otsu10,001361100,00%261,00
Strv m/40L3165,002591100,00%624,52
M2 Light2247,003341100,00%1220,36
Pvlvv fm/422227,004161100,00%1036,23
Type 586204,0040110,00%94,15
Lorraine 155 mle. 5182016,0057810,00%2267,14
BZ-1668505,0020710,00%235,00
FV225 Collector 96558,0022921100,00%8874,46
AMR 35 2213,002041100,00%958,65
Tiger 131 6873,0041110,00%1015,29
AC 1 Sentinel 4266,004161100,00%852,51
Light Mk. VIC 219,002241100,00%261,00
M4A1 FL 10 61433,0075810,00%2590,85
43 M. Toldi III 30,006310,00%0,00

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Soldaat
Toegetreden: 12/02/2026
Rol: Rekruut
Toegetreden: 02/02/2026
Gestopt: 11/02/2026
Rol: Rekruut
Toegetreden: 22/12/2025
Gestopt: 28/01/2026
Rol: Soldaat
Toegetreden: 09/02/2015
Gestopt: 25/06/2015
Rol: Reservist
Toegetreden: 19/05/2016
Gestopt: 19/10/2016
Rol: Rekruut
Toegetreden: 16/11/2016
Gestopt: 28/12/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 19/05/2014
Gestopt: 08/02/2015