RNGDecidesAll

clanlogo
Rol: Soldaat
Toegetreden: 10/12/2025

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten3226717244617
Gemiddelde tier8,5810,4110,5710,43
Overwinningen1736153,80%1164,71%15463,11%37560,78%
Verloren1446544,83%635,29%8836,07%23638,25%
Gelijkstand4411,37%00,00%20,82%60,97%
Gevechten overleefd1102734,17%847,06%12551,23%28546,19%
Tanks vernietigd332551,03221,293671,508941,45
Gedood / dood ratio1,572,443,082,69
Gezien310350,96261,533001,237531,22
Schade toegebracht1.855,232.316,593.503,613.362,58
Veroveringspunten140640,4400,001550,641720,28
Verdedigingspunten136760,4200,00260,11690,11
Ervaring749,971.019,291.201,341.156,65
WN71374,061527,201825,081774,13
WN81982,502082,533175,963103,43
Totaal
Gevechten32267
Gemiddelde tier8,58
Overwinningen1736153,80%
Verloren1446544,83%
Gelijkstand4411,37%
Gevechten overleefd1102734,17%
Tanks vernietigd332551,03
Gedood / dood ratio1,57
Gezien310350,96
Schade toegebracht1.855,23
Veroveringspunten140640,44
Verdedigingspunten136760,42
Ervaring749,97
WN71374,06
WN81982,50
Voorbije 24u
Gevechten17
Gemiddelde tier10,41
Overwinningen1164,71%
Verloren635,29%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd847,06%
Tanks vernietigd221,29
Gedood / dood ratio2,44
Gezien261,53
Schade toegebracht2.316,59
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring1.019,29
WN71527,20
WN82082,53
Voorbije 7 dagen
Gevechten244
Gemiddelde tier10,57
Overwinningen15463,11%
Verloren8836,07%
Gelijkstand20,82%
Gevechten overleefd12551,23%
Tanks vernietigd3671,50
Gedood / dood ratio3,08
Gezien3001,23
Schade toegebracht3.503,61
Veroveringspunten1550,64
Verdedigingspunten260,11
Ervaring1.201,34
WN71825,08
WN83175,96
Voorbije 30 dagen
Gevechten617
Gemiddelde tier10,43
Overwinningen37560,78%
Verloren23638,25%
Gelijkstand60,97%
Gevechten overleefd28546,19%
Tanks vernietigd8941,45
Gedood / dood ratio2,69
Gezien7531,22
Schade toegebracht3.362,58
Veroveringspunten1720,28
Verdedigingspunten690,11
Ervaring1.156,65
WN71774,13
WN83103,43
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten313000
Overwinningen17656,23%00,00%00,00%00,00%
Verloren12640,26%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand113,51%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd12238,98%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1800,5800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,940,000,000,00
Gezien9773,1200,0000,0000,00
Schade toegebracht1.107,890,000,000,00
Veroveringspunten7532,4100,0000,0000,00
Verdedigingspunten2880,9200,0000,0000,00
Ervaring822,030,000,000,00
Totaal
Gevechten313
Overwinningen17656,23%
Verloren12640,26%
Gelijkstand113,51%
Gevechten overleefd12238,98%
Tanks vernietigd1800,58
Gedood / dood ratio0,94
Gezien9773,12
Schade toegebracht1.107,89
Veroveringspunten7532,41
Verdedigingspunten2880,92
Ervaring822,03
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2000
Overwinningen150,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren150,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd150,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd21,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio2,000,000,000,00
Gezien10,5000,0000,0000,00
Schade toegebracht887,500,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring370,500,000,000,00
Totaal
Gevechten2
Overwinningen150,00%
Verloren150,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd150,00%
Tanks vernietigd21,00
Gedood / dood ratio2,00
Gezien10,50
Schade toegebracht887,50
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring370,50
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten90000
Overwinningen4651,11%00,00%00,00%00,00%
Verloren4448,89%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd3336,67%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd420,4700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,740,000,000,00
Gezien830,9200,0000,0000,00
Schade toegebracht751,520,000,000,00
Veroveringspunten2142,3800,0000,0000,00
Verdedigingspunten4555,0600,0000,0000,00
Ervaring615,290,000,000,00
Totaal
Gevechten90
Overwinningen4651,11%
Verloren4448,89%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd3336,67%
Tanks vernietigd420,47
Gedood / dood ratio0,74
Gezien830,92
Schade toegebracht751,52
Veroveringspunten2142,38
Verdedigingspunten4555,06
Ervaring615,29
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1151000
Overwinningen56048,65%00,00%00,00%00,00%
Verloren55047,78%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand413,56%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd44738,84%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd8760,7600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,240,000,000,00
Gezien10100,8800,0000,0000,00
Schade toegebracht1.169,960,000,000,00
Veroveringspunten13071,1400,0000,0000,00
Verdedigingspunten17601,5300,0000,0000,00
Ervaring638,620,000,000,00
Totaal
Gevechten1151
Overwinningen56048,65%
Verloren55047,78%
Gelijkstand413,56%
Gevechten overleefd44738,84%
Tanks vernietigd8760,76
Gedood / dood ratio1,24
Gezien10100,88
Schade toegebracht1.169,96
Veroveringspunten13071,14
Verdedigingspunten17601,53
Ervaring638,62
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten317000
Overwinningen14545,74%00,00%00,00%00,00%
Verloren16752,68%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand51,58%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd10332,49%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2480,7800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,160,000,000,00
Gezien6802,1500,0000,0000,00
Schade toegebracht1.939,900,000,000,00
Veroveringspunten2760,8700,0000,0000,00
Verdedigingspunten8022,5300,0000,0000,00
Ervaring765,120,000,000,00
Totaal
Gevechten317
Overwinningen14545,74%
Verloren16752,68%
Gelijkstand51,58%
Gevechten overleefd10332,49%
Tanks vernietigd2480,78
Gedood / dood ratio1,16
Gezien6802,15
Schade toegebracht1.939,90
Veroveringspunten2760,87
Verdedigingspunten8022,53
Ervaring765,12
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (291)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
E 100102067,56721180851,33%1684,16
FV4005 Stage II102283,97707135756,52%1888,37
VK 36.01 (H)6424,09395108149,03%582,86
Object 268 Version 4102970,67102792962,97%2851,29
E 759937,8962083845,23%693,07
Tiger II8657,0149181942,86%535,00
Bat.-Châtillon 155 559787,1144679541,51%621,29
Object 780 103171,41105670759,97%3112,04
Jagdpanzer E 100102839,1084470356,61%2252,71
Grille 15103042,9583968360,76%2569,66
Panhard EBR 105101348,9583262151,21%1837,53
M24 Chaffee5214,6538859248,14%573,39
UDES 15/16102581,0693955355,52%2346,48
Tiger I7408,2736951840,73%268,18
TVP T 50/51102960,4197150959,92%3039,24
Leopard 1102839,2189950855,31%2663,31
Lorraine 155 mle. 507402,1525246346,65%327,60
Vz. 71 Tesák102018,6494845257,52%3113,38
T499821,3358842451,18%1155,88
FV3046473,3734442147,51%730,61
Lorraine 155 mle. 518662,4944441345,28%602,45
Kranvagn102567,0198039958,90%2353,12
AMX 13 F3 AM6370,9725038245,03%376,75
Manticore101599,2894636958,54%2503,12
Vz. 55103251,28110733963,72%3156,09
T376282,4942131747,63%606,37
O-I6746,6458731448,09%1405,34
MBT-B 103787,46108930060,00%3509,10
Object 705A102696,8899128860,07%2500,85
BZ-176 82330,47123928668,53%2839,79
Ares 90 C114039,62121928259,93%4250,42
Bat.-Châtillon 155 58101228,9943727240,81%1052,28
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5129,7417925647,27%131,88
AMX 67 Imbattable113978,10114125658,20%3429,23
Super Conqueror102840,74106424860,48%2734,79
Bat.-Châtillon Bourrasque 81759,98104324863,71%2584,40
FV4025 Contriver114330,90122524558,78%3632,07
Jagdpanther II81424,7752923948,12%1402,15
Bat.-Châtillon 25 t102797,1396323454,70%2859,15
Taschenratte114104,15133123364,81%3499,39
Object 277102257,7290522955,02%1986,61
Cobra 92853,06114421868,35%3388,63
Object 260 103016,13108921364,79%2913,35
M41 Walker Bulldog8444,3451521148,34%675,18
BZ-79114164,79118819856,57%3007,82
ELC EVEN 90 8751,7573119446,91%1527,96
T54E191610,0666419053,68%1531,19
T110E3103088,3797018963,49%2656,61
Pz.Kpfw. 35 (t)238,6511918650,54%88,11
Jagdpanzer IV6343,9928418546,49%437,14
Lion 103076,3096018456,52%3254,02
Rinoceronte103055,56105618363,93%2940,86
VK 16.02 Leopard5179,0529318046,67%398,18
AMX 13 105 AM mle. 505202,1329017649,43%273,51
Jagdpanther7720,7148817544,00%865,24
Bofors Tornvagn 81314,8081417350,29%1462,71
Forest Spirit 82169,0296017260,47%2616,88
AMX 50 Foch (155) 102791,4688417060,59%2286,64
UDES 1691813,1588416955,62%2017,88
Pz.Kpfw. I Ausf. C3122,9126416944,97%419,89
Emil II92090,78100815658,33%2260,26
STB-1102622,8497515060,00%2542,15
FV217 Badger103785,06123514566,90%3941,05
FV38059855,1757213745,26%692,33
Renault Otsu135,7211913348,12%57,45
Black Rock 114015,67125413260,61%3623,38
Strv 103B102829,7686313154,20%2317,74
122 TM 81454,0483813151,91%1627,11
SU-10181435,4379312652,38%1687,85
AMX M4 mle. 54103227,22106012661,90%3386,50
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.441,9914112539,20%0,00
Pz.Kpfw. Neu114034,89125812261,48%3213,21
Škoda T 56 81561,0787612151,24%1426,39
BZ-75102948,7697211356,64%2898,92
BZT-70 103713,69114711364,60%3043,44
Object 26392036,0084811247,32%2004,69
Object 907 102769,72102110757,94%2559,36
Centurion Action X103065,82100810463,46%2865,98
StuG III Ausf. G5353,1136610239,22%649,13
KR-1114187,61133910070,00%3765,13
PTZ-78114538,0612349761,86%3545,95
Ho-Ri Shugo113660,099819145,05%2769,38
T1 Cunningham146,921109044,44%42,60
Rhm.-Borsig Waffenträger82155,859048961,80%2358,46
AE Phase I 92380,9111318767,82%2738,44
leKpz Borkenkäfer112345,8711088658,14%3193,76
ShPTK-TVP 100 82138,3610798662,79%2855,56
T-50-2 6430,424688545,88%1140,24
AMX 105 AM mle. 474193,132608447,62%524,50
Object 703 Version II 82364,8812878164,20%3191,19
Progetto M35 mod. 46 82218,6711778159,26%3461,98
Sexton II354,251067652,63%126,34
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4274,163377445,95%574,91
Emil I81470,128447454,05%1610,11
Birch Gun4148,932227440,54%322,00
IS-4102864,1910197258,33%2772,51
M5 Stuart467,482257140,85%13,45
60TP Lewandowskiego102818,599887062,86%2437,87
Object 452K 103113,4410807065,71%2826,59
WZ-120-1G FT 81248,577686756,72%1398,22
Super Hellcat 7845,175926454,69%1333,75
Vz. 68 Squall 81541,3010626170,49%3675,26
Pz.Kpfw. II Luchs481,282256043,33%54,57
Progetto M40 mod. 65102697,279185950,85%2449,06
114 SP2 103347,629505872,41%2628,22
Bishop5248,612525752,63%403,14
Object 70591715,759245764,91%1725,34
Lorraine 39L AM3137,842075667,86%466,11
Caliban 81354,918095653,57%1590,94
T57 Heavy103009,3310075558,18%2678,92
Panhard AML Lynx 6x68605,096375547,27%1031,27
Bisonte C45 81733,609875554,55%1952,44
Crusader 5.5-in. SP7379,403565350,94%383,37
Executor113555,0010355358,49%2844,09
Hirschkäfer113629,409355354,72%2672,02
Valentine II 4141,193605349,06%317,68
Fauteur113731,4712315362,26%3496,50
Matilda IV 5239,303015044,00%388,03
Char Futur 4 92182,849505060,00%2059,35
FV215b (183) 102494,277684959,18%1984,16
Pz.Kpfw. 38 (t)328,511284746,81%54,17
T803114171,3212124755,32%3461,66
SU-100M171440,899074665,22%2313,01
AS-XX 40 t113411,0011794673,91%3082,55
SU-130PM 82109,079884663,04%2662,97
Type 95 Heavy4185,332664535,56%333,76
UDES 14 Alt 581613,429144557,78%2489,63
Conqueror Gun Carriage101077,915734447,73%746,39
Hotchkiss EBR7753,827034450,00%1951,66
XM57 82418,3411594465,91%2578,00
Charioteer Nomad 81981,538764358,14%2379,63
STK-2114380,2412674257,14%3399,06
Waffenträger auf E 100102623,338124060,00%1826,70
FV230 Canopener103425,7510294047,50%3079,47
Yong Bing 93076,9812684067,50%3758,45
Object 261101334,006453966,67%1124,74
T-62A101474,636863842,11%1084,14
IS-M81312,057583839,47%1295,76
Vz. 63P114017,0812233751,35%3204,42
Type 71102665,789033751,35%2130,11
Controcarro 3 Minotauro102876,3611233675,00%2445,97
O-I Experimental5695,036673655,56%1562,39
M415267,142583542,86%220,89
Challenger71205,437483551,43%1747,94
Charioteer81153,176503542,86%1131,83
Matilda Black Prince 5137,401843540,00%56,90
Conqueror92235,4710303461,76%2298,74
Caernarvon81492,258713250,00%1805,92
NC 70 Błyskawica102941,389263253,13%2508,89
IS7845,037043158,06%1070,03
K-91102602,689003158,06%2363,07
Dicker Max 6407,453223138,71%413,73
M3 Stuart3123,171682937,93%233,93
AMX 50 B102917,349292962,07%2470,98
Concept 1B 92475,0011892968,97%2401,21
M40/M4381238,898582871,43%1505,73
FV2078890,754772853,57%1052,28
Type 5 Ka-Ri 82068,549112864,29%2061,80
BT-2257,561022748,15%75,08
FV226 Contradictious 82488,4811612759,26%3097,65
FV4201 Chieftain Proto 92154,9610762665,38%2338,62
Type 63 82206,7312122665,38%3026,32
DBV-152 102732,807912548,00%1890,74
BT-7440,42932441,67%27,26
T110E5102750,3810692470,83%2757,75
WZ-114 91665,048432454,17%1568,51
BV-111113403,709372330,43%2682,42
T 55A 91902,139462352,17%2069,24
Coccodrillo 103662,0512052272,73%3199,02
T110E4103497,7310002263,64%3086,79
XM69 Hacker113915,3211152254,55%3103,52
T9592686,2912082185,71%2571,06
Achilles6851,715372128,57%1358,85
Type 95 Ha-Go210,55722040,00%0,00
SU-26337,30932035,00%0,00
T3092835,8911891978,95%3055,10
Pz.Kpfw. I211,721131861,11%215,07
Concept No. 5102777,339011850,00%2675,68
GSOR 1010 FB 82044,0611331877,78%2934,57
SU-1006808,535671741,18%1441,76
Loyd Gun Carriage252,241021741,18%87,61
LHMTV8873,2410991770,59%1990,39
Strv 103-092606,949211650,00%2778,89
Marder II3180,002921637,50%328,03
SFAC 105 81648,198571662,50%1755,83
CS-63102805,608941553,33%2465,93
Vz. 60S Dravec 104539,8014611573,33%4480,02
Ho-Ri 3102696,6010071566,67%2352,25
Kanonenjagdpanzer 105 81950,6711421560,00%2903,11
M2 Light233,501031442,86%25,61
T92 HMC101240,935611464,29%1067,39
Leichttraktor132,92721346,15%49,15
Renault FT AC215,92441315,38%0,00
Gryphon 103342,4611901369,23%2852,96
Durendal 102437,388391353,85%1573,66
KV-856440,174281258,33%696,53
BZ-72-1 102891,758201250,00%2230,98
M4A1 Revalorisé 81091,509081266,67%1372,54
LT vz. 38321,271911154,55%159,70
Strv 107-12113037,8211601181,82%2373,29
LT-432 81110,557491136,36%1729,77
T3 HMC251,70821030,00%1,02
AMX ELC bis5573,004301010,00%2254,88
HWK 30 8733,307861070,00%1486,35
Rheinmetall Skorpion 81908,708591070,00%2025,79
Type 97 Chi-Ha336,33125955,56%137,63
53TP Markowskiego82406,441023944,44%3388,58
MS-1118,3364944,44%29,47
CS-5381403,78896966,67%2089,48
IS-7102966,331120966,67%2843,82
Chieftain Mk. 6 103041,111239977,78%2974,96
43 M. Toldi III 398,33327966,67%467,48
Type 98 Ke-Ni319,0075825,00%0,00
T-26252,50116850,00%83,12
SZDV Vz. 50 82204,13970850,00%2667,14
CS-67 Szakal113535,631410887,50%3450,42
A25 Harry Hopkins I 4940,88953850,00%3560,91
DZT-159 92669,251097875,00%2781,99
SU-855727,71440728,57%1562,66
M53/M5591304,14769771,43%1230,18
Tiger-Maus 91680,001001771,43%1686,97
Gorilla112359,43900757,14%1320,60
Leichter Kpz. 70 (K) 8958,43785757,14%1618,19
Char Mle. 75 91826,43755728,57%2578,28
SDP wz 66 Grom 81766,431005771,43%1944,28
Projet Louis 91528,431087771,43%2355,24
AMX 13 57 71359,431267771,43%3959,61
ST vz. 394120,67150616,67%107,16
Comet71702,331337683,33%3465,22
Obsidian 81831,5015416100,00%2839,43
T28 Concept 7834,50719683,33%1157,24
SPHT 92966,001346683,33%3055,66
Type 62 7599,00737560,00%1136,40
Chi-Ni256,80144560,00%180,27
Indien-Panzer81221,20783540,00%1200,43
Jagdpanzer E 90 92539,00969560,00%2066,35
TL-7 91575,80643520,00%1214,66
TS-54 81656,601139560,00%1946,81
E 77 92772,001204560,00%3272,87
Tortoise93059,401305580,00%3117,59
Type 59 First Warrior 82009,601004540,00%2669,95
Panzerjäger I2146,00271450,00%381,70
SU-182113,7593425,00%421,97
SU-5421,25177450,00%135,20
WZ-132-1101396,751059475,00%1780,48
T25 AT7943,50705475,00%1336,24
Tiger (P)71496,501136475,00%2615,22
SU-2-122 5574,25413425,00%1238,07
M47 Iron Arnie 81677,251221475,00%2360,49
4TP19,00165366,67%226,80
Leo71244,00628333,33%1975,88
T2 Medium Tank29,6768333,33%0,00
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6551,337443100,00%1337,14
IT-3 4751,00788366,67%2553,38
Panhard EBR 75 (FL 10) 81373,33696333,33%2664,35
T-29 30,0084333,33%0,00
Carro da Combattimento 45 t 102170,00868366,67%1487,07
Stone Sentinel 82043,33974366,67%1912,45
Toro 91459,33678333,33%872,96
Valiant 5597,3340730,00%1163,34
TT-130M 9959,33728366,67%928,10
Eclipse 92566,671097366,67%2846,60
Kolohousenka142,506620,00%0,00
TKS z n.k.m. 20 mm 26,002920,00%0,00
Renault FT 75 BS20,0045250,00%87,48
Centurion Mk. I81867,5014122100,00%2982,19
Chieftain/T95 81882,5013282100,00%3097,94
GSOR the TANK 92450,00814250,00%2291,64
XM66F 81868,0065920,00%1952,22
K-2 81751,001021250,00%2250,39
KV-1SA 5634,00667250,00%1274,66
T-116 323,50139250,00%111,42
Object 252U 81125,50753250,00%1090,99
CS-52 LIS 82182,5013352100,00%3354,52
Pz.Kpfw. II Ausf. D 20,00108250,00%88,26
Gonsalo 81401,50849250,00%1324,73
BT-7 artillery 3658,0010072100,00%3270,18
Vickers Medium Mk. I188,0010410,00%229,83
Renault FT10,004110,00%0,00
T1 HMC20,002110,00%0,00
Vickers Mk. E Type B20,002410,00%0,00
T56 GMC366,001511100,00%261,00
Windhund 83352,0012661100,00%4594,13
Object 274a 81337,0011781100,00%1403,03
Object 283 92177,0011331100,00%1928,73
T-832 83258,0015231100,00%5213,55
M24E2 Super Chaffee 6566,0043510,00%1471,93
Strv S1 81190,0035110,00%810,73
Ashigaru 104419,0014701100,00%4157,02
StuG IV 5567,0029610,00%1021,29
T-22 medium 101298,009511100,00%1117,62

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Soldaat
Toegetreden: 10/12/2025
Rol: Soldaat
Toegetreden: 23/01/2025
Gestopt: 09/12/2025
Rol: Soldaat
Toegetreden: 01/12/2024
Gestopt: 21/01/2025
Rol: Soldaat
Toegetreden: 01/12/2024
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 20/01/2024
Gestopt: 30/11/2024
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 15/02/2022
Gestopt: 13/10/2024
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 19/04/2023
Gestopt: 07/01/2024
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 12/12/2014
Gestopt: 26/01/2016
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 26/12/2021
Gestopt: 13/02/2022
Rol: Soldaat
Toegetreden: 02/02/2023
Gestopt: 18/04/2023
Rol: Soldaat
Toegetreden: 28/01/2016
Gestopt: 25/12/2021
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 12/12/2014
Gestopt: 26/01/2016