ROMARIO22113379

clanlogo
Rol: Diplomaat
Toegetreden: 22/03/2026

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1318930141
Gemiddelde tier8,350,0010,009,71
Overwinningen7023253,25%00,00%00,00%2253,66%
Verloren5947745,09%00,00%1100,00%1946,34%
Gelijkstand21841,66%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd3382425,65%00,00%00,00%717,07%
Tanks vernietigd1293320,9800,0022,00180,44
Gedood / dood ratio1,320,002,000,53
Gezien1647921,2500,0000,001132,76
Schade toegebracht1.446,340,001.771,001.488,73
Veroveringspunten1533121,1600,0000,0000,00
Verdedigingspunten713330,5400,0000,0000,00
Ervaring674,940,00254,00510,76
WN71278,180,001140,251044,32
WN81743,940,000,0011674,73
Totaal
Gevechten131893
Gemiddelde tier8,35
Overwinningen7023253,25%
Verloren5947745,09%
Gelijkstand21841,66%
Gevechten overleefd3382425,65%
Tanks vernietigd1293320,98
Gedood / dood ratio1,32
Gezien1647921,25
Schade toegebracht1.446,34
Veroveringspunten1533121,16
Verdedigingspunten713330,54
Ervaring674,94
WN71278,18
WN81743,94
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten1
Gemiddelde tier10,00
Overwinningen00,00%
Verloren1100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd22,00
Gedood / dood ratio2,00
Gezien00,00
Schade toegebracht1.771,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring254,00
WN71140,25
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten41
Gemiddelde tier9,71
Overwinningen2253,66%
Verloren1946,34%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd717,07%
Tanks vernietigd180,44
Gedood / dood ratio0,53
Gezien1132,76
Schade toegebracht1.488,73
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring510,76
WN71044,32
WN811674,73
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1244000
Overwinningen69055,47%00,00%00,00%00,00%
Verloren51241,16%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand423,38%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd44035,37%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd8410,6800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,050,000,000,00
Gezien13971,1200,0000,0000,00
Schade toegebracht1.684,890,000,000,00
Veroveringspunten15511,2500,0000,0000,00
Verdedigingspunten11920,9600,0000,0000,00
Ervaring756,050,000,000,00
Totaal
Gevechten1244
Overwinningen69055,47%
Verloren51241,16%
Gelijkstand423,38%
Gevechten overleefd44035,37%
Tanks vernietigd8410,68
Gedood / dood ratio1,05
Gezien13971,12
Schade toegebracht1.684,89
Veroveringspunten15511,25
Verdedigingspunten11920,96
Ervaring756,05
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten98000
Overwinningen5859,18%00,00%00,00%00,00%
Verloren3838,78%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand22,04%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd3434,69%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd700,7100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,090,000,000,00
Gezien1641,6700,0000,0000,00
Schade toegebracht980,680,000,000,00
Veroveringspunten2252,3000,0000,0000,00
Verdedigingspunten540,5500,0000,0000,00
Ervaring703,090,000,000,00
Totaal
Gevechten98
Overwinningen5859,18%
Verloren3838,78%
Gelijkstand22,04%
Gevechten overleefd3434,69%
Tanks vernietigd700,71
Gedood / dood ratio1,09
Gezien1641,67
Schade toegebracht980,68
Veroveringspunten2252,30
Verdedigingspunten540,55
Ervaring703,09
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten36000
Overwinningen2055,56%00,00%00,00%00,00%
Verloren1438,89%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand25,56%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1644,44%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd371,0300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,850,000,000,00
Gezien481,3300,0000,0000,00
Schade toegebracht575,530,000,000,00
Veroveringspunten491,3600,0000,0000,00
Verdedigingspunten150,4200,0000,0000,00
Ervaring455,170,000,000,00
Totaal
Gevechten36
Overwinningen2055,56%
Verloren1438,89%
Gelijkstand25,56%
Gevechten overleefd1644,44%
Tanks vernietigd371,03
Gedood / dood ratio1,85
Gezien481,33
Schade toegebracht575,53
Veroveringspunten491,36
Verdedigingspunten150,42
Ervaring455,17
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten3745000
Overwinningen220458,85%00,00%00,00%00,00%
Verloren145038,72%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand912,43%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd142037,92%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd30880,8200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,330,000,000,00
Gezien37821,0100,0000,0000,00
Schade toegebracht1.196,060,000,000,00
Veroveringspunten35680,9500,0000,0000,00
Verdedigingspunten40001,0700,0000,0000,00
Ervaring648,350,000,000,00
Totaal
Gevechten3745
Overwinningen220458,85%
Verloren145038,72%
Gelijkstand912,43%
Gevechten overleefd142037,92%
Tanks vernietigd30880,82
Gedood / dood ratio1,33
Gezien37821,01
Schade toegebracht1.196,06
Veroveringspunten35680,95
Verdedigingspunten40001,07
Ervaring648,35
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten769000
Overwinningen50866,06%00,00%00,00%00,00%
Verloren25433,03%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand70,91%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd34044,21%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd5790,7500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,350,000,000,00
Gezien9481,2300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.049,060,000,000,00
Veroveringspunten15251,9800,0000,0000,00
Verdedigingspunten26593,4600,0000,0000,00
Ervaring760,630,000,000,00
Totaal
Gevechten769
Overwinningen50866,06%
Verloren25433,03%
Gelijkstand70,91%
Gevechten overleefd34044,21%
Tanks vernietigd5790,75
Gedood / dood ratio1,35
Gezien9481,23
Schade toegebracht1.049,06
Veroveringspunten15251,98
Verdedigingspunten26593,46
Ervaring760,63
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten3899000
Overwinningen210954,09%00,00%00,00%00,00%
Verloren171744,04%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand731,87%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd140335,98%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd28020,7200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,120,000,000,00
Gezien37240,9600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.574,250,000,000,00
Veroveringspunten48431,2400,0000,0000,00
Verdedigingspunten71491,8300,0000,0000,00
Ervaring719,780,000,000,00
Totaal
Gevechten3899
Overwinningen210954,09%
Verloren171744,04%
Gelijkstand731,87%
Gevechten overleefd140335,98%
Tanks vernietigd28020,72
Gedood / dood ratio1,12
Gezien37240,96
Schade toegebracht1.574,25
Veroveringspunten48431,24
Verdedigingspunten71491,83
Ervaring719,78
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten599000
Overwinningen30550,92%00,00%00,00%00,00%
Verloren28948,25%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand50,83%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd18831,39%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd4640,7700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,130,000,000,00
Gezien4920,8200,0000,0000,00
Schade toegebracht1.989,440,000,000,00
Veroveringspunten6771,1300,0000,0000,00
Verdedigingspunten4850,8100,0000,0000,00
Ervaring792,500,000,000,00
Totaal
Gevechten599
Overwinningen30550,92%
Verloren28948,25%
Gelijkstand50,83%
Gevechten overleefd18831,39%
Tanks vernietigd4640,77
Gedood / dood ratio1,13
Gezien4920,82
Schade toegebracht1.989,44
Veroveringspunten6771,13
Verdedigingspunten4850,81
Ervaring792,50
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (496)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
IS-6 81528,01800445257,41%2097,15
KV-5 81305,02760361752,61%1821,76
SU-14-281461,91587356653,76%2069,68
T26E4 SuperPershing 81369,63799329555,78%2155,66
Bat.-Châtillon Bourrasque 81464,04805272953,32%1835,49
SU-130PM 81452,45681262351,62%1594,43
T4991050,34579246551,85%1605,28
IS-381242,82724238859,09%1707,16
T-34-856463,94349197551,14%794,03
Bat.-Châtillon 25 t101513,60696192951,43%1278,48
Object 261101857,86569191249,42%2141,93
T-1506549,16346158249,12%814,09
Bat.-Châtillon 155 58101764,23567147553,15%2048,58
AMX 13 909870,92666144656,15%1455,93
IS-7101896,33699123751,09%1713,98
M54 Renegade 81583,73831111053,33%1860,43
LT-432 8955,87755110354,22%1900,51
212A91912,60682109151,60%2497,47
Conqueror Gun Carriage101714,45549109050,55%1746,75
VK 72.01 (K) 102157,71711107852,23%1491,70
T34 81265,42625105651,80%1632,76
T-1091532,62593105249,52%1678,15
FV215b (183) 102409,26738104452,87%2294,25
T-5491262,84715103850,87%1356,62
T110E5101928,0678498054,80%1786,41
CS-52 LIS 81441,5783194654,12%1899,69
T-62A101726,5169093649,89%1598,28
AMX 50 Foch (155) 102541,7978389658,71%2436,10
AMX Canon d'assaut 105 81502,9776986450,93%1795,19
T 55A 91654,5663486154,59%1825,69
SU-15271018,7358485950,41%1547,37
Spähpanzer Ru 2519994,1360184452,61%1637,52
Waffenträger auf E 100102466,3475483355,70%2007,07
T57 Heavy102392,7481481056,17%2277,86
FV4005 Stage II101651,4256677150,84%1276,59
Rhm.-Borsig Waffenträger81725,1170176054,21%2162,73
Charlemagne 81876,2593872154,79%2024,74
Škoda T 27 81344,5275471748,40%1808,34
MT-256255,8854670152,92%667,01
T3091987,3575169053,33%2042,97
E 100102271,5980467255,36%2123,28
FV4201 Chieftain Proto 91972,1488366855,69%2166,47
T-448793,9650666248,94%995,12
Bisonte C45 81532,0284165552,67%1755,91
Cobra 92116,7283164254,05%2123,34
AMX 50 10081531,7685562562,24%2176,89
KV-26850,4151661853,24%1661,70
Centurion Action X101841,1761260749,42%1554,64
M40/M4381497,5260960054,33%2135,83
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81172,7478859951,92%1628,84
M48A5 Patton101881,1575859853,85%1760,87
Object 140101949,3974159553,11%1805,11
AMX 50 B102145,4774458151,98%1920,29
STB-1101906,8368057751,13%1704,67
T95/FV4201 Chieftain 103230,89101957661,28%2689,06
ShPTK-TVP 100 81440,2081257255,59%1730,18
Jagdpanzer E 100102145,2466656250,53%1734,84
G.W. Tiger91628,7462655351,54%2052,23
G.W. Panther71379,3662453656,34%2222,85
Maus101964,8078953456,37%1788,96
M4A1 Revalorisé 81328,9976152353,54%1738,99
VK 45.02 (P) Ausf. B91524,2468951155,19%1585,54
Object 268102358,1078149958,92%2059,17
E 50 Ausf. M101883,8472549753,12%1761,00
ISU-152K 81466,5174948855,12%1715,91
WZ-111 model 1-491705,0471148352,38%1876,35
IS7768,4745047550,53%1031,31
G.W. E 100101845,0860647548,21%2015,76
M10391541,7874147553,05%1653,16
TVP T 50/51101806,5855046147,51%1453,09
Manticore101225,0871145453,30%1508,25
IS-4102015,6372744751,45%1829,41
T110E3102369,6974544753,69%2075,94
Leopard 1101776,9554944745,64%1453,99
Škoda T 5091882,9563244353,27%1956,15
Object 430U102079,0066842553,41%1881,71
WZ-132A91020,3952541750,84%1537,04
Type 4 Heavy91467,5654541656,73%1536,08
Type 586662,3164741358,35%1501,48
Object 260 102055,2067041354,48%1760,13
GSOR 1008 81657,3982341254,61%1930,56
Panhard EBR 105101023,8569341051,46%1183,12
Strv 103-091852,4056640148,38%1692,05
T-54 ltwt.91099,0761039653,54%1755,96
Object 279 early 102964,74105439459,90%2317,31
SU-1006434,0529938349,61%614,76
T92 HMC101595,5559637652,66%1604,84
Grille 15102163,1351237646,54%1754,78
AMX 50 Foch91733,2781037357,37%1705,86
122 TM 81504,5883437255,65%1837,92
Object 430 Version II91449,6476037048,92%1505,89
SU-86782,9432236451,92%1148,56
T3281147,5070135953,48%1489,65
Lorraine 155 mle. 5181537,3065035956,27%2231,14
T110E4102480,8678235855,59%2236,25
Caliban 81449,2981235252,56%1889,69
Type 6191499,6273034447,97%1463,72
T-437422,3232434048,82%495,44
Char Murat 91936,2885033951,62%1968,45
M18 Hellcat6842,2763733554,33%1791,54
Prototipo Standard B91531,6761033449,10%1535,16
FV4004 Conway91837,3754933353,45%1920,94
Rinoceronte102335,1979033152,57%1899,11
AMX 50 12091727,4177733153,78%1885,62
FV215b 101862,6875433056,06%1762,11
Progetto M40 mod. 65101967,7367032751,07%1660,48
Object 70492310,6382332755,05%2369,67
WZ-12091263,0272832652,76%1362,54
Kampfpanzer 50 t 92082,1497232657,06%2096,27
AMBT 81520,0180132351,08%1852,27
T-103 81560,2383231956,11%2110,60
Cromwell6643,8064931857,55%1379,15
SU-263477,0434131858,81%1781,32
FV20781226,4959831851,57%1686,57
Object 752 92090,6989431455,73%1946,33
Lorraine 155 mle. 5071322,0661331050,00%2070,45
T54E192003,5087230958,90%2437,74
Strv 103B101842,6161830854,22%1354,26
WZ-111-1G FT81200,4751830751,47%1336,82
KV-15360,5128530544,92%598,88
Char Futur 4 92081,2990230355,45%2150,86
Emil II91721,3361129854,03%1693,13
60TP Lewandowskiego102404,5181029554,24%2102,14
FV380591597,6967229558,98%1948,48
E 7591838,6783828953,98%2119,56
Charioteer81445,6071828949,83%1756,28
121101934,4176428653,15%1809,71
Jagdtiger92048,4182428553,33%2072,56
KV-8561134,9681028459,51%2642,83
Emil I81566,2262328060,00%2215,20
M46 Patton91360,4873427749,10%1395,79
E 5091380,7480027358,24%1413,77
UDES 0381143,0050627247,43%1283,11
T28 Prototype81464,9168127253,68%1838,43
AMX M4 mle. 54102148,9282027252,94%1635,24
Type 5 Chi-Ri7901,1770027154,24%1575,79
M41 Walker Bulldog8717,0072927054,81%1406,92
T-34-281116,8672326951,30%1638,55
Leopard Prototyp A91333,9473126850,00%1237,51
AMX 12 t6344,0052426552,83%849,39
T-100 LT101156,2365426549,81%1365,36
114 SP2 102343,0570426550,94%1693,09
Conqueror91542,6979026453,03%1522,18
T9592010,4470126450,76%1744,89
Waffenträger auf Pz. IV92235,3986626255,34%2400,73
Rheinmetall Panzerwagen10871,5558426243,89%805,48
Object 70591402,3951226152,49%1367,64
T26E5 Patriot 81225,1081126154,79%1563,91
STA-181115,0476725960,23%1657,18
Object 430102038,3163025857,75%1921,82
Vz. 55102531,9383925751,36%2061,74
SU-10181325,0474125757,59%1787,78
SU-855270,2819425546,27%437,76
FV217 Badger102077,6873925553,33%1557,19
Object 4168987,3761725151,79%1279,24
AMX M4 mle. 5191688,1256925154,58%1577,13
T2881438,1057124861,29%1715,04
AMX 30 1er prototype91604,1977724351,44%1752,61
Centurion Mk. I81066,4468724154,36%1486,69
AMX AC mle. 4881352,7564524049,17%1645,95
Super Conqueror102119,1769223952,30%1732,34
Tortoise91800,5280023951,88%1693,37
TVP VTU Koncept81146,5857623852,52%1746,73
M1271464,7664723452,14%2478,19
Centurion Mk. 7/191576,0179523351,07%1596,46
Ferdinand81618,9366823353,22%1953,32
AMX 13 105101353,1369023052,61%1660,20
AMX 65 t81016,1048622848,25%1107,26
M26 Pershing81123,8578422757,71%1658,24
Progetto M35 mod. 46 81607,9886722454,46%2099,43
WZ-1328996,8454922258,11%2004,27
VK 45.02 (P) Ausf. A81172,6571321951,14%1475,48
SU-122-5491544,2470321850,92%1572,02
ISU-15281420,2061221747,93%1616,99
T6981590,4491421661,11%2653,82
AT 1581291,1875021353,05%1569,99
FV3046662,8043121249,53%1293,63
Kranvagn102457,1785721053,81%2186,43
IS-M81129,7556121051,43%1316,87
AMX M4 mle. 49 Liberté 81263,2278320954,55%1551,41
Rheinmetall Skorpion 81551,1577220951,67%1784,51
K-91101724,8267820646,12%1341,13
Pz.Kpfw. VII101996,6969320250,00%1528,51
Crusader 5.5-in. SP7822,4050119854,55%1272,27
53TP Markowskiego81188,6458919747,72%1315,65
Felice 91538,8372919748,22%1458,98
Lorraine 40 t 81382,5673519750,25%1677,82
SU-54463,9726119654,08%1278,69
AMX M4 mle. 4571013,0767019553,33%1517,16
Panhard AML Lynx 6x68505,2341219445,36%748,46
Somua SM 81686,8592819256,25%1944,94
T28 Concept 71092,0552719056,32%1776,72
T71 DA7676,7470318952,91%1420,14
Rambo 91765,7882618846,81%1698,54
AMX 13 F3 AM61072,5958418359,56%1974,90
Tiger II81538,0587018259,89%2286,58
Nashorn6946,2966618061,11%2033,79
Chimera 81670,4686418054,44%1901,32
113101716,9359917938,55%1282,92
AMX 50 Foch B102058,1774717956,98%1590,30
AMX M4 mle. 49 81326,3987317860,11%1890,59
AltProto AMX 30 81415,7486517749,72%1994,49
Jagdpanther71042,1368317663,64%1646,93
O-Ni71184,8253417651,14%1834,07
Konštrukta T-34/1007970,6556117450,57%1775,66
Panther II81164,6779717459,20%1890,19
T-345209,1428417350,29%397,76
P.44 Pantera81322,9165617355,49%1956,00
50TP Tyszkiewicza91314,4067617348,55%1138,14
CS-5381100,9257817050,00%1525,00
AMX 30 B101590,9658716948,52%1347,73
T-284196,8319716648,80%446,82
UDES 1691275,5456016646,39%1140,61
CS-5991574,3980016355,83%1644,66
Charioteer Nomad 81414,7370216247,53%1517,96
ST-II101905,0675116148,45%1504,23
Leo7862,3648416055,63%1598,98
XM66F 81600,9486416056,25%1902,20
Škoda T 256758,9247415749,04%1613,63
M4151062,4856315754,78%2246,80
Tiger (P)71059,1073315558,71%1628,06
Object 705A102053,5271415550,97%1651,91
BZ-75102270,3183615158,94%1797,64
S-5171038,6748415048,00%1341,51
T-46382,0313415045,33%127,67
T-34-2G FT7962,7948315054,00%1446,03
VK 28.016448,6456014948,32%1219,58
Kunze Panzer 91850,2888514855,41%1945,58
Indien-Panzer81090,6568014751,02%1514,68
Type 5 Heavy101612,2753414643,84%977,64
ASTRON Rex 105 mm 81511,9186114553,79%1837,94
P.43 ter7957,2355714455,56%1708,02
T25/27993,6565714358,04%1638,03
M56 Scorpion 7886,1750314344,06%1200,82
Ikv 90 Typ B7851,2541514050,71%1200,47
AMX AC mle. 467897,9454213945,32%1230,73
MS-11144,8932313853,62%794,82
Comet7758,2063813846,38%1188,03
T1 Cunningham178,6230913657,35%370,81
O-Ho81121,9355813554,07%1351,63
AMX 13 757435,0358013557,78%894,37
Ikv 65 Alt II6745,4342113456,72%1594,86
Caernarvon81401,0284713155,73%1751,21
Type T-345412,5845713153,44%1225,07
AE Phase I 91871,7480813157,25%1949,54
Grille5604,9843213053,85%1502,89
Super Hellcat 71023,1962212949,61%1634,64
O-I6715,0047412759,84%1256,97
Aufklärungspanzer Panther 7550,9861512751,18%1150,08
T-34-171011,2079812662,70%1791,32
ARL 446927,8870212660,32%2191,79
T207939,8573112459,68%1650,97
WZ-113G FT102060,2074612454,84%1453,31
Type 4 Chi-To6904,8976112156,20%2387,39
11081391,2191412170,25%1996,28
Object 263101991,0467112147,11%1464,66
LTTB8720,7872912152,07%1417,91
SU-85B4192,7618312050,00%331,13
WZ-111 model 5A101951,2272111844,07%1591,31
WZ-111G FT91377,8146411751,28%1102,04
CS-63102099,2187211654,31%1736,91
Object 277101799,2165111554,78%1456,84
T376599,3660711450,00%1897,59
IS-2-II8860,9963011454,39%929,81
A-4471026,1280611061,82%1909,53
Strv 746680,4340810948,62%1314,08
Challenger7882,8363110945,87%1176,60
Churchill I5472,9448710656,60%1030,60
T-50597,8329910648,11%135,72
KV-481204,3561710349,51%1451,88
Controcarro 3 Minotauro102501,9878310059,00%2160,46
105 leFH18B2 5650,294319950,51%1335,29
AT 771252,696749962,63%1993,29
Object 268 Version 4102441,628819863,27%2129,49
T3 HMC2262,734329662,50%1507,09
T-262128,641419447,87%510,01
Lion 101986,978009455,32%1764,57
Panther7854,697249360,22%1530,80
Vickers MBT Mk. 3 101997,157429351,61%1609,77
VK 30.01 (P)6529,254479138,46%739,63
ARL V396682,014549149,45%1356,76
XM551 Sheridan101114,095479047,78%1179,75
VK 30.02 (D)7920,966878948,31%1561,64
SU-100M17739,085238953,93%1006,16
WZ-131G FT6617,563498850,00%1123,80
SU-76M4123,691428646,51%145,98
T675412,404618658,14%941,39
SDP 58 Kilana81570,877208556,47%1862,47
FV229 Contender91959,969338557,65%2050,77
45TP Habicha71001,947148460,71%1600,98
Ikv 1035404,452968448,81%975,25
P.43 bis6758,064438146,91%1479,00
Sturer Emil71096,356718155,56%1742,32
WZ-132-1101062,376447951,90%1123,19
VK 168.01 (P) 81239,297107956,96%1653,47
M4A1 Sherman5406,124347844,87%1027,90
Object 780 102574,778257856,41%2136,16
M5 Stuart4168,843547750,65%350,66
BDR G1 B5580,044917746,75%1130,24
Char Mle. 75 91036,046407749,35%1281,94
Carro da Combattimento 45 t 102063,408607758,44%1765,58
P.435513,084337651,32%1580,47
Concept No. 5101677,726067640,79%1106,47
LHMTV8403,414387652,63%596,41
WZ-1317454,437097562,67%897,77
Kampfpanzer 07 P(E) 102214,418197454,05%1913,00
StuG III Ausf. G5418,713997352,05%991,52
Hotchkiss EBR7260,384107354,79%433,49
M-V-Y102401,329257262,50%2297,75
STG Guard 81186,247427256,94%1498,61
Object 252U 81608,538677052,86%1915,28
Tiger I7983,506856857,35%1382,03
BT-22105,181496852,94%381,38
M4A3E2 Sherman Jumbo6666,407026863,24%1541,23
Object 265T 91938,218436852,94%2123,74
A-20543,221886753,73%143,44
AT 86810,096176764,18%1797,95
FV230 Canopener102350,498326746,27%1644,68
121B 101939,948376758,21%1908,86
IS-271337,948536460,94%2014,73
Cruiser Mk. III3208,203406446,88%962,50
A-436790,977806465,63%2095,01
Pz.Sfl. IVc5378,473476258,06%830,53
Jagdpanzer IV6855,935486154,10%1871,46
SU-182125,661276150,82%654,51
T-54 first prototype 81253,848926157,38%1778,64
AT 25327,024046053,33%703,71
Black Prince7842,867305962,71%1270,09
T1 Heavy5392,244475947,46%637,88
BT-7481,361325843,10%46,03
59-166310,525765851,72%727,27
VK 30.01 (H)5720,306135757,89%2229,69
Pz.Kpfw. III/IV5343,494205749,12%902,85
Škoda T 245435,453955658,93%1393,43
M24 Chaffee5461,366305648,21%1586,99
Sherman III5485,435075650,00%1323,94
KPz 3 Projekt 07 HK 91824,048035657,14%2049,24
KV-37937,986965563,64%1338,58
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5350,244395554,55%906,88
UDES 15/16101987,857885455,56%1633,30
T-22 medium 101557,567255438,89%1125,45
Churchill VII6751,115975356,60%1455,37
M10 Wolverine5398,863535060,00%965,03
Achilles6566,725145048,00%981,15
Object 43091550,065394957,14%1490,57
TS-54 81450,718964953,06%1591,44
XM69 Hacker112284,487964850,00%1553,11
Strv 81 81458,879664763,83%2219,94
Vz. 64 Blesk8565,284514632,61%622,19
Type 71102214,708154647,83%1651,51
King Tiger (Captured) 7957,836844647,83%1235,53
AMX ELC bis5357,563284551,11%1219,08
FSV Scheme A7950,677474562,22%1656,32
Crusader6295,453744242,86%731,92
UDES 14 Alt 58838,214484245,24%924,40
M75361,835024259,52%1483,49
FV227 Conceiver81557,868684252,38%2025,36
50TP Resilient 81821,179564269,05%2277,83
60G FT5536,884314158,54%1223,10
Pz.Kpfw. 35 (t)2114,131534052,50%495,71
SDP 57 Gowika71131,837094060,00%1678,05
Type 6891526,037224042,50%1117,75
S35 CA5511,854314050,00%1109,56
Ares 7581333,537814057,50%1667,85
CS-447844,135773953,85%1235,22
M36 Jackson6908,446193951,28%1761,94
Type 5781507,568993953,85%1815,66
GSR 3301 Setter7313,053803953,85%548,77
M374365,683583852,63%1393,74
Ho-Ri 3102686,268353857,89%2093,12
M5A1 Stuart4385,304973754,05%1442,38
T216549,515933751,35%1705,54
IS-2 shielded 71167,785953754,05%1525,32
Ares 8591372,006893638,89%1037,71
O-I Experimental5782,695173551,43%1796,39
SDP 44 Burza6979,866253542,86%1934,81
Bishop5718,895153562,86%2032,54
FV601 Saladin8846,316953554,29%992,31
TT-130M 91549,147243554,29%1518,32
Sav m/434297,242813452,94%750,82
NC 70 Błyskawica102083,187703452,94%1632,13
FV201 (A45) 7845,326523455,88%1313,71
AMX 13 57 7799,657613455,88%1777,53
Löwe 81623,649213354,55%2289,04
Type 3 Chi-Nu5501,844773135,48%1458,05
SU-76G FT4314,132883151,61%666,35
Marder 38T4307,902893040,00%649,31
40TP Habicha6518,314452958,62%1018,95
Covenanter5164,503122846,43%341,46
T-50-2 6348,753542846,43%793,08
Gryphon 102351,867972842,86%1695,58
Type 62 7741,706342733,33%1504,04
TNH T Vz. 5191699,078482755,56%1571,74
AT-12148,041582774,07%645,69
GSOR 1006 Scheme 791161,787422759,26%957,21
Object 777 Version II 91833,269012755,56%1871,95
Škoda T 1771003,047432650,00%2282,61
ST-62 Version 2 101660,466702642,31%976,49
Toro 91790,128712653,85%1641,65
P26/404370,714592470,83%1101,02
LTP 3337,545052466,67%2152,45
M3 Lee4109,652492352,17%232,20
DBV-152 102543,007042343,48%1671,25
Vz. 60S Dravec 102962,968572360,87%1952,65
Object 268 Version V 102174,556502263,64%1672,30
Strv m/425348,523042152,38%944,31
Progetto C50 mod. 6691756,389362171,43%1970,14
M60 102183,768392161,90%2115,69
GSOR the TANK 91857,958792161,90%2018,75
Tetrarch 2128,252022035,00%430,54
VK 16.02 Leopard5160,004161952,63%389,30
LPT-67 Šelma9695,266521957,89%916,65
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6543,585931952,63%1485,32
Fantôme 91327,375681947,37%1217,99
25TP KSUST II5375,332651844,44%737,81
Somua SAu 404165,112981872,22%443,06
Hummel6804,824131735,29%1091,46
Leichttraktor128,76851752,94%108,58
Alecto4288,533061735,29%655,05
Archer5503,244441747,06%1063,28
Kampfpanzer 07 RH 8951,356511747,06%1112,96
StuG IV 5540,824511747,06%1451,82
ST vz. 394381,814191662,50%1332,44
Pz.Kpfw. III Ausf. J4145,314021662,50%334,00
M3G FT3334,002531656,25%1126,50
M8A14371,194231656,25%1061,73
K-91-PT 91598,508651668,75%1576,42
Object 452K 101739,885941643,75%1020,27
Ikv 723157,401811553,33%366,32
SDP 60 Gonkiewicza91800,408441553,33%1620,68
Marder II3221,072721471,43%778,39
Vz. 71 Tesák10777,645291442,86%623,13
Excalibur 6552,363501435,71%559,58
Valentine3140,003101361,54%461,26
KR-1111791,778751361,54%1074,30
Pz.Kpfw. III Ausf. E3100,274011190,91%316,08
Pz.Kpfw. II Luchs47,55921145,45%55,98
AMX 105 AM mle. 474315,453151163,64%1186,16
G.Pz. Mk. VI (e)2112,551541154,55%586,98
M15/423328,603281060,00%1163,89
Windhund 81152,11520944,44%1055,63
KV-1SA 51114,11911966,67%3167,99
Nergal 81327,22815955,56%1364,54
Type 2597 Chi-Ha3165,00326875,00%650,15
Cruiser Mk. II2160,50276850,00%603,11
Renault UE 573212,75216837,50%496,95
Obsidian 81186,38824875,00%1686,34
T-45 2134,38150825,00%394,33
Type 5 Ke-Ho4242,71379742,86%666,52
T404522,57517757,14%1583,40
SU-14-171281,29484742,86%1785,18
AT 15A 71110,86705757,14%1500,97
Saryuda 91444,57437728,57%791,18
Vickers Mk. E Type B286,83186633,33%114,07
Lorraine 39L AM3242,17308650,00%754,37
TNH 105/100081430,00839560,00%1781,01
Cruiser Mk. I1116,6079540,00%333,35
T 54D 91403,20919560,00%1494,46
Lorraine 50 t 92014,20999560,00%2351,72
Pz.Kpfw. II Ausf. D 215,40113540,00%0,00
43 M. Toldi III 3178,80297580,00%972,36
M6652,25141450,00%105,41
14TP499,75206425,00%71,40
Pz.Kpfw. II2170,00366475,00%811,28
T2971625,50867450,00%2646,68
M2 Medium Tank367,00154475,00%261,00
Pz.Kpfw. I Ausf. C3158,75247475,00%781,53
HWK 30 81291,25782475,00%2163,89
Patton the Tank 91374,7536040,00%1337,05
M24E2 Super Chaffee 6806,00440450,00%2287,30
KV-220-2 5836,25807475,00%1796,89
Pvlvv fm/422228,332583100,00%952,05
M4 Improved 5259,00311333,33%348,62
HWK 128193,67339366,67%288,94
M48A2 Räumpanzer 81572,3312373100,00%2458,01
T-29 379,00162366,67%255,11
Char de transition 6902,00705366,67%1535,90
Stinger 101338,677523100,00%784,62
Renault FT114,504120,00%0,00
Renault NC-31196,00181250,00%353,67
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4689,50523250,00%2010,19
VK 36.01 (H)61065,5082120,00%1422,76
Cruiser Mk. IV4359,007012100,00%1403,73
CS-67 Szakal111199,5011182100,00%791,63
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 61100,00975250,00%2270,66
Black Rock 112347,5012802100,00%1557,05
Vickers Medium Mk. I1111,0010810,00%339,10
Kolohousenka10,00691100,00%261,00
TKS z n.k.m. 20 mm 222,007110,00%0,00
Type 97 Te-Ke 2222,0017010,00%816,70
M7 Priest3244,003361100,00%642,83
Semovente M43 Bassotto61381,007321100,00%3366,56
Gabler’s Destroyer 5324,0035610,00%602,64
ARMT 51816,00153910,00%5116,11
T1E6 2197,005411100,00%927,41
Valiant 51124,00113010,00%2948,97

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Diplomaat
Toegetreden: 22/03/2026
Rol: Rekruut
Toegetreden: 04/01/2026
Gestopt: 22/03/2026
Rol: Diplomaat
Toegetreden: 24/02/2025
Gestopt: 07/11/2025
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 31/03/2024
Gestopt: 23/02/2025
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 31/03/2024
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Diplomaat
Toegetreden: 16/03/2024
Gestopt: 23/03/2024
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 23/11/2023
Gestopt: 18/03/2024
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 09/10/2022
Gestopt: 12/02/2023
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 20/09/2022
Gestopt: 30/09/2022
Rol: Diplomaat
Toegetreden: 07/09/2023
Gestopt: 21/11/2023
Rol: Diplomaat
Toegetreden: 13/02/2023
Gestopt: 18/07/2023