| Naam tank | M | Type | Land | Rang | Gemiddelde schade | Gemiddelde ervaring | Gevechten | Overwinningen | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taschenratte | 11 | 1909,73 | 837 | 185 | 46,49% | 961,77 | |||||
| BZ-75 | 10 | 1161,54 | 721 | 155 | 50,97% | 670,76 | |||||
| FV4004 Conway | 9 | 945,61 | 568 | 131 | 44,27% | 600,32 | |||||
| Maus | 10 | 1269,43 | 742 | 83 | 46,99% | 744,39 | |||||
| Challenger | 7 | 770,29 | 547 | 79 | 50,63% | 887,70 | |||||
| T57 Heavy | 10 | 1153,49 | 683 | 77 | 48,05% | 681,30 | |||||
| KV-2 | 6 | 722,25 | 460 | 63 | 52,38% | 1199,71 | |||||
| Fantôme | 9 | 775,33 | 563 | 46 | 43,48% | 495,79 | |||||
| FV4005 Stage II | 10 | 1056,40 | 549 | 42 | 47,62% | 603,17 | |||||
| FV227 Conceiver | 8 | 705,30 | 618 | 40 | 50,00% | 637,21 | |||||
| T20 | 7 | 831,59 | 595 | 39 | 43,59% | 959,34 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 415,89 | 409 | 36 | 38,89% | 502,62 | |||||
| Strv 74 | 6 | 802,29 | 552 | 35 | 45,71% | 1311,57 | |||||
| Charioteer | 8 | 822,45 | 614 | 22 | 54,55% | 792,49 | |||||
| Škoda T 24 | 5 | 459,19 | 361 | 21 | 33,33% | 969,79 | |||||
| TBT | 9 | 1073,32 | 700 | 19 | 57,89% | 723,42 | |||||
| Churchill VII | 6 | 1227,26 | 843 | 19 | 63,16% | 2782,74 | |||||
| Grille | 5 | 349,94 | 363 | 18 | 61,11% | 719,41 | |||||
| Leo | 7 | 861,61 | 566 | 18 | 38,89% | 1094,94 | |||||
| AT 2 | 5 | 497,29 | 455 | 17 | 58,82% | 1134,92 | |||||
| Strv m/42 | 5 | 688,47 | 467 | 17 | 35,29% | 1828,84 | |||||
| T26E3 Eagle 7 | 7 | 954,38 | 527 | 16 | 43,75% | 1160,48 | |||||
| FV224 Chopper | 7 | 1275,21 | 662 | 14 | 28,57% | 1472,43 | |||||
| Valentine AT | 4 | 460,23 | 371 | 13 | 53,85% | 1414,69 | |||||
| Achilles | 6 | 443,31 | 456 | 13 | 46,15% | 615,31 | |||||
| T-28 | 4 | 578,15 | 308 | 13 | 69,23% | 1942,94 | |||||
| KV-1 | 5 | 626,17 | 375 | 12 | 66,67% | 1522,13 | |||||
| Leox | 9 | 634,27 | 377 | 11 | 36,36% | 200,58 | |||||
| Churchill I | 5 | 540,30 | 571 | 10 | 90,00% | 1224,56 | |||||
| Ares 75 | 8 | 437,70 | 369 | 10 | 30,00% | 174,80 | |||||
| KV-1S | 6 | 633,80 | 371 | 10 | 50,00% | 1007,56 | |||||
| TS-54 | 8 | 662,44 | 468 | 9 | 44,44% | 446,64 | |||||
| Matilda | 4 | 757,00 | 364 | 7 | 14,29% | 2036,81 | |||||
| BZ-68 | 9 | 953,71 | 436 | 7 | 14,29% | 519,54 | |||||
| Hummel | 6 | 469,83 | 220 | 6 | 16,67% | 429,93 | |||||
| BT-5 | 3 | 304,17 | 242 | 6 | 50,00% | 600,24 | |||||
| VK 100.01 (P) | 8 | 658,40 | 670 | 5 | 60,00% | 600,94 | |||||
| ST vz. 39 | 4 | 760,40 | 531 | 5 | 40,00% | 2980,50 | |||||
| UDES 03 Alt 3 | 9 | 768,20 | 420 | 5 | 20,00% | 329,44 | |||||
| BZ-58 | 7 | 1109,25 | 483 | 4 | 0,00% | 1201,57 | |||||
| Škoda T 40 | 6 | 219,25 | 317 | 4 | 50,00% | 221,78 | |||||
| Škoda T 17 | 7 | 219,75 | 369 | 4 | 25,00% | 134,86 | |||||
| StuG III Ausf. B | 4 | 624,50 | 370 | 4 | 50,00% | 1638,14 | |||||
| 113 | 10 | 301,75 | 625 | 4 | 75,00% | 261,00 | |||||
| T54E1 | 9 | 524,33 | 161 | 3 | 0,00% | 146,80 | |||||
| T69 | 8 | 174,67 | 318 | 3 | 33,33% | 0,00 | |||||
| Windhund | 8 | 617,00 | 254 | 2 | 0,00% | 295,59 | |||||
| Strv m/31 | 3 | 362,00 | 463 | 2 | 50,00% | 805,89 | |||||
| Valentine | 3 | 339,50 | 304 | 2 | 50,00% | 1034,51 | |||||
| XM66F | 8 | 387,00 | 180 | 1 | 0,00% | 78,64 | |||||
| Vz. 58 Medvěd | 9 | 278,00 | 216 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| BZ-166 | 8 | 0,00 | 548 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Mäuschen | 9 | 1376,00 | 470 | 1 | 0,00% | 1163,59 |
ROMIL1NY
Totale statistieken
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 1370 | 0 | 8 | 8 | ||||
| Gemiddelde tier | 8,33 | 0,00 | 7,50 | 7,50 | ||||
| Overwinningen | 645 | 47,08% | 0 | 0,00% | 4 | 50,00% | 4 | 50,00% |
| Verloren | 706 | 51,53% | 0 | 0,00% | 3 | 37,50% | 3 | 37,50% |
| Gelijkstand | 19 | 1,39% | 0 | 0,00% | 1 | 12,50% | 1 | 12,50% |
| Gevechten overleefd | 354 | 25,84% | 0 | 0,00% | 3 | 37,50% | 3 | 37,50% |
| Tanks vernietigd | 800 | 0,58 | 0 | 0,00 | 4 | 0,50 | 4 | 0,50 |
| Gedood / dood ratio | 0,79 | 0,00 | 0,80 | 0,80 | ||||
| Gezien | 636 | 0,46 | 0 | 0,00 | 3 | 0,38 | 3 | 0,38 |
| Schade toegebracht | 1.013,20 | 0,00 | 914,00 | 914,00 | ||||
| Veroveringspunten | 961 | 0,70 | 0 | 0,00 | 27 | 3,38 | 27 | 3,38 |
| Verdedigingspunten | 16 | 0,01 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 605,48 | 0,00 | 621,75 | 621,75 | ||||
| WN7 | 692,51 | 0,00 | 717,81 | 717,81 | ||||
| WN8 | 779,29 | 0,00 | 5470,54 | 5470,54 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 1370 | |
| Gemiddelde tier | 8,33 | |
| Overwinningen | 645 | 47,08% |
| Verloren | 706 | 51,53% |
| Gelijkstand | 19 | 1,39% |
| Gevechten overleefd | 354 | 25,84% |
| Tanks vernietigd | 800 | 0,58 |
| Gedood / dood ratio | 0,79 | |
| Gezien | 636 | 0,46 |
| Schade toegebracht | 1.013,20 | |
| Veroveringspunten | 961 | 0,70 |
| Verdedigingspunten | 16 | 0,01 |
| Ervaring | 605,48 | |
| WN7 | 692,51 | |
| WN8 | 779,29 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Gemiddelde tier | 0,00 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 8 | |
| Gemiddelde tier | 7,50 | |
| Overwinningen | 4 | 50,00% |
| Verloren | 3 | 37,50% |
| Gelijkstand | 1 | 12,50% |
| Gevechten overleefd | 3 | 37,50% |
| Tanks vernietigd | 4 | 0,50 |
| Gedood / dood ratio | 0,80 | |
| Gezien | 3 | 0,38 |
| Schade toegebracht | 914,00 | |
| Veroveringspunten | 27 | 3,38 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 621,75 | |
| WN7 | 717,81 | |
| WN8 | 5470,54 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 8 | |
| Gemiddelde tier | 7,50 | |
| Overwinningen | 4 | 50,00% |
| Verloren | 3 | 37,50% |
| Gelijkstand | 1 | 12,50% |
| Gevechten overleefd | 3 | 37,50% |
| Tanks vernietigd | 4 | 0,50 |
| Gedood / dood ratio | 0,80 | |
| Gezien | 3 | 0,38 |
| Schade toegebracht | 914,00 | |
| Veroveringspunten | 27 | 3,38 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 621,75 | |
| WN7 | 717,81 | |
| WN8 | 5470,54 | |
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:
Wereldkaart Tier X
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Wereldkaart Tier VIII
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Wereldkaart Tier VI
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Peleton statistieken
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Team statistieken
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Schermutselingen statistieken
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Vesting verdediging statistieken
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 1 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 1 | 100,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 68,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 1 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 1 | 100,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 68,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen