Ramp7

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten36802002
Gemiddelde tier7,240,000,008,00
Overwinningen1886751,27%00,00%00,00%2100,00%
Verloren1748847,52%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand4471,21%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd990726,92%00,00%00,00%2100,00%
Tanks vernietigd302930,8200,0000,0021,00
Gedood / dood ratio1,130,000,000,00
Gezien333110,9100,0000,0000,00
Schade toegebracht1.064,200,000,002.177,00
Veroveringspunten259460,7100,0000,0000,00
Verdedigingspunten151740,4100,0000,0000,00
Ervaring569,920,000,001.180,00
WN71086,190,000,001562,07
WN81393,300,000,00145,00
Totaal
Gevechten36802
Gemiddelde tier7,24
Overwinningen1886751,27%
Verloren1748847,52%
Gelijkstand4471,21%
Gevechten overleefd990726,92%
Tanks vernietigd302930,82
Gedood / dood ratio1,13
Gezien333110,91
Schade toegebracht1.064,20
Veroveringspunten259460,71
Verdedigingspunten151740,41
Ervaring569,92
WN71086,19
WN81393,30
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten2
Gemiddelde tier8,00
Overwinningen2100,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd2100,00%
Tanks vernietigd21,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht2.177,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring1.180,00
WN71562,07
WN8145,00
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten211000
Overwinningen8640,76%00,00%00,00%00,00%
Verloren11956,40%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand62,84%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd5727,01%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1120,5300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,730,000,000,00
Gezien1090,5200,0000,0000,00
Schade toegebracht1.320,520,000,000,00
Veroveringspunten530,2500,0000,0000,00
Verdedigingspunten690,3300,0000,0000,00
Ervaring589,370,000,000,00
Totaal
Gevechten211
Overwinningen8640,76%
Verloren11956,40%
Gelijkstand62,84%
Gevechten overleefd5727,01%
Tanks vernietigd1120,53
Gedood / dood ratio0,73
Gezien1090,52
Schade toegebracht1.320,52
Veroveringspunten530,25
Verdedigingspunten690,33
Ervaring589,37
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten22000
Overwinningen940,91%00,00%00,00%00,00%
Verloren1359,09%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd731,82%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd180,8200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,200,000,000,00
Gezien210,9500,0000,0000,00
Schade toegebracht986,360,000,000,00
Veroveringspunten361,6400,0000,0000,00
Verdedigingspunten10,0500,0000,0000,00
Ervaring623,230,000,000,00
Totaal
Gevechten22
Overwinningen940,91%
Verloren1359,09%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd731,82%
Tanks vernietigd180,82
Gedood / dood ratio1,20
Gezien210,95
Schade toegebracht986,36
Veroveringspunten361,64
Verdedigingspunten10,05
Ervaring623,23
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten15000
Overwinningen960,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren640,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd640,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd110,7300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,220,000,000,00
Gezien130,8700,0000,0000,00
Schade toegebracht747,530,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten835,5300,0000,0000,00
Ervaring415,530,000,000,00
Totaal
Gevechten15
Overwinningen960,00%
Verloren640,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd640,00%
Tanks vernietigd110,73
Gedood / dood ratio1,22
Gezien130,87
Schade toegebracht747,53
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten835,53
Ervaring415,53
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten131000
Overwinningen8262,60%00,00%00,00%00,00%
Verloren4937,40%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd4232,06%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd770,5900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,870,000,000,00
Gezien880,6700,0000,0000,00
Schade toegebracht428,980,000,000,00
Veroveringspunten1941,4800,0000,0000,00
Verdedigingspunten900,6900,0000,0000,00
Ervaring284,150,000,000,00
Totaal
Gevechten131
Overwinningen8262,60%
Verloren4937,40%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd4232,06%
Tanks vernietigd770,59
Gedood / dood ratio0,87
Gezien880,67
Schade toegebracht428,98
Veroveringspunten1941,48
Verdedigingspunten900,69
Ervaring284,15
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten91000
Overwinningen5257,14%00,00%00,00%00,00%
Verloren3942,86%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd3942,86%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd710,7800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,370,000,000,00
Gezien610,6700,0000,0000,00
Schade toegebracht1.377,590,000,000,00
Veroveringspunten2152,3600,0000,0000,00
Verdedigingspunten2943,2300,0000,0000,00
Ervaring562,630,000,000,00
Totaal
Gevechten91
Overwinningen5257,14%
Verloren3942,86%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd3942,86%
Tanks vernietigd710,78
Gedood / dood ratio1,37
Gezien610,67
Schade toegebracht1.377,59
Veroveringspunten2152,36
Verdedigingspunten2943,23
Ervaring562,63
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1483000
Overwinningen72448,82%00,00%00,00%00,00%
Verloren73749,70%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand221,48%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd51034,39%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd9210,6200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,950,000,000,00
Gezien9630,6500,0000,0000,00
Schade toegebracht1.003,770,000,000,00
Veroveringspunten14410,9700,0000,0000,00
Verdedigingspunten13540,9100,0000,0000,00
Ervaring523,180,000,000,00
Totaal
Gevechten1483
Overwinningen72448,82%
Verloren73749,70%
Gelijkstand221,48%
Gevechten overleefd51034,39%
Tanks vernietigd9210,62
Gedood / dood ratio0,95
Gezien9630,65
Schade toegebracht1.003,77
Veroveringspunten14410,97
Verdedigingspunten13540,91
Ervaring523,18
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1242000
Overwinningen65953,06%00,00%00,00%00,00%
Verloren57346,14%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand100,81%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd43334,86%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd7980,6400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,990,000,000,00
Gezien7040,5700,0000,0000,00
Schade toegebracht1.484,200,000,000,00
Veroveringspunten12030,9700,0000,0000,00
Verdedigingspunten10430,8400,0000,0000,00
Ervaring695,430,000,000,00
Totaal
Gevechten1242
Overwinningen65953,06%
Verloren57346,14%
Gelijkstand100,81%
Gevechten overleefd43334,86%
Tanks vernietigd7980,64
Gedood / dood ratio0,99
Gezien7040,57
Schade toegebracht1.484,20
Veroveringspunten12030,97
Verdedigingspunten10430,84
Ervaring695,43
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (390)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Object 252U 81556,73682138957,24%1899,78
Rheinmetall Skorpion G 81461,21754104951,67%1601,46
SU-130PM 81538,4776794951,42%1631,70
T26E4 SuperPershing 81275,1879589450,78%1697,37
KV-15704,1440573955,35%1685,83
Churchill III 5697,3466164858,33%1790,91
IS-381622,3062462254,02%2196,23
Strv S1 81461,2069959253,72%1514,51
T-1091450,6760455349,91%1415,88
ISU-15281341,5747053950,46%1439,58
S-517610,4729451344,64%616,99
T-1506997,1652850754,64%2090,16
KV-856817,9544343654,59%1541,44
Löwe 81463,0788840554,32%1810,81
T3091956,1054739751,64%1911,27
T-5491122,3363038749,35%1031,09
Charioteer81313,0350136651,37%1480,10
Panther7827,5147336453,85%1307,70
T-448861,5251733349,85%1087,67
LT-432 8693,3266733349,25%1175,88
T28 Prototype81274,0251532851,52%1436,99
IS-271190,3557232250,31%1783,82
AMX 50 10081432,0551931349,52%1652,87
T71 DA7547,3140531147,27%961,39
Type 4 Heavy91463,1560431052,90%1367,27
O-Ho81248,8653429652,03%1440,80
M18 Hellcat6650,6639029648,65%1076,71
11081080,6752927847,12%1236,14
WZ-111 model 1-491453,8268827652,17%1354,24
ARL 446831,8341026252,29%1734,09
Chrysler K GF 81400,7382525950,97%1626,85
T-34-856608,3240225652,73%1152,11
T-34-17797,4943724846,37%1165,80
Sturer Emil7887,5636723946,44%1205,44
T110E4102221,6277423652,54%1679,72
Rhm.-Borsig Waffenträger81480,7650723654,66%1524,70
SU-122-44 71279,3274723555,32%1808,03
T2971082,8147423249,14%1550,84
Jagdpanther II81368,1150323050,00%1454,84
IS-7101970,0485022352,02%1568,26
T25/27895,6043722349,78%1278,66
IS71078,6352422054,09%1710,62
T3281160,4353821747,47%1318,58
T26E5 81093,1669121251,89%1281,42
KV-371118,5551121151,66%1544,04
Challenger7736,1140520747,34%846,91
T34 81320,1975420551,22%1578,40
Sherman Firefly6710,6743120351,23%1414,67
Jagdpanther71165,5147320054,50%1811,69
T-34-28864,2344619743,65%986,13
O-I6879,4546319156,02%1610,64
SU-1006735,4035319053,16%1402,20
T6981127,2253818952,91%1409,24
Pz.Kpfw. III/IV5313,8425118245,05%685,63
Bat.-Châtillon 12 t8639,7864816948,52%1052,84
T207793,5842816547,88%1203,34
Tiger (P)7963,8449215949,69%1227,21
VK 30.01 (D)6522,3638215949,69%953,75
VK 100.01 (P)81116,9773415954,09%1236,34
Type 586607,0653515352,29%1214,61
KV-48826,8851515349,67%820,36
Tiger II81056,2157315141,72%1059,60
T-437752,4440015152,98%1308,56
AMX 12 t6547,2843014952,35%1547,95
T-345370,9730814851,35%962,59
SU-10181073,3657814849,32%1226,51
AMX 65 t81056,8055814850,00%1194,02
Nashorn6746,1636314746,26%1213,17
AMX 13 757712,5050414553,10%1562,71
T216425,0235213849,28%1087,84
SU-15271054,8043213652,21%1633,59
VK 30.02 (D)7843,9443713547,41%1244,33
Object 252U Defender 81522,0084513550,37%1832,28
Škoda T 256645,7242613451,49%1235,27
AMX M4 mle. 4571216,7471313458,21%1947,10
M66611,4336913355,64%948,15
T1 Heavy5442,4036513250,00%806,80
B.U.G.I.61128,8374513256,06%2273,38
AT 86622,2435313151,91%1003,66
O-Ni71114,9157113059,23%1613,60
FV4004 Conway91503,3156212948,84%1431,31
ARL V396677,5336812748,82%1204,02
M4A3E8 Sherman6530,8734612647,62%910,30
Object 70491934,5266512249,18%1593,49
VK 30.02 (M)6554,8537912245,08%908,31
Conqueror91587,0980511955,46%1477,89
Churchill I5558,7748611757,26%1283,72
AMX ELC bis5343,3038711739,32%1023,79
ELC EVEN 90 8499,1166211749,57%835,32
BDR G1 B5398,0828611348,67%649,46
IS-M81031,9669711346,90%1110,17
Caernarvon8987,6170611243,75%1063,70
SU-76M4204,5118511259,82%550,88
M10391232,1364511247,32%1067,42
M3 Lee4264,6126911154,95%960,13
Sherman III5403,8035111147,75%1001,96
XM66F 81471,2578211148,65%1495,47
E 7591480,5074710648,11%1286,24
M53/M559941,3360210541,90%727,04
Škoda T 245466,5033110459,62%1344,03
T-284292,5324310353,40%933,69
Tiger-Maus 91872,7290410358,25%1679,66
Jagdpanzer IV6697,4443010246,08%1220,46
AMX 50 12091239,036599747,42%1000,14
Pz.Sfl. IVc5501,522659534,74%997,27
Type T-345383,173039444,68%1032,22
Maus101536,677999448,94%1019,55
SU-100M17735,264309350,54%930,17
Panhard EBR 75 (FL 10) 8504,296099350,54%740,06
WZ-111 Alpine Tiger 81521,369639263,04%2000,12
Churchill VII6699,184439160,44%1437,86
T9591623,257599151,65%1258,98
Object 277102233,748539151,65%1874,82
Emil II91774,018599053,33%1625,53
Type 71101815,807649042,22%1159,11
60TP Lewandowskiego101817,727978956,18%1331,40
Ares 7581319,388478950,56%1703,96
M40/M4381360,686898843,18%1462,15
Panther II8981,076138839,77%1014,98
Matilda4358,313188760,92%1065,66
Strv 746563,685058749,43%992,80
T2881008,105428755,17%1000,28
Panhard AMD 178B6347,173878743,68%855,12
UDES 0381295,796588650,00%1274,39
SU-855456,162748558,82%1137,37
Waffenträger auf Pz. IV91377,606148338,55%959,82
AMX M4 mle. 5191624,708098349,40%1335,71
StuG III Ausf. G5529,092988248,78%1155,62
Indien-Panzer81060,345848248,78%1272,15
IS-2-II81147,786548234,15%1096,96
Jagdtiger91754,078008155,56%1454,76
Mäuschen91230,127298153,09%1046,23
Object 70591499,367548146,91%1427,46
Black Prince7738,065398053,75%956,22
SDP 60 Gonkiewicza91616,468057953,16%1475,15
M4A1 Sherman5355,333977851,28%856,36
M5 Stuart4157,803127646,05%263,83
AMX AC mle. 4881383,257097647,37%1436,26
SU-14-281227,496847455,41%1410,24
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4165,812217353,42%468,62
VK 30.01 (P)6894,014767256,94%1769,50
BZ-75101629,077997251,39%1070,38
M-III-Y81425,658937254,17%1692,19
Ikv 1035336,272707161,97%808,60
M26 Pershing8978,826837147,89%1141,52
Leo7849,217047061,43%1417,12
P.43 bis6697,565727048,57%1276,23
50TP Tyszkiewicza91618,367967050,00%1390,92
CS-5381239,347797058,57%1758,88
Pz.Kpfw. II Luchs4377,703877054,29%1484,70
T675366,492776952,17%794,22
Lorraine 40 t 81260,746946944,93%1321,50
WZ-111-1G FT81385,106866845,59%1380,95
M-VI-Y91471,438626857,35%1402,91
Valentine3228,213126740,30%653,08
SDP 58 Kilana8932,586236747,76%821,04
M127741,465856744,78%760,35
Charioteer Nomad 81659,398086750,75%1870,09
AMX 50 Foch (155) 101680,037246654,55%1064,16
53TP Markowskiego81258,327866549,23%1596,28
M75282,953556556,92%998,82
A-205152,642096456,25%428,67
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5430,222826445,31%1219,03
FV4005 Stage II101651,846756355,56%1135,59
T-463153,181576245,16%458,06
Progetto C50 mod. 6691609,798276253,23%1471,43
B14232,842366147,54%557,54
Ikv 65 Alt II6642,543926145,90%1059,76
T71 CMCD7614,286386147,54%1279,82
T92 8431,616006144,26%586,99
Pz.Kpfw. III Ausf. J4170,221926043,33%239,63
T-505282,732996055,00%935,54
P.44 Pantera81083,787245950,85%1303,90
45TP Habicha7959,727105855,17%1376,70
BT-74136,811425740,35%223,24
ST vz. 394216,182215747,37%564,33
BT-22139,231685754,39%588,85
40TP Habicha6713,075685749,12%1330,75
212A91522,867295747,37%1232,87
TS-5 81492,057985749,12%1477,73
Object 26391397,897215556,36%1144,92
E 25 7758,205845550,91%974,32
Progetto M35 mod. 46 81077,766995450,00%1177,40
Progetto CC55 mod. 5481229,988165352,83%1342,42
T78 61058,407055343,40%1596,93
P.43 ter71071,606995244,23%1670,56
Hotchkiss EBR7607,765375141,18%1141,57
Jagdpanzer E 90 91402,477765164,71%1151,59
Char Futur 4 91782,597415143,14%1364,43
AT 25434,023575066,00%1145,92
KV-26819,224135044,00%1476,83
T110E3101838,586855044,00%1194,32
SU-85B4279,292224847,92%580,07
GSR 3301 Setter7637,656814856,25%1431,00
S35 CA5737,463884656,52%1886,87
FV224 Chopper71168,638164658,70%1430,18
Carro d'assalto P.8871034,876664535,56%1236,55
Chi-To SP71042,586894557,78%1125,52
Object 140101208,696374544,44%755,77
Somua SM 81396,518404546,67%1472,47
TVP VTU Koncept8883,806164436,36%919,44
Vz. 60S Dravec 102047,9810194463,64%1515,38
Pz.Kpfw. T 25 5502,935074459,09%1487,30
Grant4249,953244344,19%670,29
Emil I81172,307964355,81%1343,68
T54E191025,266724252,38%885,40
M446662,985354245,24%1087,49
T376323,333354257,14%780,68
Cromwell6612,985284042,50%1045,21
Type 5 Chi-Ri7978,756824052,50%1529,63
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4299,402414057,50%746,98
M3 Stuart3141,771903946,15%391,43
Type 5 Heavy101875,677623953,85%1273,02
Strv m/425483,893673852,63%1453,88
Type 1 Chi-He4277,632603844,74%728,04
Crusader6470,925753865,79%1584,03
M2 Medium Tank3139,131563857,89%438,11
FV227 Conceiver81569,979703860,53%1978,99
Bretagne Panther 6935,007463852,63%1708,93
HWK 30 8477,325913743,24%656,47
T28 Concept 71057,467683756,76%1528,91
VK 36.01 (H)6552,473363641,67%825,87
Type 6891592,569113655,56%1399,67
AMX AC mle. 467892,285413655,56%1200,31
FV2078591,505133638,89%415,39
MT-256376,224183641,67%902,56
Object 43091238,176263636,11%900,77
SDP wz 66 Grom 81246,447363652,78%1196,29
Turtle Mk. I 81448,506743630,56%1117,28
M415325,973123551,43%392,57
WZ-111 model 5A101542,946143540,00%961,53
Coccodrillo 101375,376673540,00%737,17
Object 430U101623,497233548,57%1160,27
T-50-2 6369,744433545,71%759,70
Type 64 6606,206693568,57%1568,06
M-II-Y71303,329563461,76%1921,25
SMV CC-64 Vipera 81399,949373271,88%1575,88
25TP KSUST II5343,104143148,39%736,30
AMX 50 B101599,947823154,84%1095,58
T110E5101717,529323158,06%1329,25
M4A3E8 Thunderbolt VII 6846,718483154,84%1708,45
Škoda T 177964,308433053,33%2329,25
BZT-70 102018,307913043,33%1071,76
Taschenratte111921,208453043,33%949,20
Strv m/42-57 Alt A.2 6940,807853063,33%2018,05
AT 1581052,627292955,17%1007,46
Marder 38T4393,032522948,28%934,93
Type 5781077,437742853,57%1055,59
Spähpanzer SP I C7985,328132853,57%2441,71
Object 703 Version II 8972,467082839,29%818,74
Somua SAu 404321,302292737,04%664,77
Object 268 Version 4101820,047692759,26%1299,03
FV230 Canopener101912,229562766,67%1436,70
SDP 57 Gowika7838,005232638,46%854,80
Ferdinand8895,084092661,54%926,62
T404363,852482650,00%950,79
T57 Heavy101479,777892653,85%1032,89
O-I Experimental5449,443222556,00%776,58
Bat.-Châtillon Bourrasque 81466,448602552,00%1756,85
AMX M4 mle. 49 Liberté 81130,728162556,00%1274,09
AMX 13 F3 AM6486,294722450,00%627,44
Pz.Kpfw. III Ausf. E3102,171692450,00%161,83
E 65 Zwilling 81154,006712441,67%755,67
Pz.Sfl. IC 4364,043902450,00%1009,01
M4A3(76)W Sherman 6945,467242445,83%1551,95
T-34-85M 6949,927602445,83%1522,14
SMV CC-5671160,267902356,52%1829,83
E 100101508,706652339,13%850,78
Pawlack Tank6930,097232347,83%1504,50
M6A2E1 8987,356972356,52%955,41
KV-220-2 5597,577122352,17%963,02
Stridsyxa 81279,748452360,87%1417,24
Caernarvon Action X 81095,098332360,87%1337,16
D23142,411842254,55%420,07
Lago4279,002292245,45%672,57
Vickers Medium Mk. III3117,591232236,36%203,69
AT-12122,231452254,55%369,30
Object 705A101657,326572231,82%995,03
Miel 81314,096692231,82%1199,22
Konštrukta T-34/1007754,573692138,10%934,56
Type 97 Chi-Ha3144,901772147,62%316,11
P.435509,005841973,68%1655,78
VK 30.01 (H)5288,632741957,89%598,55
AT 77809,326311963,16%988,60
TBT 92016,899621957,89%1839,49
Type 5 Ka-Ri 81510,006911936,84%1222,79
LTP 3252,323001947,37%1275,29
Type 3 Chi-Nu5420,834281850,00%1135,49
M374231,672011850,00%674,62
VK 45.02 (P) Ausf. A8921,506341838,89%837,42
FV4201 Chieftain Proto 91402,616851838,89%1129,48
Type 4 Chi-To6751,716231747,06%1502,14
CS-63101308,196311631,25%721,71
Comet7793,697571668,75%1353,61
Semovente M415640,754651650,00%1462,54
VK 28.016480,065801668,75%1343,94
Windhund 81407,506411643,75%1436,84
AMBT 8999,947061650,00%988,21
Prototipo 6 81503,508621656,25%1446,85
Hummel6558,204991553,33%728,85
M2 Light2234,472301546,67%904,40
MS-11120,272391566,67%707,65
Cruiser Mk. II2160,801621540,00%506,03
SPHT 91697,738611560,00%1256,94
Sturmpanzer I Bison3159,431201442,86%353,85
SU-182128,861051450,00%666,34
Type 2597 Chi-Ha3112,002071361,54%344,10
Type 3 Ho-Ni III5485,233661338,46%880,03
60G FT5351,233181353,85%606,34
WZ-131G FT6916,235791353,85%1648,97
M8A14141,621781361,54%287,78
FV38059713,925671338,46%396,82
E 75 TS 81341,696701330,77%1260,17
Predatore 91344,387991361,54%1031,85
Leichttraktor140,751011258,33%155,80
T-26297,251161241,67%238,22
59-166837,588011258,33%2685,14
Covenanter5301,754931266,67%1238,53
T-54 first prototype 81006,506041233,33%1039,16
Stuart I-IV3200,553871163,64%846,86
Type 4 Ju-To7720,096041154,55%739,84
AC 1 Sentinel 4226,093531172,73%848,81
SDP 44 Burza6791,905181040,00%1185,84
FV3046734,705041050,00%1292,71
StuG IV 5341,502631030,00%684,21
Semovente M43 Bassotto6478,33554977,78%717,10
Object 268101838,33717955,56%1181,31
Projet Louis 9945,89700955,56%1143,66
AE Phase I 91913,44676922,22%1494,38
T1 HMC2204,00149850,00%1040,37
M5A1 Stuart4125,00194837,50%150,55
Lorraine 39L AM3149,38186875,00%497,18
Super Conqueror102217,381067875,00%1788,23
Char de transition 6778,29640757,14%1103,12
P26/404382,83470666,67%1106,15
D1282,33116633,33%117,16
M7 Priest3121,50177650,00%202,11
M24 Chaffee5494,00289633,33%1655,22
Bishop5126,50205650,00%99,55
Saryuda 91423,83776650,00%1190,35
Ikv 90 Typ B7635,80502560,00%809,86
IS-4102204,60945560,00%1711,35
Archer593,609450,00%0,00
CS-52 LIS 81150,60709540,00%1127,75
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8394,00385520,00%137,04
50TP prototyp 81003,258854100,00%956,02
AEC Armoured Car5351,00379475,00%740,97
AT 15A 7768,50667450,00%1025,73
Excalibur 6783,00483425,00%1125,11
WZ-120G FT 92335,75880450,00%1529,33
Fantôme 91268,75639450,00%964,29
T1 Cunningham144,67131333,33%3,20
Hotchkiss H352193,00278333,33%855,85
AMX 38318,0075333,33%0,00
FV215b 10597,00459333,33%156,35
Black Prince II 7545,00546333,33%384,48
Object 777 Version II 92196,0010383100,00%1846,97
Tiger 131 61498,0012223100,00%2682,61
T77 81017,67566333,33%682,60
M56 Scorpion 7732,00703366,67%1081,06
M10 RBFM 5301,67342333,33%282,64
WZ-120-1G FT 81673,00992366,67%2131,02
Vickers Medium Mk. I136,002320,00%0,00
TKS z n.k.m. 20 mm 2301,506152100,00%1739,62
M2297,00223250,00%273,13
Renault Otsu1168,50236250,00%747,98
Renault FT 75 BS2202,50182250,00%1219,43
113101355,0031520,00%679,64
Škoda T 15A 4941,009882100,00%2178,55
T2 Medium Tank2314,004502100,00%2148,10
Type 3 Ju-Nu6458,50410250,00%452,98
M4 Improved 5182,004712100,00%423,87
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6367,006752100,00%800,56
KV-4 Turchaninov 8728,00536250,00%567,05
IS-2M 7920,0046620,00%808,79
T7 Combat Car 241,007620,00%0,00
KV-4 KTTS 8595,0016720,00%315,97
T-62A101416,009111100,00%1178,60
KV-1SA 5305,0026010,00%302,70
AMR 35 2237,0021210,00%807,63
T-29 3291,003161100,00%1211,94
VK 168.01 Mauerbrecher 81736,009981100,00%2789,46
T-45 2326,005871100,00%1532,24
L-60 246,009210,00%0,00
Type 63 8376,006751100,00%344,54
Light Mk. VIC 20,001001100,00%261,00
King Tiger (Captured) 72739,0017781100,00%5293,79
Turán III prototípus 5424,005271100,00%1080,56
43 M. Toldi III 388,008810,00%128,79
Sentinelle 91116,009621100,00%803,28

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Reservist
Toegetreden: 02/05/2026
Rol: Rekruut
Toegetreden: 15/04/2026
Gestopt: 02/05/2026
Rol: Rekruut
Toegetreden: 30/03/2026
Gestopt: 15/04/2026
Rol: Soldaat
Toegetreden: 12/12/2025
Gestopt: 29/03/2026
Rol: Rekruut
Toegetreden: 26/04/2021
Gestopt: 04/06/2021
Rol: Rekruut
Toegetreden: 04/11/2020
Gestopt: 04/11/2020
Rol: Rekruut
Toegetreden: 05/11/2020
Gestopt: 07/11/2020
Rol: Soldaat
Toegetreden: 24/04/2021
Gestopt: 25/04/2021
Rol: Rekruut
Toegetreden: 08/10/2020
Gestopt: 11/10/2020
Rol: Rekruut
Toegetreden: 27/09/2020
Gestopt: 06/10/2020
Rol: Reservist
Toegetreden: 08/11/2020
Gestopt: 04/01/2021
Rol: Soldaat
Toegetreden: 14/10/2020
Gestopt: 02/11/2020
Rol: Rekruut
Toegetreden: 25/03/2021
Gestopt: 25/03/2021
Rol: Reservist
Toegetreden: 06/06/2021
Gestopt: 18/07/2021
Rol: Rekruut
Toegetreden: 25/09/2020
Gestopt: 25/09/2020
Rol: Soldaat
Toegetreden: 31/08/2020
Gestopt: 24/09/2020
Rol: Soldaat
Toegetreden: 21/07/2020
Gestopt: 27/08/2020
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 01/04/2020
Gestopt: 20/07/2020
Rol: Soldaat
Toegetreden: 11/03/2020
Gestopt: 31/03/2020
Rol: Rekruut
Toegetreden: 04/03/2020
Gestopt: 10/03/2020
Rol: Soldaat
Toegetreden: 20/02/2020
Gestopt: 04/03/2020
Rol: Rekruut
Toegetreden: 05/02/2020
Gestopt: 19/02/2020
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 19/08/2019
Gestopt: 06/01/2020
Rol: Soldaat
Toegetreden: 11/07/2019
Gestopt: 28/07/2019
Rol: Soldaat
Toegetreden: 18/03/2019
Gestopt: 10/07/2019
Rol: Reservist
Toegetreden: 01/03/2019
Gestopt: 17/03/2019
Rol: Rekruut
Toegetreden: 11/02/2019
Gestopt: 16/02/2019
Rol: Rekruut
Toegetreden: 08/02/2019
Gestopt: 10/02/2019
Rol: Soldaat
Toegetreden: 24/12/2018
Gestopt: 08/02/2019
Rol: Reservist
Toegetreden: 04/12/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 25/11/2017
Gestopt: 02/12/2017
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 24/02/2016
Gestopt: 23/11/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 17/01/2016
Gestopt: 23/02/2016
Rol: Rekruut
Toegetreden: 04/04/2015
Gestopt: 06/04/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 07/01/2015
Gestopt: 30/03/2015
Rol: Rekruut
Toegetreden: 03/01/2015
Gestopt: 04/01/2015