Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten48686918151
Gemiddelde tier7,499,789,789,23
Overwinningen2410249,50%777,78%1161,11%7851,66%
Verloren2372948,74%222,22%738,89%7348,34%
Gelijkstand8551,76%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1242525,52%555,56%738,89%4630,46%
Tanks vernietigd389890,8091,00120,671060,70
Gedood / dood ratio1,082,251,091,01
Gezien438430,9030,33120,671270,84
Schade toegebracht986,561.611,111.667,001.270,68
Veroveringspunten488651,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten177760,3700,0000,00910,60
Ervaring538,78923,89782,39725,70
WN7983,461177,951014,33937,56
WN81195,951326,761281,581142,59
Totaal
Gevechten48686
Gemiddelde tier7,49
Overwinningen2410249,50%
Verloren2372948,74%
Gelijkstand8551,76%
Gevechten overleefd1242525,52%
Tanks vernietigd389890,80
Gedood / dood ratio1,08
Gezien438430,90
Schade toegebracht986,56
Veroveringspunten488651,00
Verdedigingspunten177760,37
Ervaring538,78
WN7983,46
WN81195,95
Voorbije 24u
Gevechten9
Gemiddelde tier9,78
Overwinningen777,78%
Verloren222,22%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd555,56%
Tanks vernietigd91,00
Gedood / dood ratio2,25
Gezien30,33
Schade toegebracht1.611,11
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring923,89
WN71177,95
WN81326,76
Voorbije 7 dagen
Gevechten18
Gemiddelde tier9,78
Overwinningen1161,11%
Verloren738,89%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd738,89%
Tanks vernietigd120,67
Gedood / dood ratio1,09
Gezien120,67
Schade toegebracht1.667,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring782,39
WN71014,33
WN81281,58
Voorbije 30 dagen
Gevechten151
Gemiddelde tier9,23
Overwinningen7851,66%
Verloren7348,34%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd4630,46%
Tanks vernietigd1060,70
Gedood / dood ratio1,01
Gezien1270,84
Schade toegebracht1.270,68
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten910,60
Ervaring725,70
WN7937,56
WN81142,59
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren1100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht239,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring82,000,000,000,00
Totaal
Gevechten1
Overwinningen00,00%
Verloren1100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht239,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring82,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren2100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd21,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,000,000,000,00
Gezien10,5000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.239,500,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten2613,0000,0000,0000,00
Ervaring149,000,000,000,00
Totaal
Gevechten2
Overwinningen00,00%
Verloren2100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd21,00
Gedood / dood ratio1,00
Gezien10,50
Schade toegebracht1.239,50
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten2613,00
Ervaring149,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten4000
Overwinningen375,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren125,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd250,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd51,2500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio2,500,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht645,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten194,7500,0000,0000,00
Ervaring467,500,000,000,00
Totaal
Gevechten4
Overwinningen375,00%
Verloren125,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd250,00%
Tanks vernietigd51,25
Gedood / dood ratio2,50
Gezien00,00
Schade toegebracht645,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten194,75
Ervaring467,50
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten32000
Overwinningen928,13%00,00%00,00%00,00%
Verloren2268,75%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand13,13%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd412,50%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd230,7200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,820,000,000,00
Gezien200,6300,0000,0000,00
Schade toegebracht861,440,000,000,00
Veroveringspunten351,0900,0000,0000,00
Verdedigingspunten461,4400,0000,0000,00
Ervaring299,810,000,000,00
Totaal
Gevechten32
Overwinningen928,13%
Verloren2268,75%
Gelijkstand13,13%
Gevechten overleefd412,50%
Tanks vernietigd230,72
Gedood / dood ratio0,82
Gezien200,63
Schade toegebracht861,44
Veroveringspunten351,09
Verdedigingspunten461,44
Ervaring299,81
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten56000
Overwinningen2646,43%00,00%00,00%00,00%
Verloren2748,21%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand35,36%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2035,71%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd370,6600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,030,000,000,00
Gezien330,5900,0000,0000,00
Schade toegebracht906,130,000,000,00
Veroveringspunten390,7000,0000,0000,00
Verdedigingspunten701,2500,0000,0000,00
Ervaring380,550,000,000,00
Totaal
Gevechten56
Overwinningen2646,43%
Verloren2748,21%
Gelijkstand35,36%
Gevechten overleefd2035,71%
Tanks vernietigd370,66
Gedood / dood ratio1,03
Gezien330,59
Schade toegebracht906,13
Veroveringspunten390,70
Verdedigingspunten701,25
Ervaring380,55
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten22000
Overwinningen1568,18%00,00%00,00%00,00%
Verloren731,82%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1150,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd130,5900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,180,000,000,00
Gezien80,3600,0000,0000,00
Schade toegebracht694,860,000,000,00
Veroveringspunten311,4100,0000,0000,00
Verdedigingspunten120,5500,0000,0000,00
Ervaring390,730,000,000,00
Totaal
Gevechten22
Overwinningen1568,18%
Verloren731,82%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1150,00%
Tanks vernietigd130,59
Gedood / dood ratio1,18
Gezien80,36
Schade toegebracht694,86
Veroveringspunten311,41
Verdedigingspunten120,55
Ervaring390,73
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (479)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Löwe 81260,33630217051,06%1584,42
212A91327,94588213350,35%1217,43
T34 81253,13600149848,06%1524,89
M53/M5591259,7558896949,02%1124,45
G.W. Tiger91262,4255985550,18%1190,74
SU-263635,5637458856,97%2801,04
T-5491136,6363457148,69%1108,41
T-1091562,1162552148,18%1601,78
T-103 81188,8461249547,88%1242,08
IS-7101799,4468347248,73%1540,88
SU-855655,7241947052,13%1884,08
IS-38990,2754045546,59%1109,09
ELC EVEN 90 8549,7554543147,56%943,46
IS-6 B 81131,3764642849,07%1170,66
KV-15564,5344242553,41%1322,61
T297927,4357342354,85%1248,23
G.W. Panther71312,5850041450,72%2058,52
T-345269,3129340751,11%612,72
AMX 13 909703,0851840549,14%969,79
T3091592,5652839146,04%1298,35
M40/M4381142,3950936548,22%1286,06
T71 DA7554,5040635346,46%1004,21
T-34-856378,4633434550,43%570,03
E 7591413,9661334251,75%1332,47
DBV-152 101755,9970332149,84%1061,44
BT-22249,9530430752,44%1549,80
O-I6659,5540330652,94%1068,50
ISU-15281462,2957129846,98%1616,49
T110E5101586,4865329348,12%1186,70
T-448786,4751729249,32%1024,89
Tiger (P)71074,7158628854,86%1596,35
KV-26702,4241728150,53%1171,43
KV-856873,2554927252,57%1682,32
T-1506587,8447827247,43%911,27
Panhard EBR 909478,8055227045,56%499,91
T110E4101678,1363826851,12%1108,24
M10391641,2865826049,23%1777,15
Crusader 5.5-in. SP7752,1746725947,10%1026,05
VK 36.01 (H)6796,7356325857,75%1576,84
Hummel6910,6040525749,81%1651,25
E 5091101,8050925645,70%901,15
IS-4101738,4463825048,40%1410,59
T3281261,3662323745,99%1485,13
Chrysler K GF 81064,4074323654,66%1155,78
AMX 50 10081174,0450123545,11%1271,00
O-Ni7973,6355023350,64%1201,30
SU-14-281246,3355022550,22%1472,68
SU-130PM 81157,8269422553,33%1143,29
T-437614,6152422455,36%944,89
Object 70491518,2149922344,84%1111,01
M46 Patton91043,3953122350,67%873,08
Rhm.-Borsig Waffenträger81024,0250122145,25%898,89
AMX 13 F3 AM6663,6539922051,82%1008,33
E 100101414,8256822038,64%897,73
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5583,5147721955,25%1954,61
AMX Canon d'assaut 105 81118,3956121840,83%1021,43
IS7691,8856421546,98%839,73
T28 Prototype81368,5256420855,77%1603,36
SU-1006950,4853020762,32%2145,44
SU-10181010,0952019947,74%1074,13
Churchill I5733,0154719356,99%1951,43
Grille5535,2531419348,19%1243,37
M10 Wolverine5566,7539419157,07%1438,25
Tiger II81217,5165119052,63%1559,62
AMX 50 12091125,8453718951,32%923,11
M26 Pershing81161,6964918853,72%1816,67
AMX M4 mle. 457989,5957418243,96%1348,23
T675576,1943718155,80%1495,21
Tiger 131 6806,9755218144,75%1261,19
VK 100.01 (P)8986,0459618051,11%1020,84
AMX M4 mle. 49 Liberté 8975,6264117548,57%1027,70
Tiger I71066,3761617445,98%1432,37
Bat.-Châtillon 25 t AP91113,1152717447,70%1023,16
Pz.Kpfw. III Ausf. E3188,7026117349,13%502,79
Lorraine 155 mle. 507734,0553517349,13%812,05
Grille 15101521,8868017352,02%991,34
AMX AC mle. 4881010,2853317048,82%1036,22
AMX M4 mle. 54101609,3469916741,32%994,09
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4558,7943216360,12%2042,90
FV4005 Stage II101163,6051616139,75%608,03
105 leFH18B2 5682,8241916047,50%1359,68
Type 586536,2241015848,10%1010,32
T207770,5151415751,59%1181,02
M1271240,2247915740,13%1868,32
Ho-Ri 3101752,2870815651,92%1158,11
Ferdinand8846,7846815545,16%701,41
SU-1527963,7949215251,32%1523,15
VK 30.02 (D)7818,0056315248,03%1324,75
VK 45.02 (P) Ausf. A81002,7354115246,71%1101,23
AMX 65 t8817,6349714947,65%851,56
Object 252U 81241,5774814648,63%1296,18
Dicker Max 6690,5347014546,21%1115,52
Progetto C50 mod. 6691370,4371314348,95%1211,28
Pz.Sfl. IVc5724,0548114351,75%2101,66
M4A1 Sherman5339,9434514148,23%789,32
Cobra 91160,2861214142,55%816,71
WZ-114 91207,9764214048,57%1002,42
M66347,2844413946,04%328,31
SU-861030,9946213758,39%1783,98
M415943,6148113652,94%2108,91
Tetrarch 2276,8737413661,03%1822,12
Char Futur 4 91263,5164213446,27%1007,76
Bat.-Châtillon 12 t8690,7144513148,85%1216,58
AMX AC mle. 4671005,2447812954,26%1546,39
Škoda T 5091037,6059512747,24%775,94
ARL 446882,5762812759,06%1830,04
Strv 103-091131,9859312746,46%864,42
Hotchkiss EBR7391,5643412751,18%683,35
Leopard Prototyp A91080,3058312644,44%782,59
AMX 50 B101687,5669912546,40%1186,93
Panther II81068,1863512349,59%1457,94
VK 30.01 (P)6774,7958212159,50%1641,09
Charioteer8744,1249112145,45%623,76
Panhard AML Lynx 6x68369,9146212151,24%491,13
Vz. 64 Blesk8675,3357212051,67%1027,12
AMX 13 10510991,0359812050,00%992,12
BZ-75101707,9378311748,72%1165,58
Concept 1B 91479,9581311748,72%1050,00
Type T-345473,0641011546,96%1512,90
SU-54638,3033011553,91%1833,39
Object 43091160,7563611545,22%891,71
Manticore10724,7055211338,94%544,32
SDP 58 Kilana81268,2473411251,79%1366,88
UDES 038794,9548411146,85%677,18
VK 45.02 (P) Ausf. B91364,1860311145,05%1147,40
T25 AT71155,1153811146,85%1812,50
Black Prince7714,0248811045,45%818,52
Bat.-Châtillon 25 t101148,4464011046,36%754,06
Pz.Kpfw. II2151,6418910948,62%547,92
Nashorn6595,7735510947,71%913,01
Progetto M40 mod. 65101287,9865110846,30%913,46
SU-100M17931,1947810850,93%1354,91
Bat.-Châtillon 155 58101080,0167510853,70%857,80
Kranvagn101573,3766310742,06%1006,87
Controcarro 1 Mk. 291184,0156910744,86%857,43
O-I Experimental5610,5639210757,01%1303,49
Jagdpanzer E 100101621,1063510748,60%1057,51
T1 Heavy5423,2148910550,48%819,03
M18 Hellcat6744,2951610552,38%1456,44
Object 268 Version V 101615,3258010442,31%1034,54
WZ-113G FT101651,4266510345,63%956,73
Leo7550,6043710239,22%622,30
Emil I8948,4855110250,00%926,19
KV-48827,0550610252,94%873,24
Panther71003,3061810153,47%1737,44
Lorraine 39L AM3540,6036410053,00%2655,06
Valentine AT4371,713719866,33%1341,66
FV217 Badger101422,027019853,06%848,58
M4A3E8 Sherman6532,314129646,88%932,40
Emil II91485,306839637,50%1207,05
Prototipo Standard B9902,915909645,83%630,47
1108744,035259644,79%632,33
T28 Concept 7844,154989651,04%1141,90
FV3046515,793169445,74%780,74
T-505254,754099356,99%895,18
T54E191476,276579349,46%1356,85
53TP Markowskiego81127,646219244,57%1233,20
AT 25628,115359261,96%1782,87
LHMTV8467,904239233,70%527,43
Conqueror91117,576369153,85%910,29
Achilles6614,643669158,24%1154,57
A-20573,671709043,33%47,84
60TP Lewandowskiego101739,636828946,07%1105,13
VK 16.02 Leopard5236,193198852,27%664,74
AT 77807,645198856,82%1022,90
Churchill VII6706,435118747,13%1215,48
Object 26391211,216348747,13%937,72
T-34-3 81020,206928751,72%1206,92
T-463117,371688647,67%329,11
Challenger7802,634848651,16%1049,61
Krupp-Steyr Waffenträger 7822,035208640,70%902,08
50TP Tyszkiewicza91386,197268547,06%1234,52
Type 4 Heavy91005,986418554,12%814,96
AMX M4 mle. 5191402,586878451,19%1102,44
M3 Lee4136,952068348,19%305,95
Type 619781,195418339,76%490,54
T25/27916,985538360,24%1446,50
T216277,433448351,81%632,61
FV230 Canopener101465,357558246,34%882,46
P.44 Pantera8808,885478145,68%853,19
TNH T Vz. 5191297,836578146,91%1054,12
FV229 Contender91396,577868150,62%1222,04
IS-27625,385238048,75%660,96
FSV Scheme A7584,605648047,50%747,21
M36 Jackson6879,145587955,70%1706,18
Hirschkäfer111560,906867951,90%905,85
CS-538687,375497842,31%715,60
AMX 13 757642,915177847,44%1464,28
T-284264,042447553,33%777,74
T499742,566657552,00%946,98
WZ-111 model 1-491141,816487440,54%793,90
Tortoise91475,547197458,11%1239,85
Vz. 55101486,886937346,58%904,19
IS-2-II81008,016327357,53%1153,37
Birch Gun4275,152357254,17%1081,82
Object 25791432,505727248,61%1334,44
Pz.Kpfw. T 25 5399,144347261,11%1034,02
AE Phase I 91249,176337250,00%1066,91
Somua SM 81309,747777243,06%1311,74
Cromwell6563,203917045,71%972,07
Semovente M43 Bassotto6847,794887042,86%1319,24
Carro da Combattimento 45 t 101444,547277051,43%1000,00
T-34-17437,453766943,48%432,82
Jagdpanzer IV6586,454056959,42%1124,70
Type 5 Heavy101576,198276957,97%1115,95
Caernarvon8817,575396839,71%659,67
UDES 15/16101322,106186838,24%785,32
E 50 Ausf. M101377,967406860,29%1167,22
IS-M8873,224916838,24%823,24
Type 3 Chi-Nu5312,793056750,75%716,36
M374347,251956743,28%1184,30
Pz.Kpfw. 35 (t)2292,794006651,52%2106,54
SMV CC-6781149,026456645,45%1223,20
Object 780 101769,767446643,94%1156,22
HWK 30 8465,744186631,82%527,45
Pz.Kpfw. III Ausf. J4210,662166540,00%339,04
Comet7562,804396544,62%716,13
Progetto CC55 mod. 5481168,817076462,50%1328,08
Centurion Mk. 7/19738,556056451,56%598,35
Pz.Kpfw. 5581451,538686450,00%1218,25
Škoda T 256417,843196338,10%551,28
AMX 13 105 AM mle. 505442,632806349,21%898,33
Panhard AMD 178B6295,243486357,14%781,70
STA-18670,605386253,23%753,77
Matilda4538,955076154,10%1955,61
FV227 Conceiver81120,397816149,18%1260,82
M4A1 FL 10 6629,445096152,46%954,63
T-34-28703,875416046,67%766,00
Ikv 65 Alt II6639,803446035,00%958,53
T57 Heavy101477,236756050,00%1012,52
STA-2 8714,735796053,33%818,14
BT-74109,731485950,85%223,83
WZ-131G FT6761,814365949,15%1272,12
FV4202 8697,365915952,54%777,72
ARL V396696,024875855,17%1343,91
Object 4168779,915535743,86%748,34
M7 Priest3555,293465655,36%1797,83
AT 86684,935385660,71%1234,27
UDES 169956,166325549,09%800,34
StuG III Ausf. G5617,354685466,67%1822,47
TVP VTU Koncept8527,024435450,00%530,26
MS-1178,151325446,30%213,39
WZ-1328467,305175444,44%578,56
T110E3101611,916855455,56%1024,64
Škoda T 245359,342925356,60%945,18
AT 158943,495875347,17%875,46
Sturer Emil7588,134235350,94%708,39
Indien-Panzer8586,154895242,31%509,07
Leopard 1101323,926065240,38%849,30
Tiger-Maus 91366,836515236,54%940,89
BZ-58-2 91375,395825143,14%1057,87
T698674,394615137,25%568,30
AMX 50 Foch B10970,675825143,14%486,88
A46 6342,084065154,90%927,41
T404292,141935042,00%520,35
Object 70591254,326975052,00%1035,49
WZ-111 Alpine Tiger 81067,246535052,00%1234,00
M75338,203394944,90%1279,52
Super Conqueror101526,217424852,08%979,60
UDES 14 Alt 58725,385524746,81%680,83
Centurion Mk. I8641,135424744,68%625,81
Chi-To SP71069,687154755,32%1268,53
BDR G1 B5546,066004768,09%1336,39
Maus101287,117304647,83%760,47
Strv 103B101385,165804537,78%691,24
FV215b (183) 101182,605704542,22%648,91
M-II-Y7911,365824557,78%1165,12
M16/43 Sahariano 3458,534884557,78%1466,51
Saryuda 91069,476474546,67%750,55
SMV CC-567913,825224452,27%1218,65
KV-371281,097174465,91%2123,30
T71 CMCD7418,864454447,73%712,88
Churchill III 5498,935654461,36%985,15
SDP 57 Gowika7733,195544351,16%909,79
SU-182138,621404254,76%819,09
Rheinmetall Panzerwagen10866,985524235,71%681,75
Sturmpanzer II4235,182554057,50%768,51
T-34-2G FT7653,304934045,00%715,41
Object 430U101314,956734047,50%896,44
TOG II* 6740,285934062,50%1285,25
T-262139,441903946,15%574,51
Bishop5258,562403953,85%419,69
Object 705A101504,775493925,64%828,84
59-166366,824193844,74%834,89
Waffenträger auf Pz. IV91299,495953740,54%841,37
E 75 TS 81197,278113756,76%1286,88
TVP T 50/51101383,945273630,56%802,52
Sav m/434220,781973636,11%346,36
B.U.G.I.6569,144803652,78%965,18
T-62A101113,814963638,89%651,82
Ares 758920,146253650,00%912,86
Carro d'assalto P.887831,175823557,14%1070,96
M4A3(76)W Sherman 6667,575383551,43%1007,15
Crusader6315,033433455,88%947,05
Vz. 44-17903,416993447,06%1127,90
BZ-6891141,916553450,00%833,56
M48A5 Patton10963,475853441,18%530,63
Valentine3273,642633351,52%1007,75
Archer5464,613243360,61%1090,28
MT-256138,703363345,45%180,19
Strv m/42-57 Alt A.2 6743,155243342,42%1107,42
Excalibur 6769,455013348,48%1127,25
WZ-111 model 5A101374,916203240,63%783,28
AMX 12 t6375,065083259,38%1054,91
S35 CA5555,844433253,13%1448,81
T-50-2 6313,973833253,13%710,52
Char de transition 6960,666573256,25%1618,41
Type 6891559,908523161,29%1381,82
FV601 Saladin8962,486913154,84%1063,55
IS-2 shielded 71082,715693151,61%1289,10
Lansen C 81077,486833145,16%1235,10
M8A14370,103573046,67%921,99
GSR 3301 Setter7256,274103040,00%321,58
Type 3 Ju-Nu6963,665402958,62%1405,15
Type 71101369,177002941,38%803,27
Controcarro 3 Minotauro101241,616082839,29%645,71
Object 268 Version 4101506,827232853,57%966,99
M-V-Y101487,897352846,43%995,23
Object 777 Version II 91356,437242857,14%1296,47
Object 265T 91335,898452860,71%1340,54
Durendal 101414,647192857,14%959,74
Centurion Action X10963,074502722,22%425,24
CS-447725,735032646,15%957,77
SU-76G FT4422,003302657,69%1059,91
BZ-1668847,856512657,69%912,74
Concept No. 5101026,425392634,62%493,40
TS-60 91080,815882638,46%655,17
Type 1 Ho-Ni II 4486,355132653,85%984,42
Rinoceronte101460,367732552,00%1049,50
TNH 105/10008704,245172544,00%644,16
M2 Medium Tank3129,481552544,00%282,38
T1 HMC2116,331342454,17%630,78
45TP Habicha7692,755932454,17%796,10
Marder 38T4415,923292454,17%1054,75
T-100 LT10930,006262450,00%998,58
Super Hellcat 7578,004012441,67%651,51
Covenanter5242,352722343,48%630,51
Gorilla111592,836582339,13%763,92
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6437,483772334,78%830,37
Object 590 91165,656652347,83%910,96
StuG IV 5288,872242343,48%479,73
AMX 404240,143102240,91%748,10
Cromwell B 6585,324602240,91%869,12
P26/404390,703952045,00%1034,12
K-91101616,307272050,00%1130,95
Type 5781199,687161942,11%1267,25
Sturmpanzer I Bison3136,941501855,56%383,90
WZ-1317535,565731850,00%1001,51
Object 277101032,944101811,11%464,90
SU-85I 5586,174421850,00%1177,70
M10 RBFM 5442,833961855,56%749,37
B14223,123181764,71%633,41
40TP Habicha6428,763441741,18%521,63
M5 Stuart4264,942811741,18%629,94
Alecto4321,652761752,94%837,13
Somua SAu 404296,292501758,82%797,90
T-54 ltwt.9538,414601741,18%482,51
MTLS-1G14 3362,063781752,94%1636,66
AMX ELC 901 6407,005501747,06%1004,25
M5A1 Stuart4190,882651662,50%629,07
M-VI-Y9561,445551656,25%412,39
Hotchkiss H352148,002181540,00%522,40
T3 HMC2259,273711553,33%1233,08
Spähpanzer Ru 2519552,405691553,33%688,79
Black Prince II 71078,008631566,67%1580,77
Churchill Crocodile 6858,477731546,67%1319,79
Strv 746437,713741442,86%601,98
WZ-132-110893,717481464,29%905,42
Vz. 60S Dravec 101589,865151414,29%693,42
GSOR the TANK 91743,867371435,71%1443,57
Object 283 9958,576771450,00%875,46
T 55A 91249,216561450,00%1076,76
T78 6788,715091421,43%850,18
Ikv 723180,461701323,08%278,67
DS PZInż5372,003511346,15%641,21
Type 91 Heavy3145,311491338,46%236,19
Type 1 Chi-He4399,334421241,67%1339,80
Pz.Kpfw. VII101209,087561258,33%790,73
KV-1SA 5554,676231266,67%1235,38
Matilda Black Prince 5526,923971233,33%1113,88
D23179,821701136,36%475,34
Strv m/40L3127,731611136,36%187,82
Sexton II3181,452371163,64%827,46
Type 2597 Chi-Ha3302,272771154,55%1128,44
Renault Otsu1164,401861050,00%640,88
LT vz. 383104,001261040,00%161,02
ST vz. 394183,702671080,00%603,47
50TP prototyp 81381,908041040,00%1418,65
T2 Medium Tank295,801091030,00%242,55
Gabler’s Destroyer 5246,302891040,00%481,27
Lago M38 3483,504121050,00%1479,10
M24E2 Super Chaffee 6524,806051080,00%1532,76
Ram II 5402,603651030,00%868,85
Škoda T 27 8955,707491070,00%1095,52
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6784,304781020,00%1405,66
Yong Bing 91090,008151060,00%817,33
Chi-Ni2120,78167955,56%505,37
M15/42365,1193922,22%0,00
Type 4 Chi-To6516,11502955,56%915,56
Type 97 Chi-Ha3219,11254955,56%735,52
T56 GMC3177,78229944,44%401,04
Cruiser Mk. III3154,33237955,56%632,58
MKA 2528,78625955,56%2444,97
KV-220-2 5437,11519933,33%541,64
LTP 3231,89299944,44%995,82
Caernarvon Action X 8932,56707955,56%1042,27
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2170,78332933,33%581,39
Leichttraktor142,6378825,00%3,10
Cruiser Mk. II2174,25178837,50%607,17
Windhund 8827,50462850,00%751,18
BT-7 artillery 3218,75236825,00%670,27
Kanonenjagdpanzer 105 8488,71361728,57%191,95
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5409,14594785,71%1211,44
Straussler V–4/40 3444,43372714,29%1533,77
LT vz. 352104,83150650,00%350,91
Vickers Medium Mk. III3172,67250666,67%686,09
Type 89 I-Go/Chi-Ro2101,67170650,00%255,17
60G FT5300,33279650,00%462,15
AMR 35 2229,50441683,33%1105,14
T1E6 295,67137633,33%197,55
Sexton I 3390,50390650,00%1342,08
FCM 2C 3881,50948683,33%3524,62
KR-1111364,33591616,67%570,66
Vickers Medium Mk. II2176,40312560,00%981,75
T1 Cunningham1102,20157540,00%377,20
Strv m/425296,60289540,00%596,49
Type 95 Heavy4243,40239580,00%849,32
Cruiser Mk. I184,00167580,00%433,28
M3G FT3100,00108540,00%34,60
Cruiser Mk. IV4271,80328540,00%743,84
T-602131,20223560,00%510,68
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5419,40490560,00%996,64
Object 274a 8275,40292520,00%20,38
T-29 3340,80280520,00%883,64
T-45 2370,60279520,00%1754,68
FV201 (A45) 7852,00707560,00%1053,25
Panther mit 8,8 cm L/71 8457,40427540,00%291,25
Bretagne Panther 6863,80589560,00%1444,68
Strv m/382172,75370475,00%896,59
L6/402149,25243450,00%382,52
Pvlvv fm/422105,00275475,00%437,10
Object 14010937,00625450,00%591,19
ARMT 5443,50613475,00%1036,50
T7 Combat Car 2123,25165450,00%474,67
T-26G FT249,004930,00%0,00
Renault UE 573190,33156333,33%380,39
Convert. Medium Tank T3 3849,3313793100,00%4271,78
Patton the Tank 91144,00493333,33%997,37
Valiant 5589,00555366,67%1418,18
Fantôme 9707,33515366,67%584,13
Vickers Medium Mk. I1119,50161250,00%480,08
TKS z n.k.m. 20 mm 2130,00262250,00%521,24
Renault FT1191,50231250,00%1165,39
Type 97 Te-Ke 246,5065250,00%99,55
STB-110197,0025020,00%3,10
T-34 with L-11 4424,50423250,00%1710,87
AM 39 Gendron-Somua 2180,50314250,00%528,27
T-116 3439,0025420,00%2063,72
Strv S1 8455,0018320,00%149,47
Light Mk. VIC 255,502012100,00%281,54
Kolohousenka1110,001861100,00%609,99
Strv fm/211103,004461100,00%590,21
Fiat 30001199,0015910,00%895,43
Renault FT 75 BS285,005110,00%222,49
4TP180,0010010,00%143,94
AT-120,001510,00%0,00
Panzerwagen 39 3338,0031110,00%1394,31
FCM 36281,002110,00%96,01
M4-85 5516,007191100,00%1079,94
Pz.Sfl. IC 4482,0044310,00%1413,66
L-60 284,0018210,00%180,12
Primo Victoria 81447,0048910,00%1860,43
Vickers 6 ton 2101,008710,00%82,49
AMX 13 (FL 11) 5222,004251100,00%652,06
M4A3E8 Thunderbolt VII 6532,0029710,00%623,38
IS-3A 82004,0013771100,00%2496,19
43 M. Toldi III 3203,0013210,00%779,70
Chi-Go 7835,0040810,00%675,18
KB-52 93759,0016191100,00%5415,73

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis