Reeander

clanlogo
Rol: Soldaat
Toegetreden: 11/04/2025

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten201441443301
Gemiddelde tier8,1310,009,888,89
Overwinningen979248,61%642,86%2046,51%16655,15%
Verloren1006649,97%857,14%2353,49%13143,52%
Gelijkstand2861,42%00,00%00,00%41,33%
Gevechten overleefd578528,72%428,57%1023,26%8126,91%
Tanks vernietigd148620,7490,64300,702410,80
Gedood / dood ratio1,040,900,911,10
Gezien200681,0030,21330,773581,19
Schade toegebracht1.103,291.576,711.516,091.405,60
Veroveringspunten207281,03533,79531,232380,79
Verdedigingspunten120960,6000,00571,33650,22
Ervaring659,79722,00787,19830,18
WN7964,40648,20926,841111,07
WN81158,111173,471197,701429,87
Totaal
Gevechten20144
Gemiddelde tier8,13
Overwinningen979248,61%
Verloren1006649,97%
Gelijkstand2861,42%
Gevechten overleefd578528,72%
Tanks vernietigd148620,74
Gedood / dood ratio1,04
Gezien200681,00
Schade toegebracht1.103,29
Veroveringspunten207281,03
Verdedigingspunten120960,60
Ervaring659,79
WN7964,40
WN81158,11
Voorbije 24u
Gevechten14
Gemiddelde tier10,00
Overwinningen642,86%
Verloren857,14%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd428,57%
Tanks vernietigd90,64
Gedood / dood ratio0,90
Gezien30,21
Schade toegebracht1.576,71
Veroveringspunten533,79
Verdedigingspunten00,00
Ervaring722,00
WN7648,20
WN81173,47
Voorbije 7 dagen
Gevechten43
Gemiddelde tier9,88
Overwinningen2046,51%
Verloren2353,49%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1023,26%
Tanks vernietigd300,70
Gedood / dood ratio0,91
Gezien330,77
Schade toegebracht1.516,09
Veroveringspunten531,23
Verdedigingspunten571,33
Ervaring787,19
WN7926,84
WN81197,70
Voorbije 30 dagen
Gevechten301
Gemiddelde tier8,89
Overwinningen16655,15%
Verloren13143,52%
Gelijkstand41,33%
Gevechten overleefd8126,91%
Tanks vernietigd2410,80
Gedood / dood ratio1,10
Gezien3581,19
Schade toegebracht1.405,60
Veroveringspunten2380,79
Verdedigingspunten650,22
Ervaring830,18
WN71111,07
WN81429,87
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten106000
Overwinningen4744,34%00,00%00,00%00,00%
Verloren5652,83%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand32,83%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd4239,62%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd610,5800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,950,000,000,00
Gezien660,6200,0000,0000,00
Schade toegebracht1.759,480,000,000,00
Veroveringspunten810,7600,0000,0000,00
Verdedigingspunten3183,0000,0000,0000,00
Ervaring591,020,000,000,00
Totaal
Gevechten106
Overwinningen4744,34%
Verloren5652,83%
Gelijkstand32,83%
Gevechten overleefd4239,62%
Tanks vernietigd610,58
Gedood / dood ratio0,95
Gezien660,62
Schade toegebracht1.759,48
Veroveringspunten810,76
Verdedigingspunten3183,00
Ervaring591,02
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten24000
Overwinningen1250,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren1250,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd833,33%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd160,6700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,000,000,000,00
Gezien110,4600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.217,540,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten20,0800,0000,0000,00
Ervaring638,460,000,000,00
Totaal
Gevechten24
Overwinningen1250,00%
Verloren1250,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd833,33%
Tanks vernietigd160,67
Gedood / dood ratio1,00
Gezien110,46
Schade toegebracht1.217,54
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten20,08
Ervaring638,46
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten13000
Overwinningen646,15%00,00%00,00%00,00%
Verloren753,85%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd646,15%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd120,9200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,710,000,000,00
Gezien110,8500,0000,0000,00
Schade toegebracht489,380,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring363,920,000,000,00
Totaal
Gevechten13
Overwinningen646,15%
Verloren753,85%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd646,15%
Tanks vernietigd120,92
Gedood / dood ratio1,71
Gezien110,85
Schade toegebracht489,38
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring363,92
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten212000
Overwinningen8439,62%00,00%00,00%00,00%
Verloren12659,43%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand20,94%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd5827,36%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1260,5900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,820,000,000,00
Gezien1750,8300,0000,0000,00
Schade toegebracht971,920,000,000,00
Veroveringspunten1850,8700,0000,0000,00
Verdedigingspunten2771,3100,0000,0000,00
Ervaring509,990,000,000,00
Totaal
Gevechten212
Overwinningen8439,62%
Verloren12659,43%
Gelijkstand20,94%
Gevechten overleefd5827,36%
Tanks vernietigd1260,59
Gedood / dood ratio0,82
Gezien1750,83
Schade toegebracht971,92
Veroveringspunten1850,87
Verdedigingspunten2771,31
Ervaring509,99
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten402000
Overwinningen27969,40%00,00%00,00%00,00%
Verloren11729,10%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand61,49%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd19648,76%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2960,7400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,440,000,000,00
Gezien3670,9100,0000,0000,00
Schade toegebracht989,710,000,000,00
Veroveringspunten17384,3200,0000,0000,00
Verdedigingspunten4641,1500,0000,0000,00
Ervaring714,680,000,000,00
Totaal
Gevechten402
Overwinningen27969,40%
Verloren11729,10%
Gelijkstand61,49%
Gevechten overleefd19648,76%
Tanks vernietigd2960,74
Gedood / dood ratio1,44
Gezien3670,91
Schade toegebracht989,71
Veroveringspunten17384,32
Verdedigingspunten4641,15
Ervaring714,68
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten821000
Overwinningen35943,73%00,00%00,00%00,00%
Verloren46056,03%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand20,24%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd24129,35%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd3380,4100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,580,000,000,00
Gezien7500,9100,0000,0000,00
Schade toegebracht1.249,400,000,000,00
Veroveringspunten17482,1300,0000,0000,00
Verdedigingspunten24633,0000,0000,0000,00
Ervaring637,240,000,000,00
Totaal
Gevechten821
Overwinningen35943,73%
Verloren46056,03%
Gelijkstand20,24%
Gevechten overleefd24129,35%
Tanks vernietigd3380,41
Gedood / dood ratio0,58
Gezien7500,91
Schade toegebracht1.249,40
Veroveringspunten17482,13
Verdedigingspunten24633,00
Ervaring637,24
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (292)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
T28 Prototype81529,55750108651,20%1975,57
Char Futur 4 91357,6175056147,77%1161,38
Progetto M35 mod. 46 81085,4670052046,15%1184,28
T110E4101879,5159050644,27%1329,35
Bat.-Châtillon Bourrasque 81152,4273244946,33%1299,90
Conqueror91542,7770543045,81%1419,68
FV215b 101675,2867242448,35%1441,15
Manticore10773,4168839849,75%802,07
T-1091476,5971839447,72%1460,38
IS-7101603,4770934648,27%1247,03
T3091848,0876634351,90%1864,58
Caernarvon8980,7665131749,53%1123,29
Prototipo 6 81304,9277530049,67%1240,06
Löwe 81149,0164830045,67%1263,41
XM57 81339,8973227949,46%1169,63
Mars 81135,6072927445,26%1151,82
M53/M559804,0556326345,63%594,28
T25/27874,9360925449,61%1353,16
E 7591014,4666925047,20%773,52
Controcarro 1 Mk. 291196,4367524444,67%903,70
Turtle Mk. I 81244,3780023153,25%1283,89
Black Prince7680,7260922950,66%857,57
GSOR 3301 AVR FS9531,5361022343,50%563,85
Super Conqueror101231,8567422145,70%739,05
Leopard Prototyp A9972,2062022045,00%715,42
KV-856889,8964021851,38%1767,80
ELC EVEN 90 8443,3862120946,41%711,45
Tiger II8589,0856020748,79%482,14
M18 Hellcat6759,9559119153,93%1455,53
Rhm.-Borsig Waffenträger81016,4557818949,74%922,70
Vercingétorix 91491,0378818749,20%1370,25
Kpz. Erich Konzept I 91325,8371818047,22%1047,15
Škoda T 56 81413,3086817055,88%1456,40
IS-381243,8374116951,48%1636,73
Leopard 1101570,5967816543,64%1117,80
Indien-Panzer8595,9556116145,34%553,66
Vz. 64 Blesk8454,6460516052,50%659,33
SMV CC-678884,6363816048,75%882,16
Churchill VII6532,0647315244,08%787,59
Controcarro 3 Minotauro101440,4169513946,04%849,86
T-103 81023,7061213642,65%895,14
E 100101422,7271313544,44%914,59
M48A5 Patton101379,6863513534,81%838,42
DBV-152 101661,5066513351,13%994,09
M40/M438788,8861413047,69%708,83
Leopard 120 Verbessert111516,1075412651,59%1092,23
FV229 Contender91256,4273912446,77%987,66
ShPTK-TVP 100 81028,2768311946,22%1015,18
FV4004 Conway91271,6362311744,44%1029,68
IS71160,6876711662,07%1926,47
T92 HMC101090,7455011036,36%687,14
Tiger I7698,6163410957,80%815,10
Churchill I5417,0047010754,21%904,65
LHMTV8634,9567310553,33%1075,59
Coccodrillo 101902,018339953,54%1517,63
Ares 90 C111823,278179947,47%1281,76
TS-54 8914,776659942,42%737,67
50TP Tyszkiewicza91366,997259844,90%1110,39
StuG III Ausf. G5466,173819546,32%987,34
VK 30.02 (D)7600,415629139,56%725,17
TVP VTU Koncept8701,086138949,44%784,81
Ares 90101731,427768948,31%1332,23
Škoda T 177453,225178548,24%825,68
Ares 8591321,188618561,18%1454,32
Pz.Kpfw. I Ausf. C3121,602148457,14%505,12
Charioteer8829,525968342,17%738,99
Pz.Kpfw. II Luchs499,832448256,10%239,76
Bat.-Châtillon 12 t8635,986608250,00%1035,13
AAT60 81176,487068245,12%1171,34
Kpz. 3 GST Turm 81380,847348145,68%1282,92
GSR 3301 Setter7319,765187843,59%506,12
Crusader6305,564957754,55%814,94
Type 6891596,758577656,58%1428,16
T110E5101817,368107643,42%1309,86
Grille 15101444,086587448,65%892,89
SMV CC-567758,286317252,78%1016,42
Škoda T 509933,236237050,00%736,88
FV2078804,096817052,86%941,89
T-448698,885986947,83%768,98
Sturer Emil7998,256006955,07%1448,08
Ares 7581136,007866952,17%1461,57
FV226 Contradictious 81151,137616950,72%1002,84
53TP Markowskiego81086,447186851,47%1250,66
Nergal 81181,467836852,94%1198,61
Spähpanzer Ru 2519833,198136758,21%1295,75
Versuchspanzer 5791713,009986668,18%1634,24
45TP Habicha7853,155996543,08%936,53
T675475,144506549,23%1063,74
Semovente M43 Bassotto6529,914806446,88%726,30
T3281092,527186445,31%1056,63
FV230 Canopener101491,528056355,56%1034,86
Object 277101427,366726140,98%905,10
Object 4168782,276206050,00%866,19
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4291,903235952,54%664,43
Type 586724,816545850,00%1400,37
M127640,976295858,62%809,11
Jagdpanzer IV6413,183935742,11%581,13
T297928,376905745,61%975,34
VK 30.02 (M)6525,805055650,00%835,98
M446445,844615658,93%641,97
40TP Habicha6582,135155549,09%961,76
Somua SM 81287,079145572,73%1467,07
T288483,314575440,74%231,99
Achilles6495,624555347,17%713,83
Pz.Sfl. IVc5639,384825347,17%1613,75
Chrysler K GF 81267,898475349,06%1428,36
Matilda4291,873465242,31%641,51
VK 36.01 (H)6521,815035248,08%762,25
KV-15673,005835248,08%1592,79
Rheinmetall Panzerwagen10818,166335141,18%685,45
AE Phase I 91528,148434953,06%1482,82
HWK 128596,007264850,00%928,28
Pz.Kpfw. 5581611,1910014860,42%1618,03
KV-2 (R) 61078,727754755,32%1809,06
Kampfpanzer 67101603,227294645,65%970,12
TVP T 50/51101403,366334540,00%939,17
SU-1006366,443834548,89%445,42
Rambo 91568,478424546,67%1480,53
BZ-587723,956254353,49%822,86
Super Hellcat 7711,426554355,81%1050,31
BZ-6891462,337494245,24%1196,93
Nashorn6717,105134247,62%1256,58
E 65 Zwilling 81565,939544259,52%1529,30
Char Mle. 75 9898,487344257,14%1197,58
M4A3(76)W Sherman 6822,267444259,52%1594,78
AT 25268,953164136,59%382,21
Škoda T 256642,855704050,00%1205,07
T-34-856830,556034045,00%1637,37
Spähpanzer SP I C7646,157174055,00%1340,56
Vz. 68 Squall 8506,005714052,50%789,02
Waffenträger auf Pz. IV9666,975933863,16%498,85
SU-855304,283283652,78%535,33
M8A14444,504523652,78%1289,62
Carro da Combattimento 45 t 101398,696803647,22%904,32
Pz.Kpfw. I241,601113531,43%1,43
Vz. 58 Medvěd 91634,268123554,29%1276,78
Covenanter5254,884633458,82%798,77
Leichttraktor178,302073345,45%168,59
Type 5781537,099643268,75%1797,09
T2071008,557583151,61%1463,98
M66772,836483056,67%1230,60
Semovente M415355,203203033,33%572,06
Char Murat 91499,377283046,67%1240,05
Object 703 Version II 81080,406853033,33%878,36
T-284101,282532941,38%47,92
SU-76M4177,761922948,28%299,21
Marder 38T4517,595602958,62%1612,24
DZT-159 91323,766582944,83%948,26
M415295,822902842,86%252,10
UDES 038870,935432846,43%733,48
AMX 13 757638,467402850,00%1390,37
Predatore 91804,547382839,29%1427,22
CC-46 Pancernik 91698,637742751,85%1379,98
SFAC 105 81095,936612755,56%939,48
Cromwell6485,695722657,69%975,86
BZ-75101520,286952532,00%917,77
FV227 Conceiver8645,765292536,00%437,03
AltProto AMX 30 8989,587602458,33%1190,67
Cobra 91581,888772462,50%1653,27
T-46385,271892236,36%94,46
AMX 12 t6587,146192259,09%1652,29
T 54D 91170,647252250,00%1045,78
M10391340,387312147,62%957,68
Cavalier5345,244382157,14%758,45
Toro 91566,576542128,57%1170,31
Konštrukta T-34/1007720,356762060,00%1288,98
KJPZ TIII Jäger 91602,256502035,00%1134,08
Churchill Crocodile 6745,356582050,00%987,12
Vickers Medium Mk. III3146,682751968,42%599,15
Felice 9993,635561931,58%690,20
FV4005 Stage II10868,635001931,58%352,23
Vickers Medium Mk. II286,612061861,11%368,27
VK 30.01 (H)5124,172671855,56%173,20
Type 71101434,567871850,00%886,39
M374265,532791752,94%921,34
A-447806,765561741,18%1150,48
Challenger7799,007131752,94%1127,10
WZ-111 model 6 81405,419011758,82%1453,02
VCS 6x6 TS 90 9473,245711752,94%488,16
M7 Priest3278,442581631,25%534,41
Stridsyxa 81335,387661643,75%1260,68
25TP KSUST II5520,675251566,67%1370,42
Type 3 Ju-Nu61019,478161566,67%1482,22
Chieftain Mk. 6 101346,737041546,67%872,31
60TP Lewandowskiego101213,437421450,00%669,59
CS-538618,575001442,86%568,19
UDES 03 Alt 3 91546,717021442,86%1319,89
Valentine AT4313,082611346,15%715,92
FV3046496,084391361,54%817,08
Vz. 44-17447,084121233,33%247,53
Patton the Tank 9988,00361128,33%673,67
M10 RBFM 5591,426411258,33%1261,13
Gryphon 101654,676451241,67%1098,79
Marder II3234,732921154,55%702,67
AMBT 81062,277451154,55%1109,95
XM69 Hacker111651,007581145,45%963,56
SDP wz 66 Grom 8918,557751181,82%900,45
GSOR 1008 81584,737141127,27%1584,32
T28 Concept 71134,647991163,64%1877,71
BZ-72-1 101146,916641145,45%802,35
KR-1111625,556511127,27%681,62
T56 GMC3321,303481070,00%1190,16
T-437728,807251060,00%1186,06
Mitsu 1085796,705601040,00%1505,65
BZ-1668683,705971040,00%528,72
Pz.Kpfw. 35 (t)274,44170955,56%263,31
Ikv 65 Alt II6596,67488955,56%1024,81
LPT-67 Šelma9655,11612955,56%759,92
Char de transition 6946,33871966,67%1843,18
B14194,25372862,50%501,28
FV215b (183) 101916,50394812,50%1235,21
BZT-70 102371,25801850,00%1577,06
FV224 Chopper7916,50725850,00%1093,13
K-2 81209,88955862,50%1399,05
T-345666,00648771,43%2569,98
T1 Cunningham116,57327742,86%14,46
Type 5 Heavy102017,71810757,14%1261,12
O-I Experimental5506,00446757,14%935,94
SDT-58 Vlkodav 91725,14732728,57%1437,57
Crusader 5.5-in. SP7371,29283728,57%226,53
Jagdpanzer E 90 91001,57643757,14%752,11
Kunze Panzer 91173,57591742,86%812,88
CS-52 LIS 8861,14614742,86%769,20
LTP 388,43216742,86%161,87
Projet Louis 9620,00437714,29%480,35
T803111251,86782742,86%568,81
M3 Stuart3135,50324650,00%387,44
T-262104,33196650,00%374,97
Cruiser Mk. IV4167,67201633,33%255,90
Gabler’s Destroyer 5320,83310616,67%594,14
FV225 Collector 91522,33978666,67%1215,14
Object 752 91444,831069683,33%1188,74
Concept 1B 91436,67651650,00%912,45
Vickers Medium Mk. I118,4089540,00%0,00
Sav m/434313,40306560,00%768,16
Pz.Kpfw. III Ausf. E3280,40373540,00%811,04
Durchbruchswagen 24195,20267560,00%514,83
GSOR the TANK 9646,00454540,00%323,70
TS-6 91515,60693540,00%1177,42
T-34-85 Rudy 6797,00611540,00%1319,39
Object 168 German 8811,00413520,00%729,72
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 61092,40811560,00%2168,99
IMT 81064,60948580,00%1289,99
Fantôme 92040,20658520,00%1886,91
G.Pz. Mk. VI (e)239,7578450,00%113,16
Sentinelle 91491,25569425,00%873,80
OCP Peacekeeper 92587,001048450,00%2800,07
Pz.Kpfw. II292,00182333,33%128,13
B.U.G.I.6254,00361333,33%138,20
Valentine3202,33284366,67%768,63
E 77 9611,00684366,67%453,55
M24 Chaffee No. 594 5675,339933100,00%2510,52
T77 81247,6738330,00%975,13
AMX ELC 901 6505,67667366,67%1361,77
Gonsalo 8506,33564333,33%220,21
SU-100I 5753,33579333,33%1216,29
Strv m/40L3215,00237250,00%607,92
M15/423427,00367250,00%1427,82
Pz.Kpfw. 38 (K) 5498,5035620,00%755,81
T3E2 Medium Tank 3620,009362100,00%3740,29
M48A2 Räumpanzer 82206,501093250,00%2382,63
TBT 9942,50590250,00%533,92
T7 Combat Car 20,00120250,00%111,42
StuG IV 5555,506872100,00%1382,68
Leox 91509,00918250,00%1332,20
Strv fm/211366,005011100,00%3013,35
Fiat 300010,008710,00%0,00
Strv m/382444,006541100,00%2442,74
P26/404556,005751100,00%1461,38
M4A3E8 Sherman60,0022110,00%0,00
M2 Light268,008171100,00%272,73
MS-110,001010,00%0,00
Panzerjäger I20,00410,00%0,00
SU-18281,002411100,00%479,83
SZDV Vz. 50 8726,0035410,00%361,28
Panzerwagen 39 390,0018810,00%87,31
T3 HMC282,003301100,00%357,25
SU-2630,007910,00%0,00
M46 Patton9685,008521100,00%592,88
Loyd Gun Carriage237,003610,00%0,00
Black Prince II 71650,0068110,00%2160,42
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 60,005310,00%0,00
Rheinmetall Begleitwagen 3609,0059710,00%1025,80
Windhund 8676,0026710,00%352,05
TS-60 91923,0048210,00%1757,42
Object 590 91390,0012321100,00%1326,13
Lätt Stridsfordon 120 9457,0038710,00%64,09
Valentine II 4225,0022810,00%461,76
Object Kust 81133,007371100,00%999,74
AMR P.103 2813,0062310,00%3075,17
Brennos 81351,0056110,00%1358,82
Chi-Go 72135,0074610,00%2791,47

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Soldaat
Toegetreden: 11/04/2025
Rol: Rekruut
Toegetreden: 31/03/2025
Gestopt: 10/04/2025
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 15/07/2024
Gestopt: 29/03/2025
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 15/07/2024
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 09/02/2024
Gestopt: 14/07/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 17/12/2023
Gestopt: 08/02/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 10/08/2015
Gestopt: 23/08/2016