Riot_hero

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten16706147334
Gemiddelde tier7,608,008,668,38
Overwinningen904554,14%00,00%2655,32%19458,08%
Verloren749044,83%1100,00%1940,43%13139,22%
Gelijkstand1711,02%00,00%24,26%92,69%
Gevechten overleefd573234,31%00,00%1838,30%13941,62%
Tanks vernietigd175521,0500,00551,173681,10
Gedood / dood ratio1,600,001,901,89
Gezien192351,1500,001212,578302,49
Schade toegebracht1.274,18520,001.621,451.308,49
Veroveringspunten203951,2200,0000,002590,78
Verdedigingspunten83330,5000,00290,623180,95
Ervaring606,10177,00866,51815,72
WN71325,47-25,261592,631540,62
WN81675,23221,182697,562456,85
Totaal
Gevechten16706
Gemiddelde tier7,60
Overwinningen904554,14%
Verloren749044,83%
Gelijkstand1711,02%
Gevechten overleefd573234,31%
Tanks vernietigd175521,05
Gedood / dood ratio1,60
Gezien192351,15
Schade toegebracht1.274,18
Veroveringspunten203951,22
Verdedigingspunten83330,50
Ervaring606,10
WN71325,47
WN81675,23
Voorbije 24u
Gevechten1
Gemiddelde tier8,00
Overwinningen00,00%
Verloren1100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht520,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring177,00
WN7-25,26
WN8221,18
Voorbije 7 dagen
Gevechten47
Gemiddelde tier8,66
Overwinningen2655,32%
Verloren1940,43%
Gelijkstand24,26%
Gevechten overleefd1838,30%
Tanks vernietigd551,17
Gedood / dood ratio1,90
Gezien1212,57
Schade toegebracht1.621,45
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten290,62
Ervaring866,51
WN71592,63
WN82697,56
Voorbije 30 dagen
Gevechten334
Gemiddelde tier8,38
Overwinningen19458,08%
Verloren13139,22%
Gelijkstand92,69%
Gevechten overleefd13941,62%
Tanks vernietigd3681,10
Gedood / dood ratio1,89
Gezien8302,49
Schade toegebracht1.308,49
Veroveringspunten2590,78
Verdedigingspunten3180,95
Ervaring815,72
WN71540,62
WN82456,85
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten56002
Overwinningen2341,07%00,00%00,00%00,00%
Verloren3257,14%00,00%00,00%2100,00%
Gelijkstand11,79%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1526,79%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd260,4600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,630,000,000,00
Gezien470,8400,0000,0052,50
Schade toegebracht1.612,090,000,001.083,50
Veroveringspunten100,1800,0000,0000,00
Verdedigingspunten20,0400,0000,0000,00
Ervaring538,340,000,00147,00
Totaal
Gevechten56
Overwinningen2341,07%
Verloren3257,14%
Gelijkstand11,79%
Gevechten overleefd1526,79%
Tanks vernietigd260,46
Gedood / dood ratio0,63
Gezien470,84
Schade toegebracht1.612,09
Veroveringspunten100,18
Verdedigingspunten20,04
Ervaring538,34
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten2
Overwinningen00,00%
Verloren2100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien52,50
Schade toegebracht1.083,50
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring147,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten27000
Overwinningen1348,15%00,00%00,00%00,00%
Verloren1451,85%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd829,63%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd140,5200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,740,000,000,00
Gezien311,1500,0000,0000,00
Schade toegebracht993,740,000,000,00
Veroveringspunten772,8500,0000,0000,00
Verdedigingspunten60,2200,0000,0000,00
Ervaring444,110,000,000,00
Totaal
Gevechten27
Overwinningen1348,15%
Verloren1451,85%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd829,63%
Tanks vernietigd140,52
Gedood / dood ratio0,74
Gezien311,15
Schade toegebracht993,74
Veroveringspunten772,85
Verdedigingspunten60,22
Ervaring444,11
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten10000
Overwinningen330,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren770,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd110,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd30,3000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,330,000,000,00
Gezien80,8000,0000,0000,00
Schade toegebracht298,700,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring168,300,000,000,00
Totaal
Gevechten10
Overwinningen330,00%
Verloren770,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd110,00%
Tanks vernietigd30,30
Gedood / dood ratio0,33
Gezien80,80
Schade toegebracht298,70
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring168,30
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten199000
Overwinningen9949,75%00,00%00,00%00,00%
Verloren10050,25%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd5829,15%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1020,5100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,720,000,000,00
Gezien1400,7000,0000,0000,00
Schade toegebracht894,570,000,000,00
Veroveringspunten5522,7700,0000,0000,00
Verdedigingspunten11735,8900,0000,0000,00
Ervaring593,410,000,000,00
Totaal
Gevechten199
Overwinningen9949,75%
Verloren10050,25%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd5829,15%
Tanks vernietigd1020,51
Gedood / dood ratio0,72
Gezien1400,70
Schade toegebracht894,57
Veroveringspunten5522,77
Verdedigingspunten11735,89
Ervaring593,41
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten264001
Overwinningen12446,97%00,00%00,00%00,00%
Verloren13551,14%00,00%00,00%1100,00%
Gelijkstand51,89%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd10037,88%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1860,7000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,130,000,000,00
Gezien1850,7000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.043,450,000,001.194,00
Veroveringspunten1500,5700,0000,0000,00
Verdedigingspunten2751,0400,0000,0000,00
Ervaring441,270,000,00167,00
Totaal
Gevechten264
Overwinningen12446,97%
Verloren13551,14%
Gelijkstand51,89%
Gevechten overleefd10037,88%
Tanks vernietigd1860,70
Gedood / dood ratio1,13
Gezien1850,70
Schade toegebracht1.043,45
Veroveringspunten1500,57
Verdedigingspunten2751,04
Ervaring441,27
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten1
Overwinningen00,00%
Verloren1100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht1.194,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring167,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten49000
Overwinningen1938,78%00,00%00,00%00,00%
Verloren3061,22%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1836,73%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd400,8200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,290,000,000,00
Gezien340,6900,0000,0000,00
Schade toegebracht2.169,200,000,000,00
Veroveringspunten210,4300,0000,0000,00
Verdedigingspunten170,3500,0000,0000,00
Ervaring571,730,000,000,00
Totaal
Gevechten49
Overwinningen1938,78%
Verloren3061,22%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1836,73%
Tanks vernietigd400,82
Gedood / dood ratio1,29
Gezien340,69
Schade toegebracht2.169,20
Veroveringspunten210,43
Verdedigingspunten170,35
Ervaring571,73
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (213)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
AMX 13 57 GF 71054,97805200462,03%3041,37
Object 268 Version 4103137,8689690560,66%2683,32
Jagdpanzer E 100102235,9159779253,03%1668,72
Löwe 81186,5057672348,82%1334,23
KV-26925,7956271555,94%1753,24
E 50 Ausf. M101953,1361355049,64%1623,45
E 25 7983,3253651048,43%1467,40
G.W. E 100101723,0263039853,77%1553,62
G.W. Tiger (P)8938,1448233353,45%1079,94
Jagdtiger91530,0361731252,24%1220,34
Cromwell B 6809,4265930149,17%1678,61
FV215b (183) 101897,6861829855,70%1465,40
Rhm.-Borsig Waffenträger81324,9462326657,14%1298,41
Ferdinand81315,9653425250,00%1333,85
E 7591839,3580924953,41%1865,40
60TP Lewandowskiego102574,0269624557,55%1932,75
G.W. Tiger91371,2656020750,72%1391,31
Strv S1 81700,3173819458,25%1761,71
Jagdpanther7696,1136919340,93%751,72
Type 4 Heavy91150,0150119147,64%918,12
Matilda4404,7734618960,85%1412,36
Spähpanzer Ru 2519968,7066518557,84%1618,03
Maus101758,2076817460,34%1456,01
G.W. Panther7904,8241416849,40%1071,46
O-Ho81333,6860715757,96%1587,02
AT 86455,4835115750,32%714,41
Somua SM 81678,2891615655,13%1726,15
Object 252U 81480,8087415261,18%1632,84
Tiger II81080,4458914353,15%1189,55
SU-100Y 61032,6164814355,94%1966,41
Jagdpanzer IV6564,0132514251,41%1043,98
T26E4 SuperPershing 8733,2352312348,78%837,31
Object 43091936,8091112356,10%1794,95
VK 45.02 (P) Ausf. A8859,8542111546,09%800,55
KV-856628,7438111456,14%992,83
StuG III Ausf. G5344,0028011246,43%692,78
Type 59 81228,4772810962,39%1702,23
T-4481379,2187610862,04%2169,74
Panhard EBR 105101342,087769747,42%11653,05
Progetto M35 mod. 46 81404,466639251,09%1530,93
Tiger I7940,474629052,22%1146,73
Charioteer81005,424959045,56%874,89
Object 430 Version II91580,487549052,22%1635,43
M127905,606098953,93%1180,73
AMX ELC bis5304,094158961,80%1088,41
AMX 50 Foch B102850,178798455,95%2357,81
105 leFH18B2 5807,225228371,08%2163,76
KV-2 (R) 61077,936118355,42%2039,50
Hummel6702,723308245,12%1009,44
T28 Concept 71177,457397858,97%1879,51
Tortoise91515,267447751,95%1287,70
Object 263102142,497527448,65%1823,87
Churchill I5516,974127349,32%1121,62
SU-130PM 81683,858317360,27%1769,33
T675378,393237230,56%611,30
ELC EVEN 90 8992,475437258,33%2039,84
Tiger (P)7829,805967054,29%1012,73
AMX 12 t6340,383686946,38%794,39
T-34-85M 6931,936366759,70%1773,07
Pz.Kpfw. I Ausf. C3239,843146358,73%1314,35
Type 5 Heavy102219,987486254,84%1564,96
Challenger7802,565736248,39%982,71
Grille 15101832,255616154,10%1285,59
IS71024,936086053,33%1339,49
Grille5354,672475855,17%677,78
VK 45.02 (P) Ausf. B9804,474585850,00%562,39
Nashorn6728,484445851,72%1238,08
AT 25530,074395666,07%1483,67
AT 15A 7616,863855641,07%670,37
SU-1006581,073095448,15%895,57
Churchill VII6519,063585147,06%830,06
T 55A 91726,378845160,78%1948,47
O-Ni7688,064945040,00%579,53
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5402,623825058,00%1081,36
Pz.Sfl. IVb4227,461994850,00%634,27
T-50-2 6724,728184763,83%2349,04
Waffenträger auf Pz. IV91061,635444656,52%798,55
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4258,492654353,49%626,62
Marder II3214,632094153,66%603,61
Sturer Emil7514,003834148,78%532,86
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4101,682544052,50%231,91
VK 30.01 (P)6397,922773943,59%534,54
Pz.Sfl. IVc5434,743523943,59%849,48
M8A14305,922893850,00%819,64
M40/M4381285,958523764,86%1523,15
Rheinmetall Panzerwagen10814,656173740,54%730,03
M3 Lee4199,471843638,89%496,71
Birch Gun4245,003233655,56%880,29
T-1506915,565263447,06%1690,29
Pz.Kpfw. VII102102,097033357,58%1660,40
T1 Heavy Tank5290,482883148,39%420,11
Sherman Firefly6674,715623154,84%1197,34
Waffenträger auf E 100101573,614773138,71%845,79
VK 16.02 Leopard5271,603193046,67%798,55
KV-220-2 5771,309123083,33%1962,87
KV-48571,384372934,48%355,64
T1 Cunningham1127,891762860,71%796,45
Vickers Medium Mk. III3110,931512839,29%197,43
K-91101983,717872846,43%1521,22
AT 771024,855312748,15%1351,51
Bishop5296,622592638,46%374,04
T-28E with F-30 4610,884972634,62%1814,75
leKpz M 41 90 mm 8764,624732642,31%1094,83
KV-37646,123582532,00%505,45
Alecto4376,003262544,00%1122,97
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4464,884122556,00%1302,14
Covenanter4302,963232466,67%1415,99
Valentine AT3139,131922425,00%223,08
BT-7391,351722352,17%290,80
Object 41681748,435442343,48%2112,90
Crusader5276,272952250,00%636,49
Ikv 1035393,382782152,38%896,88
Rheinmetall Skorpion G 81856,578572152,38%2179,82
ARL 446773,454792040,00%1309,00
IS-3A 81592,6011112085,00%1907,93
S-517432,843761963,16%470,21
Pz.Kpfw. 38 (t)384,421451952,63%156,26
Churchill III 5832,1610541968,42%2709,64
Pz.Kpfw. II Luchs4190,333431861,11%695,10
FV217 Badger101971,566901850,00%1237,53
T-34 shielded 5518,724181838,89%1265,16
Vickers Medium Mk. II2130,121131735,29%416,39
Sexton II3152,352641776,47%725,63
Wespe3128,471491546,67%297,69
SU-76G FT4363,733431553,33%836,98
M374335,363161450,00%1134,13
FV3046404,312841330,77%472,86
Object 430U102142,158881369,23%1683,65
Vickers Medium Mk. I1142,921941266,67%871,86
BT-2288,421341241,67%234,15
A-20426,001841266,67%240,66
Sav m/434169,331891241,67%266,33
AMX 13 757356,175561258,33%631,84
Object 140101682,756791225,00%1194,21
T56 GMC3117,271371136,36%153,78
Renault UE 573120,361771154,55%264,95
Marder 38T4254,182231145,45%459,69
Panzerjäger I2102,901451070,00%414,94
Pz.Kpfw. III Ausf. E379,701371040,00%90,09
Panther II8843,504461020,00%799,69
VK 28.016383,805961070,00%1005,13
G.Pz. Mk. VI (e)274,301011050,00%352,51
StuG IV 5383,003171060,00%908,40
ST vz. 394291,44283922,22%930,83
M41 HMC5397,56278922,22%389,62
T2881005,56819966,67%1075,03
Universal Carrier 2-pdr2152,44189944,44%500,67
Sherman III5339,67505966,67%975,60
Durchbruchswagen 24155,11184944,44%260,22
T-345158,25206850,00%241,19
Škoda T 256855,75833875,00%2025,78
M2 Medium Tank371,75154825,00%22,15
SU-855221,43257742,86%270,55
Ikv 723157,29177757,14%442,70
T-46339,00111742,86%29,29
M7 Priest3151,71181771,43%395,03
60G FT5173,00211757,14%261,71
M18 Hellcat6382,29188714,29%367,43
T376565,57442742,86%1405,99
TKS z n.k.m. 20 mm 2208,67347666,67%1807,29
Pz.Kpfw. 35 (t)299,33200683,33%532,31
Vickers Mk. E Type B2261,00235616,67%1369,43
T2 Medium Tank2110,67125633,33%319,04
E 100101903,33883683,33%1677,53
T-284115,20216560,00%283,90
Pz.Kpfw. II294,40268560,00%409,81
T-262208,40202560,00%1154,75
AT-12168,40158540,00%508,21
M5 Stuart4225,004525100,00%1048,69
Renault FT AC299,80110540,00%156,76
T26E3 Eagle 7 71007,40549520,00%933,20
M22231,5025440,00%989,19
T3 HMC2135,00259475,00%626,22
SU-76M395,7597450,00%121,60
M3G FT3204,00259475,00%737,58
Cruiser Mk. IV387,501914100,00%329,17
KV-15110,5098425,00%0,00
Pz.Kpfw. I290,25188475,00%558,05
Object 252U Defender 8836,25807475,00%805,63
Tetrarch 279,75122425,00%132,60
SU-1527862,00475333,33%983,98
AMX 40437,00138366,67%236,54
SU-182257,67260366,67%1877,32
T-26G FT2228,00223366,67%1105,63
SU-263137,002343100,00%377,37
Cruiser Mk. III2104,00197333,33%273,90
Loyd Gun Carriage270,00138366,67%422,27
Spähpanzer SP I C7426,33456366,67%663,80
HWK 128825,00604333,33%1153,25
LT-432 8536,007303100,00%765,68
Heavy Tank No. VI 61072,67866366,67%2380,42
M3 Stuart374,5010920,00%80,62
T1 HMC2166,50144250,00%801,43
Type 97 Te-Ke 2231,00242250,00%1647,62
MS-1178,008220,00%184,93
Type 2597 Chi-Ha3104,002712100,00%410,51
AMX 383229,5019620,00%1211,25
VK 30.02 (M)6582,50276250,00%926,45
IS-M8482,00611250,00%338,72
Object 263910,5015020,00%0,00
MTLS-1G14 3318,504932100,00%1545,81
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 80,0026320,00%0,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 254,5011920,00%32,70
Kolohousenka133,00910,00%0,00
Chi-Ni20,004410,00%0,00
Hotchkiss H35287,001861100,00%467,24
Stuart I-IV3388,007541100,00%2140,09
Leichttraktor1107,002091100,00%594,72
AC 1 Sentinel 441,008610,00%0,00
Light Mk. VIC 263,001741100,00%382,49
T7 Combat Car 223,00771100,00%261,00
LTP 3137,003051100,00%613,51
BT-7 artillery 360,009110,00%20,21

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Rekruut
Toegetreden: 01/10/2018
Gestopt: 27/01/2019
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 02/07/2017
Gestopt: 29/09/2018
Rol: Rekruut
Toegetreden: 21/01/2017
Gestopt: 29/06/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 12/12/2015
Gestopt: 05/06/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 06/09/2015
Gestopt: 01/11/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 08/07/2015
Gestopt: 05/09/2015
Rol: Rekruut
Toegetreden: 03/05/2015
Gestopt: 06/07/2015
Rol: Rekruut
Toegetreden: 29/10/2014
Gestopt: 01/05/2015
Cookies help delivering this services. Leer meer  Close