RuSSu90

clanlogo
Rol: Rekruut
Toegetreden: 17/08/2026

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten36667466252
Gemiddelde tier8,1710,0010,0810,01
Overwinningen1848750,42%4100,00%3350,00%14457,14%
Verloren1763948,11%00,00%3146,97%10240,48%
Gelijkstand5411,48%00,00%23,03%62,38%
Gevechten overleefd987326,93%250,00%2233,33%10742,46%
Tanks vernietigd338720,9230,75590,892691,07
Gedood / dood ratio1,261,501,341,86
Gezien457431,2541,00941,422701,07
Schade toegebracht1.214,711.367,751.948,672.170,71
Veroveringspunten361110,9800,0000,002971,18
Verdedigingspunten150260,4100,00620,94680,27
Ervaring547,16711,50558,08600,61
WN71129,831073,701206,751340,10
WN81405,301120,001744,001988,79
Totaal
Gevechten36667
Gemiddelde tier8,17
Overwinningen1848750,42%
Verloren1763948,11%
Gelijkstand5411,48%
Gevechten overleefd987326,93%
Tanks vernietigd338720,92
Gedood / dood ratio1,26
Gezien457431,25
Schade toegebracht1.214,71
Veroveringspunten361110,98
Verdedigingspunten150260,41
Ervaring547,16
WN71129,83
WN81405,30
Voorbije 24u
Gevechten4
Gemiddelde tier10,00
Overwinningen4100,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd250,00%
Tanks vernietigd30,75
Gedood / dood ratio1,50
Gezien41,00
Schade toegebracht1.367,75
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring711,50
WN71073,70
WN81120,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten66
Gemiddelde tier10,08
Overwinningen3350,00%
Verloren3146,97%
Gelijkstand23,03%
Gevechten overleefd2233,33%
Tanks vernietigd590,89
Gedood / dood ratio1,34
Gezien941,42
Schade toegebracht1.948,67
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten620,94
Ervaring558,08
WN71206,75
WN81744,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten252
Gemiddelde tier10,01
Overwinningen14457,14%
Verloren10240,48%
Gelijkstand62,38%
Gevechten overleefd10742,46%
Tanks vernietigd2691,07
Gedood / dood ratio1,86
Gezien2701,07
Schade toegebracht2.170,71
Veroveringspunten2971,18
Verdedigingspunten680,27
Ervaring600,61
WN71340,10
WN81988,79
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten14000
Overwinningen428,57%00,00%00,00%00,00%
Verloren964,29%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand17,14%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd321,43%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd70,5000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,640,000,000,00
Gezien191,3600,0000,0000,00
Schade toegebracht793,930,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten231,6400,0000,0000,00
Ervaring344,070,000,000,00
Totaal
Gevechten14
Overwinningen428,57%
Verloren964,29%
Gelijkstand17,14%
Gevechten overleefd321,43%
Tanks vernietigd70,50
Gedood / dood ratio0,64
Gezien191,36
Schade toegebracht793,93
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten231,64
Ervaring344,07
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten8000
Overwinningen562,50%00,00%00,00%00,00%
Verloren225,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand112,50%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd337,50%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd20,2500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,400,000,000,00
Gezien30,3800,0000,0000,00
Schade toegebracht309,500,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring278,500,000,000,00
Totaal
Gevechten8
Overwinningen562,50%
Verloren225,00%
Gelijkstand112,50%
Gevechten overleefd337,50%
Tanks vernietigd20,25
Gedood / dood ratio0,40
Gezien30,38
Schade toegebracht309,50
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring278,50
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten53000
Overwinningen2852,83%00,00%00,00%00,00%
Verloren2547,17%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2750,94%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd400,7500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,540,000,000,00
Gezien390,7400,0000,0000,00
Schade toegebracht895,660,000,000,00
Veroveringspunten1873,5300,0000,0000,00
Verdedigingspunten1272,4000,0000,0000,00
Ervaring483,320,000,000,00
Totaal
Gevechten53
Overwinningen2852,83%
Verloren2547,17%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd2750,94%
Tanks vernietigd400,75
Gedood / dood ratio1,54
Gezien390,74
Schade toegebracht895,66
Veroveringspunten1873,53
Verdedigingspunten1272,40
Ervaring483,32
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten55000
Overwinningen1527,27%00,00%00,00%00,00%
Verloren3970,91%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand11,82%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1221,82%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd310,5600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,720,000,000,00
Gezien330,6000,0000,0000,00
Schade toegebracht820,760,000,000,00
Veroveringspunten210,3800,0000,0000,00
Verdedigingspunten140,2500,0000,0000,00
Ervaring260,090,000,000,00
Totaal
Gevechten55
Overwinningen1527,27%
Verloren3970,91%
Gelijkstand11,82%
Gevechten overleefd1221,82%
Tanks vernietigd310,56
Gedood / dood ratio0,72
Gezien330,60
Schade toegebracht820,76
Veroveringspunten210,38
Verdedigingspunten140,25
Ervaring260,09
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2000
Overwinningen150,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren150,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd150,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd10,5000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.310,500,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring317,500,000,000,00
Totaal
Gevechten2
Overwinningen150,00%
Verloren150,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd150,00%
Tanks vernietigd10,50
Gedood / dood ratio1,00
Gezien00,00
Schade toegebracht1.310,50
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring317,50
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (203)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Grille 15102006,73551320549,02%1564,88
Panhard EBR 105101095,61562204349,19%1297,64
KV-15570,15403181052,27%1346,22
Progetto M40 mod. 65102159,05684162352,19%1944,60
T675620,03407159255,28%1707,51
IS-7101545,95554119245,72%1185,84
FV4005 Stage II101672,5850598945,40%1217,17
O-I Experimental5801,9048596962,54%2004,10
T-100 LT10977,9757793351,45%1184,48
Rhm.-Borsig Waffenträger81223,0945776943,69%1128,40
IS7797,6540374547,11%1045,64
Object 140101760,7471563147,86%1508,25
T57 Heavy101843,5557063046,51%1419,42
T-1091276,0051662147,67%1165,41
T-5491330,8770158948,73%1384,49
Bat.-Châtillon 12 t8604,2363657153,06%1090,34
IS-38920,1743956747,27%978,28
Waffenträger auf Pz. IV91479,4247253750,65%1242,38
Vz. 71 Tesák101258,8867053652,24%1509,78
TVP T 50/51101860,6056848451,03%1468,50
LTTB8735,9161146853,21%1435,78
KV-856667,6936545551,87%1167,45
T54E191299,0349143945,56%1145,67
T698880,2745938350,13%1039,61
T25 Pilot Number 1 81018,5859538053,16%1458,67
Char Futur 4 91815,2964232152,65%1752,36
Prototipo Standard B91857,1473531850,00%1873,86
Concept No. 5102244,8961131351,12%1650,89
121B 101623,5857929947,83%1233,74
M24 Chaffee5284,0232529145,36%885,25
M5 Stuart4174,0624828746,69%336,95
Tiger II81010,5445828348,76%1053,97
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5368,6030627151,29%972,47
VK 36.01 (H)6569,9638324551,02%941,88
E 100101796,8567424151,45%1368,06
T-50-2 6705,0660923458,55%2312,15
60TP Lewandowskiego101918,8259522852,19%1441,95
E 7591273,1861022651,33%1117,47
T71 DA7454,8243422550,67%850,50
AMX 13 9091056,9376122054,09%1836,34
Ares 90101948,8278822050,00%1659,54
T-54 ltwt.9988,3472521352,58%1512,16
Škoda T 5091352,6063320848,56%1213,70
AMX 50 Foch (155) 101729,4852019250,52%1233,22
P.44 Pantera81124,4068618847,34%1436,51
Bat.-Châtillon 25 t AP91418,4671918652,15%1546,93
Tiger I7811,9643718048,89%1010,74
Vz. 64 Blesk8722,0258918049,44%1147,19
Panhard EBR 9091064,9277917847,19%1783,88
LPT-67 Šelma9732,2166017354,91%963,26
KR-1112171,0284917350,87%1415,27
M40/M438915,3357015949,69%875,05
FV4004 Conway91517,2172315952,20%1402,88
Ares 8591720,6295915959,75%1804,28
STB-1101616,4362815752,87%1226,28
Strv 103B102211,4377815454,55%1560,37
FV215b (183) 101864,3963615251,32%1346,97
Hotchkiss EBR7753,5667315150,99%1920,27
Type 6191344,4763715041,33%1123,54
T216271,3532815048,00%586,24
T-345460,3335814451,39%1366,11
O-Ho81308,4675414346,85%1440,32
LTG7701,4647414257,04%1524,48
T3091552,2861414153,90%1335,00
GSOR 1006 Scheme 791863,0383914054,29%1832,49
Strv 103-091594,3168113746,72%1366,86
Bat.-Châtillon 25 t101539,1062213546,67%1213,75
P.43 ter7953,5167413348,87%1548,76
Panhard AML Lynx 6x68776,8467413350,38%1396,16
T-284215,6421112952,71%582,24
Nashorn6547,6731511848,31%765,23
Ikv 90 Typ B7886,0563811563,48%1435,53
Sturer Emil7819,2635511350,44%1026,88
O-I6965,1975311260,71%2034,34
MT-256411,8436011150,45%1262,16
O-Ni71194,0879910953,21%1702,62
AMX 50 12091800,1978010845,37%1757,73
Panhard AMD 178B6591,8663910855,56%2060,40
M18 Hellcat6493,6433110749,53%745,16
TNH T Vz. 5191690,3876410446,15%1556,06
Pz.Sfl. IVc5478,2227710249,02%1024,89
M75274,283069855,10%1028,54
Ares 7581493,429169751,55%2016,55
Ikv 65 Alt II6679,154019653,13%1155,46
TNH 105/100081212,917909351,61%1509,64
AMX 12 t6563,805519154,95%1849,56
FV601 Saladin81541,427149056,67%2056,61
T71 CMCD7698,086988556,47%1785,70
Progetto CC55 mod. 5481310,557958254,88%1646,83
53TP Markowskiego81257,967298146,91%1378,09
UDES 0381250,386608153,09%1333,25
P.43 bis6835,236277855,13%1723,14
Ikv 1035354,152897852,56%827,85
Object 268 Version V 101584,274317736,36%945,21
Škoda T 177572,955517345,21%1059,35
P.435466,713387250,00%1223,39
SU-263360,541887245,83%999,53
Cobra 91452,716516243,55%1149,90
Achilles6840,075096149,18%1565,40
M446637,035416147,54%994,99
AMX 50 B101933,337216050,00%1522,28
Charioteer8968,296405962,71%1096,15
AMX 13 757839,797495856,90%2208,95
Carro d'assalto P.8871109,438055653,57%1753,09
M53/M559990,596715657,14%888,81
BT-74122,681765347,17%249,44
Vz. 44-171026,167265044,00%1250,11
Marder 38T4272,042364946,94%551,25
AMX 13 F3 AM6660,425384847,92%805,76
M415253,892194738,30%139,64
T25/27924,515844742,55%1155,95
T-463119,111734555,56%384,85
AMX 50 10081419,318094546,67%1659,40
AMX M4 mle. 4571209,058334456,82%1757,35
P26/404456,793604358,14%1452,63
Type 3 Ju-Nu6804,376234146,34%1137,43
A-205135,652314055,00%336,20
Type 95 Heavy4200,332463948,72%556,42
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4122,672443958,97%341,65
T28 Prototype8979,057163961,54%1005,90
AMX ELC bis5444,645103966,67%1928,65
Škoda T 256672,326323852,63%1396,93
Type 4 Chi-To6839,396383850,00%1630,23
Type 5 Chi-Ri7890,285823638,89%1126,44
STA-18929,696433548,57%1025,90
M8A14271,912563441,18%527,27
Challenger71022,125123351,52%1497,89
Konštrukta T-34/1007760,665103231,25%968,64
Char Mle. 75 9701,397012853,57%858,04
45TP Habicha71154,548412669,23%1907,45
Pz.Kpfw. 38 (t)3134,842092544,00%287,81
Sav m/434284,882342433,33%646,49
Churchill Crocodile 6902,547812458,33%1505,77
Tiger 131 6741,244692128,57%922,13
Marder II3275,402362055,00%832,07
Lorraine 155 mle. 507830,755362040,00%934,36
T110E5101769,857642070,00%1485,24
M15/423335,212871957,89%1103,28
TVP VTU Koncept8563,745151952,63%604,76
T-262172,841561926,32%743,79
Mitsu 1085701,535831770,59%1530,68
Excelsior 5437,185391747,06%781,24
M127753,444101650,00%799,49
Ikv 723197,872381553,33%512,94
BT-2293,211501435,71%213,96
Churchill VII6521,004781428,57%728,37
T56 GMC3188,861991450,00%513,75
T-34 shielded 5456,505841464,29%1228,15
KV-1SA 5632,856181338,46%1206,95
Pz.Kpfw. 35 (t)2114,921701258,33%518,17
ARL 4461320,589331266,67%2988,12
SU-182202,921531250,00%1173,45
Type 91 Heavy3158,332301250,00%420,23
Leopard 1101962,175481233,33%1135,84
Strv 107-12112097,276231154,55%1200,68
AMX M4 mle. 49 Liberté 81099,505571040,00%909,27
AMX 404156,44209922,22%354,02
Panzerjäger I2253,67144911,11%946,80
SU-5494,89152955,56%189,66
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6722,78535922,22%2099,60
M2 Light2163,63239850,00%588,45
MS-1165,8690742,86%108,15
AT-12101,2985728,57%157,57
KV-1S6517,86236714,29%688,40
Fantôme 91408,29615728,57%1260,47
Renault Otsu1146,33190650,00%543,25
FCM 36265,83155650,00%117,30
T-45 2118,67269666,67%587,48
T-54 first prototype 8504,83312616,67%340,18
Vz. 55101388,40828580,00%1009,28
50TP Tyszkiewicza91714,80721520,00%1482,73
T3 HMC2213,00251560,00%1136,79
KV-26319,00187520,00%250,92
M3 Light 3253,80436560,00%1342,32
T1E6 2130,20197560,00%572,10
Strv fm/21169,00249425,00%122,41
TKS z n.k.m. 20 mm 2121,75309450,00%564,36
T1 HMC258,75109450,00%164,42
Pvlvv fm/42271,00264475,00%279,93
Kolohousenka190,00117333,33%194,98
Leichttraktor125,6739333,33%0,00
Object 25791107,3329930,00%649,02
LTP 389,677130,00%138,44
Excalibur 61033,67507333,33%1526,46
StuG IV 5513,33371366,67%1210,00
114 SP2 102705,67550366,67%1751,99
43 M. Toldi III 345,676730,00%0,00
L6/40222,50228250,00%83,60
Pz.Sfl. IC 435,50295250,00%117,14
Light Mk. VIC 2129,00208250,00%566,01
T28 Concept 71168,5010552100,00%1617,54
Pz.Kpfw. II Ausf. D 20,00153250,00%88,26
Fiat 30001264,004601100,00%1636,92
T1 Cunningham1452,0045710,00%4572,97
Type 97 Te-Ke 20,005110,00%0,00
Windhund 8812,009351100,00%810,53
T-34 with L-11 40,004110,00%0,00
MKA 256,001681100,00%261,00
Rheinmetall Skorpion G 82612,0012381100,00%2420,53
L-60 20,0022210,00%0,00
M16/43 Sahariano 3296,004091100,00%799,60
T7 Combat Car 287,006810,00%156,30
Super Hellcat 7762,0027310,00%735,62

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Rekruut
Toegetreden: 17/08/2026
Rol: Rekruut
Toegetreden: 15/01/2024
Gestopt: 29/06/2026
Rol: Rekruut
Toegetreden: 15/01/2024
Gestopt: 24/12/2024