Rubber3

clanlogo
Rol: Soldaat
Toegetreden: 12/01/2020

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten798030140477
Gemiddelde tier7,000,007,096,81
Overwinningen3770747,25%00,00%7150,71%22246,54%
Verloren4090951,26%00,00%6949,29%24551,36%
Gelijkstand11871,49%00,00%00,00%102,10%
Gevechten overleefd2296428,78%00,00%4230,00%15432,29%
Tanks vernietigd544860,6800,001250,893820,80
Gedood / dood ratio0,960,001,281,18
Gezien515180,6500,00510,362030,43
Schade toegebracht741,940,00846,37737,99
Veroveringspunten744040,9300,0000,001550,32
Verdedigingspunten364120,4600,00610,441780,37
Ervaring524,310,00608,86560,62
WN7799,460,00958,70819,76
WN8824,000,00906,16774,48
Totaal
Gevechten79803
Gemiddelde tier7,00
Overwinningen3770747,25%
Verloren4090951,26%
Gelijkstand11871,49%
Gevechten overleefd2296428,78%
Tanks vernietigd544860,68
Gedood / dood ratio0,96
Gezien515180,65
Schade toegebracht741,94
Veroveringspunten744040,93
Verdedigingspunten364120,46
Ervaring524,31
WN7799,46
WN8824,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten140
Gemiddelde tier7,09
Overwinningen7150,71%
Verloren6949,29%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd4230,00%
Tanks vernietigd1250,89
Gedood / dood ratio1,28
Gezien510,36
Schade toegebracht846,37
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten610,44
Ervaring608,86
WN7958,70
WN8906,16
Voorbije 30 dagen
Gevechten477
Gemiddelde tier6,81
Overwinningen22246,54%
Verloren24551,36%
Gelijkstand102,10%
Gevechten overleefd15432,29%
Tanks vernietigd3820,80
Gedood / dood ratio1,18
Gezien2030,43
Schade toegebracht737,99
Veroveringspunten1550,32
Verdedigingspunten1780,37
Ervaring560,62
WN7819,76
WN8774,48
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten4000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren4100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd10,2500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,250,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht760,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring142,750,000,000,00
Totaal
Gevechten4
Overwinningen00,00%
Verloren4100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd10,25
Gedood / dood ratio0,25
Gezien00,00
Schade toegebracht760,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring142,75
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten723000
Overwinningen32444,81%00,00%00,00%00,00%
Verloren38853,67%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand111,52%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd21629,88%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd3100,4300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,610,000,000,00
Gezien4240,5900,0000,0000,00
Schade toegebracht691,980,000,000,00
Veroveringspunten3070,4200,0000,0000,00
Verdedigingspunten8151,1300,0000,0000,00
Ervaring462,390,000,000,00
Totaal
Gevechten723
Overwinningen32444,81%
Verloren38853,67%
Gelijkstand111,52%
Gevechten overleefd21629,88%
Tanks vernietigd3100,43
Gedood / dood ratio0,61
Gezien4240,59
Schade toegebracht691,98
Veroveringspunten3070,42
Verdedigingspunten8151,13
Ervaring462,39
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten208000
Overwinningen12258,65%00,00%00,00%00,00%
Verloren7937,98%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand73,37%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd8641,35%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1260,6100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,030,000,000,00
Gezien1720,8300,0000,0000,00
Schade toegebracht897,840,000,000,00
Veroveringspunten4792,3000,0000,0000,00
Verdedigingspunten2801,3500,0000,0000,00
Ervaring628,840,000,000,00
Totaal
Gevechten208
Overwinningen12258,65%
Verloren7937,98%
Gelijkstand73,37%
Gevechten overleefd8641,35%
Tanks vernietigd1260,61
Gedood / dood ratio1,03
Gezien1720,83
Schade toegebracht897,84
Veroveringspunten4792,30
Verdedigingspunten2801,35
Ervaring628,84
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten427000
Overwinningen12729,74%00,00%00,00%00,00%
Verloren28767,21%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand133,04%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd10825,29%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1640,3800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,510,000,000,00
Gezien2880,6700,0000,0000,00
Schade toegebracht574,780,000,000,00
Veroveringspunten3230,7600,0000,0000,00
Verdedigingspunten6191,4500,0000,0000,00
Ervaring312,940,000,000,00
Totaal
Gevechten427
Overwinningen12729,74%
Verloren28767,21%
Gelijkstand133,04%
Gevechten overleefd10825,29%
Tanks vernietigd1640,38
Gedood / dood ratio0,51
Gezien2880,67
Schade toegebracht574,78
Veroveringspunten3230,76
Verdedigingspunten6191,45
Ervaring312,94
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (435)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
105 leFH18B2 5724,50555705951,72%1444,85
Marder II3434,13380444352,06%1484,13
Type 59 8735,00594313044,54%785,89
Jagdtiger91213,49609278646,09%883,08
Bat.-Châtillon 155 58101021,29622143549,27%763,23
Leichttraktor1209,14319143051,61%1097,88
T34 8841,52572129345,17%800,40
Grille5520,37379125347,81%1160,78
Progetto M35 mod. 46 8731,11546122341,46%572,51
VK 36.01 (H)6535,15528115350,74%848,30
Tiger II8805,91580115046,52%780,67
T26E4 SuperPershing 8717,12634104048,94%791,38
E 25 7604,19508103844,51%658,00
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4368,68382100752,63%969,69
Rhm.-Borsig Waffenträger81014,60576100043,70%893,30
Tortoise91151,6065098045,82%762,00
T9591213,5865895349,74%885,47
G.W. Panther7864,0749292345,61%998,52
Type 1 Ho-Ni II 4483,4750080148,69%936,58
Dicker Max 6598,9150180148,19%981,37
T110E4101200,5259779946,31%704,98
Ho-Ri 191166,4865779149,68%827,62
T28 Prototype8965,3857077844,47%902,67
E 7591055,3661271146,13%866,82
AT 15A 7717,9659568950,22%944,39
Jagdpanzer E 100101282,9057467643,93%733,77
FV380591021,1463364548,53%904,47
Rheinmetall Skorpion G 8899,6858358744,63%758,64
Grille 15101083,3853357042,28%555,32
T14 5418,5852754651,28%769,68
Tiger I7631,3451953345,59%658,68
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8775,7760352245,98%734,30
StuG IV 5388,6240851848,65%883,59
IS-38935,5962648249,38%963,04
Jagdpanzer IV6565,1248847351,59%931,54
M18 Hellcat6565,6949746352,48%909,36
Matilda Black Prince 5382,1042346350,54%859,87
Maus101094,9963144742,51%618,70
Jagdpanther7620,3943343246,30%715,02
T-34-85M 6564,4352643148,49%789,49
T92 HMC101205,8956542545,65%963,35
Škoda T 509925,5457141641,11%625,71
Waffenträger auf E 100101310,4455740944,74%724,29
Conqueror91223,8662339441,88%942,25
G.W. E 100101298,3853837247,31%1110,41
T-34-856539,7849536248,62%966,71
Tiger 131 6490,6351334947,56%629,60
212A91009,0655834748,13%864,46
FV4004 Conway9954,7855433943,66%641,82
IS-7101096,0157632637,42%587,04
Object 268 Version 4101211,0963232649,69%712,11
Pz.Sfl. IVb4417,3134331554,60%1395,64
Lorraine 155 mle. 518908,1253731245,51%900,57
Bat.-Châtillon 155 5591041,2551830945,31%964,33
E 10010926,5656530542,30%457,35
T57 Heavy101018,9555430342,24%523,04
Ferdinand8846,7350829742,42%663,82
Krupp-Steyr Waffenträger 7589,8448529443,54%618,38
G.W. Tiger9975,5647228941,18%801,24
Panther mit 8,8 cm L/71 8567,0855028844,10%505,82
Tiger (P)7767,2162728355,48%1008,31
Object 70491376,3859128246,81%1013,29
Kanonenjagdpanzer 105 8782,3452928239,36%593,49
Strv 103-091115,3056828141,28%811,35
Object 268101249,0253827639,49%645,69
AMX 50 Foch91205,8962727444,53%866,75
VK 45.03 7724,8156626446,97%795,93
VK 45.02 (P) Ausf. B9948,9360726148,28%743,24
M53/M5591118,6755826047,31%1030,59
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2228,3939225945,95%639,26
Hummel6735,0748125852,71%1189,36
Controcarro 3 Minotauro101105,8259025241,67%496,73
Panhard EBR 909221,7752724944,58%88,56
Bat.-Châtillon 12 t8463,6449724542,86%607,66
Sturmpanzer II4186,2014723546,38%458,91
Cromwell6429,5647421949,32%683,37
Prototipo Standard B9830,8455721241,98%503,29
AMX 50 Foch B10963,7656621145,50%465,69
Pz.Kpfw. III Ausf. E3147,9218021048,10%302,22
Hirschkäfer111228,2566120849,52%625,40
T-109945,0157520744,44%688,89
ISU-15281218,1754420446,08%1310,28
Type 619952,2555820237,13%647,55
StuG III Ausf. G5296,2429919544,62%515,46
TVP VTU Koncept8479,1251119443,30%389,11
FV215b (183) 10864,4752019345,08%416,30
KV-48900,9062118847,87%979,63
SU-122-549913,1055118641,94%614,07
G.W. Tiger (P)81002,0660918646,77%1067,48
M10 RBFM 5505,5053118349,73%908,59
Type 4 Heavy91100,2562018244,51%825,54
M40/M438896,7350918146,41%881,68
Pz.Kpfw. I Ausf. C3141,0338718156,35%635,12
T54E191193,0165717948,04%965,63
S-5171260,7654717645,45%1747,15
Centurion Mk. 7/19738,4755017643,75%473,77
SU-1018747,8649917645,45%628,99
FV2078723,5656617644,89%656,46
Super Hellcat 7540,7947717642,61%539,33
ST-I91287,2566916941,42%1094,56
Pz.Kpfw. III Ausf. J443,7914116744,91%46,19
T288906,7255016744,31%735,51
E 509867,9258916745,51%635,29
Super Conqueror10942,3959216440,85%457,76
Bat.-Châtillon 25 t AP9805,4057116243,83%605,06
STA-18716,7753716147,20%750,58
T698645,8257415949,69%656,93
T328829,2057815541,94%725,77
SU-1006534,0340915043,33%747,40
KV-15445,0544014949,66%895,59
Indien-Panzer8899,9663314946,98%1114,27
Charioteer8759,6255014948,32%666,82
T-29 3407,9148814949,66%1386,03
Emil II9839,6055714540,00%482,40
UDES 038757,9947914535,17%529,98
Pz.Kpfw. VII101006,6960414441,67%488,45
VK 45.02 (P) Ausf. A8948,1759614343,36%1022,38
Panhard AML Lynx 6x68203,5342914240,85%95,06
XM66F 8797,4260214250,00%671,73
O-Ho8847,4763813949,64%858,64
M26 Pershing8652,8460513848,55%643,36
M46 Patton9735,3755713642,65%450,05
ISU-152K 8851,8657513644,85%696,68
SU-1527603,5643913548,89%730,57
T78 6596,7551913441,79%666,31
Panther II8804,7059913250,76%1003,66
AT 158818,9360913250,00%771,57
VK 100.01 (P)8693,8959113246,21%600,60
T3091220,9159813141,98%891,12
M1039999,9164713154,96%836,66
SU-100Y 6706,5755412850,00%1190,29
SU-85I 5407,9839312743,31%730,94
Spähpanzer Ru 2519357,3345612638,89%227,27
Progetto C50 mod. 669900,6860412543,20%587,58
AMX AC mle. 488856,7857812448,39%769,79
KV-856685,9150512145,45%1102,31
AMX 50 1209831,9054512044,17%541,23
FV215b 10979,7352612035,00%463,66
M127624,7944512045,83%675,17
Emil I8741,1161111953,78%670,32
IS-3-II9972,8261311943,70%641,07
Pz.Kpfw. III/IV5110,1617811737,61%9,99
O-Ni7763,2558611645,69%900,38
CS-599629,5754911646,55%372,97
Caernarvon8914,5766911542,61%864,44
Type 5 Chi-Ri7707,8956411446,49%993,72
AMX 13 909503,1950811340,71%481,98
T28 Concept 7603,1150211341,59%596,45
Churchill Crocodile 6559,0555311347,79%653,11
AMX AC mle. 467601,8347111242,86%626,35
Centurion Mk. I8743,4658911147,75%851,98
DBV-152 101069,0355810938,53%432,01
Crusader 5.5-in. SP7638,5747610756,07%846,92
M415919,1649410651,89%1598,87
E 50 Ausf. M10963,0462310551,43%607,09
T-116 3191,0932410553,33%741,67
Lorraine 155 mle. 507650,8142310340,78%597,45
VK 30.02 (D)7545,5453710247,06%694,50
Comet7427,2750610249,02%488,30
IS-410942,1153910135,64%386,37
SU-100M17667,7949310143,56%714,58
M41 Walker Bulldog8435,5452710146,53%594,09
50TP Tyszkiewicza9940,0466510049,00%665,41
Ikv 90 Typ B7681,384999944,44%849,65
AMX 13 757351,864809946,46%543,39
Challenger7534,174799843,88%510,06
Leopard 110861,065499840,82%391,86
Leo7445,324489746,39%479,59
Ikv 65 Alt II6364,603879743,30%442,92
IS7740,956029652,08%1028,12
M66627,405249549,47%906,00
Pz.Sfl. IC 4306,804659455,32%881,53
T56 GMC3121,761699251,09%250,62
IS-2 shielded 7671,855589252,17%715,81
Crusader6174,192979142,86%259,99
Black Prince7761,466459148,35%959,00
SU-86450,213649148,35%520,95
T71 DA7370,285609052,22%582,10
Sturmpanzer I Bison3108,581228951,69%239,63
T26E5 Patriot 8553,436608955,06%556,87
Achilles6271,883938854,55%359,15
WZ-111-1G FT8628,144568640,70%388,83
Konštrukta T-34/1007578,015498550,59%794,44
T297851,336018543,53%920,81
Sturer Emil7772,914978545,88%884,67
T376177,184128552,94%310,38
T-437503,385458446,43%613,84
T-345348,494028350,60%843,18
ARL V396403,014048345,78%584,27
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3203,183678048,75%405,53
O-I6437,594497945,57%587,76
SU-14-17634,164157940,51%702,14
Matilda LVT 4405,534987951,90%843,37
AMX 12 t6255,494247851,28%513,01
T207504,655867761,04%687,77
Škoda T 256437,614397639,47%576,73
AMX 13 F3 AM6528,244217647,37%669,39
IS-2-II8809,135897648,68%799,49
Valiant 5347,574897656,58%693,77
53TP Markowskiego8786,165837347,95%714,90
UDES 14 Alt 58687,516217350,68%722,64
SDP 58 Kilana8780,995667244,44%592,93
FV3046441,174427152,11%674,64
VK 30.01 (P)6330,763937044,29%353,81
Pz.Kpfw. 35 (t)274,121056940,58%128,22
AMX M4 mle. 519863,436656952,17%581,71
M-VI-Y9546,194706937,68%196,27
T216112,604146752,24%150,12
Waffenträger auf Pz. IV9935,395206738,81%540,67
Controcarro 1 Mk. 29754,866196654,55%522,10
T3 HMC279,421056646,97%141,31
T-549478,954966639,39%194,39
WZ-111 model 1-49546,545086536,92%188,39
UDES 169880,585536540,00%540,37
AT 86588,494866543,08%879,24
T-103 8609,545306549,23%479,66
GSOR 3301 AVR FS9195,704226437,50%0,34
SU-100I 5564,335006450,00%898,95
Churchill I5530,955366357,14%1260,31
Ares 758587,515556342,86%435,84
Panther7496,034826147,54%594,37
Progetto CC55 mod. 548611,775566147,54%459,69
Hotchkiss EBR7226,363846144,26%238,33
Mäuschen9848,396016144,26%546,27
Ikv 1035271,393055930,51%430,19
Nashorn6597,864495940,68%859,86
Toro 9814,595615937,29%445,22
Type 4 Chi-To6611,615205745,61%1176,63
AT 77844,986055653,57%1024,90
AMX 13 105 AM mle. 505357,853205444,44%596,06
Type 689657,006225459,26%455,08
SU-122A5250,982875446,30%403,73
Churchill VII6542,305895366,04%988,69
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5296,773785347,17%694,17
FV217 Badger101176,105835248,08%647,39
Object 430 Version II9514,635275242,31%252,39
CS-538609,845895156,86%700,41
Leopard Prototyp A9802,535895152,94%593,30
AMR 35 2240,003675158,82%1151,42
Strv 746505,904845056,00%851,97
M5 Stuart4164,703445046,00%279,08
SMV CC-678672,225534946,94%603,07
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4154,143124946,94%360,86
VK 28.016242,444304845,83%507,05
Matilda4288,173924753,19%767,59
WZ-1328202,813744731,91%33,86
BZ-587482,605014742,55%363,85
Ares 859662,406194748,94%409,49
Strv m/425295,483464647,83%602,14
Ho-Ri 28496,024664636,96%249,12
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6313,414044643,48%578,88
Type 3 Chi-Nu5426,334454553,33%1270,50
LHMTV8129,564144542,22%48,03
Type 578565,304924434,09%282,54
WZ-111 Alpine Tiger 8542,935144434,09%296,84
SDP 60 Gonkiewicza9873,726234351,16%563,68
FV227 Conceiver8501,215094344,19%303,84
WZ-1209361,105374245,24%130,06
1108403,074334230,95%146,87
Panhard AMD 178B6230,573694245,24%418,43
IS-27473,005194153,66%448,46
Leopard 120 Verbessert11797,835804131,71%274,44
WZ-132A9380,535444052,50%367,48
Škoda T 245343,213673948,72%793,69
TNH T Vz. 519901,956103745,95%584,89
AMX M4 mle. 457634,685353748,65%647,02
T-34-2G FT7629,514763737,84%577,44
FSV Scheme A7352,164003737,84%229,47
Object 7059773,146143740,54%425,07
P.43 bis6481,785043652,78%775,77
SMV CC-567439,174503641,67%331,54
Bishop5427,083923647,22%812,45
Sherman III5261,583473647,22%539,24
T-45 2152,223033655,56%715,19
Vz. 5510864,465393528,57%298,81
Vz. 44-17506,775053548,57%431,66
CS-447730,296303560,00%1030,80
FV601 Saladin8394,804923545,71%257,84
FV229 Contender9745,975803540,00%347,95
Valentine3175,712973450,00%512,40
WZ-111G FT9921,535723441,18%466,42
S35 CA5249,153363455,88%437,83
K-91-PT 9745,245823447,06%455,62
Škoda T 56 8679,625663438,24%348,77
KV-26481,304003339,39%548,96
Archer5433,764283357,58%969,64
GSR 3301 Setter7144,673653342,42%71,55
Semovente M43 Bassotto6393,224063246,88%427,68
O-I Experimental5443,814203250,00%765,11
Birch Gun4249,282803246,88%775,33
KV-5 8672,815083129,03%442,50
M4A1 FL 10 6338,653403129,03%247,92
KPz 3 Projekt 07 HK 9721,275103046,67%416,77
B.U.G.I.6573,594352937,93%710,38
Chi-To SP7540,104922937,93%349,71
LPT-67 Šelma9234,344862944,83%97,42
Somua SAu 404331,834022944,83%847,17
AMX ELC bis594,453872958,62%217,95
IS-6 B 8814,695512937,93%625,08
ST vz. 394243,322952835,71%579,16
Carro d'assalto P.887767,937082867,86%1150,14
MS-1125,25862860,71%170,21
T1 Heavy5478,255012853,57%929,10
Vz. 64 Blesk8122,434202842,86%62,71
AT 25390,544592860,71%926,30
BZ-689622,435922850,00%367,35
Object 452K 10856,796042839,29%371,83
Lago4215,192942737,04%452,19
AMX 105 AM mle. 474256,933032755,56%796,96
IS-M8611,565162729,63%376,36
M24E2 Super Chaffee 6262,633592733,33%440,00
Type 5 Ke-Ho4275,923522638,46%802,97
BZ-1668620,544592630,77%381,98
LTTB8274,384382638,46%197,93
T-34-28469,965362548,00%381,08
GSOR the TANK 9618,766012556,00%474,96
WZ-1317332,294552441,67%421,79
M75215,673592454,17%619,74
WZ-131G FT6328,463192433,33%257,71
M24 Chaffee5167,173492437,50%281,01
M5A1 Stuart4124,303682347,83%241,79
Object 4168471,576232365,22%510,47
T-54 ltwt.9387,175152347,83%329,46
AMX 404245,053642254,55%849,91
M-III-Y8704,365802245,45%550,95
Object 4309993,276352254,55%750,69
SU-263358,813072152,38%1036,53
AMX 65 t8562,104502128,57%322,61
M3 Lee4223,003602065,00%872,24
M374473,003202045,00%1774,54
SDP 57 Gowika7615,205602065,00%772,84
Staghound Mk. III6363,253572030,00%369,57
Sav m/434255,263621952,63%624,37
SU-85B4313,954011978,95%866,48
Alecto4351,424561968,42%1064,70
43 M. Toldi III 352,211741942,11%69,45
Fantôme 9532,164951942,11%247,73
TNH 105/10008405,284111833,33%146,89
DS PZInż5561,444321861,11%1253,02
LTG7320,564541850,00%472,60
M-II-Y7686,505801850,00%779,31
Pz.Kpfw. 38 (K) 5410,004631844,44%589,27
Object 752 9736,116231844,44%337,41
M4A3(76)W Sherman 6503,175251844,44%597,84
40TP Habicha6730,824551741,18%1172,90
SDP 44 Burza6302,413711747,06%302,39
BDR G1 B5385,593801752,94%609,33
T-505261,943561752,94%823,02
FV226 Contradictious 8751,766891770,59%691,22
P.44 Pantera8528,065371650,00%482,64
ARL 446617,064991656,25%974,74
M7 Priest3389,062891643,75%1134,17
Pz.Sfl. IVc5377,063491656,25%773,97
MTLS-1G14 3232,443221643,75%744,12
T-448446,405101540,00%299,63
59-166181,133881553,33%340,49
Type 586516,805611560,00%976,60
GSOR 1006 Scheme 79408,934011533,33%54,11
LTP 3143,003051560,00%625,76
SU-855265,932851442,86%368,31
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5407,144741457,14%816,79
Light Mk. VIC 290,292731464,29%466,56
Marder 38T4380,383971353,85%961,92
VK 30.01 (D)6310,773431330,77%306,67
FV224 Chopper7693,316101346,15%611,89
KV-1 shielded 5333,694901353,85%477,33
14TP4210,252211233,33%505,67
Mitsu 1085573,174681241,67%940,93
M4-85 5383,754861258,33%805,06
LT vz. 383162,272861163,64%638,57
Stuart I-IV396,272521154,55%253,69
Grant4206,552941163,64%660,03
45TP Habicha7642,826731163,64%820,06
VK 16.02 Leopard5157,912811136,36%207,14
SDP 40 Zadymka5236,642641145,45%269,00
SU-76G FT4341,823651163,64%812,14
T1 Cunningham114,50521030,00%0,00
T1 HMC2194,202051060,00%1147,95
Type T-345189,202551030,00%224,33
M2 Medium Tank3134,902731040,00%277,15
Škoda T 177331,304771060,00%634,61
VK 168.01 Mauerbrecher 8806,105711040,00%667,83
Stridsyxa 8693,405441040,00%399,74
WZ-120-1G FT 8857,406461060,00%890,11
T-34-17508,44558955,56%649,90
Pz.Kpfw. II222,4489944,44%36,24
AT-1232,5653922,22%0,00
Type 4 Ju-To7277,11403944,44%101,16
Pawlack Tank6716,22680977,78%1171,35
Panzerjäger I254,25153850,00%77,24
SU-76M4242,13291875,00%736,08
Type 95 Ji-Ro6532,63361837,50%635,27
Cruiser Mk. IV4127,13263850,00%235,08
Renault FT AC297,63176825,00%129,53
Cruiser Mk. III3165,00335875,00%818,82
T-50-2 6205,00373862,50%465,02
Löwe 8804,63744850,00%756,23
Saryuda 91191,25555825,00%747,63
Pz.Kpfw. II Ausf. D 293,25309837,50%204,01
10TP3160,14208728,57%404,35
25TP KSUST II5168,00321757,14%274,22
Type 97 Te-Ke 2124,43160714,29%350,39
LT vz. 352122,17272666,67%579,86
B14359,00354650,00%912,23
Pvlvv fm/42276,17175650,00%179,03
Ikv 723159,33385666,67%499,08
Type 3 Ho-Ni III5480,83490683,33%1059,10
T25/27586,83457666,67%776,95
Object 283 9679,33512633,33%341,88
Panzerwagen 39 394,80257540,00%248,63
Renault UE 573280,80316560,00%879,91
M-V-Y10711,40432520,00%203,00
Vickers Medium Mk. I1123,252284100,00%670,26
Renault FT128,5068425,00%0,80
Windhund 8640,75645475,00%593,64
Patton the Tank 91064,25567425,00%822,27
TOG II* 6134,25386450,00%122,48
BT-7 artillery 345,25126425,00%0,00
Kolohousenka142,006830,00%0,00
Renault Otsu133,00110333,33%0,00
T2 Medium Tank2171,33346366,67%1039,97
60G FT5297,00218333,33%343,64
Type 3 Ju-Nu6366,33308333,33%227,21
Straussler V–4/40 3260,33420366,67%992,07
M3 Stuart3167,003862100,00%684,56
Chi-Ni2114,50331250,00%440,06
Semovente M415257,00406250,00%408,35
AEC Armoured Car5492,50405250,00%1139,72
Strv fm/211288,005401100,00%1927,04
P26/4040,001941100,00%261,00
P.43 ter7227,005901100,00%303,61
Type 98 Ke-Ni389,005810,00%95,32
T-26264,005610,00%54,47
T-34 with L-11 4494,0025810,00%1280,05
T1E6 20,00410,00%0,00

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Soldaat
Toegetreden: 12/01/2020
Rol: Rekruut
Toegetreden: 12/01/2020
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 17/04/2012
Gestopt: 11/01/2020