Some tanks are not included in the statistics.

STLKER

clanlogo
Rol: Rekruut
Toegetreden: 10/04/2026

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten43956113251013
Gemiddelde tier8,138,009,138,70
Overwinningen2174449,47%545,45%16851,69%53652,91%
Verloren2154849,02%654,55%15146,46%45945,31%
Gelijkstand6641,51%00,00%61,85%181,78%
Gevechten overleefd1240628,22%436,36%11535,38%33232,77%
Tanks vernietigd353000,8070,643401,0510491,04
Gedood / dood ratio1,121,001,621,54
Gezien378810,86201,823871,1912011,19
Schade toegebracht1.310,671.410,272.056,011.901,04
Veroveringspunten159570,3600,002890,895040,50
Verdedigingspunten109820,2500,00390,121060,10
Ervaring669,45705,09893,44882,14
WN71041,772128,662840,822045,66
WN81355,02576,132001,101950,63
Totaal
Gevechten43956
Gemiddelde tier8,13
Overwinningen2174449,47%
Verloren2154849,02%
Gelijkstand6641,51%
Gevechten overleefd1240628,22%
Tanks vernietigd353000,80
Gedood / dood ratio1,12
Gezien378810,86
Schade toegebracht1.310,67
Veroveringspunten159570,36
Verdedigingspunten109820,25
Ervaring669,45
WN71041,77
WN81355,02
Voorbije 24u
Gevechten11
Gemiddelde tier8,00
Overwinningen545,45%
Verloren654,55%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd436,36%
Tanks vernietigd70,64
Gedood / dood ratio1,00
Gezien201,82
Schade toegebracht1.410,27
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring705,09
WN72128,66
WN8576,13
Voorbije 7 dagen
Gevechten325
Gemiddelde tier9,13
Overwinningen16851,69%
Verloren15146,46%
Gelijkstand61,85%
Gevechten overleefd11535,38%
Tanks vernietigd3401,05
Gedood / dood ratio1,62
Gezien3871,19
Schade toegebracht2.056,01
Veroveringspunten2890,89
Verdedigingspunten390,12
Ervaring893,44
WN72840,82
WN82001,10
Voorbije 30 dagen
Gevechten1013
Gemiddelde tier8,70
Overwinningen53652,91%
Verloren45945,31%
Gelijkstand181,78%
Gevechten overleefd33232,77%
Tanks vernietigd10491,04
Gedood / dood ratio1,54
Gezien12011,19
Schade toegebracht1.901,04
Veroveringspunten5040,50
Verdedigingspunten1060,10
Ervaring882,14
WN72045,66
WN81950,63
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten56000
Overwinningen2544,64%00,00%00,00%00,00%
Verloren2951,79%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand23,57%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1730,36%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd310,5500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,790,000,000,00
Gezien240,4300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.744,630,000,000,00
Veroveringspunten621,1100,0000,0000,00
Verdedigingspunten30,0500,0000,0000,00
Ervaring776,660,000,000,00
Totaal
Gevechten56
Overwinningen2544,64%
Verloren2951,79%
Gelijkstand23,57%
Gevechten overleefd1730,36%
Tanks vernietigd310,55
Gedood / dood ratio0,79
Gezien240,43
Schade toegebracht1.744,63
Veroveringspunten621,11
Verdedigingspunten30,05
Ervaring776,66
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1138000
Overwinningen49143,15%00,00%00,00%00,00%
Verloren64656,77%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand10,09%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd34830,58%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd7450,6500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,940,000,000,00
Gezien12281,0800,0000,0000,00
Schade toegebracht1.993,730,000,000,00
Veroveringspunten15071,3200,0000,0000,00
Verdedigingspunten36253,1900,0000,0000,00
Ervaring744,300,000,000,00
Totaal
Gevechten1138
Overwinningen49143,15%
Verloren64656,77%
Gelijkstand10,09%
Gevechten overleefd34830,58%
Tanks vernietigd7450,65
Gedood / dood ratio0,94
Gezien12281,08
Schade toegebracht1.993,73
Veroveringspunten15071,32
Verdedigingspunten36253,19
Ervaring744,30
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten453000
Overwinningen23852,54%00,00%00,00%00,00%
Verloren21347,02%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand20,44%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd17538,63%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd3240,7200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,170,000,000,00
Gezien2440,5400,0000,0000,00
Schade toegebracht2.165,640,000,000,00
Veroveringspunten1000,2200,0000,0000,00
Verdedigingspunten2160,4800,0000,0000,00
Ervaring883,810,000,000,00
Totaal
Gevechten453
Overwinningen23852,54%
Verloren21347,02%
Gelijkstand20,44%
Gevechten overleefd17538,63%
Tanks vernietigd3240,72
Gedood / dood ratio1,17
Gezien2440,54
Schade toegebracht2.165,64
Veroveringspunten1000,22
Verdedigingspunten2160,48
Ervaring883,81
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (447)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
SDP wz 66 Grom 81607,12822162651,17%1820,55
T-103 81167,21577157348,32%1167,81
ELC EVEN 90 8617,0673094051,17%1218,47
Kranvagn101636,3361389645,65%1140,22
H3 92031,9391858554,19%1894,26
T110E3101685,3558357946,29%1049,03
Bat.-Châtillon 25 t101872,9670956648,06%1536,95
Leopard 1101639,5458253948,61%1172,11
T9591418,3159653149,15%1089,88
Predatore 92105,8186948947,85%1929,50
Lorraine 40 t 81113,3658847546,32%1219,72
E 65 Zwilling 81896,44107144359,14%2115,03
AMX Canon d'assaut 105 82062,0998340256,47%2641,86
Char Futur 4 91474,1359139645,96%1190,79
Rinoceronte101757,5455338042,11%1212,00
Rheinmetall Skorpion 81499,8674336948,51%1643,37
T-109899,4249536643,99%627,63
Char Mle. 75 91322,5885235353,26%2052,53
Grille 15102355,1073934651,45%1706,19
AT 86615,6145133752,82%1019,36
Bat.-Châtillon 12 t8664,3264633150,45%1139,72
Leopard Prototyp A91414,2155732945,90%1150,31
AMX 50 Foch (155) 101617,7749631046,13%996,60
SU-130PM 81730,6583728955,02%1944,45
Emil I8912,0643828841,32%772,62
IS-38641,7245928245,74%500,78
Object 703 Version II 81743,4299527254,41%2054,89
Progetto C50 mod. 6691272,6761026248,47%1099,18
Object 252U 81408,5777226248,09%1473,20
VK 30.01 (P)6311,8027826047,31%325,06
FV4005 Stage II101950,6769426047,69%1443,37
Emil II91333,2761125747,47%1110,28
AMX 13 105101161,1174025743,97%1271,67
T-50-2 6296,1940525451,97%655,17
Tiger (P)7627,7247025345,85%646,92
KV-856371,6129024849,19%436,56
60TP Lewandowskiego101898,6666324148,96%1374,53
IS7579,5133823343,78%586,57
M-VII-Y 92455,43101723354,94%2107,05
AMX M4 mle. 49 Liberté 81150,0874022747,58%1306,10
Bat.-Châtillon 155 58101210,8369822647,79%945,85
Toro 92105,7494422649,56%2145,17
OCP Peacekeeper 92099,8191721148,34%2040,50
KV-26806,9449220654,85%1475,92
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5282,5424019544,10%562,42
DBV-152 102524,4479219053,68%1793,21
IS-7102115,8587718949,74%1823,84
Super Hellcat 7620,5645818647,85%698,05
FV3046603,7233118547,03%884,25
Vz. 55101699,3270018349,18%1162,25
TVP T 50/51101652,1865618147,51%1261,25
Object 277101383,9161718048,89%966,69
Cobra 91430,3671218045,56%1249,59
Gryphon 102086,1581317752,54%1568,42
BZ-75102364,8289917652,84%1967,65
P.44 Pantera8918,1461617546,29%986,29
Lorraine 155 mle. 518918,4762717444,83%841,50
Nergal 81447,3284717354,91%1649,55
T288880,3164717252,33%793,63
Škoda T 5091305,7463916648,80%1058,76
T-448948,9064616645,78%1191,18
BZ-6891497,5275816645,18%1261,76
KV-15418,4332516647,59%752,13
Black Rock 112560,1693716249,38%1751,64
Hirschkäfer112490,0477715848,73%1744,68
CS-63101806,8478515750,32%1430,53
Waffenträger auf Pz. IV91565,5962715246,71%1154,80
AT 25399,2329814948,32%813,79
T675293,2628514952,35%550,34
FV217 Badger101887,6470414846,62%1225,57
Maus102231,7885914648,63%1873,49
Panhard AML Lynx 6x68386,7249114637,67%397,90
AMX 13 757504,6543214451,39%933,76
G.W. Panther7702,2547714448,61%725,95
Bishop5331,2721314248,59%548,89
Object 430U101638,8380314252,11%1256,05
212A91332,8969214148,94%1121,65
T110E5102109,6488414053,57%1595,69
Hummel6614,5450713846,38%769,15
AMX 12 t6500,3845413852,90%1421,45
VK 100.01 (P)8910,0663313746,72%902,24
40TP Habicha6573,0842413658,82%1086,99
Bat.-Châtillon 155 5591021,7759713542,96%830,31
Carro da Combattimento 45 t 101738,7572613450,00%1232,02
TNH T Vz. 5191333,9668013342,11%998,94
FV230 Canopener102294,2892213253,79%1825,57
ISU-152K 81614,6377513250,76%1740,06
Pz.Kpfw. 38 (t)3206,4521013049,23%684,35
LPT-67 Šelma9930,8264613042,31%1117,46
T-5491125,1772913051,54%1019,92
Progetto CC55 mod. 5481111,2465212948,06%1120,86
Ares 8591526,8482712951,94%1432,36
Grille5359,8825412548,80%601,76
M46 Patton91667,8779112445,16%1494,29
Versuchspanzer 5791783,3086212444,35%1446,23
KR-1112529,8094012348,78%1730,94
M10391588,5278312245,90%1469,65
Object 140101458,7665412147,11%1069,77
TNH 105/10008845,6853012043,33%845,08
Object 41681013,6358411947,06%1180,20
Centurion Mk. 7/191237,1170911850,85%1060,09
BZ-587841,3357911848,31%1024,01
Crusader 5.5-in. SP7627,8646911849,15%799,01
AS-XX 40 t112157,6381111849,15%1661,96
Spähpanzer Ru 2519711,7083811760,68%1083,29
50TP Tyszkiewicza91403,6769911539,13%1123,17
Pz.Kpfw. VII102206,9675111444,74%1595,73
P.43 bis6658,4052111344,25%1118,79
BZ-79112719,6290411342,48%1662,15
FV229 Contender91601,6580711347,79%1376,96
WZ-1328591,7160511250,00%906,17
T54E191552,4474511252,68%1440,01
Progetto M40 mod. 65101776,1674411050,00%1296,77
Konštrukta T-34/1007867,4157510947,71%1275,74
T57 Heavy101953,3277110746,73%1444,16
Rheinmetall Panzerwagen101045,9474510744,86%1100,12
53TP Markowskiego81129,7964210646,23%1217,44
Vz. 64 Blesk8558,5759710645,28%742,62
FV4025 Contriver112431,2993510449,04%1655,25
AMX 13 909712,4363510349,51%954,25
Object 43091384,2971610346,60%1136,36
Sentinelle 91893,3384310350,49%1602,14
S-517823,6057810251,96%942,81
AMX AC mle. 4881285,0877310160,40%1443,80
T2 Medium Tank299,3714610048,00%358,01
Ho-Ri 191836,8679910058,00%1628,70
M24E2 Super Chaffee 6316,1447210055,00%791,51
Škoda T 256560,724989846,94%951,23
BZ-1668900,675439837,76%769,00
GSOR 1006 Scheme 791940,418149844,90%1755,36
STG Guard 81155,006489842,86%1313,35
IMT 81484,118169850,00%1590,61
Bat.-Châtillon 25 t AP91198,096679753,61%1089,97
Object 430 Version II91614,188139746,39%1533,25
KV-1S6309,522809746,39%377,04
P.43 ter7770,676209647,92%1062,74
WZ-111 model 1-491647,498399653,13%1622,64
Hotchkiss EBR7460,025779654,17%907,14
Object 26391814,689079662,50%1725,39
Tiger II81224,326979546,32%1358,89
ARL V396650,144009557,89%1186,44
Vickers Medium Mk. I1109,361419451,06%471,61
STA-181154,807449452,13%1479,75
AMX 50 12091807,458839456,38%1842,26
Ho-Ri 281114,736219448,94%1192,48
Object 70491983,417499443,62%1502,35
T803112551,489389448,94%1749,01
CS-538755,965369340,86%763,96
VK 45.02 (P) Ausf. B91352,517089339,78%1111,50
Type 4 Heavy92112,909349255,43%2153,83
ISU-15281512,677029244,57%1457,78
Ares 7581394,629159152,75%1789,60
SU-14-28929,666249056,67%1005,99
Object 25791501,117459040,00%1395,69
Leo7738,245708955,06%1069,85
WZ-111G FT92128,309048957,30%1860,73
AMX 50 Foch91905,628868952,81%1767,19
Indien-Panzer8866,396178946,07%924,63
Panhard EBR 909788,386978944,94%1001,82
LHMTV8627,367098955,06%1172,93
T3281317,498818859,09%1582,51
Carro d'assalto P.887754,546578752,87%970,51
Conqueror92287,579678648,84%2343,39
M40/M438979,636848651,16%1042,83
M-VI-Y91816,678168645,35%1658,19
FV227 Conceiver81215,088048652,33%1450,96
E 5091795,928798554,12%1692,46
GSOR 3301 AVR FS9911,528978555,29%1548,28
Cromwell6729,775788452,38%1425,01
Type 586689,655898452,38%1272,82
T25 AT7648,755328457,14%782,51
T110E4102564,168838359,04%2009,85
Vz. 44-171001,636968250,00%1299,66
TVP VTU Koncept8792,955988153,09%887,61
SMV CC-6781155,757448149,38%1373,96
T2071046,197538047,50%1484,08
UDES 14 Alt 581352,618508058,75%1838,70
Achilles6637,933728051,25%1006,60
SDP 58 Kilana81574,498207949,37%1654,36
Centurion Mk. I8986,466787846,15%1199,44
WZ-111 81272,618417651,32%1482,77
CS-5991487,147877655,26%1464,74
UDES 1691777,958687556,00%1803,07
E 7591802,529197560,00%1876,18
Type 6191651,998407451,35%1689,70
Jagdtiger92296,599487460,81%2208,64
M2 Light2106,661627349,32%267,89
45TP Habicha7847,296177352,05%999,84
E 100102066,258227345,21%1548,52
SARL 424218,862237345,21%545,21
Mäuschen91166,035877339,73%807,48
T6981028,176837243,06%1109,97
FV224 Chopper71453,479477256,94%2131,90
Strv 81 8842,855397251,39%1030,00
Rhm.-Borsig Waffenträger81113,755437146,48%942,47
HWK 128620,116087042,86%912,51
IS-3-II92102,099197051,43%2037,69
Tiger I71531,969046949,28%2274,27
IS-2-II81739,168686940,58%2332,73
IS-6 B 81460,678076946,38%1591,27
ARL 446740,745046835,29%1082,13
AMX 65 t81545,567976844,12%1779,90
Prototipo Standard B91348,767246752,24%1126,30
AMX 404173,002596762,69%637,93
SDP 60 Gonkiewicza92050,679096750,75%1844,92
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4114,421866743,28%148,55
Panther II81259,247506749,25%1505,49
VK 45.02 (P) Ausf. A81077,697376747,76%1177,55
FV601 Saladin8958,397166756,72%1216,26
KPz 3 Projekt 07 HK 91574,666416737,31%1273,09
Pz.Kpfw. 5582041,3711206758,21%1902,22
Stone Sentinel 81589,819576756,72%1716,20
M36 Jackson6600,053516642,42%797,51
S35 CA5422,472536639,39%649,02
T56 GMC3111,741306536,92%129,25
Strv 103-092041,068526459,38%2054,21
AMX 50 B102119,558086450,00%1722,53
M8A14161,271806446,88%228,96
Ares 90102120,068086443,75%1617,53
AMX ELC bis5194,252906349,21%487,20
T-284161,111916250,00%342,19
T-34-281470,717876245,16%1917,54
KV-481605,278636250,00%1946,42
Taschenratte112445,119866250,00%1486,07
M4A3E8 Sherman6682,704836150,82%1219,75
M26 Pershing81576,579326155,74%2238,21
Birch Gun4230,202206140,98%683,96
AMX M4 mle. 5191849,439256160,66%1627,38
T3091953,357666041,67%1682,23
Panhard AMD 178B6415,704576050,00%1039,86
Tortoise91762,058006041,67%1324,13
11081595,418505950,85%1868,98
Type T-345545,374425940,68%1312,47
Lorraine 155 mle. 507805,025375841,38%844,73
StuG III Ausf. B4295,812705843,10%518,88
M-III-Y81568,149395850,00%2052,11
Strv 103B102309,898645761,40%1624,74
Valentine AT4242,392225743,86%463,66
SU-10181605,468315747,37%2016,07
Kanonenjagdpanzer 105 81681,567885743,86%1806,42
Type 5 Heavy102401,439265655,36%1773,62
MT-256391,184365651,79%1079,10
AMX 50 Foch B102402,188735651,79%1808,38
Pz.Kpfw. 35 (t)2105,401335536,36%320,19
UDES 0381593,338225560,00%1803,90
Comet7838,956845554,55%1366,46
Concept No. 5101938,766935545,45%1273,69
Object 70591858,588855547,27%1755,28
Panther7924,266925450,00%1404,55
CS-447915,946435242,31%1148,26
AMX M4 mle. 4571350,528785251,92%2063,74
Sturer Emil7777,125545255,77%1046,40
FV225 Collector 92008,489125251,92%1719,28
Ho-Ri 3101649,696335141,18%982,90
Lansen C 81128,678165156,86%1391,54
WZ-1317618,146475058,00%1268,35
T 54D 91921,568385044,00%1777,73
T1 Cunningham167,291364961,22%322,14
WZ-12091884,299194961,22%2127,31
M10 Wolverine5450,592254940,82%754,32
M41 Walker Bulldog8774,847794948,98%1400,75
StuG III Ausf. G5329,172844845,83%551,79
VK 36.01 (H)6776,155414835,42%1132,98
IS-M81550,159444860,42%2204,75
Type 5 Chi-Ri71127,857904757,45%2058,37
ST-I91954,499694759,57%1885,25
FSV Scheme A7825,746724746,81%1202,76
Durendal 101851,917084740,43%1119,41
Vz. 60S Dravec 102292,579154650,00%1626,09
Ikv 90 Typ B71441,767854551,11%2308,52
WZ-111-1G FT81796,539124566,67%2155,29
Strv 746548,364494440,91%725,87
M127881,776904461,36%1151,31
Vickers MBT Mk. 3 102647,959194461,36%2380,20
Nashorn6883,675274348,84%1423,83
A-447979,516894353,49%1552,75
T34 81517,699594269,05%1880,12
B.U.G.I.6730,795994264,29%1266,34
O-Ho82082,0510294160,98%2785,49
T-62A101455,157824158,54%1206,90
Object 432U111913,718064148,78%1279,83
M661005,337604057,50%1801,76
Strv m/425245,783194055,00%522,61
SU-15271255,256964050,00%1728,87
Sexton II3124,181554045,00%311,33
T28 Prototype81632,438264047,50%1901,18
Ikv 65 Alt II6815,185953964,10%1645,03
Škoda T 177525,876123951,28%1048,35
T2971005,397863855,26%1228,97
Renault G15214,082523855,26%452,68
Type 95 Ji-Ro6813,215373852,63%1393,39
Controcarro 1 Mk. 291964,959253756,76%1967,92
Object 261101512,328373759,46%1308,99
Spähpanzer SP I C7704,706053743,24%1245,52
Convert. Medium Tank T3 3388,785613759,46%1321,13
P.435494,563753641,67%1091,56
Chi-To SP7946,836673560,00%1071,83
Centurion Action X101381,807753557,14%1119,56
M-II-Y71198,268993560,00%1848,69
Object 777 Version II 91039,315963540,00%664,17
Škoda T 245297,743563452,94%683,78
IS-271420,658943455,88%2041,98
Semovente M43 Bassotto6749,625153450,00%1097,30
AMX 13 F3 AM6672,414703461,76%1034,28
GSR 3301 Setter7723,298213464,71%1936,60
SMV CC-5671032,307033354,55%1519,03
SDP 44 Burza6861,585703351,52%1387,14
Type 71102087,128723345,45%1428,31
M446518,304173339,39%672,39
LTG7622,676623351,52%1263,69
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6352,093323336,36%550,85
P26/404472,973683265,63%1400,50
Crusader6688,635953240,63%2369,52
VK 30.02 (D)7601,415723237,50%683,73
IS-4102274,259463253,13%1864,08
T-34-2G FT71276,008473271,88%1953,52
AT 1581122,346783243,75%1050,88
Caernarvon82027,0611533161,29%2895,08
M415346,812953141,94%332,23
WZ-120-1G FT 81635,909763170,97%2128,77
T-463109,071473043,33%240,16
Object 268102732,338693056,67%2120,43
T71 CMCD7992,279663060,00%2620,29
GSOR the TANK 91343,337173053,33%1290,59
AMX 50 10081396,078572951,72%1733,52
SU-86682,834252937,93%779,57
SDP 57 Gowika71704,419222962,07%2524,41
KV-371369,688762853,57%1947,51
Ferdinand81467,898182867,86%1508,83
A-436709,395992842,86%1295,67
Lago4185,851502733,33%294,42
Jagdpanther71730,969422762,96%2752,48
O-I61153,076702740,74%1924,19
SDP 40 Zadymka5726,594062748,15%1508,52
Cruiser Mk. III390,111452744,44%188,29
VK 28.016488,856932770,37%1589,09
Eclipse 91741,567582740,74%1426,29
T-34-171272,5410692669,23%2254,07
T-34-856675,275652650,00%1220,35
T-26260,38882634,62%38,15
59-166433,695122657,69%1239,02
Manticore101232,818452650,00%1592,49
IS-2M 71454,368142552,00%2128,32
T3 HMC2152,171762454,17%566,55
T-437956,006832454,17%1557,51
SU-100M171396,049152466,67%2163,25
T28 Concept 7816,174562339,13%880,36
IS-3A 81907,0010122352,17%2218,87
Churchill Crocodile 6800,095162245,45%1187,47
Type 4 Chi-To6844,387182157,14%1742,68
25TP KSUST II5241,192992142,86%337,54
60G FT5678,523832142,86%1299,91
T3761181,148102133,33%4019,05
Jagdpanzer IV61311,658102055,00%2632,09
Pawlack Tank61172,158122045,00%2099,11
Somua SM 81852,2511622075,00%2240,43
Strv m/40L3404,112441947,37%1317,00
14TP4216,052561942,11%512,79
Leichttraktor181,051091936,84%137,20
SZDV Vz. 50 81521,228821866,67%1728,38
Cruiser Mk. IV4183,331771838,89%344,57
122 TM 81811,399211855,56%2157,45
VK 30.01 (H)5275,762991735,29%352,16
SU-10061323,657521747,06%2639,31
AMX 38357,001751752,94%117,69
Staghound Mk. III6811,247141752,94%1602,72
Pz.Kpfw. 35 R 2385,004341752,94%1182,37
L-60 2211,413681752,94%1165,31
Ikv 1035621,194121643,75%1324,39
Object 260 101623,387181643,75%1054,79
M4A1 Sherman5417,674021580,00%1093,68
Sav m/434263,671871533,33%441,72
O-Ni71479,137951540,00%1899,52
Ikv 72395,361251435,71%10,39
TS-54 81018,796101428,57%848,42
Black Prince71569,0811361369,23%2769,88
VK 16.02 Leopard5475,313891353,85%1411,80
Somua S353156,772701353,85%319,93
AEC Armoured Car5549,384311353,85%1162,29
K-91-PT 9612,153461315,38%244,24
Stitch 81849,1510251361,54%2347,35
E 50 Ausf. M102191,339431266,67%1836,78
Object 274a 8887,256921241,67%866,23
KV-1SA 5638,425721266,67%1468,55
Pvlvv fm/42244,551261145,45%96,83
DS PZInż5498,003891154,55%977,99
WZ-131G FT61114,735731136,36%1774,26
43 M. Toldi III 3229,912951163,64%1081,87
T1 HMC237,10851040,00%14,00
Type 91 Heavy361,301241050,00%108,91
Loyd Gun Carriage263,80731030,00%143,34
Brennos 81257,207551050,00%1254,50
Pz.Kpfw. II2277,11229922,22%1101,76
Hotchkiss H35281,75178850,00%191,76
Controcarro 3 Minotauro102491,38921862,50%1881,50
Covenanter5287,88394862,50%981,26
M24 Chaffee5844,38728875,00%3627,19
T26E5 81217,25688837,50%1155,76
KB-52 91732,25856850,00%1560,64
T-345603,43609771,43%2006,48
STB-1101900,57783757,14%1584,11
M2 Medium Tank3146,00175757,14%428,84
UDES 15/16101785,291075785,71%1424,78
Jagdpanzer E 100101994,71623728,57%1177,85
G.Pz. Mk. VI (e)20,0055742,86%47,04
M-V-Y103228,291064757,14%2450,52
HWK 30 8379,86373757,14%542,28
M4A3(76)W Sherman 6710,14459728,57%932,33
Excalibur 6841,71556742,86%1086,36
10TP3101,17172650,00%221,53
11310999,17502633,33%482,31
Universal Carrier 2-pdr2191,00252650,00%807,92
Matilda LVT 4409,00509650,00%811,31
Ashigaru 102245,17726650,00%1524,37
M4-85 5453,60524540,00%961,06
Kolohousenka1184,00215450,00%758,52
Strv fm/211143,25174425,00%528,84
MS-1141,5047425,00%0,00
Object 705A10787,00424425,00%244,31
Pz.Kpfw. III Ausf. J428,67125333,33%0,00
Windhund 81729,67626333,33%1779,31
Primo Victoria 8348,67542366,67%406,08
T 55A 91115,3335430,00%658,20
Leox 91832,33854366,67%1702,85
Renault FT1136,00214250,00%686,01
Renault NC-3110,00620,00%0,00
7TP2203,50253250,00%572,61
Type 89 I-Go/Chi-Ro2387,50435250,00%2266,90
StuG IV 5105,50136250,00%120,29
T78 6975,507832100,00%1290,81
AE Phase I 91410,50771250,00%1088,36
Fantôme 91737,00822250,00%1452,82
Renault Otsu155,002201100,00%264,10
4TP1136,002121100,00%665,22
Vz. 71 Tesák101314,0011221100,00%1276,44
Challenger71506,009831100,00%2430,67
Gabler’s Destroyer 5612,0042910,00%1383,90
K-91101655,0011131100,00%1464,56
Black Prince II 7826,0065710,00%992,41
Pz.Kpfw. 38 (K) 51995,0018451100,00%7184,60
VK 168.01 (P) 81367,007371100,00%1675,77
Tiger 131 61700,0010791100,00%3000,26
Strv m/42-57 Alt A.2 63405,0019881100,00%7561,01
T7 Combat Car 2341,007371100,00%1914,70
Char de transition 62570,00143410,00%4960,98
M4A1 Revalorisé 8813,009331100,00%1045,26
SU-100I 5992,007801100,00%1596,71

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Rekruut
Toegetreden: 10/04/2026
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 17/03/2026
Gestopt: 01/04/2026
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 21/01/2026
Gestopt: 15/03/2026
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 16/03/2025
Gestopt: 19/01/2026
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 10/03/2025
Gestopt: 15/03/2025
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 13/02/2025
Gestopt: 09/03/2025
Rol: Rekruut
Toegetreden: 29/01/2025
Gestopt: 12/02/2025
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 24/01/2025
Gestopt: 28/01/2025
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 06/01/2025
Gestopt: 23/01/2025
Rol: Rekruut
Toegetreden: 23/06/2024
Gestopt: 06/01/2025
Rol: Rekruut
Toegetreden: 23/06/2024
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 01/02/2024
Gestopt: 19/06/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 08/03/2022
Gestopt: 29/03/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 20/02/2022
Gestopt: 23/02/2022
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 28/03/2021
Gestopt: 07/02/2022
Rol: Rekruut
Toegetreden: 08/02/2022
Gestopt: 10/02/2022
Rol: Rekruut
Toegetreden: 07/03/2022
Gestopt: 07/03/2022