SamuraiLastShot

clanlogo
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 15/04/2025

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten54943178677
Gemiddelde tier8,118,008,008,04
Overwinningen2891452,63%00,00%3950,00%35852,88%
Verloren2518845,84%1100,00%3443,59%30745,35%
Gelijkstand8411,53%00,00%56,41%121,77%
Gevechten overleefd1482526,98%00,00%2025,64%16624,52%
Tanks vernietigd508040,9200,001001,287001,03
Gedood / dood ratio1,270,001,721,37
Gezien743031,3522,00991,2710581,56
Schade toegebracht1.328,610,001.619,721.411,84
Veroveringspunten425180,7700,0030,043960,58
Verdedigingspunten199510,3600,001031,321870,28
Ervaring711,87240,00859,14850,60
WN71221,1925,761555,251333,51
WN81662,910,002310,901951,26
Totaal
Gevechten54943
Gemiddelde tier8,11
Overwinningen2891452,63%
Verloren2518845,84%
Gelijkstand8411,53%
Gevechten overleefd1482526,98%
Tanks vernietigd508040,92
Gedood / dood ratio1,27
Gezien743031,35
Schade toegebracht1.328,61
Veroveringspunten425180,77
Verdedigingspunten199510,36
Ervaring711,87
WN71221,19
WN81662,91
Voorbije 24u
Gevechten1
Gemiddelde tier8,00
Overwinningen00,00%
Verloren1100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien22,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring240,00
WN725,76
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten78
Gemiddelde tier8,00
Overwinningen3950,00%
Verloren3443,59%
Gelijkstand56,41%
Gevechten overleefd2025,64%
Tanks vernietigd1001,28
Gedood / dood ratio1,72
Gezien991,27
Schade toegebracht1.619,72
Veroveringspunten30,04
Verdedigingspunten1031,32
Ervaring859,14
WN71555,25
WN82310,90
Voorbije 30 dagen
Gevechten677
Gemiddelde tier8,04
Overwinningen35852,88%
Verloren30745,35%
Gelijkstand121,77%
Gevechten overleefd16624,52%
Tanks vernietigd7001,03
Gedood / dood ratio1,37
Gezien10581,56
Schade toegebracht1.411,84
Veroveringspunten3960,58
Verdedigingspunten1870,28
Ervaring850,60
WN71333,51
WN81951,26
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten19000
Overwinningen1052,63%00,00%00,00%00,00%
Verloren947,37%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd421,05%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd150,7900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,000,000,000,00
Gezien160,8400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.185,370,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten291,5300,0000,0000,00
Ervaring698,370,000,000,00
Totaal
Gevechten19
Overwinningen1052,63%
Verloren947,37%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd421,05%
Tanks vernietigd150,79
Gedood / dood ratio1,00
Gezien160,84
Schade toegebracht1.185,37
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten291,53
Ervaring698,37
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten545000
Overwinningen28151,56%00,00%00,00%00,00%
Verloren26448,44%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd23042,20%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd4130,7600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,310,000,000,00
Gezien3960,7300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.225,170,000,000,00
Veroveringspunten10381,9000,0000,0000,00
Verdedigingspunten29515,4100,0000,0000,00
Ervaring641,330,000,000,00
Totaal
Gevechten545
Overwinningen28151,56%
Verloren26448,44%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd23042,20%
Tanks vernietigd4130,76
Gedood / dood ratio1,31
Gezien3960,73
Schade toegebracht1.225,17
Veroveringspunten10381,90
Verdedigingspunten29515,41
Ervaring641,33
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten467000
Overwinningen21746,47%00,00%00,00%00,00%
Verloren23951,18%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand112,36%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd13027,84%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2770,5900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,820,000,000,00
Gezien3500,7500,0000,0000,00
Schade toegebracht600,880,000,000,00
Veroveringspunten2820,6000,0000,0000,00
Verdedigingspunten1980,4200,0000,0000,00
Ervaring429,510,000,000,00
Totaal
Gevechten467
Overwinningen21746,47%
Verloren23951,18%
Gelijkstand112,36%
Gevechten overleefd13027,84%
Tanks vernietigd2770,59
Gedood / dood ratio0,82
Gezien3500,75
Schade toegebracht600,88
Veroveringspunten2820,60
Verdedigingspunten1980,42
Ervaring429,51
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten16000
Overwinningen1062,50%00,00%00,00%00,00%
Verloren637,50%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd743,75%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd110,6900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,220,000,000,00
Gezien40,2500,0000,0000,00
Schade toegebracht1.867,380,000,000,00
Veroveringspunten784,8800,0000,0000,00
Verdedigingspunten372,3100,0000,0000,00
Ervaring848,750,000,000,00
Totaal
Gevechten16
Overwinningen1062,50%
Verloren637,50%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd743,75%
Tanks vernietigd110,69
Gedood / dood ratio1,22
Gezien40,25
Schade toegebracht1.867,38
Veroveringspunten784,88
Verdedigingspunten372,31
Ervaring848,75
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (307)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
ELC EVEN 90 8743,80831315054,67%1701,16
Rhm.-Borsig Waffenträger81617,72659213251,64%1826,98
T4991026,27672203353,32%1716,76
Grille 15102099,88677201250,10%1676,57
ShPTK-TVP 100 81767,38929186857,07%2264,38
Strv S1 81689,28769181354,38%2095,01
T-1091573,24754180649,83%1625,49
Bat.-Châtillon Bourrasque 81595,47918158554,38%2150,37
IS-381275,49680156954,17%1526,41
Object 703 Version II 81685,97954130255,61%2028,82
T 55A 91771,42868110657,23%2017,55
T71 DA7793,02658100755,11%1945,87
G.W. Panther7930,0360793353,27%1243,01
M47 Iron Arnie 81512,2689086656,24%1995,51
E 75 TS 81556,3084384152,56%1921,18
T2881439,9674283054,58%1746,30
Super Hellcat 71239,2377973357,57%2282,85
T-437547,9638471545,45%722,67
Bat.-Châtillon 25 t101970,5781066756,97%1856,85
T-448704,3046366544,66%788,97
Strv 103B102462,7080960455,13%2159,59
T-5491225,5769758947,54%1178,34
T-54 first prototype 81224,1980757752,69%1774,63
Progetto M40 mod. 65102041,7975554249,82%1742,71
Cromwell6458,8339354051,48%803,05
Rheinmetall Skorpion 81691,9081353950,83%1919,17
G.W. Tiger (P)81065,2548351451,36%1331,38
Bat.-Châtillon 12 t8880,7969547854,18%1861,57
BZ-176 81686,6892647253,81%1824,50
AMX 13 57 GF 7848,5289547158,81%2051,20
T-34-856583,0342246051,30%1072,54
T-62A101723,0471845747,48%1424,31
AMBT 81366,9875341849,04%1611,70
TVP T 50/51101879,8173441152,55%1601,27
Caernarvon Action X 81263,1083240352,11%1646,04
STB-1102015,6279739954,64%1776,41
T376347,2347738451,82%891,34
FV4005 Stage II101934,2264937348,26%1584,92
O-I6914,9467835858,94%1723,47
G.W. E 100101332,5461635747,90%1065,10
T6981147,3872634548,70%1401,93
IS7850,4057734253,80%1127,85
IS-7101794,5271933345,35%1384,00
T1 Cunningham1105,4120231354,95%571,65
T110E3101950,7469831148,87%1481,08
T9591909,9682130053,00%1683,97
Waffenträger auf Pz. IV91838,8364530050,00%1803,53
G.W. Tiger91423,6359329448,30%1377,30
Comet7521,4534728644,76%659,16
Lorraine 40 t 81448,5974428150,53%1789,59
UDES 15/16102140,3076626754,31%1834,67
Škoda T 5091803,3479226556,60%1896,44
Type 4 Heavy91561,3571126553,96%1621,80
T-34-3 81343,5875226452,65%1688,24
Chrysler K GF 81593,6380125853,10%1994,40
T54E191493,1569724045,83%1382,73
M41 Walker Bulldog8610,2761023847,06%1021,82
UDES 1691786,5184723357,08%2106,37
Crusader6208,0322422845,61%428,60
SU-10181277,9075122553,78%1664,63
M56 Scorpion 71229,3982321752,07%2177,03
T57 Heavy102117,2774921047,14%1721,04
T25 AT7628,8941020747,83%737,96
Type 5 Heavy102131,7583420156,72%1703,48
Bat.-Châtillon 25 t AP91385,8465618946,56%1516,33
M24 Chaffee5209,9630918847,87%528,17
SU-130PM 81759,0585518653,76%1988,88
Char Futur 4 91751,1281316951,48%1652,74
Hummel6474,9932116450,00%593,91
WZ-120-1G FT 81490,8479216450,00%1697,71
StuG III Ausf. G5323,8426916247,53%618,09
AMX 13 105101105,4668516251,85%1200,60
Škoda T 256650,0156815650,64%1318,31
Vz. 55102308,8382315550,97%1755,62
M36 Jackson6401,6431315248,03%505,78
60TP Lewandowskiego102387,0378714647,95%1900,78
Prototipo Standard B91765,1081414553,79%1769,16
Covenanter5139,6419514346,85%267,70
Sturer Emil7917,9458714051,43%1246,14
T-103 81305,3265714049,29%1380,65
Panhard EBR 10510771,1463413747,45%765,93
Object 268 Version 4102285,8586513661,76%1946,40
O-Ho81268,4582713157,25%1618,71
SU-100M171117,0571812952,71%1802,31
P.44 Pantera81149,7570712755,12%1658,65
Object 26391739,2477412648,41%1562,54
Bat.-Châtillon 155 5591010,3169812454,84%990,23
XM551 Sheridan101219,8259312444,35%1420,35
AMX 12 t6579,8466112258,20%2054,41
M10 Wolverine5374,1826712148,76%740,70
KV-137439,9133712045,00%510,23
Super Conqueror101928,7476112050,83%1434,40
Cobra 91847,1886312055,00%1813,19
LPT-67 Šelma9839,0075611758,97%1187,77
SFAC 105 81779,7583811653,45%1976,72
Object 430U101960,7981311152,25%1750,82
T-345312,8424711045,45%678,90
Grille5315,3524211046,36%490,42
Nashorn6675,7448010546,67%1099,70
Progetto C50 mod. 6691764,1490710258,82%1883,60
50TP Tyszkiewicza92021,1395610063,00%2245,82
Panhard AML Lynx 6x68624,1967510058,00%1148,71
Object 43091673,178129954,55%1635,12
Bat.-Châtillon 155 58101056,526589854,08%833,22
UDES 14 Alt 581111,647139754,64%1502,11
O-Ni71104,998229661,46%1675,74
Škoda T 27 81278,066589648,96%1590,62
Leo71049,187429562,11%2048,20
AE Phase I 91486,476929247,83%1307,37
TVP VTU Koncept8906,276439147,25%1095,94
AMX 13 757989,008068755,17%2836,28
Centurion Action X101615,076698246,34%1181,35
Sturmpanzer II4140,731738154,32%342,35
Marder II3161,531598145,68%302,23
T26E4 SuperPershing 81215,627908149,38%1589,12
Controcarro 1 Mk. 291709,048218055,00%1520,49
FV4004 Conway91948,387038038,75%1861,64
VK 100.01 (P)81519,019048065,00%1988,42
Konštrukta T-34/1007726,175997857,69%1205,22
M5 Stuart4127,622207842,31%131,72
Emil I81506,468837661,84%1974,49
Strv 103-092107,538307657,89%2141,37
Vz. 64 Blesk8616,096927661,84%1061,02
Conqueror91951,959227554,67%2052,95
T92 HMC101246,156637152,11%1029,61
AMX 13 909659,135626947,83%821,75
Vz. 68 Squall 8745,036566949,28%1133,32
Emil II91708,297976851,47%1548,30
SU-1006789,715396854,41%1481,18
CS-538940,955516639,39%1010,87
Panhard EBR 909656,386836651,52%929,93
Cruiser Mk. IV4142,651816556,92%341,76
Strv 746712,545896358,73%1514,13
P.43 ter7945,276906355,56%1611,39
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4244,572296053,33%559,87
Progetto CC55 mod. 5481555,179135863,79%1386,17
Vz. 71 Tesák10712,146325848,28%619,95
Object 705A102489,798925756,14%2296,25
Ho-Ri 191914,778605658,93%1701,95
Cruiser Mk. III391,301535650,00%258,85
53TP Markowskiego81539,338985560,00%2033,46
UDES 0381300,446415540,00%1528,67
T110E4102262,648145556,36%1809,12
T404271,742375364,15%663,01
GSOR 1010 FB 81126,516395343,40%1207,27
AMX M4 mle. 49 Liberté 81363,858575354,72%1748,93
Panther II8970,487135248,08%1277,76
Charioteer81305,577485152,94%1536,93
Chimera 81129,697265152,94%1062,71
SU-1527804,105315046,00%1073,12
KV-261071,027205050,00%2252,45
FV2078815,106425058,00%956,71
Mäuschen91605,667945050,00%1489,64
LT-432 81090,867955048,00%2297,15
TNH 105/100081246,698214957,14%1473,47
45TP Habicha71365,988124746,81%2176,18
Škoda T 245272,893764660,87%700,61
CS-599962,525884641,30%643,86
Ares 90101846,969364667,39%1547,83
T25/271056,446424548,89%1537,75
Vickers Medium Mk. I171,361144445,45%172,42
AMX 13 F3 AM6664,555934461,36%1121,13
Jagdpanzer E 100102168,937974360,47%1703,68
Kranvagn102027,647934254,76%1592,57
Škoda T 177797,078124264,29%2044,84
Object 70491445,627064247,62%1128,98
BZ-6891762,408224250,00%1527,53
M-V-Y102298,249314158,54%2050,33
WZ-111 Alpine Tiger 81488,008354148,78%1958,84
P.43 bis6720,286143956,41%1471,52
Centurion Mk. 7/191350,898063855,26%1412,58
SU-855370,433413754,05%773,18
Panther71039,498543762,16%1858,12
Ikv 65 Alt II6732,655703764,86%1473,75
AMX 50 Foch (155) 101774,036753754,05%1282,05
Type 6191402,068533655,56%1367,96
T-505108,362023652,78%211,97
Object 70591720,898463661,11%1681,29
Rinoceronte101829,746413540,00%1106,24
Challenger71172,007903562,86%1912,08
Tiger-Maus 91375,266643540,00%982,67
Löwe 81433,947053540,00%1587,08
M46 Patton KR 81032,186343441,18%1230,60
Black Prince7859,367143354,55%1270,64
Hotchkiss EBR7519,975903348,48%984,42
T675705,635173262,50%1792,31
Marder 38T4364,413273243,75%799,60
T3091591,906803135,48%1248,62
T92 8585,688193167,74%1135,09
Lorraine 50 t 91394,207223050,00%1225,68
Ho-Ri 281245,457782962,07%1477,13
ISU-1528936,215462934,48%746,13
Leichttraktor166,251142853,57%172,98
Churchill VII6645,756232853,57%1163,66
Lorraine 155 mle. 507802,936112853,57%1107,73
M24E2 Super Chaffee 6453,075362850,00%1219,21
Strv m/425312,814022762,96%808,50
T3 HMC2103,561222744,44%247,05
Panhard AMD 178B6391,414192737,04%885,09
Tiger 131 61105,787682751,85%1952,30
Lorraine 155 mle. 518882,886932665,38%1076,38
Ho-Ri 3102104,587372653,85%1438,92
BZ-16681171,087422650,00%1301,13
STA-18920,885662532,00%863,28
M-III-Y81189,607942556,00%1606,31
40TP Habicha6751,045782445,83%1467,36
Caernarvon81327,089772466,67%1751,81
XM57 81728,837592437,50%1553,39
SMV CC-6781063,436742343,48%956,73
Ikv 90 Typ B7798,685582263,64%1283,25
M53/M559792,645422236,36%540,84
Carro d'assalto P.8871164,628102157,14%1712,69
Maus101811,808242050,00%1375,07
T-50-2 6521,055352040,00%1507,46
FV215b (183) 102299,638951973,68%1992,15
FV3046328,683431963,16%563,03
IS-M8625,215301936,84%427,80
Type 62 7892,177581838,89%1997,65
P.435348,944001850,00%740,10
T-463182,942191861,11%777,78
TNH T Vz. 5191234,177261844,44%0,59
Object 268101577,614431827,78%788,28
M-VI-Y9960,226821850,00%807,79
Centurion Mk. I8700,356691752,94%750,61
AMX ELC bis5304,593441764,71%1137,43
MS-1143,13951656,25%131,59
SU-85B4244,632791643,75%407,08
FV226 Contradictious 81551,699081656,25%1641,90
VK 45.02 (P) Ausf. A81291,478251553,33%1535,09
Churchill I5271,213461450,00%387,17
SMV CC-567828,295671435,71%971,51
T56 GMC395,211311450,00%137,05
Object 25791604,216501428,57%1405,38
K-91-PT 91650,216711457,14%1518,10
Type 5 Chi-Ri7824,547191346,15%1187,58
O-I Experimental5401,774201353,85%645,09
M40/M438793,776091353,85%770,54
M18 Hellcat6966,006001241,67%1694,87
Vz. 44-17807,827951172,73%1133,84
IS-2 shielded 7966,457621172,73%1219,31
KV-1SA 5729,738841172,73%1726,15
Kolohousenka1127,901731040,00%452,57
P26/404245,802881040,00%455,07
E 5091148,305431030,00%752,25
Pz.Sfl. IVc5292,402871030,00%386,87
IS-6 B 81511,907931050,00%1653,74
Object 252U 81261,606231040,00%1018,68
Excalibur 6514,604161040,00%539,38
TKS z n.k.m. 20 mm 2126,44292955,56%605,61
Renault FT140,6771922,22%2,10
Lago4217,67344966,67%664,72
AS-XX 40 t111404,44707944,44%942,23
Char de transition 6978,78710944,44%1547,50
Matilda4238,25336825,00%446,57
AMX 404255,88262850,00%989,40
M3 Stuart3143,43158728,57%318,66
CS-63102001,71813742,86%1662,61
Controcarro 3 Minotauro101857,14971771,43%1324,16
Crusader 5.5-in. SP7544,86396714,29%556,84
Pz.Kpfw. VII103114,431174771,43%3185,58
E 50 Ausf. M101368,67568666,67%958,54
Ares 90 C112540,50849633,33%1923,79
Type 4 Chi-To6724,20591560,00%1294,42
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6791,60700560,00%2273,22
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5486,40503540,00%912,25
Patton the Tank 91825,80604520,00%1685,69
Object 260 101349,00426520,00%643,10
T-100 LT101253,00707450,00%1399,28
T28 Concept 71034,25523425,00%1074,91
ST vz. 394310,00454366,67%1191,34
Type 95 Heavy4138,00174333,33%158,73
AM 39 Gendron-Somua 2109,00313366,67%409,74
T-29 3407,334893100,00%1941,17
StuG IV 5371,33504366,67%933,66
M10 RBFM 5659,33416366,67%1316,33
Type 64 6764,33795366,67%2291,34
25TP KSUST II5309,50490250,00%615,83
Vickers Medium Mk. III3218,00265250,00%747,23
Sav m/434900,00508250,00%3278,75
Ikv 1035211,00219250,00%313,10
SU-14-281130,0011102100,00%1207,41
AMX 383199,503262100,00%716,37
Ferdinand81137,508672100,00%1043,82
Birch Gun4170,503642100,00%622,34
Bishop526,00162250,00%99,55
T28 Prototype81422,50924250,00%1711,97
M48A5 Patton10416,0025020,00%10,19
Pz.Sfl. IC 40,002532100,00%261,00
HWK 30 81022,50575250,00%1750,89
MTLS-1G14 3350,00471250,00%1629,13
43 M. Toldi III 371,50191250,00%202,74
Fiat 3000188,002731100,00%435,97
Vickers Medium Mk. II2150,004171100,00%803,96
M15/42342,008010,00%0,00
T207153,006571100,00%261,00
M2 Light2179,005561100,00%814,40
T1 HMC20,00791100,00%261,00
FCM 36 Pak 40 3660,0064110,00%2078,27
Panzerjäger I281,003291100,00%314,23
T-262213,002411100,00%1204,26
AMX 50 B102191,0047910,00%1425,28
M127105,0012210,00%0,00
BZ-7510730,0025510,00%185,63
Tiger (P)7407,007111100,00%476,65
Hirschkäfer111537,0011410,00%613,76
T-116 3242,004261100,00%1105,18
Churchill Crocodile 61047,0011131100,00%1434,55

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 15/04/2025
Rol: Soldaat
Toegetreden: 12/07/2024
Gestopt: 18/09/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 28/06/2023
Gestopt: 10/02/2024
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 10/01/2023
Gestopt: 29/05/2023