Schraini

clanlogo
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 26/04/2020

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten23468000
Gemiddelde tier7,180,000,000,00
Overwinningen1215351,79%00,00%00,00%00,00%
Verloren1106047,13%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand2551,09%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd741931,61%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd224760,9600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,400,000,000,00
Gezien288811,2300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.063,150,000,000,00
Veroveringspunten158780,6800,0000,0000,00
Verdedigingspunten195360,8300,0000,0000,00
Ervaring513,190,000,000,00
WN71245,110,000,000,00
WN81598,310,000,000,00
Totaal
Gevechten23468
Gemiddelde tier7,18
Overwinningen1215351,79%
Verloren1106047,13%
Gelijkstand2551,09%
Gevechten overleefd741931,61%
Tanks vernietigd224760,96
Gedood / dood ratio1,40
Gezien288811,23
Schade toegebracht1.063,15
Veroveringspunten158780,68
Verdedigingspunten195360,83
Ervaring513,19
WN71245,11
WN81598,31
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten5000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren5100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd10,2000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,200,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.105,600,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring100,400,000,000,00
Totaal
Gevechten5
Overwinningen00,00%
Verloren5100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd10,20
Gedood / dood ratio0,20
Gezien00,00
Schade toegebracht1.105,60
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring100,40
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2000
Overwinningen2100,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2100,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd10,5000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.645,500,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring803,500,000,000,00
Totaal
Gevechten2
Overwinningen2100,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd2100,00%
Tanks vernietigd10,50
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht1.645,50
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring803,50
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1000
Overwinningen1100,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1100,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd11,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien11,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.493,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring832,000,000,000,00
Totaal
Gevechten1
Overwinningen1100,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1100,00%
Tanks vernietigd11,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien11,00
Schade toegebracht1.493,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring832,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten55000
Overwinningen2749,09%00,00%00,00%00,00%
Verloren2749,09%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand11,82%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1730,91%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd200,3600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,530,000,000,00
Gezien440,8000,0000,0000,00
Schade toegebracht316,690,000,000,00
Veroveringspunten2063,7500,0000,0000,00
Verdedigingspunten751,3600,0000,0000,00
Ervaring408,690,000,000,00
Totaal
Gevechten55
Overwinningen2749,09%
Verloren2749,09%
Gelijkstand11,82%
Gevechten overleefd1730,91%
Tanks vernietigd200,36
Gedood / dood ratio0,53
Gezien440,80
Schade toegebracht316,69
Veroveringspunten2063,75
Verdedigingspunten751,36
Ervaring408,69
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten98000
Overwinningen5354,08%00,00%00,00%00,00%
Verloren4545,92%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd4141,84%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd660,6700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,160,000,000,00
Gezien830,8500,0000,0000,00
Schade toegebracht823,380,000,000,00
Veroveringspunten490,5000,0000,0000,00
Verdedigingspunten920,9400,0000,0000,00
Ervaring403,800,000,000,00
Totaal
Gevechten98
Overwinningen5354,08%
Verloren4545,92%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd4141,84%
Tanks vernietigd660,67
Gedood / dood ratio1,16
Gezien830,85
Schade toegebracht823,38
Veroveringspunten490,50
Verdedigingspunten920,94
Ervaring403,80
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten6000
Overwinningen116,67%00,00%00,00%00,00%
Verloren583,33%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd116,67%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd71,1700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,400,000,000,00
Gezien10,1700,0000,0000,00
Schade toegebracht2.112,830,000,000,00
Veroveringspunten599,8300,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring320,170,000,000,00
Totaal
Gevechten6
Overwinningen116,67%
Verloren583,33%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd116,67%
Tanks vernietigd71,17
Gedood / dood ratio1,40
Gezien10,17
Schade toegebracht2.112,83
Veroveringspunten599,83
Verdedigingspunten00,00
Ervaring320,17
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (264)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
E 25 71161,74556169753,86%2029,86
T2971483,6376690261,09%2326,81
Škoda T 256839,3252786956,27%1992,40
M41 Walker Bulldog8762,9451071052,82%1546,63
O-I Experimental5906,1153569861,46%2320,83
Cromwell6848,0957259655,37%2090,76
Bat.-Châtillon 12 t8896,1255650752,86%1966,27
IS-381356,1652346250,65%1662,07
Ferdinand81250,4944745749,02%1334,83
T-1091561,0956542252,13%1653,95
ELC EVEN 90 8960,3376034750,72%2376,65
AMX 13 105101383,1363734149,27%1658,54
AMX 13 9091021,8455632050,31%1754,45
Jagdpanzer E 100101953,3446729648,99%1523,36
T-5491409,3852528348,76%1520,45
T-4481155,2353627554,55%1772,73
Waffenträger auf Pz. IV91955,1454526548,68%1871,40
T-34-856650,0940324950,60%1329,81
Type 4 Heavy91539,2960324953,01%1509,19
Object 140101814,3351324745,34%1467,07
Bat.-Châtillon 155 5591173,9051124552,24%1192,73
Emil I81475,1262122153,85%1873,84
Rhm.-Borsig Waffenträger81443,1951322049,09%1510,54
KV-856670,4637021848,62%1120,72
Bat.-Châtillon 155 58101293,1155621848,17%1108,33
Lorraine 155 mle. 518952,4245621549,30%1081,14
Jagdpanther7826,0240420647,09%1074,69
FV4005 Stage II102215,5460620456,37%1997,29
Tiger I7850,4343020246,53%1008,13
T28 Concept 71027,2953219757,87%1607,72
Škoda T 5091987,7577819347,67%2002,45
105 leFH18B2 5661,8646518954,50%1509,22
Bat.-Châtillon 25 t AP91588,6053318046,11%1673,54
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5662,1152917554,86%2051,40
TVP T 50/51101944,2758817350,87%1558,52
AMX 13 57 7861,3770517252,33%1987,22
Jagdtiger91440,3945217048,82%1237,30
Object 705A101983,7858316749,10%1567,22
FV4004 Conway91860,3468816654,22%1935,10
AMX 13 F3 AM6704,4131416546,67%1040,96
UDES 0381420,7050616451,22%1766,19
T71 DA71030,7257116456,10%2919,28
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4316,9224616150,31%810,36
VK 30.01 (H)5479,5832415944,65%1117,98
Jagdpanzer IV6558,0935915354,25%1032,49
O-Ho81448,1063715256,58%1760,75
UDES 1691638,8360715152,32%1835,02
AMX 13 757753,8949114451,39%1812,62
Sturer Emil71043,1248113247,73%1496,29
StuG III Ausf. G5351,5324813155,73%802,85
O-Ni71074,9054213151,15%1510,21
Object 268 Version 4102137,6070013149,62%1750,69
Lorraine 155 mle. 507772,4037713053,85%977,38
UDES 14 Alt 581490,5765512853,13%2200,66
Grille 15102252,0565612856,25%1791,11
T376515,6540312752,76%1334,39
Charioteer81422,6651012248,36%1698,74
T499712,3955912253,28%997,67
SU-100M171147,0354611952,94%1793,17
T-50-2 6558,3949411848,31%1649,11
KV-26854,9649811355,75%1621,97
VK 100.01 (P)81228,5057211247,32%1340,64
Ikv 90 Typ B7964,4144510546,67%1515,92
Emil II91588,5955310445,19%1432,67
Tiger (P)7988,3548210449,04%1326,43
KV-15399,6729410446,15%695,05
O-I6838,2547010257,84%1609,50
Leo7964,7444610050,00%1646,39
Strv 103-091716,8866210050,00%1567,34
VK 36.01 (H)6589,553559746,39%895,98
M40/M4381037,245129340,86%972,67
Nashorn6704,413279345,16%1162,00
Bat.-Châtillon 25 t101960,686079142,86%1681,89
T6981085,005319046,67%1298,72
Challenger71314,566018959,55%2398,15
M127977,595878749,43%1221,24
Ikv 65 Alt II6719,663988257,32%1511,53
IS-7101645,684638240,24%1133,47
T675352,302548236,59%549,45
AMX 12 t6550,994847856,41%1652,21
IS7686,134007748,05%823,44
Pz.Sfl. IVc5505,993117651,32%1188,90
Object 26391672,596647445,95%1462,99
Object 252U Defender 81455,576717448,65%1537,08
AMX 30 1er prototype91480,747497353,42%1463,26
Mäuschen91950,457777358,90%1997,04
Alecto4234,992137241,67%455,65
Strv 746770,964317157,75%1725,10
AT 86589,653397146,48%981,89
IS-M81284,545666847,06%1481,94
M4A1 Sherman5390,433096750,75%969,93
P.44 Pantera81300,767546755,22%1718,23
AMX ELC bis5470,124146657,58%2004,77
LTTB8693,096556648,48%1231,13
LTG7726,777486556,92%1600,72
AMX 13 105 AM mle. 505356,862056437,50%549,96
T-345401,113496170,49%1272,86
Maus101680,007406048,33%1188,51
SU-10181111,874956043,33%1115,33
G.W. Panther71022,865825947,46%1211,61
Konštrukta T-34/1007802,974015836,21%1048,84
Marder II3204,401645839,66%434,27
Marder 38T4385,022905850,00%1042,84
A-205112,352005749,12%207,96
AT 25431,683305757,89%1115,80
T-284203,911955644,64%442,75
M3 Lee4232,382065646,43%685,51
Renault FT 75 BS2141,171265444,44%734,23
Durchbruchswagen 24127,891975354,72%228,15
M446803,295045255,77%1434,55
T-54 ltwt.9782,606935253,85%1145,41
T1 Heavy5418,963315042,00%651,65
Ikv 1035598,213854866,67%1876,14
M2 Medium Tank3256,602604856,25%1055,32
M8A14189,882234852,08%352,65
M66401,773284740,43%360,82
Hummel6740,835554650,00%1007,41
Type 5 Heavy101775,135214645,65%1122,21
S-517823,935904557,78%1004,26
Valentine AT4272,022394546,67%721,51
Birch Gun4159,651484339,53%340,03
Type 64 6912,817204250,00%2978,27
Excalibur 61088,106284055,00%2015,10
AT-12171,791773953,85%664,97
AMX 105 AM mle. 474200,081883855,26%620,31
Spähpanzer SP I C7807,956963865,79%1901,72
Crusader6369,573293751,35%1210,85
M415398,242923743,24%490,14
Pz.Kpfw. I Ausf. C389,001853748,65%247,59
StuG IV 5503,573163748,65%1300,40
T-437605,174473647,22%859,85
M53/M5591028,195943636,11%800,31
Object 277101948,565693633,33%1279,47
Achilles6720,234883548,57%1249,06
Type 95 Heavy4252,352453450,00%753,84
VK 30.01 (P)6759,386293452,94%1284,44
Strv m/425499,124273363,64%1608,37
KV-371068,916953348,48%1456,27
Lago4503,284243246,88%1781,05
53TP Markowskiego81245,347423246,88%1442,87
M4A3E2 Sherman Jumbo6447,724493246,88%718,52
Pz.Kpfw. III Ausf. E360,871533148,39%85,36
Progetto M35 mod. 46 81356,425723141,94%1451,93
Škoda T 245499,633593056,67%1552,10
Panzerjäger I2169,131393033,33%466,64
SU-26395,631313056,67%176,24
BT-7446,791632951,72%118,66
Panhard AMD 178B6238,382692934,48%379,04
P.43 bis61006,645092842,86%2188,34
SU-14-281148,324502842,86%1045,11
Caernarvon8800,005742744,44%748,22
VK 16.02 Leopard5358,933542748,15%1159,29
SU-15271169,527012552,00%1710,18
M374310,202472540,00%958,43
Churchill VII6891,167512564,00%2036,01
Tiger II8739,283622548,00%614,57
T-100 LT101140,406252544,00%1360,75
TS-5 81426,446482548,00%1484,25
T3 HMC2219,502202445,83%910,22
50TP Tyszkiewicza91627,657512352,17%1413,99
Conqueror91227,915302352,17%1015,51
Sturmpanzer II4353,832722369,57%1213,04
ISU-1528948,234192222,73%671,59
T 55A 91186,456492272,73%1169,68
Panther7777,624122123,81%958,44
P.43 ter71085,386622161,90%1743,13
IS-2-II8749,144752133,33%553,25
45TP Habicha7958,806782055,00%1326,09
T56 GMC388,851242040,00%42,72
Pz.Kpfw. I228,151062050,00%110,55
AE Phase I 91609,505992065,00%1413,84
T-463109,001721957,89%374,04
Sexton II3190,321601947,37%705,37
Bishop5403,953511952,63%779,20
Pz.Kpfw. II2103,061501850,00%269,29
Archer5629,223761850,00%1477,56
VK 30.02 (M)6532,003831844,44%884,69
M7 Priest3202,122051764,71%572,25
ST vz. 394136,562271662,50%367,60
60TP Lewandowskiego102104,758061656,25%1699,06
Type 91 Heavy3117,001331637,50%130,57
SU-76M4243,752161643,75%540,94
Loyd Gun Carriage2124,941031631,25%622,63
FV3046541,133161643,75%772,24
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4272,812941650,00%712,46
43 M. Toldi III 383,881211625,00%112,92
Black Prince71014,875991540,00%1354,07
G.W. Tiger91312,074451520,00%966,26
Object 25791612,807521553,33%1607,94
LT vz. 383122,002211435,71%229,57
Comet7535,074271457,14%749,15
AMX 383169,002111464,29%576,05
SU-85B4397,002821457,14%1110,38
BT-7 artillery 3101,571731457,14%281,11
T1 Cunningham1160,152051346,15%830,47
SU-54173,541351338,46%170,34
M5 Stuart4217,383301361,54%640,86
T92 HMC101328,775171361,54%1173,03
BT-2251,501291241,67%12,34
Type 2597 Chi-Ha3137,501771258,33%406,35
UDES 15/16101508,676741241,67%971,93
Covenanter5193,922211233,33%400,55
Cruiser Mk. IV4122,501701258,33%275,44
VK 28.016559,255771258,33%1825,24
HWK 128728,834721241,67%1242,27
Universal Carrier 2-pdr2132,731771163,64%564,19
LT vz. 352182,302151050,00%795,87
P.435522,805581080,00%1575,27
Sav m/434380,203401070,00%1202,04
SU-1006548,003111050,00%909,35
T2 Medium Tank2129,601691070,00%722,52
212A91166,503201030,00%741,30
T-1506796,906771060,00%1406,10
Hotchkiss EBR7256,303351040,00%284,82
P26/404393,78351977,78%1306,40
T-26268,22130955,56%212,76
Vickers Mk. E Type B279,001378100,00%339,82
Lorraine 39L AM3101,00127850,00%179,97
SU-18245,3896837,50%0,00
Grille5442,63500887,50%994,14
Super Hellcat 71257,13588850,00%2238,82
Renault FT1114,86268757,14%600,45
40TP Habicha6624,14596757,14%1284,22
Pvlvv fm/42296,86114714,29%128,94
Type 89 I-Go/Chi-Ro2106,00186757,14%329,39
Pz.Kpfw. II Luchs4192,71185728,57%416,96
M18 Hellcat6407,00239728,57%379,40
25TP KSUST II566,17258633,33%0,00
AMX 404122,50208650,00%288,00
Churchill I5677,33645666,67%1874,92
TKS z n.k.m. 20 mm 2140,00283540,00%633,40
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2120,40275560,00%509,61
Bretagne Panther 6585,60567560,00%1065,49
SU-855365,25253450,00%689,53
Leichttraktor184,50146425,00%149,83
M5A1 Stuart420,2594425,00%0,00
Cruiser Mk. III3185,25290450,00%783,24
M56 Scorpion 71118,50667450,00%1450,88
Kolohousenka1143,3313430,00%525,26
Prototipo Standard B9922,0026130,00%526,76
G.Pz. Mk. VI (e)2139,00143366,67%878,89
T-34-85M 6587,67435366,67%1059,92
M10 RBFM 5612,676473100,00%1219,96
Vickers Medium Mk. I171,002262100,00%386,31
Renault Otsu1136,502882100,00%673,43
MS-1140,501302100,00%261,00
AMX 50 1209159,507782100,00%264,10
T54E191765,00727250,00%1698,79
STA-2 8705,0030420,00%603,87
T7 Combat Car 223,506120,00%3,10
T26E5 Patriot 8599,0022320,00%367,30
Lorraine 40 t 81132,00496250,00%1181,20
Strv fm/211128,002911100,00%812,25
Fiat 30001294,006321100,00%1767,71
Hotchkiss H352213,004161100,00%1191,26
14TP4304,004981100,00%1034,85
Type 97 Te-Ke 233,001731100,00%261,00
AMX 50 B10404,008211100,00%261,00
MT-25626,005161100,00%261,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. A30,001611100,00%261,00
IS-2 shielded 72330,0010091100,00%5061,82
T-45 2103,002201100,00%513,03
Heavy Tank No. VI 6369,003641100,00%576,64
Valentine II 40,005451100,00%261,00

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Junior Officier
Toegetreden: 26/04/2020
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 26/04/2020
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 20/01/2016
Gestopt: 20/06/2016
Rol: Reservist
Toegetreden: 20/09/2014
Gestopt: 06/09/2015
Rol: Reservist
Toegetreden: 22/04/2018
Gestopt: 06/03/2019
Rol: Reservist
Toegetreden: 21/09/2014
Gestopt: 06/09/2015