Sensei_Qrees

clanlogo
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 24/10/2026

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten31045019339
Gemiddelde tier8,070,008,328,89
Overwinningen1740756,07%00,00%1473,68%20761,06%
Verloren1316642,41%00,00%526,32%13038,35%
Gelijkstand4721,52%00,00%00,00%20,59%
Gevechten overleefd1406445,30%00,00%1368,42%18153,39%
Tanks vernietigd411051,3200,00261,374821,42
Gedood / dood ratio2,420,004,333,05
Gezien223760,7200,00130,681340,40
Schade toegebracht2.046,880,002.905,582.682,76
Veroveringspunten132680,4300,0000,001620,48
Verdedigingspunten267440,8600,0050,261800,53
Ervaring845,300,001.154,26991,99
WN71700,740,002034,741797,94
WN82575,850,003536,302819,15
Totaal
Gevechten31045
Gemiddelde tier8,07
Overwinningen1740756,07%
Verloren1316642,41%
Gelijkstand4721,52%
Gevechten overleefd1406445,30%
Tanks vernietigd411051,32
Gedood / dood ratio2,42
Gezien223760,72
Schade toegebracht2.046,88
Veroveringspunten132680,43
Verdedigingspunten267440,86
Ervaring845,30
WN71700,74
WN82575,85
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten19
Gemiddelde tier8,32
Overwinningen1473,68%
Verloren526,32%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1368,42%
Tanks vernietigd261,37
Gedood / dood ratio4,33
Gezien130,68
Schade toegebracht2.905,58
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten50,26
Ervaring1.154,26
WN72034,74
WN83536,30
Voorbije 30 dagen
Gevechten339
Gemiddelde tier8,89
Overwinningen20761,06%
Verloren13038,35%
Gelijkstand20,59%
Gevechten overleefd18153,39%
Tanks vernietigd4821,42
Gedood / dood ratio3,05
Gezien1340,40
Schade toegebracht2.682,76
Veroveringspunten1620,48
Verdedigingspunten1800,53
Ervaring991,99
WN71797,94
WN82819,15
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten565000
Overwinningen34761,42%00,00%00,00%00,00%
Verloren21237,52%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand61,06%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd25044,25%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd4490,7900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,430,000,000,00
Gezien2820,5000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.867,460,000,000,00
Veroveringspunten3390,6000,0000,0000,00
Verdedigingspunten5931,0500,0000,0000,00
Ervaring916,240,000,000,00
Totaal
Gevechten565
Overwinningen34761,42%
Verloren21237,52%
Gelijkstand61,06%
Gevechten overleefd25044,25%
Tanks vernietigd4490,79
Gedood / dood ratio1,43
Gezien2820,50
Schade toegebracht1.867,46
Veroveringspunten3390,60
Verdedigingspunten5931,05
Ervaring916,24
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten5000
Overwinningen5100,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd480,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd81,6000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio8,000,000,000,00
Gezien10,2000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.362,400,000,000,00
Veroveringspunten61,2000,0000,0000,00
Verdedigingspunten6312,6000,0000,0000,00
Ervaring1.293,200,000,000,00
Totaal
Gevechten5
Overwinningen5100,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd480,00%
Tanks vernietigd81,60
Gedood / dood ratio8,00
Gezien10,20
Schade toegebracht1.362,40
Veroveringspunten61,20
Verdedigingspunten6312,60
Ervaring1.293,20
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren2100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd10,5000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,500,000,000,00
Gezien31,5000,0000,0000,00
Schade toegebracht472,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten136,5000,0000,0000,00
Ervaring157,000,000,000,00
Totaal
Gevechten2
Overwinningen00,00%
Verloren2100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd10,50
Gedood / dood ratio0,50
Gezien31,50
Schade toegebracht472,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten136,50
Ervaring157,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren1100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.062,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring143,000,000,000,00
Totaal
Gevechten1
Overwinningen00,00%
Verloren1100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht1.062,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring143,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten373000
Overwinningen20454,69%00,00%00,00%00,00%
Verloren16945,31%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd19552,28%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd3420,9200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,920,000,000,00
Gezien2440,6500,0000,0000,00
Schade toegebracht1.385,190,000,000,00
Veroveringspunten6371,7100,0000,0000,00
Verdedigingspunten17254,6200,0000,0000,00
Ervaring820,240,000,000,00
Totaal
Gevechten373
Overwinningen20454,69%
Verloren16945,31%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd19552,28%
Tanks vernietigd3420,92
Gedood / dood ratio1,92
Gezien2440,65
Schade toegebracht1.385,19
Veroveringspunten6371,71
Verdedigingspunten17254,62
Ervaring820,24
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1581000
Overwinningen89456,55%00,00%00,00%00,00%
Verloren68143,07%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand60,38%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd68243,14%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd12690,8000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,410,000,000,00
Gezien10090,6400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.614,540,000,000,00
Veroveringspunten18611,1800,0000,0000,00
Verdedigingspunten26071,6500,0000,0000,00
Ervaring787,930,000,000,00
Totaal
Gevechten1581
Overwinningen89456,55%
Verloren68143,07%
Gelijkstand60,38%
Gevechten overleefd68243,14%
Tanks vernietigd12690,80
Gedood / dood ratio1,41
Gezien10090,64
Schade toegebracht1.614,54
Veroveringspunten18611,18
Verdedigingspunten26071,65
Ervaring787,93
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1706010110
Overwinningen88551,88%00,00%660,00%4843,64%
Verloren80547,19%00,00%440,00%6155,45%
Gelijkstand160,94%00,00%00,00%10,91%
Gevechten overleefd65438,34%00,00%550,00%4137,27%
Tanks vernietigd13960,8200,0070,70850,77
Gedood / dood ratio1,330,001,401,23
Gezien8330,4900,0010,10830,75
Schade toegebracht2.050,020,002.456,002.391,45
Veroveringspunten8750,5100,0000,00610,55
Verdedigingspunten9640,5700,0000,00900,82
Ervaring829,400,00973,60816,89
Totaal
Gevechten1706
Overwinningen88551,88%
Verloren80547,19%
Gelijkstand160,94%
Gevechten overleefd65438,34%
Tanks vernietigd13960,82
Gedood / dood ratio1,33
Gezien8330,49
Schade toegebracht2.050,02
Veroveringspunten8750,51
Verdedigingspunten9640,57
Ervaring829,40
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten10
Overwinningen660,00%
Verloren440,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd550,00%
Tanks vernietigd70,70
Gedood / dood ratio1,40
Gezien10,10
Schade toegebracht2.456,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring973,60
Voorbije 30 dagen
Gevechten110
Overwinningen4843,64%
Verloren6155,45%
Gelijkstand10,91%
Gevechten overleefd4137,27%
Tanks vernietigd850,77
Gedood / dood ratio1,23
Gezien830,75
Schade toegebracht2.391,45
Veroveringspunten610,55
Verdedigingspunten900,82
Ervaring816,89
Anzeigen

Tanks (289)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Rheinmetall Skorpion G 82139,25944378956,72%2882,81
Bat.-Châtillon Bourrasque 82298,391100168160,92%3408,48
FV4005 Stage II102611,80791113457,85%2290,59
Grille 15102842,94804107256,16%2380,24
Leopard 1103228,35934100556,62%3113,35
IS-381399,3562695954,12%1794,04
DBV-152 103392,1087493657,16%2677,87
Leopard Prototyp A92901,57102676156,24%3625,76
SU-130PM 82244,4696467157,38%2729,84
AMX 50 B103551,63106751859,46%3607,02
O-I6873,3046640955,75%1690,73
XM57 82520,48111640265,17%2760,37
Object 277102807,4291938653,37%2613,25
Bisonte C45 82399,48122038263,87%3382,20
Lorraine 40 t 81858,4590736051,67%2587,25
T3092865,88105534462,21%2943,03
IS-7102819,9299433857,10%2653,49
T-1091839,5980333552,24%1952,74
Grille5638,0732332752,29%1557,63
Object 703 Version II 82199,83113730358,42%2885,95
TNH T Vz. 5192856,71115729861,07%3375,56
ISU-122S 71171,7863229751,52%1787,53
Dicker Max 6715,1036528850,35%1259,70
Cromwell6744,2648028349,82%1683,33
Progetto M35 mod. 46 81833,6491126857,46%2532,47
Škoda T 56 82573,68119626464,02%3384,35
GSOR 1008 82162,03102223366,09%2875,09
Concept No. 5103190,2797623061,30%2959,81
T95/FV4201 Chieftain 102931,4995621554,42%2347,32
Object 252U 81937,0898221059,05%2476,49
CS-52 LIS 82156,65100320856,73%3213,59
IS71050,0347620653,88%1514,31
ISU-152K 82070,1188719453,09%2686,57
50TP prototyp 81813,0194018958,20%2444,22
60TP Lewandowskiego103250,2398018056,11%2781,79
E 7592884,74108317758,76%3172,32
WZ-111 model 5A102987,2494117451,15%2633,21
G.W. Panther71015,2949116852,38%1408,35
SFAC 105 82642,99105816757,49%3134,16
VK 100.01 (P)81903,0297515551,61%2698,18
FV215b (183) 102417,9581314960,40%2054,83
FV226 Contradictious 82233,26103314946,31%2709,57
UDES 1692637,71103414354,55%3069,46
Waffenträger auf Pz. IV92494,9584614254,93%2662,91
Type 64 61062,0990813956,83%3963,05
KV-856784,3642813756,20%1409,11
Bat.-Châtillon 25 t102836,8895013557,78%2844,79
Konštrukta T-34/10071036,8964313151,91%1877,95
Super Conqueror102642,2486813052,31%2211,00
T-34-85 Rudy 61284,9594213066,15%2960,28
AMX 13 757855,5357412948,06%2018,10
AMX 50 10081553,5080512747,24%1924,41
T675487,1531812758,27%1107,25
T-44-100 81880,2594212356,91%2699,03
KV-1S6517,3133812250,00%877,41
LT-432 81165,3587212152,89%2817,90
Churchill I5361,7429012047,50%605,69
AMX ELC bis5372,1340311857,63%1424,72
Rhm.-Borsig Waffenträger81756,2875511848,31%1915,00
AMX M4 mle. 49 Liberté 81248,2983311350,44%1411,28
M40/M4381386,2368511243,75%1486,00
Kranvagn102843,2094210856,48%2619,29
P.44 Pantera81778,0890810758,88%3006,06
AMX 12 t6465,6450110747,66%1250,54
WZ-111 model 1-492244,0684110549,52%2352,47
Predatore 93221,03117810458,65%3554,05
Hummel6767,4046510247,06%1077,14
KV-15404,9336710262,75%815,94
SDP 58 Kilana82309,99103510059,00%3191,20
Conqueror92295,079119952,53%2482,75
Type 6192518,029339852,04%3168,42
M1271151,346009444,68%1482,72
Comet7888,065009348,39%1439,42
O-I Experimental5563,373739252,17%1039,40
Strv m/42-57 Alt A.2 6988,487169246,74%1966,18
M53/M5591667,248059161,54%1712,81
Škoda T 245423,662879052,22%1094,87
Progetto M40 mod. 65102568,808548957,30%2311,72
Covenanter5113,871838942,70%129,30
E 25 71231,467618946,07%2001,36
Škoda T 256731,415358847,73%1529,10
Type 4 Heavy92286,789958862,50%2695,85
SU-10181713,668238859,09%2289,18
Emil II92561,7710358765,52%2944,55
T-4481841,199448653,49%3161,73
SDP 60 Gonkiewicza92808,1410148656,98%2781,61
T26E4 SuperPershing 81138,476268548,24%1470,11
ARL 446773,335138445,24%1415,02
M415469,843338158,02%728,34
BZT-70 102996,189128047,50%2165,65
Nashorn6900,184957949,37%1750,93
Emil I81940,189407848,72%2716,56
BDR G1 B5749,414977553,33%1792,23
Charioteer82248,249927466,22%3250,67
TVP VTU Koncept81224,957647352,05%1779,03
CS-5992676,939807261,11%3295,24
Crusader6168,212347140,85%244,65
AMX 13 9091002,527107143,66%1549,86
G.W. Tiger (P)81573,738077058,57%2033,92
Object 43092393,699447054,29%2622,83
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4180,251916946,38%270,61
O-Ni71403,708996747,76%2221,74
UDES 0381744,216876640,91%1939,75
Ares 7581859,8610436663,64%2810,02
Ares 8592577,3611266663,64%3327,43
StuG III Ausf. G5311,372826558,46%681,04
M18 Hellcat6642,913646448,44%1054,08
Prototipo Standard B92637,719716357,14%3033,56
UDES 14 Alt 582115,8510036258,06%3152,54
IS-271325,958325862,07%2068,63
11081549,658585750,88%1826,46
Sturer Emil71240,056955752,63%2077,60
Bishop5658,843485752,63%1732,18
M446945,914535655,36%1694,32
T-284269,042285547,27%736,22
T26E5 Patriot 81345,028465549,09%1570,56
Matilda4269,002325450,00%616,76
STA-181782,568135448,15%2570,16
53TP Markowskiego81909,989655459,26%2741,40
ELC EVEN 90 8757,466605244,23%1498,27
Challenger71750,438475145,10%3027,68
Tortoise93065,1412034965,31%3086,12
BZ-6892503,359874854,17%2643,64
GSOR 1006 Scheme 793207,0910994761,70%3774,70
Leo71401,528844660,87%3027,96
Ho-Ri 281806,268244645,65%2320,45
Alecto4341,152744645,65%822,85
M8A14329,932784663,04%916,85
Somua SM 82252,0212164676,09%3301,94
Churchill VII6448,204324548,89%664,92
Object 140102360,078204551,11%2071,42
ST vz. 394243,662194445,45%658,51
AMX 50 12092594,7510334461,36%3084,21
Pz.Sfl. IVb4260,162864450,00%794,68
Bat.-Châtillon 12 t81332,668714452,27%3687,93
45TP Habicha71610,569194360,47%2844,54
TNH 105/100082012,8110044259,52%2894,74
E 5093437,9013654269,05%4582,94
Kampfpanzer 50 t 92684,5211064259,52%2633,22
Vickers Medium Mk. III3100,051334141,46%131,33
AMX 404157,052554148,78%464,60
Tiger II82209,4911654168,29%3456,71
Kame 92931,8511354168,29%3149,46
112 81510,278984153,66%1775,64
SU-100M171543,939084065,00%2741,24
Object 26392380,009793961,54%2593,45
Type 95 Heavy4218,842983844,74%566,44
BZ-16681925,089853865,79%2910,13
Object 70592522,799793850,00%2570,04
O-Ho81350,089043764,86%1822,51
Marder II3162,841813762,16%446,93
Pz.Sfl. IVc5620,004163745,95%1440,54
Pz.Kpfw. IV Ausf. H51073,328253778,38%3992,78
CS-5381900,668433548,57%2951,82
Bat.-Châtillon 25 t AP92325,5310243464,71%3131,25
FV4004 Conway92346,098303458,82%2666,05
Strv 7461002,738223369,70%2450,56
Marder 38T4553,723633253,13%1558,27
T-34-856965,617303167,74%2164,18
Object 261102032,747313145,16%1779,60
AT 25385,233453060,00%950,78
BZ-176 82203,5911762968,97%2807,62
P.43 ter71446,188242842,86%3046,95
50TP Tyszkiewicza92726,6111582878,57%2937,41
Cruiser Mk. III3120,891482853,57%436,53
T25/271551,187922846,43%2845,07
T28 Prototype82046,399402857,14%2693,73
FV601 Saladin82744,4312592864,29%4810,16
Object 268 Version 4102662,147372850,00%2015,79
Kpz. Erich Konzept I 92754,6411272875,00%2567,98
LT vz. 383156,592672748,15%514,90
Object 274a 81899,709352751,85%2569,27
Indien-Panzer82165,6910972665,38%4269,55
FV224 Chopper71801,5010392653,85%2651,36
Cromwell B 61021,426772653,85%2652,47
M54 Renegade 82560,7710522650,00%3237,82
Super Hellcat 71552,2310382684,62%2766,90
M374362,003632548,00%1292,94
Škoda T 40 6626,726052556,00%1289,96
Type 5 Chi-Ri71407,007952437,50%2513,61
VK 30.02 (D)71773,0810132450,00%3623,14
Ho-Ri 192933,1710082445,83%3429,68
AT 1582194,719672450,00%2613,81
FV3046570,293662450,00%975,77
AMX 50 Foch (155) 101940,177552450,00%1522,83
Wespe376,051362268,18%261,00
T92 HMC101367,366092245,45%1125,14
BZ-5871912,3210642263,64%3449,01
IS-M82383,0511042263,64%3307,71
AMBT 81994,279552250,00%2517,97
Birch Gun4219,381982147,62%638,53
Ikv 1035767,356012045,00%2249,38
Strv K 92547,7011002070,00%2875,71
Panther II82008,2610531968,42%3556,89
Strv S1 81521,476191942,11%1383,93
AMX 13 57 71490,6311811968,42%4088,39
SU-10061262,948491866,67%2812,49
AMX 383129,392501838,89%167,39
SDP 57 Gowika71420,897701855,56%1959,13
Pz.Kpfw. 5583207,6114871861,11%4590,45
T-463114,882141770,59%499,57
M2 Medium Tank3110,241621735,29%158,17
Valentine AT4217,063211758,82%565,16
B14340,884851662,50%1061,17
B.U.G.I.61600,9410491675,00%3555,31
Vickers Medium Mk. II260,93971546,67%89,01
Type 91 Heavy3123,732131540,00%181,67
G.W. Tiger91649,007011540,00%1377,69
Pz.Kpfw. II2136,712181414,29%355,83
Wz. 64GC Bzyg 103103,1410631457,14%2425,50
Chrysler K GF 81330,507901450,00%1587,57
T-262108,381091323,08%311,01
Pudel 61027,256801241,67%2001,36
Sexton II3164,751541258,33%635,61
Panhard EBR 75 (FL 10) 81080,507351258,33%1974,40
AE Phase I 92394,2511681275,00%2564,34
T1 Heavy5505,093901136,36%827,20
SDP 44 Burza61087,645811127,27%1970,53
FSV Scheme A72018,8212591163,64%5125,66
SDP 40 Zadymka51132,107951050,00%3143,49
IS-3A Peregrine 82499,5012841070,00%2962,89
Tiger I72428,671464977,78%4660,09
T1 Cunningham1150,67233955,56%916,54
Panzerjäger I260,44117944,44%30,79
Kampfpanzer 07 RH 81857,441083944,44%2974,52
Char Futur 4 92328,89826944,44%2418,29
Vickers Medium Mk. I1112,13116837,50%378,78
Pz.Kpfw. 35 (t)2122,13129837,50%400,89
Leichttraktor184,13141850,00%238,48
Pz.Kpfw. 38 (t)345,88120862,50%191,33
STB-1103733,131052862,50%4527,95
T2971149,25919887,50%1491,66
Ferdinand81999,38825837,50%2004,57
IS-6 81608,00771825,00%1895,93
D23391,86324742,86%1676,04
P.43 bis61071,00975771,43%2378,53
14TP4365,86270714,29%1175,12
VK 30.01 (H)51391,711005785,71%5159,14
T3282265,861239771,43%3864,09
T56 GMC3187,29279771,43%659,90
Type 95 Ji-Ro6798,00502757,14%1241,58
Universal Carrier 2-pdr2179,71187728,57%558,97
Sav m/434169,33272650,00%289,02
Type 586932,17686666,67%1962,24
Achilles61358,001036683,33%3839,83
G.Pz. Mk. VI (e)212,8377650,00%114,04
IS-2 shielded 71009,67739666,67%1351,17
T-345217,80353540,00%325,70
LT vz. 35230,80235580,00%261,00
Jagdpanther72503,0014345100,00%5089,34
Object 452K 103471,001089560,00%3128,93
Ashigaru 103147,8011795100,00%2792,13
T-34-85M 61710,401093560,00%3648,83
4TP1131,25363475,00%733,62
P.435534,00532475,00%1435,41
Loyd Gun Carriage2169,759340,00%1159,14
AEC Armoured Car51383,50971475,00%4649,71
Staghound Mk. III62384,751528475,00%7910,75
StuG IV 5182,009040,00%144,87
Lago4351,6731730,00%1003,00
7TP2270,00379333,33%1035,98
Cruiser Mk. IV4247,33336333,33%616,63
Light Mk. VIC 2108,00264366,67%553,42
T28 Concept 7915,00784366,67%1528,96
43 M. Toldi III 396,33227366,67%440,80
Kolohousenka1167,5017920,00%612,26
M3 Lee448,00115250,00%97,90
CS-63102574,5035620,00%2021,67
Type 89 I-Go/Chi-Ro2178,502922100,00%822,96
FCM 362272,00470250,00%1411,25
E 75 TS 82573,5070020,00%2753,80
Tiger 131 61513,00957250,00%2784,92
Caliban 81126,5053120,00%1198,54
Strv fm/211104,003101100,00%629,00
Renault FT10,002210,00%0,00
Renault Otsu10,009810,00%0,00
Renault NC-3110,001381100,00%261,00
Type 4 Chi-To63307,0017731100,00%14717,80
105 leFH18B2 5298,004711100,00%536,49
VK 36.01 (H)62497,0087910,00%5357,02
Caernarvon86003,0026691100,00%17710,82
T2 Medium Tank286,004711100,00%462,04
T3 HMC2310,005761100,00%1722,42
T110E3105374,00114810,00%5189,69
Object 752 93482,0016261100,00%2497,92
T-116 31024,0015811100,00%9399,88
Valentine II 4949,0012631100,00%5583,30
Caernarvon Action X 81839,0015111100,00%1932,64
TS-5 81497,0011541100,00%1662,64

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Junior Officier
Toegetreden: 24/10/2026
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 05/10/2026
Gestopt: 23/10/2026
Rol: Soldaat
Toegetreden: 23/08/2026
Gestopt: 05/10/2026
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 18/07/2026
Gestopt: 18/08/2026
Rol: Rekruut
Toegetreden: 15/07/2026
Gestopt: 17/07/2026
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 28/06/2026
Gestopt: 13/07/2026
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 04/06/2026
Gestopt: 23/06/2026
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 14/05/2026
Gestopt: 03/06/2026
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 08/03/2026
Gestopt: 12/05/2026
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 25/04/2020
Gestopt: 05/03/2026
Rol: Rekruut
Toegetreden: 25/04/2020
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 10/08/2017
Gestopt: 11/03/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 09/02/2019
Gestopt: 14/03/2019
Rol: Rekruut
Toegetreden: 23/04/2018
Gestopt: 28/04/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 16/05/2018
Gestopt: 19/07/2018
Rol: Rekruut
Toegetreden: 04/01/2017
Gestopt: 01/08/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 15/01/2019
Gestopt: 08/02/2019
Rol: Rekruut
Toegetreden: 04/06/2016
Gestopt: 02/01/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 30/08/2018
Gestopt: 12/10/2018
Rol: Reservist
Toegetreden: 26/07/2018
Gestopt: 23/08/2018
Rol: Reservist
Toegetreden: 05/11/2018
Gestopt: 13/01/2019
Rol: Soldaat
Toegetreden: 04/02/2016
Gestopt: 02/06/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 01/01/2016
Gestopt: 02/02/2016