Sensei_Qrees

clanlogo
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 24/10/2026

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten31045019339
Gemiddelde tier8,070,008,328,89
Overwinningen1740756,07%00,00%1473,68%20761,06%
Verloren1316642,41%00,00%526,32%13038,35%
Gelijkstand4721,52%00,00%00,00%20,59%
Gevechten overleefd1406445,30%00,00%1368,42%18153,39%
Tanks vernietigd411051,3200,00261,374821,42
Gedood / dood ratio2,420,004,333,05
Gezien223760,7200,00130,681340,40
Schade toegebracht2.046,880,002.905,582.682,76
Veroveringspunten132680,4300,0000,001620,48
Verdedigingspunten267440,8600,0050,261800,53
Ervaring845,300,001.154,26991,99
WN71700,740,002034,741797,94
WN82575,820,003503,922816,36
Totaal
Gevechten31045
Gemiddelde tier8,07
Overwinningen1740756,07%
Verloren1316642,41%
Gelijkstand4721,52%
Gevechten overleefd1406445,30%
Tanks vernietigd411051,32
Gedood / dood ratio2,42
Gezien223760,72
Schade toegebracht2.046,88
Veroveringspunten132680,43
Verdedigingspunten267440,86
Ervaring845,30
WN71700,74
WN82575,82
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten19
Gemiddelde tier8,32
Overwinningen1473,68%
Verloren526,32%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1368,42%
Tanks vernietigd261,37
Gedood / dood ratio4,33
Gezien130,68
Schade toegebracht2.905,58
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten50,26
Ervaring1.154,26
WN72034,74
WN83503,92
Voorbije 30 dagen
Gevechten339
Gemiddelde tier8,89
Overwinningen20761,06%
Verloren13038,35%
Gelijkstand20,59%
Gevechten overleefd18153,39%
Tanks vernietigd4821,42
Gedood / dood ratio3,05
Gezien1340,40
Schade toegebracht2.682,76
Veroveringspunten1620,48
Verdedigingspunten1800,53
Ervaring991,99
WN71797,94
WN82816,36
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten565000
Overwinningen34761,42%00,00%00,00%00,00%
Verloren21237,52%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand61,06%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd25044,25%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd4490,7900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,430,000,000,00
Gezien2820,5000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.867,460,000,000,00
Veroveringspunten3390,6000,0000,0000,00
Verdedigingspunten5931,0500,0000,0000,00
Ervaring916,240,000,000,00
Totaal
Gevechten565
Overwinningen34761,42%
Verloren21237,52%
Gelijkstand61,06%
Gevechten overleefd25044,25%
Tanks vernietigd4490,79
Gedood / dood ratio1,43
Gezien2820,50
Schade toegebracht1.867,46
Veroveringspunten3390,60
Verdedigingspunten5931,05
Ervaring916,24
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten5000
Overwinningen5100,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd480,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd81,6000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio8,000,000,000,00
Gezien10,2000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.362,400,000,000,00
Veroveringspunten61,2000,0000,0000,00
Verdedigingspunten6312,6000,0000,0000,00
Ervaring1.293,200,000,000,00
Totaal
Gevechten5
Overwinningen5100,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd480,00%
Tanks vernietigd81,60
Gedood / dood ratio8,00
Gezien10,20
Schade toegebracht1.362,40
Veroveringspunten61,20
Verdedigingspunten6312,60
Ervaring1.293,20
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren2100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd10,5000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,500,000,000,00
Gezien31,5000,0000,0000,00
Schade toegebracht472,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten136,5000,0000,0000,00
Ervaring157,000,000,000,00
Totaal
Gevechten2
Overwinningen00,00%
Verloren2100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd10,50
Gedood / dood ratio0,50
Gezien31,50
Schade toegebracht472,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten136,50
Ervaring157,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren1100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.062,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring143,000,000,000,00
Totaal
Gevechten1
Overwinningen00,00%
Verloren1100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht1.062,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring143,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten373000
Overwinningen20454,69%00,00%00,00%00,00%
Verloren16945,31%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd19552,28%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd3420,9200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,920,000,000,00
Gezien2440,6500,0000,0000,00
Schade toegebracht1.385,190,000,000,00
Veroveringspunten6371,7100,0000,0000,00
Verdedigingspunten17254,6200,0000,0000,00
Ervaring820,240,000,000,00
Totaal
Gevechten373
Overwinningen20454,69%
Verloren16945,31%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd19552,28%
Tanks vernietigd3420,92
Gedood / dood ratio1,92
Gezien2440,65
Schade toegebracht1.385,19
Veroveringspunten6371,71
Verdedigingspunten17254,62
Ervaring820,24
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1581000
Overwinningen89456,55%00,00%00,00%00,00%
Verloren68143,07%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand60,38%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd68243,14%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd12690,8000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,410,000,000,00
Gezien10090,6400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.614,540,000,000,00
Veroveringspunten18611,1800,0000,0000,00
Verdedigingspunten26071,6500,0000,0000,00
Ervaring787,930,000,000,00
Totaal
Gevechten1581
Overwinningen89456,55%
Verloren68143,07%
Gelijkstand60,38%
Gevechten overleefd68243,14%
Tanks vernietigd12690,80
Gedood / dood ratio1,41
Gezien10090,64
Schade toegebracht1.614,54
Veroveringspunten18611,18
Verdedigingspunten26071,65
Ervaring787,93
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten170105105
Overwinningen88351,91%00,00%480,00%4643,81%
Verloren80247,15%00,00%120,00%5855,24%
Gelijkstand160,94%00,00%00,00%10,95%
Gevechten overleefd65238,33%00,00%360,00%3937,14%
Tanks vernietigd13950,8200,0061,20840,80
Gedood / dood ratio1,330,003,001,27
Gezien8320,4900,0000,00820,78
Schade toegebracht2.050,100,002.891,602.409,11
Veroveringspunten8750,5100,0000,00610,58
Verdedigingspunten9640,5700,0000,00900,86
Ervaring829,970,001.312,40825,56
Totaal
Gevechten1701
Overwinningen88351,91%
Verloren80247,15%
Gelijkstand160,94%
Gevechten overleefd65238,33%
Tanks vernietigd13950,82
Gedood / dood ratio1,33
Gezien8320,49
Schade toegebracht2.050,10
Veroveringspunten8750,51
Verdedigingspunten9640,57
Ervaring829,97
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten5
Overwinningen480,00%
Verloren120,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd360,00%
Tanks vernietigd61,20
Gedood / dood ratio3,00
Gezien00,00
Schade toegebracht2.891,60
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring1.312,40
Voorbije 30 dagen
Gevechten105
Overwinningen4643,81%
Verloren5855,24%
Gelijkstand10,95%
Gevechten overleefd3937,14%
Tanks vernietigd840,80
Gedood / dood ratio1,27
Gezien820,78
Schade toegebracht2.409,11
Veroveringspunten610,58
Verdedigingspunten900,86
Ervaring825,56
Anzeigen

Tanks (289)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Rheinmetall Skorpion G 82139,25944378956,72%2882,76
Bat.-Châtillon Bourrasque 82298,391100168160,92%3408,80
FV4005 Stage II102611,80791113457,85%2290,54
Grille 15102842,94804107256,16%2380,13
Leopard 1103228,35934100556,62%3113,24
IS-381399,3562695954,12%1794,09
DBV-152 103392,1087493657,16%2677,43
Leopard Prototyp A92901,57102676156,24%3625,64
SU-130PM 82244,4696467157,38%2729,76
AMX 50 B103551,63106751859,46%3607,22
O-I6873,3046640955,75%1690,67
XM57 82520,48111640265,17%2760,11
Object 277102807,4291938653,37%2613,32
Bisonte C45 82399,48122038263,87%3382,07
Lorraine 40 t 81858,4590736051,67%2587,13
T3092865,88105534462,21%2943,01
IS-7102819,9299433857,10%2653,38
T-1091839,5980333552,24%1953,78
Grille5638,0732332752,29%1559,68
Object 703 Version II 82199,83113730358,42%2885,89
TNH T Vz. 5192856,71115729861,07%3375,60
ISU-122S 71171,7863229751,52%1787,32
Dicker Max 6715,1036528850,35%1259,63
Cromwell6744,2648028349,82%1683,41
Progetto M35 mod. 46 81833,6491126857,46%2532,42
Škoda T 56 82573,68119626464,02%3383,64
GSOR 1008 82162,03102223366,09%2875,03
Concept No. 5103190,2797623061,30%2959,50
T95/FV4201 Chieftain 102931,4995621554,42%2346,28
Object 252U 81937,0898221059,05%2476,73
CS-52 LIS 82156,65100320856,73%3213,37
IS71050,0347620653,88%1514,36
ISU-152K 82070,1188719453,09%2686,49
50TP prototyp 81813,0194018958,20%2444,20
60TP Lewandowskiego103250,2398018056,11%2781,85
E 7592884,74108317758,76%3171,13
WZ-111 model 5A102987,2494117451,15%2633,22
G.W. Panther71015,2949116852,38%1408,46
SFAC 105 82642,99105816757,49%3133,80
VK 100.01 (P)81903,0297515551,61%2698,28
FV215b (183) 102417,9581314960,40%2054,70
FV226 Contradictious 82233,26103314946,31%2710,68
UDES 1692637,71103414354,55%3069,48
Waffenträger auf Pz. IV92494,9584614254,93%2662,91
Type 64 61062,0990813956,83%3962,96
KV-856784,3642813756,20%1409,16
Bat.-Châtillon 25 t102836,8895013557,78%2844,74
Konštrukta T-34/10071036,8964313151,91%1878,00
Super Conqueror102642,2486813052,31%2210,92
T-34-85 Rudy 61284,9594213066,15%2960,23
AMX 13 757855,5357412948,06%2017,99
AMX 50 10081553,5080512747,24%1924,43
T675487,1531812758,27%1107,16
T-44-100 81880,2594212356,91%2698,99
KV-1S6517,3133812250,00%877,29
LT-432 81165,3587212152,89%2817,68
Churchill I5361,7429012047,50%605,75
AMX ELC bis5372,1340311857,63%1424,67
Rhm.-Borsig Waffenträger81756,2875511848,31%1914,93
AMX M4 mle. 49 Liberté 81248,2983311350,44%1411,34
M40/M4381386,2368511243,75%1486,04
Kranvagn102843,2094210856,48%2619,31
P.44 Pantera81778,0890810758,88%3006,22
AMX 12 t6465,6450110747,66%1250,56
WZ-111 model 1-492244,0684110549,52%2352,37
Predatore 93221,03117810458,65%3552,52
Hummel6767,4046510247,06%1077,15
KV-15404,9336710262,75%815,97
SDP 58 Kilana82309,99103510059,00%3191,08
Conqueror92295,079119952,53%2482,74
Type 6192518,029339852,04%3168,44
M1271151,346009444,68%1482,78
Comet7888,065009348,39%1439,36
O-I Experimental5563,373739252,17%1038,47
Strv m/42-57 Alt A.2 6988,487169246,74%1966,07
M53/M5591667,248059161,54%1712,81
Škoda T 245423,662879052,22%1094,80
Progetto M40 mod. 65102568,808548957,30%2311,71
Covenanter5113,871838942,70%129,25
E 25 71231,467618946,07%2001,28
Škoda T 256731,415358847,73%1529,14
Type 4 Heavy92286,789958862,50%2695,85
SU-10181713,668238859,09%2289,15
Emil II92561,7710358765,52%2944,62
T-4481841,199448653,49%3161,61
SDP 60 Gonkiewicza92808,1410148656,98%2781,61
T26E4 SuperPershing 81138,476268548,24%1470,11
ARL 446773,335138445,24%1415,07
M415469,843338158,02%728,38
BZT-70 102996,189128047,50%2165,13
Nashorn6900,184957949,37%1750,97
Emil I81940,189407848,72%2716,57
BDR G1 B5749,414977553,33%1792,16
Charioteer82248,249927466,22%3250,56
TVP VTU Koncept81224,957647352,05%1779,09
CS-5992676,939807261,11%3295,19
Crusader6168,212347140,85%244,75
AMX 13 9091002,527107143,66%1549,98
G.W. Tiger (P)81573,738077058,57%2033,83
Object 43092393,699447054,29%2622,88
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4180,251916946,38%270,66
O-Ni71403,708996747,76%2221,42
UDES 0381744,216876640,91%1939,75
Ares 7581859,8610436663,64%2809,57
Ares 8592577,3611266663,64%3326,42
StuG III Ausf. G5311,372826558,46%680,97
M18 Hellcat6642,913646448,44%1054,10
Prototipo Standard B92637,719716357,14%3033,44
UDES 14 Alt 582115,8510036258,06%3152,53
IS-271325,958325862,07%2068,68
11081549,658585750,88%1826,34
Sturer Emil71240,056955752,63%2077,59
Bishop5658,843485752,63%1732,13
M446945,914535655,36%1694,34
T-284269,042285547,27%736,15
T26E5 Patriot 81345,028465549,09%1570,96
Matilda4269,002325450,00%616,75
STA-181782,568135448,15%2570,38
53TP Markowskiego81909,989655459,26%2741,49
ELC EVEN 90 8757,466605244,23%1498,26
Challenger71750,438475145,10%3027,55
Tortoise93065,1412034965,31%3085,95
BZ-6892503,359874854,17%2643,52
GSOR 1006 Scheme 793207,0910994761,70%3775,14
Leo71401,528844660,87%3027,93
Ho-Ri 281806,268244645,65%2320,34
Alecto4341,152744645,65%823,30
M8A14329,932784663,04%916,78
Somua SM 82252,0212164676,09%3301,78
Churchill VII6448,204324548,89%664,97
Object 140102360,078204551,11%2071,34
ST vz. 394243,662194445,45%659,70
AMX 50 12092594,7510334461,36%3084,41
Pz.Sfl. IVb4260,162864450,00%795,15
Bat.-Châtillon 12 t81332,668714452,27%3687,93
45TP Habicha71610,569194360,47%2844,55
TNH 105/100082012,8110044259,52%2894,57
E 5093437,9013654269,05%4582,89
Kampfpanzer 50 t 92684,5211064259,52%2633,24
Vickers Medium Mk. III3100,051334141,46%131,78
AMX 404157,052554148,78%465,93
Tiger II82209,4911654168,29%3456,78
Kame 92931,8511354168,29%3149,81
112 81510,278984153,66%1775,68
SU-100M171543,939084065,00%2741,13
Object 26392380,009793961,54%2593,51
Type 95 Heavy4218,842983844,74%567,72
BZ-16681925,089853865,79%2910,38
Object 70592522,799793850,00%2570,09
O-Ho81350,089043764,86%1822,50
Marder II3162,841813762,16%446,89
Pz.Sfl. IVc5620,004163745,95%1440,61
Pz.Kpfw. IV Ausf. H51073,328253778,38%3993,11
CS-5381900,668433548,57%2951,79
Bat.-Châtillon 25 t AP92325,5310243464,71%3131,36
FV4004 Conway92346,098303458,82%2666,03
Strv 7461002,738223369,70%2450,81
Marder 38T4553,723633253,13%1558,64
T-34-856965,617303167,74%2164,20
Object 261102032,747313145,16%1779,65
AT 25385,233453060,00%950,70
BZ-176 82203,5911762968,97%2807,14
P.43 ter71446,188242842,86%3046,66
50TP Tyszkiewicza92726,6111582878,57%2937,39
Cruiser Mk. III3120,891482853,57%436,50
T25/271551,187922846,43%2845,02
T28 Prototype82046,399402857,14%2693,64
FV601 Saladin82744,4312592864,29%4810,73
Object 268 Version 4102662,147372850,00%2015,79
Kpz. Erich Konzept I 92754,6411272875,00%2567,54
LT vz. 383156,592672748,15%514,92
Object 274a 81899,709352751,85%2569,08
Indien-Panzer82165,6910972665,38%4269,83
FV224 Chopper71801,5010392653,85%2651,33
Cromwell B 61021,426772653,85%2652,12
M54 Renegade 82560,7710522650,00%3237,40
Super Hellcat 71552,2310382684,62%2766,79
M374362,003632548,00%1292,53
Škoda T 40 6626,726052556,00%1290,07
Type 5 Chi-Ri71407,007952437,50%2513,59
VK 30.02 (D)71773,0810132450,00%3623,10
Ho-Ri 192933,1710082445,83%3429,43
AT 1582194,719672450,00%2613,88
FV3046570,293662450,00%975,71
AMX 50 Foch (155) 101940,177552450,00%1523,96
Wespe376,051362268,18%261,00
T92 HMC101367,366092245,45%1125,20
BZ-5871912,3210642263,64%3449,01
IS-M82383,0511042263,64%3307,69
AMBT 81994,279552250,00%2517,82
Birch Gun4219,381982147,62%638,60
Ikv 1035767,356012045,00%2249,52
Strv K 92547,7011002070,00%2876,95
Panther II82008,2610531968,42%3556,73
Strv S1 81521,476191942,11%1383,90
AMX 13 57 71490,6311811968,42%4088,65
SU-10061262,948491866,67%2812,42
AMX 383129,392501838,89%168,92
SDP 57 Gowika71420,897701855,56%1958,06
Pz.Kpfw. 5583207,6114871861,11%4592,20
T-463114,882141770,59%499,71
M2 Medium Tank3110,241621735,29%158,05
Valentine AT4217,063211758,82%565,47
B14340,884851662,50%1062,97
B.U.G.I.61600,9410491675,00%3555,65
Vickers Medium Mk. II260,93971546,67%88,83
Type 91 Heavy3123,732131540,00%181,89
G.W. Tiger91649,007011540,00%1377,71
Pz.Kpfw. II2136,712181414,29%355,77
Wz. 64GC Bzyg 103103,1410631457,14%2425,06
Chrysler K GF 81330,507901450,00%1586,91
T-262108,381091323,08%310,87
Pudel 61027,256801241,67%2001,20
Sexton II3164,751541258,33%636,65
Panhard EBR 75 (FL 10) 81080,507351258,33%1974,30
AE Phase I 92394,2511681275,00%2564,31
T1 Heavy5505,093901136,36%827,06
SDP 44 Burza61087,645811127,27%1970,20
FSV Scheme A72018,8212591163,64%5126,65
SDP 40 Zadymka51132,107951050,00%3141,62
IS-3A Peregrine 82499,5012841070,00%2963,05
Tiger I72428,671464977,78%4660,53
T1 Cunningham1150,67233955,56%916,61
Panzerjäger I260,44117944,44%30,79
Kampfpanzer 07 RH 81857,441083944,44%2974,59
Char Futur 4 92328,89826944,44%2418,21
Vickers Medium Mk. I1112,13116837,50%378,99
Pz.Kpfw. 35 (t)2122,13129837,50%400,87
Leichttraktor184,13141850,00%238,65
Pz.Kpfw. 38 (t)345,88120862,50%191,33
STB-1103733,131052862,50%4527,94
T2971149,25919887,50%1491,57
Ferdinand81999,38825837,50%2004,61
IS-6 81608,00771825,00%1895,83
D23391,86324742,86%1676,90
P.43 bis61071,00975771,43%2378,56
14TP4365,86270714,29%1176,45
VK 30.01 (H)51391,711005785,71%5159,27
T3282265,861239771,43%3863,42
T56 GMC3187,29279771,43%660,33
Type 95 Ji-Ro6798,00502757,14%1241,59
Universal Carrier 2-pdr2179,71187728,57%559,26
Sav m/434169,33272650,00%289,24
Type 586932,17686666,67%1962,21
Achilles61358,001036683,33%3839,85
G.Pz. Mk. VI (e)212,8377650,00%114,04
IS-2 shielded 71009,67739666,67%1351,05
T-345217,80353540,00%325,74
LT vz. 35230,80235580,00%261,00
Jagdpanther72503,0014345100,00%5089,02
Object 452K 103471,001089560,00%3128,86
Ashigaru 103147,8011795100,00%2790,43
T-34-85M 61710,401093560,00%3648,92
4TP1131,25363475,00%733,13
P.435534,00532475,00%1435,46
Loyd Gun Carriage2169,759340,00%1159,28
AEC Armoured Car51383,50971475,00%4651,58
Staghound Mk. III62384,751528475,00%7913,95
StuG IV 5182,009040,00%144,91
Lago4351,6731730,00%1003,15
7TP2270,00379333,33%1037,36
Cruiser Mk. IV4247,33336333,33%616,70
Light Mk. VIC 2108,00264366,67%553,18
T28 Concept 7915,00784366,67%1529,06
43 M. Toldi III 396,33227366,67%440,83
Kolohousenka1167,5017920,00%612,68
M3 Lee448,00115250,00%97,90
CS-63102574,5035620,00%2021,53
Type 89 I-Go/Chi-Ro2178,502922100,00%821,26
FCM 362272,00470250,00%1410,66
E 75 TS 82573,5070020,00%2753,89
Tiger 131 61513,00957250,00%2784,86
Caliban 81126,5053120,00%1198,49
Strv fm/211104,003101100,00%628,73
Renault FT10,002210,00%0,00
Renault Otsu10,009810,00%0,00
Renault NC-3110,001381100,00%261,00
Type 4 Chi-To63307,0017731100,00%14717,73
105 leFH18B2 5298,004711100,00%536,46
VK 36.01 (H)62497,0087910,00%5356,37
Caernarvon86003,0026691100,00%17715,90
T2 Medium Tank286,004711100,00%461,98
T3 HMC2310,005761100,00%1722,40
T110E3105374,00114810,00%5189,44
Object 752 93482,0016261100,00%2497,56
T-116 31024,0015811100,00%9398,71
Valentine II 4949,0012631100,00%5583,17
Caernarvon Action X 81839,0015111100,00%1932,60
TS-5 81497,0011541100,00%1662,64

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Junior Officier
Toegetreden: 24/10/2026
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 05/10/2026
Gestopt: 23/10/2026
Rol: Soldaat
Toegetreden: 23/08/2026
Gestopt: 05/10/2026
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 18/07/2026
Gestopt: 18/08/2026
Rol: Rekruut
Toegetreden: 15/07/2026
Gestopt: 17/07/2026
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 28/06/2026
Gestopt: 13/07/2026
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 04/06/2026
Gestopt: 23/06/2026
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 14/05/2026
Gestopt: 03/06/2026
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 08/03/2026
Gestopt: 12/05/2026
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 25/04/2020
Gestopt: 05/03/2026
Rol: Rekruut
Toegetreden: 25/04/2020
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 10/08/2017
Gestopt: 11/03/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 09/02/2019
Gestopt: 14/03/2019
Rol: Rekruut
Toegetreden: 23/04/2018
Gestopt: 28/04/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 16/05/2018
Gestopt: 19/07/2018
Rol: Rekruut
Toegetreden: 04/01/2017
Gestopt: 01/08/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 15/01/2019
Gestopt: 08/02/2019
Rol: Rekruut
Toegetreden: 04/06/2016
Gestopt: 02/01/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 30/08/2018
Gestopt: 12/10/2018
Rol: Reservist
Toegetreden: 26/07/2018
Gestopt: 23/08/2018
Rol: Reservist
Toegetreden: 05/11/2018
Gestopt: 13/01/2019
Rol: Soldaat
Toegetreden: 04/02/2016
Gestopt: 02/06/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 01/01/2016
Gestopt: 02/02/2016