SgeirD

clanlogo
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 03/11/2017

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten589654172235
Gemiddelde tier6,939,078,698,56
Overwinningen2930649,70%2253,66%3447,22%10845,96%
Verloren2887348,97%1741,46%3650,00%12352,34%
Gelijkstand7861,33%24,88%22,78%41,70%
Gevechten overleefd1527725,91%1536,59%2129,17%6025,53%
Tanks vernietigd411540,70300,73490,681500,64
Gedood / dood ratio0,941,150,960,86
Gezien669871,14350,85871,212771,18
Schade toegebracht773,811.186,951.030,941.044,14
Veroveringspunten549290,93150,37230,321640,70
Verdedigingspunten189530,3200,0000,0000,00
Ervaring540,39750,54682,04675,33
WN7915,09910,78809,63780,32
WN81034,121065,30980,76997,46
Totaal
Gevechten58965
Gemiddelde tier6,93
Overwinningen2930649,70%
Verloren2887348,97%
Gelijkstand7861,33%
Gevechten overleefd1527725,91%
Tanks vernietigd411540,70
Gedood / dood ratio0,94
Gezien669871,14
Schade toegebracht773,81
Veroveringspunten549290,93
Verdedigingspunten189530,32
Ervaring540,39
WN7915,09
WN81034,12
Voorbije 24u
Gevechten41
Gemiddelde tier9,07
Overwinningen2253,66%
Verloren1741,46%
Gelijkstand24,88%
Gevechten overleefd1536,59%
Tanks vernietigd300,73
Gedood / dood ratio1,15
Gezien350,85
Schade toegebracht1.186,95
Veroveringspunten150,37
Verdedigingspunten00,00
Ervaring750,54
WN7910,78
WN81065,30
Voorbije 7 dagen
Gevechten72
Gemiddelde tier8,69
Overwinningen3447,22%
Verloren3650,00%
Gelijkstand22,78%
Gevechten overleefd2129,17%
Tanks vernietigd490,68
Gedood / dood ratio0,96
Gezien871,21
Schade toegebracht1.030,94
Veroveringspunten230,32
Verdedigingspunten00,00
Ervaring682,04
WN7809,63
WN8980,76
Voorbije 30 dagen
Gevechten235
Gemiddelde tier8,56
Overwinningen10845,96%
Verloren12352,34%
Gelijkstand41,70%
Gevechten overleefd6025,53%
Tanks vernietigd1500,64
Gedood / dood ratio0,86
Gezien2771,18
Schade toegebracht1.044,14
Veroveringspunten1640,70
Verdedigingspunten00,00
Ervaring675,33
WN7780,32
WN8997,46
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten57000
Overwinningen1526,32%00,00%00,00%00,00%
Verloren3866,67%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand47,02%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1119,30%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd190,3300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,410,000,000,00
Gezien1071,8800,0000,0000,00
Schade toegebracht801,050,000,000,00
Veroveringspunten170,3000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring444,020,000,000,00
Totaal
Gevechten57
Overwinningen1526,32%
Verloren3866,67%
Gelijkstand47,02%
Gevechten overleefd1119,30%
Tanks vernietigd190,33
Gedood / dood ratio0,41
Gezien1071,88
Schade toegebracht801,05
Veroveringspunten170,30
Verdedigingspunten00,00
Ervaring444,02
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten22000
Overwinningen1254,55%00,00%00,00%00,00%
Verloren1045,45%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd836,36%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd150,6800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,070,000,000,00
Gezien150,6800,0000,0000,00
Schade toegebracht1.147,640,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten592,6800,0000,0000,00
Ervaring722,270,000,000,00
Totaal
Gevechten22
Overwinningen1254,55%
Verloren1045,45%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd836,36%
Tanks vernietigd150,68
Gedood / dood ratio1,07
Gezien150,68
Schade toegebracht1.147,64
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten592,68
Ervaring722,27
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten174000
Overwinningen9655,17%00,00%00,00%00,00%
Verloren7844,83%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd7241,38%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd770,4400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,750,000,000,00
Gezien1330,7600,0000,0000,00
Schade toegebracht698,670,000,000,00
Veroveringspunten2631,5100,0000,0000,00
Verdedigingspunten4782,7500,0000,0000,00
Ervaring630,390,000,000,00
Totaal
Gevechten174
Overwinningen9655,17%
Verloren7844,83%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd7241,38%
Tanks vernietigd770,44
Gedood / dood ratio0,75
Gezien1330,76
Schade toegebracht698,67
Veroveringspunten2631,51
Verdedigingspunten4782,75
Ervaring630,39
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten3862000
Overwinningen200151,81%00,00%00,00%00,00%
Verloren176745,75%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand942,43%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd127032,88%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd22640,5900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,870,000,000,00
Gezien39971,0300,0000,0000,00
Schade toegebracht675,500,000,000,00
Veroveringspunten35990,9300,0000,0000,00
Verdedigingspunten41421,0700,0000,0000,00
Ervaring521,700,000,000,00
Totaal
Gevechten3862
Overwinningen200151,81%
Verloren176745,75%
Gelijkstand942,43%
Gevechten overleefd127032,88%
Tanks vernietigd22640,59
Gedood / dood ratio0,87
Gezien39971,03
Schade toegebracht675,50
Veroveringspunten35990,93
Verdedigingspunten41421,07
Ervaring521,70
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten429000
Overwinningen20848,48%00,00%00,00%00,00%
Verloren21850,82%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand30,70%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd10324,01%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1970,4600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,600,000,000,00
Gezien4501,0500,0000,0000,00
Schade toegebracht968,100,000,000,00
Veroveringspunten4090,9500,0000,0000,00
Verdedigingspunten2000,4700,0000,0000,00
Ervaring637,100,000,000,00
Totaal
Gevechten429
Overwinningen20848,48%
Verloren21850,82%
Gelijkstand30,70%
Gevechten overleefd10324,01%
Tanks vernietigd1970,46
Gedood / dood ratio0,60
Gezien4501,05
Schade toegebracht968,10
Veroveringspunten4090,95
Verdedigingspunten2000,47
Ervaring637,10
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (355)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
M446639,81415177450,56%1076,80
Bat.-Châtillon Bourrasque 81129,82728162348,55%1239,06
Rheinmetall Skorpion G 81070,26668152549,90%1100,20
T376444,98427131849,70%1207,47
M18 Hellcat6665,07396119552,38%1171,15
KV-15497,01449112355,12%1100,98
T675465,1536797652,36%1049,67
Cromwell6622,3346889052,58%1255,49
Kunze Panzer 91290,3871880749,94%1165,06
T1 Heavy5413,5234679447,73%721,97
M66567,3338079351,83%813,63
M415377,8626878749,68%514,16
T499577,7054378044,49%635,95
AC 4 Experimental 6650,2057677950,45%1157,60
Matilda4379,4734967257,74%1219,67
ELC EVEN 90 8659,5766764845,52%1164,27
Centurion Mk. 7/191477,3878464452,02%1451,79
IS-381076,6150461351,06%1232,21
IS7737,2642260648,68%910,86
T-34-85M 6836,8369058150,95%1429,28
T-1506722,1043056055,54%1319,52
T-448678,1143053945,27%724,44
Type 64 6558,5563752152,21%1425,82
AMX 13 F3 AM6675,8552151747,58%961,82
T328887,6650351150,29%939,07
CS-52 LIS 81166,5374150549,11%1343,48
O-I6692,1759050351,69%1156,08
IS-M8882,4564948248,55%878,30
SU-1006694,7238848155,51%1295,34
T-109903,7948946848,72%716,45
G.W. Panther7849,7666145653,51%1083,48
KV-26785,2362445253,98%1360,96
AMX 12 t6416,9537442551,29%1037,91
Crusader6446,4751741651,68%1395,22
59-166496,4957541652,40%1427,84
M41 Walker Bulldog8474,8038640847,79%691,81
T-34-856582,1941539753,15%1172,34
M2 Light289,6417237352,55%231,31
Object 43091360,9675336946,34%1209,27
A46 6424,9658536252,49%1317,22
T297788,7041934446,51%843,65
IS-7101384,0963133334,23%843,11
SU-1527612,8834032849,09%711,62
XM57 81494,2576932845,12%1276,40
M10 Wolverine5354,5634132752,29%743,31
Caernarvon8964,8365832144,24%965,98
Strv m/42-57 Alt A.2 6861,3368431947,02%1598,49
Škoda T 256535,7853831452,55%964,68
AMX 13 757545,0242631052,26%1063,22
Škoda T 56 81242,9573930946,28%1078,30
STB-1101293,3864830543,93%884,45
M4A1 FL 10 6759,8068229952,84%1341,32
SU-130PM 81007,6164229549,83%928,67
Object 140101214,6367328846,88%881,00
M127720,9931728347,00%892,26
T25/27729,6038428347,70%946,87
T92 8522,2258127642,03%789,71
Bat.-Châtillon 12 t8694,9164327447,08%1134,66
WZ-1328797,1469627048,15%1384,87
M24 Chaffee5164,7528326451,52%403,58
P.44 Pantera8897,1564626250,00%1040,40
Type 586796,0768525955,60%1728,55
KV-1S6522,8445425256,75%1012,25
AMX ELC bis5267,7830324953,01%801,12
T78 6931,1570624854,03%1468,68
Strv 103B101437,9267924751,01%923,58
Vz. 64 Blesk8567,5761624646,75%811,75
T-549768,4757324443,03%553,08
Type 63 81042,7072424445,49%1026,42
GSOR 1010 FB 81144,0969024445,90%1313,29
T71 DA7529,9351924245,45%972,98
WZ-111-1G FT81107,4566924150,21%1135,96
M24E2 Super Chaffee 6510,2265723951,05%1449,75
Panhard EBR 10510661,5156123639,41%518,71
Type 59 81124,4980923354,51%1522,58
FCM 36 Pak 40 3656,3666223354,94%1991,23
T698727,1256523346,35%728,87
Leopard Prototyp A91377,6674223151,52%1244,63
UDES 1691201,2173623049,57%1144,18
Rhm.-Borsig Waffenträger8669,0651223042,61%446,82
Bretagne Panther 6776,7368622952,84%1399,21
BT-7 artillery 3168,5923822655,31%597,00
T54E191018,3061922546,22%782,01
MT-256545,8164322552,00%1882,89
Type 62 7713,5973122050,91%1645,30
SDP 58 Kilana81254,2574121252,36%1419,14
T-50-2 6546,5865121150,71%1600,47
Type T-345289,6327220946,89%653,03
AE Phase I 91298,0274920849,04%1123,35
ISU-1528758,0854020545,85%600,69
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6554,9058320549,27%1373,45
Somua SM 81146,7573820242,57%1062,28
Excalibur 6813,7064420153,73%1277,78
leKpz M 41 90 mm GF 8636,8558419840,91%931,15
Tiger-Maus 91494,0175119545,64%1178,23
Grille 15101404,1767119255,21%972,61
Object 70591051,9769618950,79%880,97
AT 86551,8455018854,26%913,77
Caliban 8991,1977118354,64%1157,85
Object 277101432,0567118240,66%910,85
M3 Stuart385,1515618149,72%164,01
Super Conqueror101425,5969317940,22%880,65
Dicker Max 6568,3532217843,26%824,08
T-437625,4339917549,71%927,94
Waffenträger auf Pz. IV9929,8756417550,29%604,12
GSOR 1008 81097,1369417350,29%1068,47
T110E3101653,5174317054,71%1098,02
StuG IV 5331,9925717051,76%766,82
Konštrukta T-34/1007775,6863716854,17%1218,06
Sturer Emil7493,3944616850,60%526,86
M2 Medium Tank3169,3219316545,45%494,96
Panhard AML Lynx 6x68448,8851916348,47%626,50
HWK 128695,0069916250,00%1151,35
P.43 bis6558,7050815846,84%908,24
M10 RBFM 5432,3345915855,70%833,20
Prototipo Standard B9720,4554215742,68%430,22
CS-538636,4054415742,68%648,19
T28 Concept 7795,2464315549,03%1072,81
UDES 038789,4651915244,08%704,45
UDES 14 Alt 58880,2969915255,26%1092,96
Ikv 90 Typ B7564,3647715043,33%615,82
FV217 Badger101904,0880214949,66%1376,12
Sherman III5309,3728014654,11%755,96
M40/M4381125,8165814150,35%1327,58
STA-2 8963,3373214151,06%1210,70
Nashorn6428,7528513945,32%525,95
KPz 3 Projekt 07 HK 91281,8762413844,93%1039,71
T1 HMC263,0310613750,36%197,56
Object 777 Version II 91452,1284613754,01%1307,35
Valentine AT4127,4616113548,89%184,70
M10391238,7275513551,85%1070,34
122 TM 81107,9374013555,56%1168,31
M4A3(76)W Sherman 6786,6869913449,25%1375,04
Strv 103-09892,4156112744,88%561,42
Black Prince7637,4660312451,61%744,56
B.U.G.I.6801,5261912253,28%1500,29
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2118,0027312160,33%536,85
KV-371084,1778012053,33%1553,09
AT 25295,6429712050,83%570,64
Lion 101567,4764011844,07%1129,20
M5 Stuart4119,7023911746,15%140,36
Object 430U101342,3670011643,97%890,34
Object 705A101296,2167411648,28%821,11
XM66F 81285,9176811553,04%1425,16
Ikv 65 Alt II6369,6638411345,13%473,33
M3 Lee4115,6815911247,32%208,37
AMX 13 909885,6868011250,00%1260,02
Crusader 5.5-in. SP7632,7243411242,86%721,03
M53/M559947,9965111252,68%849,20
AT 158977,1361911141,44%827,36
TNH T Vz. 5191462,6979911055,45%1344,46
Vz. 68 Squall 8533,5965110955,05%860,58
Emil II91244,1670210842,59%943,78
Hotchkiss EBR7387,2351910754,21%739,51
Leo7658,7554610648,11%926,50
Strv S1 81073,3863210654,72%1052,32
CS-63101180,5971310349,51%863,19
Object 70491115,8462710349,51%781,03
AT-FV230 Breaker111941,2679510349,51%1151,93
KV-856521,7945710245,10%710,36
SU-14-281099,7267210250,98%1257,41
T9591288,3867410246,08%898,90
SU-1018800,7255710244,12%722,61
Object 268 Version 4101479,4065410245,10%897,98
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4283,3224610156,44%764,47
O-I Experimental5508,1535910149,50%936,55
T803111720,4184210149,50%1064,24
Object 268101291,546069947,47%768,44
Super Hellcat 7628,555529847,96%772,88
SU-855329,732359747,42%610,97
Ikv 1035327,882739746,39%672,99
CS-67 Szakal111457,577059744,33%891,80
T404272,472479551,58%616,16
T92 HMC101041,025329542,11%737,56
Maus101539,867159340,86%952,30
XM69 Hacker111734,127699346,24%1035,60
Churchill Crocodile 6887,467539349,46%1396,48
S-517622,935188844,32%605,25
Tetrarch 2127,881758852,27%531,02
Škoda T 245210,233098741,38%315,37
Leopard 1101400,306498741,38%864,25
Char de transition 6921,007198755,17%1531,23
Universal Carrier 2-pdr266,591128653,49%125,01
T288901,176168446,43%820,89
Char Futur 4 91315,027378452,38%1067,09
Hummel6546,425018350,60%725,98
AMX M4 mle. 5191378,077558242,68%1093,59
Pz.Sfl. IVc5403,472367638,16%686,31
Panther/M10 7607,826367659,21%960,72
40TP Habicha6495,044717553,33%801,79
Alecto4185,482127549,33%345,27
AMBT 81010,957077550,67%1038,67
Carro d'assalto P.887878,286677451,35%1168,14
Progetto M40 mod. 65101600,086957343,84%1195,77
M5A1 Stuart4236,622567345,21%717,16
Type 95 Heavy4213,752087149,30%588,07
Covenanter5141,292057050,00%303,45
TT-130M 91273,597907054,29%1149,75
T-284107,431606937,68%53,71
UDES 15/16101407,906566940,58%956,28
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4146,782296850,00%345,29
AT 77786,796086850,00%934,91
Strv m/425384,363196749,25%975,82
O-Ni7762,316486451,56%888,83
IS-3A 81319,838756454,69%1410,55
SU-100M17603,135126243,55%588,45
50TP prototyp 81009,907596050,00%1045,64
A-436417,284956053,33%721,43
Rheinmetall Panzerwagen101020,077286053,33%1061,23
IS-2 shielded 7932,406826050,00%1202,30
MKA 2196,673306050,00%684,86
Alembic 81308,657566043,33%1262,05
M56 Scorpion 7798,186426048,33%1169,58
Grille5407,923985944,07%727,87
M-IV-Y 81201,397715954,24%1164,73
FV227 Conceiver8822,717305858,62%933,48
STG 8891,186185743,86%953,00
ST vz. 394158,391675644,64%291,45
Patton the Tank 91149,965835630,36%957,53
VK 30.01 (P)61007,897185549,09%1767,34
CS-599745,645675538,18%430,50
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5351,002805545,45%855,79
Bofors Tornvagn 81198,137605451,85%1312,03
P.43 ter7726,946255156,86%1055,97
Panhard AMD 178B6294,184234942,86%646,64
Object 274a 81060,248304957,14%1291,02
AMX ELC 901 6507,336404955,10%1475,30
Bat.-Châtillon 25 t101342,316724837,50%850,14
Conqueror Gun Carriage101103,196114847,92%795,12
AMX 13 105101201,046774744,68%1227,05
GSOR the TANK 91333,457344748,94%1236,06
Cobra 91179,986984744,68%856,73
T1 Cunningham121,57644634,78%0,00
AMX 40451,741454634,78%1,60
Kampfpanzer 07 P(E) 101557,437044639,13%1086,24
MTLS-1G14 3197,613524654,35%718,43
M4A3E8 Sherman6863,647144562,22%1889,12
Emil I81346,427694551,11%1404,70
43 M. Toldi III 3112,111914553,33%467,81
Strv 746555,164974443,18%882,56
14TP4104,572324440,91%123,43
Object 2639830,075734445,45%492,11
Ares 8591243,487534250,00%997,67
P.435271,324104168,29%745,17
Grant4216,512324151,22%590,90
Lago4230,032504055,00%683,89
Marder II3177,402214047,50%374,66
Type 3 Ju-Nu61064,357264045,00%1740,15
M48A5 Patton101753,688664060,00%1362,25
Sexton I 3338,433644052,50%1159,79
TS-54 81208,878813961,54%1410,95
STA-18661,745593839,47%563,33
CS-447704,476753863,16%1124,47
FV3046431,263713850,00%599,84
Object 452K 101989,218093844,74%1545,98
TKS z n.k.m. 20 mm 2104,832713652,78%486,45
T-463109,531393641,67%226,95
T110E4101600,117323652,78%1053,35
Char Mle. 75 9665,147663663,89%915,36
FV2078800,515143522,86%788,28
Sturmpanzer II4231,243283464,71%771,98
Churchill VII6497,794663447,06%675,40
Ho-Ri 3101991,448063455,88%1451,57
BZT-70 101716,746913435,29%839,79
25TP KSUST II5344,004533369,70%824,60
T25 AT7824,246283360,61%1185,45
FV38059995,067933369,70%992,33
Vickers Medium Mk. I139,19843243,75%24,64
T2 Medium Tank244,131233167,74%238,66
DZT-159 91242,586343135,48%863,96
Object 752 91408,807483043,33%1003,67
T-45 2165,412222951,72%788,53
P26/404266,814172759,26%695,39
SU-86552,114092744,44%585,63
Sherman VC Firefly 6937,317742657,69%1895,57
M36 Jackson6699,965992560,00%1218,89
BZ-58-2 91646,648102552,00%1294,65
Type 5 Chi-Ri7658,135512433,33%758,14
Challenger7564,335462450,00%594,36
Toro 91728,468052450,00%1391,19
Caernarvon Action X 8963,438612360,87%1151,22
10TP3133,671992128,57%290,37
Kranvagn101412,437532147,62%950,06
Churchill I5350,204312055,00%612,70
FV4005 Stage II101585,557702060,00%1322,08
VK 30.02 (D)7567,686701957,89%849,69
T56 GMC3101,791151942,11%96,63
SU-85B4340,952581947,37%756,21
Carro da Combattimento 45 t 101713,748221947,37%1324,20
T14 5410,895721855,56%784,06
M8A14208,333311850,00%374,03
K-91-PT 91490,007811861,11%1513,94
M15/423143,352631747,06%241,92
Sexton II3107,531901758,82%368,02
DS PZInż5426,534191747,06%805,64
Conqueror9841,827541764,71%702,68
T57 Heavy101403,475801735,29%740,77
LT vz. 38361,561161650,00%114,92
Panther II8831,944661625,00%764,22
Chrysler MTC 2TC 81112,947901668,75%1159,69
Type 2597 Chi-Ha384,471831566,67%266,79
Gryphon 101274,334671520,00%571,81
Type 4 Chi-To6819,776511346,15%1690,45
Indien-Panzer8662,546611361,54%852,32
Panzerjäger I2161,081461233,33%400,03
Type 91 Heavy3221,752111258,33%729,70
Jade Coil 81175,337921258,33%1176,67
Ashigaru 101136,676791258,33%699,23
Ram II 5341,554691163,64%904,72
M75242,702151030,00%568,70
E 100101380,006271030,00%743,00
Valentine II 4126,703251060,00%370,11
ISU-122S 71007,805661040,00%1303,60
SU-122A5514,88459862,50%1259,15
LT vz. 35255,4387742,86%24,29
Renault Otsu171,86130757,14%198,96
MS-1150,5799742,86%19,08
M7 Priest348,4385728,57%0,00
Type 89 I-Go/Chi-Ro2103,29161728,57%180,94
Strv m/40L356,67237683,33%261,00
T-262123,17163650,00%482,33
ISU-152K 82184,671019666,67%2981,92
7TP2235,00445560,00%966,10
Coccodrillo 102389,60737540,00%1608,24
Jagdpanzer E 90 91252,60697540,00%827,09
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3175,60359580,00%467,53
Matilda Black Prince 51030,80843560,00%3058,86
Strv m/38263,75258450,00%92,58
Vickers Mk. E Type B2153,752894100,00%731,08
Leichttraktor119,0095475,00%261,00
Cruiser Mk. IV457,50223450,00%89,05
4TP179,6717730,00%142,90
SU-76M4378,0019830,00%1012,10
Black Prince II 71028,0011743100,00%1556,68
T-29 3127,67238333,33%184,95
Strv fm/211243,00432250,00%1698,61
Fiat 3000137,502302100,00%264,10
M14/41252,00210250,00%74,72
Object 261101698,0011192100,00%1514,47
T-116 3302,00351250,00%1180,06
L-60 259,50287250,00%155,19
Light Mk. VIC 2140,00225250,00%570,45
Kolohousenka1151,003551100,00%837,52
Renault NC-3110,001011100,00%261,00
Ikv 7230,002110,00%0,00
Tiger II8572,0034710,00%307,68
Type 4 Ju-To7893,008551100,00%991,46
Type 578644,0042010,00%405,17
XM551 Sheridan101553,0020710,00%1240,72
Convert. Medium Tank T3 3190,003951100,00%571,51
KV-1SA 5878,0010671100,00%2209,62
Tiger 131 6585,0047010,00%777,36
AMX 13 (FL 11) 5500,005311100,00%1487,12
Valiant 5645,0051010,00%1683,84
WZ-120-1G FT 82480,0013861100,00%3781,13

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 03/11/2017
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 03/11/2017
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 24/11/2014
Gestopt: 27/03/2016
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 18/07/2016
Gestopt: 15/04/2017