Sindras

clanlogo
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 26/06/2026

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten4469725103430
Gemiddelde tier8,6210,0810,4210,57
Overwinningen2203949,31%1352,00%4341,75%19645,58%
Verloren2195149,11%1248,00%5856,31%22853,02%
Gelijkstand7071,58%00,00%21,94%61,40%
Gevechten overleefd1270328,42%1144,00%3130,10%13330,93%
Tanks vernietigd377840,85240,96860,833940,92
Gedood / dood ratio1,181,711,191,33
Gezien430260,96130,52550,532980,69
Schade toegebracht1.425,381.825,201.829,022.028,73
Veroveringspunten353250,7900,00410,401940,45
Verdedigingspunten180980,4000,0030,031810,42
Ervaring715,66805,56751,91816,57
WN71067,831031,91786,23969,45
WN81409,651337,621249,891538,35
Totaal
Gevechten44697
Gemiddelde tier8,62
Overwinningen2203949,31%
Verloren2195149,11%
Gelijkstand7071,58%
Gevechten overleefd1270328,42%
Tanks vernietigd377840,85
Gedood / dood ratio1,18
Gezien430260,96
Schade toegebracht1.425,38
Veroveringspunten353250,79
Verdedigingspunten180980,40
Ervaring715,66
WN71067,83
WN81409,65
Voorbije 24u
Gevechten25
Gemiddelde tier10,08
Overwinningen1352,00%
Verloren1248,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1144,00%
Tanks vernietigd240,96
Gedood / dood ratio1,71
Gezien130,52
Schade toegebracht1.825,20
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring805,56
WN71031,91
WN81337,62
Voorbije 7 dagen
Gevechten103
Gemiddelde tier10,42
Overwinningen4341,75%
Verloren5856,31%
Gelijkstand21,94%
Gevechten overleefd3130,10%
Tanks vernietigd860,83
Gedood / dood ratio1,19
Gezien550,53
Schade toegebracht1.829,02
Veroveringspunten410,40
Verdedigingspunten30,03
Ervaring751,91
WN7786,23
WN81249,89
Voorbije 30 dagen
Gevechten430
Gemiddelde tier10,57
Overwinningen19645,58%
Verloren22853,02%
Gelijkstand61,40%
Gevechten overleefd13330,93%
Tanks vernietigd3940,92
Gedood / dood ratio1,33
Gezien2980,69
Schade toegebracht2.028,73
Veroveringspunten1940,45
Verdedigingspunten1810,42
Ervaring816,57
WN7969,45
WN81538,35
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten25000
Overwinningen1040,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren1352,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand28,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1040,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd180,7200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,200,000,000,00
Gezien100,4000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.723,600,000,000,00
Veroveringspunten140,5600,0000,0000,00
Verdedigingspunten40,1600,0000,0000,00
Ervaring694,120,000,000,00
Totaal
Gevechten25
Overwinningen1040,00%
Verloren1352,00%
Gelijkstand28,00%
Gevechten overleefd1040,00%
Tanks vernietigd180,72
Gedood / dood ratio1,20
Gezien100,40
Schade toegebracht1.723,60
Veroveringspunten140,56
Verdedigingspunten40,16
Ervaring694,12
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten3000
Overwinningen133,33%00,00%00,00%00,00%
Verloren266,67%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien103,3300,0000,0000,00
Schade toegebracht434,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring268,670,000,000,00
Totaal
Gevechten3
Overwinningen133,33%
Verloren266,67%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien103,33
Schade toegebracht434,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring268,67
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten11000
Overwinningen545,45%00,00%00,00%00,00%
Verloren436,36%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand218,18%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd218,18%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd40,3600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,440,000,000,00
Gezien30,2700,0000,0000,00
Schade toegebracht326,910,000,000,00
Veroveringspunten413,7300,0000,0000,00
Verdedigingspunten625,6400,0000,0000,00
Ervaring308,910,000,000,00
Totaal
Gevechten11
Overwinningen545,45%
Verloren436,36%
Gelijkstand218,18%
Gevechten overleefd218,18%
Tanks vernietigd40,36
Gedood / dood ratio0,44
Gezien30,27
Schade toegebracht326,91
Veroveringspunten413,73
Verdedigingspunten625,64
Ervaring308,91
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten63000
Overwinningen3047,62%00,00%00,00%00,00%
Verloren2539,68%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand812,70%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2438,10%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd560,8900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,440,000,000,00
Gezien661,0500,0000,0000,00
Schade toegebracht1.148,380,000,000,00
Veroveringspunten1121,7800,0000,0000,00
Verdedigingspunten200,3200,0000,0000,00
Ervaring680,860,000,000,00
Totaal
Gevechten63
Overwinningen3047,62%
Verloren2539,68%
Gelijkstand812,70%
Gevechten overleefd2438,10%
Tanks vernietigd560,89
Gedood / dood ratio1,44
Gezien661,05
Schade toegebracht1.148,38
Veroveringspunten1121,78
Verdedigingspunten200,32
Ervaring680,86
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten44000
Overwinningen2250,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren2045,45%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand24,55%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1329,55%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd310,7000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,000,000,000,00
Gezien60,1400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.585,020,000,000,00
Veroveringspunten370,8400,0000,0000,00
Verdedigingspunten781,7700,0000,0000,00
Ervaring690,050,000,000,00
Totaal
Gevechten44
Overwinningen2250,00%
Verloren2045,45%
Gelijkstand24,55%
Gevechten overleefd1329,55%
Tanks vernietigd310,70
Gedood / dood ratio1,00
Gezien60,14
Schade toegebracht1.585,02
Veroveringspunten370,84
Verdedigingspunten781,77
Ervaring690,05
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (408)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Löwe 81206,85767279948,98%1434,47
Progetto M35 mod. 46 81479,53821111751,03%1740,38
ShPTK-TVP 100 81443,2678893048,39%1600,81
Rheinmetall Skorpion 81556,8378374651,61%1710,16
Object 70491860,5166466548,12%1770,57
T110E5101606,1667560649,17%1203,35
T-1091178,3464849746,08%1001,40
T110E4102072,6074049650,00%1500,19
M48A5 Patton101390,2065346844,87%1023,62
Char Futur 4 91765,9383043354,04%1692,42
ISU-15281221,4056040452,23%1393,47
M46 Patton91184,5765240346,65%1138,24
Carro da Combattimento 45 t 102188,5783734752,16%1883,38
T-832 81482,2588833452,40%1659,36
IS-381134,8759031947,34%1326,17
AE Phase I 91794,3586231452,23%1737,52
SU-1527776,3148930952,75%1139,70
M10391418,5263630143,19%1439,48
50TP Tyszkiewicza91139,9171429950,17%897,92
IS-7101722,1374929847,65%1275,79
Bat.-Châtillon Bourrasque 81353,3779729348,46%1671,85
AMX M4 mle. 54101925,9075928844,44%1344,91
ELC EVEN 90 8580,2471728451,41%1088,94
SU-130PM 81553,9776328052,14%1474,46
Leopard 1101831,7771527747,65%1378,72
Object 430 Version II9930,6957727642,39%753,23
E 100101796,8866727545,09%1402,21
T297964,3364426450,76%1311,69
Conqueror91049,5561725543,92%825,03
Object 268 Version 4102134,7477825548,24%1647,05
Black Rock 112264,5688725545,49%1579,11
Tiger I7740,6655725242,86%818,48
TNH T Vz. 5191230,2670725246,83%994,82
Grille 15101588,2060925146,61%1050,69
Controcarro 1 Mk. 291894,9885024948,19%1747,35
Progetto M40 mod. 65101983,8278423850,84%1550,27
T3091355,4459423743,04%1069,45
T3281199,9569823644,92%1542,83
T-5491186,6970623649,58%1088,94
Vz. 55101886,6177023450,00%1354,14
Taschenratte112507,7697423447,86%1443,10
Tiger II81312,4073123251,29%1806,22
TNH 105/10008807,6963123149,35%819,78
Leopard Prototyp A91095,3767122248,20%906,32
S-517564,3243322050,91%609,25
M26 Pershing8961,4466921551,63%1352,42
AMX 50 B102038,0175021447,20%1570,40
Concept 1B 92410,08111021263,21%2389,95
CS-63101762,5376520750,24%1370,37
Object 140101575,5767720641,75%1169,77
Object 4168845,9154020444,61%905,28
E 50 Ausf. M102088,9982420352,71%1879,96
E 7591812,2776120045,00%1818,54
60TP Lewandowskiego101671,2870419742,64%1049,92
Concept No. 5101865,7171519746,19%1356,35
Object 430U101959,1284219653,06%1689,22
Somua SM 81632,4190019451,03%1730,27
Strv 103B102204,1674619249,48%1569,41
Waffenträger auf Pz. IV91476,0265819151,31%1305,09
Emil I8764,1358119051,58%767,85
BZ-75102210,3482618547,03%1711,13
UDES 15/16101773,2278518451,63%1342,60
FV230 Canopener102170,0486418250,00%1552,57
K-91101709,8973018148,07%1378,60
Bat.-Châtillon 12 t8521,1962817850,56%857,24
Škoda T 5091574,0672817642,61%1440,11
Super Conqueror101767,2880717655,11%1387,64
SU-1006471,0439817250,58%729,82
AMX 50 12091026,6558217143,86%761,09
Churchill VII6614,8841917051,18%1086,09
FV217 Badger102174,9985317056,47%1708,48
Rheinmetall Panzerwagen101018,5265516940,24%930,60
Bat.-Châtillon 25 t101960,6877516852,38%1677,88
M415935,5850616851,19%1610,79
Object 277101720,4080316751,50%1445,19
Leo7663,6650016651,81%1016,69
T-448844,9565816549,09%1016,40
Rhm.-Borsig Waffenträger81155,2259116242,59%1095,97
WZ-113G FT102455,5585116154,66%1984,28
Emil II91154,6367816047,50%891,55
VK 36.01 (H)6538,4152515549,03%862,64
VK 45.02 (P) Ausf. A8737,2459415547,10%650,83
Ho-Ri 3102388,0880214948,32%1828,72
53TP Markowskiego8806,8165414849,32%780,30
Centurion Action X101805,9073414846,62%1432,56
E 5091708,0182014650,00%1655,48
AMX 50 10081046,9266114548,28%1151,34
IS71068,4969014454,86%1597,86
Kranvagn101432,9069914445,83%932,35
SMV CC-6781319,5780614357,34%1570,13
T207826,5862014248,59%1200,09
Object 26391688,5177514047,86%1558,42
STA-18802,7659913946,76%870,77
KV-15519,0250813853,62%1069,99
WZ-111 model 1-491298,2969013740,15%1001,51
SU-10181250,8674813758,39%1481,37
Maus102373,1992713654,41%2039,25
BZ-6891655,9477613640,44%1396,15
M53/M559957,0564613647,79%731,85
45TP Habicha7620,0053913444,03%632,94
Black Prince7770,5664012947,29%982,14
Controcarro 3 Minotauro102036,3485312955,81%1483,01
AMX 13 105101246,4365712938,76%1266,27
P.44 Pantera81385,5979012853,13%1933,14
VK 45.02 (P) Ausf. B91396,3072312848,44%1303,60
Progetto C50 mod. 6691985,7586812749,61%2023,05
TVP T 50/51101786,7672112646,03%1370,29
Ares 90 C112134,5287412650,00%1613,35
SU-855269,1924112545,60%430,23
AMX 12 t6331,0037912539,20%669,41
Leopard 120 Verbessert112214,6377612546,40%1644,38
AMX M4 mle. 5191757,3089512457,26%1671,43
STK-2112615,5896812251,64%1832,09
Fauteur112054,1484812246,72%1269,70
STB-1102150,5678712147,11%1897,55
Tiger-Maus 91853,4289112057,50%1691,24
PTZ-78112680,7688911850,85%1684,19
Pz.Kpfw. Neu112096,7393311751,28%1346,41
Strv 103-091845,0574811649,14%1783,86
Type 71102138,7893111659,48%1836,81
Jagdpanzer E 100102376,7475011647,41%1909,82
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5273,3237311448,25%561,78
Predatore 91854,4584711450,00%1603,35
M4A3E8 Sherman6386,6945111348,67%623,34
121102271,3085211353,98%2062,91
K-91-PT 91621,6477111353,10%1570,63
Prototipo Standard B91515,9370811144,14%1282,89
Vz. 44-17689,5862911154,95%830,54
Škoda T 256480,2250711045,45%777,72
IS-4102187,6088911053,64%1790,42
A-447670,8660011048,18%970,37
IS-M81069,8870811048,18%1186,78
CS-67 Szakal111833,6182110948,62%1332,06
Object 268102343,2877010751,40%1831,03
Indien-Panzer8754,8057910742,06%752,29
AS-XX 40 t112192,6976610745,79%1596,85
AMX 13 909712,5072510657,55%1062,67
T110E3102025,3870810645,28%1348,73
Rinoceronte102373,2581610544,76%1922,61
Gorilla112430,4985610549,52%1639,25
Caernarvon81060,8074410456,73%1214,54
Ares 90101871,4478310344,66%1523,36
SU-85B4172,5816010241,18%193,72
Jagdtiger91877,0582410252,94%1746,27
FV4005 Stage II101797,5072610259,80%1588,03
Object 43091567,1879710250,00%1456,44
Object 432U112039,0888410253,92%1528,57
T-1506700,8157010151,49%1103,33
IS-3-II91643,7783910147,52%1465,01
Vz. 63P112393,2690410048,00%1721,71
AMX 67 Imbattable112349,8580910041,00%1393,55
M66536,524859949,49%735,64
CAV mod. 71112287,878089945,45%1593,43
T54E192101,078749949,49%2073,82
Waffenträger auf E 100101610,246239950,51%1042,93
TVP VTU Koncept81258,917259848,98%1689,50
T57 Heavy102436,168699856,12%2003,71
Tiger (P)7827,786229656,25%1065,20
Executor111945,987349640,63%1267,22
1108998,186599543,16%953,74
M40/M438944,536579552,63%951,94
CS-5991301,447419451,06%1152,34
Panhard EBR 10510735,356239446,81%664,36
T-505128,773819350,54%273,81
M-V-Y102104,788269346,24%1669,75
M3 Lee4203,343209247,83%620,68
Object 705A101924,997989245,65%1554,71
Hirschkäfer112342,337829253,26%1576,22
M4A1 Sherman5290,333699043,33%604,32
Type 5 Chi-Ri7666,346229051,11%942,54
Strv 107-12112184,447809047,78%1380,26
XM69 Hacker112176,438349047,78%1469,54
Sturer Emil7858,494808937,08%956,59
T-100 LT101159,816878942,70%1309,23
T803112178,988618943,82%1454,59
Centurion Mk. 7/191767,288158747,13%1851,11
Object 70591845,839428759,77%2085,83
WZ-132-110962,866468643,02%946,43
BZ-16681369,378148652,33%1657,66
KV-26590,994628650,00%906,39
T6981420,458458556,47%1942,52
XM551 Sheridan10686,766238544,71%584,50
KR-1112358,569758554,12%1704,23
WZ-111 model 5A101645,387598453,57%1224,32
Vz. 71 Tesák10857,586578346,99%829,49
FV215b (183) 101662,676578349,40%1207,24
T-437790,336428146,91%1245,40
NC 70 Błyskawica101891,227478153,09%1364,49
AMX ELC bis5152,863478148,15%312,76
WZ-12091709,068277954,43%1812,36
AMX M4 mle. 457818,356677954,43%1201,50
AMX 50 Foch B102455,628007953,16%1944,52
ST-II102393,229667958,23%2127,96
Kampfpanzer 67101791,287817941,77%1173,87
CS-5381067,326697846,15%1321,70
T9592008,919777865,38%1914,95
Ho-Ri Shugo111842,927697847,44%1119,23
T-62A101810,197717850,00%1460,56
leKpz Borkenkäfer111507,018947853,85%1749,92
AMX 13 757655,746847759,74%1562,23
Ho-Ri 281279,737317746,75%1445,35
Type 6191805,927737643,42%1722,14
113101879,848677657,89%1655,89
SDP 60 Gonkiewicza91431,037157549,33%1136,94
AT-FV230 Breaker112102,168527546,67%1240,60
AMX 30 1er prototype91570,227317443,24%1468,46
FV4025 Contriver112232,098837447,30%1403,40
UDES 1691639,858167356,16%1599,42
AMX 30 B101789,517697352,05%1463,86
BZ-5871232,788017252,78%1743,53
AMX 50 Foch91829,728727159,15%1702,38
ARL 446611,645257052,86%1039,16
BZ-79112360,149236950,72%1464,12
T-54 ltwt.9895,656586943,48%1303,88
Pz.Kpfw. VII102177,687886943,48%1504,97
TS-54 81384,558866950,72%1493,36
T1 Heavy5315,533516833,82%409,58
Konštrukta T-34/1007913,316496746,27%1353,75
Pz.Kpfw. III Ausf. J476,362456743,28%33,84
Ho-Ri 191861,948416752,24%1691,85
Vz. 60S Dravec 102513,399676750,75%1732,90
Vz. 62 Jasan 91603,037136738,81%1221,60
Cobra 91616,607896753,73%1481,58
Mäuschen91849,838866656,06%1834,97
Type 6892315,579656552,31%2217,88
AMX 65 t8803,665666536,92%667,29
Manticore101094,166846446,88%1173,07
BDR G1 B5486,064626261,29%1045,94
SDP 58 Kilana81409,847246245,16%1586,22
T 55A 91500,187796246,77%1436,06
DBV-152 102405,057646147,54%1730,09
Ferdinand81423,117286147,54%1546,68
Panther II8913,447196159,02%1133,11
Nashorn6635,235096152,46%1081,57
VK 100.01 (P)81593,679646155,74%1988,52
H3 91885,958216149,18%1606,27
Object 268 Version V 101856,138086162,30%1524,55
OCP Peacekeeper 92093,159136149,18%1903,92
P.43 ter7893,906716048,33%1331,17
Progetto CC55 mod. 5481616,429096058,33%2078,76
VK 30.02 (D)7733,856666051,67%1136,89
M127683,396115955,93%816,35
Type 5 Heavy102152,318905856,90%1654,18
WZ-111G FT91866,917545848,28%1421,77
Charioteer Nomad 81515,967685757,89%1691,79
T-34-856447,044595646,43%625,18
FV215b 101169,255865641,07%728,37
Type 3 Chi-Nu5330,253825543,64%748,94
Tortoise92026,789955560,00%1975,77
Churchill I5511,874615345,28%1000,57
IS-27904,726955350,94%1206,14
FV4004 Conway91440,946935347,17%1236,96
FV229 Contender92101,1110175356,60%2051,27
TS-60 91699,307455337,74%1508,81
Kunze Panzer 91695,328095347,17%1653,58
40TP Habicha6452,964035232,69%560,49
WZ-111-1G FT81323,196895253,85%1459,78
Nergal 81272,548865263,46%1495,76
M5A1 Stuart4164,673375149,02%422,09
ST-I91800,108775152,94%1824,35
KV-481305,928565164,71%1790,93
BZ-58-2 91755,029045062,00%1692,39
GSOR the TANK 91810,547465044,00%1892,40
25TP KSUST II5244,983564852,08%439,62
Centurion Mk. I81241,547444841,67%1568,07
Marder 38T4289,132624845,83%570,72
MT-256492,195654850,00%1637,21
UDES 0381067,665744740,43%923,26
Type 586869,985984746,81%1644,33
T2881632,308744746,81%2008,09
AMX AC mle. 4881352,307064753,19%1493,89
Bat.-Châtillon 25 t AP91508,288224665,22%1484,37
LPT-67 Šelma9657,416534656,52%836,69
Object 777 Version II 91683,138824654,35%1706,67
LHMTV8815,307204650,00%1545,37
Fantôme 91594,807824650,00%1513,44
SMV CC-5671146,648324566,67%1762,00
IS-2-II81132,567314553,33%1274,22
FV227 Conceiver81266,538004551,11%1488,38
Rambo 91880,719024551,11%1831,44
Panther7963,327744459,09%1612,14
UDES 14 Alt 581250,598234461,36%1661,52
BV-111111875,237984445,45%1366,59
Kpz. 3 GST Turm 81395,867544447,73%1379,47
Char Murat 91663,597594450,00%1367,08
Leox 91725,097214445,45%1295,39
P.43 bis61082,727514353,49%2521,40
Strv 746436,954434257,14%754,01
Type 4 Chi-To6696,985294238,10%1161,91
Patton the Tank 91380,677344254,76%1387,24
Škoda T 245289,373804148,78%651,57
Semovente M43 Bassotto61025,106144143,90%1663,05
SZDV Vz. 50 81369,107704156,10%1405,13
Pz.Sfl. IVc5334,583064042,50%615,36
Kampfpanzer 50 t 92132,2810264057,50%2347,91
VK 30.01 (P)6468,414663948,72%689,18
M-VI-Y91291,517913956,41%1203,89
T-345314,743803842,11%700,38
M7 Priest3504,973863852,63%1409,21
Charioteer81386,117373852,63%1541,25
KPz 3 Projekt 07 HK 91627,117743850,00%1437,64
Type 5 Ke-Ho4230,433313751,35%702,66
Type 2597 Chi-Ha3105,651403743,24%146,91
Saryuda 91194,277563756,76%945,13
Super Hellcat 7574,314973650,00%699,69
VK 30.02 (M)6487,714973542,86%719,10
T-34-2G FT71009,246433447,06%1339,39
FV224 Chopper71286,388263447,06%1333,58
T-34-281284,677353336,36%1784,70
SU-100M171161,698303265,63%1819,35
SU-76M4148,901573148,39%242,28
Type 5781370,326863135,48%1229,01
LTG7894,077853056,67%2226,41
AMX 38392,071992958,62%207,83
SDP 57 Gowika71004,796642951,72%1451,43
14TP4129,892372853,57%352,33
KV-37979,397472867,86%1319,34
Wespe3167,112092846,43%476,96
Pz.Kpfw. III Ausf. E376,001572737,04%0,00
Object 265T 91679,229302770,37%1677,48
WZ-1328692,127692661,54%1307,43
Windhund 81705,467502650,00%1984,90
Jagdpanther71196,807392548,00%1832,42
Type T-345191,962742433,33%257,95
SDP 44 Burza6751,915442352,17%1338,26
M4A2E4 Sherman 5377,783062343,48%979,50
WZ-132A9455,416102254,55%525,28
Type 98 Ke-Ni3121,852442055,00%405,43
Obsidian 81242,309972070,00%1626,09
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6381,744141947,37%774,09
ST vz. 394280,173501838,89%712,65
VK 30.01 (H)5404,004501855,56%913,99
Type 4 Ju-To7971,567231861,11%1112,01
Bat.-Châtillon 155 5810896,135631637,50%499,03
GSOR 1006 Scheme 791192,197601656,25%1060,52
Pz.Kpfw. II285,001881435,71%98,66
VK 16.02 Leopard5101,933491435,71%41,07
Challenger71502,369331478,57%2279,10
Spähpanzer Ru 25191307,647321435,71%1879,95
M-III-Y81566,149921471,43%2136,57
Dicker Max 6486,503251216,67%525,95
Lago454,732651172,73%261,00
AMX 40472,552601145,45%67,38
Pz.Kpfw. II Luchs4159,093411145,45%414,98
Cromwell B 6655,456351163,64%1261,72
T26E4 SuperPershing 8925,806631040,00%1017,40
T4991145,208971050,00%1920,11
Heavy Tank No. VI 6642,207121080,00%1188,00
Chimera 81875,0010431070,00%2025,67
Chrysler K 81679,407821040,00%1766,15
AMX Canon d'assaut 105 81600,607671040,00%1826,72
AT-1243,1197966,67%218,01
SDP 40 Zadymka5930,33542944,44%2229,31
IS-6 8858,22708966,67%885,88
Panhard EBR 909685,89856966,67%1126,11
Strv m/425669,13628862,50%2227,31
SU-76G FT4469,38300837,50%923,90
Versuchspanzer 5792097,131073875,00%1922,25
50TP prototyp 81123,71865771,43%1255,02
Hotchkiss H35278,14123742,86%106,07
10TP3178,71296771,43%752,23
Vickers Mk. E Type B275,71121742,86%84,71
Type 95 Ji-Ro6538,00419728,57%695,54
112 81368,14893757,14%1357,41
T1 HMC2147,83141616,67%644,54
Rheinmetall Skorpion G 8767,83510633,33%555,97
T28 Concept 7915,17907666,67%1529,40
T1 Cunningham1150,00354540,00%847,51
7TP294,00130560,00%242,20
T-34-85M 61092,801036580,00%2416,36
43 M. Toldi III 3102,80216520,00%231,78
Vickers Medium Mk. I191,50107425,00%251,92
Vickers Medium Mk. II2104,25148425,00%268,24
Renault FT174,25106450,00%266,75
Vz. 64 Blesk8432,50570475,00%649,76
AT 158656,0028440,00%371,40
WZ-219111003,50939450,00%827,73
KB-52 91279,00614425,00%799,27
Matilda482,674633100,00%264,10
T-2840,0072333,33%0,00
Sav m/434127,33270333,33%69,49
M2 Medium Tank342,67291366,67%234,97
FV38059560,00672366,67%510,64
KV-1SA 51437,671329366,67%5748,39
T-50-2 6221,00252333,33%300,24
M14/412362,504252100,00%1664,63
Sturmpanzer I Bison3241,00184250,00%763,61
T-46328,003562100,00%261,00
Leichttraktor131,0076250,00%82,83
Object 283 91526,50676250,00%1334,69
Fiat 30001214,004171100,00%1335,91
Strv m/3820,002521100,00%261,00
Renault Otsu130,001241100,00%261,00
Strv m/40L379,003831100,00%264,10
Type 95 Ha-Go292,001451100,00%403,47
4TP1185,004281100,00%1087,47
Renault NC-3110,00910,00%0,00
Pvlvv fm/42244,001941100,00%261,00
Ikv 7230,001641100,00%261,00
MS-110,001011100,00%261,00
Sexton II30,00710,00%0,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5629,0036010,00%1089,74
AM 39 Gendron-Somua 2280,0040710,00%1077,85
Primo Victoria 8297,0010281100,00%339,72
Light Mk. VIC 2257,0036110,00%1573,42
LTP 352,006110,00%0,00
StuG IV 5560,005751100,00%1464,61
A25 Harry Hopkins I 4271,0019410,00%452,12

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Junior Officier
Toegetreden: 26/06/2026
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 22/04/2023
Gestopt: 25/06/2026
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 22/04/2023
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 31/03/2022
Rol: Soldaat
Toegetreden: 27/10/2014
Gestopt: 24/01/2015
Rol: Rekruut
Toegetreden: 08/10/2015
Gestopt: 03/05/2017
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 06/03/2023
Gestopt: 19/04/2023
Rol: Rekruut
Toegetreden: 08/10/2015
Gestopt: 12/06/2017