Slipktas

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten38921345233
Gemiddelde tier7,758,008,498,46
Overwinningen1893248,64%266,67%2453,33%11850,64%
Verloren1949750,09%133,33%1942,22%11047,21%
Gelijkstand4921,26%00,00%24,44%52,15%
Gevechten overleefd867522,29%133,33%920,00%3213,73%
Tanks vernietigd261790,6741,33451,001600,69
Gedood / dood ratio0,872,001,250,80
Gezien462421,1941,33551,223171,36
Schade toegebracht984,241.171,671.323,671.202,92
Veroveringspunten195660,5000,001002,222000,86
Verdedigingspunten167980,4300,0000,0000,00
Ervaring603,07893,00821,49748,62
WN7928,401461,301173,29964,40
WN81122,931973,461491,571160,09
Totaal
Gevechten38921
Gemiddelde tier7,75
Overwinningen1893248,64%
Verloren1949750,09%
Gelijkstand4921,26%
Gevechten overleefd867522,29%
Tanks vernietigd261790,67
Gedood / dood ratio0,87
Gezien462421,19
Schade toegebracht984,24
Veroveringspunten195660,50
Verdedigingspunten167980,43
Ervaring603,07
WN7928,40
WN81122,93
Voorbije 24u
Gevechten3
Gemiddelde tier8,00
Overwinningen266,67%
Verloren133,33%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd133,33%
Tanks vernietigd41,33
Gedood / dood ratio2,00
Gezien41,33
Schade toegebracht1.171,67
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring893,00
WN71461,30
WN81973,46
Voorbije 7 dagen
Gevechten45
Gemiddelde tier8,49
Overwinningen2453,33%
Verloren1942,22%
Gelijkstand24,44%
Gevechten overleefd920,00%
Tanks vernietigd451,00
Gedood / dood ratio1,25
Gezien551,22
Schade toegebracht1.323,67
Veroveringspunten1002,22
Verdedigingspunten00,00
Ervaring821,49
WN71173,29
WN81491,57
Voorbije 30 dagen
Gevechten233
Gemiddelde tier8,46
Overwinningen11850,64%
Verloren11047,21%
Gelijkstand52,15%
Gevechten overleefd3213,73%
Tanks vernietigd1600,69
Gedood / dood ratio0,80
Gezien3171,36
Schade toegebracht1.202,92
Veroveringspunten2000,86
Verdedigingspunten00,00
Ervaring748,62
WN7964,40
WN81160,09
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten56000
Overwinningen1526,79%00,00%00,00%00,00%
Verloren3969,64%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand23,57%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1425,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd170,3000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,400,000,000,00
Gezien430,7700,0000,0000,00
Schade toegebracht998,460,000,000,00
Veroveringspunten50,0900,0000,0000,00
Verdedigingspunten711,2700,0000,0000,00
Ervaring338,880,000,000,00
Totaal
Gevechten56
Overwinningen1526,79%
Verloren3969,64%
Gelijkstand23,57%
Gevechten overleefd1425,00%
Tanks vernietigd170,30
Gedood / dood ratio0,40
Gezien430,77
Schade toegebracht998,46
Veroveringspunten50,09
Verdedigingspunten711,27
Ervaring338,88
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten4000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren4100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd125,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd30,7500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,000,000,000,00
Gezien61,5000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.010,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten307,5000,0000,0000,00
Ervaring194,500,000,000,00
Totaal
Gevechten4
Overwinningen00,00%
Verloren4100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd125,00%
Tanks vernietigd30,75
Gedood / dood ratio1,00
Gezien61,50
Schade toegebracht1.010,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten307,50
Ervaring194,50
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten7000
Overwinningen228,57%00,00%00,00%00,00%
Verloren571,43%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd228,57%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd40,5700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,800,000,000,00
Gezien50,7100,0000,0000,00
Schade toegebracht678,860,000,000,00
Veroveringspunten436,1400,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring425,710,000,000,00
Totaal
Gevechten7
Overwinningen228,57%
Verloren571,43%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd228,57%
Tanks vernietigd40,57
Gedood / dood ratio0,80
Gezien50,71
Schade toegebracht678,86
Veroveringspunten436,14
Verdedigingspunten00,00
Ervaring425,71
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren2100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien94,5000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring61,000,000,000,00
Totaal
Gevechten2
Overwinningen00,00%
Verloren2100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien94,50
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring61,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten31000
Overwinningen1238,71%00,00%00,00%00,00%
Verloren1961,29%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1135,48%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd270,8700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,350,000,000,00
Gezien190,6100,0000,0000,00
Schade toegebracht1.334,230,000,000,00
Veroveringspunten250,8100,0000,0000,00
Verdedigingspunten1424,5800,0000,0000,00
Ervaring646,000,000,000,00
Totaal
Gevechten31
Overwinningen1238,71%
Verloren1961,29%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1135,48%
Tanks vernietigd270,87
Gedood / dood ratio1,35
Gezien190,61
Schade toegebracht1.334,23
Veroveringspunten250,81
Verdedigingspunten1424,58
Ervaring646,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten302000
Overwinningen12541,39%00,00%00,00%00,00%
Verloren16755,30%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand103,31%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd10334,11%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1530,5100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,770,000,000,00
Gezien1460,4800,0000,0000,00
Schade toegebracht878,990,000,000,00
Veroveringspunten3251,0800,0000,0000,00
Verdedigingspunten5471,8100,0000,0000,00
Ervaring479,000,000,000,00
Totaal
Gevechten302
Overwinningen12541,39%
Verloren16755,30%
Gelijkstand103,31%
Gevechten overleefd10334,11%
Tanks vernietigd1530,51
Gedood / dood ratio0,77
Gezien1460,48
Schade toegebracht878,99
Veroveringspunten3251,08
Verdedigingspunten5471,81
Ervaring479,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten14000
Overwinningen428,57%00,00%00,00%00,00%
Verloren1071,43%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd428,57%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd30,2100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,300,000,000,00
Gezien181,2900,0000,0000,00
Schade toegebracht1.074,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring237,570,000,000,00
Totaal
Gevechten14
Overwinningen428,57%
Verloren1071,43%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd428,57%
Tanks vernietigd30,21
Gedood / dood ratio0,30
Gezien181,29
Schade toegebracht1.074,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring237,57
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (308)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
T34 81067,24675159950,34%1234,55
T-34-3 81089,1773193948,56%1304,00
Type 64 6395,5255279851,88%897,53
T-54 ltwt.9812,2649971349,51%1133,83
AMX Chasseur de chars 8922,2464568443,57%1114,10
Bisonte C45 81204,5378362947,22%1212,46
VK 16.02 Leopard5100,1532257853,29%181,18
T9591320,6353757746,97%956,89
AMX 13 909552,1857857347,82%661,10
leKpz M 41 90 mm GF 8624,9453055351,18%1042,38
KV-15539,2852255155,17%1248,51
M1039954,9357751542,14%717,74
Škoda T 27 81029,8368446545,59%1242,69
Centurion Mk. 7/191251,0267945546,37%1150,43
M4A3E8 Sherman6242,6924343647,02%261,64
Strv S1 81270,8163242951,98%1266,14
VK 45.02 (P) Ausf. B91110,5866441645,43%867,51
M46 Patton9841,5658138740,57%562,25
M46 Patton KR 81369,6189638158,01%2135,90
T288763,2546737342,09%601,66
Stridsyxa 81362,2581036651,09%1356,94
M26 Pershing8611,3252036042,78%587,96
T1 Heavy5342,5032834948,14%554,44
Centurion Mk. I8757,7959234844,83%830,76
AMX 30 1er prototype91295,0066634645,38%1165,92
Progetto M35 mod. 46 81269,4760834550,72%1526,76
K-91101394,7569734348,40%986,86
212A91231,0152832044,06%1007,37
T328780,7450331041,61%724,00
SU-14-28960,5249230242,05%1006,90
Bat.-Châtillon 25 t AP9882,2658630042,33%660,30
T207414,3431629040,34%364,14
Object 70491833,1671729046,21%1554,19
Rhm.-Borsig Waffenträger81772,9374527953,41%1946,89
AMX 50 10081275,8769327846,04%1526,48
SDP 60 Gonkiewicza91281,6268027642,39%890,50
ISU-15281142,3762227449,64%1173,64
VK 45.02 (P) Ausf. A8958,3567727251,84%1112,51
Conqueror91633,2575527049,26%1534,10
Panzer 58 Mutz 8903,1465425649,61%1131,50
SU-86622,4229125344,27%818,29
T-34-281324,6777625146,22%1772,07
T297512,2243824944,18%419,92
Waffenträger auf Pz. IV91790,7759324847,98%1498,00
AMX 50 12091467,7965924444,67%1337,71
Leopard Prototyp A91679,2774923049,57%1601,43
AMBT 81086,8969222948,47%1144,65
T25 AT7600,0239522544,00%644,78
E 25 71002,5066122246,40%1436,13
Lorraine 155 mle. 5181202,2259421651,85%1518,80
TBT 91332,8375021449,53%940,72
Type 4 Heavy91223,3670921148,34%968,39
IS-7101447,8968821141,23%939,06
Object 41681131,8171021053,33%1494,12
ShPTK-TVP 100 81108,1869820452,94%1161,00
M4A1 Sherman5190,2020320246,53%299,87
Rheinmetall Skorpion G 81349,3673219851,52%1490,54
Panther71038,5975919753,30%1845,76
SU-54433,9719719744,67%1121,39
FCM 50 t 8883,9759219645,92%935,72
Sturer Emil7813,8751119545,13%998,36
UDES 1691464,3274919349,74%1363,58
FV4004 Conway91589,3868819151,83%1578,92
FV229 Contender91283,5068118739,57%831,86
ST-I91357,2361718350,27%1207,69
Emil II91721,7785218051,11%1682,57
Bat.-Châtillon 155 5591324,8162817549,71%1457,24
Prototipo Standard B91839,9981117455,75%1955,41
Škoda T 5091767,8579417353,76%1861,29
AMX M4 mle. 457828,6862617153,22%1135,91
M446799,1161617155,56%1624,01
A-447734,8162817048,24%1068,67
IS-2-II8970,6261916838,10%876,78
TNH T Vz. 5191440,7374916446,95%1277,80
SMV CC-6781067,3870016147,83%1094,90
T110E5101129,0947616135,40%558,81
E 7591340,4469716048,75%1124,96
Bat.-Châtillon Bourrasque 81165,4871415949,69%1306,02
E 5091485,0674215850,00%1441,48
IS-3-II91512,2981715749,68%1398,56
Comet7769,2267215448,05%1289,70
M66306,9224315339,22%200,13
ARL 446668,0455315346,41%1179,09
M3 Lee4142,7814815344,44%286,81
SU-1527675,2951815147,02%802,73
Tiger II81090,3369115150,33%1223,53
Tortoise91870,9193114955,70%1640,49
VK 30.01 (P)6476,7449414850,00%716,63
T-1091347,5763814852,03%1248,22
AMX 13 757242,8637414748,98%332,71
Lorraine 155 mle. 507810,7852414755,10%1016,57
Lorraine 40 t 81151,5769614751,70%1441,57
Challenger71041,2952114551,03%1522,38
M36 Jackson6323,1827414450,69%393,92
O-Ho81012,8168914348,25%1080,73
KV-48921,0567914348,25%973,42
UDES 0381270,5461014251,41%1575,32
SU-122-44 71005,7163314055,00%1417,40
FSV Scheme A7948,0476813749,64%1431,03
AMX 50 B101566,0849713550,37%1150,46
Object 26391488,2874213452,99%1238,50
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81170,0575813152,67%1435,84
Tiger (P)7723,2862512755,12%911,20
IS-M81017,9467312648,41%1057,45
T110E3101523,4159512240,98%955,75
T-5491370,1869612149,59%1396,49
Centurion Action X101552,2867511950,42%1287,59
LTTB8518,4462711752,99%835,57
P.44 Pantera81207,7379211657,76%1672,47
Cromwell6458,8349811546,09%728,71
Bat.-Châtillon 25 t10945,2652811543,48%566,54
T54E191130,0271411549,57%901,74
SU-1006605,6144011442,11%870,81
A-436727,7067111451,75%1677,53
Black Prince7739,2164011250,89%927,70
Strv 103-091527,6860911249,11%1303,54
BZ-176 81307,2184611255,36%1247,93
AMX 40472,6814111141,44%30,50
AT 1581125,6368611143,24%1032,97
IS71143,7476111056,36%1654,62
FV227 Conceiver81031,9672411050,91%1042,25
Leo7769,6662710952,29%1128,28
AMX AC mle. 488976,1256810846,30%968,40
Type 6191515,7573410653,77%1520,97
UDES 14 Alt 581223,9173310346,60%1470,86
SU-263193,5913610349,51%425,44
WZ-111-1G FT8782,9651010340,78%593,91
Emil I81227,6974410149,50%1345,51
IS-381604,0584510051,00%2005,70
TVP VTU Koncept8869,536189648,96%1022,77
VK 28.016107,013569637,50%10,46
Charioteer81334,256969651,04%1602,80
AMX 30 B101418,055059450,00%1154,95
Ferdinand81200,006819351,61%1217,30
Panther II81202,827709358,06%1844,75
Konštrukta T-34/1007774,275679248,91%1208,48
P.43 ter7984,407409258,70%1874,10
SU-130PM 81171,666489250,00%1096,75
Grille5378,032809153,85%757,64
AMX 13 F3 AM6708,135038948,31%1055,61
Object 268101758,785688744,83%1204,04
IS-3A 81380,068968557,65%1668,83
Crusader6196,063328446,43%375,94
O-Ni7907,886218454,76%1248,74
Type 5 Chi-Ri7796,125858344,58%1193,78
AMX 12 t672,872328248,78%115,39
Caernarvon81080,127298145,68%1083,94
Ho-Ri 281118,686788055,00%1225,66
KV-856605,784977939,24%828,03
Progetto CC55 mod. 5481006,876267934,18%878,91
Ho-Ri 191527,877447954,43%1228,63
XM66F 81171,017217850,00%1162,56
M4A3E8 Fury 6515,245447850,00%942,38
122 TM 81399,737967850,00%1536,68
CS-538988,177457758,44%1375,08
T3091489,047097650,00%1238,16
STA-181166,016687646,05%1505,64
Hotchkiss EBR7511,995457647,37%993,51
Sherman Firefly6473,844177541,33%691,39
M48A5 Patton101281,616727550,67%899,59
T 55A 91219,166337433,78%926,22
AMX 50 Foch91281,076987250,00%946,80
SU-855309,143507153,52%616,41
Ikv 90 Typ B7986,076307154,93%1553,33
WZ-1328369,414747038,57%340,31
MT-256236,404917050,00%575,37
VK 30.02 (M)6717,385966949,28%1365,96
50TP Tyszkiewicza91679,248176852,94%1562,22
P.43 bis6721,096176756,72%1507,08
11081141,246826645,45%1169,31
Ikv 65 Alt II6702,004526651,52%1412,67
SU-100M171027,036936650,00%1379,66
O-I6674,834866456,25%1131,98
Panhard AML Lynx 6x68520,975206442,19%715,35
Churchill VII6776,386296350,79%1470,12
XM57 81036,606556250,00%830,11
53TP Markowskiego81281,547076142,62%1367,68
WZ-111G FT91207,516466152,46%846,93
Škoda T 256619,855735947,46%1195,61
M2 Medium Tank373,631255949,15%84,23
AMX 65 t8779,225345940,68%634,54
T28 Prototype81207,487255860,34%1277,26
GSOR 1008 81371,667015850,00%1342,12
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5208,533265750,88%383,62
Type 4 Chi-To6706,835865354,72%1371,12
Grille 15102157,254445350,94%1541,16
TVP T 50/51101307,845985147,06%887,71
Sturmpanzer II4155,782065145,10%332,88
SU-1018964,296335154,90%1002,56
AMX 105 AM mle. 474320,123335056,00%1088,05
IS-27938,196664850,00%1215,52
Covenanter5203,503884858,33%651,19
T-100 LT10886,633944835,42%861,71
Maus101245,855874736,17%664,26
Panhard AMD 178B6393,195144761,70%1172,23
Pz.Kpfw. II Luchs487,412124652,17%164,41
AMX M4 mle. 5191503,028424658,70%1348,77
Object 430 Version II91202,657554663,04%1251,92
Jagdtiger91865,418084454,55%1629,78
FV224 Chopper71221,828214450,00%1525,44
Heavy Tank No. VI 6823,304954450,00%1419,66
T-1506774,536844360,47%1424,77
AMX 13 105 AM mle. 505265,602934245,24%358,62
KV-37867,715594148,78%1040,13
Type 6891557,518314158,54%1387,73
M-III-Y81063,328084163,41%1279,00
Type 63 8790,756874050,00%732,80
Type 59 81050,447403951,28%1224,39
SU-85B4278,743523956,41%678,69
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.490,083143948,72%114,85
WZ-111 model 1-491687,069323672,22%1724,84
105 leFH18B2 5519,254573655,56%908,54
T-284114,232323557,14%234,78
AMX 38350,971423554,29%129,71
M127616,514883542,86%589,78
LTP 3165,342213548,57%650,27
Object 430101713,617963363,64%1543,78
Cromwell B 6761,216593351,52%1361,30
CS-5991497,977163250,00%1315,50
Nashorn6791,785233243,75%1347,80
M-VI-Y9985,846163243,75%672,08
SU-100Y 6867,635853250,00%1530,44
Type 586538,265343148,39%920,90
Object 70591267,327193154,84%1151,88
SDP 58 Kilana81473,487652951,72%1580,57
Progetto C50 mod. 6691369,687922853,57%1175,34
Type 5781009,686772850,00%914,66
50TP prototyp 8988,547372661,54%1094,50
Sturmpanzer I Bison3132,961222634,62%211,58
TNH 105/10008928,006552653,85%971,15
T6981018,137612462,50%1239,97
BZ-6891719,528702360,87%1519,57
FV4005 Stage II101518,095802356,52%1133,84
Staghound Mk. III6792,096672250,00%1533,52
LT-432 8840,956502254,55%1382,59
SU-182127,761322166,67%785,03
T25/271252,107942166,67%1988,51
T2 Medium Tank264,051062045,00%101,34
Löwe 81511,409882060,00%2203,60
Lorraine 39L AM3240,332961861,11%809,13
M18 Hellcat6677,004521855,56%1123,92
T28 Concept 7844,446041855,56%1080,96
StuG IV 5386,173381844,44%840,81
SU-76M4187,562781662,50%493,61
Object 26110836,884181637,50%414,64
AMX M4 mle. 49 8586,816771668,75%676,58
Type 95 Heavy4257,934311566,67%956,47
T-463115,501481435,71%224,70
O-I Experimental5344,294531450,00%469,00
Indien-Panzer81196,577991457,14%1677,30
Bofors Tornvagn 81241,698071361,54%1415,69
T1 Cunningham115,58751241,67%3,58
Pz.Kpfw. 38 (t)3101,753081275,00%369,22
Cruiser Mk. IV4120,923181266,67%360,08
Object 430U101909,177631250,00%1421,35
T-34-85M 6905,506391250,00%1556,79
FV3046348,183971163,64%540,89
Pz.Kpfw. II262,401101040,00%0,00
Strv 81 81072,406191050,00%1106,30
Jagdpanzer E 90 9763,22592944,44%396,85
Excelsior 5211,44434966,67%368,43
WZ-120-1G FT 81477,89764955,56%1973,03
FV4201 Chieftain Proto 9318,38559850,00%136,88
T-44-100 81218,57746742,86%1417,11
T14 5572,50726666,67%1347,18
Pz.Kpfw. 35 (t)250,33175666,67%228,77
Cruiser Mk. III3133,50252650,00%450,45
BZ-587890,33648650,00%1016,27
M2274,40179540,00%85,09
Hotchkiss H35223,60142560,00%158,70
Stuart I-IV393,60292560,00%287,37
AT-12166,80309560,00%676,15
Object 252U Defender 81254,60900580,00%1253,64
T1E6 2126,60264560,00%576,67
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4320,00490475,00%816,30
WZ-111 model 5A102330,00690333,33%1801,77
Type 7110615,67684366,67%389,46
T-34 shielded 5600,33550333,33%1422,57
Churchill III 5502,33556333,33%927,62
Vickers Medium Mk. II239,00106250,00%90,63
Renault FT 75 BS2359,505262100,00%2721,85
Progetto M40 mod. 65102633,501198250,00%2464,03
Type 97 Te-Ke 271,006520,00%73,20
MS-111,50116250,00%77,53
Type 5 Heavy101071,50588250,00%501,93
Object 268 Version 410855,00603250,00%448,98
Škoda T 56 81972,501015250,00%2317,64
T-54 first prototype 8792,0029920,00%638,06
Leichttraktor10,001151100,00%261,00
STB-1102161,0011821100,00%1882,10
Strv 103B10908,006501100,00%580,48
113102909,0013161100,00%2846,54
IS-4101294,0012591100,00%950,98
E 100100,0026010,00%0,00
E 50 Ausf. M101594,006071100,00%1098,16
Super Conqueror101166,0035310,00%486,88
Waffenträger auf E 100100,0014010,00%0,00
Bat.-Châtillon 12 t8903,0036910,00%1549,85
Object 705A100,008161100,00%261,00
MKA 2494,0048210,00%1865,06
Jagdtiger Prototype 8865,009681100,00%821,57
L-60 282,003651100,00%430,69
Valentine II 4143,003471100,00%453,71
AC 1 Sentinel 489,0014710,00%13,65
Light Mk. VIC 20,001591100,00%261,00
T7 Combat Car 216,008110,00%0,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 296,0026510,00%198,50
43 M. Toldi III 3201,006831100,00%1130,22

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Rekruut
Toegetreden: 27/05/2016
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 14/02/2015
Gestopt: 13/10/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 19/02/2014
Gestopt: 12/02/2015