Slonzok

clanlogo
Rol: Soldaat
Toegetreden: 23/07/2021

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten76352223215
Gemiddelde tier8,457,5010,358,60
Overwinningen3832150,19%150,00%939,13%9845,58%
Verloren3686848,29%00,00%1252,17%11252,09%
Gelijkstand11631,52%150,00%28,70%52,33%
Gevechten overleefd2429631,82%00,00%313,04%7133,02%
Tanks vernietigd729150,9531,50100,431930,90
Gedood / dood ratio1,401,500,501,34
Gezien706700,9321,00150,651740,81
Schade toegebracht1.371,61846,501.343,831.372,00
Veroveringspunten889621,1700,0000,002411,12
Verdedigingspunten459510,6000,0000,00310,14
Ervaring708,89770,50640,22740,65
WN71147,201231,95475,40969,69
WN81479,431207,61888,201398,12
Totaal
Gevechten76352
Gemiddelde tier8,45
Overwinningen3832150,19%
Verloren3686848,29%
Gelijkstand11631,52%
Gevechten overleefd2429631,82%
Tanks vernietigd729150,95
Gedood / dood ratio1,40
Gezien706700,93
Schade toegebracht1.371,61
Veroveringspunten889621,17
Verdedigingspunten459510,60
Ervaring708,89
WN71147,20
WN81479,43
Voorbije 24u
Gevechten2
Gemiddelde tier7,50
Overwinningen150,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand150,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd31,50
Gedood / dood ratio1,50
Gezien21,00
Schade toegebracht846,50
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring770,50
WN71231,95
WN81207,61
Voorbije 7 dagen
Gevechten23
Gemiddelde tier10,35
Overwinningen939,13%
Verloren1252,17%
Gelijkstand28,70%
Gevechten overleefd313,04%
Tanks vernietigd100,43
Gedood / dood ratio0,50
Gezien150,65
Schade toegebracht1.343,83
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring640,22
WN7475,40
WN8888,20
Voorbije 30 dagen
Gevechten215
Gemiddelde tier8,60
Overwinningen9845,58%
Verloren11252,09%
Gelijkstand52,33%
Gevechten overleefd7133,02%
Tanks vernietigd1930,90
Gedood / dood ratio1,34
Gezien1740,81
Schade toegebracht1.372,00
Veroveringspunten2411,12
Verdedigingspunten310,14
Ervaring740,65
WN7969,69
WN81398,12
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2239000
Overwinningen105847,25%00,00%00,00%00,00%
Verloren110049,13%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand813,62%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd84737,83%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd15610,7000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,120,000,000,00
Gezien19240,8600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.514,000,000,000,00
Veroveringspunten40061,7900,0000,0000,00
Verdedigingspunten22661,0100,0000,0000,00
Ervaring664,430,000,000,00
Totaal
Gevechten2239
Overwinningen105847,25%
Verloren110049,13%
Gelijkstand813,62%
Gevechten overleefd84737,83%
Tanks vernietigd15610,70
Gedood / dood ratio1,12
Gezien19240,86
Schade toegebracht1.514,00
Veroveringspunten40061,79
Verdedigingspunten22661,01
Ervaring664,43
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten536000
Overwinningen26749,81%00,00%00,00%00,00%
Verloren25046,64%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand193,54%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd20438,06%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd3280,6100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,990,000,000,00
Gezien6951,3000,0000,0000,00
Schade toegebracht978,870,000,000,00
Veroveringspunten13912,6000,0000,0000,00
Verdedigingspunten12322,3000,0000,0000,00
Ervaring652,210,000,000,00
Totaal
Gevechten536
Overwinningen26749,81%
Verloren25046,64%
Gelijkstand193,54%
Gevechten overleefd20438,06%
Tanks vernietigd3280,61
Gedood / dood ratio0,99
Gezien6951,30
Schade toegebracht978,87
Veroveringspunten13912,60
Verdedigingspunten12322,30
Ervaring652,21
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten181000
Overwinningen8949,17%00,00%00,00%00,00%
Verloren8748,07%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand52,76%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd7038,67%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1270,7000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,140,000,000,00
Gezien1280,7100,0000,0000,00
Schade toegebracht640,180,000,000,00
Veroveringspunten4772,6400,0000,0000,00
Verdedigingspunten4582,5300,0000,0000,00
Ervaring509,480,000,000,00
Totaal
Gevechten181
Overwinningen8949,17%
Verloren8748,07%
Gelijkstand52,76%
Gevechten overleefd7038,67%
Tanks vernietigd1270,70
Gedood / dood ratio1,14
Gezien1280,71
Schade toegebracht640,18
Veroveringspunten4772,64
Verdedigingspunten4582,53
Ervaring509,48
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten352000
Overwinningen17048,30%00,00%00,00%00,00%
Verloren16847,73%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand143,98%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd12134,38%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2240,6400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,970,000,000,00
Gezien2390,6800,0000,0000,00
Schade toegebracht1.235,130,000,000,00
Veroveringspunten2210,6300,0000,0000,00
Verdedigingspunten2910,8300,0000,0000,00
Ervaring631,750,000,000,00
Totaal
Gevechten352
Overwinningen17048,30%
Verloren16847,73%
Gelijkstand143,98%
Gevechten overleefd12134,38%
Tanks vernietigd2240,64
Gedood / dood ratio0,97
Gezien2390,68
Schade toegebracht1.235,13
Veroveringspunten2210,63
Verdedigingspunten2910,83
Ervaring631,75
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten290000
Overwinningen15051,72%00,00%00,00%00,00%
Verloren13747,24%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand31,03%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd12041,38%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1910,6600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,120,000,000,00
Gezien2550,8800,0000,0000,00
Schade toegebracht983,320,000,000,00
Veroveringspunten7482,5800,0000,0000,00
Verdedigingspunten10553,6400,0000,0000,00
Ervaring746,310,000,000,00
Totaal
Gevechten290
Overwinningen15051,72%
Verloren13747,24%
Gelijkstand31,03%
Gevechten overleefd12041,38%
Tanks vernietigd1910,66
Gedood / dood ratio1,12
Gezien2550,88
Schade toegebracht983,32
Veroveringspunten7482,58
Verdedigingspunten10553,64
Ervaring746,31
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten3110000
Overwinningen128241,22%00,00%00,00%00,00%
Verloren179157,59%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand371,19%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd106734,31%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd20860,6700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,020,000,000,00
Gezien22540,7200,0000,0000,00
Schade toegebracht1.545,560,000,000,00
Veroveringspunten43381,3900,0000,0000,00
Verdedigingspunten92562,9800,0000,0000,00
Ervaring647,190,000,000,00
Totaal
Gevechten3110
Overwinningen128241,22%
Verloren179157,59%
Gelijkstand371,19%
Gevechten overleefd106734,31%
Tanks vernietigd20860,67
Gedood / dood ratio1,02
Gezien22540,72
Schade toegebracht1.545,56
Veroveringspunten43381,39
Verdedigingspunten92562,98
Ervaring647,19
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1158008
Overwinningen56849,05%00,00%00,00%450,00%
Verloren57649,74%00,00%00,00%450,00%
Gelijkstand141,21%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd43937,91%00,00%00,00%225,00%
Tanks vernietigd8970,7700,0000,0040,50
Gedood / dood ratio1,250,000,000,67
Gezien6710,5800,0000,0000,00
Schade toegebracht1.849,660,000,001.736,13
Veroveringspunten11841,0200,0000,0000,00
Verdedigingspunten10080,8700,0000,0000,00
Ervaring779,720,000,00863,63
Totaal
Gevechten1158
Overwinningen56849,05%
Verloren57649,74%
Gelijkstand141,21%
Gevechten overleefd43937,91%
Tanks vernietigd8970,77
Gedood / dood ratio1,25
Gezien6710,58
Schade toegebracht1.849,66
Veroveringspunten11841,02
Verdedigingspunten10080,87
Ervaring779,72
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten8
Overwinningen450,00%
Verloren450,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd225,00%
Tanks vernietigd40,50
Gedood / dood ratio0,67
Gezien00,00
Schade toegebracht1.736,13
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring863,63
Anzeigen

Tanks (625)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Löwe 81420,82773160149,41%1935,53
IS-7101904,43760119751,63%1689,93
Type 59 81129,63789115852,59%1669,04
AMX 13 909812,57704106950,42%1193,60
Grille 15101966,3067396048,65%1436,02
Bat.-Châtillon 25 t101626,8772395248,95%1405,39
T34 81505,2580588753,78%2093,49
AMX 50 B102046,6074487246,44%1692,15
T57 Heavy102163,4380280551,55%1837,86
T110E5101869,9376778850,89%1532,41
T-1091777,0477478150,83%2038,43
60TP Lewandowskiego102013,4079275250,80%1556,65
T-5491323,6877174549,80%1458,79
Leopard 1101771,4972373548,03%1437,11
TVP T 50/51101802,6773071847,49%1480,39
E 100101835,5071362848,09%1471,79
IS-381325,3674462352,65%1721,53
Strv 103B101945,7969258750,94%1372,54
Kranvagn101942,5176957544,35%1518,72
WZ-111 model 1-491666,9282257350,44%1844,39
Object 261101575,8366956854,23%1530,97
T110E4102182,7074555646,76%1765,70
IS-4101906,4475851551,07%1589,74
Object 268102138,6874549753,12%1688,20
KV-856951,9472248457,44%1797,86
113101751,5374847248,31%1540,90
11081280,5982847159,66%1699,06
STB-1101729,4875447149,47%1469,01
E 7591752,4077046449,78%1965,02
Object 70491993,4475846155,53%1883,73
Rheinmetall Skorpion G 81466,4276444749,44%1681,42
Cromwell6743,6067844454,05%1648,63
M26 Pershing81155,2776844158,05%1818,90
T110E3102052,4574442750,12%1489,86
E 5091460,5171342547,29%1512,07
WZ-12091422,3678241753,72%1570,83
M10391546,0771541546,99%1628,96
Waffenträger auf E 100102312,9875241453,86%1745,96
Progetto M40 mod. 65101949,3976641050,73%1602,01
AMX ELC bis5354,7150840951,10%1243,35
ELC EVEN 90 8526,7064040247,76%916,32
E 50 Ausf. M101746,9472940049,50%1562,99
WZ-113G FT101912,8472538052,63%1338,63
KV-2 (R) 6876,8771537955,15%1548,65
Object 140101505,1270737547,47%1248,42
Bat.-Châtillon 155 5591180,5456437249,73%1229,61
IS-6 81454,1986636157,06%2044,42
Škoda T 5091726,1880435450,28%1784,84
VK 45.02 (P) Ausf. B91414,7971034945,85%1338,13
Conqueror91734,9283634452,33%1810,85
Rhm.-Borsig Waffenträger81564,3674934152,49%1737,67
FV4005 Stage II101462,4561233749,85%1021,75
VK 72.01 (K) 101808,3272033644,94%1153,91
FV215b (183) 101820,7268533550,75%1351,80
Manticore10785,2069033048,18%799,01
Object 430 Version II91190,5772032647,85%1135,57
T-448837,1162332349,85%1114,87
M40/M4381396,6770031850,31%1638,30
G.W. E 100101476,7954030846,75%1328,81
Škoda T 56 81695,6692530552,79%1893,19
Pudel 6945,6081230459,54%2044,74
Jagdpanzer E 100101944,6572930051,00%1465,19
KV-15548,1150729950,17%1112,86
Tortoise91646,7176929848,66%1387,22
Centurion Action X101742,9273229544,75%1440,26
T9591502,0062529144,33%1127,61
ISU-15281489,0059828751,57%1818,40
AMX 50 Foch91485,9476128750,17%1281,04
Type 4 Heavy91420,5671328546,67%1303,65
M4A1 FL 10 61020,3780428053,21%1993,68
121101777,7173327848,20%1561,93
T297838,5756627345,42%1033,00
AMX 50 12091539,2973627048,52%1577,62
T-62A101575,6371827049,26%1414,38
Ferdinand81646,5765626748,69%2094,08
Char Futur 4 91840,1285526354,37%1817,72
G.W. Panther71459,3957226147,13%2151,13
Cromwell B 6842,5476726053,08%1769,42
Jagdtiger91755,1662225842,64%1590,65
T-54 ltwt.91095,7973625651,17%1654,41
Leopard Prototyp A91000,5465725246,43%795,87
Strv m/42-57 Alt A.2 6884,5768525149,00%1682,08
Maus101670,6882524755,47%1314,71
Vz. 55102017,8973724641,46%1442,26
Object 268 Version 4102138,4576424550,20%1564,04
M18 Hellcat6929,0263124254,13%1689,17
Object 244 61086,1486924257,85%1948,17
T-34-85 Rudy 6901,3275724156,43%1759,92
WZ-120-1G FT 81458,3080924052,92%1641,11
ST-I91578,3482723956,90%1685,48
AMX 50 10081518,3579823753,59%2060,77
SU-122-5491301,3867123548,51%1188,32
Super Conqueror101757,1779323449,15%1314,15
M36 Jackson6777,5057623253,02%1426,69
Tiger II81267,7667722747,58%1719,25
Rinoceronte101734,1475722650,00%1249,28
M46 Patton91196,8665222646,02%1091,88
AMX M4 mle. 49 Liberté 81337,3587322652,65%1776,14
IS7831,0461722350,67%1220,07
G.W. Tiger91481,5756122245,95%1647,69
Chrysler K GF 81315,6879722246,85%1658,02
212A91305,8655721946,58%1211,78
Sherman VC Firefly 61008,3577221551,16%1987,65
AMX AC mle. 4881272,5867821449,53%1479,74
SU-1006676,9146721350,23%1180,21
T3281285,3472421351,17%1701,26
KV-481199,2471821353,52%1575,12
AMX 13 10510971,5871921354,93%1116,95
Ares 90101721,1684621352,58%1355,29
Centurion Mk. 7/191216,5968121145,97%1093,74
Tiger I7817,0358921043,33%993,75
AMX 30 1er prototype91406,0872421050,95%1329,37
T78 61050,9572521049,52%1657,60
SFAC 105 81485,3974820851,44%1524,54
AMX 50 Foch B101923,8572920651,46%1372,72
T-34-28891,8368420548,78%1135,73
M53/M5591392,6165920247,52%1413,92
T-1506564,3248720148,76%865,45
FV215b 101673,6272820047,00%1366,99
SU-1527839,8950319950,25%1215,28
T3092095,7775119858,59%2373,45
Strv 103-091449,0564019445,88%1135,57
Object 252U 81605,0291819355,96%1893,78
Panhard EBR 10510811,2760719243,23%760,86
WZ-111 model 5A101575,3571719144,50%1050,74
Centurion Mk. I81003,6066618746,52%1388,50
VK 30.02 (M)6713,2063318652,15%1443,95
Škoda T 40 6851,1469218652,69%1908,11
AMX M4 mle. 54101863,3975818546,49%1453,86
T25 AT71044,4456818149,72%1507,87
STA-18976,8968017946,93%1303,05
T499972,1068617949,16%1355,47
53TP Markowskiego81266,6378017850,00%1520,65
Caernarvon81181,7274917847,75%1415,82
FV217 Badger101728,1580317552,00%1199,22
FV20781005,8955317342,20%1068,89
Panther II8996,7466117155,56%1472,99
Spähpanzer Ru 25191078,9268717149,71%1612,16
E 25 71040,7073917154,39%1589,98
Type 586592,9857917049,41%1182,38
SU-10181058,0358417045,88%1193,49
T54E191415,2979317054,12%1426,04
Jagdpanther7979,0260416961,54%1635,75
Object 263101919,7272516949,11%1398,80
Bretagne Panther 6835,4972416953,25%1534,72
DBV-152 101920,5168816847,02%1135,16
VK 30.01 (P)6488,4445716744,91%708,81
M48A5 Patton101651,6875516751,50%1409,29
Type 71101760,5581216546,06%1218,81
VK 45.02 (P) Ausf. A81355,1477716553,33%1806,94
T-34-85M 6952,8776116554,55%1689,22
Hummel61154,5853016453,66%2220,79
Indien-Panzer8966,7167116446,95%1235,96
FV4004 Conway91552,1175016048,13%1499,31
FV4202 81216,2486316054,38%1791,61
T92 8556,4862216046,88%923,16
VK 30.01 (H)5541,2148115945,91%1279,85
T6981132,6773915950,94%1482,41
Type 4 Chi-To6768,6063815858,23%1788,62
Emil II91525,6478815848,73%1446,19
WZ-1328851,0063915745,86%1409,02
AMX 12 t6443,3851715745,22%1080,41
AT 86803,1863815758,60%1525,47
Ares 90 C112014,7384715745,22%1368,02
VK 100.01 (P)81155,2176815649,36%1325,89
M4A3E8 Fury 6731,1366315648,72%1589,89
Lorraine 155 mle. 5181135,8165315561,94%1579,61
M4A3E8 Sherman6546,0556715451,95%1079,23
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5381,8842215353,59%992,25
Type 5 Heavy101928,8679815248,03%1261,75
Ho-Ri 3101853,2475615254,61%1268,77
Object 4168962,1169514951,01%1231,71
WZ-111 81297,8279614648,63%1542,55
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2304,7250414657,53%1117,84
WZ-111G FT91739,6073014552,41%1535,72
T-34-856593,4053414452,78%1149,95
T2881425,4763614451,39%1699,43
Charioteer8997,5457614336,36%931,80
FV230 Canopener101685,7178614345,45%1116,85
AT 1581430,7874614247,18%1616,35
AMX 50 Foch (155) 101738,3165014245,77%1200,24
Progetto M35 mod. 46 81434,8887814254,23%1927,89
Strv S1 81234,6863914245,77%1158,49
T95/FV4201 Chieftain 102172,4691814256,34%1621,42
AMX Canon d'assaut 105 81460,4375014245,77%1624,94
VK 30.02 (D)7609,3153413743,80%866,08
Rheinmetall Panzerwagen10840,0664213745,99%782,18
Heavy Tank No. VI 61034,6584213661,03%1969,78
Object 430U101587,5777313350,38%1187,08
FV380591126,7259313236,36%909,34
ARL 446864,1865813052,31%1742,58
WZ-132A91197,8271812953,49%1731,78
O-Ho81088,8872812853,91%1304,62
Bat.-Châtillon 25 t AP91198,3766312846,88%1208,43
Concept No. 5101663,2270112743,31%1106,30
IS-2 71309,9991712661,90%2211,73
Emil I81292,8272812242,62%1388,00
Object 705A101787,0376012246,72%1250,62
T207809,7763012155,37%1305,71
T1 Heavy5332,0938611943,70%492,53
UDES 15/16101671,4271311946,22%1111,75
M41 Walker Bulldog8650,7165211949,58%1076,86
T26E4 SuperPershing 81062,2774311846,61%1373,12
50TP prototyp 81317,9384511658,62%1544,65
Sturer Emil7712,3449011543,48%858,07
M127810,2056911457,89%1125,38
S-5171096,0553611149,55%1280,00
Grille5554,6238911149,55%1338,68
T-100 LT10880,9065211144,14%903,61
ISU-122S 7932,1764211154,05%1257,16
Lorraine 155 mle. 507856,8651411049,09%1103,71
T-437709,8255410946,79%1078,33
M66416,5945710748,60%501,10
Dicker Max 6881,3162410651,89%1559,82
Crusader 5.5-in. SP7804,0854110553,33%1185,00
BZ-75102219,2686010449,04%1850,96
ST-II101678,6578010449,04%1215,84
AMX M4 mle. 457856,9766310359,22%1234,65
Bat.-Châtillon Bourrasque 81260,1778910352,43%1484,48
Konštrukta T-34/1007767,1861210149,50%1122,19
Pz.Kpfw. III Ausf. J4114,9027110140,59%47,27
SU-100M17902,1155810057,00%1294,65
Comet7689,976069945,45%1013,39
Object 430101794,537459948,48%1441,30
MBT-B 101931,227379942,42%1248,11
M446648,744659753,61%1029,53
Pz.Kpfw. VII101742,517569749,48%1218,42
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81081,937849749,48%1552,64
Object 277101743,007859554,74%1385,93
AMX AC mle. 467833,845009448,94%1145,09
VK 168.01 Mauerbrecher 81134,887219445,74%1231,03
IS-27997,196839349,46%1335,61
E 75 TS 81201,127569351,61%1412,72
Type 5 Chi-Ri7986,536839243,48%1694,87
WZ-132-1101140,107089251,09%1326,88
Škoda T 27 81304,807749254,35%1674,18
Black Prince7923,177499061,11%1431,32
GSOR 1008 81433,547428948,31%1430,37
114 SP2 101905,346978942,70%1227,60
Somua SM 81615,839098749,43%1939,56
Type 3 Chi-Nu Kai 5536,535798654,65%1667,07
TNH T Vz. 5191613,857888250,00%1400,83
59-166603,226098247,56%1851,43
Tiger (P)7997,516818252,44%1313,10
Lion 101559,827108248,78%1248,01
Bisonte C45 81453,008958253,66%1563,25
T-34-17828,106478150,62%1368,08
NC 70 Błyskawica101543,807538154,32%1086,89
Challenger7764,266108150,62%976,22
Object 260 101823,378458156,79%1507,78
Churchill VII6757,735518046,25%1335,41
AT 771345,397838053,75%1963,08
FV4201 Chieftain Proto 91422,797818050,00%1320,60
BZ-176 81395,668458047,50%1309,42
Type 64 6718,957528062,50%2111,19
T-345281,423787951,90%674,65
SU-855274,473017949,37%476,40
AMX 67 Imbattable111988,677787943,04%1153,06
TT-130M 91378,618047948,10%1348,67
Kanonenjagdpanzer 81180,036927945,57%1415,02
T-44-100 81161,638057857,69%1546,02
StuG III Ausf. G5529,914107749,35%1322,60
BZ-79112181,788647749,35%1281,77
Vz. 68 Squall 8751,876527745,45%1273,74
M4A1 Revalorisé 81337,167837750,65%1641,29
T803111832,408317744,16%1065,22
Jagdpanzer IV6623,334677652,63%1151,18
M3 Lee4204,843177647,37%609,77
CC-46 Pancernik 91514,918497657,89%1376,22
Object 703 Version II 81166,577767644,74%1095,16
Vickers MBT Mk. 3 101856,167947553,33%1552,36
CS-52 LIS 81425,738377554,67%1803,44
LT-432 81026,647807452,70%2132,93
PTZ-78112166,718627353,42%1292,32
Concept 1B 91893,019657363,01%1674,19
STK-2112024,578457247,22%1186,01
Object 25791514,178197254,17%1513,88
M-V-Y101624,387797250,00%1087,15
ARL V396731,204887156,34%1449,76
T71 DA7507,906017150,70%875,86
Kpz. Erich Konzept I 91494,617177149,30%1221,01
Controcarro 3 Minotauro101961,547667050,00%1286,43
Conqueror Gun Carriage101517,287146956,52%1287,62
Fauteur111857,687786936,23%1000,38
T-284143,322346835,29%176,61
Object 279 early 102084,478206842,65%1387,42
UDES 03 Alt 3 91642,698526858,82%1600,19
WZ-114 91379,848306857,35%1324,90
Caernarvon Action X 81320,048546747,76%1556,05
50TP Tyszkiewicza91475,357886656,06%1462,69
Lorraine 50 t 91444,347596543,08%1404,98
SU-130PM 81272,226736549,23%1202,90
A-447665,135816448,44%910,14
Panhard EBR 909774,726716454,69%1128,82
Churchill I5511,415136357,14%1157,46
AT 25433,684476355,56%1044,76
AMX Chasseur de chars 8828,165956336,51%815,65
K-91101625,857336248,39%1224,24
Taschenratte111846,608716243,55%940,64
122 TM 81308,527716248,39%1369,77
AMX 30 B101558,386616145,90%1176,26
IS-M8955,416756149,18%1022,59
Object 452K 101938,578006145,90%1401,60
O-Ni7984,857216051,67%1213,81
Wespe3274,972746050,00%1078,85
SU-85B4220,272415940,68%319,32
Pz.Kpfw. V/IV 5911,419135947,46%1485,85
Type 5 Ka-Ri 81284,227305959,32%1272,91
HWK 30 8624,596105839,66%966,92
Toro 91626,677295834,48%1249,06
KR-1112129,728945848,28%1340,89
Škoda T 256947,147585759,65%2082,98
FV3046563,234605750,88%1026,41
Spähpanzer SP I C7585,236435756,14%1100,41
K-91-PT 91501,377895752,63%1345,96
Prototipo Standard B91531,078345662,50%1654,12
BZ-72-1 101711,467605641,07%1337,62
Kampfpanzer 50 t 91867,118845550,91%1575,49
Vz. 71 Tesák10926,726175442,59%854,64
M4A3(76)W Sherman 6882,766975444,44%1423,05
P.44 Pantera81216,837395350,94%1570,70
AMX 13 757477,755405354,72%943,13
FV4025 Contriver111983,648105343,40%1062,91
E 77 91600,918325349,06%1496,88
Kampfpanzer 07 RH 81068,727775352,83%1453,85
VK 75.01 (K) 81203,408405354,72%1581,85
CS-63101727,926735234,62%1188,76
M75236,023485251,92%780,26
ISU-122-2 81215,837395251,92%1198,31
Caliban 81052,256645242,31%978,13
T216570,146055156,86%1696,76
MT-256323,574755143,14%813,49
Panhard AML Lynx 6x68728,316195150,98%1328,36
Char Murat 91443,577535147,06%1239,73
LTTB8574,407155066,00%1117,59
KPz 3 Projekt 07 HK 91524,926765050,00%1271,88
M54 Renegade 81507,408825054,00%1687,39
Panzer 58 Mutz 81083,307935062,00%1485,41
M4A1 Sherman5386,004444953,06%1064,98
CS-67 Szakal111911,888524951,02%1419,08
BZ-58-2 91250,497714953,06%989,51
T23E3 7680,636054948,98%1048,19
TS-60 91553,278604959,18%1486,13
Panhard EBR 75 (FL 10) 8643,556024946,94%967,56
TVP VTU Koncept8820,335544835,42%890,13
Jagdtiger Prototype 81265,098094759,57%1335,51
Ikv 90 Typ B7563,984764650,00%654,76
ISU-152K 81296,267304650,00%1511,65
S35 CA5477,164014557,78%1091,95
Forest Spirit 81381,876114533,33%1103,30
SMV CC-64 Vipera 81241,766654535,56%1098,46
Strv K 91651,298314544,44%1532,13
KV-4 KTTS 81057,536284535,56%955,26
Chieftain Mk. 6 102008,938734353,49%1672,26
Object 70591597,428004353,49%1507,01
Kanonenjagdpanzer 105 81381,888084360,47%1647,18
Gryphon 101783,427764348,84%1269,85
Crusader6458,214304242,86%1554,76
45TP Habicha7589,554934238,10%555,85
Hotchkiss EBR7576,955594254,76%1271,41
M-III-Y81285,578374250,00%1615,78
Vz. 58 Medvěd 91615,678384254,76%1324,78
GSOR 3301 AVR FS9573,484984238,10%517,12
Type 62 7512,636404156,10%1056,85
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4272,613054151,22%568,12
Valentine3229,763444148,78%786,35
KV-371114,786234134,15%1531,84
Achilles6780,566084153,66%1491,55
XM69 Hacker111959,618364148,78%1187,84
56TP 81313,028114143,90%1404,55
TS-5 81517,568324148,78%1514,00
AE Phase I 91523,719084163,41%1593,06
WZ-111-1G FT81459,087404055,00%1737,31
Bat.-Châtillon 155 58101148,456504052,50%999,78
Archer5386,153684045,00%700,42
Char Mle. 75 91084,857814055,00%1594,54
AS-XX 40 t111810,037754045,00%1290,95
SU-122-44 7941,535934045,00%1252,13
T-46373,542133946,15%97,73
M415368,053323946,15%443,74
Chieftain/T95 8879,337343948,72%1072,36
Tiger-Maus 91408,598263956,41%1315,23
T-22 medium 101834,748343953,85%1547,40
Strv 746727,186993857,89%1589,64
BZT-70 101744,668743855,26%1078,83
TL-1 LPC 81137,827383852,63%1413,59
FV226 Contradictious 81325,958193855,26%1279,58
Kampfpanzer 07 P(E) 101997,629543764,86%1729,69
TL-7 91515,497733751,35%1287,62
WZ-111 model 6 81406,468873762,16%1594,68
GSOR 1010 FB 8827,035733740,54%689,33
Vz. 60S Dravec 101631,947693636,11%932,07
Object 274a 81182,257273641,67%1361,65
TS-6 91522,258403655,56%1456,66
M2 Medium Tank3148,632853560,00%503,14
Panhard AMD 178B6437,545793562,86%1408,63
Object 26391852,317613548,57%1525,79
Gorilla112307,298033540,00%1303,48
SDP wz 66 Grom 81549,717943545,71%1621,71
Type T-345369,324023441,18%908,32
Excalibur 6936,716593444,12%1527,84
leKpz M 41 90 mm 8679,005833345,45%1189,12
O-I6763,386503262,50%1276,19
XM551 Sheridan10828,095473240,63%702,75
SU-85I 5531,315083262,50%1198,64
Turtle Mk. I 81091,537753253,13%1051,62
Škoda T 245554,715703151,61%1775,74
Felice 91249,427713154,84%1229,67
SDP 58 Kilana81347,237703148,39%1500,74
A-205116,232913050,00%220,91
SU-182101,371853056,67%521,38
UDES 14 Alt 581326,406913043,33%1507,50
SDP 44 Burza6798,536183053,33%1389,01
WZ-131G FT6783,475633050,00%1417,86
Kpz. 3 GST Turm 81478,077983043,33%1421,17
XM66F 81510,537613043,33%1522,74
XM57 81684,838713056,67%1792,27
Object 777 Version II 91506,937763046,67%1247,92
Carro da Combattimento 45 t 101554,838303063,33%1310,58
DZT-159 91517,177613050,00%1371,30
Pz.Kpfw. II253,171722948,28%69,96
Birch Gun4257,972872948,28%831,08
M3 Light 375,342242948,28%176,49
Type 63 81054,936812937,93%965,77
Pz.Kpfw. T 25 5575,696072944,83%1480,16
Cobra 91268,557062941,38%895,05
Pz.Kpfw. III Ausf. E3105,322422850,00%167,74
T92 HMC101605,826662842,86%1361,15
Pz.Kpfw. Neu111665,756842828,57%761,45
Churchill III 5405,255332832,14%574,84
BT-7488,072242748,15%115,79
Covenanter5148,263802762,96%416,44
AMBT 81134,746622737,04%1055,44
T28 Concept 7995,336652751,85%1298,12
Super Hellcat 7872,855932748,15%1218,39
SZDV Vz. 50 81196,317222650,00%1201,64
EMIL 1951 81325,507582646,15%1330,28
T25 Pilot Number 1 81055,007912650,00%1465,99
WZ-111 Alpine Tiger 81043,966692642,31%1050,00
Vz. 63P111659,767512540,00%832,05
Pz.Kpfw. I Ausf. C3144,163732544,00%527,11
Somua SAu 404367,713082450,00%957,19
Ho-Ri Shugo111699,797082437,50%857,45
Object 752 92030,259382445,83%1741,13
Object 780 102309,589252462,50%1982,23
Black Rock 111363,507622441,67%665,41
MS-1149,571572343,48%21,70
UDES 038667,785202339,13%440,23
O-I Experimental5769,616622365,22%1725,42
M47 Iron Arnie 81310,098352347,83%1453,59
M-IV-Y 81119,138432360,87%1365,02
Bofors Tornvagn 8834,395452326,09%626,11
ShPTK-TVP 100 81159,046702352,17%1128,62
Nemesis 81122,746742343,48%1146,67
IMT 81308,617782352,17%1417,61
T1 Cunningham1146,592542218,18%763,43
AMX 404278,413212236,36%947,63
AMX M4 mle. 5191162,456152240,91%731,82
T-832 81656,958862240,91%1681,06
Object 268 Version V 101441,646812250,00%1003,12
AMX 13 57 71012,509612268,18%2239,47
IS-3A 81355,818772161,90%1568,88
Coccodrillo 102116,608122045,00%1421,86
KV-26883,506582070,00%1716,21
STG 81206,757702045,00%1329,98
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4301,354552050,00%630,92
Lansen C 81540,108442045,00%2015,89
KV-220-2 5486,255412050,00%805,89
Object 590 91546,478521957,89%1342,95
LHMTV8493,326181952,63%767,54
UDES 1691283,788181866,67%1324,57
AltProto AMX 30 81208,397891850,00%1408,48
Jagdpanzer E 90 92143,067091822,22%1688,41
K-2 81275,898291838,89%1237,44
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 81503,617251827,78%1978,45
M41D 8684,334491822,22%960,13
FCM 50 t 8880,787191850,00%1018,89
Object 265T 91412,787881850,00%1207,13
SU-76M4107,412211764,71%252,83
SDT-58 Vlkodav 91321,297581747,06%1064,26
HWK 128545,185501747,06%697,95
Chimera 81376,249141758,82%1401,18
Pz.Kpfw. II Luchs4241,504161650,00%813,59
H3 91807,198871650,00%1531,69
AAT60 81272,639601675,00%1421,44
M7 Priest3182,532331533,33%252,15
Renault UE 573279,072611566,67%1025,72
AMX 65 t8718,605251540,00%505,65
Object 283 91547,738461553,33%1674,04
IS-3A Peregrine 81440,278471546,67%1495,78
40TP Habicha6708,145241421,43%1188,36
Bishop5116,712441442,86%36,52
Stridsyxa 81215,716791442,86%1110,55
Ashigaru 101428,646751450,00%869,09
StuG IV 5331,793131435,71%580,11
Lorraine 40 t 81152,646071428,57%1132,29
Sentinelle 91277,866431428,57%786,95
B.U.G.I.6989,156811346,15%1857,14
SU-76G FT4245,382641353,85%417,90
T-50-2 6582,318051384,62%1981,25
M24E2 Super Chaffee 6526,385921346,15%1436,69
M374247,672171216,67%664,42
Cruiser Mk. II2302,734241145,45%1545,46
IS-2 shielded 71275,367171136,36%1444,27
Serpente 91361,457021145,45%851,65
M46 Patton KR 81253,008541154,55%1586,28
King Tiger (Captured) 71340,919611163,64%1886,47
Sexton II3199,902751060,00%908,32
T-26232,701951050,00%82,06
Marder II3356,303771050,00%1234,81
Object 907 101851,306541040,00%1126,53
GSOR the TANK 91528,007591040,00%1588,63
Schwertwal 102071,707041030,00%1282,12
TBT 91399,306471040,00%975,15
Saryuda 91583,206221040,00%1065,87
Yong Bing 91837,707941050,00%1492,69
Panzerjäger I2133,56170933,33%266,66
Type 2597 Chi-Ha3204,00358955,56%677,82
Universal Carrier 2-pdr292,67140933,33%134,39
Pz.Kpfw. II Ausf. G3299,44543977,78%1398,28
Leichter Kpz. 70 (K) 8838,44824955,56%1516,98
KJPZ TIII Jäger 9817,11706955,56%588,89
Kunze Panzer 91301,89692933,33%975,78
BT-SV 384,33261933,33%17,94
A46 6567,89634944,44%2019,47
T-54 first prototype 81137,44721944,44%1513,72
Fantôme 91283,56897966,67%1342,61
Durendal 101796,44761944,44%1279,83
M5A1 Stuart4205,63420862,50%688,83
CS-5381045,88529825,00%1105,66
Cruiser Mk. IV4183,75284850,00%411,54
Valentine AT4289,00318825,00%693,41
ZŤS Vz.63-1 Ogar 91685,63848850,00%1496,17
IS-2-II81014,13594837,50%986,33
T26E3 Eagle 7 71117,75792862,50%1670,49
Charioteer Nomad 81041,63839887,50%1156,38
Brennos 81876,631102862,50%2432,68
Leichttraktor138,5797728,57%0,00
M3G FT3217,14343771,43%690,09
IS-3-II92059,57720728,57%1881,34
ERAC 105 Proto 9788,14747757,14%1012,68
Wz. 64GC Bzyg 10996,86754757,14%596,11
Vercingétorix 91286,29834757,14%1058,05
VCS 6x6 TS 90 91064,14807757,14%1683,89
BT-2265,67169650,00%130,95
Sav m/434175,17237633,33%223,03
Cruiser Mk. I1137,67295666,67%722,27
60G FT5176,50186616,67%88,32
Windhund 8773,17547650,00%636,13
10TP3121,20230560,00%391,15
P.43 ter7690,40428520,00%818,60
Vickers Mk. E Type B2211,80361560,00%1064,31
Ikv 65 Alt II6195,60325560,00%263,43
Type 91 Heavy3135,20238540,00%212,17
AMX 38362,00297560,00%183,62
Renault FT AC2349,004765100,00%1905,60
Cruiser Mk. III3240,80315540,00%949,22
WZ-219111711,60879540,00%1836,98
M48A2 Räumpanzer 81137,201005560,00%1495,84
BZ-74-1 82283,201176560,00%3015,95
Hotchkiss H352164,25233425,00%637,80
M2 Light293,50258450,00%214,77
14TP4221,50388475,00%748,82
25TP KSUST II5366,75437450,00%691,00
M5 Stuart4131,25322475,00%362,91
T-26G FT2154,25259450,00%411,73
Nashorn6481,50306425,00%538,26
E 65 Zwilling 8752,25492425,00%344,56
Kampfpanzer 67101815,751072475,00%1397,48
TOG II* 6289,75240425,00%171,64
AT 15A 71253,00838425,00%2013,92
Renault FT146,33150366,67%229,80
M15/423151,67320366,67%442,83
Renault NC-311116,0015530,00%392,42
Pvlvv fm/422129,33236333,33%277,90
Ikv 723125,3313030,00%116,18
CS-4471152,3310363100,00%2217,50
AT-1247,0097333,33%0,00
T2 Medium Tank269,67142333,33%92,15
Type 89 I-Go/Chi-Ro2236,67358366,67%1189,96
T-34-2G FT7694,336463100,00%884,45
Marder 38T4331,004663100,00%924,65
Obsidian 81626,00864333,33%1490,72
Tetrarch 299,67242366,67%464,13
GSR 3301 Setter7448,00412333,33%711,75
T 55A 91515,009333100,00%1613,40
Nergal 8598,00619366,67%579,78
Vickers Medium Mk. I157,00113250,00%117,66
M3 Stuart3202,005972100,00%891,24
Strv m/40L3420,507932100,00%2198,33
4TP1109,504322100,00%588,22
7TP2183,50352250,00%605,21
P.43 bis641,00294250,00%118,91
Vz. 64 Blesk8632,00634250,00%797,21
Alecto4154,00230250,00%231,99
Loyd Gun Carriage2230,50300250,00%2005,54
Pz.Sfl. IVc5406,505412100,00%1022,27
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 644,50288250,00%119,38
T2 Light Tank 2210,004642100,00%1171,15
Stitch 81274,5010842100,00%1445,84
43 M. Toldi III 388,00197250,00%293,48
Kolohousenka1110,003841100,00%610,32
Strv fm/211215,0046210,00%1145,76
Fiat 30001114,003711100,00%602,66
Strv m/382400,006861100,00%2008,12
TKS z n.k.m. 20 mm 220,0010210,00%0,00
Renault Otsu1315,009521100,00%2126,88
M14/412445,008301100,00%2548,49
P26/404458,0030910,00%1117,42
Leo7517,0033010,00%516,21
105 leFH18B2 543,008410,00%0,00
Type 97 Te-Ke 236,008110,00%0,00
Carro d'assalto P.887455,0039610,00%278,75
DS PZInż51001,0010711100,00%3326,02
KV-1370,005271100,00%261,00
M4 Improved 5498,006771100,00%1563,45
MKA 2312,008631100,00%1542,16
STA-2 878,006561100,00%264,10
T-127 3279,004781100,00%1007,52
Predatore 91250,0055410,00%849,55
Light Mk. VIC 2155,0021210,00%539,74
Projet Louis 91930,0011091100,00%3278,85
Chrysler K 80,0020710,00%0,00
BT-7 artillery 3338,0025910,00%1157,22
Buryan 93952,0014701100,00%3480,41

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Soldaat
Toegetreden: 23/07/2021
Rol: Soldaat
Toegetreden: 22/07/2021
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 22/12/2012
Gestopt: 07/12/2017
Rol: Reservist
Toegetreden: 27/04/2018
Gestopt: 25/04/2021
Rol: Soldaat
Toegetreden: 09/12/2017
Gestopt: 22/04/2018