SmashImpact

clanlogo
Rol: Soldaat
Toegetreden: 08/07/2025

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten31774058228
Gemiddelde tier8,600,008,198,43
Overwinningen1738254,71%00,00%3356,90%14061,40%
Verloren1398744,02%00,00%2339,66%8336,40%
Gelijkstand4051,27%00,00%23,45%52,19%
Gevechten overleefd849626,74%00,00%1831,03%7532,89%
Tanks vernietigd351141,1100,00711,223141,38
Gedood / dood ratio1,510,001,782,05
Gezien485731,5300,001592,744882,14
Schade toegebracht2.035,230,002.225,862.607,09
Veroveringspunten69960,2200,0000,00190,08
Verdedigingspunten174170,5500,00200,34760,33
Ervaring891,710,001.065,761.124,25
WN71562,360,001911,402042,38
WN82464,100,003466,843755,19
Totaal
Gevechten31774
Gemiddelde tier8,60
Overwinningen1738254,71%
Verloren1398744,02%
Gelijkstand4051,27%
Gevechten overleefd849626,74%
Tanks vernietigd351141,11
Gedood / dood ratio1,51
Gezien485731,53
Schade toegebracht2.035,23
Veroveringspunten69960,22
Verdedigingspunten174170,55
Ervaring891,71
WN71562,36
WN82464,10
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten58
Gemiddelde tier8,19
Overwinningen3356,90%
Verloren2339,66%
Gelijkstand23,45%
Gevechten overleefd1831,03%
Tanks vernietigd711,22
Gedood / dood ratio1,78
Gezien1592,74
Schade toegebracht2.225,86
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten200,34
Ervaring1.065,76
WN71911,40
WN83466,84
Voorbije 30 dagen
Gevechten228
Gemiddelde tier8,43
Overwinningen14061,40%
Verloren8336,40%
Gelijkstand52,19%
Gevechten overleefd7532,89%
Tanks vernietigd3141,38
Gedood / dood ratio2,05
Gezien4882,14
Schade toegebracht2.607,09
Veroveringspunten190,08
Verdedigingspunten760,33
Ervaring1.124,25
WN72042,38
WN83755,19
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten447000
Overwinningen25757,49%00,00%00,00%00,00%
Verloren17839,82%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand122,68%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd18741,83%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd3170,7100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,220,000,000,00
Gezien3000,6700,0000,0000,00
Schade toegebracht2.072,660,000,000,00
Veroveringspunten2060,4600,0000,0000,00
Verdedigingspunten1490,3300,0000,0000,00
Ervaring940,040,000,000,00
Totaal
Gevechten447
Overwinningen25757,49%
Verloren17839,82%
Gelijkstand122,68%
Gevechten overleefd18741,83%
Tanks vernietigd3170,71
Gedood / dood ratio1,22
Gezien3000,67
Schade toegebracht2.072,66
Veroveringspunten2060,46
Verdedigingspunten1490,33
Ervaring940,04
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1061000
Overwinningen58755,33%00,00%00,00%00,00%
Verloren46043,36%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand141,32%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd42439,96%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd7710,7300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,210,000,000,00
Gezien9480,8900,0000,0000,00
Schade toegebracht2.049,070,000,000,00
Veroveringspunten20231,9100,0000,0000,00
Verdedigingspunten35353,3300,0000,0000,00
Ervaring884,710,000,000,00
Totaal
Gevechten1061
Overwinningen58755,33%
Verloren46043,36%
Gelijkstand141,32%
Gevechten overleefd42439,96%
Tanks vernietigd7710,73
Gedood / dood ratio1,21
Gezien9480,89
Schade toegebracht2.049,07
Veroveringspunten20231,91
Verdedigingspunten35353,33
Ervaring884,71
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten410000
Overwinningen22554,88%00,00%00,00%00,00%
Verloren18144,15%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand40,98%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd13833,66%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd3400,8300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,250,000,000,00
Gezien2100,5100,0000,0000,00
Schade toegebracht1.988,150,000,000,00
Veroveringspunten1090,2700,0000,0000,00
Verdedigingspunten2780,6800,0000,0000,00
Ervaring897,700,000,000,00
Totaal
Gevechten410
Overwinningen22554,88%
Verloren18144,15%
Gelijkstand40,98%
Gevechten overleefd13833,66%
Tanks vernietigd3400,83
Gedood / dood ratio1,25
Gezien2100,51
Schade toegebracht1.988,15
Veroveringspunten1090,27
Verdedigingspunten2780,68
Ervaring897,70
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (318)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
T26E5 Patriot 81506,30992146955,00%2150,56
AMX M4 mle. 49 Liberté 81546,42973142856,79%2246,50
Kampfpanzer 07 RH 81865,351054139557,20%3253,87
WZ-111 model 5A102823,63923122553,80%2700,88
ShPTK-TVP 100 82373,501148104956,91%3644,55
STB-1102734,7695370956,84%2731,62
E 50 Ausf. M102348,2383066353,70%2227,35
Leopard 1103166,1494758555,90%3290,43
UDES 15/16103319,43106450160,68%3351,49
Centurion Action X103544,25109744462,84%4176,22
Kpz. Erich Konzept I 93114,44115740158,85%3872,70
Object 430U102649,1594337055,14%2627,70
Panhard EBR 105101150,8874936350,41%1468,58
M4A1 Revalorisé 82049,20103734359,48%3410,37
IS-2 shielded 71234,8573233354,95%1782,63
T26E4 SuperPershing 81773,18110032356,97%2860,85
Type 5 Ka-Ri 82544,38109532060,00%3415,33
Rheinmetall Skorpion 82364,91104430858,12%3176,96
SU-130PM 82337,82107729060,34%3037,59
Object 140102836,52102428657,34%3007,71
GSOR 1010 FB 82066,81101127552,00%3268,79
Panhard AML Lynx 6x68489,1952826343,73%659,01
DZT-159 92826,02120026265,65%3507,00
WZ-111 model 1-49962,4754626145,98%701,72
Strv K 92211,5098825354,55%2494,04
M10 RBFM 5570,4050724951,81%1177,86
Super Conqueror103233,57101924751,01%3280,30
XM69 Hacker113844,15120124067,50%3380,99
E 100102034,1771923846,22%1632,27
Bat.-Châtillon 25 t103144,44106923663,98%3371,36
T110E5103092,7399521250,47%3085,32
E 5091376,3371420644,66%1246,87
T-100 LT101101,7571320044,50%1366,92
Kranvagn102723,0288719647,45%2580,66
M48A5 Patton102063,3077419551,28%1698,95
T110E4103148,5191019252,60%2873,68
T-54 ltwt.9865,0962019251,04%1266,47
M-V-Y103475,44110118659,68%3585,50
STG Guard 81703,3893318554,59%2600,05
Rinoceronte103396,05101718457,61%3589,90
Jagdpanzer E 100103168,9188018457,07%2908,98
IS-27510,1337918144,20%448,05
1108664,9451317742,37%505,10
60TP Lewandowskiego103081,34100717760,45%2923,79
50TP prototyp 82346,76119717565,14%3468,95
Progetto M40 mod. 65102593,7188717053,53%2693,42
Type 64 61027,94100716860,12%3775,77
Panhard AMD 178B6270,2831716348,47%605,07
Charioteer Nomad 82303,09105516360,74%3485,13
SU-1527598,3736515946,54%607,13
Object 261101563,1375715255,26%1351,24
T57 Heavy103737,19109415261,84%3764,06
Object 432U113797,30116814959,06%3642,84
ISU-1528883,3651614841,89%674,54
T-4481188,4378314751,70%1748,78
T28 Concept 71249,5275614759,86%2163,46
ELC EVEN 90 8875,4396914760,54%2257,54
Tiger II8872,6662814545,52%816,90
Hotchkiss EBR7388,7357214060,00%792,01
TS-54 82435,89124613956,12%3516,86
DBV-152 103621,8792213857,25%3124,74
FV230 Canopener103280,54105413756,20%3142,98
Object 277103317,35108413759,85%3879,01
M127693,6548313545,93%709,34
Vz. 55103132,76102113459,70%3158,95
IS-7103437,66112013357,14%3863,12
AE Phase I 92411,6898713351,13%2570,45
AMX 50 B103072,4192713252,27%2889,00
Object 703 Version II 82457,69126313062,31%3515,80
Object 268101992,6465412744,88%1506,86
VK 30.01 (P)6414,3729612646,03%510,68
M46 Patton91504,5373012152,07%1468,99
Fauteur113635,23113611960,50%2803,10
Maus102613,1098911758,12%2439,17
Panther II8954,2762211541,74%1093,01
Type 586265,8123011440,35%228,38
Char Murat 92800,16107611360,18%3614,27
Panhard EBR 909688,1358111239,29%758,23
Type T-345176,3620711046,36%266,86
Leopard Prototyp A92038,3183510842,59%1972,38
56TP 82162,90115310668,87%3024,71
leKpz Borkenkäfer112407,5998810555,24%3111,28
M40/M4381056,3356910451,92%1153,51
VK 72.01 (K) 103975,19113210364,08%3622,37
Object 279 early 103173,95105110254,90%2565,75
Concept No. 5103826,3911079961,62%4020,49
M41 Walker Bulldog8539,996709749,48%845,49
TVP T 50/51102235,648619655,21%2097,12
Object 43091514,758289252,17%1438,30
Tiger I71007,436749146,15%1205,46
Grille 15102443,337999062,22%2207,35
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5236,312248942,70%376,49
M10392203,439508854,55%2338,94
FV380591164,386918845,45%960,94
FV4201 Chieftain Proto 92135,409698850,00%2387,83
T92 HMC101325,635398741,38%1102,92
T9592149,419388752,87%1950,75
AMX 67 Imbattable114121,4512218763,22%3629,11
AMX M4 mle. 54103393,5110718662,79%3290,01
Manticore101099,648788554,12%1365,14
Taschenratte114351,1913048455,95%3198,54
M4A1 FL 10 61481,6910908457,14%3423,66
UDES 1691433,137628350,60%1401,77
M26 Pershing81000,656878344,58%1215,82
Škoda T 5091750,348328251,22%1729,82
AMX 13 909978,128638263,41%1711,90
T-5491796,107848237,80%1951,79
Object 260 103066,179888151,85%2831,22
M4A1 Sherman5233,182718035,00%341,54
Emil II91690,428637861,54%1657,76
UDES 0381187,646237844,87%1270,83
CS-63103188,5610337856,41%3198,40
M446617,914217852,56%997,11
FV4005 Stage II102137,727087650,00%1874,54
Object 907 102823,939977350,68%2517,74
VK 75.01 (K) 81664,819697352,05%2345,99
SU-1006661,445167153,52%1107,69
FV4004 Conway91925,948517154,93%1948,44
Object 70491459,366257045,71%1056,90
Tiger (P)7622,504717047,14%653,53
Panther7620,425496944,93%815,65
CS-5992041,819656950,72%2364,62
Jagdtiger91765,687826852,94%1700,24
Prototipo Standard B91902,328436651,52%2037,13
STA-181301,807626650,00%1800,67
Mäuschen91794,369476465,63%1915,75
Bat.-Châtillon 12 t8894,357946355,56%1878,34
Object 70592305,5210196355,56%2701,91
IS-3-II91932,329086355,56%1982,24
E 65 Zwilling 82535,6212426353,97%3308,68
Type 6191541,268406254,84%1628,66
212A91618,196566241,94%1477,93
Rheinmetall Panzerwagen101848,9810656272,58%2574,40
T207936,907326159,02%1641,07
Type 71103912,0012216160,66%3780,30
VK 30.02 (M)6668,286026157,38%1315,87
Leox 93269,2611806160,66%3562,77
Conqueror92224,3710706063,33%2370,18
AMX 50 Foch B103026,7710186063,33%2662,79
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4156,611755942,37%301,09
AMX 13 105101151,687865959,32%1466,02
Stinger 103811,7311225959,32%2997,44
Strv 103-091995,457765850,00%1986,33
AMX ELC bis5141,033185851,72%324,40
T-345246,163195747,37%508,23
T803114146,2512145757,89%3657,33
CS-5381430,458265651,79%2216,74
Emil I81307,767395545,45%1589,38
AMX 404120,351605440,74%188,53
TNH 105/100081683,359795461,11%2614,85
T2881816,449785459,26%2264,56
Executor113799,5011355462,96%3525,00
M4A3(76)W Sherman 61710,3512465462,96%4215,17
Leo7700,386115347,17%970,64
M5A1 Stuart472,472385358,49%175,10
Rhm.-Borsig Waffenträger81689,667725352,83%2076,63
LTG7764,947365354,72%1636,70
Kampfpanzer 67103080,8310035354,72%2571,67
TNH T Vz. 5192284,9211155267,31%2738,14
UDES 14 Alt 581381,218275255,77%2016,79
Object 780 103169,6510735261,54%3208,11
KR-1113663,1210995251,92%2885,15
IS-382037,5810795058,00%2856,06
IS-2-II81244,398034959,18%1526,43
T110E3102732,859204862,50%2541,42
Waffenträger auf Pz. IV91733,587914860,42%1824,33
M3 Lee4145,601734744,68%298,83
E 7591197,627324748,94%1012,02
Charioteer81037,706364748,94%1062,84
T82 HMC4132,321504746,81%227,09
CS-67 Szakal112685,709444650,00%2137,01
Sturer Emil71045,916384555,56%1580,92
AMX 13 757836,737994459,09%2101,15
T-1092550,4112244475,00%3302,27
TVP VTU Koncept81277,008394355,81%1961,69
Jagdpanther71018,815824247,62%1319,49
HWK 128736,648514259,52%1549,22
SU-85B4178,612044151,22%292,90
Cobra 92786,9510583953,85%3313,86
IS-4103669,7612473873,68%3502,50
T-804199,582323842,11%590,24
T95/FV4201 Chieftain 103822,0012013865,79%3451,14
LHMTV8926,348363863,16%2118,21
M415363,274503759,46%537,23
FV2078973,277323756,76%1070,58
GSOR 3301 AVR FS9749,468483756,76%1213,09
P.44 Pantera81339,638043548,57%1869,94
Caernarvon81589,979933560,00%2016,40
Controcarro 3 Minotauro103265,119143540,00%2990,59
KV-261339,778943560,00%3315,02
T-50-2 6972,2910273565,71%3928,63
SU-855182,292933452,94%264,40
Pz.Kpfw. 5582276,7610503444,12%2416,71
T-34-856678,095133336,36%1141,87
Kampfpanzer 07 P(E) 103069,9410873360,61%3440,85
Versuchspanzer 5792926,6412353366,67%3041,36
T-116 3169,422243351,52%603,87
Type 5 Chi-Ri7916,755683234,38%1253,50
Char Futur 4 92344,5610383256,25%2429,60
T3092774,2010983066,67%3016,95
Ikv 90 Typ B71166,036613046,67%1773,56
Coccodrillo 103702,0310643053,33%3497,34
BZ-75103027,5510902962,07%3036,45
Valentine3239,752832846,43%775,16
114 SP2 102485,398002850,00%1862,22
Black Prince71081,417722737,04%1342,39
T25 AT71187,677352759,26%1932,12
S-517860,506292646,15%872,03
Indien-Panzer81688,968982638,46%2510,69
BZ-79114433,7611512548,00%3528,35
IS-M81851,649962560,00%2501,46
Bat.-Châtillon Bourrasque 82686,6812552552,00%4061,85
53TP Markowskiego81173,137562445,83%1304,46
ST-II102096,009302466,67%1863,06
M24E2 Super Chaffee 6709,639342454,17%2646,17
T-34-85M 6233,712542425,00%78,80
Vickers Medium Mk. III3153,131232317,39%399,22
T3281822,9610092356,52%2574,87
VK 100.01 (P)81512,3510292369,57%1914,92
T 55A 91580,398922369,57%1619,38
Matilda4217,502402259,09%536,88
StuG III Ausf. G5734,325052240,91%1862,10
Konštrukta T-34/10071008,147492152,38%1831,01
VK 30.01 (H)5269,103352138,10%342,77
Bretagne Panther 61110,869362161,90%2586,67
Ikv 65 Alt II6712,155932065,00%1482,38
KV-37712,306632060,00%904,83
Ferdinand81212,107662050,00%1325,52
T-15061074,108792085,00%2117,10
T-703168,951832040,00%423,68
T18 HMC396,601332035,00%173,70
P.43 ter71190,637931947,37%2009,24
CS-4471522,3311121877,78%3286,14
Ho-Ri 3103022,568441850,00%2423,00
Conqueror Gun Carriage101174,675541838,89%695,57
AMX 13 (FL 11) 5716,727381833,33%3446,18
Jagdpanzer IV6857,124641735,29%1380,52
Pz.Kpfw. 38 (t)343,531081735,29%0,00
Nashorn61107,006931758,82%2193,03
M24 Chaffee No. 594 5781,479431758,82%2500,42
Churchill I5212,132641650,00%253,95
VK 30.02 (D)71501,0011341675,00%3294,18
T28 Prototype81817,759051656,25%2216,33
Chaffee Camouflaged 5775,2510531675,00%2916,58
Type 2597 Chi-Ha353,001451546,67%54,36
Pz.Kpfw. 38 (K) 51673,5314771573,33%5592,07
P.43 bis6681,006061450,00%1173,91
Strv 103B102628,146531435,71%1753,92
Type 5 Heavy104006,0812621361,54%3449,10
Sturmpanzer II4261,852581346,15%757,11
AMX 38369,621521338,46%0,00
Predatore 92846,6910331353,85%2777,12
Type 4 Chi-To6759,836071250,00%1386,34
B14165,272121118,18%185,61
Škoda T 2561010,279891181,82%2714,92
SU-76M4131,451631154,55%231,59
Durchbruchswagen 24314,453761145,45%737,20
FV217 Badger103401,4511161163,64%2814,77
AT-12113,601171050,00%285,78
ISU-122S 7663,604021040,00%724,03
112 8788,505331030,00%629,64
Vickers Medium Mk. II269,78107933,33%73,26
Pz.Kpfw. 35 (t)248,11143944,44%34,18
Type 1 Chi-He4340,22273933,33%737,72
10TP372,33189944,44%58,68
T1 HMC211,2268944,44%55,00
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6979,33807955,56%3599,72
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6840,11678966,67%1610,25
14TP479,88275850,00%119,80
Sturmpanzer I Bison3138,38166862,50%441,77
FV225 Collector 92235,501020862,50%1885,78
Löwe 81970,751102875,00%2721,93
Object 452K 102862,50867837,50%2186,07
M2 Medium Tank350,00181757,14%149,80
AMX 12 t6959,29837757,14%3639,92
KV-15776,29634757,14%1835,80
T-29 3191,71339771,43%648,62
Super Hellcat 71194,86536714,29%1794,16
Cruiser Mk. II2247,50267666,67%1273,72
G.Pz. Mk. VI (e)248,1776650,00%119,22
Stridsyxa 83601,671680683,33%6472,97
T-54 first prototype 81067,33709650,00%1107,02
StuG IV 5232,17220633,33%280,18
Renault NC-31134,4038540,00%0,00
Type 3 Chi-Nu5674,00519540,00%1700,00
Pz.Kpfw. III Ausf. E3206,00309540,00%468,31
M14/412127,25160450,00%288,09
Vickers Mk. E Type B225,7559425,00%0,00
Leichttraktor146,5085425,00%0,00
Cruiser Mk. I1203,50222450,00%1069,47
T-4371114,75791450,00%2042,22
Vz. 60S Dravec 103556,751250475,00%2880,92
BZT-70 103496,501201475,00%3000,74
AMR 35 2138,50182450,00%556,79
Vickers MBT Mk. 3 103019,75914475,00%2388,43
Black Rock 113567,001249475,00%2829,18
7TP2162,33353366,67%636,70
KV-1SA 51103,00893366,67%3348,96
Vickers Medium Mk. I1244,503332100,00%1628,07
M15/42373,00115250,00%77,53
MS-1147,0089250,00%77,53
M53/M5591341,5010742100,00%1398,13
Pz.Kpfw. Neu114312,501285250,00%4121,06
Ashigaru 102890,50948250,00%2205,56
Projet Louis 93042,501213250,00%7713,14
Valiant 5407,5033220,00%613,77
BT-7 artillery 3629,00818250,00%3054,36
T-44-100 81338,50813250,00%1297,29
Fiat 30001135,0017310,00%515,55
Renault Otsu190,0010410,00%149,13
Pz.Kpfw. II2163,005011100,00%693,61
T-463166,0013210,00%420,53
T-262304,003891100,00%2298,76
FCM 36287,002371100,00%394,65
T-602258,005511100,00%1594,47
Carro da Combattimento 45 t 102576,0011841100,00%1684,60
T-127 30,005010,00%0,00
Turtle Mk. I 84390,00213310,00%6708,56

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Soldaat
Toegetreden: 08/07/2025
Rol: Soldaat
Toegetreden: 02/05/2025
Gestopt: 27/06/2025
Rol: Rekruut
Toegetreden: 16/04/2025
Gestopt: 01/05/2025
Rol: Rekruut
Toegetreden: 04/04/2025
Gestopt: 15/04/2025
Rol: Rekruut
Toegetreden: 05/03/2025
Gestopt: 03/04/2025
Rol: Rekruut
Toegetreden: 03/12/2024
Gestopt: 04/03/2025
Rol: Rekruut
Toegetreden: 03/12/2024
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 23/10/2024
Gestopt: 30/11/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 01/09/2024
Gestopt: 22/10/2024
Rol: Reservist
Toegetreden: 31/07/2024
Gestopt: 28/08/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 22/07/2024
Gestopt: 30/07/2024
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 23/04/2023
Gestopt: 19/07/2024
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 15/12/2021
Rol: Rekruut
Toegetreden: 15/09/2022
Gestopt: 20/10/2022
Rol: Soldaat
Toegetreden: 19/12/2022
Gestopt: 24/12/2022
Rol: Soldaat
Toegetreden: 19/08/2022
Gestopt: 13/09/2022
Rol: Rekruut
Toegetreden: 08/11/2022
Gestopt: 18/12/2022
Rol: Rekruut
Toegetreden: 10/03/2023
Gestopt: 22/04/2023
Rol: Soldaat
Toegetreden: 08/12/2020
Gestopt: 04/01/2021
Rol: Soldaat
Toegetreden: 28/12/2022
Gestopt: 29/03/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 17/07/2022
Gestopt: 17/08/2022
Rol: Soldaat
Toegetreden: 05/01/2021
Gestopt: 14/12/2021
Rol: Rekruut
Toegetreden: 12/01/2020
Gestopt: 19/01/2020
Rol: Rekruut
Toegetreden: 29/06/2020
Gestopt: 25/11/2020
Rol: Rekruut
Toegetreden: 23/04/2020
Gestopt: 09/05/2020
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 04/04/2019
Gestopt: 11/01/2020