SpaMan

clanlogo
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 01/07/2018

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten31014001
Gemiddelde tier7,630,000,009,00
Overwinningen1650153,21%00,00%00,00%00,00%
Verloren1425545,96%00,00%00,00%1100,00%
Gelijkstand2580,83%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd822026,50%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd329031,0600,0000,0011,00
Gedood / dood ratio1,440,000,001,00
Gezien522931,6900,0000,0022,00
Schade toegebracht1.422,090,000,002.067,00
Veroveringspunten122620,4000,0000,0000,00
Verdedigingspunten202140,6500,0000,0000,00
Ervaring589,510,000,00376,00
WN71457,350,000,001125,46
WN82102,280,000,002148,43
Totaal
Gevechten31014
Gemiddelde tier7,63
Overwinningen1650153,21%
Verloren1425545,96%
Gelijkstand2580,83%
Gevechten overleefd822026,50%
Tanks vernietigd329031,06
Gedood / dood ratio1,44
Gezien522931,69
Schade toegebracht1.422,09
Veroveringspunten122620,40
Verdedigingspunten202140,65
Ervaring589,51
WN71457,35
WN82102,28
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten1
Gemiddelde tier9,00
Overwinningen00,00%
Verloren1100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd11,00
Gedood / dood ratio1,00
Gezien22,00
Schade toegebracht2.067,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring376,00
WN71125,46
WN82148,43
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten482000
Overwinningen19540,46%00,00%00,00%00,00%
Verloren26554,98%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand224,56%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd15532,16%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd3720,7700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,140,000,000,00
Gezien7091,4700,0000,0000,00
Schade toegebracht1.881,170,000,000,00
Veroveringspunten3590,7400,0000,0000,00
Verdedigingspunten11372,3600,0000,0000,00
Ervaring462,460,000,000,00
Totaal
Gevechten482
Overwinningen19540,46%
Verloren26554,98%
Gelijkstand224,56%
Gevechten overleefd15532,16%
Tanks vernietigd3720,77
Gedood / dood ratio1,14
Gezien7091,47
Schade toegebracht1.881,17
Veroveringspunten3590,74
Verdedigingspunten11372,36
Ervaring462,46
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten352000
Overwinningen18953,69%00,00%00,00%00,00%
Verloren15243,18%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand113,13%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd14240,34%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd3210,9100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,530,000,000,00
Gezien4211,2000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.223,120,000,000,00
Veroveringspunten4331,2300,0000,0000,00
Verdedigingspunten6841,9400,0000,0000,00
Ervaring548,250,000,000,00
Totaal
Gevechten352
Overwinningen18953,69%
Verloren15243,18%
Gelijkstand113,13%
Gevechten overleefd14240,34%
Tanks vernietigd3210,91
Gedood / dood ratio1,53
Gezien4211,20
Schade toegebracht1.223,12
Veroveringspunten4331,23
Verdedigingspunten6841,94
Ervaring548,25
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten353000
Overwinningen17549,58%00,00%00,00%00,00%
Verloren16847,59%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand102,83%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd12836,26%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd3020,8600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,340,000,000,00
Gezien5701,6100,0000,0000,00
Schade toegebracht700,980,000,000,00
Veroveringspunten6051,7100,0000,0000,00
Verdedigingspunten7402,1000,0000,0000,00
Ervaring420,430,000,000,00
Totaal
Gevechten353
Overwinningen17549,58%
Verloren16847,59%
Gelijkstand102,83%
Gevechten overleefd12836,26%
Tanks vernietigd3020,86
Gedood / dood ratio1,34
Gezien5701,61
Schade toegebracht700,98
Veroveringspunten6051,71
Verdedigingspunten7402,10
Ervaring420,43
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten46000
Overwinningen1123,91%00,00%00,00%00,00%
Verloren3473,91%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand12,17%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1021,74%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd300,6500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,830,000,000,00
Gezien420,9100,0000,0000,00
Schade toegebracht661,960,000,000,00
Veroveringspunten300,6500,0000,0000,00
Verdedigingspunten270,5900,0000,0000,00
Ervaring284,260,000,000,00
Totaal
Gevechten46
Overwinningen1123,91%
Verloren3473,91%
Gelijkstand12,17%
Gevechten overleefd1021,74%
Tanks vernietigd300,65
Gedood / dood ratio0,83
Gezien420,91
Schade toegebracht661,96
Veroveringspunten300,65
Verdedigingspunten270,59
Ervaring284,26
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten3635000
Overwinningen184950,87%00,00%00,00%00,00%
Verloren174247,92%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand441,21%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd143739,53%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd29710,8200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,350,000,000,00
Gezien38321,0500,0000,0000,00
Schade toegebracht1.278,230,000,000,00
Veroveringspunten51311,4100,0000,0000,00
Verdedigingspunten154864,2600,0000,0000,00
Ervaring613,030,000,000,00
Totaal
Gevechten3635
Overwinningen184950,87%
Verloren174247,92%
Gelijkstand441,21%
Gevechten overleefd143739,53%
Tanks vernietigd29710,82
Gedood / dood ratio1,35
Gezien38321,05
Schade toegebracht1.278,23
Veroveringspunten51311,41
Verdedigingspunten154864,26
Ervaring613,03
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten6659000
Overwinningen349952,55%00,00%00,00%00,00%
Verloren307946,24%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand811,22%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd259839,01%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd58910,8800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,450,000,000,00
Gezien84651,2700,0000,0000,00
Schade toegebracht1.091,000,000,000,00
Veroveringspunten79281,1900,0000,0000,00
Verdedigingspunten130031,9500,0000,0000,00
Ervaring482,710,000,000,00
Totaal
Gevechten6659
Overwinningen349952,55%
Verloren307946,24%
Gelijkstand811,22%
Gevechten overleefd259839,01%
Tanks vernietigd58910,88
Gedood / dood ratio1,45
Gezien84651,27
Schade toegebracht1.091,00
Veroveringspunten79281,19
Verdedigingspunten130031,95
Ervaring482,71
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1320000
Overwinningen77558,71%00,00%00,00%00,00%
Verloren53540,53%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand100,76%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd55441,97%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd13561,0300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,770,000,000,00
Gezien32742,4800,0000,0000,00
Schade toegebracht2.028,600,000,000,00
Veroveringspunten13901,0500,0000,0000,00
Verdedigingspunten24291,8400,0000,0000,00
Ervaring719,350,000,000,00
Totaal
Gevechten1320
Overwinningen77558,71%
Verloren53540,53%
Gelijkstand100,76%
Gevechten overleefd55441,97%
Tanks vernietigd13561,03
Gedood / dood ratio1,77
Gezien32742,48
Schade toegebracht2.028,60
Veroveringspunten13901,05
Verdedigingspunten24291,84
Ervaring719,35
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (161)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Type 62 7762,94595159652,63%1803,75
IS-381862,48679130456,90%2684,07
T110E5102371,6163795150,58%2241,28
Pz.Kpfw. II Luchs4504,6348490460,95%2472,39
T-5491797,9863683453,72%2281,43
AMX 13 9091297,4460681052,10%2211,38
STA-181162,1453980048,25%1680,12
T110E4102502,0252072044,86%1937,62
Object 140102470,5666169454,32%2541,31
Bat.-Châtillon 25 t102619,4168967158,12%2877,95
KV-856949,2955165955,08%1914,43
T-44-100 81764,6275665961,46%2854,42
M40/M4381327,1745762550,40%1477,02
AMX Chasseur de chars 81702,0781561957,51%3030,44
STB-1102596,9575056855,46%2768,06
ISU-15281601,9257256653,00%1830,88
Type 6191736,7755649344,22%1765,35
TVP T 50/51102865,5575647156,90%3098,05
Caernarvon81304,0861746553,55%1673,92
T-4481232,5060744857,37%1972,92
T3091921,5468443951,71%1793,37
Type 64 6694,6450742951,28%1890,00
M446702,5939441748,20%1182,77
T3281495,5270740756,76%2058,42
Conqueror91593,9059840253,48%1546,36
Type 5 Chi-Ri7884,3547440143,14%1439,34
T-54 ltwt.91581,9086134557,97%2994,18
M10391226,6653634147,21%1109,31
T-34-856794,6451833351,95%1756,70
T297999,7652133052,12%1223,53
FV215b 102236,8766832355,11%2106,32
Škoda T 5092518,4867631258,01%2810,55
M18 Hellcat6692,7841130653,27%1290,53
T25 Pilot Number 1 81687,9980029958,86%2963,22
IS-5 (Object 730) 81850,0478629762,63%2522,18
SU-1006707,3644928545,61%1270,94
WZ-111 model 1-492614,46103428356,54%3077,58
TOG II* 6963,7858028248,58%1844,05
Object 907 102855,5576726352,85%2716,90
Bat.-Châtillon 25 t AP91882,9559525655,08%2150,35
T-100 LT101832,4377525453,54%2774,20
Leopard Prototyp A92547,4174225158,57%3391,04
AMX 13 105102505,4878924956,22%3343,26
Black Prince7912,8663224455,74%1327,86
T25/27769,5242823648,31%1021,05
Konštrukta T-34/10071262,6758223156,28%2276,08
M66492,3731921745,62%663,86
T71 DA7588,4242321441,12%1021,29
KV-15535,4439121155,45%1245,00
T54E192722,8180721060,95%3217,19
AMX 13 757579,2251420648,06%1069,07
Spähpanzer Ru 25191373,4265720349,26%2546,33
Type 5 Ke-Ho4307,2229020250,50%1154,31
M1271043,7742918848,94%1486,33
TVP VTU Koncept81548,6660418746,52%2439,81
SU-1527923,5946917749,72%1296,02
Škoda T 256880,4954716959,76%2108,33
Type 3 Chi-Nu5340,3629315952,20%864,26
T-437772,0656915752,87%1285,39
113103029,3986115651,28%3255,24
AMX 12 t6354,4241514650,00%809,44
T1 Heavy Tank5251,2220714238,03%259,15
IS7900,3950713457,46%1259,36
Type 4 Chi-To6594,8543413344,36%1150,39
M10 Wolverine5394,7533413056,92%909,56
Super Conqueror103089,6986413054,62%2685,62
Churchill I5471,4731012443,55%922,19
T6981869,7490911562,61%3190,19
T57 Heavy Tank103112,3769411450,88%2965,30
T376741,5649411250,89%2341,13
T28 Prototype81101,0742811138,74%1055,56
LTP 3234,6927311146,85%1148,86
SU-855300,0923111045,45%520,51
T216335,6538511048,18%790,21
Progetto M35 mod. 46 81880,2077310959,63%2465,48
Churchill VII6640,4145310853,70%1185,29
LTTB81215,5487410858,33%2728,27
M75364,0534410250,98%1361,93
Matilda4343,2327410052,00%1072,13
11081579,9587910050,00%2081,66
O-I61014,695779658,33%2051,25
T404345,542989257,61%940,18
MT-256677,686189152,75%2411,14
Leo71325,776989062,22%2878,55
WZ-13171337,447168863,64%4227,77
WZ-13281340,897368859,09%3073,47
M3 Lee4169,191738548,24%427,85
AMX ELC bis5180,162698548,24%397,79
Type T-345927,565598068,75%3631,41
T-345468,473827955,70%1405,41
M41 HMC5432,542597954,43%644,27
StuG IV 5434,292907940,51%1047,93
Spähpanzer SP I C71206,259547754,55%3107,80
59-166906,746077661,84%3875,58
Type 5861049,587377356,16%2656,39
IS-271724,0310336965,22%2714,25
M24 Chaffee5285,723106944,93%774,13
Object 43092555,527246959,42%2472,06
Panhard AMD 178B6879,875276150,82%3063,79
Strv 7461196,875976055,00%3111,74
WZ-132A91330,926226063,33%2067,02
M374270,182145644,64%832,29
Alecto4302,683175648,21%850,92
T 55A 92472,4810305253,85%3091,59
Ikv 1035704,143985056,00%2182,33
AMX 404162,292384854,17%714,43
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81204,706804639,13%1223,84
Škoda T 245569,024614560,00%1958,70
Ikv 65 Alt II61161,245454551,11%2355,09
M2 Medium Tank3103,001434445,45%205,87
M5 Stuart4161,602574250,00%541,68
VK 16.02 Leopard5657,244464252,38%2590,93
Pz.Kpfw. I Ausf. C3127,642484259,52%559,05
SU-85B4313,462703958,97%777,38
M7 Priest3106,001053534,29%7,70
VK 28.016790,658173458,82%2748,09
T1 Cunningham195,691673237,50%386,90
Type 98 Ke-Ni3216,943593271,88%1144,52
Type 3 Chi-Nu Kai 5499,753743259,38%1362,35
T-284170,872483138,71%295,04
T3 HMC2139,672283060,00%590,86
T2 Medium Tank2108,861602958,62%464,49
Hotchkiss EBR7770,263932751,85%1433,12
T56 GMC3123,081782646,15%223,31
Covenanter4408,165222556,00%2068,07
M3 Stuart3121,171792454,17%431,47
Strv m/425835,465572462,50%3053,24
SU-76M3183,381752445,83%463,00
T2 Light Tank 2120,682922240,91%481,93
M8A14429,865392171,43%1475,70
Vickers Medium Mk. III3166,751692045,00%504,93
BDR G1 B51198,059272050,00%3803,36
T-463164,121601747,06%600,31
WZ-111 model 5A102366,075461450,00%1794,54
Leopard 1102444,007511435,71%2255,02
AT 25362,923101353,85%789,57
T1 HMC2189,171471241,67%1070,91
SU-263313,082511266,67%1021,88
Heavy Tank No. VI 61337,837991233,33%2810,83
Vickers Medium Mk. II295,901161040,00%234,95
Sav m/434422,904711080,00%1563,99
Pz.Kpfw. II Ausf. D 276,002301070,00%408,39
43 M. Toldi III 3107,44186933,33%372,65
AT-12122,63103812,50%299,07
AMX 38364,25224875,00%308,29
T28 Concept 71514,88570850,00%2458,64
Tetrarch 2154,57190742,86%591,52
T-45 2282,50378683,33%2307,33
Panzerjäger I2148,20148540,00%404,30
Sexton II3148,50138450,00%503,99
T7 Combat Car 2126,25202450,00%623,13
B141301,009102100,00%8398,45
Type 97 Te-Ke 2203,003332100,00%1305,84
Light Mk. VIC 294,50147250,00%433,88
Vickers Medium Mk. I10,003461100,00%261,00
Renault Otsu162,004810,00%124,26
Hotchkiss H35280,006310,00%152,62
G.Pz. Mk. VI (e)2170,001961100,00%1262,30
T-50-2 6634,005381100,00%1968,44
BT-7 artillery 3180,002461100,00%1053,87
leKpz M 41 90 mm 8612,0031710,00%620,61

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Junior Officier
Toegetreden: 01/07/2018
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 14/10/2017
Gestopt: 27/04/2018
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 21/01/2017
Gestopt: 25/07/2017
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 06/08/2016
Gestopt: 01/01/1970
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 20/01/2015
Gestopt: 04/08/2016
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 27/05/2014
Gestopt: 19/01/2015
Cookies help delivering this services. Leer meer  Close