Syava0011

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten46007843168
Gemiddelde tier8,4410,139,569,68
Overwinningen2301950,03%337,50%2251,16%7947,02%
Verloren2220948,27%562,50%2148,84%8651,19%
Gelijkstand7791,69%00,00%00,00%31,79%
Gevechten overleefd1335729,03%225,00%1227,91%3621,43%
Tanks vernietigd381220,8370,88320,741060,63
Gedood / dood ratio1,171,171,030,80
Gezien488661,06121,50601,402021,20
Schade toegebracht1.300,571.882,501.679,141.526,08
Veroveringspunten343330,7500,0000,00340,20
Verdedigingspunten207240,4500,0000,0000,00
Ervaring615,18727,13805,19744,31
WN71064,35912,651043,17846,64
WN81388,651386,231449,361183,28
Totaal
Gevechten46007
Gemiddelde tier8,44
Overwinningen2301950,03%
Verloren2220948,27%
Gelijkstand7791,69%
Gevechten overleefd1335729,03%
Tanks vernietigd381220,83
Gedood / dood ratio1,17
Gezien488661,06
Schade toegebracht1.300,57
Veroveringspunten343330,75
Verdedigingspunten207240,45
Ervaring615,18
WN71064,35
WN81388,65
Voorbije 24u
Gevechten8
Gemiddelde tier10,13
Overwinningen337,50%
Verloren562,50%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd225,00%
Tanks vernietigd70,88
Gedood / dood ratio1,17
Gezien121,50
Schade toegebracht1.882,50
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring727,13
WN7912,65
WN81386,23
Voorbije 7 dagen
Gevechten43
Gemiddelde tier9,56
Overwinningen2251,16%
Verloren2148,84%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1227,91%
Tanks vernietigd320,74
Gedood / dood ratio1,03
Gezien601,40
Schade toegebracht1.679,14
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring805,19
WN71043,17
WN81449,36
Voorbije 30 dagen
Gevechten168
Gemiddelde tier9,68
Overwinningen7947,02%
Verloren8651,19%
Gelijkstand31,79%
Gevechten overleefd3621,43%
Tanks vernietigd1060,63
Gedood / dood ratio0,80
Gezien2021,20
Schade toegebracht1.526,08
Veroveringspunten340,20
Verdedigingspunten00,00
Ervaring744,31
WN7846,64
WN81183,28
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten61000
Overwinningen2642,62%00,00%00,00%00,00%
Verloren3150,82%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand46,56%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2134,43%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd260,4300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,650,000,000,00
Gezien450,7400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.479,790,000,000,00
Veroveringspunten1602,6200,0000,0000,00
Verdedigingspunten1752,8700,0000,0000,00
Ervaring558,510,000,000,00
Totaal
Gevechten61
Overwinningen2642,62%
Verloren3150,82%
Gelijkstand46,56%
Gevechten overleefd2134,43%
Tanks vernietigd260,43
Gedood / dood ratio0,65
Gezien450,74
Schade toegebracht1.479,79
Veroveringspunten1602,62
Verdedigingspunten1752,87
Ervaring558,51
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren2100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien84,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht986,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring184,000,000,000,00
Totaal
Gevechten2
Overwinningen00,00%
Verloren2100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien84,00
Schade toegebracht986,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring184,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten3000
Overwinningen133,33%00,00%00,00%00,00%
Verloren266,67%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd133,33%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd31,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,500,000,000,00
Gezien51,6700,0000,0000,00
Schade toegebracht509,330,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring414,000,000,000,00
Totaal
Gevechten3
Overwinningen133,33%
Verloren266,67%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd133,33%
Tanks vernietigd31,00
Gedood / dood ratio1,50
Gezien51,67
Schade toegebracht509,33
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring414,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1155000
Overwinningen58550,65%00,00%00,00%00,00%
Verloren53346,15%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand373,20%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd44338,35%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd8120,7000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,140,000,000,00
Gezien6290,5400,0000,0000,00
Schade toegebracht861,110,000,000,00
Veroveringspunten15461,3400,0000,0000,00
Verdedigingspunten9730,8400,0000,0000,00
Ervaring543,110,000,000,00
Totaal
Gevechten1155
Overwinningen58550,65%
Verloren53346,15%
Gelijkstand373,20%
Gevechten overleefd44338,35%
Tanks vernietigd8120,70
Gedood / dood ratio1,14
Gezien6290,54
Schade toegebracht861,11
Veroveringspunten15461,34
Verdedigingspunten9730,84
Ervaring543,11
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten568000
Overwinningen34059,86%00,00%00,00%00,00%
Verloren20536,09%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand234,05%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd28750,53%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd4210,7400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,500,000,000,00
Gezien4720,8300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.144,810,000,000,00
Veroveringspunten16862,9700,0000,0000,00
Verdedigingspunten14752,6000,0000,0000,00
Ervaring632,400,000,000,00
Totaal
Gevechten568
Overwinningen34059,86%
Verloren20536,09%
Gelijkstand234,05%
Gevechten overleefd28750,53%
Tanks vernietigd4210,74
Gedood / dood ratio1,50
Gezien4720,83
Schade toegebracht1.144,81
Veroveringspunten16862,97
Verdedigingspunten14752,60
Ervaring632,40
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten396000
Overwinningen20150,76%00,00%00,00%00,00%
Verloren19047,98%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand51,26%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd15138,13%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1990,5000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,810,000,000,00
Gezien3930,9900,0000,0000,00
Schade toegebracht1.272,960,000,000,00
Veroveringspunten2850,7200,0000,0000,00
Verdedigingspunten9262,3400,0000,0000,00
Ervaring689,390,000,000,00
Totaal
Gevechten396
Overwinningen20150,76%
Verloren19047,98%
Gelijkstand51,26%
Gevechten overleefd15138,13%
Tanks vernietigd1990,50
Gedood / dood ratio0,81
Gezien3930,99
Schade toegebracht1.272,96
Veroveringspunten2850,72
Verdedigingspunten9262,34
Ervaring689,39
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten207000
Overwinningen11857,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren8742,03%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand20,97%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd8139,13%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1480,7100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,170,000,000,00
Gezien900,4300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.676,600,000,000,00
Veroveringspunten990,4800,0000,0000,00
Verdedigingspunten60,0300,0000,0000,00
Ervaring901,130,000,000,00
Totaal
Gevechten207
Overwinningen11857,00%
Verloren8742,03%
Gelijkstand20,97%
Gevechten overleefd8139,13%
Tanks vernietigd1480,71
Gedood / dood ratio1,17
Gezien900,43
Schade toegebracht1.676,60
Veroveringspunten990,48
Verdedigingspunten60,03
Ervaring901,13
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (239)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
IS-381340,85662316752,86%1683,37
Bat.-Châtillon 25 t101683,85620241848,76%1461,41
KV-5 81182,47636233350,92%1400,42
FV215b 101784,99593166948,41%1464,81
AMX 13 909790,70561164750,58%1157,25
60TP Lewandowskiego101861,07682146448,91%1343,55
T57 Heavy102198,45682144148,02%1824,75
M47 Iron Arnie 81305,18784115152,13%1584,70
STB-1101619,40623102746,25%1203,08
G.W. Panther71188,6753591850,33%1573,18
KV-856817,3151189353,75%1565,78
121101369,3846380841,46%911,67
IS-4101640,5566370746,11%1208,34
Char Futur 4 91553,8677270352,49%1405,02
T-5491381,7671861551,87%1591,02
Miel 81323,3183258055,69%1593,31
Object 268101846,8758757550,43%1271,47
WZ-12091315,7051853454,31%1383,26
STG Guard 81240,8856353351,03%1553,24
M18 Hellcat6916,2660852754,65%1946,26
AE Phase I 91714,3983351649,42%1639,98
Emil II91786,5165450249,20%1659,02
M53/M5591182,4662342750,82%1101,21
AMX M4 mle. 49 Liberté 81141,6662342352,72%1399,10
T-34-3 81229,6863742248,34%1451,48
Controcarro 3 Minotauro101934,9280340750,37%1430,44
G.W. Tiger91436,8355939748,11%1628,45
Super Conqueror101621,1958939143,73%1075,76
G.W. E 100101712,4954535147,58%1637,18
Object 430U101641,6871134650,58%1224,95
Object 70491739,0360734051,18%1422,15
Object 43091511,7562333553,43%1401,38
T 55A 91423,3174833250,60%1350,26
ISU-15281281,4052932352,94%1284,24
FV380591269,1341531850,63%1271,65
FV20781101,3937931449,04%1402,43
Panhard EBR 10510745,4462730545,25%678,14
Bofors Tornvagn 81483,2585830356,44%1779,01
T54E191699,1376229753,54%1695,93
T-448894,2357329451,70%1233,07
Conqueror91808,2672529350,51%1845,07
T-100 LT10754,1763929343,34%706,39
SU-263586,1237829158,76%2279,76
T-34-281014,4550129048,62%1332,57
Object 25791489,2464228751,22%1409,08
T-62A101813,0471328443,66%1575,10
KV-15255,7723728342,40%285,72
Crusader 5.5-in. SP7938,7043628054,29%1529,55
T6981203,0373027152,40%1677,09
121B 101530,8670625245,24%1181,41
Bat.-Châtillon 25 t AP91076,4262524853,23%1139,81
T-1091435,0861623841,60%1315,76
S-517951,3848723752,32%1156,10
T-34-171002,8952223553,62%1734,61
XM66F 81416,6079123552,34%1570,73
Pz.Kpfw. VII101929,1879822350,67%1443,02
Object 261101382,1566922250,90%1129,06
T-50588,9625021552,09%141,79
53TP Markowskiego81202,2561221151,66%1410,81
IS-6 B 81243,5260220754,59%1348,26
Object 277101828,8677320650,00%1463,25
IS7751,5459619750,76%981,11
UDES 14 Alt 581104,3168819647,96%1341,79
Type 6191228,0160018845,21%1091,25
Emil I81309,1161918755,61%1524,85
Panhard EBR 909775,1569117651,70%1121,94
Conqueror Gun Carriage101416,4641316742,51%1137,55
FV230 Canopener101679,4376716752,10%1064,02
59-166542,8046916452,44%1649,52
AMX 13 757415,9250015849,37%733,39
T-46375,1213015646,79%108,31
O-Ni71064,0753615356,21%1386,06
Type 5 Ka-Ri 81534,7174815350,33%1472,65
STA-18914,9766015052,00%1125,88
T-34-856410,3744814751,70%686,20
Panhard AML Lynx 6x68576,7657714743,54%889,11
AMX 13 10510846,3053714544,14%778,97
50TP Tyszkiewicza91551,8968814247,18%1402,75
T-284176,3418814147,52%369,04
T2971236,1375813652,94%1746,81
CS-538756,0342213539,26%806,41
CS-63101575,2273913554,07%1219,81
XM57 81518,3181413455,22%1404,12
T71 DA7769,4466913351,13%1725,13
CS-447929,4151913153,44%1395,67
SMV CC-6781241,2861513151,91%1368,96
Caernarvon81262,4272912744,88%1544,73
Hummel6746,3941312543,20%1109,92
O-I6900,5052112556,00%1655,86
SU-1527778,4750012349,59%998,47
Grille5471,5830112047,50%879,03
45TP Habicha7983,8758211861,02%1428,86
T-54 ltwt.9794,7672311554,78%1128,01
E 7591493,5469511245,54%1245,52
Type 586739,2254311155,86%1793,73
T-437766,5154010652,83%1357,58
A-20560,5920210341,75%33,19
FV4025 Contriver111721,6480710344,66%956,65
Controcarro 1 Mk. 291670,9981010049,00%1490,11
MT-256388,1264210049,00%1128,71
T-50-2 6521,0351010050,00%1420,65
T-345176,583239847,96%285,69
M-II-Y71102,355879862,24%1560,12
M127902,455999645,83%1002,33
Leo7904,286419054,44%1465,18
Carro da Combattimento 45 t 101463,707328754,02%983,46
Manticore10973,626648744,83%991,70
SDP 58 Kilana81394,357578653,49%1639,78
CS-5991617,768548660,47%1719,22
FV3046925,625228647,67%1912,88
Jagdtiger Prototype 81521,138058645,35%1462,79
Black Prince7914,756578450,00%1162,75
Tiger II8879,185628245,12%847,60
Versuchspanzer 5791449,898138252,44%1115,77
ELC EVEN 90 8584,496648247,56%1026,63
Type 6891585,677887944,30%1291,99
AMX 12 t6273,294617857,69%666,88
Kranvagn101723,465417145,07%1229,26
VK 36.01 (H)6793,904386949,28%1351,25
T216447,995446851,47%1280,79
M40/M438971,225596741,79%851,61
Hotchkiss EBR7496,376006753,73%1071,47
LTG7664,337646459,38%1542,44
AMX 50 Foch (155) 101591,865936339,68%904,17
Churchill VII6679,185926155,74%1247,92
AMX 404122,782416040,00%219,12
SU-1006620,733616043,33%886,79
40TP Habicha6609,604385851,72%1135,25
LTTB8493,835555841,38%714,18
Konštrukta T-34/1007905,256725759,65%1510,57
T328704,813565736,84%492,08
Sturmpanzer II4274,142385738,60%683,36
E 100101843,557255641,07%1169,89
UDES 1691090,885445230,77%763,02
Löwe 8915,714915141,18%869,68
T-26262,741024746,81%106,08
SMV CC-5671101,597044645,65%1556,15
Type 5781424,548724660,87%1679,32
Bishop5583,514934557,78%1540,23
56TP 81248,427744553,33%1270,05
M-III-Y8947,706584438,64%835,58
SDP 60 Gonkiewicza91378,436714245,24%1037,75
M24E2 Super Chaffee 6542,735014047,50%1674,64
VK 45.02 (P) Ausf. B91496,517823948,72%1327,38
Semovente M43 Bassotto6968,035763644,44%1622,39
Type 4 Ju-To71237,067273644,44%1514,85
WZ-1317552,245873444,12%1012,94
M446722,536153467,65%1317,69
KV-1SA 5813,617743357,58%1848,83
Type 1 Chi-He4221,092463243,75%522,42
FV226 Contradictious 81205,597393250,00%1111,22
B.U.G.I.6773,875453141,94%1252,89
M-VI-Y91100,846833145,16%893,81
M10 RBFM 5696,934253053,33%1440,83
Tiger I7993,326102857,14%1218,89
WZ-1328533,464622850,00%826,91
StuG III Ausf. B4497,362362828,57%1166,15
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5267,712162828,57%445,00
Alembic 81206,117542850,00%1158,27
BT-7499,001372548,00%152,19
Škoda T 256849,927052458,33%2079,24
Churchill I5580,084732462,50%1264,09
SU-85B4239,043572470,83%682,61
25TP KSUST II5345,733092245,45%668,17
M5 Stuart4195,823822263,64%565,20
SDP 57 Gowika7812,735072240,91%921,02
T 54D 91415,777292240,91%1198,23
M66497,654682060,00%709,33
Type 71101547,306392040,00%945,70
Object 283 91333,958542065,00%1363,85
M-V-Y101684,847691942,11%1159,23
Type T-345345,283841850,00%958,26
SU-76M4145,282481861,11%338,16
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8849,784211833,33%787,92
Strv m/425316,533371752,94%774,89
Type 3 Ju-Nu61102,718171770,59%1867,98
Birch Gun4184,412251770,59%678,60
K-91-PT 91429,717151747,06%1193,70
Sturmpanzer I Bison3101,881611643,75%135,19
AT-1279,88801625,00%56,80
DS PZInż5485,203991553,33%1004,90
T-29 3162,071911450,00%404,00
Mitsu 1085576,623931330,77%848,94
Windhund 8802,005011330,77%562,48
StuG IV 5346,383241361,54%812,26
M3 Lee4269,732571145,45%887,35
GSOR the TANK 91472,736121127,27%1172,25
M3 Stuart3168,003591060,00%664,25
AMX 383114,903041050,00%209,16
Somua SAu 404204,102781080,00%555,45
Pz.Kpfw. 5581850,709141040,00%1808,54
Kunze Panzer 91488,806561030,00%1290,23
WZ-120-1G FT 81554,608371050,00%1531,36
T1 Cunningham137,22104955,56%123,10
BT-2289,89284966,67%418,24
MS-1155,00141966,67%250,58
M75221,00269944,44%618,67
T28 Concept 7694,33418977,78%976,33
Excalibur 6730,00280922,22%874,82
Strv m/40L3183,88164825,00%453,95
Type 3 Chi-Nu5516,50383850,00%1293,60
Lago4150,43237742,86%250,94
Pz.Kpfw. 38 (t)325,17178650,00%82,06
VK 45.02 (P) Ausf. A81682,83761616,67%2167,19
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6659,67436633,33%1312,23
T7 Combat Car 256,50138650,00%116,09
Type 2597 Chi-Ha3204,00203520,00%517,57
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4186,80343560,00%547,41
Black Prince II 7971,20795560,00%1327,04
Matilda Black Prince 5317,20290560,00%665,78
Hotchkiss H35281,25178475,00%371,51
M2 Medium Tank3108,25224450,00%222,29
Lorraine 50 t 91340,75698450,00%1025,73
T1E6 252,00230450,00%96,35
Strv fm/21136,67221333,33%0,00
Renault FT10,0068333,33%0,00
Semovente M415862,67609366,67%1816,49
Light Mk. VIC 251,331583100,00%261,00
SU-855339,50208250,00%565,62
Strv m/38261,00201250,00%83,60
P26/404283,5019420,00%476,33
Leichttraktor117,5071250,00%82,83
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5881,00724250,00%2036,07
Pz.Sfl. IC 4521,5027120,00%1824,51
Patton the Tank 91240,00553250,00%974,97
T-45 272,00166250,00%156,78
MTLS-1G14 3130,00209250,00%363,73
M16/43 Sahariano 3180,5017220,00%220,68
LTP 3146,00229250,00%491,71
Valiant 5254,50423250,00%346,38
Renault Otsu10,001310,00%0,00
M5A1 Stuart40,0018910,00%0,00
Type 97 Te-Ke 291,002691100,00%446,99
Panzerwagen 39 3343,0028110,00%1108,71
Convert. Medium Tank T3 375,007610,00%0,00
A46 6313,0010310,00%586,59
AMX 13 (FL 11) 5930,0059110,00%4044,60
Pz.Kpfw. II Ausf. D 256,0019510,00%0,00
Super Hellcat 7247,0012010,00%51,65

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Rekruut
Toegetreden: 06/07/2026
Gestopt: 10/07/2026
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 07/05/2026
Gestopt: 21/06/2026
Rol: Soldaat
Toegetreden: 23/01/2025
Gestopt: 15/04/2025
Rol: Soldaat
Toegetreden: 04/01/2025
Gestopt: 17/01/2025
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 01/09/2024
Gestopt: 28/12/2024
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 01/09/2024
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 24/08/2024
Gestopt: 30/08/2024
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 29/07/2024
Gestopt: 23/08/2024
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 09/12/2023
Gestopt: 29/07/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 18/04/2023
Gestopt: 08/06/2023
Rol: Soldaat
Toegetreden: 25/07/2023
Gestopt: 08/10/2023
Rol: Rekruut
Toegetreden: 20/07/2023
Gestopt: 24/07/2023
Rol: Rekruut
Toegetreden: 22/06/2023
Gestopt: 24/06/2023
Rol: Rekruut
Toegetreden: 22/10/2023
Gestopt: 22/10/2023
Rol: Rekruut
Toegetreden: 17/11/2023
Gestopt: 21/11/2023
Rol: Soldaat
Toegetreden: 07/03/2023
Gestopt: 09/04/2023
Rol: Soldaat
Toegetreden: 27/06/2023
Gestopt: 13/07/2023
Rol: Rekruut
Toegetreden: 23/11/2023
Gestopt: 02/12/2023
Rol: Rekruut
Toegetreden: 16/07/2023
Gestopt: 19/07/2023
Rol: Rekruut
Toegetreden: 26/02/2023
Gestopt: 28/02/2023
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 15/12/2022
Gestopt: 25/02/2023