TF46

clanlogo
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 03/07/2016

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten76187071324
Gemiddelde tier7,160,008,837,70
Overwinningen4074653,48%00,00%4157,75%18256,17%
Verloren3453945,33%00,00%2940,85%13641,98%
Gelijkstand9021,18%00,00%11,41%61,85%
Gevechten overleefd3333443,75%00,00%4056,34%16550,93%
Tanks vernietigd902871,1900,00390,552140,66
Gedood / dood ratio2,110,001,261,35
Gezien404520,5300,0000,00130,04
Schade toegebracht1.250,300,001.342,281.152,67
Veroveringspunten450850,5900,00630,892000,62
Verdedigingspunten971391,2800,0000,00680,21
Ervaring592,130,00851,08695,19
WN71421,120,00841,18942,83
WN81813,860,001384,941519,72
Totaal
Gevechten76187
Gemiddelde tier7,16
Overwinningen4074653,48%
Verloren3453945,33%
Gelijkstand9021,18%
Gevechten overleefd3333443,75%
Tanks vernietigd902871,19
Gedood / dood ratio2,11
Gezien404520,53
Schade toegebracht1.250,30
Veroveringspunten450850,59
Verdedigingspunten971391,28
Ervaring592,13
WN71421,12
WN81813,86
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten71
Gemiddelde tier8,83
Overwinningen4157,75%
Verloren2940,85%
Gelijkstand11,41%
Gevechten overleefd4056,34%
Tanks vernietigd390,55
Gedood / dood ratio1,26
Gezien00,00
Schade toegebracht1.342,28
Veroveringspunten630,89
Verdedigingspunten00,00
Ervaring851,08
WN7841,18
WN81384,94
Voorbije 30 dagen
Gevechten324
Gemiddelde tier7,70
Overwinningen18256,17%
Verloren13641,98%
Gelijkstand61,85%
Gevechten overleefd16550,93%
Tanks vernietigd2140,66
Gedood / dood ratio1,35
Gezien130,04
Schade toegebracht1.152,67
Veroveringspunten2000,62
Verdedigingspunten680,21
Ervaring695,19
WN7942,83
WN81519,72
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten8000
Overwinningen225,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren675,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd225,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd20,2500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,330,000,000,00
Gezien30,3800,0000,0000,00
Schade toegebracht1.557,880,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring404,130,000,000,00
Totaal
Gevechten8
Overwinningen225,00%
Verloren675,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd225,00%
Tanks vernietigd20,25
Gedood / dood ratio0,33
Gezien30,38
Schade toegebracht1.557,88
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring404,13
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten105000
Overwinningen5047,62%00,00%00,00%00,00%
Verloren5249,52%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand32,86%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2422,86%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd640,6100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,790,000,000,00
Gezien860,8200,0000,0000,00
Schade toegebracht902,610,000,000,00
Veroveringspunten1010,9600,0000,0000,00
Verdedigingspunten1061,0100,0000,0000,00
Ervaring629,970,000,000,00
Totaal
Gevechten105
Overwinningen5047,62%
Verloren5249,52%
Gelijkstand32,86%
Gevechten overleefd2422,86%
Tanks vernietigd640,61
Gedood / dood ratio0,79
Gezien860,82
Schade toegebracht902,61
Veroveringspunten1010,96
Verdedigingspunten1061,01
Ervaring629,97
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten101000
Overwinningen5453,47%00,00%00,00%00,00%
Verloren4443,56%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand32,97%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd3635,64%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd700,6900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,080,000,000,00
Gezien580,5700,0000,0000,00
Schade toegebracht636,500,000,000,00
Veroveringspunten2122,1000,0000,0000,00
Verdedigingspunten760,7500,0000,0000,00
Ervaring500,550,000,000,00
Totaal
Gevechten101
Overwinningen5453,47%
Verloren4443,56%
Gelijkstand32,97%
Gevechten overleefd3635,64%
Tanks vernietigd700,69
Gedood / dood ratio1,08
Gezien580,57
Schade toegebracht636,50
Veroveringspunten2122,10
Verdedigingspunten760,75
Ervaring500,55
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten56000
Overwinningen2646,43%00,00%00,00%00,00%
Verloren2951,79%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand11,79%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1628,57%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd400,7100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,000,000,000,00
Gezien591,0500,0000,0000,00
Schade toegebracht834,540,000,000,00
Veroveringspunten70,1300,0000,0000,00
Verdedigingspunten2073,7000,0000,0000,00
Ervaring677,410,000,000,00
Totaal
Gevechten56
Overwinningen2646,43%
Verloren2951,79%
Gelijkstand11,79%
Gevechten overleefd1628,57%
Tanks vernietigd400,71
Gedood / dood ratio1,00
Gezien591,05
Schade toegebracht834,54
Veroveringspunten70,13
Verdedigingspunten2073,70
Ervaring677,41
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten846000
Overwinningen49758,75%00,00%00,00%00,00%
Verloren34040,19%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand91,06%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd39446,57%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd6850,8100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,520,000,000,00
Gezien5890,7000,0000,0000,00
Schade toegebracht660,150,000,000,00
Veroveringspunten12271,4500,0000,0000,00
Verdedigingspunten9721,1500,0000,0000,00
Ervaring569,810,000,000,00
Totaal
Gevechten846
Overwinningen49758,75%
Verloren34040,19%
Gelijkstand91,06%
Gevechten overleefd39446,57%
Tanks vernietigd6850,81
Gedood / dood ratio1,52
Gezien5890,70
Schade toegebracht660,15
Veroveringspunten12271,45
Verdedigingspunten9721,15
Ervaring569,81
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten22000
Overwinningen940,91%00,00%00,00%00,00%
Verloren1359,09%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd418,18%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd110,5000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,610,000,000,00
Gezien130,5900,0000,0000,00
Schade toegebracht1.018,180,000,000,00
Veroveringspunten311,4100,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring280,910,000,000,00
Totaal
Gevechten22
Overwinningen940,91%
Verloren1359,09%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd418,18%
Tanks vernietigd110,50
Gedood / dood ratio0,61
Gezien130,59
Schade toegebracht1.018,18
Veroveringspunten311,41
Verdedigingspunten00,00
Ervaring280,91
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (210)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Centurion Action X101650,19556275446,26%1307,67
M18 Hellcat6994,21578209955,65%2128,47
TOG II* 6899,44545195954,57%1749,17
Grille 15102492,28621172151,66%2090,61
Centurion Mk. 7/191503,46546169648,64%1485,16
KV-26971,91622161758,01%2012,87
Bat.-Châtillon 155 58101575,19540150550,43%1547,91
Matilda4476,04352147853,79%1593,01
Charioteer81730,57762145956,07%2285,95
Dicker Max 61034,35632144954,66%2195,61
Krupp-Steyr Waffenträger 71244,94633140453,63%2002,91
105 leFH18B2 5869,66579131357,04%2003,06
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81288,49698129549,58%1607,32
SU-130PM 81732,99703125353,07%1998,38
M56 Scorpion 71280,82717120756,92%2131,90
T28 Concept 71291,93746112158,70%2202,74
SU-122-44 71366,35695111354,54%2232,08
Strv S1 81596,59579106353,25%1857,30
Conqueror Gun Carriage101692,19516102051,18%1566,13
AMX 13 F3 AM6847,37406101252,96%1435,16
Rhm.-Borsig Waffenträger81616,49537100647,91%1857,22
Bat.-Châtillon 155 5591387,96626100148,45%1384,48
SU-85I 5692,6451198355,85%1749,56
Waffenträger auf Pz. IV91968,8665794352,60%1867,63
AT 15A 71289,3778890761,30%2337,88
FCM 36 Pak 40 3469,1547390460,84%1650,21
T675924,9163387959,84%2878,23
Matilda Black Prince 5671,7355485261,85%2180,51
FV217 Badger102264,9559384750,06%1822,98
M10 RBFM 5957,6465981258,13%2524,93
FV20781207,9870677654,12%1579,39
VK 28.016523,7852667553,63%1686,64
T3091853,6661066353,39%1787,49
Kanonenjagdpanzer 105 81504,2465064749,46%1741,06
FV215b (183) 102425,4671062351,36%1990,38
O-I61069,5675262259,49%2188,73
Excalibur 61128,3261961854,05%2129,62
AMX 50 Foch B102268,4361361150,90%1772,78
M374337,7519459649,50%1148,35
T110E4102354,1871957347,64%1880,65
G.W. E 100101416,0350455051,45%1163,33
FV4202 81373,5477654551,74%2124,85
StuG IV 5629,2448554454,23%1902,51
Super Hellcat 71160,3663954160,63%2022,74
AMX Canon d'assaut 105 81744,6872753653,73%2151,93
Excelsior 5826,1968252162,96%2242,64
Conqueror91961,1773151056,47%2114,37
AMX 50 10081597,9077050353,88%2053,70
KV-5 81403,3867250056,20%1906,84
M1271026,7755049851,41%1368,62
Cromwell B 61082,6282548963,60%2686,35
Centurion Mk. I8834,6746347447,47%936,45
AMX 50 Foch92213,4273846259,96%2355,19
FV380591649,9647645454,85%2128,86
M53/M5591436,7056745049,11%1380,25
FV201 (A45) 71248,2179144758,39%2217,94
T71 DA7698,8757944349,89%1456,61
Cromwell6527,7742543148,72%953,01
T6981040,2155943052,79%1373,57
TNH 105/100081352,1761040950,61%1653,68
Comet7553,4234940446,04%706,44
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81398,0673240055,75%2084,84
G.W. Panther71099,7052538552,21%1458,91
Object 268 Version 4102377,6368538052,89%1957,76
T3 HMC2289,5135237857,94%1606,56
Hummel6898,0257335354,11%1441,88
ARL V396804,4348835253,13%1573,94
Waffenträger auf E 100102101,5752534146,92%1389,71
Lorraine 155 mle. 5181254,1045333648,51%1510,22
Ikv 65 Alt II61013,1047632553,54%2215,38
T28 Prototype81263,1351432348,30%1384,49
Chi-To SP71557,2084032064,38%2333,63
M4A1 Sherman5679,5271231263,46%2376,95
FV4004 Conway91833,7063631148,23%1691,41
T25/27870,9240030745,28%1200,21
Heavy Tank No. VI 6942,5158330054,67%1829,07
Strv 103-091940,0665429653,38%1863,88
M40/M4381338,9869929353,92%1528,51
FV215b 102195,7369029152,92%1999,95
Strv 103B102203,0862025952,51%1760,14
Caernarvon Action X 81518,0470925857,36%2108,67
Vickers Medium Mk. I1232,3839025362,06%1742,32
T54E191669,0779325354,15%1722,21
ARL 446840,7961525255,95%1658,62
SU-100M171388,8858224951,81%2240,03
Lorraine 155 mle. 507919,2653824746,56%1104,88
AT 771160,0756024553,47%1675,72
Nashorn6896,6362124549,80%1664,47
Valentine II 4532,3459624456,56%2588,65
Spähpanzer Ru 25191016,3370224247,11%1655,61
Object 26391899,9856524147,30%1825,35
Ikv 90 Typ B71048,3046423553,19%1522,49
Sturer Emil7909,1946022948,03%1333,48
AMX AC mle. 4881299,5366622846,49%1374,93
AT 86706,8646522153,85%1332,57
SU-855557,7833621753,46%1358,61
AMX 13 105 AM mle. 505560,9441221751,15%1266,27
SU-86933,6955821647,69%1410,58
Crusader6217,8021221542,33%401,28
Caernarvon81457,0469321455,14%1933,49
Type 5 Heavy102501,5870421451,40%1982,55
Lorraine 39L AM3255,9325120751,21%854,47
SU-10181473,2852320650,00%1730,88
ISU-152K 81791,9280820148,76%2107,16
T92 HMC101491,3157819153,93%1293,03
M415549,7730419046,32%847,44
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4843,4050718758,82%2863,23
Sexton I 3252,7623018758,29%827,82
ShPTK-TVP 100 81533,6361418646,77%1767,56
Tortoise91928,6986717757,63%1883,00
T404772,0665817660,80%2770,29
Churchill VII6780,7056117551,43%1522,99
Covenanter5231,7229817352,60%684,23
FV3046809,1549417354,91%1610,68
Spähpanzer SP I C7829,6278117256,98%1940,14
ELC EVEN 90 8795,9365516950,89%1683,90
S35 CA5605,5243516850,00%1334,67
Grille5685,5341416352,76%1621,89
AMX 105 AM mle. 474462,6932515461,69%1803,61
Black Prince71000,5362815151,66%1545,85
S-5171116,9962914755,10%1382,18
Challenger71002,3558214747,62%1431,40
MT-256480,3352014748,98%1676,58
Pz.Sfl. IVb4560,6632514552,41%1945,56
Emil II92128,0375114351,75%2140,06
AMX 50 Foch (155) 102143,1052114246,48%1574,37
Somua SAu 404238,6922014045,71%511,39
AMX AC mle. 4671029,0158814047,86%1511,81
T216455,0040213951,80%1322,57
Type 4 Heavy92133,7699313256,06%2452,54
Ikv 1035707,2139113151,15%2068,00
AT 1581439,1080313150,38%1663,75
O-Ho81686,5898413055,38%2259,09
Crusader 5.5-in. SP71032,7158712952,71%1761,83
M446789,1337812756,69%1370,23
BT-7 artillery 3461,8056312560,00%2312,02
M8A14519,4043912247,54%1592,88
Churchill I5646,9050712153,72%1468,62
O-Ni71353,7573312157,85%2063,88
Pudel 61112,7086312056,67%2315,55
Type 95 Ha-Go2215,1524011949,58%983,85
O-I Experimental5935,9178111656,90%2406,22
VK 45.02 (P) Ausf. A81421,3666711349,56%1655,00
SU-54364,9231311249,11%867,92
Sherman Firefly61003,8664011052,73%2359,85
T2971376,7491111058,18%2172,10
Chi-Ni2216,7225510951,38%1139,39
Emil I81823,5788410560,00%2597,52
AT 25586,6443010351,46%1626,18
Tiger (P)71019,4655110364,08%1533,49
VK 45.02 (P) Ausf. B91731,627258952,81%1699,85
T3281496,908158653,49%1925,99
Sherman III5552,114418563,53%1754,93
T34 B 81464,885798551,76%1831,53
SU-10061016,656487761,04%2214,86
Vickers Medium Mk. II2194,782637663,16%1062,82
Grant4427,913917648,68%1507,88
UDES 0381383,426507656,58%1687,95
Stuart I-IV3403,535217553,33%2164,50
Cruiser Mk. III3212,243457548,00%1055,27
T-50-2 6606,446187556,00%1985,05
Bishop5680,865116651,52%1758,97
T78 61366,667056566,15%2618,31
BDR G1 B51319,117806264,52%3604,07
Churchill Gun Carrier6817,775426051,67%1567,11
LTTB8785,026716041,67%1386,54
Renault G15517,805925954,24%1632,38
E 75 TS 81635,927625952,54%2089,88
M36 Jackson61145,347255653,57%2398,39
T-54 ltwt.91079,717825657,14%1584,04
Super Conqueror102063,947545251,92%1621,03
VK 16.02 Leopard5280,384065044,00%764,93
M2 Light2141,042094946,94%419,70
AMX M4 mle. 49 81614,659174965,31%2502,91
T1 HMC2160,211724850,00%840,62
43 M. Toldi III 3336,253794856,25%1927,89
Renault UE 573218,702284746,81%545,48
Object 261101451,065944742,55%1222,41
T82 HMC4642,134174757,45%2387,14
Pz.Kpfw. II Luchs4225,963044557,78%820,60
Archer5843,075724555,56%2356,07
T56 GMC3257,022424461,36%839,04
Cruiser Mk. IV4205,882534344,19%481,54
Pz.Sfl. IVc5512,984884062,50%1301,89
Vickers Medium Mk. III3182,921653930,77%527,02
SU-122A5532,473713655,56%1193,60
AMX M4 mle. 4571312,918103452,94%2108,91
M4A3E2 Sherman Jumbo6978,858503464,71%2483,10
Aufklärungspanzer Panther 7193,733993336,36%109,14
Sav m/434517,414103271,88%1802,39
M10 Wolverine5809,916453250,00%2264,68
Type 1 Ho-Ni II 4868,836622958,62%2226,32
Achilles6912,697832661,54%2139,79
M7 Priest3444,872782352,17%1593,43
T7 Combat Car 282,571652378,26%409,94
M5 Stuart4182,452562240,91%290,92
Renault FT 75 BS2209,812912157,14%1448,32
Type 95 Heavy4496,205972070,00%2296,13
Valentine3354,793751957,89%1544,92
T57 Heavy102325,897561838,89%1734,37
Marder II3439,604721560,00%1693,87
Somua SM 81553,478361553,33%1744,14
Škoda T 56 82025,088861338,46%1942,22
Wespe3306,083591250,00%1201,33
B14480,44635977,78%1673,99
M22202,20321580,00%1194,35
CS-52 LIS 81778,337563100,00%2359,19
Chimera 83302,0019261100,00%4546,99
Concept 1B 94925,00181210,00%7147,07
VK 45.03 72433,0012051100,00%4875,90

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Junior Officier
Toegetreden: 03/07/2016
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 03/07/2016
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 30/04/2016
Gestopt: 24/06/2016
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 11/08/2015
Gestopt: 10/03/2016