TT_OpLoD

clanlogo
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 12/02/2026

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten33361000
Gemiddelde tier7,800,000,000,00
Overwinningen1662249,82%00,00%00,00%00,00%
Verloren1634348,99%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand3961,19%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd668720,04%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd225800,6800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,850,000,000,00
Gezien455061,3600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.018,540,000,000,00
Veroveringspunten207050,6200,0000,0000,00
Verdedigingspunten120500,3600,0000,0000,00
Ervaring512,990,000,000,00
WN7974,180,000,000,00
WN81198,050,000,000,00
Totaal
Gevechten33361
Gemiddelde tier7,80
Overwinningen1662249,82%
Verloren1634348,99%
Gelijkstand3961,19%
Gevechten overleefd668720,04%
Tanks vernietigd225800,68
Gedood / dood ratio0,85
Gezien455061,36
Schade toegebracht1.018,54
Veroveringspunten207050,62
Verdedigingspunten120500,36
Ervaring512,99
WN7974,18
WN81198,05
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten132000
Overwinningen5340,15%00,00%00,00%00,00%
Verloren7254,55%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand75,30%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd3728,03%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd780,5900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,820,000,000,00
Gezien1310,9900,0000,0000,00
Schade toegebracht1.580,380,000,000,00
Veroveringspunten860,6500,0000,0000,00
Verdedigingspunten250,1900,0000,0000,00
Ervaring525,590,000,000,00
Totaal
Gevechten132
Overwinningen5340,15%
Verloren7254,55%
Gelijkstand75,30%
Gevechten overleefd3728,03%
Tanks vernietigd780,59
Gedood / dood ratio0,82
Gezien1310,99
Schade toegebracht1.580,38
Veroveringspunten860,65
Verdedigingspunten250,19
Ervaring525,59
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten10000
Overwinningen330,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren660,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand110,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd220,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd30,3000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,380,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht657,200,000,000,00
Veroveringspunten373,7000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring250,400,000,000,00
Totaal
Gevechten10
Overwinningen330,00%
Verloren660,00%
Gelijkstand110,00%
Gevechten overleefd220,00%
Tanks vernietigd30,30
Gedood / dood ratio0,38
Gezien00,00
Schade toegebracht657,20
Veroveringspunten373,70
Verdedigingspunten00,00
Ervaring250,40
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten38000
Overwinningen1642,11%00,00%00,00%00,00%
Verloren2257,89%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1436,84%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd230,6100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,960,000,000,00
Gezien210,5500,0000,0000,00
Schade toegebracht580,210,000,000,00
Veroveringspunten511,3400,0000,0000,00
Verdedigingspunten150,3900,0000,0000,00
Ervaring319,110,000,000,00
Totaal
Gevechten38
Overwinningen1642,11%
Verloren2257,89%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1436,84%
Tanks vernietigd230,61
Gedood / dood ratio0,96
Gezien210,55
Schade toegebracht580,21
Veroveringspunten511,34
Verdedigingspunten150,39
Ervaring319,11
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren1100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien11,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht128,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring19,000,000,000,00
Totaal
Gevechten1
Overwinningen00,00%
Verloren1100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien11,00
Schade toegebracht128,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring19,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten70000
Overwinningen3245,71%00,00%00,00%00,00%
Verloren3854,29%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd3448,57%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd510,7300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,420,000,000,00
Gezien600,8600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.393,310,000,000,00
Veroveringspunten570,8100,0000,0000,00
Verdedigingspunten4566,5100,0000,0000,00
Ervaring569,590,000,000,00
Totaal
Gevechten70
Overwinningen3245,71%
Verloren3854,29%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd3448,57%
Tanks vernietigd510,73
Gedood / dood ratio1,42
Gezien600,86
Schade toegebracht1.393,31
Veroveringspunten570,81
Verdedigingspunten4566,51
Ervaring569,59
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten335000
Overwinningen16950,45%00,00%00,00%00,00%
Verloren15746,87%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand92,69%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd13941,49%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2540,7600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,300,000,000,00
Gezien2150,6400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.028,820,000,000,00
Veroveringspunten6061,8100,0000,0000,00
Verdedigingspunten3240,9700,0000,0000,00
Ervaring424,930,000,000,00
Totaal
Gevechten335
Overwinningen16950,45%
Verloren15746,87%
Gelijkstand92,69%
Gevechten overleefd13941,49%
Tanks vernietigd2540,76
Gedood / dood ratio1,30
Gezien2150,64
Schade toegebracht1.028,82
Veroveringspunten6061,81
Verdedigingspunten3240,97
Ervaring424,93
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten214000
Overwinningen12658,88%00,00%00,00%00,00%
Verloren8539,72%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand31,40%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd8640,19%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1790,8400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,400,000,000,00
Gezien1260,5900,0000,0000,00
Schade toegebracht2.007,270,000,000,00
Veroveringspunten3901,8200,0000,0000,00
Verdedigingspunten1170,5500,0000,0000,00
Ervaring595,720,000,000,00
Totaal
Gevechten214
Overwinningen12658,88%
Verloren8539,72%
Gelijkstand31,40%
Gevechten overleefd8640,19%
Tanks vernietigd1790,84
Gedood / dood ratio1,40
Gezien1260,59
Schade toegebracht2.007,27
Veroveringspunten3901,82
Verdedigingspunten1170,55
Ervaring595,72
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (287)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
E 25 7906,40485198949,72%1330,51
T25 Pilot Number 1 81113,73633119252,01%1519,13
WZ-1328657,3245486449,31%1093,48
FV4202 81178,8667475153,66%1669,67
FV215b (183) 101781,6955569248,41%1323,77
Grille 15101840,1053061946,20%1312,90
M127851,9038561654,22%1183,02
WZ-111 model 1-491335,5852159550,42%1205,96
Rhm.-Borsig Waffenträger81479,5750754249,26%1612,26
113101690,2556852453,24%1454,46
IS-381368,9956749754,33%1732,42
IS-27869,4147549153,77%1117,70
T-54 first prototype 81112,5876448251,04%1520,49
T499724,6355547948,02%903,42
T-100 LT10902,3160447150,96%979,32
Bat.-Châtillon Bourrasque 81062,8860945649,56%1115,51
Object 705A101952,8869842949,88%1492,85
Waffenträger auf Pz. IV91761,4755541756,35%1623,46
ELC EVEN 90 8655,9664041650,72%1239,79
WZ-132A9859,3646641547,47%1133,69
IS-7101751,8265041250,49%1328,48
FV4005 Stage II101498,3751241148,91%1084,76
T54E191435,6554440844,36%1261,70
WZ-1317433,5039240346,65%702,60
M53/M5591106,0745937644,41%985,90
Bat.-Châtillon 25 t101580,5455335046,86%1214,26
M40/M438889,3737834247,37%879,34
1108976,8946434143,11%993,87
T-1091557,6552533745,40%1470,74
Panhard EBR 75 (FL 10) 8764,9458132649,08%1272,26
T 55A 91706,8871030948,54%1738,28
T-54 ltwt.91019,9874130659,15%1674,48
O-I6873,0849930556,39%1735,04
WZ-12091156,3146730245,70%1063,33
ISU-152K 81256,4658429444,56%1285,84
Type T-345203,7422827851,08%409,01
Object 261101188,6149926448,86%940,17
Bat.-Châtillon 25 t AP91448,9355626152,11%1542,21
LTTB8835,5259125051,60%1652,97
M41 Walker Bulldog8546,8943924842,74%842,55
T376466,0241924454,51%1231,92
AltProto AMX 30 81058,6268323750,63%1184,65
Pz.Kpfw. I Ausf. C3109,5820922844,74%334,42
AE Phase I 91291,9767222346,64%1006,60
IS71039,0055522150,68%1500,64
Type 5 Ka-Ri 81299,4358022050,45%1138,67
M446582,1131521252,36%956,88
T57 Heavy101930,7756121150,24%1507,88
Strv 103-091498,3253820552,68%1298,15
Bat.-Châtillon 12 t8741,2149320050,00%1392,55
SU-85B4290,6124419855,56%713,36
WZ-132-1101182,5857019447,42%1253,35
AT 86547,9136518648,92%922,42
Sturer Emil7933,8342518147,51%1333,68
Panhard EBR 10510532,9052917742,94%363,74
A-447711,5746517651,70%1027,88
SU-130PM 81224,3661717440,80%1012,53
Type 586418,4932517349,71%677,25
Tiger-Maus 91424,0866017035,29%957,08
E 75 TS 81328,2770916845,83%1435,01
Object 70591669,7471716652,41%1596,44
59-166224,3532716450,00%476,08
AMX 13 757660,0247416351,53%1467,00
Ares 8591274,0467516344,79%1031,32
Object 140101688,6076216254,94%1431,30
FV3046472,1627916048,13%774,47
TVP T 50/51101420,3153815938,36%964,16
AMX 50 Foch (155) 101681,3856515855,70%1194,20
Strv 103B101529,2846214838,51%871,78
M415260,0220114546,90%251,68
UDES 0381077,0956914252,11%1076,20
AMX 30 B101404,6460414146,10%1044,53
XM66F 81242,5165014047,86%1313,65
Vz. 64 Blesk8537,6750213046,15%713,25
LPT-67 Šelma9847,8768812951,94%1043,82
KV-856662,6440312357,72%1113,80
212A91314,0168012051,67%1076,25
T26E4 SuperPershing 81297,0474911459,65%1766,78
Nashorn6577,3032311356,64%953,44
T92 HMC10994,4646811247,32%705,67
Alecto4206,2320411047,27%407,63
IS-M81076,4458710450,00%1192,23
T-50-2 6484,5452010361,17%1372,45
Bishop5338,6422510250,98%651,69
A-436558,0739010255,88%1108,40
FV230 Canopener101654,4277610250,00%1072,84
IS-2-II81191,3367210249,02%1384,48
O-Ni71061,7659810067,00%1555,79
Ikv 65 Alt II6773,153949953,54%1448,27
AMX ELC bis5146,902549848,98%308,82
SU-54243,562019752,58%529,58
T-345418,993459648,96%1127,94
M5A1 Stuart4110,941919345,16%163,25
IS-3-II91379,196919149,45%1155,26
FV229 Contender91469,107659140,66%986,31
SU-122A5339,402429054,44%764,07
Ares 90101459,437499045,56%973,02
AMX 105 AM mle. 474188,661718947,19%490,44
VK 168.01 (P) 81158,406888955,06%1319,73
AMX 12 t6389,633878848,86%945,66
Chieftain/T95 8872,036208853,41%1063,90
SU-1018858,135668736,78%695,74
Ares 7581021,667138645,35%1019,63
AMX M4 mle. 49 Liberté 81187,657078652,33%1407,99
T-34-856501,063858461,90%998,15
Object 26391402,366388434,52%948,26
SU-855344,412598354,22%701,79
Crusader 5.5-in. SP7584,413258236,59%619,08
STG Guard 81170,486328248,78%1394,14
M24 Chaffee5274,263498162,96%923,56
AT 25370,323067948,10%811,15
AMX 13 105 AM mle. 505236,042247857,69%439,25
T-5491205,047167848,72%1208,85
Type 5 Heavy102081,078137648,68%1456,41
T675342,552797643,42%597,92
Object 430 Version II91676,599207661,84%1796,50
Pz.Sfl. IVc5363,812587445,95%705,10
T-1506577,293767248,61%882,56
KV-15482,413657154,93%978,35
LTG7799,656867150,70%1786,46
Ikv 90 Typ B7789,734567047,14%1086,31
Charioteer81185,366767047,14%1255,97
O-I Experimental5600,843666947,83%1136,67
Lorraine 40 t 8933,004936744,78%919,22
Type 4 Heavy91602,658136650,00%1462,72
GSOR the TANK 91108,055796646,97%961,38
AMX 13 F3 AM6542,292976546,15%705,90
Grille5385,782756546,15%681,01
M374264,162266460,94%956,92
Valentine AT4144,881666454,69%290,13
SU-14-28733,685926251,61%691,56
Birch Gun4171,951516240,32%411,60
KR-1111596,087316233,87%713,84
Object 268 Version 4101410,505875846,55%840,87
BT-7 artillery 3139,212065855,17%448,53
ST-II101453,186805742,11%842,47
KV-1S6392,723165453,70%589,30
Tiger 131 6661,044575354,72%1032,13
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8727,386215257,69%768,24
Škoda T 177605,124925046,00%1089,76
Type 95 Heavy4229,332404847,92%669,62
StuG IV 5341,692554843,75%688,95
Škoda T 5091305,606584753,19%1226,15
Marder 38T4187,891764746,81%292,98
leKpz M 41 90 mm GF 8667,604524753,19%1183,21
FV224 Chopper7844,916024652,17%902,20
Škoda T 256759,766334551,11%1693,12
Type 2597 Chi-Ha3134,421634551,11%340,22
SU-263165,071794360,47%439,34
AT 77505,603344341,86%395,96
Type 97 Te-Ke 276,381284247,62%189,24
Sexton II3107,761364257,14%366,91
Ikv 1035374,102594245,24%846,64
Marder II3112,121474259,52%249,24
K-91101316,856504136,59%782,69
122 TM 81002,446494156,10%1027,27
SU-76M4172,921903953,85%374,76
StuG III Ausf. B4150,131563946,15%166,21
BZ-16681143,467253748,65%1168,22
Super Conqueror101297,847953759,46%875,62
Challenger7969,174863652,78%1324,13
T-284108,171533542,86%81,77
T-70362,031193441,18%10,69
Pz.Sfl. IVb4293,882713450,00%880,22
MT-256443,944143444,12%1321,77
M7 Priest3177,331663345,45%341,09
M3 Stuart379,201733056,67%201,71
AMX 404232,472823063,33%917,21
BZ-5871179,317992955,17%1560,44
FV227 Conceiver8872,007002948,28%839,47
Matilda4489,933832860,71%1773,63
AMX 38377,431492828,57%2,69
T-45 2243,934082842,86%1370,26
A-205145,262372762,96%469,43
Lorraine 39L AM3157,851672762,96%533,14
Object 41681236,738602665,38%1777,37
M5 Stuart4133,922252556,00%272,78
M18 Hellcat6265,172942454,17%327,75
Achilles6624,924112445,83%935,96
FV215b 101529,356772343,48%1091,94
SU-86336,322172245,45%270,05
CS-52 LIS 81376,689202254,55%1742,50
Super Hellcat 7543,503622245,45%572,21
Strv m/425390,243322147,62%961,20
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4123,432262147,62%213,11
Char Futur 4 91552,527572142,86%1207,66
Hummel6565,053652050,00%714,74
Maus101324,058452055,00%862,41
Sav m/434185,582541936,84%238,35
Pz.Kpfw. II Luchs448,002461952,63%121,97
Wespe3149,221601844,44%361,43
Universal Carrier 2-pdr288,891381872,22%375,02
Fantôme 91105,065421833,33%768,72
T207613,295051747,06%682,93
T-46362,181031729,41%0,76
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5220,122151747,06%356,09
Windhund 8697,414921741,18%492,55
M8A14182,192711662,50%416,22
Lago4340,733111566,67%1183,54
M2 Light240,871121546,67%59,45
121101510,805431533,33%867,68
FV4004 Conway92012,079501573,33%2192,88
Archer5531,473901566,67%1472,51
LT vz. 38395,501831450,00%216,45
Crusader6298,293141428,57%610,25
G.Pz. Mk. VI (e)262,001321478,57%361,25
Hotchkiss H35281,541121353,85%217,49
Pz.Kpfw. 38 (t)3125,001341330,77%188,81
Panzerjäger I2113,231391369,23%430,88
Renault FT 75 BS289,831021241,67%280,71
SU-1006734,835671266,67%1403,19
MTLS-1G14 3359,503641283,33%1849,64
Pz.Kpfw. I295,091671136,36%170,80
ARL 446985,106941070,00%1668,42
O-Ho8443,404171060,00%392,65
Somua SAu 404268,902531060,00%695,20
T-60290,201771060,00%307,14
Patton the Tank 91190,004151010,00%937,55
Cromwell B 6596,105261050,00%1079,36
BT-7495,56173955,56%212,87
T1 HMC2189,56165933,33%1111,69
Vickers Mk. E Type B285,22142955,56%252,03
ST vz. 394291,884258100,00%1041,19
SU-182157,13147850,00%957,43
KV-37765,50470862,50%988,93
FV4025 Contriver111858,00934850,00%993,14
P26/404294,29306742,86%582,96
Vz. 71 Tesák10757,86691742,86%588,50
S35 CA5173,57172728,57%92,87
Loyd Gun Carriage2145,57119728,57%786,21
Type 91 Heavy3153,50205650,00%372,17
Black Prince II 7899,67725666,67%1100,19
43 M. Toldi III 363,17199650,00%165,84
BT-22152,40269560,00%776,21
Ikv 72391,60195540,00%15,07
Pz.Kpfw. II Ausf. D 274,80204560,00%270,20
LT vz. 35290,00111450,00%243,75
Strv m/40L3474,25311450,00%2171,61
Konštrukta T-34/1007925,00511450,00%1474,43
Pz.Kpfw. II264,75183450,00%93,65
Churchill VII6566,75483425,00%673,40
Pz.Kpfw. III Ausf. E3202,25278425,00%390,33
Gabler’s Destroyer 5193,003784100,00%508,20
T28 Concept 7572,50326425,00%572,31
Caernarvon Action X 8704,00702450,00%622,27
Vickers Medium Mk. I148,671363100,00%261,00
Chi-Ni286,67219366,67%384,68
T1 Cunningham158,671573100,00%361,42
Renault FT182,33140366,67%477,51
Škoda T 24598,67205333,33%0,00
MS-1136,3363333,33%0,00
Pz.Kpfw. III Ausf. J4119,00251333,33%49,62
Type 89 I-Go/Chi-Ro2215,67410333,33%845,79
BZ-6891052,67680333,33%619,72
SU-100M17529,33512366,67%688,36
M24E2 Super Chaffee 6277,33245333,33%417,06
Heavy Tank No. VI 6918,0029230,00%1402,70
Dicker Max 6501,00273333,33%514,46
TKS z n.k.m. 20 mm 2120,001972100,00%673,08
Vickers Medium Mk. III3149,0011520,00%334,25
Leichttraktor1143,50154250,00%564,81
T-26275,001122100,00%372,13
Valentine3246,00314250,00%702,98
Mitsu 1085435,00406250,00%660,32
Renault UE 573142,00153250,00%305,48
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6434,0018420,00%832,54
T-34 shielded 5206,0015020,00%190,79
T-29 3184,509220,00%393,57
Vickers Medium Mk. II20,00911100,00%261,00
Strv m/382184,002461100,00%892,56
Renault Otsu160,001591100,00%267,52
Cruiser Mk. I187,003711100,00%436,59
T2 Medium Tank20,001210,00%0,00
Strv m/31 3263,0021210,00%424,61
Cruiser Mk. II20,001861100,00%261,00
Renault FT AC243,00861100,00%261,00
Pz.Kpfw. II Ausf. G380,002561100,00%299,66
T71 DA7900,009871100,00%2184,06
Convert. Medium Tank T3 3160,0015810,00%217,58
AMR 35 20,001371100,00%261,00
MKA 2439,0028510,00%2212,23
L-60 2118,003961100,00%713,44
Excalibur 61092,008481100,00%1937,88
T26E3 Eagle 7 71343,0014071100,00%2554,59
T78 6381,004231100,00%539,62
112 8751,008881100,00%764,17
Chi-Go 7595,0019410,00%400,67

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 12/02/2026
Rol: Rekruut
Toegetreden: 09/02/2023
Gestopt: 09/02/2023